[onze illustraties] ■1li De heer S. v. d. Molen, die als marconist van de .Snip" den eersten tocht naar West Indië medemaakte, is Dinsdag Ter herdenking van het overlijden van Z. K. H. Prins Hendrik werd Dinsdagavond op het In zijn geboorteplaats Alkmaar gehuldigd, waarbij hem o.m. de eeremedaille der stad werd overhandigd Binnenhot te den Haag door de Kon. Militaire Kapel een korte uitvoering van ernstige muziek gegeven. Een overzicht De Hertog en de Hertogin van York hebben deze week een officieel bezoek gebracht aan de Wereld tentoonstelling te Brussel. De hooge gasten tijdens hun rondwandeling over de expositie De Fransche luitenant De Busnel won het nummer springen bij hel internationaal ruiterfeest om den Landenprijs te Weenen Het beroemde schil derij van Johannes V er meer, voorstellen de: «Christus bij Mar- tha en Maria" en af komstig uit het mu seum te Edinburg, arriveerde Dinsdag in het nieuwe museum Boymanste Rotterdam Met volledige uitrusting voert een der Weensche politieagenten een sprong uit tijdens het zwemfeest, dat door het politiecorps der Oostenrijksche hoofd stad werd georganiseerd ie oen naag is Lvinsaag nei nuweujx voltrokken tusschen jhr. mr. C. Dedel, kamerheer van H. M. de Koningin en jonkvrouwe Anna Maria Baronesse Bentinck, hofdame van H. K. H. Prinses Juliana Oostersch bezoek. Lady Duggan bij aankomst op het Britsch Indisch open luchtfeest, dat deze week te Hurling- ham georganiseerd werd De Oostenrijksche minister Fey heeft aan driehonderd leden der Oostenrijk sche Heimwehr onderscheidingen uit gereikt In rechte lijn. De machines, die deelnemen aan de groote schouw der Engelsche luchtstrijdkrach ten, welke door den Koning wordt bijgewoond, staan gereed

Schager Courant | 1935 | | pagina 8