[ONZE ILLUSTRATIES] De voetbalwedstrijd Duitschland-Ierland. Een nieuwe tulp op de 5e Floratentoonstel ling is Vrijdag door den Amerikaanschen gerant, nadat deze de expositie had ge opend, genoemd naar de echtgenoote van den Amerikaanschen president, .Eleanore Roosevelt" In het magazijn van een rljwlel-engros firma aan de Prins Hendrikkade te Amsterdam brak Vrijdag een felle uitslaande brand uit, die door een groote menigte, waaronder verschillende autoriteiten, werd gadegeslagen De artillerie en gemotoriseerde afdeelingen van het 12de regiment Engelsche lanciers hebben te Salisbury in het kader der jubileumfeesten een groote parade gehouden Da Amerikaansche gezant, de heer Grenvllle Emmett, heeft Vrijdag de vijfde en laatste expositie in het hoofdgebouw der bloemententoonstelling .Flora 1 935" te Heemstede officieel geopend. Geheel links met ontbloot hoofd de heer N. Jonker uit Krommenie, de 500.000ste bezoeker der tentoonstelling In tegenwoordigheid van Z. fcxc. mr. H. r. Marchant, minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen, Is Vrijdagmiddag In het R.A I.-gebouw te Amsterdam de Bouw- en Architectuur-tentoonstelling geopend. Een drenkeling Een auto, die aan de Baarsjes bij de Wiegbrug te Amsterdam geparkeerd stond, geraakte Vrijdag los van de remmen en gleed te water, waaruit het Voniknl Ufstp finnr aan trraanwanan wArri De burgemeester van Heemstede, jhr. J P. W. van Doorn, In gesprek met den heer N. Jonker uit Krommenie, den 500.000sten bezoeker aan de bloemententoonstelling De Internationale voetbalwedstrijd Duitschland-Ierland te Dortmund is door het Duitsche team met 3 1 gewonnen. Een interessant moment uit de ontmoeting

Schager Courant | 1935 | | pagina 12