Gereed voor den start der miniatuurtoe- stellentijdens den Nationa- len Jeugd- luchtvaart- dag, welke Dinsdag op het vliegveld Schiphol is gehouden De Amsterdamsche zweefclub demonstreerde bij den Dinsdag op Schiphol gehouden Nationalen Jeugdluchtvaartdag, waarbij verschillende startmethoden werden uitgevoerd Z. Exc. Mgr. Loaenzo Schloppa, Pauselijk Internuntius te den Haag, die Dinsdagmor gen Is overleden H. M. de Koningin bracht Dinsdag een be zoek aan de groote bloemententoonstelling te Boskoop „Nederland op zijn best". Met medewerking van de Alg. Ned, Vereeniging voor Vreemde lingenverkeer te 's Gravenhage, de Vereeniging _'t Koggeschip" te Amsterdam en een vijftigtal andere plaatselijke vereenigin- gen voor vreemdelingenverkeer wordt tot 4 Mei te Amsterdam een tentoonstelling gehouden Bij gelegenheid der Engelsch- Fransche feesten In Zuid Frankrijk in verband met het zilveren regeerlngsjubileum van den Engelschen Koning, werden verschillende herdenkings plechtigheden georganiseerd, waaronder de onthulling van een herinneringsmonument en kranslegging bij het monument van Koningin Victoria te Cimiez Na het overlijden van Z. Exe. Mgr. Schloppa. Links: de Japansche gezant, de heer Toshlhl en reehts de Deken ven het corps dlplomatlque, Z. Exc. baron Adlercreutx, bij het verlaten der Internuntlatuur te den Haag na het brengen van een bezoek ven rouwbeklag De openingszeilwedstrijden van de Burn- ham Yacht Club te Burnham*on-Crouch (Eng.) werden door prachtig weer be gunstigd. Een der jachten in volle vaart De bekende kunstschilder F. G W. Olde- welt, Is In den ouderdom van 77 jaar te Laren overleden

Schager Courant | 1935 | | pagina 8