[onze illustraties] De cycloonramp te Borculo herdacht. Te Schevenlngen Is Zaterdag een folkloristisch feest begonnen. Een groep Fransche boeren en boerinnen uit de Landes passeert het stadhuis, gadegeslagen door burgemeester De Monchy en den Franschen gezant baron De Vitrolles De Provinciale Bond van Geitenfokvereenigingen in Noord Holland organiseerde Zaterdag De marathonloop, die het hoogtepunt vormde van de internationale athletiekwedstrijden welke in het Olympisch ter gelegenheid van zijn 25-jarig bestaan een groote geitententoonstelling te Zaandam Stadion te Amsterdam werden gehouden, werd gewonnen door den heer Landheer De wereldkampioenschappen wielrijden in het Heyselstadion te Brussel. V.l.n.r. Pusz (Polen), Merkens (Duitschland) en Leene (Holland) in de eerste serie der ritten voor amateurs, door Merkens gewonnen Te Borculo werd Zaterdag het feit herdacht dat tien jaar geleden de plaats door een ernstige cycloonramp werd geteisterd. De oud burgemeester jhr. Ir. R. R. L. de Muralt deelde bij deze gelegenheid aan vele burgers brood uit In de gemeente Axel, waar evenals In verschillende andere plaatsen in Zeeuwsch Vlaanderen momenteel gebrek aan goed drinkwater heerscht, kunnen de inwoners zich tegen betaling van eenige centen aan een rijdende watertank van een emmer drinkwater voorzien Tot burgemeester der ge meente Schoonebeek is benoemd de heer H. van Ek De finish van den 110 meter hbrdenloop tijdens de Internationale athletiekwedstrijden in het Olympisch Stadion te Amsterdam. - Moreaw laat de anderen achter zich

Schager Courant | 1935 | | pagina 8