ONZE ILLUSTRATIES [WIIIU-V Aan jhr. I.L. van den Berch van Heemstede, vlce-voorzitter van de Kon Ned. Ver. voor Luchtvaart, die Dinsdag te den Haag zijn 25-jarig jubileum als bestuurslid dier vereeniging herdacht, werd door den voorzitter, ir. J. F. de Vogel, de gouden medaille der vereeniging f overhandigd ««y De meubelfabriek der firma Leewis te Vlaardingen is Dinsdagnacht door een feilen uitslaanden brand geheel verwoest. Van het groote gebouw bleef niet meer dan een ruïne over De burgemeester van dan Bosch, mr F van Lanschot. sis bouwvakarbeider bij gelegenheid van de voorbereidende werkzaamheden voor de feestelijkheden in verband met het 750- jarig bestaan van den Bosch Str Philip' Cunliffe-Lister, mr. Thomas, Slr Walter Runciman en Slr Kingsley Wood verlaten Downingstreet 10 na de zitting van het Engelsche kabinet te Londen over de jongste Duitsche beslissingen Te den Haag Is Dinsdag het huwelijk voltrokken tusschen mej. D. A. J. Meyboom en den heer A. Wurfbain, zoon van den directeur der K N I L M. en voorzitter van den raad van bestutT der K L M. Tot chirurg aan het Groote Ziekengasthuis te den Bosch is benoemd dr. J. F. Nuboer, prosector aan da heelkun dige kliniek der Rijksuniver siteit te Utrecht Bij het ernstig auto ongeluk op den nieuwen Rijksweg tusschen Zwijndrecht en Rotterdnm werd Dinsdag een persoon gedood en twee zwaar gewond. Een foto na het ongeval Buziau werd Dinsdagavond In Theater Carré te Amsterdam gehuldigd ter gelegenheid van zijn 40-Jarlg tooneeljublleum, waarbij hij onder meer werd toegesproken door prof. dr. Willem Mengelberg en wethouder Bolssevain De Oxfordpfoeg passeert Mammersmlth bridge te Putney bij de groote training, welke zij Maandag op de Theems heeft aangevangen

Schager Courant | 1935 | | pagina 8