Bezoek na middernacht Transpireerende Voeten, DE RAMP VAN DE „KWIKSTAART. I'. Gistermorgen had op Schiphol het leven zijn rech ten hernomen, uiterlijk herinnert niets aan de vree- selijke ramp, die Zondag de K.L.M. heeft getroffen. Slechts de vlaggen wapperen halfstok van Amster- dam's luchthaven. Zondag is de rctourdienst van Zweden overgenomen door een Zweedsch toestel. Gister werd de dienst AmsterdamMalmö gevlogen door een Zweedsch toestel en do F. VIII in de retour vluchten, heden wordt de dienst naar Zweden uit gevoerd door een zelfde type vliegtuig als de „Kwik staart", nl. de F. XXII de „Papegaai". Dit toestel doet anders dienst op de lijn AmsterdamLonden, vice versa. Het aantal passagiers op de diensten is gister niet teruggeloopen. Geen enkele boeking is geannuleerd. Het opruimingswerk. Het opruimingswerk van de wrakstukken, dat Zon dag is aangevangen en dat geduurd heeft tot de duis ternis inviel, is gister met kracht voortgezet. Op boerenkarren worden de tragische resten van het eens zoo trotsche toestel weggebracht. Zwijgend verrichten de arbeiders hun werk, nog vol van het drama dat zich Zondag op deze plek afspeelde. Er is weinig, heel weinig over. De 4 zware motoren zijn niet meer dan brokken half-gesmolten metaal, ge blakerde en verbogen stangen steken uit. Slechts de zware cylinders hebben hun vorm behouden. Het ske let van de staart en van een gedeelte van de vleugels ligt nog tegen den dijk op. Van het passagiersgoed en de bagage is ook heel weinig over. Tusschen de zwartverbrande resten wordt nog wat geld gevonden, vreemde munten. Ook een gedeelte van een ridderkruis komt onder het puin te voorschijn. Hier en daar ligt nog een gedeelte van een kleedingstuk en een verkoolde koffer. Nauw keurig wordt alles door de arbeiders onderzocht; enkele gedeelten van het toestel worden voor een na der onderzoek naar Schiphol gebracht. Op een kar staan de vier stalen propellers, die eens de „Kwik staart" over landen en zeeën droegen, thans staan zij daar verbogen en machteloos, gereed voor hun laat ste tocht. Tusschen de ruines is nog een gedeelte van het Engelsche post gevonden; de brieven waren samen gesnoerd tot stevige bundels en sommige gedeelten zijn betrekkelijk weinig beschadigd. Nederlandsche post was niet aan boord. Langs den weg staat veel publiek, zwijgend volgen zij het opruimingswerk. Op Schiphol en ook ter plaat se wordt het onderzoek door de deskundigen nog met kracht voortgezet. Het resultaat hiervan is uit den aard der zaak nog niet bekend. Handen en Oksels behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel. In bussen van 45 en 60 ct. Alleen bij Apoth. en Drogisten. ONGEVAL MET DOODELIJKEN AFLOOP. Helmond. 15 Juli. Zondagavond tegen acht uur fietste de aohtjarige Boers, die in een woonwagen te Helmond woont, ter hoogte van sluis 9 onder ae gemeente Lierop. Achter hem naderde een bus van de B.B.A., bestuurd door den chauffeur B. De bus moest uitwijken voor een viertal fietsers, die twee aan twee rijdende uit de richting Helmond kwamen. Waarschijnlijk is de jongen, toen de bus hem rake lings passeerde, in het losse grint geslipt. Hij kwam achter op het spatbord van de bus terecht. Met een sdhedclbasisfractuur werd hij naai- hét 'Anthónius- Gasthuis te Helmond overgebracht, waai' hij in den loop van den nacht is overleden. DE ONGEREGELDHEDEN TE BELFAST. Bclfast. Tijdens de ongeregeldheden, welke in het afgeloopen week-einde plaats vonden, zijn vijf personen om het leven gekomen en 140 personen ge wond, van wie 43 in de ziekenhuizen moesten wor den opgenomen. Zondag hebben zich opnieuw relletjes voorgedaan, waarbij het gepeupel eenige winkels heeft geplun derd en verwoest. De politie is met militairen ver sterkt. DE DIAMANT VAN DE ZANGERES. Een lange blauwe wagen hield voor het Vic- toria-hotel stil. De kap was ver achteruit geslagen. Op de ontelbare koffers stond een foxterreier en snoof in de lucht. Zoo kwam Eva Imogen. de groote zangeres aan. Het hotel was in groote opwinding. Niet alleen vanwege de onweerstaanbare schoonheid en go- liefdhcid der kunstenares, doch ook vanwege haar Ze bezat den be roemden „Katarakt". Een diamant van zeld zame grootte en zuiver heid. Geen wonder, dat de dames verlangden om hem te zien. Hun wensch zou vervuld worden. Reeds den eer sten avond at Eva Imogen in de eetzaal. Op een zwarte japon van dof fluweel droeg ze den onvergeteliiken steen. In het binnen ste hiervan scheen een eeuwig vuur te branden, dat in de kleuren van den regenboog door de prach tige geslepen facetten straalde. Het was nauwelijks een toeval te noemen, dat Bernhard Sutton tegenover haar zat. Hij had de zangeres nog gekend, voordat ze beroemd werd. En ook zij vergat haar vrienden van vroeger niet. Bernhard Sutton zei veel mooie woorden tot haar. Zijn oogen hingen als betooverd aan den ..Katarakt". „Is hij niet prachtig", vroeg ze met de blijdschap van een kind. „Hij is onvergelijkelijk!., meende Sutton. „Hebt u dan geen angst", ging hij voort, „dat. hij wel eens gestolen kan worden?" „Heelemaal niet", riep de kunstenares vroolijk. „Juist de voorzorgsmaatregelen prikkelen den dief! En wanneer het werkelijk eens gebeurt een ju weelendiefstal is altijd nog de beste reclame!" Twee dagen later was de beroemde ..Katarakt" gestolen. Rosa. de kamenier der zangeres, sloeg het eer ste alarm. Haar woorden kwamen verward, toe zii liet. den directeur vertelde: „Ik was juist bezig, de avondjapon van Madame klaar te leggen toen ging de telefoon mijn meesteres riep mij in de Het auto-ongeval van Bondskanselier Schuschnigg. Belangrijke politieke gevolgen? W e e n e n. Ten gevolge van het auto ongeluk, waarbij de echtgenoote van Bonds kanselier Dr. Schussnigg op zoo ongelukkige wijze om het leven is gekomen, terwijl de Bondskanselier zelf een zenuwschok opliep, is er in Oostenrijk eenige politieke onzeker heid ontstaan. Naar verluidt zou men in fas cistische kringen en zelfs zouden eenige leden van het kabinet van de noodzakelijkheid om Dr. Schuschnigg tijdelijk te vervangen, ge bruik willen maken om hem definitief te ont slaan uit zijn functie van Bondskanselier. Als eventueele opvolger wordt zijn tijdelijke plaatsvervanger Starhemberg genoemd. Inmiddels wordt van officieele zijde medege deeld, dat Dr. Schuschnigg biftnen eenige da gen zijn werkzaamheden weer hoopt te her vatten. Stoffelijk overschot van mevrouw Schuschnigg te Ween en. Nadat Zondagochtend te Linz verscheidene bidston den waren gehouden voor wijlen mevrouw Schusch nigg. waarbij o.m. bondspresident Miklas aanwezig was, is het stoffelijk overschot naar Weenen over gebracht. Op het station te Weenen waren alle leden der bondsregeering verschenen onder leiding van den vice-bondskanselier, prins Starhemberg. De baar werd overgebracht naar Hietzing. Leden van de organisaties van het Vaderlandsche Front vormden een eere-wacht. Achter de baar liepen de bondskanselier en zijn familie, en de leden der re geering. Een groote menschenmenigte had zich langs den geheelen weg, welke den stoet zou nemen, opge steld. Dinsdagmiddag begrafenis. Dc bijzetting van het stoffelijk overschot van me vrouw Schuschnigg zal hedenmiddag om drie uur ge schieden. Engeland ontstemd. Over de behandeling van Engelschen, die in Spanje de wet overtreden. Barcelona. Uit Palma wordt gemeld dat de Engelsche scheepskapitein Kane, die naar aanlei ding van een vechtpartij in een café op Majorca werd veroordeeld tot bijna drie jaar gevangenisstraf, wat verschillende protesten van Engelsche zijde uit lekte, in afwachting van de behandeling van zijn zaak in hooger beroep uit de gevangenis is ontsla gen en zijn intrek heeft kunnen nemen in een hotel te Palma, op voorwaarde, dat hij het hotel niet zal verlaten. In verschillende Spaansche kringen begint men zich bewust te* worden van de ontstemming die het vonnis in Engeland heeft gewekt, aangezien het in geen enkel opzicht in overeenstemming is met von nissen, die de Spaansche rechtbanken in de laatste jaren vellen voor misdrijven van veel ernstiger aard, terwijl het kapitein Kane ten laste gelegde nog in tallooze opzichten onbewezen moet worden geacht. In dit verband vestigt men van Engelsche zijde de aandacht op de vervolging van de te Barcelona wonende Engelsche artiste: miss Edith Court, die op 16 Juni j.1. gearresteerd werd aangezien een Spanjaard had beweerd gehoord te hebben dat zij de Spaansche regeering had beleedigd. Zaterdag stond miss Court tereaht voor een bui tengewone rechtbank, waarbij de aanklacht wegens beleediging der regeering werd ingetrokken doch de beklaagde wegens gebrek aan eerbied jegens de politie werd veroordeeld tot 50 peseta's boete, die echter als voldaan werden beschouwd door het voor arrest van de beklaagde. hall. Maar beneden was ze nergens te vinden. Ik keerde dadelijk naar de kamer terug de deur stond op een kier" en de „Katarakt"? stiet de directeur uit. „Gestolen! De casette lag leeg op den grond..."! De volgende inlichtingen ki'eeg Nicolai. de hotel- detective uit haar. Hij kon nog net te weten komen van het wanhopig snikkende meisje, dat ze een ion gen. eleganten heer met een blonde snor bii de deur was tegengekotoen. „Sutton dus"! zei de detective. „Kom u mee." riep hij den directeur toe. „wij moeten hem dadelijk zoeken!" Ze vonden hem ook direct. Hij zat in de hall, rookte een sigaret en bladerde in een sportblaadie. „Wilt u hem in hechtenis nemen?" fluisterde de directeur. „Niet direct eerst wil ik met hem spreken." Dus liep Nicolai onbevangen door de hall en ging naast Sutton zitten. Tterwijl hij wat vuur verzocht, zei hij zacht: „Tegenstand is nutteloos ik ben aewapendl Volgt u mij onopvallend naar het kantoor." Bernhard Sutton zag den andere een oogenblik zeer verbaasd aan. toen lachte hij. dat hem bijna de tranen in de oogen kwamen. Toen hij echter in het kantoor de verklaring van de kamenier gehoord had, werd hij wat ernstiger. ..Zeker, wij ontmoetten elkaar! Ik had de kamer van Madame Imogen met de mijne verwisseld dat zei ik het meisje ook dadelijk, toen wij elkaar voorbij liepen." „Waarom hebt u dat dan niet verteld juffrouw Rosa"? stamelde ze. „Ik heb niet begrepen, wat hii bedoelde", sta melde ze. Nicolai keek Sutton plotseling lachend aan: „Zou u kunnen zeggen, hoe u de kamerdeur kon ver wisselen?" „Omdat ik tot aan de aankomst van Madame Imogen de kamer bewoond had. en later pas moest verhuizen „Dat is zoo." viel de directeur hem bii. „Madame Imogen heeft bij ons altiid hetzelfde aoartement daarom verzochten wii mijnheer Sutton Het gezicht van den netective werd steeds vrien delijker: „Mischien vertelt u ons nog. mijnheer Sutton. waarheen u zich begaf, toen u het meisje had ontmoet!" „Regelrecht naar de lift! De lift- iongen zal het kunnen bevestigen! En beneden ben ik direct aan de leestafel gaan zitten. Nicolai keek verdrietig. Zoo kwam hii niet verder. Ook een visitatie, waarop Bernhard Sutton zelf aangedrongen had leverde geen resultaten. Toen reed Eva Imogen's blauwe auto voor. Dadelijk daarop verscheen ze door de draaideur. Reeds bii de eerste woorden van den directeur vernam ze, wat er gebeurd was.- Za hield zich bijzonder goed. ..Huil niet, Rosa. zei ze tot het snikkende meisje. De snelste duikboot ter wereld. Tewaterlating van nieuwen kruiser. Parijs: Zondag heeft de nieuwe 1500 ton me tende Fransche duikboot „Tonnant" bij een proeftocht te Toulon een snelheid bereikt van 21 knoopen, wat een wereldrecord voor duikbooten is. De minister van marine Frangois Piétri zal Woens dag a.s. op de Penhout-scheepswerf te St. Nazaire persoonlijk den nieuwsten Franschen kruiser, de „Marseillaise" te water laten. Twee doodelijke militaire vliegongelukken in Japan. Tokio: De Japansche militaire luchtvaart heeft twee ernstige verliezen geleden. Tengevolge van een motordefect stortte een vliegtuig neer waarin zich de commandant der luchtvaart-troepen te Tokio, overste Tanaka, bevond. De commandant en de piloot van het toestel, luitenant Otashio, kwamen bij het onge luk om het leven. Ten zuiden van het vliegveld Sikoku stortte men tweede vliegtuig neer. waarbij de commandant van het vliegtuig-moederschip „Akadi" de kapitein-ter-zee Yamada, om het leven kwam. 3 ü<t de OMGEVING LANGEND IJ K Ten aanzien van de Eigenheimers en de Bintjes is thans door de Ned. Groenten- en Fruit-Centrale be sloten, dat deze aardappelsoorten vanaf 15 Juli mo gen worden gerooid. Aangezien nog geen groote aan voeren kunnen worden verwacht, is de regeling van den aanvoer aan de veilingen opgedragen. De Centrale neemt tot nader aankondiging de van deze soorten doorgedraaide aardappelen niet over voor de vastgestelde minimumprijzen. De minimumprijs voor Eigenheimer en Bintje is als volgt vastgesteld: middelstoort f 3.50 per 100 kg., bonken f 3.en drie lingen f 1.50 per 100 Kg. Ook de minimumprijzen van de Schotsche muizen zijn veranderd, en gelijk ge steld met die van de eigenheimers en Bintje. Tot en met Zaterdag was dit nog resp. f4.f3.50 en f2. per 100 kg. Bedrijven, welke een pootaardappelvergunning heb ben, zullen geen aardappelen mogen aanvoeren onder de maat 55 m.M. Het veilen van kriel is geheel ver boden. Voor de tomaten is thans weer een iets gunstiger bepaling verkregen. Tot heden mochten 60 van de aangevoerde A en C en 100 van de aangevoer de B naar Duitschland worden geëxporteerd. Met ingang van 15 Juli is dit veranderd en mogen van de A en C sorteeringen de volle 100 naar Duitschland worden uitgevoerd, met een maximum te facturecren prijs van f 15.— per 100 K.G. Ook voor andere producten zijn grootcre hoeveel heden toegestaan dan tot nu toe het geval was. Kom kommers bijv. tot 100 en bospeen 50 De bloem kool eveneens voor 100 met een maximum te fac- turceren prijs van f9.per 100 Kg. Dit laatste was f 6.—. De druiven, waarvan de aanvoeren te Broek op Langendijk thans ook beginnen te komen, zijn voor 100 naar Duitschland uit te voeren. De maximum prijs is f54.per 100 Ivg., terwijl alleen de Alicante in aanmerking komen voor betaling over de clearing. Van de gemeenschappelijke U.L.O. school zijn giste ren nog geslaagd de leerlingen P. Kamminga voor A en J. Tauber van Oudkarspel, voor B. Van de 10 leerlingen, die van deze school examen deden, slaagden er 5. ZUIDSCHARWOUDE. Dr. W. G. Harrenstcin, vroeger predikant bij de Ger. Gemeente te Noordscharwoude, thans te Amster dam, is bij gelijke gemeente te Sanpoort beroepen. We vernemen, dat van het leggen van een rij brug over het nieuw aan te leggen kanaal, op do plaats „Huil niet. wii vinden hem terug!" Nicolai wierp zii een vernietigende blik toe. om dat hii het gewaagd had aan de eerlijkheid van haar kamenier te twijfelen. en dat mijnheer Sutton den steen niet gesto len heeft, is toch wel duidelijk! meende de directeur. „Dat heeft u mij heelemaal niet nog eens te ver tellen!" viel de zangeres tamelijk schern uit. Zonder de geringste notitie van de geprikkeld heid der schoone vrouw te nemen, doceerde dc de tective: ..Nu het is duidelijk, dat de „Katarakt" óf door de deur. óf door het venster is verdwenen! Daar men moeilijk aan kan nemen, dat de dief op klaarlichten dag den diamant op straat heeft ge gooid. bliift alleen nog maar een mogelijkheid." „Bent u klaar?" onderbrak Madame Imogen hem," dan mag ik misschien ook nog een paar woorden zeggen! Natuurlijk ben ik buiten miizelve, dat het juweel geroofd is anderzijds zou ik schan daal willen vermijden! De pers zou het toch als een reclametruc beschouwen! En daarmee zooi ik nietgeholpen ziin! Ik moet miin steen terug heb ben! In ieder geval! Daarom wil ik. dat voorloopig geen buitenstaander iets hiervan verneemt! Den directeur viel een steen van het hart. Jam mer dat het niet de gestolene was! „En u, miinheer Nicolai. wat wilt u nu verder doen?" vroeg Madame Imogen verder? „Ik heb niet alleen miin plichten tegenover het hotel, ik heb ook plichten tegenover de overheid, daarom moet ik „Breng u mij den „Katatakt" terug! Het zal u niet berouwen!" Toen Eva met het kamermeisje alleen was. verloor zij haar zelfbeheersching. Ze zonk in een stoel neer en lachte krampachtig. Een week later werd de kamer van de zangeres opnieuw ineenomen. Een zekere Dr. Wullf was de huurder. Denzelfden dag trad in het Victoria-hotel een nieuwe kamerdienaar in dienst. Alleen men- schcn. die Nicolai zeer eoed kenden, zouden een zekere gelijkenis hebben ontdekt. Na het theater keerde Dr. Wulff in het hotel terug en werd door den nieuwen kamerdienaar zorgvuldig bediend. Hoewel de iis gekoelde Char treuse van eerste kwaliteit was. scheen ze toch een lichte, vreemde bijsmaak te hebben. Bii het tweede glas viel het niet meer op. Even voor drie uur des morgens-opende de nieuwe kellner de kamerdeur van Dr. Wuflf. Hii viel biina over de waterkaraf, die de huurder vreemd genoeg, voor de deur had geplaatst. Nicolai verwijderde voorzichtig de hindernis, luisterde ingespannen naar den zwaren slaap van Dr. Wulff en begon bii het gedempte licht van een zaklantaarn ziin werk. Allereerst onderzocht hii zorgvuldig alle zakken van het nak. Ze bevatten sechts alledaagsche din gen behalve een kleine centimeter. Ook in cc portefeuille was niets opvallends te .vinden. Reeds wilde de nachtelijke bezoeker ziin bezoek eindigen. „Lacht u gerust wat minder breed, men ziet iw heele gebit". „Dat moet ook, dat beeft meer dan 200 gul len gekost". waar thans de Lange Balk, de bekende voetbrug ligt, wel niets zal komen. Wel heeft het gemeentebe stuur er, onder aanvoering van tal van argumenten* reeds tijden geleden om gevraagd, doch eenig be scheid is er nooit op gekomen. Op de betreffende tee- keningen is slechts een voetbrug geprojecteerd. KOEGR AS JULIANADORP. Zondag j.1. hield de afd. Den Helder en omstreken van de Ned. Ver. tot Bevordering der Bijenteelt haar jaarlijksche excursie. Dit geschiedde onder buitenge woon gunstige weersomstandigheden en onder lei ding van den Bijenteeltleeraar den heer Ter Brugge van Heiloo. Door het uit ongeveer 30 personen bestaand gezel schap werd aan verschillende bijenstands in den om trek van Helder een bezoek gebracht. De heer Ter Brugge kon een groote vooruitgang met enkele jaren terug constateeren. Slechte bijenvolken werden niet opgemerkt. Dat de excursie onder een dergelijke deskundige leiding voor alle deelnemende bijenliefhebbers zeer leerzaam was, behoeft nauwelijks te worden ver meld. Deze jaarlijksche excursie van de Heldersche af- deeling kan dan ook als zeer geslaagd worden be schouwd. CALLANTSO OG Geslaagd. Onze plaatsgenoot, de heer K. Kos, slaagde voor het Esperanto-diploma A. De heer Kos was leerling van den lieer H. J. Schut, onderwijzer aan de openb. lagere school alhier. Ons strand heeft zich Zondag in een groot be zoek mogen verheugen. Het was druk in 't dorp en er waren veel dagjesmenschen; de strandexploitanten kwamen zelfs tenten tekort. Typisch is, dat het pu bliek zich hoe langer hoe m^er langs de kust ver spreidt.; zoo was Zondag de strandruimte tusschen ongeveer 5 dammen in gebruik. HOOGWOUD AARTSWOUD. Zondag trok onze gymnastiekvereniging vol goe den moed naar den Westfrieschen turndag te Mid- woud. De binnengehaalde oogst was ditmaal zeer schraal. De jongens behaalden met estafette een 5e prijs. Volgende maal beter, hoor! BERGEN Eindexamen U.L.O. Voor het eindexamen M.U.L.O., diploma A slaag de gisteren te Alkmaar Miep Musch van de U.L.O. school alhier, Toelatingsexamen Gymnasium, Geslaagd voor het toelatingsexamen voor het Murmellius Gymnasium te Alkmaar, Johanna Boel mans ter Spill, leerlinge van de U.L.O. school te Bergen. Handelsschool, Voor de derde klasse van de Handelsschool te Alk maar slaagde Ans Modder, leerlinge van de U.L.O.- school alhier. toen hii het gezochte vond. Tusschen het bankpapier lag een dun blad napier, met een onregelmatig kruis erop. Nicolai zuchtte diep van verlichting, als iemand, die eindelijk een kwellend probleem heeft opgelost. Bliksemsnel opende hii de centi meter. met het kruis op het papiertje uit en legde zich toen plat op het tapijt. Het was niet moeilijk nu het overeenstemmende insniidingsteeken te vin den. In het dessin van het tapijt ontdekte hii dan ook een fijne insnijding. Met ziin mes opende hij het daaronder liggende, cirkelronde stuk parket vloer en hield c enleeren zakje in ziin hand de directeur was er voor. om den dief dadelijk te grij pen. Doch Nicolai schudde lachend het hoofd en verlangde een kon sterke koffie. Reeds tegen zes uur des morgens stond Dr. Wulff op uit zijn bed. Slaapdronken opende hii het bewuste papiertje uit zijn portefeuille en begon te meten. Juist toen de handen van den schatgraver het zakie uit de schuil plaats wilde te voorschijn brengen, werd hii van achteren gegrepen en zacht op het tapijt gelegd. „Het spel is vrij"! zei Nicolai. die biina twee uren aohter het gordiin had gewacht, en stak den steen in ziin zak. Dr. Wulff lag een oogenblik als ver lamd. toen, spande hii ziin spieren en probeerde ziin tegenstander het evenwicht te doen verliezen. Het was een taaien striid. die de beide mannen op den grond uitvochten. Maar de detective kreeg toch nog de kans, juist op het goede oogenblik een flinke kaakslag toe te brengen, die niet mis was. Zoo lag Dr. Wulff als een hulpelooze bundel op het mooie bloemendeösin van het tapiif. en zag en hoorde niet. hoe de zonderlinge kamerdienaar naar het venster liep. Daar keek hii naar buiten, bootste het kuchen van den andere na en wachtte op de echo. Dadelijk daarop kwam ook antwoord van beneden. Nu nam de detective het kostbare zakie en wierp het een dame toe. die hem toewenkte. Handig ving ze het pak ie op en liep vlug weg. Weliswaar kwam ze niet ver. „Ik val dames niet graag lastig", zei een be ambte der crimineele politie tot haar. „maar ten slotte gaat het hier om een waardevolle steen en dan bent u om zoo te zeggen ook geen dame niet waar Bernhard Sutton?" „Dat de ..Katarakt" zich nog in de kamer moest bevinden, vermoedde ik zei Nicolai den volgen den dag tot Madame Tmogen. „Maar ik wist niet hoe en waar. Dus moest ik er wel op aandringen, dat u voorloopig eenige dagen wegging, ondat de bondgenooten van den dief zich kon verraden. Eva Imogen wist nog steeds niet. hoe zii den detective haar dankihaarbeid moest bewijzen. Steeds en nog eens schudde ze hem hartelijk beide han den. Tenslotte verzocht zii hem. de belooning zelf vast te stellen. Nicolai keek haar een oogenblik teeder aan, voordat hii zei: „Nu. wanneer u het volstrekt wilt, geeft u mij dan nog een kop thee. Met wat meer suiker erin. wat ik u .verzoeken mag.

Schager Courant | 1935 | | pagina 6