Raad Wieringen. Uit Bergen. DE ALKMAARSCHE KAASMARKT. Vergadering van den Raad op Vrijdag 28 Juni 3935, des namiddags 3 uur. Alle leden zijn aanwezig. Voorzitter de heer L. C. Kolff, burgemeester; secre taris de lieer C. F. van Duin; De Voorzitter opent met een welkom de vergade ring en deelt mede dat de notulen der vorige verga dering nog niet klaar zijn en de vaststelling dus wordt uitgesteld. Mededeelingen en ingekomen stukken. O.a. is ingekomen: Van de Gezondheidscommissie te Schagen bericht, dat het aandeel dezer gemeente in het batig saldo van de laatste rekening dier commissie bedraagt f 70.94. Voor kennisgeving aangenomen. Van Mw. A. Boerendans, onderwijzeres te Wester- land verzoek om ontslag, ingaande 8 Juli a.s. Wordt eervol verleend. Aan J. Koorn Vz. wordt ontheffing van hondenbe lasting verleend voor i/2 gedeelte. Een verzoek van de afd. Schagen en omstreken van den Nederlandschen Bond van Koffiehuis- Res tauranthouders en Slijters om in den grondslag huur waarde voor koffiehuizen en dergelijke localiteiten vermindering aan te brengen, gaat om prae-advies naar B. en W. Ontheffing reinigingsrechten. Aan J. Jaspers en wed. S. Dijkshoorn wordt onthef fing van reinigingsrechten verleend. Regeling jaarwedde 3en ambtenaar ter Secretarie. Volgens de bepaling van art. 7. onder b., van het ambtenaren-reglement zal een tijdelijk ambtenaar, die als zoodanig drie iaar gefungeerd heeft, een vaste aanstelling moeten ontvangen. Aangezien dit het geval is ten aanzien van den tiideliiken amb tenaar ter gemeente-secretarie N. II. Klomp, hebben B. en W. hem in vasten dienst der gemeente aan gesteld. In verband hiermede is het noodig alsnog voor zijn jaarwedde een regeling te treffen. B. en W. stellen voor het. salaris van den derden ambtenaar, ingaan de met den dag zijner vaste aanstelling en met in achtneming van hetgeen bij besluit van 29 Juni 1934 is geregeld inzake de salarieering van de aan pensioenpremie-verhaal onderworpen ambtenaren, nader vast te stellen en te bepalen op f 1000.—. met toekenning van vier 2-jaarlijksche verhoogingen, elk van f 100— tot een maximum van f 1400,—. De jaarwedde sluit aldus aan bij die van den twee den ambtenaar, voor wien een wedde geldt, welke bii f 1400,— begint.. Genoemde ambtenaar geniet in ■tijdelijke functie f 1200.—. Overgelegd wordt een brief van de ambtenaren- yoreeniging. wier gevoelen krachtens art. 4 van het 'Ambtenarenreglement over het voorstel is inge wonnen. Zonder discussie wordt aldus besloten. Regularisatie van uitgaven dienst 1934. Vastgesteld worden: oen besluit tot het doen van af- en overschrijvin gen op posten van uitgaaf der begrooting 1934; een le suppletoire begrooting en een 2e suppletoire begrooting, de laatste met be trekking tot het uitgestooten bedrag, alles dienst 1931. Over het gedrag van sommige brandweer lieden. Aan de orde is de interpellatie van den heer Oden, over het gedrag van sommige brandweerlieden bij de laatst, voorgekomen brand. De Voorzitter deelt mode dat van den heer Oden de volgende vragen zijn ingekomen. le. Of het. B. en W. bekend is dat op het terrein van de lunchroom van den lieer M. de Haan, in den nacht van 8 op 9 Juni, zich brandweerlieden bevon den, die in staat van dronkenschap verkeerden? 2e. Indien dit B. en W. bekend is, of wanneer de juistheid na een door B. en W. ingesteld onderzoek mocht blijken, is liet college dan voornemens maat regelen te nemen, en zoo ja, welke? De Voorzitter zegt dat het college een onderzoek heeft ingesteld en inderdaad zijn er brandweerlieden geweest, die teveel hadden gedronken. De brand was echter reeds afgeloopon en de spuit was van de plaats van den brand verwijderd. Het college heeft tien brandmeester er over onderhouden en deze oor deelde ook dat het voorgevallene minder juist was en hij heeft toegezegd, dat het zich niet meer zou .voordoen. De heer Oden zegt, dat als de Voorzitter het onder zoek in die geest gedaan heeft, en de mensclien be loofd hebben dat het niet meer zal voorkomen, dan is spr. met de beantwoording van zijn vragen tevre den. De heer Tijscn merkt op, dat het nog nooit is voor gekomen, maar vervolgt spr., nu is het wel gebeurd en dat is niet goed. De Voorzitter wensclit nog op te merken, dat ge zegd is dat er brandweerlieden met volle flesschen in hun zak naar huis zijn gegaan. Om verkeerde gevolg trekkingen te voorkomen, heeft spr. ook daarnaar een onderzoek ingesteld en de eigenaar van de lunch room heeft toen medegedeeld, dat hij vreesde dat door den brand de wijn in sommige flesschen nogal had geleden en hij toen enkele flesschen aan brand weerlieden heeft meegegeven. Spr. deelt dit mede, opdat niet de meening post vat, dat de flesschen zijn meegenomen. Wieringen maakt zich Vleeschkeuringsdienst. los den Hoewel dc agendepunten allen zijn behandeld, wensclit de Voorzitter nog een paar punten te be handelen. In de eerste plaats dient de raad een beslissing te nemen over het al of niet blijven bij den Vleesch keuringsdienst, kring Den Helder. Spr. heeft herhaalde malen aan den wethouder van Den Helder gevraagd te mogen vernemen, wat Den Helder denkt over den wensch van Wieringen. om aan den veearts van Wieringen een zekere func tie in den kring Den Helder te geven. Zooals bekend heeft daarover een conferentie plaats gehad, en is toegezegd dat hieromtrent een voorstel was te ver wachten, en dat dan de Wieringer veearts als plaats vervangend directeur in den Kring zou optreden, ingeval de directeur met vacantie was of bij onge steldheid. Wanneer de Wieringer veearts dan een sa laris van pl.m. f 400 zou ontvangen, zou, dacht spr. aan den wensch van Wieringen tegemoet worden gekomen. Sindsdien zijn reeds een paar maanden verstreken, herhaaldelijk heeft spr. naar de beslis sing van liet gemeentebestuur van Den Helder ge vraagd cn deze week Maandag heeft; spr. nu opnieuw gevraagd voor 28 Juni hot antwoord te mogen ont vangen. De betrokken wethouder heeft gezegd dat het college zou probeeren voor dien tijd het antwoord mede te deelen, en dat het college liet wel had be sproken cn nog altijd stond op het standpunt dat in die conferentie was ingenomen. Evenwel een defini tief antwoord is thans nog niet ingekomen, en wil dc gemeente 1 Januari a.s. los zijn van den dienst, dan moet de overeenkomst voor 1 Juli worden opgezegd. Voordat de raad een beslissing neemt, wijst spr. er op dat bij eventueelo opzegging van de overeenkomst B.S.V. OP DEN ADSPIRANTENDAG. de gemeente voor groote moeilijkheden zal komen fe staan. Het wordt een quaestie van finantieelen aard en bij los maken zal het voor de gemeente hoogst waarschijnlijk duurder worden. Spr. dacht dat de gemeente beter bij den kring Den Helder kon blijven en dat de gemeente dan aan den veearts een subsidie gaf, teneinde hem in de gemeente te houden. De heer Oden vraagt of de gemeente het contract met 1 Juli kan opzeggen, welke vraag bevestigend door den Voorzitter wordt beantwoord en waarop de heer Oden vraagt of B. en W. reeds contact met den veearts hebben gezocht, teneinde een regeling met hem te treffen als de gemeente de overeenkomst met Den Helder opzegt. De Voorzitter zegt dat nog geen overleg heeft plaats gehad, omdat de afdeeling Wieringen van de Hol- landsche Maatschappij van landbouw gevraagd heeft stappen te willen doen om den veearts in den vleeschkeuringsdienst opgenomen te krijgen. En daarmee is het Dag. Bestuur nog steeds bezig. Had den wij van Den Helder een afwijzend antwoord ge kregen, dan zouden wij wel met den veearts hebben gesproken. De heer Oden vraagt waarom B. en W. denken, dat bij losmaking de kosten voor de gemeente hooger zul len zijn. De Voorzitter zegt dat de veearts een salaris zal ontvangen en zijn auto zal of veranderd moeten wor den of er zal een andere moeten komen, teneinde het brengen van afval en kleine beesten naar het centraal punt mogelijk te maken. De heer Oden zegt dat het afval toch in den grond kan worden gestopt. De Voorzitter acht verbranding hygiënischer. De heer Kaan merkt op dat als de gemeente zich losmaakt van Den Helder, het afval niet naar een centraal punt, maar naar Schagen gebracht zal moe ten worden. De heer Oden meent gehoord te hebben dat wan neer de veearts van den. kring Den Helder f 1000 sa laris krijgt hij de vleeschkeuring op Wieringen op zich wil nemen. Spr. wijst er op dat wel blijkt dat niet op medewerking van Den Helder is te rekenen, want deze week is er vergaderd en er is nog geen antwoord. Spr. wil nu maar spijkers met koppen slaan en een eind maken aan de overeenkomst. De heer Bakker wil dc overeenkomst opzeggen als de veearts niet in den dienst wordt opgenomen. Opgemerkt wordt dat men de overeenkomst al of niet zal moeten opzeggen. De Voorzitter wijst er op dat naast de f 1000 sala ris dan ook nog zal komen het wachtgeld aan Bak ker, die hier dan niet meer zal komen en wiens sa laris daarom minder zal worden. Spr. vindt daarom de beste oplossing: bij den kring Den Helder blijven en den veearts een subsidie uit de gemeentekas. De heer Oden is daar niet voor. De heer Lont wil de overeenkomst opzeggen, ze loopt toch nog tot 1 Januari en in dien tusschentijd is te zien hoe de zaak zich ontwikkelt. De gemeente geeft aan den dienst van Den Helder al meer dan f 2000 en als de gemeente er nu nog wat bijlegt, kan er al heel wat gebeuren voor en aleer het duurder wordt. De heer Bosker: En de veearts blijft voor de ge meente behouden. Meerdere leden achten het van belang, dat de vee arts hier gevestigd blijft en de heer Oden wijst ook op het voordeel van de gemeentekas. De Voorzitter brengt vervolgens in stemming het voorstel om voor 1 Juli a.s. op te zeggen de overeen komst met den kring Den Helder, waarbij de over eenkomst dan 1 Januari a.s. beëindigd zal zijn. Het voorstel wordt aangenomen met 10 tegen 1 stem, die van dèn heer Kooij. De restauratie van den toren te Wester* land. De Voorzitter zegt dat ook nog hangt de kwestie over de restauratie van den toren te Westerland. Het duurste plan is het mooiste, n.1. het maken van een torentje met balustrade, kostende f 1500; het tweede plan is de toren te laten als hij is, alleen wat af ronden en opmetselen, kosten f 1150. En de toren te laten zooals indertijd is besloten, dan bedragen de kosten f 800. B. en W. willen maar op dit laatste be sluit doorgaan. De heer Oden vraagt of niet gesproken is om den toren in oud-historische gedaante terug te brengen. De Voorzitter: Daar was geen meerderheid voor in B. en W. De heer Kooij: Het zou ook heel verschrikkelijk zijn. Conform het voorstel van B. en W. wordt besloten. Over 14 dagen zal opnieuw door den raad worden vergaderd, daarom wordt geen rondvraag gehouden en volgt sluiting. DE TWEEDE JEUGD. Op het terrein aan den Kerkediik won nen Donderdagavond de veteranen van Alcmaria Victrix van Bergen's Tweede Jeugd met 43. In Bergen ligt een voetbalveld, niet heel ver van 4 de Zee. Daar werd een voetbalmatch gespeeld; er speelden vaders mee. De moeders stonden langs de liin; de kinders achter 't doel, En op de galerij bij Bak/) zat opa op een stoel. Er traden veteranen aan. met buikjes dik en vet Met klapperende knieën ook, daar werd niet op gelet Ze waren in hun tweede ieugd. maar altijd nog bereid. Ze waren afgedankt en oud; ze waren uit den tiid. Moe gilde luid: kom Pa zet voor en Kobus gilde mee. Maar Alkmaar had er maling an en 't was al gauw nul-twee. Toen kwam de rust. met thee en kwast, met reenen chocola. En Piet de Graauw zei tot z'n vrouw: doe iii me dat es na. Moe opende een rieten mand met eten voor 't gezin. Met brood en koek. met vleesch en kaas: d'r zat voor elk wat in. Gijs kreeg een boterham met koek. Ma nam er een met worst. Geef mijn een ijsco, drensde Jan. 'k heo een reuze-dorst. Maar toen de fluit opnieuw weerklonk, het spel werd hervat. Schoot Theo met een keihard schot, de bal net op de lat. Geeft niks zei Kees. een andermaal gaat ie d'r zuiver in. En op de backplaats als een rots. stond veteraan Dick Min. Ook keeper Jan de Moor niet mis. hield kei op kei er uit En Spil ten Herkei siouwde stug. zat Alkmaar op d'er huid. Niet wachten mannen opgepast, 't liep falikant verkeerd. Want voor de derde maal werd Jan de Moor. heel handig gepasseerd. De ramp scheen plotseling volmaakt toen nummer vier ook zat. En Alkmaar vroeg met trotsch gebaar: ..Zeg zeiden jullie wat? Dat was teveel, dat was te gek. dat was te kolossaal. Heel Bergen wierp zich in den strijd, t werd heusch fenomenaal! 't Werd vier-eèn, viér-twee in „no time", wie had er nog van terug? En Matje rende langs de liin, wat was die vent nog vlug. Want bij de cornervlag beland, schoot hij wiskunstig voor En met een hard onhoudbaar schot verhoogde Jaan de score. De kreten golfden langs de liin. kom mannen 't kan nosr best. Maar Alkmaar hield het .op 43; U weet nu wel de rest. De mannen uitgeput en warm. verlieten gauw het veld. 't Publiek voldaan, ging ook naar huis kreeg goalties voor z'n geld. De moeders duwden wagens voort; de babv's huilden luid. De Kinders zeurden om een reeD en ooa riep: Schei uit! En in de kleedtent was H een pan. een herrie van belang. Ze zongen daar uit volle borst het lied: ..Wii ziin niet bang!" Het cafè-restaurant a la carte op het terrein C. t. B. De eerste wedstrijd tegen Enkhuizen. Op den adspirantendag welke morgen door den N.H.V.B. wordt gehouden op de Gem. Sportterreinen te Alkmaar, zijn de B.S.V.-adsp. ingedeeld in groep 6. Het programma voor deze groep luidt als volgt: A. 12.10 uur H.R.C. bK.F.C. b, terrein E, scheids rechter J. v. Westenvoort. B. 10.50 uur: West Frisia bB.S.V. a, terrein B, scheidsrechter Herm. de Jong. C. 5.30 uur. Winnaar a—winnaar b, terrein A. scheidsrechter N. Preijer. D. 2.50 uur: Verliezer Averliezer B. Terrein A. Scheidsrechter H. W. Freeke. Als de ploeg volledig uitkomt en er is een goede oplossing gevonden voor de bezetting van de plaats tusschen de palen, dan is succes ongetwijfeld niet uitgesloten, maar dan dient er ook van het begin tot het einde te worden aangepakt. Flink aanpakken dus en samenspelen boys, dan hebbén jullie een kansje! De wedstrijden duren 2 x -15 minuten; bij gelijk spel worden door elke partij 3 strafschoppen genomen, zoo noodig herhaald. Laten wij hopen op goed weer en een sportieven geest, dan is het succes verzekerd. Good luck, B.S.V.- ersl WIERINGEN Wielrennen. De wielerclub „Wieringen" hield j.1. Donderdag avond eenige wedstrijden op de wielerbaan, waarvan We hier den uitslag laten weten. Sprintwedstrijden in serie: In de finale kwamen als eerste: 1. Tichelaar, 2. Dienaar, 3. J. Kreijger, 4. Bakker. Tijdrace, 1 ronde vliegend: 1. J. Kreijger 14.2 sec., 2. Buschman 14.4 sec., 3. Dienaar 14.6 sec., 4. Bakker 14.8 sec; 1. Tichelaar 14.2 sec., 2. Jongert 14.4 sec., 3. D. Klink 14.6 sec. Achtervolgingsrace: Klink-Buschman, resp. 4.53 en 4.59. Bij den laalsten wedstrijd werd: 1. Klink, 2. Busch man, 3. Tichelaar cn 4. J. Kreijger. Bij dezen wedstrijd werd f 2.50 waardematerieel ver reden en 3 premies, bestaande elk uit 1 worst, uit de slagerij Poppen. Tamelijk veel publiek woonde deze wedstrijden bij. Aanbesteding. Do uitslag der gehouden aanbesteding van een ho tel-café aan den Akkerweg tc Oosterland voor reke ning van den heer Alb. Klein had tot uitslag het vol gende: Gebr. Boersen f 2045, Dekker en Lont f 2097, Gehr. Hegeman f 2240, Kooij en Stadig f 2128, S. Blaauboer f 2070. Jac. Smit f 2350. Het werk is opgedragen aan de laagste inschrij vers. Het werk werd aanbesteed door architect Klein te Slootdorp. Werkverschaffing. Tot dusverre goldt de bepaling, dat werklooze ar beiders, die na 1 April 1934 tijdens hun werkloosheid zijn gehuwd, niet hij de werkverschaffing kunnen worden geplaatst, alsvoren zij drie maanden in het vrije bedrijf hebben gewerkt. In verband met een wijziging in de steunregeling is nu bepaald, dat zij, die tijdens hun werkloosheid zijn gehuwd, niet mo gen worden tewerkgesteld dan nadat zij 'n jaar ge huwd zijn, of na hun huwelijk drie maanden in het vrije bedrijf hebben gewerkt. De bepaling, dat zij, die voor hun huwelijk als kostganger bij de werkverschaffing waren geplaatst, ook na hun huwelijk als kostganger d.w.z. telkenma le gedurende een periode van vijf weken, drie weken tewerkgesteld zijn, blijft gehandhaafd. Roodvonk. Wederom ziin in deze gemeente twee gevallen van roodvonk eeconslateerd, n.1. bii een dochtertie van den heer v. R. en bij een zoontje van mevr. de Wed. O. Opbrengst collecte. De collecte, die door de afd. Wieringen van de Ned. Bond van Chr. Fabr. en Transportarbeiders en van de Chr. Landarbeidersbond ten behoeve van de jeugdige werkloozen (zegelverkoop) in deze ge meente is gehouden. heeft f 26.85 opgebracht. Burqerl. Stand (14 t.m. 27 Juni 1935). Geboren: Jacoba. d. v. F. E. J. Kiela en D Boer sen: Maria Cornelia. d. v. F. E. J. Kiela en D. Boer sen; Froukie, d. v. H.' Martens en Gr. Ottens: \rend. z. v. J. Hoving en J. Leiienaar; Antie, d. v. O, Vroom en K. Hoogsteen. Ondertrouwd: geene. Gehuwd: C. v. d. Zei en H. Glim: G. Zwiebel en ten Brinke. Overleden: W. F. Lub. m.. 69 iaar. echtgen. van Bakker: P. Engel. m. 81 iaar. echtgen. van J. Ricke; Gr. Visser, vr.. 60 iaar. wed. A. v. d. KVelle. De hoogste markt was voor kleine fabrieks baas onveranderd f13.voor kleine boe renkaas was ze f 12.Maar het verloop van de markt was toch belangrijk slechter dan een week geleden. De gemiddelde prijs heeft vermoedelijk niet zoo heel veel boven de f10.gelegen en de laatste stapels, waar van sommige van behoorlijke kwaliteit, kon den meestal niet meer dan 19.—. Het schijnt, dat de handel tegenwoordig alleen geleid wordt door pessimisme. Licht punten ziet geen mensch. Het kwartaalscontingent voor Frankrijk is officieel nog steeds niet bekend gemaakt. Naar verluidt zou het echter belangrijk kleiner zijn als over de afgeloopen drie maanden, zoodat men reeds de vraag hoort opperen, hoe het mogelijk is, dat Zwitserland en Italië hun kaasexport naar Frankrijk geregeld op peil weten te houden, terwijl iedere beperking van den invoer gaat ten koste van Nederland. Bij export naar Spanje moet men ongeveer en half jaar op zijn geld wachten en het koersrisico voor zijn rekening nemen. Voegt men daaraan toe, dat aan de vraag van opzet natuurlijk reeds ten deele is vol daan, terwijl ook het warme weêr van de laatste dagen enkele koopers wat huiverig maakte, dan zijn dit allerlei redenen, die de prijs ongunstig moesten beinvloeden. En zooals reeds gezegd, optimistische ge dachten hoorden we nergens. 5 5 0 0 13—4 10 6 3 1 2 13—11 7 5 1 1 3 11—13 3 6 1 0 5 8—17 VOETBAL. Helaas er is morgen nog wat officieel voetbal. Voor het kampioenschap N.H.V.B. komt H.R.C. 3 te gen Strandvogels uit. Dit is meteen de laatste match van deze serie. H.R.C. 3 is al eenigen tijd geledea kampioen geworden en de stand is: H.R.C. 3 Purmersteijn 2 Strandvogels 1 K.V.V. 2 Ondertusschen is H.R.C. 4 er in geslaagd om M.L.D. te verdringen in 1 D. Zondag won eerstgenoemde met 110. Van het drietal M.L.D., Atlas en H.R.C. 4 komen er twee in de eerste klasse, n.1. Atlas en H.R.C. 4. Voorts zitten we steeds nog met het Gouden Kruis opgescheept. We zouden er al geen melding meer van maken er bestaat op dit oogenblik zoo goed als geen belangstelling voor voetbal als niet één onzer streekclubs er nog bij betrokken was. Wieringerwaard sloeg n.1. Zondag Dosko met 61 (Aan de Oudesluis praatte men al over „de Zaan", het voorland voor de Gouden Kruis-kamper in ons gebied) en krijgt nu nog Watervogels in Den Helder te overwinnen. Of dat gebeuren zal morgen, dient te worden afgewacht, omdat we nu wel in hoofd zaak wegens Wieringerwaard—B.K.C. niet zooveel vertrouwen in de roodbroeken hebben. Wint Wieringerwaard, dan krijgt zij thuis bezoek van Alkm. Boys 2. Terwille van die attractie alleen is een geduchte inspanning morgen in Den Helde- gerechtvaardigd! ADSPIRANTENDAG. Morgen vindt het groote jeugdfeest plaats op de terreinen van het Gemeentelijk Sportpark te Alk maar. Er nemen 108 elftallen deel. Telkens spelen 4 elftallen een z.g. serietournooi. Natuurlijk hebben ook vele vereenigingen in ons gebied ingeschreven. We noemden ze vorige week reeds. We zullen even nagaan tegen wie ze alzoo moeten spelen. Welnu Bergen a heeft West Frisia b, H.R.C. b en K.F.C. b getroffen. Schoorl a en Koedijk a huizen met Alcmaria b en Boys b. D.T.S. a treft I.V.V. a, Z.F.C. b en O.S.V. b. D.T.S. b meet zich met Vrone b, Alkm. Boys c, Uitgeest b,. Succes a is (o.i. veel te zwaar) ingedeeld bij K.V.V. a, Uitgeest a en Q.S.C. a. Verder ontmoeten we de volgende groepen: Jisp a, Strandvogels a, B.K.C. a en N. Niedorp a; J.V.C. a, Kromm. Boys a, Sijbek. a en Hoogk. a; Dosko a; Z.F.C. e, Succes b en Q.S.C. d; Beemster b, Z.F.C. g, K.F.C. g en B.K.C. b. Sparta, Schagen neemt dus geen deel, wegens de kermis? De wedstrijden duren 2 keer 15 minuten. Bij gelijk spel 3 strafschoppen. ZURE De heer E. Bos te St. Maartensbrug heeft zijn be noeming tot lid van den Raad dezer gemeente (vaca ture-J. v. d. Oord), niet aangenomen. Thans is de heer J. Sleutel te St. Maartensbrug (de laatste op dt lijst der Vrijz.-Democraten) aan de beurt van be noeming. LANGEND IJ K OUDKARSPEL. VoetbaL Vrijdagavond speelde D.T.S. I een wedstrijd tegeD een elftal van oud-D.T.S.'ers. Er was vrij veel be langstelling voor dezen wedstrijd, welke aardige spelmomenten opleverde. De gasten konden het niet bolwerken en moesten in de jongere generatie hun meerdere erkennen. De uitslag was 1 voor de gast- heeren. De eer was dus toch gered. WINKET Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeen te is verguning verleend voor den bouw van een burgerwoo'nhuis aan mej. B. Steen, voor een win kelhuis en garage aan W. Uiterdijk, aannemer te Wieringerwaard en voor een wagenschuur aan A. Schenk, te Winkel. De heer B. Span. hoofd der U.L.O. school alhier, is aangewezen tot lid der examencommissie voor het mondeling gedeelte van het M.U.L.O. examen te Ukmaar en te Amsterdam. Naar wij vernemen is door de Commissie van Be heer der Gasfabriek voor de gemeenten Winkel en Nieuwe Niedorp besloten de prijs voor verwar- mingsgas te brengen van 5 op 4 cent per M3.

Schager Courant | 1935 | | pagina 10