'^yl5oet<i Voor GERO Aspirin Een voetbaldroom over ons Raadscollege. van Geelen's Geromag. DE ALKMAARSCHE KAASMARKT. u,t de OMGEVING BERGEN SOCIAAL DEMOCRATISCHE GEMEENTE POLITIEK. In de tooneelzaal van café Hilbrand hield gister avond de afd. Bergen van de S.D.A.P. een verkie: zingsvergadering, welke goed was bezocht. Na een kort openingswoord van den voorzitter, den heer L. Monnier, liet de zangvereeniging „De Stem des Volks" onder leiding van den heer P. Blaauw zich in een tweetal liederen hooren. Hierop kroeg de heer L. Den Das het woord om te spreken over de Sociaal-Democratische Gemeente politiek. Deze begon met te zeggen, dat de strijd, welke in den gemeenteraad werd gevoerd, een strijd was wel ke een andere strekking had gekregen dan vqprheen, omdat de toestanden geheel waren gewijzigd. Im mers, hoogere bestuurscolleges tornen aan de beslis singen van den raad. Wij hebben nu te slikken, wat men ons van bovenaf oplegt. Toch meende spr. dat de sociaal-democraten nog zeer nuttig werk in den raad konden doen, omdat zij konden waken voor de belangen van de arbeiders en van de kleine midden standers. Spr. wees in dit verband op de actie om te komen tot goedkoopere arbeiderswoningen en daar moeten wij in Bergen naar toe. We kunnen er eenvoudig niet langer buiten als gevolg van de heerschende crisis. Maar wij moeten ons verzetten tegen eiken aanval op het levenspeil van den arbeider. In de afgeloopen vier jaar is er voorts een actie gevoerd tegen de verslechteringen der werkverschaf fing. Het werkloosheidsvraagstuk toch noemde spr. het allerbelangrijkste vraagstuk. Spr. stond geruimen tijd stil bij hetgeen de sociaal-democraten in deze richting deden. Spr. wees er op, dat de Statenverkie zingen hadden uitgemaakt, dat het volk de regeering Colijn niet langer wenschte; straks zullen misschien de gemeenteraadsverkiezingen den wensch van het volk, dat verantwoordelijk is voor den goeden gang .van zaken, nog eens onderstrepen. Vervolgens wijdde spr. uit over de finantieele ver houding tusschen Rijk en Gemeenten; een gevolg hiervan is geweest een sterke verhooging van de directe belastingen. Het is hoog noodig, dat er een andere geest gaat varen onder de kiezers, anders ko men we er nooit. Wij hebben er voor te zorgen, dat de fractie met één lid wordt vermeerderd, zeide spr. Terugkomende op de werkverschaffing meende spr. dat de verhouding hier niet goed was, waardoor ontevredenheid heerschte onder de arbeiders. Voor 80 pet. is de leiding daarvan de schuld, omdat deze niet deugt; er wordt te weinig gedacht aan de be hartiging der belangen van de verdrukten. De ar beider moet omhoog; als die in de put wordt getrapt, dan raakt ook de kleine middenstander daarin ver- verzeild. De oplossing is te vinden door den arbeider een weinig zeggenschap te geven bij de leiding. Dan zal men komen tot een betere verstandhouding en een elkaar beter begrijpen onderling. Organiseeren van den arbeider, ook in de werk verschaffing is dringend noodzakelijk. De vrijmaking van den arbeider, is de taak van den arbeider zelve; meende spr. De heer Den Das belichtte vervolgens de beschik baarstelling van goedkoope groenten voor de werk- loozen, het werk van zijn partij en het vraagstuk der jeugdige werkloozen. Het is de trots van spr., dat hij hier voor de jongeren iets heeft mogen doen, en hij zal voortgaan op den ingeslagen weg. Spreker eindigde met te zeggen, dat de arbeider nu wel goed moest weten wat hij te doen had bij_ ,de. komende verkiezingen. (Applaus). Vervolgens was het woord aan den heer C. Brak, die een en ander wenschte te zeggen over den klas senstrijd, welke vastzit aan de kapitalistische maat schappij. Spr. ontkende dat de socialisten den klas senstrijd hadden uitgevonden, zooals Mussert gelieft te beweren. Alleen als de kapitalistische maatschap pij met wortel en al wordt uitgeroeid, zal de klassen strijd kunnen verdwijnen. Daartoe is organisatie noodig. Spr. wees op de afbraak van het onderwijs, op de misstanden in de werkverschaffing, en in den werkloozensteun. Spr. zeide voorts, dat hij die men- schen, die niet aan partijpolitiek doen, het z.g. Mid- denblok, niet vertrouwde. Want ze doen wel aan klassenstrijd, dat hebben die heeren eenige malen bewezen, door het naar beneden trappen van de loo- nen in de werkverschaffing. In onze maatschappij is het een doorloopenden strijd om zooveel mogelijk te krijgen van het maatschappelijk inkomen. Er is maar één redding mogelijk, namelijk door mede te werken aan de radicale afbraak dezer maatschappij. (Applaus). Hierop werd gepauzeerd. Nadat de Stem des Volks zich nogmaals had doen hooren, werd het woord gegeven aan den heer J. Krijgsman uit Alkmaar om te spreken over het plan van den arbeid. In heftige bewoordingen bestreed spr. de meening van hen, die durfden spreken van een socialistisch wanbeheer. Het wanbeheer is veelal de schuld van de regeering Colijn, waardoor wij in de crisisellende zijn gedompeld. En de minst bedeelden iiit de arbei dersklasse lijden het allermeest, meende spr. Wij verwijten de regeering Colijn, dat zij niet breekt met het oude kapitalistische productie-systeem. Wij eischen een constructieven welvaartspolitiek. Spr. zette daarop het plan van den arbeid uiteen, hetwelk door ons reeds eenige malen werd gepubli ceerd en derhalve bekend mag worden geacht Daarna sluiting op de gebruikelijke wijze. Predikbeurten voor Zondag 16 JunL NED. HERV. GEMEENTE 10 uur voorm., Ds. v. d. Kieboom. GEREFORM. GEMEENTE 10 uur voorm., en 5 uur nam., de heer J. H. Slager, hulpprediker. E.V. MARANATHA (Dr. v. Peltlaan 1). 10.30 uur, voorm., de heer Dun van Alkmaar. WARMENHUIZEN De middenstandsvereeniging „Samenwerking" hield Donderdag een algemeene ledenvergadering in de zaal van den heer Slikker. Aanwezig 19 leden. Voorzitter opende de vergadering met allen har telijk welkom te heeten en hoopte dat de bespre kingen van zakelijken aard zullen zijn. Hierna werd den secretaris verzocht de notulen te willen voorlezen, welke onder dankzegging aan sa mensteller werden goedgekeurd. Bij de ingekomen stukken is tevens voorgelezen de motie, die op 2 April door het Districtsbestuur in Cérès te Schagen bijeen was, inzake de hooge P.E.N.- tarieven en is verzonden aan het Hoofdbestuur van den Kon. Middenstandsbond, waarin verzocht is om doorzending aan de Prov. Staten. Vervolgens kwam in bespreking het wegblijven van het crediet. Er wordt door het hoofdbestuur aan gewerkt, doch er is geen wachten op. De opmerking werd gedaan dat tegenwoordig bijna alle takken van bedrijf steun genieten en de middenstanders, die het zoo bitter noodig hebben en de crisis wel in de erg ste mate voelen, krijgen niets. Dit is niet billijk, want de middenstand eischt evenals ieder andere groep beschermd te worden door de regeering. Besloten is met algemeene stemmen een schrijven te richten aan den voorzitter van het Districtsbestuur om een richtlijn aan te geven, betreffende het cre- dietbedrag. Anna Paulowna, 13 Juni 1935 Bij mijn omzwervingen door ons polderlandje, kwam ik van morgen in gesprek met een voetbal- enthousiast, die mij vertelde den volgenden droom te hebben gehad, welke hem bij het ontwaken steeds weer in de gedachten kwam en die hij mij verzocht aan uw blad te rapporteeren, aan welk verzoek ik bij deze voldoe. We laten den geachten droomer hierbij aan het woord. Ik zag onzen gemeenteraad dan van nacht in m'n visioen op het B.K.C.-veld in de volgende opstelling: Jonker, Kuiken, Smit, Van den Berg, Lubbert, Rezelman Komen Koorn, Keuris, Dekker, Raven. Scheidsrechter: Lovink. De tegenpartij bestond uit elf candidatcn voor den gemeenteraad plus 32 reserves. Om de geheele wedstrijd te verslaan is me te machtig, wel heb ik een duidelijk beeld voor me van de capaciteiten der spelers plus het oordeel van de elftalcommissie, den heer Karei Lotsy, die ook pre sent was en van verschillende vaste bezoekers langs de lijnen. De keeper maakte een matigen indruk en de elf talcommissie is niet eenparig in haar oordeel of hij in den volgenden wedstrijd weer kan worden opge steld; hij heeft zijn lengte mee, maar het opvangen der ballen was lang niet onberispelijk, ook twijfelde hij vaak met uitloopen en dit schepte gevaarlijke si tuaties voor het doel. De beide backs lagen geregeld met elkaar over hoop en hun oneeniglieid liep tenslotte zoo hoog, dat zij in het vervolg niet meer voor dezelfde club wem schen uit te komen. In de middenlinie zal ook wel verandering komen; de rechtshalf heeft reeds bedankt en verzekerde mij, dat hij er de brui aan heeft en besloten heeft om zijn voetbalplunje aan den kapstok te hangen; de spil speelde maar een matige partij en het staat zeer twijfelachtig of hij voor een herverkiezing in aan merking zal komen; langs liet lijntje gaf men hem weinig hoop; de linkshalf evenwel wordt wel weer herkozen; de elftalcommissie oordeelde, dat hij zijn plaats, ofschoon de jaren hem wat stiller maken, nog wel waard is. Wat de voorhoede betreft, heeft de rechtsbuiten zijn laatsten wedstrijd wel gespeeld; als kundig voetballer is liij zijn plaats ruimschoots waard, maar een ge deelte van zijn -supporters vindt 't overdreven, dat hij te veel pluimpjes uitreikt en dat heeft zijn po pulariteit zoodanig geschokt, dat hij, althans de eerste vier jaar, wel niet meer zal worden herkozen. De rechtsbinnen houdt zijn plaats niet, is dan hier, dan daar, zwerft a la Smit over het heele veld, toch kun nen we hem in het elftal niet missen, zegt Karei Lotsy en hij zal dan ook wel weer worden opgesteld. De middenvoor zal eveneens niet worden vervangen, ofschoon hij volgens sommigen wat meer schoten op het doel moet lossen. Het spel wordt door hem wel goed verdeeld, maar zijn strijdlust begint te tanen, misschien komt dit door het stijgen der jaren; wat de linksbinnen betreft, die moet nog veel leeren, is ta zelfzuchtig, zit veel te fanatiek op den bal, moet nog leeren, dat je voetbalt met z'n elven en dat je je medespelers ook een bal moet gunnen. Tenslotte de linksbuiten, deze viel weinig op, je weet niet wat je aan hem hebt, of hij den bal naar links of rechts zal plaatsen. Over het geheel genomen, maakte het elftal een slapachtigen indruk; het was duidelijk merkbaar, dat de meeste spelers onvoorbereid op het veld kwa men, een betere training is zeker gewenscht; laten we hopen, dat deze nuttige wenken in acht worden genomen. De reservespelers langs de lijnen popelden van on geduld; 't was duidelijk merkbaar, dat ze genoten, als een bal slecht of half werd geraakt, vermoedelijk in de hoop, dat ook zij een kans zullen krijgen. De scheidsrechter leidde zijn niet-moeilijke taak naar behooren; hij had tact om het spel in de goede banen te leiden; zooals altijd, was de referée volgens het publiek niet vrij van partijdigheid, maar dat is het oude liedje: een scheidsrechter deugt toch nooit. De bekende sport-journalist Han Hollander zal vol gens onzen droomer Donderdagavond een beschou wing houden voor de microfoon, als ten minste de tijd het toelaat. En hiermede, geachte dames en heeren, tot over vier jaar. Afgevaardigden naar de bondsvergadering, die ge houden wordt in Apeldoorn. Voorzitter deelde mede dat één afgevaardigde vrij mandaat wordt gegeven. Spr. oordeelde dat onze kasmiddelen dit niet toe laten en was er niet voor een afgevaardigde heen te zenden. De vergadering was deze meening niet toegedaan en vond het noodzakelijk een afgevaardigde te be noemen. Na gehouden stemming is gekozen de heer W. Diepsmeer en als plaatsvervanger de heer D. Pastoor Beide heeren namen de benoeming aan. Hierna kwam in bespreking de a.s. gemeenteraads verkiezing. Door het bestuur van de middenstands- vereen. is met de drie besturen van de kiesvereni gingen, n.1. Warmenhuizen, Schoorldam en Krab bendam vergaderd. De belangen van den middenstand zijn op dezd vergadering naar voren gebracht, maar tot overeen] stemming is men niet gekomen. Het is niet de bej doeling van den middenstand om politiek te voeren en is dit punt van de baan geschoven, want ook on^ reglement verbiedt ons om politiek te voeren. Voorstel propaganda-avond. In principe is ,de ver gadering hiertoe besloten en hieraan te verbinden een tentoonstelling. Het bestuur kreeg machiging deze zaak nader af te wikkelen. Hierna besprekingen van huishoudelijke» aard en volgde sluiting. LANGEND IJ K Gisteren werd door het Ambacht van Westfriesland genaamd Geestmerambacht, een aanbesteding gehou den. Aanbesteed werd het onderhoud van den ambachts- dijk bij Veenhuizen. Ingeschreven werd door den heer K. Silver te Hoogwoud voor f250.en door den heer J. Moeijes te Obdam voor f240. Rietsnoeien: Perceel I: J. Schouten, Dirkshorn voot f72.perceel II: J. Brink, Heerhugowaard voor f50.perceel III: Meeldijk en Heijmans te Noord- schanvoude voor f48.perceel IV: D. Jong, Rusten burg voor f83 en perceel V: H. Stam, Harenkarspel voor f 9S. DE ROOIVERGUNNINGEN. Met de rooivergunningen hebben zich de laatste da gen wel eens voor de tuinders minder aangename dingen voorgedaan, omdat zij verplicht waren al vorens een rooivergunning werd afgegeven, de teeltr vergunning te toonen. Verscheidenen waren hiertoe niet in staat en hun werd geen rooivergunning afge geven, zoodat ze niet in de gelegenheid waren hun aardappelen te oogsten. Thans is hierin een wijziging aangebracht; de per sonen, die niet in het bezit zijn van een teeltvergun ning, doordat ze deze hebben moeten opsturen wegens noodige veranderingen, hebben een afschrift daar van, terwijl anderen weer een bericht hebben ont vangen met de redenen, waarom nog geen teeltver gunning kon worden uitgereikt. Aan diegenen kan nu op vertoon hiervan een rooi vergunning worden afgegeven. TOCH WEER EEN HEFFING OP AARDAPPELEN. Hoewel de handel van meening was, dat, nu de aardappelregeling van 1934 was afgeloopen per Zater dag 15 Juni, er geen andere heffingsbelasting zou worden opgelegd, blijkt thans wel degelijk, dat men met deze veronderstelling bedrogen uitkomt. Men zou heel blij zijn geweest, wanneer die last achterwege werd gelaten. De Nederlandsche Groenten- en Fruit- Centrale heeft echter anders beschikt. Met ingang van Maandag 17 Juni zal een heffing op vroege aardappelen worden gelegd van f0.80 per 100 K.G. Een minimumprijs is eveneens voor de aardappe len vastgesteld. Voorloopig is deze voor alle sortee ringen, zoowel voor kriel als voor de gewone sortee ring f7.per 100 K.G. De veilingen hebben opdracht gekregen, wanneer de prijzen beneden dezen minimumprijs zouden da len, hiervan aan de Centrale telefonisch bericht te doen. Tot nader order mogen de eerstelingen, Schot sche muizen, Opperdoezer ronde enz., voor de volle 100 worden gerooid. Het rooien van Wilde Duc, Ninetyfold, Sutton, Duc of York en Arran Crest is verboden. Ook mag tot nader order alleen voor het binnen land worden geveild. Zoodoende zit men aanstonds weer midden in de maatregelen, welke verleden jaar hebben gegolden, alleen met dit verschil, dat de hef fing f 0.80 is in plaats van f 1.en dat thans ook 't oogsten van aardappelen aan een vergunning is on derworpen. naar VAN GEELEN, want alleen daar is alles in t POETSVRIJE ZILMETA, hel fraaie TIN en GERO ZILVER, steeds voorradig. Op graveeren van letters kunt U wachten. LAGEZIJDE 40 TELEF. 26. SCHAGEN. j LANGENDIJK. We vernemen, dat de a.r. kiesvereeniging besloot, haar leden te Oudkarspel te adviseeren op de r.k. te 'stemmen'bij de gemeenteraadsverkiezingen van de volgende week; de christelijke kiezers van Zuid- scharwoude waren vrij gelaten. OUDKARSPEL. Naar wij vernemen zal het 2 Juli a.s. 50 jaar gele den zijn, dat de heer J. van Hout Sr. in dienst is ge treden als boekhouder bij de houthandel firma J. Eecen Gz. Het zal den jubilaris zeer zeker niet aan belang stelling ontbreken op dien dag. Op een en ander ho pen wij t.z.t. terug te komen. NOORDSCHARWOUDE. De kerkbouw aangevangen. Zaterdagmorgen is men met den bouw van de Ned. Herv. kerk aangevangen. Een viertal arbeiders uit deze gemeente is belast geworden met het uit te voeren grondwerk. Er wordt alzoo wel spoed met dit werk betracht. DEN HEIDER DE VEREENIGING VOOR „VEILIG VERKEER" ACTIEF. De K.N^A.C.-film draait. In ons blad van J.l. Zaterdag maakten' wij er reeds melding van, dat van 11 tot en met 15 Juni door het Verbond van Vereenigingen voor Veilig Verkeer te Utrecht een „Verkeersweek" is georganiseerd. De af deeling te Den Helder is ook in 't geweer gekomen, al heeft zij zich, gezien haar kasmiddelen, tot een paar verkeersd a g e n moeten bepalen. Toch heeft zij er voor gezorgd, dat in den kop van Noordholland het begrip „Veilig Verkeer" goed kon doordringen tot 't brein van jong en oud. Om te beginnen heeft het bestuur naar Texel, Anna Paulowna, Wieringen en de Zijpe in ruime mate ver- keers-affiches en verkeerscouranten gezonden, al waar zij door bemiddeling van de burgemeesters zijn verspreid. In Den Helder zelf is Donderdag de groote Ver- keersfilm van de Koninklijke Nederlandsche Auto- mielclub vertoond, waardoor de heer P. van Twisk geheel belangeloos zijn Tivoli-Theater met het per soneel ervan, ter beschikking had gesteld. Ruim 3600 scholieren hebben van de film genoten en naar wij hopen er van geleerd. Doordat de firma Gebrs. Koningsbrugge gratis voor het vervoer zorgde, kon den ook de kinderen uit Julianadorp de voorstellin gen bijwonen. De film vertoont alle mogelijke verkeerspuzzles, zoowel voor voetgangers, wielrijders als automobilis ten en is een van de best-denkbare propagandamid delen voor een veilig verkeer. Vandaag om 2 uur wordt de actie voorloopig weer gestaakt OUDE NIEDORP Voor de herhalingsoefeningen zün opgeroepen de dienstplichtigen Th. Droog, P. van der Fluit. W. C. Post en J. de Boer, allen behoorende tot het 21e Reg. Inf. te Amersfoort. Van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland werd goedkeuring ontvangen van het raadsbesluit d.d. 4- Maart j.l. tot heffing van 75 opcenten op de gemeentefonds-belasting. NIEUWE N J EDO RP Naar we vernemen is het Bestuur van de afd. van den Bond voor Staatspensionneering voornemens wederom inteekenlijsten bij de burgerij aan te bieden voor inzameling van gelden voor het houden van een autotocht voor de ouden van dagen uit deze gemeente, evenals deze beide vorige jaren zijn gehouden. is een der belangrijkste vereisten van een genees middel. Het Aspirin-tablet wordt, in water uiteenge vallen, direct door de maag gespoeld en begint in de darm eerst te werken. Van daar, dat hef zo bijzonder goed te verdragen is zon der de maag te schaden en oorsuizingen te veroor zaken. Uitsluitend verkrijgbaar In de oranje-bandbuisjes van 20 tabl. 70 ds. en oranjezakjes van 2 tabl. a 10 ets. Het was heel stug vandaag. De hoogste markt was 113.dus f 1.lager en over de heele linie was de gang minder als verleden week. De aanvoer is nog steeds groot en het is vooral de vraag voor opzet, die begint af te nemen. In den zomer van 1934 werd op oude kaas in 't algemeen verdiend en dit vormde een stimulans om bij de betrekkelijk lage prijzen van toen kaas op te slaan. Nn is dit juist anderom. Niettegenstaande de lage kostprijzen van verleden jaar geeft de oude kaas verlies en de animo om thans te koopen voor opzet wordt er belangrijk door beperkt. Daarnevens was de verhoogde heffing op den export naar Duitschland wellicht ook van invloed op den prijs. Sommige stapels bleven lang onverkocht. Aanvankelijk leek het of ze er moeite aan zouden krijgen, maar dat viel per slot van re kening nog al mee. Toch zijn we nu weer afgezakt tot prijzen, die voor een groot deel van den aanvoer rondom een dubbeltje lig gen. SINT MAARTEN Gemeenteraadsverkiezing. Bij de gemeenteraadsverkiezing op Vrijdag 14 Juni werden 612 geldige stemmen uitgebracht, nl. op lijst I (anti-revolutionairen) 98, lijst II (soc.-democr.) 192, lijst III (vrijz.-democr.) 222, lijst IV (roomsch-kath.) 100. Gekozen werden 1 anti.-revol., 2 soc.-dem., 3 vrijz.- dem. en 1 katholiek, n.1. de heeren P. Gootjes, P« Breed, J. de Pee, A. Wit, J. Glas, A. Brak en P, Blom. De partijverhouding veranderde niet, en alleen de heer Van Drunen moest plaats maken voor zijn partijgenoot De Pee. De diverse candidaten verkregen de achter hun naam vermelde aantallen stemmen: Anti-rev.: P. Gootjes 71, C. de Geus 10, Jb. Rus 13, D. Leijen 4. Totaal 98. S.D.A.P.: P. Breed 137, J. de Pee 18, S. H. J. v< Drunen 35, J. L. Groot A. Kossen 2. Totaal 192. Vrijz.-Dem.; J. Glas 140, A. Wit Kz. 17, A. Brak 32, P. Eenhoorn 14, Jn. Bijpost Tz. 6, R. Bijpost Jz. 1, G. Bijpost 9, K. Kalf Jr. 3. Totaal 222. R.K.: P. Blom 92, J. v. Schagen 1, A. Klaver 5, M. Blokdijk 1, C. v. d. Stoop 1. Totaal 100. WIERINGEN Het gouden horloge (7 uur 20 min. 35 sec.) Wie herinnert zich niet de blikken doosjes welke in onze brievenbussen werden gedeponeerd met het vriendelijk verzoek er enkele lootjes uit tc nemen en er evenzooveel maal 2 cent in te doen. Wie herinnert zich niet de oliebollendag, wat enkel ging om op voortreffelijke wijze een 2 ets. lootje te plaatsen?. En nu willen wij hier onze lezers in herinnering brengen, dat dat ging om de kas te stijven van de zoo prachtig werkende vereeniging Huisverzorging, en de opzet welke het bestuur zeer veel werk heeft bezorgd is wel goed geslaagd. Het horloge is nu weer te voorschijn gebracht en. is blijven staan op 7 uur 20 min. 35 sec. Wie is de gelukkige bezitter van het briefje waarop deze tijd staat vermeldd? Pols gebroken. Bij gymnastiekoefeningen op j.l. Donderdag kwam Catrien Kaan Nd. zoo ongelukkig te vallen, dat zij haar pols brak. Zoo wij vernemen is mej. Bets Ruitenburg te Westerland de gelukkige winnares van het gouden horloge, hetwelk door de vereeniging „Huisverzor ging" is verloot. Huldiging directeur „Apollo' In verband met de fraaie successen op de concour sen te Winkel en Zaandam behaald, heeft de har- monievereeniging „Apollo" gemeend haar directeur, den heer Joh. van Glabbeek te Den Helder heden (Zaterdag) te moeten huldigen. De heer en mevrouf Glabbeek zullen te dien einde des avonds te acht uur te Den Oever arriveeren. .Apollo" zal zich onder lei ding van haar onderdirecteur, den heer Jac. Bakker bij den Gestenveg opstellen, waarna de stoet zich naar de concertzaal van den heer J. Lont zal begeven, al waar de huldiging zal plaats hebben. Tevens zal op dezen avond den oud-directeur van „Apollo", den heer L. Spaander, verzocht worden den te Winkel ge wonnen wisselprijs aan het vaandel te hechten. Het publiek heeft bij een en ander vrij toegang. Zijn wij goed ingelicht dan zal de Edelachtb. heer L. C* Kol ff, burgemeester dezer gemeente, de plechtigheden bij wonen. Z IJ PE ST. MAARTENSBRUG. Op het onlangs afgebrande perceel, zal voor reke ning van den heer Jn. Sleutel een dubbel woonhuis worden gebouwd. Het werk is opgedragen aan den heer K. Zeeman, aannemer te Schagen.

Schager Courant | 1935 | | pagina 11