De geheimen van de Fakirs Abonnementsgelden, PRESIDENTE KIEZEN? PRINSES INGRID, DE TOEKOMSTIGE KONINGIN VAN DENEMARKEN. Het eerste toonfilm-testament. boschbranden in Japan. Mandei drijven door landbouworganisaties. Vrachtauto tegen trein gereden. Verminderde werkeloosheid in Zwitserland. Massasuggestie De scheepsbotsing bij Gibraltar. w Weer een reusachtige brand in Japan. Onrust in de New Yorksche negerwijk. nllltrllkAiii I.L11 Yiti/UVtf wS y Mevrouw Rock, candidate bij de presidents verkiezingen van 1936 Washington, (Hearst). In het politieke leven van Amerika werden juist door president Roosevelt zelf zooveel tradities ter zijde geschoven, dat. men niét aarzelt ook te breken met de opvatting, dat de president steeds een man moet 'zijn. Zoo denkt ten minste de „Kiest-een-vrouw-tot-president".organisatie onder leiding van Lilian D. Rock uit New York. Me vrouw Rock heeft, ondanks de waarschuwingen van Roosevelt, die de vrouwen nog niet rijp acht voor het presidentschap en een langere training door kleinere, politieke opdrachten in partij of staat wenscht, het candidaatschap aanvaard voor de pre sidentsverkiezingen van 193G. Zij is thans plaatsver vangend staatssecretaresse van de rekenkamer. Me vrouw Rock is reeds in de vijftig en is overal in Washington zeer geliefd. Zij heeft reeds in den oor log onder president Wilson voor de democratische regeering gewerkt. Zij organiseerde acties om de vluchtelingen te helpen, steunde de regeering bij haar propagandistisch werk, bij die doelen der be volking, die de Engelsche taal nauwelijks of in het geheel niet kenden, nam de mijnen van haar vader over en zit nu in de regeering. Als werkgeefster ahd zij de gelegenheid haar „sociale ideeën" in practijlc te brengen. In derdaad sloot zij met de arbeiders een overeenkomst en verhoogde de loonen. Op grond van haar jarenlange ervaring op bet gebied van socialis me en haar populairiteit. onder de mijnwerkers nam do staatssecretaris Morgenthau haar op in de reken kamer, waar zij zich spoedig opwerkte tot plaats vervangend staatssecretaresse. Zij behoorde tot het z.g. „kleine kabinet", dat dc plaatsvervangende staatssecretarissen en hun eerste assistenten omvat en heeft reeds herhaaldelijk haar invloed op de be sluiten van de uitvoerende macht laten gelden. Haar candidatuur zal zeker geen succes hebben, maar de emancipatie der Amerikaansche vrouwen is zoover gevorderd, dat zij waarschijnlijk een zeer groot aan tal stemmen zal verkrijgen. Ook bij een eventueele nederlaag zal zij zeker zijn van een plaats in de nieuwe regeering. HET KONINGSKIND MET EEN KEUKENSCHORT. DENEMARKEN KRIJGT EEN GOEDE HUISVROUW. Stockholm. In Denemarken en Zweden fuicht menr Prinses Ingrid de dochter van den Zweedschen kroonprins, heeft zich verloofd met haar jeugdvriend, kroon prins Frederilc van Denemarken. Behalve Greta Garbo is er in Zweden geen enkel meisje, dat zich in populairiteit met prinses Ingrid zou kunnen meten Dat deze populaire prinses in tegenstelling met de burgerlijke neigingen van haar bloedverwanten zich een troonopvolger en zelfs een aanstaande koning van een stamverwant volk tot echtgenoot koos is natuurlijk op zichzelf reeds aanleiding genoeg om dezen verlovingsdag als een volksfeest te vieren. Prinses Ingrid en kroonprins Frederilc zijn familie van elkaar. Reide zijn nakomelingen van .Tean Bap- tiste Bernadotte, den Maarschalk van Napoleon, die in 1810 tot Zweedsch troonopvolger werd gekozen en in het jaar 1818 onder den naam van Karei XIV koning van Zweden en Noorwegen werd. De familie band tusschen de Huizen van Zweden en Noorwegen kwam tot stand, toen een der vrouwelijke nakome lingen van Bernadotte. Louise. een huwelijk aan ging mot. Frederik VIII, koning van Denemarken. De familiebetrekkingen tusschen de beide konings huizen zullen thans door het aanstaande huwelijk nog sterker worden aangehaald. De Deensche kroonprins krijgt, zooals de Zweed- sche kranten weten te melden, een vrouw, die in de kennis van het huishouden met de beste burger lijke huisvrouw van Zweden en Denemarken kan wedijveren. Prinses Ingrid is een uitstekende kook ster, die vooral volmaakt de mopiliike kunst van het toebereiden van visch beheerschf. Daarmede zijn de huisvrouwelijke deugden van prinses Ingrid echter (nog geenszins uitgeput. Beroemd is het borduur werk van deze prinses. Weliswaar heeft do toekom stige koningin daarin een leermeester gehad die wel geen enkele andere vrouw ter wereld zich zou kun nen veroorloovon, namelijk haar grootvader, de ko ning van Zweden. Van de liefhebberijen van den koning kent men over het algemeen slechts het ten nisspel. Immers, on alle Europeesche tennisvelden ziet men „Mister G.", het pseudoniem van den ko ning, het edele tennisspel beoefenen. Maar minder heleend is het, dat diezelfde „Mister G." beter dan iemand anders ter wereld de kunst van het borduren verstaat. In het Huis Bernadotte wordt er geen feest gevierd, zonder dat het een of andere knoholschnrm kussen, of kleedje met koninklijke hand bewerkt, het middelpunt van de geschenken vormt. New York (Hearst). De oude John Herinson uit San Francisco heeft zijn testament, om geheel zeker van zijn zaak te zijn, in toonfilm laten opnemen. Daar hij een zeer argwanend monscli is, heeft hij zich er eerst van vergewist, of een toonfilm-testa ment juridisch toelaatbaar was. Nadat daarop een bevestigend antwoord was ontvangen, is hij aan het werk getogen. In tegenwoordigheid van twee getui gen en den notaris heeft hii het testament voor de opname langzaam en duidelijk voorgelezen. Daarna werden er opnamen van de getuigen en den notaris gemankt, die bevestigden, dnt Herinson bij de op name ten volle over zijn geestelijke vermogens be schikte. De film is veilig achter slot en grendel ver borgen en do oude Herinson betreurt het slechts, dat h ijde gezichten van zijn erfgenamen hij do op voering van den film niot meer zal kunnen zien. 6000 man nemen aan het blusschlngs* werk deel. Tokio. Omtrent de boschbranden in Japan wordt nader gemeld dat op het eiland Avadzi nabij do stad Chirotamura een groote boschbrand ontstond, waar door honderden hectaren prachtig boschgebied wer den vernield. Ilot vuur breidde zich met reusachtige snolheid uit, zoodat eenige boscharbeiders vermist worden. Vermoedelijk zijn zij door het vuur verrast en ingesloten, zoodat zij niet meer konden ontkomen. Militaire troepen, gendarmerie en arbeiders uit na burige plantages, in totaal 6000 man, werden geal- larmcerd, cxm aan 't blusschingswerk deel to nemen. Ook op ,den borg Rokko nabij Kobo ontstond een groote boschbrand, tengevolge van onvoorzichtig heid van arbeiders. Troepen van het garnizoen te Kobe namen aan het blusschingswerk deel. 1 (Verbeterd berich t). De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hol lands Noorderkwartier wendde zich in een adres tot den Middonstandsraad. waarin zij wees op 't euvel, dat de Friesche Maatschappij voor Landbouw zich via hnar werktuigenbureau tot haar leden wendt niet het verzoek bij haar landbouwwerktui gen en huishoudelijke artikelen, zooals kachels, fiet sen, meubelen en keukengerei te bestellen met voor bijgaan van den gevestigden groot- en kleinhandel, terwijl ook aftleelinqen van de Hol!. Mij. van Landbouw werktal- gen enz. aan hare leden ten ver koop aanbieden. Tallooze handelszaken en bedrijven op bet platte land on in de centrumgemeenten der landbouwstre ken worden hierdoor erfistig benadeeld. Hoewel de Kamer geen stelling wenscht te nemen tegen den steun, dié de landbouw van overheidswege ont vangt, welke voor een belangrijk deel mede wordt opgebracht door den groothandel, middenstand en ambachtslieden, verwacht zij dat ook in landbouw- kringen het gemeenschapsgevoel ook in dien zin tot uiting zal komen, dat de bestaansmogelijkheid van de bovengenoemde groepen eveneens zal worden ge ëerbiedigd. Zij verzocht derhalve den Raad de noo- dige stappen te willen doen, die ertoe kunnen lei den dat, met dit. voor den handel fnuikende ver koopsysteem gebroken zal worden. Ongeval, dat goed afliep. Een vrachtauto, van de firma v. d. Max te Wagen berg is gisteren tegen den sneltrein gereden, die te 11.29 van het station Lage Zwaluwe naar 's-IIerto- genbosch vertrekt. Het ongeval gebeurde op den Zeggonweg onder do gemeente Made. Daar ter plaat se Is trien bezig telefoonpalen te sloopen. Een der arbeiders, een zekere N. J. uit Wagenberg zou daar toe een vrachtauto, die voor dit werk wordt gebruikt, lceeren en koos daarvoor den anderen kant van den spoorweg. Voor de komst van den trein was men ge waarschuwd. De bestuurder van de auto bad die waarschuwing echter niet gehoord en zag den trein niet aankomen. Tot grooten schrik van de overige arbeiders reed hij tegen den passeerenden trein aan,. De auto kwam terecht tegen een der treeplanken, waardoor hij op zijde werd geschoven. De chauffeur hoewel hevig geschrokken, bekwam geen letsel. De auto werd zwaar beschadigd. Do trein ondervond geen vertraging. De gemeente-politie van Made heeft proces-verbaal opgemaakt. Nadat in de afgeloopen berst- en wintermaanden het aantal werkcloozen in Zwitserland sterk was toegenomen, heeft thans de vraag naar arbeidskrach ten in verband met de seizoendrukte in het bouw bedrijf, den landbouw en de kleedineindustrie weer een ontlasting van de arbeidsmarkt tengevolge ge had. Het aantal ingeschreven werkeloozen bedroeg einde Februari 102,9.10 .tegen 110.283 aan het einde van Januari. De vermindering bedraagt dus 7373, ter wijl in dezelfde periode van het vorige jaar 7914 wer keloozen weer werk vonden. De verbetering van de arbeidsmarkt komt in hoofd zaak op rekening van het bouwbedrijf, waarin weer 5391 arbeiders werk vonden. Bij de werkverschaffing en in de arbeidskampen, die Rijkssubsidie krijgen, waren einde Februari 8559 personen werkzaam, hetgeen 1365 meer is dan einde Januari, maar 1045 minder dan een jaar geleden. Het aantal gedeeltelijk werkeloozen is gedurende Januari weer wat toegenomen. HET LEVEND BEGRAVEN WORDEN EN HET TOUW, DAT IN DE LUCHT STAAT. Een expeditie van 14 Amerikanen onder leiding van professor McNamara, hoog leeraar in de toegepaste psychologie aan de Columbia-Universitoit, is naar En- gelsch-Indië vertrokken om de fakirs hun geheimen te ontfutselen. De Brit- sche autoriteiten steunen die pogingen. Niet alle wonderdoeners zijn van het soort, dat ons in een Nedcrlandsch tooneelstuk gepresenteerd wordt In sommige kringen doet de bewering opgeld, dat Alle fakirs bedriegers zouden zijn, maar naar van andere zijde verzekerd wordt, staat hierover eigen lijk niets vast. Met de verlaging van den fakir tot een handig goochelaar en hypnotiseur, gaat dikwijls een politieke bedoeling gepaard. Het is begrijpelijk dat de Engelsche regeering de pogingën steunt van de Amerikanen, dio alle raadselen der Indische too- vennars willen ontsluieren en de oplossing publi- ceeren, „Zie naar deze steen", roept de fakir, om wie zich een aantal menschen verzameld hebben, „dadelijk verrijst hier een palm, midden op straat." Hij laat de steen vallen, wijst op den grond en zegt: „Hier... gaat U een eindje achteruit... daar komt dc palm aan!" En inderdaad: uit den grond komt een palmpje, het groeit en groeit en is tcnslotto langer dan de toeschouwers. „Raak den boom aan, over tuigt U, dat liet een echte palm is en geen hersen schim." Die het dichtst bij staan raken het wonder aan, en. uit bun gezicht is op te maken, dat do palm echt is. Dan laat de fakir den boom weer verdwijnen. Do Europeaan denkt het eerst aan massasugges tie en sommige verzekeren, dat die hier inderdaad wordt toegepast. Anderen houden het geval voor een truc, waarbij van 'water en kurk gebruik wordt ge maakt. Maar waar twee verklaringen worden gege ven, deugen ze meestal allebei niet. Er wordt ver teld, dat in Delhi een fakir eens een boom tusschen de stcenen liet groeien, toen oen Engclschman op de gedachte kwam het hoogtepunt van de scène te fotografeeren. Op de foto zouden wel de omstanders en de fakir te zien zijn geweest, maar geen palm. Dan zou de toer dus toch op suggestie berusten. In ieder geval heeft men dan te doen, met hyp nose van een kracht, dio in Europa onbekend is. Het beroemde touwwonder zou ook op dio manier toegelicht kunnen worden. De fakir gooit ccn touw Tusschen de „Renown" en de „Hood". Clementie voor kapitein Sawbridga i Londen. Men zal zich herinneren dat als resul taat van het disciplinaire proces voor den Krijgs raad in verband met de botsing, die eenige maanden geleden nabij Gibraltar had plaats gevonden tus schen de beide Engelsche slagschepen de „Renown" en de „Hood", enkele weken geleden de commandant van de „Hood", kapitein Tower. werd vrijgesproken, terwijl de commandant van de „Renown', kapitein Sawbridge, verantwoordelijk voor de aanvaring werd geacht en van zijn commando werd ontheven en op half salaris gesteld. Als resultaat van een nader onderzoek is de krijgs raad thans tot de conclusie gekomen, dat hoewel kapitein Sawbridge de voornaamste schuldige is, ook kapitein Tower en de commandant van het eskader, vice-admiraal Bailey niet geheel van schuld aan de aanvaring zijn vrij te pleiten, aangezien Bailey ongewone commando's heeft gegeven en To wer voorzorgsmaatregelen had moeten treffen. In verband hiermede is de straf van kapitein Sawbridge verminderd en thans slechts vastgesteld op een scher pe berisping, zoodat Sawbridge het commando over de „Renown" terug zal krijgen. Ruim 800 huizen in vlammen opgegaan. Lioeho: Te Lioeho, ongeveer 200 K.M. ten Oosten van Moekden, heeft een reusachtige brand gewoed, waardoor 835 huizen vernield werden. Men vermoedt dat de brand door communistische elemen ten zou zijn aangestoken. MELKSTAKING TE TOLEDO IN OHIO. Duizenden liters melk verloren gegaan. Toledo: Stakende chauffeurs van melkauto's hebben Dinsdag in de straten van Toledo in den Amerikaanschen staat Ohio een ware guerilla ge voerd togen de melkboeren die bereid bleven hun melk aan te voeren. Chauffeurs van deze melkauto's werden aangevallen en de auto's zelf, waar men er de kans toe kreeg, ondersteboven gekeerd. Duizenden liters melk gingen verloren en practisch was de mellc- voorziening geblokkeerd. Steeds ernstiger verzet van een razende menigte. New York. In de negerwijk Harlem in het Noorden van New York ontstonden Dinsdagavond ten gevolge van een, naar men zegt, onbeteekenende aanleiding ernstige incidenten, waaraan duizenden negers deelnamen. Duizenden negers schoolden sa men en de politie die wilde ingrijpen werd met steenen bekogeld. Ook communistische plakkaten waren te zien, waarop verschillende personen en instanties werden beschuldigd van lynchmoord. Volksredenaars vuurden de razende menigte aan, die tot steeds ernstiger verzet overging. De politie kon zich aanvankelijk slechts ertoe beperken, dc menigte negers, die uit Harlem ook naar andere stadswijken wilden doordringen, in haar eigen wijk to hourlpn. Pas tegen middernacht slaagde zij erin de orde eenigszins te horstellen. Verscheidene win kels zijn door de menigte geplunderd. VIJF PERSONEN BIJ AUTO-ONGELUK GEDOOD. New York. Bij Lynchburg werden ten gevolge van een botsing tusschen een luxe auto en een zware vrachtauto vijf personen, waarvan vier studenten, gedood. omhoog en dat object blijft stijf in de lucht staan. Wederom zouden foto's hebben aangetoond, dat er massasuggestie in het spel is. Hoe staat het nu met het grafgeheim? Sommige fakirs kunnen dagen en weken lang levend begra ven doorbrengen. Te Kandy op Ceylon staat, een school, waar fakirs gekweekt worden. Het is geen 6chool, zooals wij die kennen, want er zijn geen eigenlijke leerlingen, maar enkel een aantal gelijk gezinde Indiërs, die volgens bepaalde regels leven. Een Italiaan was eenige tijd geleden in de gelegen heid met don oudste van deze fakirs te spreken, en daarbij vernam hij, dat er een groot verschil be staat tusschen hen en die zoogenaamde fakirs, die zich te kijk stellen om hun vreeseliike verwondingen te tooncn. Zij houden zich op voor de tempels en zijn feitelijk bedelaars. De fakirs van Delhi daaren tegen houden hun lichamen gezond en krachtig, omdat ze het een zonde vinden zich tegen de God delijke openbaring, die hun aldus geschapen heeft, te verzetten. Overigens hebben ze niet de geringste angst voor pijn. Een der fakirs deelde mee, dat enkele jaren gele den de Meester er behagen in schiep zich allerlei prikken met een dolk toe te brengen zonder zich evenwel daarbij te verwonden. Marteling van het lichaam dient tot bewijs van de stelling, dat vurige gebeden iedere pijn en ieder leed kunnen overwin nen. Toen de Italiaan hem naar bet grafgeheim vroeg, verklaarde de oude fakir, dat dit op wil, ge loof en verinnerlijking berustte. Met andere woorden de fakir verklaarde niets. Door lang vasten, dat soms maanden lang duurt en door korte perioden van voedselgebruik wordt onderbroken, bereidt de fakir zich op het sterven voor. Wanneer de fakir de wensch te kennen geeft zich te laten begraven, is hij altijd ontstellend mager. Priesters, autoriteiten en een groot publiek vnn ge- loovigen zijn altijd bij de gebeurtenis tegenwoordig. Met was worden alle poriën van bel lichaam ge sloten om het binnendringen van lucht te verhinde ren. Alleen de mond blijft vrij, maar de keel wordt op het laatste oogenhlik door de teruggetrokken tong dicht gehouden. Dan wordt de fakir in een zak gestopt cn vervolgens komt hii in het enge graf. dat met een zware steen en dikwijls nog met een laag aarde bedekt wordt. Wanneer het begravcn-ziin lang duurt, wordt er zelfs op deze aardlaag gerst ge zaaid. Opent met na een week, na een maand of soms zelfs na verscheidene maanden het grnf, dan krijgt men den indruk, dat men een lijk te voor schijn heeft gedolven. Het hart slaat niet meer; dc adem heeft ongehouden en het lichaam is koud. Maar zijn leerlingen trekken de long van den fakir uit don mond en mnsseeren het lijf zoo lang tot de man do oogen opent en tot nieuw leven ontwaakt. Tnhisschen blijft het de vraag, ook al zou men de geheimen kunnen oplossen, of hot Indische volk ge nogen is de verklaringen van de Westerlingen te aanvaarden. Er zijn fakirs, die een groote invloed op de bevolking hebben. Van hen gnat een roep van wijsheid uit en aan hun uitspraken en hesluiten wordt de grootste waarde gehecht. Daar zij niet al tijd trouwe aanhangers van het Britsche gouverne ment zijn, is er de Engelschcn veel aan gelegen, dat hun macht wordt geknot. Betaling le kwartaal 1935. Aan onze lezers buiten Behagen doen wij het ver. zoek het abonnementsgeld der Schager Contant over het eerste kwartaal 1935, ten bedrage van 11.80 (vooz Courant met Zondagsblad 12.53) vóór 1 April a.s. aan ons Bnreau te betalen, door middel van schrlj* ving postwissel óf op onze postrekening No. 23339. Voor alle abonné's die gewoon zijn het eonranten* geld aan onze Agenten (de plaatselijke kantoorhou* ders) te betalen, geldt dit verzoek niet. Ztj, die bt| ona op De Prins, Het Nieuwe Mode* blad, Graolense, enz. zijn geabonneerd, kannen even* eens het daarvoor verschuldigde abonnementsgeld le kwartaal 1935, op dezelfde wijze toezenden. Na genoemden datnm wordt beschikt met f 0.1# verhooging. Toezending is dus voordeelig! Voor De Prins is bet bedrag f2.13 Voor Het Nieuwe Modeblad i 1.50 Voor Gracieust» 12.15 Voor Panorama 12.60 Voor Het Leven f2J0 DE ADMINISTRATIE. 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste Klasse, 3de Lijst Trekking van Woensdag 20 Maart 1935 Hooge prjjzen 2000— 11573 10001185 6940 Prijzen van 20.— 51 349 526 592 829 952 1084 1703 1896 2145 2427 3043 3514 3807 3947 4112 4501 4634 4654 4730 4759 5064 5336 5351 5561 6199 6204 7092 7186 7338 7623 7655 7748 7909 7944 8001 8261 8285 8472 8546 8590 8808 9145 9381 9517 9643 9755 9842 9870 10277 10327 10470 10485 10877 11336 11684 11694 12034 12494 12544 12655 12929 12940 13264 13703 14170 14206 14411 16072 15263 15568 15728 16772 17034 17135 18029 18211 18466 18473 18565 18573 18638 18729 18805 18975 19138 19162 19227 19237 19448 19631 19768 19777 20089 20253 20284 20598 Verbet, le kl. 2e lijst: 5977 m. z. 5975 DE STRIJD DER SJD.A.P. Er wordt ons op gewezen, dat we. bij het verkort weergeven van de opmerkingen die na de rede van Ir. Albarda werden gemaakt, niet geheel juist die opmerkingen hebben vermeld. De eerste woordvoer der toch wees er op, dat Tijd en Taak opkwaim tegen de laagstaande propaganda en dat naar aan leiding van de uitlating „Mussert is een giftige paddestoel in het crisismoeras" en het dietse woord voor paddestoel is „zwam". Ds. Banning schreef: Een politieke propaganda in deze toon gevoerd is een bederf voor het socialisme; men ziet haat aan voor argument, gijn voor geest en vulgariteit voor populariteit. t aiaüiJ TUBERCULOSE BESTRIJDING. Gaarne voldoen we aan het verzoek van het Plaat selijk Comité voor het Nationaal Koningin-Moeder- Herdenkingsfonds, om de aandacht, te vestigen op de voordracht met lichtbeelden over tuberculosebe strijding. Deze voordracht, wordt gehouden door Dr. B. H. Vos. geneesheer-directeur van het Volkssanatorium te Ilellcndoorn en is gratis toegankelijk voor 'perso nen hoven 16 jaar. Blijkens advertentie in dit nummer vindt ze plaats op Maandag a.s. in Theater Royal. SCHOOLWEDSTRIJDEN TE SCHAGEN. Groote deelname. Vanwege den Noord-TTollandschen Voetbalbond zullen alhier wederom Schoolvoetbalwedstriiden worden georganiseerd. Hiertoe heeft men een Com missie, bestaande uit de heeren J. van Ketel. E. Rus, B. Brouwer en K. Beunder benoemd. Deze Commissie nu regelt het" geheele schoolvoethal- tournooi te houden op het voetbalterrein der vereeni- ging „Snnrta" te Schagen, op 23 en 30 Maart en op 3, 6 en 13 April a.s. We kunnen dus Zaterdag reeds getuige zijn van een paar aardige wedstrijden. De entrée is vrij gedurende alle wedstrijden, doch de Commissie ziet zich genoodzaakt op de een of andere wijze aan contanten te komen, daar de subsidie ditmaal heel klein zal zijn of misschien wp.1 nihil. Om de kosten te kunnpn dekken, heeft do Commissie nu gemeend om een ieder in de gelegenheid te stellen iets bij te drogen. Dit is geheel vrijwillig. Men kan dit op 6 en. 13 April dopn door een gift. hoe klein ook. aan de alsdan op het terrein aanwezige commissieleden. Firma's die met het schootvoofbal svmnathisecren kunnen ook mede holoon, door versnaperingen be schikbaar te stellen .Mnn maakte de sehoohvedstrij- den dan tot een waar feest voor de jeugd. I Het programma. lste Ronde. 23 Maart: 2.30 uur A. BarsingerbornOudesluis; 3.20 uur B Schagen 3— Schagerbrug; 4.10 uur C. Schagen 1—Schagen 2. 30 Maart: 2.30 uur D. DirkshomCallantsoog; 3.20 uur E. LutjewinkelKolhorn 4.10 uur F. Nieuwe NiedorpPetten. De winnaars D en E hebben een vrije rond" 2de Ronde. 3 Anril: 2.30 uur G. Winnaar CWinnaar A; 3.20 uur H. Winnaar F—Winnaar B. 3de Ronde. 6 Anril: 2.30 uur I. Winnaar EWinnaar H; 3.20 uur J. Winnaar D—Winnaar G. lO JiMIIl. 2.30 uur K. Verliezer I—Verliezer J. 3.20 uur L. Winnaar IWinnaar J. Tevens worden de leiders der schoolelftallen be leefd doch dringend verzocht de eigendommen der voetbalvereeniging Sparta in bescherming te nemen.

Schager Courant | 1935 | | pagina 2