[onze illustraties] Op hel Alexanderveld le den Haag xijn Dinsdag de voorwedstrijden gehouden voor de dressuur proeven die op 16 Mei a s. door de Kon. Militaire Sportvereeniging'zullen worden afgenomen Tijdens de rondgang op de tentoonstelling „Mooi Nederland". De nieuwe minister van Waterstaat, de heer O. C. A. Lidth de Jeude bezichtigt de expositie in de Apollo-hal te Amsterdam H K. H. Prinses Jullana woonde Dinsdagavond In hel Concertgebouw te Amsterdam het tweede orkestconcert van het Nederlandsch Muziekfeest bij. Het zoontje van mr. J. S. baron Haringxma Thoe Slooten bood de Prinses bij haar komst bloemen aan De oude vier van Nereus in training op den Amslel voor de komende Varsity op het Noordzee kanaal De nieuwe kruiser .De Ruyter" voor de Neder- landsche Marine zal Zaterdag het bouwdok bij Wilton Feyenoord te Schiedam verlaten „Mooi Nederland". Onder dezen titel is Dinsdag ln de Apollo-hal te Amsterdam een tentoonstelling geopend, waarvan hierboven een detail De heer C. J. Eyma, burgemeester van Eg- mond aan Zee, herdenkt 12 Mei a.s. zijn zilveren ambtsjubileum Z. Exc. minister O. C. A. Lldlh de Jeude heeft Dinsdagmiddag in de Apollohal te Amsterdam de tentoonstelling .Mooi Nederland* officieel geopend. Een foto tijdens de openingsrede van den minister. Links naast hem de heer C R. T. baron Krayonhofj voorzitter van het uitvoerend comité Tot laat In den avond verdrong zich op den dag der herdenking van 's Konlngs zilveren regeerlngsjubileum een geestdriftige menigte voor het met floodlight verlichte Buckingham Palace te Londen

Schager Courant | 1935 | | pagina 8