Succes Derde Klusser! K. Sportberichten uit Den Delder. N.V. leen. Pijpers heeft er nu den smaak van te pakken en hij geeft een goeden voorzet. Winters snelt toe. Blokker doet niet de minste moeite, wat mogelijk niet noodig was en het is 40 geworden. Hoe Faus c.s. zich ook verweren, het mag hun niet gelukken ook maar de eer te redden, Vrouwe Fortuna had N.N. ten e&nenmale de rug toegedraaid en bleef daarbij. Texel had afdoende revanche genomen, voor de thuis geleden nederlaag in de comp. en N.V.V. was ui (gebekerd. De adsp. wisten de Alkmaar adsp. te overwinnen met 42, hetgeen een goede prestatie is. OUDESLUIS. DOSKO. had Zondag bezoek van de le klasser J.V.C. I van Julianadorp voor het Gouden. Kruis. Voor de rust ging de strijd vrijwel gelijk op met J.V.C. iets meer in den aanval. D. nam het eerst de leiding, doch J. maakte spoedig gelijk. Rust 1—1. Na de rust kregen wc hetzelfde beeld van voor de rust, doch J. kwam meer opzetten, doch de doelpun ten kwamen aan de andere zijde, waar D. met een plotselingcn uitval de leiding wist te nemen. Toen kwam D. meer opzetten en met succes, want toen 't eindsignaal klonk, had D. met een klinkende 51 overwinning de 2e ronde bereikt van de Gouden ■•u iswedstrij den. LANDSKAMPIOENSCHAP. Ajax heeft met heel kleine cijfers van D.W.S. gewonnen. Slechts 10 werd het; dat het er om ge spannen heeft, behoeft dus geen betoog. Inmiddels is de#stand: Go Ahead 2 2 0 0 2-0 4 Ajax 3 2 0 1 2—1 4 P.S.V. 1 1 0 0 5-0 2 Velocitas 1 0 0 1 O-l 0 D.W.S. 3 0 0 3 0-7 0 AFDEELING L Promotie 2e klasse. Z.V.V. bracht er meer van terecht dan we vermoed den. Ze klopte Overmaas met 2—1. Blauw Wit is hier wel 't meest bij gebaat. Blauw Wit 2 2 0 0 4—0 4 Z.V.V. 2 10 1 2—2 2 Overmaas 2 0 0 2 15 0 Promotie 4e klasse. Hoe het pleit beslist is leest U wel ergens anders in dit blad. Laten we op deze plaats maar ronduit zeggen dat 't eigenlijk gezegd erg meegevallen is dat Succes de sprong naar de derde klasse heeft ge haald en laten we de Wieringers hiervoor felicitee- ren. Succes 2 2 0 0 53 4 Meteoor 2 0 0 2 35 0 Het is wel jammer dat Succes nu niet meer samen met Nieuwe Niedorp, B.K.C. Texel, Schagen etc. in één afdeeling speelt, maar daar staat tegenover dat we Succes nu in den strijd kunnen zien met H.R.C., Helder, Hollandia, Alkmaarsche Boys. AFDEELING II. Promotie 2e klasse. H.B.S. handhaafde zich met 2—1 tegen H.V.V. De strijd is hier nog geheel open. N.H.V.B.-uitslagen 14 April. 1 D: Helder 3Succes 2, 01; PettenSchoorl 23. 4 H: Helder 7—Dirkshorn 2 6—2. Adsp.: Sparta aHelder a 13; H.R.C. dHelder d 01. Rauchbeker: TexelN. Niedorp 40; H.R.C. 2— Verkade niet doorgegaan. Gouden Kruis: H.R.C. 4Sparta 2 91; Wierin- gerwaard—Helder 4 21; B.K.C. 2Dirkshorn 90; Oudeschild—Watervogels 0—2; DoskoJ.V.C. 51. OVERZICHT. De eerste klasse is Zondag beëindigd. Succes 2 be sloot met een goede prestatie door Helder 3 te slaan. De Wieringer reserves nemen nu nog een vrij aardi ge plaats in. Minder goed eindigde Petten. Het ge lukte haar geen revanche op Schoorl te nemen. Met 32 bleven de duinkanters den baas. We ge- looyen echter niet dat de feestavond van Petten er Zondagavond onder .geleden heeft. Onze aanwezig heid op Wieringen maakte het onmogelijk om te Petten het vijfjarig bestaan mee te vieren maar dat neemt niet weg dat we Eriks en Geensen en de talrijke Vriesmannen enz. enz. nog vele lustrumfees ten toewenschen. De eindstand is: H.R.C. 3 18 10 5 3 35-23 25 Watervogels 18 9 5 4 43—25 23 Wieringerwaard 18 10 2 6 58—38 22 Schoorl 18 10 2 6 45—43 22 Succes 2 18 9 2 7 46-48 20 Petten 18 7 4 7 45-46 18 Held. Boys 18 7 4 7 46—42 18 J.V.C. 18 4 6 8 33-42 14 Helder 3 18 6 2 10 44—58 14 M.L.D. 18 1 2 15 30-67 2 M.L.D. heeft twee verliespunten. N.H.V.B. KAMPIOENSCHAP VAN N.-HOLLAND. Krommenie: K.V.V. 2—H.R.C. 3 .1—3 Een goede inzet derhalve van de kampioenen van 1 D. PROGRAMMA N.H.V.B. 22 April (2e Paaschdag). 1 A: O.S.V. .4—Bergen 1. 2 E: Sport 1—Aartswoud 1 (wordt op eerste Paasch dag gespeeld). 4 G: DirkshornPetten 2. 4 L: Held. Boys 3Dirkshorn 2. Adsp.: N. Niedorp aC.S.V. a; Koedijk a—Egm. Boys a; Vrone a—D.T.S. a; D.T.S. bAkersloot a; Schoorl a—Ot.erleek a;Spartab—HRC. e... Succes b H.R.C. c; Helder eJ.V.C. a; Oudeschild aTexel a. (Alg. Sportblad.) LEIDERSCURSUS K.N.V.B. Te Anna Paulowna. Evenals voor enkele faren te Alkmaar, organiseert de K.N.V.B. een spelleiderscursus te Anna Paulow- no. De vereenigingen BKC, Succes. DOSKO. Wierin- gerwaard. JVC en Flevo zullen hiervoor elk twee leden mogen aanwijzen. Reeds Woensdagmiddag hoopt de heer Karei Kaufman. hondstrainer van den K.N.V.B. aan te vangen. De heer Kaufman is oud-speler van Achilles te Assen en is gediplomeerd van de eigen leiderscursus van den K.N.V.B. Wc kunnen de vereenigingen niet genoeg op het hart drukken er gebruik van te maken. We twijfe len er niet aan. dat de betreffende clubs daar al van doordrongen zijn; De Meteoor met 3—2 geslagen. Bange tweede helft. (Van onzen sportredacteur.) Het is gelukt! Succes heeft de promotiecompetitie met Meteoor in haar voordeel beslist. Er was na de 21 zege in Amsterdam slechts een gelijk spel noo dig om derde klasse te zijn. Dit woordje „slechts'' mocht echter maar in zeer verzwakte beteekenis op geld doen, want de Meteoor-spelers hebben als leeu wen gevochten om zich te handhaven. Gelukkig voor Succes had zij in de eerste speel- helft juist haar goede vorm te pakken. Deze buitte zij geheel uit en vond daarbij een Meteoorploeg te genover zich, die nog maar steeds niet ingespeeld wist te geraken. Succes buitte haar meerderheid in de eerste helft gebaseerd op een vrij goed derde klasse spel goed uit. De ruststand was 3-0, het geen de mooiste perspectieven opende. Maar... na rust kwam Meteoor pas los en de Am sterdammers liepen zoodanig van stapel, dat de gunstige perspectieven van Succes er door verduis terd dreigden te worden. Rijkers was in het begin van de tewede helft uitgevallen en deze centrale fi guur bleek in de branding van de ziedende Meteoor- aanvallen noode gemist te kunnen worden. Dat ook een Meteoor-man uitviel, hief dit nadeel niet op. Heel zwaar heeft Succes het toen gehad en het is niet overdreven het aan keeper Posthumus te dan ken dat de voorsprong, hoewel gereduceerd, tot het einde toe gehandhaafd bleef. Maar ook een gelijk spel zou voldoende geweest zijn. En waar het een overwinning werd, mogen we zeggen dat Succes dus haar promotie verdiend heeft, al moeten we er bij zeggen dat deze laatste wedstrijd eenigszins geflat teerd gewonnen is. De wedstrijd. Ruim 700 betalende bezoekers waren rondom de lijnen geschaard, om het pleit te zien beslissen. Na Succes' overwinning in Amsterdam hoerschte er bij niet velen twijfel omtrent de beslechting van het pleit. Toch, al mocht men dan al een gunstig resul taat voor Succes vermoeden, was hier niet de wensch de vader van de gedachte angst en vree- ze was er ook in hooge mate dat het eens anders zou uitloopen. De opstelling was als volgt: SUCCES: Posthumus Schotting Koorn II. Lont Rijkers Montulet Kuiper Grootemaat Schmidt J. Lont C. Lont Scheidsrechter Van Nunen. Jagt Deelstra De Bruyne Veuger Pfann B. Muller Jansen A. Muller Van Hal Smit Buth METEOOR. Met die angst die in vele Wieringer harten heersch te omtrent den uitslag liep het in den beginne nogal los. Van stond af aan toonde Succes zich vol zelf vertrouwen en demonstreerde een spel dat Meteoor zoo niet in de verdediging, maar dan toch tot een meer passieve rol terug drong. De meeste aanvallen waren voor Succes en al troffen ze direct nog geen doel, er bleek uit dat de meeste kans voor een doelpunt bij Succes lag. Er ontbrak evenwel het beslissende schot. Zoo duurde het 15 minuten voordat Succes de leiding nam, voortvloeiend, "uit een kleine veldmeerderheki... Maar niet nadat Motoor eerst geducht aan de Suc-"" cespoorten had gerammeld. In deze periode kreeg Meteoor zelfs twee corners te nemen tegen Succes geen enkele. Toch was het een logisch feit. dat Succes na 15 minuten de leiding nam. Over het geheel genomen was S. beter en meer in den aanval geweest: Een ver vooruit gespeelde bal werd door den linksback van M. gemist en Albert liep resoluut door; de keeper weifelde even. hetgeen net voldoen de was om Albert de gelegenheid tot scoren te bie den (1—0). S. begon even rustiger te spelen. Zonder evenwel iets van haar wil om te winnen in te boeten. Want nog steeds was S. het meest in den aanval, toen haar een tweede goal ten deel viel. Een prachtige voorzet van rechts kwam vlak voor doel terecht en C. Lont kopte juist onder den val lenden keeper door (20). Daarna heeft Posthumus eenige kunststukjes moe ten verrichten om Meteoor's inhaalpogingen te be teugelen. Men kon merken dat de Amsterdammers hun leven wilden beteren. Ze uitten dien wil door krachtdadige aanvallen. Deze waren echter te zwak van opzet dan dat ze S. van haar stuk brachten. Bovendien stond Fortuna bij de enkele malen da.t M. doorbrak niet aan Amsterdamsche zijde, want lat en paal brachten uitkomst waar Posthumus te kort Heldersch ElftalStormvogels, 3—5. Het Heldersch Elftal? Verwonderd zult U zich dit misschien afvragen. Ja, dames en heeren, het Hel dersch Elftal, of m.a.w. Racing-Helder combinatie was het, die Stormvogels Zondagmiddag zoo kra nig partij heeft gegeven. Aan het Doris Rijkersfonds de eer tot het initia tief nemen van dezen prachtigen voetbal-Zondag. Zij was het, die reeds verleden jaar met zulk een plan bij de 2 groote Heldersche vereenigingen aan kwam. Er werd een commissie gevormd, bestaande uit 2 bestuursleden van Racing, de heeren Luycks en v. Wensen. Maar door het zoo laat beëindigde sei zoen kwam er dat jaar niets van. maar het comité kreeg de toezegging van de IJmuitlensche Stormvo gels tot het spelen van een wedstrijd tegen een z.g. Heldersche combinatie. Oorspronkelijk was het plan, dat ook spelers van „Succes" er eventueel voor in aanmerking zouden kunnen komen, maar toen het plotseling afkwam, dat de wedstrijd op 14 April zou worden gespeeld, was het voor de Wieringers onmogelijk hun spelers beschikbaar te stellen, daar ze deze zelf noodig had den voor hun promotiewedstrijden tégen de Meteoor Zoo kwam dan Zondag een combinatie in 't veld, uitsluitend bestaande uit Racing- en Helder-spclcrs. De opstelling luidde als volgt: v. Es. (H.R.C.) Siersma Burger. (H.R.C.) (Helder) L. Trap Kiesewetter Striet (Helder) (Helder) (H.R.C. Steffens Hoogendijk, Zymni Smit Godschalk. \H.R.C.) (H.R.C.) (H.R.C.) (Helder) (Helder) O.i. was dit wel de sterkste combinatie, die er momenteel door Den Helder op de been kan worden gebracht. Eventueel zouden Kuiper en Snijders van Held. Boys er nog in opgesteld kunnen worden. Aan gezien de Stormvogels de toezegging hadden gedaan met hun volledige competitie-elftal te verschijnen, werd een spannende strijd verwacht en het was dus niet te verwonderen, daar ook het weer buitengewoon medewerkte, dat er een enorms belangstelling voor dezen wedstrijd bestond-. schoot. Vijf minuten voor rust dachten we Succes' derde goal te noteeren maar Albert Scnmidt schoot te zacht. Nog geen drie minuten later echter was het werkelijk 3—0 door toedoen wedei ni van C. Lont. Een opdringen van M.'s halflinie liet 'n groote terreinstrook braak voor Succes. Grootemaat ont ving daar den bal, gaf aan C. Lont over, die met 'n harde hooge bal op den bovenhoek richtte. De M.- keeper beoordeelde het schot absoluut verkeerd en sloeg mis (30). Als Albert nog even doorgebroken is en vlak voor doel faalt, brak de rust aan. De kansen van Succes stonden wel bijzonder fraai met halftime. Drienul was voorwaar geen kleinig heid, temeer daar een gelijk spel Succes zelfs nog hot begeerde derde-klasse-schap zou brengen. Hoe zeer echter de spreuk: „het kan verkeeren" waar is. bleek wel in de tweede helft van deze match! De Meteoor was een herboren ploeg met 'n enthousiasme en een overgave die aan het ongeloof lijke grenst. Succes werd totaal van het initiatief afgebracht. Er was er slechts één, die over het sein tot den aanval beschikte! Er was er slechts éen die uitmaakte waar en wanneer er gevaarlijke momen ten zouden zijn. Dat was De Meteoor, de Amster damsche derde klasser die haar laatste derde-klas se boontjes stond te doppen. Nu moet gezegd worden, dat zich omstandigheden hebben voorgedaan die de regelmatige gang van za ken hebben verhinderd en die een toestand schiepen welke geheel andere maatstaven deed aanleggen. De tweede helft was namelijk pas aan den gang toen Kijkers uitviel. Montulea werd spil en invaller Jan Koorn bezette de linkshalf-plaats. En ondanks het voortdurende vasthoudende spel gelakte het Succes niet meer aan de opkomende M. overheer- sching het hoofd te bieden. Rijkers ontbrak, de man die zulk een tegen-offensief als leider weet te bekne- velen en terug te brengen tot ongevaarlijke uitloop pogingen! Vrijwel dadelijk na zijn verdwijnen doelpuntte M. tegen (31). De Amsterdammers gingen, gesteund door dit wélslagen, onverminderd voort met aanval len. Ze werden zelfs niet ontmoedigd toen hun links back Van Hal een leelijke botsing met Albert kreeg en het veld inoets verlaten, waarvoor invaller Veen in het veld kwam. Neen, met onverminderde kracht ging men door met beuken op de Succes-veste. Wederom bezweek deze toen de voortreffelijke Me teoor-linksbinnen na 23 minuten in een schermutso ling scoorde (32). Het werd ernst! De schijnbare veilige 3—0 voor sprong was aardig geslonken en alhoewel zelfs een gelijk spel voor Succes voldoende zou zijn, voelde men het speltafreel niet gesloten voor de mogelijk heid dat Meteoor nog 2 goals zou maken en aldus een beslissingswedstrijd zou bewerkstelligen. Succes' verdediging met Posthuumus aan het- noofd werd echter met de minuut solider en meer ondoordringbaar, zoodat de heldhaftige stormaanval len van Meteoor geen resultaat meer hadden. Toch was men aan Wieringer zijde héél, héél blij dat het afgeloopen was! Met den 32 uitslag was men zeer tevreden na de met recht bange tweede helft die zooveel ongewenscate gedachten aan een beslissingswedstrijd, met de mogelijk heid tot stranden, had opgeroepen. Iets over het spel. Voor de rust was het een behoorlijke derde klasse wedstrijd, waarin Succes wat meer te vertellen had en regelmatig scoorde. Spil Rijkers en de linker vleugel van Succes vie len het meest op. Na halftime was het een strijd van minder ge halte: krampachtig verdedigen van Succes cn ze nuwachtig en onbeheerscht aanvallen van Meteoor. Nochtans moeten we in die periode noemen de links binnen en de midvoor van Meteoor en de-niet-on- tactische spil. En voorts niet te vergeten keepur Posthumus van Succes! De scheidsrechter, de heer Van Nunen, én de bei de neutrale grensrechters Volten en Klauwers, heb ben hun taak goed volbracht. Succes en Meteoor waren beide volledig begonnen. Na afloop. Na de min of meer officieele plechtigheden ter ge legenheid van het behaalde vierde klasse kampioen schap werd de promotie naar de derde klasse meer in intiemen kring gevierd. Aan de eerewijn vereenigden zich de bestuurs leden, de spelers, de scheidsrechter en zijn grens rechters en enkele belangstellenden, zooals de be kende Heldersche scheidsrechter de heer C. J. Mol Jr. en ondergeteekende. Voorzitter Oden kon uit den aard der zaak woorden genoeg vinden om er zijn blijdschap over te uiten dat na vier weken tevoren het kampioenschap te hebben behaald, nu ook het derde klasseschap Succes deel was geworden. Hij had een speciaal compliment voor keeper Post humus en trainer Curtiss. De heer C. J. Mol Jr., N.H.V.B. consul en scheids rechter van den K.N.V.B. te Den Helder, voerde daar na als goed vriend van Succes het woord. Hij roemde De wedstrijd. viel in zijn geheel eigenlijk wel iets tegen; wel speel den de Vogels een vlug en fraai positiespel, maar vooral voor de rust lag er een matheid overheen, die voor de de Heldersche spelers niet aangenaam aan deed. Deze roes van „we winnen toch wel", werd eigenlijk veroorzaakt door de vlugge en onfeilbare manier, waarop de eerste goal dér IJmuidenaars tot stand kwam, want er waren nauwelijks 2 minuten ge speeld tot Ketting na een fraaien aanval besloot met zulk een hard en zuiver gericht schot, dat er geen houden aan was (01). In deze periode speelden de groen-wit geblokte Helderschen absoluut slecht en het klasse verschil was toen goed op te merken. La ter toen de spelers aan elkaar gewend raakten, ging dit beter, ze pasten zich beter aan en toen kregen de IJmuidenaren het hard te verantwoorden. Maar dit geschiedde pas na de rust. Eerst zouden we nog Hoogendijk gelijk zien maken uit een fraaien voor zet van Godschalk. Daarna ging het spel een tijdlang gelijk op tot ongeveer na een half uur spelen Ketting den bal weer in den linker benedenhoek deponeerde (1—2) en nog geen minuut later was het de miden- voor, die een talmen van v. Es afstrafte door den bal in het verlaten doel te plaatsen. Na de pauze scheen er eerst nog geen verandering in het spel te komen en regelmatig voerden de stormpietjes de stand op tot 5—1, maar toen geraakten de Helder spelers pas aan elkaar gewend en Smit opende het offensief met een geweldigen kogel, die rakeling over de lat scheerde. Luid aangemoedigd, bleven ze in den aanval en al spoedig was het Hoogendijk, die een fraaien voorzet van Godschalk keurig benutte. Deze laatste trok telkens de aandacht door zijn prachtige duels met den bekenden back Haak, die hij de meeste keeren glad in de luren legde. Het was alleen jam mer, dat Zymni zoo goed als niets presteerde, want anders was het er voor de IJmuidenaren nog don ker uit gaan zien. Spoedig na de tweede goal kwam de derde, wederom v. Hoogendijk. die na goed door- zetten scoorde (35)). En de druk bleef aanhouden De halfinie liet dit laatste kwartier haar verdedigen de houding varen en zoo zagen we toen pas het spel, wat we van ons Jutter-elftal verwacht hadden. Maar het offensief was te laat ingezet Langzaam maar ze ker herstelden Haak c.s. zich en trokken zoo'n hech te muur op, dat er geen doorkomen maar aan was Zoo eindigde deze zoo goed geslaagden wedstrijd in een verdiende 53 overwinning van de le klassers. het bestuur dat de vereeniging zoo'n goede leiding gaf en de spelers om hun sportiviteit ook als eeti nederlaag werd geleden, hetgeen hij met Schagen Succes (3—2) had gemerkt. Ook de heer Mol gaf keeper Posthuma een pluimpje en ook Rijkers, wiens onmisbaarheid in de tweede helft was gebleken. De scheidsrechter en de beide grensrechters hebben toen vriendelijke woorden gesproken als dank voor de aardige en gastvrije ontvangst. Ondergeteekende heeft de rij gesloten met er op tc wijzen dat wij hier in Hollands Noorden met onze platteïandsche sportbeweging één groote familie vor men. In die familie bleek Succes de krachtigste en best gebouwde zoon en vanzelf sprekend heeft de verdere familie haar gelukwenschen klaar voor de zoon die het huwelijk met de derde klasse aangaat. Maar we hebben er aan toegevoegd de verwachting dat Succes blijft zooals ze is: een eenvoudige stoere platteïandsche club die zich niet verhoovaardigt te genover de zusterclubs, waarmee zij is opgegroeid. De feestavond. Het bal is des avonds in een generale repetitie voor de a.s. feestavond „ontaard" of laten we liever zeggen: ,,uitgegroeit tot", want er heerschte een goede stemming onder het stelletje getrouwen dat elkaar na de broodetenstafel in Halfweeg's zaal terugvond. Hiertoe heeft de heer C. J. Mol wel zeer bijgedragen door zijn verrassende wijze van bal-leiden. Laten we afspreken dat we elkaar op Succes' ech te feestavond over eenige weken terugvinden! PETTEN. De blauw-witte Pettemer kleuren hoog in top, de den aanstonds vermoeden, dat er vandaag iets bij zonder aan de hand was. Inderdaad, de ter plaatse zeer populaire voetbalvereeniging vierde vandaag haar eerste lustrum en meende dit feit, afgescheiden van wat in de avonduren te gebeuren stond, niet beter te kunnen herdenken dan door het spelen van wedstrijden. Mede dank zij het gunstige weer, was de belangstelling zeer groot en, voegen we er direct bij, het gehodene was die belangstelling ten volle waard. Petten 2 trad het eerst tegen Schoorl 2 in het krijt. Beide partijen wogen vrijwel tegen elkaar op en de uitslag 0—0 was daar volkomen mee in overeenstem ming. Ook blijkt, uit deze uitslag, dat de verdedigin gen in het algemeen de Laas waren over de aan vallers. Na dezen match bonden de eerste elftallen den strijd aan, maar niet nadat vergezeld van eenige hartelijke woorden een Sch. bestuurder Petten bloe men had aangeboden, een attentie die zeer op prijs gesteld werd. En daarna ontketende zich een vlugge, interessantie strijd. Het was of er een andere geest over de P. spe lers vaardig was geworden, want het vlotte wonder wel over alle linies, al maakte S. dan ook het eerste doelpunt. Doch het pechduiveltje, P.'s onafscheidelijke metgezel in de laatste ontmoetingen, kwam ook nu weer opdagen: J. Vriesman moest het veld verlateru Niettemin kwam P. langzamerhand in de meerder heid, die tenslotte in een goed doelpunt van De Waard uitdrukking vond. Met dezen stand werd ge draaid. Ook na rust bleef P. onvermoeid zwoegen voor de overwinning. Jammer, dat een onopzettelijk handsgeval S. een penalty en dus een doelpunt ople verde; jammer vooral, daar den scheidsrechter twee dergelijke gevallen in 't S.-gebied ontgingen. P.'s spil die tot- dusver een eminente partij gespeeld had, raak te dusdanig geblesseerd, dat hij verder slechts op halve kracht spelen kon. S. profiteerde hiervan en scoorde het derde doelpunt. Dit was P. toch te mach tig en eindelijk slaagde Eriks erin met een schitte rend doelpunt den stand op 23 te brengen. De tal loos vele andefc aanvallen, onverklaarbaar overigens leverdep geen, ^erder resultaat op. P. heeft verloren, 'maar met eeré en het stemt tot tevredenheid, dat met wat méér geluk de uitslag evengoed andersom had kunnen zijn. ANNA PAULOWNA- B.K.C. 1 öpeelde Zondag vriendschappelijk legen Held. Boys 1. Het ging de Polderschen goed en zij wonnen met 60. B.K.C. 2 plaatste zich in de tweede ronde voor het Gouden Kruis door een 90 overwinning op Dirks hom. Zondag krijgt B.K.C. 1 de Amsterdamsche vierde klasser „Ontwaakt" op bezoek. DIVERSEN. Overschrijving. Geen enkele uit ons district. Strafrapport. De N.H.V.B. heeft, aldus het Alg. Sp.bl. besloten naar aanleiding van Petten 2—Succes 4 op 9 Decem ber 1934. P. de Waard (Petten) te schorsen voor twee wed strijden wegens slaan van een tegenstander. J. Mi- divaine (Succes) te schorsen tot 1 Juni 1935 zulks wegens natrappen. Zwaluwen-toer. De Sportkr. meldt dat een Zwaluwen-elftal een toer organiseert op Goeden Vrijdag en Paschcn naar Keulen en Düsseldorf. Uitgenoodigd zijn de volgen de spelers. Doel: Mul (H.B.S.) en Kollenberg (Storm vogels); Achter: Weber (A.G.O.V.V.), Pettinga (H.D^ V.S.) en Derboven (Z.A.C.) Midden: Van Heel (Feijenoord), B. Paauwe (idem)' Bretner (H.D.V.C.) en Jongeneel (H.F.C.) Voor: Wels (Unitas), Vrauwdeunt (Feijenoord); Bakhuys (Z.A.C.), Van Gelder (V.U.C.), Van Nellen (D.H.C.), Van der Horst (R.C.H.) en Sterk (V.S.V.) Engeland. Het Engelsche elftal verloor met 2—0 van Schot land. Het team dat echter tegen Holland in het veld komt, zal wel even anders zijn samengesteld. Er was een zeer kleine Arsenal-kern. Die wordt nu wel veel grooter. Voor Bakhuys de taart! De Haagsche Post looft iedere week een taart uit voor den Nederlander, die zich naar de meening van de lezers het meest onderscheiden heeft. Vorige week was dat Bakhuys, die 3 goals tegen België maakte. Paaschtournooi Ajax. De loting had het volgende resultaat: First Vienna Go Ahead; AjaxLiersche S.K. Paaschtournooi Antwerpen. Het Stedentournooi te Antwerpen biedt het vol gende programma: Zondag: Amsterdam—Keulen; AntwerpenLonden. Tweede Paaschdag: Verliezers en winnaarsfinale. Feijenoord-Stadion. Na Paschen wordt aldus de Sp.kr. met den bouw begonnen. Men hoopt in 9 maanden klaar te komen. Alle staanplaatsen worden overdekt. De goedkoopste rangen gelden 10 cent per plaats. BelgiëNederland. Alle overdekte plaatsen zijn uitverkocht voor deze op 12 Mei te spelen wedstrijd. Alcmaria versterkt? De Sp.kr. weet mee te deelen dat de O.V.V.O.- rechtsbuiten Burgers naar Alcmaria gaat. Trainingscursus. Reeds deze week hoopt men op 't BKC-terrein aan te vangen met een spelleiderscursus onder leiding van een K.N.V.B.-trainer. Bijzonderheden treft men in een speciaal artikeltje aan. 14 April.

Schager Courant | 1935 | | pagina 7