De boerinjp de erwt. VERKEERSONGELUKKEN OP HEMELVAARTSDAG. Auto rijdt twee meisjes aan. Bliksem slaat in een school. Berucht inbreker gearresteerd. SCHEEPSONGELUKKEN. Ontploffing in Japansche mijn. Kostbare ladingen. Hevige SNI1W0ND IN DEN VINGER KLOOSTERBALSEM HAAIENVANGST ALS INDUSTRIE. Iedere haai brengt vier dollar op. Zuivelexport naar Duitschland stopgezet Groenten in bus. Gedeputeerden Noord-Holland. RADIO En botst vervolgens tegen een boom, Vier gewonden. Mook. Donderdagmiddag heeft dichtbij den Pias- molen een ernstig ongeluk plaats gehad. Een auto, waarin gezeten was de familie Beren schot uit Klarenbeek (bij Apeldoorn), reed twee meis jes, die daar fietsten, aan. De wagen reed vervol gens tegen een boom. Een van de beide meisjes kwam er zonder verwon dingen af, de tweede echter werd licht gewond. Met de inzittenden van den auto bleek het ernsti ger gesteld te zijn. Van de vier in dezen wagen ge zeten personen, bekwamen drie arm- en beenfractu ren. Zij zijn naar het ziekenhuis vervoerd. De auto is geheel in elkaar gedrukt. Jongetje door aato aangereden en ge- dood. Op den Rijksstraatweg te Dubbeldam reed een per sonenauto, bestuurd door den heer R. v. W., 't 11-ja- rig zoontje van de familie L. aan, die met zijn rij wiel aan de hand op den weg liep. L. werd tegen den grond gesmakt en in ernstigen toestand naar het zie kenhuis te Dordrecht vervoerd, waar hij kort na aankomst overleed. VRACHTAUTO DOOR PERSONENAUTO AANGEREDEN. Over den kon geslagen en in sloot te recht gekomen. Een vrachtauto van den heer I. Farenhout uit Oostvoorne werd aangereden door een tot nog toe onbekend gebleven auto. waarvan de bestuurder ■direct na de aanrijding doorreed. De vrachtwagen sloeg over den kop en kwam in een sloot terecht. De bestuurder werd wonder bo ven wonder zonder kwetsuren uit de auto gehaald. Door de politie wordt een onderzoek ingesteld. Drie wielrijders tegen den grond geslin gerd. In de Nieuwe Boteringenstraat te Groningen heeft een ernstig ongeval plaats gehad. De 25- jarige ongehuwde L. H. uit Emmen reed met zijn uuto in Groningen en doordat hii het verkeer van i-echts niet voor liet gaan, kwam hij in botsing met drie wielrijders, o.w. een dame. De drie fietsers werden tegen de straat geslingerd, waardoor alle drie werden gewond. De 12-jarige F. T. uit Groningen was er het ern stigst aan toe. De politie heeft proces-verbaal opgemaakt en heeft de auto in beslag genomen. De remmen van den auto bleken niet voldoende ite werken. Het qebouw, tijdig door de kinderen verlaten, brandde geheel af. i Tijdens een langdurig en hevig onweer is Woens dagmiddag de bliksem ingeslagen in de Gerefor meerde school te Kootwijk, Toen men even later bemerkte, dat hierdoor brand was ontstaan, ver heten de schoolkinderen, die tijdens het inslaan tvan de bliksem zeer kalm gebleven waren, onder itoezicht van het personeel, ordelijk het gebouw. De Iiarnevoldsohe brandweer, die spoedig ter plaatse •was, kon wegens gebrek aan water weinig uitrich tten. Het schoolgebouw, dat verzekerd was. is dan ook geheel afgebrand. Wel slaagde men er in het kerkgebouw, dat zich in de onmiddellijke nabijheid bevindt, tc behouden. Zwaar onweer in de omgeving van Utrecht Schade tengevolge van hagel slag te Bilthoven, 1 Woensdagmiddag heeft zich een zware hagelbui bov enBilthoven ontlast, gepaard gaande met blik sem en donderslagen. De hagelbui was zoo hevig, tint het verkeer vertraging ondervond. Een zeer ld ikke ijslaag bedekte in korten tijd de wegen. Voet gangers en wielrijders zochten haastig een veilige plaats. De hagelsteenen hadden afmetingen van een duivenei. De meeste hagel is gevallen van het ge meentehuis jacbtlust tot aan do Gezichtslaan. Bii den kweeker V. V. op de Gezichtslaan zijn veel rui ten van de kassen stukgeslagen. Ook bij andere be woners moesten de ruiten het ontgelden. De fruit- Iboomon hebben ernstig geleden. Tuinen vernield. Van andere zijde meldt men nog: De hagel heeft groole schade aan de Bilthoven- sche tuinen aangebracht. Vrijwel alle planten wer den verwoest. De bladeren van de boomen werden door den regen afgeslagen en binnen een kwartier toonden al de tuinen een beeld van de grootste ver woesting. Gelukkig beperkte de bui zich tot Biltlho- iven en bleef de vlak in de buurt liggende groote ikweekerij van de firma Copiin gespaard, hoewel op een honderd meter afstand jonge eenden in de sloot door de hagelsteenen werden gedood. De wegen te Bilthoven waren met een dikke laag ïifgeslagen blaren bedekt, zoodat de straatreiniging onmiddellijk aan het werk moest trekken om den boel op te ruimen. Nog tot laat in den avond lagan de tuinen en weilanden dik onder de hagelkorrels. Do vruchtlboomen zijn van alle bloesems ontdaan, zoodat de Bilthovenaren dit iaar wel geen appels en peren, alsmede aardbeien uit den eiaen tuin zul len eten. I Zwaar weer te Oss en omgeving. Woensdagmiddag heeft zich boven Oostelijk Noord-Brabant een hevig onweer ontlast. Te Oss ging het gepaard met zw&ren hagelslag. liet nood weer hield niet lang aan. doch de hagelslag heeft desniettemin schade toegebracht aan de te velde staande gewassen. Heerlen. Donderdagmorgen is de beruchte in breker Otto Wilhelm, die uit de gev. te Aken was ontsnapt, en wiens opsporing was verzocht, opnieuw dcor de Kriminal-Polizei te Laurensberg, nabij de Ni derlandsche grens, gearresteerd. Een herbergier ontdekte den inbreker, toen hij ge heel uitgeput in een korenveld lag te slapen. Uit het verhoor bleek, dat W. de bedoeling had raar Limburg te vluchten, alwaar hij zich reeds vi >oger met eenige „collega's" aan inbraken had sc.iuldig gemaakt. Bij New-Foundland een Fransche schoe ner met 40 opvarenden vermist. St. John's, 30 Mei: (V.D.): Sedert 18 Mei heeft men geenerlei bericht ontvangen van den Franschen schoener „Maréchal de Luxembourg". Men vreest thans, dat het schip op de banken voor New-Found land met alle opvarenden, veertig koppen, vergaan is. Ontploffing op Engelsch stoomschip. Brest: Op een Engelsch stoomschip bij Quessant heeft een ontploffing plaats gehad, waardoor een op varende werd gedood, terwijl verschillende mannen gewond werden. Mandsjoerijsch stoomschip in heden. 19 dooden. moeilijk- Hsinking: Volgens een bericht uit Charbin heeft op het Mandsjoerijsche stoomschip Tsjazsoen een ke telontploffing plaats gehad, toen het schip zich bij Lachasoeloe op de Soengari-rivier bevond. 19 opvaren den zijn om het leven gekomen. De overige passagiers en leden der bemanning kon den worden gered. 10 arbeiders gedood, 40 bedolven. Tokio: Het agentschap Sjimboon Ren go meldt, dat in een Japansche mijn een ont zettende ontploffing heeft plaats gehad, naar het schijnt door ontbranding van gas. Bij het ongeluk zijn tien arbeiders op slag gedood, 40 arbeiders werden bedolven. Er be staat weinig hoop hen te redden. ZEILJACHT OMGESLAGEN OP HET IJSSELMEER. Inzittenden gered. Schellingwoud. Donderdagmiddag bij het uitva ren van de Oranje-sluis, sloeg een plezierjacht om. De opvarenden bestonden uit vier dames en drie hee- ren, terwijl ook een hond in de boot aanwezig was. Door het flinke optreden van het personeel van den heer G. Kamp was het te danken, dat alle opvaren den gered zijn,. Het jacht is kort daarop gezonken. Vele schippers zijn te hulp gesneld, om het jacht weer boven water te brengen. Bij deze poging hoorde men de hond janken. Met do meeste spoed werd het bovendek eruit gesloopt, warna bleek, dat de hond. nog leefde. ONTPLOFFING IN GASFABRIEK 87 VERDUN. Parijs. Uit Verdun wordt gemeld, dat Donder dagochtend vroeg in een gasfabriek te Verdun een ontploffing heeft plaats gehad. Bizonderheden ontbreken nog. Er is een onder zoek ingesteld. Gouduitvoer van Frankrijk naar Amerika. De Fransche mailboot, de „Aquitariia" is Hemel vaartsdag naar New York vertrokken met aan boord 225 kisten goud tot een totaal gewicht van 22 ton eh een waarde van 178.000.000 Fransche francs. Voor 225 millioen naar Engeland. Parijs: Donderdag is een goudzending ter waar de van 225 millioen franken naar Londen overge bracht. BLOEDT VEKSCHRIKKELIJK Verband met KLOOSTERBALSEM geneest de wond In 24 uur BAls moeder van een groot gezin, had ik het ongeluk mij bij 't brood snijden een flinke jaap in den wijsvinger te geven. Het bloedde verschrikkelijk. Een van mijn kinderen bracht dadelijk den Kloosterbalsem, die in mijn huisgezin iet kinderen telkens van pas komt, Na een doekje met dezen geneeskrach- tigen balsem op mijn vinger te hebben gedaan, hield het bloeden dadelijk op en de hevige wond was tot mijn ver' baztng in 24 uur geheel geheeld en totaal genezen." g p te AKKER'S omeiNsei tbr inzage „Geen goud zoo goed" Onovertroffen bij brand-en snij wonden Ook ongeëvenaard als wrijfmlddel bj| Rheumatiek, spit en pijnlijke spieren Schroefdoos 35 ct Potten 62V& ct. en 1.04 Geweldig staande netten, die dwars op de zeestroomingen gelegd worden. MANILLA. Tusschen Hongkong, Sydney en San Francisco hebben reeds altijd vele eigenaardige beroepen be staan, en de wereldcrisis heeft het aantal nog ver groot, maar het merkwaardigste, en interessantste, wordt waarschijnlijk beoefend door Captain Jean M. Ellrich, die haaien vangt en te gelde maakt. Ellrich, die vroeger matroos was en daarna vlieger werd, trekt uit zijn origineele bedrijf, dat hij reeds eenigen tijd te Iba aan de Westkust van Luzon uit oefent, een zeer aanzienlijk inkomen. Toen hij dezer dagen op een vacantiereis naar de Vereenigde Sta ten te Manilla aankwam, deelde hij aan een verte genwoordiger van de United Press een en ander me de 'over de nieuwe, door hem in het leven geroepen haaivangst-industrie. „Wij vangen haaien met geweldige staande net ten, die wij dwars op de zeestroomingen leggen", vertelde de onwaarschijnlijk bruin gebrande, 35-ja- rige haaien visscher. „Het plaatsen en bewaken der netten geschiedt met kleine roeibooten. Wanneer 'n haai gevangen is, trekken we het net op, dooden hem met een slag op den kop met een spitsen, zwaren ha- tner en halen hem in de boot. Maandelijks vangen we verscheiden honderden exemplaren: een haai van gemiddelde grootte ongeveer acht voet brengt rnij vier dollars op." Precies zooals de beroemde stockyards te Chicago alles van het varken, „behalve het knorren", prae- tisch gebruiken, zoo verandert Ellrich zijn haaien met huid en vinnen in verkoopbare producten. Het mees te geld brengen de vinnen op, een in China zeer ge waardeerde lekkernij; de huid, die op schuurpapier lijkt, wordt in leer veranderd, dat naar het -schijnt, thans zeer in de mode is, en de olie, speciaal de le vertraan, brengt een goeden prijs op. Ook het vleesch is, althans naar de overtuiging van Ellrich, zeer sma kelijk en nauwelijks te onderscheiden van zeetong. Maar ook de haaienvangst schijnt niet alleen een Hoe boer Krischan en zijn vrouw ter bede vaart togen en de boer toch maar een ezel bleek te zijn! door URSULA WESTPHAL. Toen het dorp Aeggeringen door een zwaar on weer werd geteisterd, natm de vrome boer Krisohan Dünnebaken zijn zeker niet minder vrome weder helft Settchen terzijde en beraadslaagde met haar, hoe ze hemel en alle heiligen een dankoffer zouden kunnen brengen, als hun hof en hun velden zonder schade er af kwamen. Sottohen stelde voor den hei ligen een bedevaart naar St Bonifacius te beloven, en daarbij keek zii verstolen naar den hemel, of het niet helderder werd. Maar Krischan. die den hemel en misschien ook de heiligen beter kende, schudde bedenkelijk het hoofd en de bedevaart naar St. Bo nifacius, zou wel goed zijn, meende hii; maar als men goed bedacht, dan was dat toch niet zoo'n groot dankoffer, de velden en het hof waren meer waard. Maar hii had een idee gekregen: zii zouden erw ten in hun schoenen doen. en den geheelen weg naar de kapel van St Bonifacius od erwten afleg gen: de pijn. die ze op dezen bedevaartstocht moes ten lijden, zou den hemel voor langen tiid ver zoenen. En daar het iuist krakend insloeg, knikte de tot haar wrat toe heftig verbleekende Settchen haar goedkeuring. Ze sloegen het kruis en deden de ge lofte, op erwten naar de heilige plaats te zullen gaan en wel reeds den volgenden dag. Spoedig daarop werd het helderdor. het onweer was na den laatsten slag weggetrokken, net alsof het een antwoord was od de gelofte, zonder dat de bliksem hun hof had getroffen: en ziedaar, ook de velden waren gespaard. Het koren richtte zich spoe dig weer op en stond rechtop en verfrischt, en Krischan Dünnebaken prees zichzelve om ziin goeden inval. Den voigenden dag nu gingen zii heel in de vroegte op weg voor hun bedevaartsgang. Gedurende het conste uur liepen ze beide zwijgend door: langzamer hand echter begon Krischan heftig te steunen en te jammeren, zijn voeten deden hem ontzaglijke plin. en het was toch eigenlijk een zeer groot offer, waar voor men meer genade zou hebben kunnen afsmee- ken. En het was een kruis, om te zien hoe hii ziin hoofd liet hangen en moeizaam hinkend voortliep. Settchen echter was van een waarachtige verheven vroomheid; zii klaagde niet en steunde niet. maar verbeet haar piin en wees haar Krischan er on, dat wat hii zei zondig was en sprak hem bemoedigend toe. Het was toch beter, dat hii een paar uur hef tige piin leed. dan dat nu misschien hun geheele oogst en de boerderij waren afgebrand en meer der- gelijke troostrijke dingen. Maar hoe verder ze kwamen, hoe harder Krischan steunde, en als Settohen het niet hoorde, bromde hij voor zich uit, daar kon Settchen's heiligheid niets aan veranderen. Maar in stilte bewonderde hu haar. zooals nog nooit in ziin leven, omdat zii het door hem opgelegde offer zoo moedig bracht en bo vendien nog hem troostte, terwijl ze piin had. Want, zei hii bii zichzelve. zii moet het veel moeilijker hebben, daar zii zooveel zwaarder weegt dan ik en met haar dubbele omvang en dubbel gewicht op de erwten rust! En hii dacht, dat hii toch wel blind moest ziin geweest, nooit te bemerken, met wat voor een wezen vol heilige kracht hii ziin bescheiden leven deelde. Eindelijk echter was de verlossing nabij; zii zagen reeds van verre het torentie van de kapel van St. Bonifacius en Settchen vermaande hem met vrome stem. hot laatste half uur nog vol te houden, opdat le betreffende heilige ook werkelijk tevreden zou ziin rnet het offer. Zoo liepen ze stom in den zonne gloed. Krischan hinkend en af en toe steunend, Settchen, badend in zweet, maai- beheerscht en slechts een weinig zwaaiend als een hooiwagen, tengevolge van haar omvang. Toen zii in de koele schemerige kapel kwamen, zonk Krischan als door den bliksem getroffen neer; Settchen echter deed nog meer: zii stak de mee gebrachte kaarsen aan en verzonk in vrome gebe den. Toen, nadat ze hun dankoffer hadden gebracht, en toen Krischan een weinig was bijgekomen en Settchen zich het zweet had afgewischt. en beiden, een stuk spek in de eene en worst in de andere hand. achter de kapel aan den kant van den weg zaten, om nieuwe krachten on te doen. zei Krischan ontroerd: „Settchen. ik moet het nu zeggen als ik de vicaris eeneraal was, Settchen deed ik ie heilig verklaren - hoe heb ie die piin zoo goed verdragen? Zeg mii onrecht: hoe zit dat nu? Heb ie aan alle heiligen, of aan de schoone oogst ge dacht, die gespaard bleef?' „Nee", zei Settchen, „nee. Dünnebaken, het was niets van dat alles. Ik heb aan allerlei eedacht, aan de varkens en of Stine de koe on tiid heeft gemolken. Maar ik zal ie wat zeggen. Krischan. ie bent en ie blijft een ezel. Ik heb de gelofte gedaan, om on erwten de bedevaart te doen. maar het was de Heiligen niet bekend, op wat voor erwten. Wel, Krischan. toen heb ik miin erwten gekookt!" Daarop trok ze haar schoenen uit, die vastplakten en zette een gezicht, zoo vriendelijk als een zonnige Meidag. Krichans oogen werden zoo rond en groot als thee kopjes. „Settchen", zei hii, „ie bent wel geen hei lige, zooals ik had gedacht, maar ie bent slimmer dan allo heiligen tezamen. Ik had geen hetere boerin kunnen vinden!" En daarhii wreef hii steunend ziin gewonde voe ten. Want Settchen Dünnebaken had wel gelijk: hij was en bleef een ezel. LAND- EN TUINBOUW. Onvoldoende garantie voor betaling. Naar de Nieuwe Koerier verneemt, hebben de groo te zuivelexportvereenigingen in ons land den uit voer naar Duitschland moeten stopzetten, daar zij niet voldoende garantie kunnen verkrijgen voor de risico's van betaling. Verpakking moet voorzien zijn van naam van verwerker. Verhandelen van Op- geweekte droge erwten verboden. Naar het „Ned. Weekblad voor Kruidenierswaren" verneemt, is een ministerieele beschikking afgeko men, waarbij is bepaald, dat de verpakking van be werkte tuinbouwgewassen moet voorzien zijn van den naam van den verwerker, zoomede van een, den verwerker aangewezen ingeslagen letter. Verder zullen de benamingen van den inhoud moe ten aangeven: Soort, maat en variëteit van het pro duct. Eveneens is volgens het blad spoedig te verwach ten het Kon. besluit waarbij het verhandelen of doen verhandelen, vervoeren of doen vervoei'en van opge- weekte droge erwten, zg. regenërees en het in voor raad hebben daarvan anders dan voor gebruik ter plaatse wordt verboden. genoegen te zijn; naar Ellrich meedeelt, maken de „baguio's of taifoens het dikwijls onmogelijk, de vangst uit te oefenen, en vernielen ze dikwijls de kostbare netten; bovendien is het moeilijk, de haaien- huiden naar de Amerikaansche looierijen te ver zenden, omdat ze slechts in koelkamers goed blijven, waarover hij niet beschikt; en het haaien vleesch bevat zooveel zuren, dat het de conservenbussen ge heel zwart verft. Pas wanneer andere verpakkings middelen gevonden worden, zal het op populairiteit kunnen rekenen. Commercieel e haaienvangst wordt tegenwoordig ook in Afrikaansche, Australische en Japansche wa teren gedreven; maar Ellrich, die er reeds vroeger in New Orieans en Florida proeven mee deed, heeft eerst de echte haaienvischvangst in het leven ge roepen. Naar gemeld wordt, zal mr. Witteman door de R.K. fractie van de Prov. Staten van Noord-Holland voor gedragen worden als Gedeputeerde in plaats van P. J. M. Verschure. ZONDAG 2 JUNI. HILVERSUM (301 M.) 8.55 VARA; 12.00 AVRO; 5.00 VARA; 6.00 VPRO; 8.00 AVRO. 8.55 Gram.pl.; 9.00 Postduivenbei'.; 9.05 Tuinb.halfuur S. S. Lantinga; 9.30 Orgelspel J. Jong; 9.40 Th. v Huystee: Kampeeren; 10.00 Verv. Orgel spel; 10.15 Schaakcursus; 10.35 Gram.pl.; 11.00 Uitz. uit Amstel-cabaret; 11.15 A. Pleysier: Van staat en Mij.; 11.30 Gram.pl.; 12.00 Klokkenspel en uurslag v.h. raadhuis te Tholen; 12.05 Aeolian-orkest; 12.50 Gram.pl.; 1.20 Kovacs Lajos en zijn orkest; '2.00 Boek- bespr. Dr. P. H. Ritter Jr., 2.30 Gram.pl.; 3.45 Omroep orkest olv. N. Treep; 4.45 Sportnieuws; Gram.pl.; 5.00 Gram.pl.; 5.30 Voetbalnieuws; 5.45 Vaz Dias; 5.55 Gram.pl.; 6.00 Inst Ds. E. D. Spelberg, tot pred.- secr. VPRO; 6.30 Gram.pl.; 7.00 Wijdingsdienst; 8.00 Vaz Dias; 8.15 Orgelconcert door P. Palla; 8.45 Cau serie door W. Vogt; 9.00 Kovacs Lajos en zijn orkest; 9.30 Gram.pl.; 9.35 Concertgeb. orkest olv. Prof. Dr. W. Mengelberg; 10.20 Radiojournaal; 10.35 Avro-deci- bels olv. E. Meenk; 11.00 Vaz Dias; 11.10 Avro-decibcls 11.30—12.00 Gram.pl. HUIZEN (1875 M.) 8.30 NCRV; 9.30 KRO; 5.00 NCRV; 7.45—11.30 KRO; 8.30 Morgenwijding; 9.30 Gram.pl.; 10.30 Hoogmis; 12.15 Orkestconcert en hoorspel; 2.00 Lezing, gram.pl. 2.50 Schlagermuziek en gram.pl.; 4.00 Voor de zie ken; 5.00 Gram.pl.; 5.30 Orgelconcert P. Esselman; 6.00 Kerkdienst uit Ner. Herv. Kerk te Weesp; 7.45 Sportnieuws; Causerie; 8.10 Vaz Dias; 8.15 Instr. en voe. concert en gram.pl.; 10.15 Gram.pl.; 10.35 Vaz Dias; 10.40 Epiloog; 11.0011.30 Causerie. DROITWICH (1500 M.) 11.2012.35 Kerkdienst; 12.50 Orke^tconcert o.l.v. J. A. Greenwood; 1.50 Vioolrecital M. Hayward; 2.20 Schotsch Studio-orkest; 3.05 New. Georgian Trio; 3.50 Commodore Grand Orkest; 4.50 Voor de kinderen; 5.10 en 5.30 Lezing; 5.50 Spencer Dvk-kwartet; 7.05 Causerie 7.35 Concert; 8.20 Korte kerkdienst,; 8.35 Relig. causerie; 9.05 Liefdadigheidsoproep; 9.10 Ber. 9.20 Sted. Orkest Margate olv. H. Lodge; 10.20 Gram.- pl.; 10.50 Epiloog. RADIO PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.20 en 11.20 Gram.pl.; 11.35 Orgelconcert; 12.25 Grem.pl.; 12.35 Orkestconcert; 2.35 Zang; 5.20 Andolfi en zijn orkest; 8.20 Hoorspel; 10.55 Dansmu ziek. KALUNDBORG (1261 M.) 12.201.20 C. Rydahl's orkest; 4,20 Harmonie-ork. 6.107.10 Koorconccrt; 8.20 Streuss-concert olv. Mah- ler; 9.30 Duitsche operamuziek olv. Mahler; 10.50 Omroeporkest olv. Mahler; 11.20—12.50 Dansmuziek. T KEULEN (456 M.) 6.20 Havenconcert; 9.35 Koorconcert; 10.50 Pianore cital; 11.50 Bachcantate; 12.20 Orkest- en koorconcert 1.25 Radiokoor en omroeporkest; 4.05 Werag kameror kest olv. Hagestedt; 7.20 Radiokwintet; 8.20 „Zar und Zimmerman", opera van Lortzing; 11.20—12.20 Dans muziek. ROME (421 M.) 9.15 „Casa mia", operette van Pietri. BRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.: 10.20 Salonorkest; 11.20 Gram.pl.; 12.50 Sa lonorkest; 1.50—2,20 Gram.pl.; 5.20 Concert; 6.20 Man doline-kwintet; 7.35 Grampl.; 8.20 Svmphonieconcert 9.05 Gram.pl.; 9.20 Vervolg van 8.20; 10.30 Reportage; 10.5012.20 Concert 484 M.: 10.20 Gram.pl.; 11.20 Salonorkest; 12.20 Gram.pl.; 12.50 Omroeporkest; 1.50—2.20 Gram.pl.; 5.20 Concert; 6.20 Harprecital; 6.35 Salonorkest: 7.35 Gram.pl.; 8.20 Omroeporkest; 9.20 Reportage; 9.50 Verv. Concert; 10.36—12.20 Pop. concert. DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) 8.20 Bonte Avond uit Stuttgart; 10.20, 10.40 en 11.05 Berichten; 11.20—1.15 Dansmuziek.

Schager Courant | 1935 | | pagina 10