Uit onze omgeving. RADIO sche Post niet zoo erg, er is niets ergs verteld over de vergadering van B. en W. Wij moeten er tegen kunnen, eens in het zonnetje te worden gezet. De heer Zeiler: Maar het is misleidend! De heer Hemelrijk: Dan kan een gedupeerde een klacht indienen. Het ligt niet op den weg van een gemeenteraad, welke zichzelf respecteert, hierover te discussieeren. De heer Zeiler: Wij moeten nu hier een duidelijke uitspraak hebben. De heer Hemelrijk: Laat dat een stervende Raad niet doen. De heer Zeiler: Goed, maar dan hoop ik, dat de nieuwe Raad geen kermis meer zal toestaan in het seizoen. De discussie wordt daarop gesloten. Het fietspad langs den Bergerweg bij café „Rast Wat". 4. Schrijven van de Raadsleden, de heeren L. den Das en dr. Hemelrijk, houdende verzoek aan den Raad om aan B. en W. de navolgende vraag te mo gen stellen: Wat heeft B. en W. ertoe bewogen het fietspad ter hoogte van café „Rust Wat" niet naast den hoofd weg te laten aanleggen, maar met een omweg langs dit café? Achten B. en W. dit niet een ongewenschten toe stand en zijn ze bereid de werkzaamheden aan dit deel van het fietspad stop te zetten en het even wijdig langs den hoofdweg te doen aanleggen? V Antwoord van B. en W. B. en W. antwoorden hierop, dat met den caféhou der, den heer G. van den Berg bij de onderhandelin gen tot aankoop van den voor de strekking van den Bergerweg benoodigden grond, mondeling werd over eengekomen, dat het rijwielpad langs het café zou worden aangelegd. In verband met deze toezegging achten B. en W. het niet mogelijk tot stopzetting van het werk op dracht te geven en zijn zij van oordeel dat een klei ne ombuiging van het rijwielpad geen enkel bezwaar oplevert en niet als een ongewenschten toestand be schouwd kan worden. De heer Hemelrijk (SDAP.) heeft het verrast dat dit een mondelijke afspraak was, al begrijpt spr. de houding van B. en W. wel. Spr. vindt toch de toe stand ongewenscht. Het fietspad maakt daar een groote bocht en spr. gelooft, dat de fietsers allen die bocht zullen afsnijden. Vooral als ze haast hebben. Het gevolg hiervan zal zijn, dat er tal van bekeu ringen zullen vallen. Met de psychologische kwestie dient rekening te worden gehouden, meent spr. De Voorzitter zegt, dat een verandering nu niet meer mogelijk is. Als wij, dat fietspad daar niet langs leggen, krijgen we ook nu nog den benoodigden grond niet. De heer Hemelrijk: Dat zou jammer zijn! De Voorzitter is er zeker van, dat indien B. en W. niet toeschietelijk waren geweest, de overeenkomst ook niet tot stand zou zijn gekomen. De heer Den Das merkt op, dat men in dat café vandaag geen mensch ziet en overmorgen nog geen mensch. Spr. noemt de overwegingen van B. en W. sterk overdreven. Ook spr. ziet in de practijk gebeu ren, dat de schoolkinderen zeker die bocht niet zul len nemen. Dat kan ondervangen worden. De heer Miltenburg (R.K.) vindt dit bezwaar ge zocht, men zal liever het fietspad volgen, dan de berm op te rijden. De heer Zwaag (Middenbl.) betreurt het, dat de laatste vergadering van den Raad door een dergelijke muggenzifterij moet worden bedorven. De Raad heeft de omlegging van dit fietspad kunnen zien op de eerste teekening. Dat de caféhouder er schade van zal ondervinden is duidelijk, al zal de heer Den Das deze niet zien, omdat het een cafétje is. De Voorzitter sluit dan het debat. Gratificatiën aan ambtenaren. Bezwa ren van Ged. Staten. Wat nu? 5. Schrijven van Ged. Staten van Noordholland, waarin bezwaar wordt gemaakt tegen de gratifica tiën aan ambtenaren, geraamd in het betreffend Raadsbesluit tot af- en overschrijving van en op eenige uitgaafposten der gemeentebegrooting 1935. B. en W. merken op, dat de Raad deze gratificatiën toekende, omdat hij het onbillijk achtte, de reeds uit gekeerde vergoedingen wegens verhoogde pensioens bijdragen terug te vorderen. Ged. Staten zijn van oor deel, dat, nu de Raad echter heeft verklaard, dat de jaarwedden van het gemeente-personeel, ook bij een verhaal van pensioensbijdragen van 10 pet. niet te laag moeten worden geacht, deze bedragen in strijd met de wet zijn uitgekeerd en het toekennen der be doelde gratificatiën niet verdedigbaar is. De ambtenaren moeten na het genotene maar weer teruggeven, zeggen B .en W. B. en W. stellen voor, aan het verlangen van Ged. Staten gevolg te geven en de suppletoire gemeente begrooting voor 1935 te wijzigen en de door de ge meente-ambtenaren in 1934 genoten gratificatiën van hen terug te vorderen. De heer Dingerdis (R.K. Arb.) wil dit punt aanhou den, opdat de raadsleden nog eens naar een oplos sing uitzien. De Voorzitter heeft er geen bezwaar tegen, dat het voorstel wordt aangehouden, doch het heeft geen doel. Immers, Ged. Staten hebben een beslissing ge nomen en daar is toch niets tegen te doen. De heer Dingerdis: Is Georganiseerd Overleg ge raadpleegd? De Voorzitter: Neen, daar is naar gevraagd, doch we hebben het oordeel nog niet. Dé heer Dingerdis wil toch zijn voorstel hand-, haven. De heer Hemelrijk zegt, dat de kwestie bij de laat ste begrooting is ter sprake gebracht. Toen heeft de raad deze gratificatie niet op de begrooting willen brengen, omdat het een ontduiking was van een be sluit van Ged. Staten. Het blijkt, dat spr. toen wel degelijk juist heeft gezien. Op formeeie gronden was een en ander onwenschelijk. Spr. heeft geen bezwaar er tegen het punt aan te houden, al blijft spr. be twijfelen, of de raadsleden gronden kunnen vinden, om Ged. Staten van gedachten te doen veranderen. De heer Den Das noemt Ged. Staten grof onbillijk. Ten opzichte van de lagere ambtenaren wordt het grootste offer gevraagd, tot de laatste cent toe. Voor de hoogere ambtenaren geldt dit evenwel niet en dat zou zeker een argument kunnen zijn, om Ged. Staten tot andere gedachten te brengen. Het voorstel van den heer Dingerdis wordt dan in stemming gebracht en met algemeene stemmen aan genomen. Aankoop van grond. 6. Voorstel van B. en W tot aankoop van „de Er ven Marijtje Stadegaart" van een strook grond langs den Heerenweg. groot c.a. 317 M2. tegen den prijs van f 1 per M2. Conform besloten. Vrijstelling van huur gevraagd. 7. Verzoekschrift van den heer A. M. de Moor, houdende verzoek hem met ingang van 15 Septem ber a.s. te ontslaan van de huur van de aan de ge meente toebehoorende woning aan de Karei de Groo telaan no 15. B. en W. stellen voor, in verband met de finan cieels omstandigheden van huurder, het verzoek in te willigen. Conform besloten. Een tweede uitlaatpomp in Oostdorp. De Voorzitter zegt, dat de bewoners van Oostdorp verzoeken twee, inplaats van één uitlaatpomp te mogen hebben in den Sluispolder. Het college van B. en W. voelt hier veel voor. mits de kosten voor de gemeente niet te hoog zouden zijn. De kosten voor een tweede poimp bedragen f120, inclusief de rioolbuizen. De heer Dingerdis: Moet dit werk in werkvter- schuffing geschieden? De Voorzitter: Och, m'n goeie man, dit is een werkie van één dag en kan in werkverschaffing ge schieden. De heer Dingerdis: Dan ga ik er accoord mee. Hierop kamen de gemeenteambtenaren de raadszaal binnen. De heer Apeldoorn neemt afscheid. De Voorzitter neemt, voordat de vergadering wordt gesloten, afscheid van den scheidenden raad, wien hij openlijk dank betuigt voor den steun en de medewerking, welke hij steeds mocht ondervinden. Spr. hoopt dat het den scheidenden raadsleden goed zal gaan in alle opzichten. Spr. richt zich vervolgens tot den heer MacDonald, wien hij dank zegt voor de prettige samenwerking en overhandigt zijn collega-wethouder den voorzit tershamer. Spr. hoopt intusschen, dat hij dezen ha mer niet te lang zal houden, want dan hebben wij den burgemeester spoedig weer in ons midden. Spr. neemt dan afscheid van den gemeente-secre taris, den heer Taapken. die hem zoo goed steunde in z'n vervulling van het ambt van loco-burgemees ter. Spr. zegt hem hier hartelijk dank voor. De loco-burgemeester wijdde dan woorden van afscheid en dank tot den geheelen raad. tot de pers en tot de ambtenaren. In de eerste plaats richt spr. zich tot den heer Roggeveen, wien hij dankt voor den steun en de hulp welke hij steeds mocht ondervinden. Vervolgens wijdt spr. woorden van dank tot de heeren Vijn, Rensink, Punt. Baltus. den directeur van het Electrisch Bedrijf, den heer Nennstiehl en van de dienaren der politie, wien hii allen hartelijk dank zegt voor den verleenden steun en medewer king in de 12 jaren, dat spr. zitting had. De heer Apeldoorn wordt toegesproken. De heer Macdonald richt vervolgens namens den raad woorden van hulde tot den heer Apeldoorn, wien hij als raadslid, wethouder en loco-burgemees- HOOGWOUD Vrijdagavond f.1. hield de Voetbalvereeniging V.C.L. een algemeene vergadering voor leden, ten huize van den heer K. Visser aan de Langereis. De Voorzitter, de heer R. de Boer, heette allen welkom en hoopte dat de besprekingen een vrucht dragend karakter mogen dragen. De notulen worden goedgekeurd. Het oude bestuur, wat nog bestaat uit de heeren R. de Boer. R. Rempt en Jac. Benit wordt bij ac clamatie herkozen. Voor de vacatures worden ge kozen de heeren K. Visser en H, Lak. Tot leden van de elftalcommissie worden alvast benoemd de heeren R. de Boer en H. Lak. terwijl nog een lid zal worden gevraagd. De heer Jn. Bakker, spreekt de hoop uit. wat ook door andere leden wordt gesteund, dat men het werk van de elftalcommissie weet te waardeeren. Het mag volgens spr. niet meer voorkomen, dat wijziging wordt gebracht in de besluiten van de elftalcommissie buiten de commissie om. Daar dit nog al eens is voorgekomen ontstaat hier even een verschil van meening. Dit wordt echter spoedig opgelost als duidelijk wordt gemaakt, dat Bestuur en elftalcommissie bei den zelfstandig zijn en de besluiten van de elftal commissie onvoorwaardelijk dienen te worden opge volgd. Er zal, getracht worden voor den komenden winter een goed trainingslokaal te vinden. De heer Jac. Benit stelt zioh gaarne beschikbaar als leider der training. De terreindienst levert ook nog al eens wat moei lijkheden op en het opkomen der leden laat veel te wenschen over. Het bestuur wenscht hier verande ring in te brengén en bij nalatigheid boetes toe te passen. Voor de a.s. reisgelegenheid der adsniranten wordt besloten een tegemoetkoming in de kosten voor eventueel vervoer per auto toe te staan. Door het bestuur wordt bekend gemaakt dat be sloten is dit seizoen uit te komen met V.C.L. 1 en de adspiranten. Bij de rondvraag wordt navraag gedaan omtrent de inning der contributie. De penningmeester doet hierna eenige mededeelingen en verklaart met sommige leden nogal moeite te hebben. Door an dere leden wordt hiertegen beizwaar gemaakt. Er wordt dan ook besloten dat het bestuur schor sing toe zal passen in het vervolg, welke zal ingaan vanaf- heden, wanneer iemand drie maanden ten achter is. zoodat de schorsing pas ingaat over drie maanden. Ingediend wordt een voorstel om het terrein een3 wat beter in orde te maken voor de a.s. wedstrijden De vergadering besluit om op een Zaterdagmiddag dit eens gezamenlijk te doen. Voor den benoodigden grond zal naar een geschikt partijtje worden uitge zien. Verder wordt nog besloten tot de aanschaf fing van een verbandtrommel. Medegedeeld wordt nog door het bestuur dat de heer Onne Sieperda benoemd is tot consul. Na nog enkele punten van ondergeschikt belang behandeld te hebben, sluit de voorzitter met een woord van dank voor de aangename besprekingen, de vergadering. DEN HELDER Botsing tusschen auto en bespanning. Paard gewond. Gistermiddag omstreeks twaalf uur had op den hoek van de Loodsgracht, Ooststeeg en Molengracht een beruchte plek, weer eens een aanrijding plaats. Een van de Loodsgracht komende auto van de Ko ninklijke Marine, kwam op deze plek in botsing met een melkwagen, waarvoor een paard was gespannen, die juist uit den Ooststeeg kwam aanrijden. Het ge volg was, dat een ruit van de auto werd verbrijzeld door een dissel van den melkwagen, terwijl het paard een wonde aan de poot bekwam, die werd veroor zaakt door een spatbord van het motorrijtuig. De bestuurder hiervan beweerde wel degelijk sig naal te hebben gegeven, doch die van den melkwa gen ontkent hiervan ook maar iets te hebben ge hoord. De politie, die er bij gehaald werd, kreeg het zaakje uit te pluizen. WIERINGERWAARD De heeren D. Kooij Gz. en J. Saai hebben uit de hand verkocht aan den heer Nobel te Utrecht res pectievelijk W2 en ruim 3 H.A. weiland, gelegen aan de Kleine Buurt. Het wordt nu één geheel met de boerderij „De Beurs". De heer J. Saai heeft daarentegen weer ongeveer 3.30 H.A. gekocht van den heer N. Kaan Kz. Dit land ligt in den Sluizer- hoek en is voor Saai veel mooier gelegen. Onder groote belangstelling heeft Zondagmid dag alhier op het voetbalterrein een prachtige de monstratie plaats gehad met politiehonden, uitge schreven door de Hondendressuurclub Zijpe en Om streken. Na een openingswoord door den Voorzitter, kregen we achtereenvolgens: Volgen aan den lijn, ter oprecht dankt, voor al wat hii deed in het be lang der gemeente. Wij zullen U noode missen, zegt spr. aangedaan. Spr. overhandigt den heer Apel doorn een zilveren sigarendoos, waarin de hand- teekeningen zijn gegraveerd van de leden van den ouden raad. De heer Taapken spreekt vervolgens namens de ambtenaren woorden van sympathie en dank tot den heer Apeldoorn. Spr. wijst op zijn groote be zadigdheid. eerlijkheid en oprechtheid, eigenschap pen welke ieders sympathie afdwongen. Een gevoel van weemoed komt over ons. als we moeten bedenken, dat dit de laatste dag is. waarop we met u mochten samenwerken. Wij allen hopen, dat de aangename samenwer king, ook bij den opvolger bestemd moge blijven. Spr. spreekt den wenscb uit. dat de heer Apel doorn een welverdiende rust zal genieten en biedt hem vervolgens namens de ambtenaren als souve nir een vulpenhouder aan. (Langdurig applaus). Sprekers uit den raad. De heer Zeiler wil de tolk van den raad zijn, door te zeggen, dat allen steeds de hoogste achting voor den heer Apeldoorn hebben gehad en wij be treuren ten zeerste het heengaan van den loco-bur gemeester. In de laatste negen maanden vooral maakte de heer Apeldoorn een moeilijken tijd door 'en zijn werk hebben wij allen nog meer leeren waar deeren. Spr. hoopt dat de heer Apeldoorn nog ge- ruimen tijd in goede gezondheid van zijn rust. zal mogen genieten. De heer Dingerdis richt vervolgens het woord tot den heer Apeldoorn namens de R.K. raadsfractie en dankt voor alles wat hij deed als voorzitter dier fractie. Hij zorgde er voor. dat de fractie steeds één bleef. Spr. hoopt, dat de goede God den heer Apel doorn nog langen tijd zal mogen sparen in goede gezondheid. (Applaus). Tenslotte voert de heer den Das het woord, die eveneens den heer Apeldoorn hartelijk dank zegt voor de milde wijze, waarop hij de fractie steeds is tegemoet gekomen en hoopt, dat de heer Apeldoorn nog tal van uren in goede gezondheid van zijn rust zal mogen genieten. Applaus. Daarna worden de gemeentenaren in de gelegen heid gesteld afscheid van den heer Apeldoorn te ne men. waarvan een druk gebruik wordt gemaakt. Volgen vrij. Volgen rijwiel. Springen haag. Sprin gen schutting. Voedsel weigeren. Voorwerp bewa ken, Transport beschonken wielrijder. Rijwieldief betrapt, Strooper burger stellen, Berooving bankloo- per. De truc, enz. enz., te veel om op te noemen. Alles wat te zien werd gegeven, was in één woord schitterend. We zagen Breston van den heer Flap per over een schutting springen van niet minder dan 2.50 M. Bel la en Robby waren BouviePs. Bres- ton was een gekruiste Belg met Fransch en Herta was een herder. We kunnen niet ©Ik nummer af zonderlijk bespreken, doch het geheel was af. De heer Loosekoot, oud-inspecteur van politie te Amersfoort, gaf van elke oefening per loudspeaker een duidelijke uiteenzetting. Het geheel werd op geluisterd door gramofoonmuziek. waarvoor de heer A. Oudendijk weer gezorgd had. Een woord van bijzondere hulde is zeer zeker op zijn plaats aan onze gemeenteveldwachter, den heer H. v. d. Brink, die de twijfelachtige eer had om te fungeeren als strooper. dief, een banklooper beroo- ven, individu en meer dergelijke bairnties, waarvoor hij meerdere malen door de honden werd aangeval len. Het was een zeer goed geslaagde middag en voor allen iets nieuws. LANGEND IJ K Vastrechttarief. De Commissie van Beheer voor de Lichtbedrijven voor Langendijk en St. Pancras heeft heden met al gemeene stemmen besloten, een nieuw vastrecht-ta rief voor gasverbruik in te voeren, ingaande 1 Sep tember 1935. Voor klasse I, voor een gemiddeld maandelijksch verbruik tot 20 M3. over 1934, onder verdeeld in 4 afdeelingen, wordt het vastrecht resp. 40, 55, 70 en 85 ceni met een gasprijs van 6 cent; voor klasse II met 2 afd. van f 1.20 en f 1.40 voor een ver bruik tot 25 en 30 M3., met een gasprijs van 5 cent en in klasse III, tot 50 M3. en boven 50 M3. f 1.902.25, met een gasprijs van 4 cent. Voor muntgas 10 cent meer voor vastrecht. Ongeveer 60 pet. der verbrui kers is tot dit nieuwe vastrecht toegetreden. Afscheid werd genomen van de commissieleden, die niet meer zullen terugkeeren, waarbij de na druk werd gelegd op den zakelijken toon, die de dis cussies gedurende 4 jaar hebben beheerscht. NOORDSCHARWOUDE. Vergadering Raadsfracties. Op initiatief van de Vrijz. Dem. raadsfractie werd Maandagavond ten raadhuize een bespreking gehou den tusschen de V.D., R.K., S.D.A.P. en het Anti-Rev. raadslid. Na een langdurige bespreking werd overeenstem ming bereikt en besloot men als wethouders te ver kiezen de heeren J. Ootjers, V.D. (aftredend) en in plaats van den heer Barten, de heer L. Schrijver, OUDE N T E D O RP Protestantsche Kiesvereeniging. Zaterdagavond vergaderde het bestuur van de Protestantsche Kiesvereeniging met de Raadsfractie. De heer Waiboer was wederom niet ter vergade ring verschenen. Ingevolge besluit van de ledenvergadering werd nu besloten den heer Waiboer te verzoeken, zijn ze tel als raadslid ter beschikking van de Kiesvereeni ging te willen stellen. Bij nict-inwilliging van dit verzoek zou tot royement moeten worden overgegaan Bouwvergunning. Door B. en W. werd vergunning verleend aan den heer P. Rurgmeijer te 't Veld tot het bouwen van een woonhuis. Bij de zwemwedstrijden te Schagen wisten de da mes van Oude Niedorp in het nummer heen en terug over de Wiel aardige successen te behalen. Van de 13 deelnemers kwam mej. Truus Mijts als 2e, Mej. Wies de Wit Ld., als 3e en Mej. Nel Leek als 4e aan. In denzelfden wedstrijd voor heeren kwam de heer Jb. de Bruin als 5e aan. WOENSDAG 4 SEPTEMBER. HILVERSUM (1875 M.) VARA-uitzending. 8.00 Orgelspel J. Jong. 8.30 Gr. pl.; 9.30 P. J. Kers: Onze Keuken; 10.00 Morgenwij ding VPRO.; 10.15 Voor Arb. in de Continubedrijven; 11.00 R.V.U.: Kniples Mevr. L. de VriesHambur ger; 11.30 Vervolg van 10.15; 12.00 Gram.pl.; 12.30 De Xotenkrakers olv. D. Wins; 1.15—1.45 E. Walis en zijn orkest; 2.00 Voor de vrouwen; 2.15 Orvitropia olv. Jan van der Horst: 3.00 Voor de kinderen: 5.30 E. Walis en zijn orkest: 6.30 R.V.U.: Dr. G. Stuive ling: De lijd van '80; 7.00 H. W. Sandberg De poli tieke toer and in Frankrijk: 7.20 Orgelspel J. Jong m.m.v. J. Vogel (piano): 8.00 Herhaling S.O.S.-be- richten; 8.03 Berichten en VARA-Varia: 8.15 Gram.- dI.; 8.30 A. de Vries: Vóór klaar 8.45 VARA- orkest olv. H. de Groot m.m.v. T. de Lorme (alt- mezzo): 9.15 „De beesten zijn los", spel van F. van Duin. door het VARA-tooneel olv. W. van Cappel- len; 10.00 VARA-Orkest olv. H. de Groot; 11.00 Gram. pl. en pianosoli I. Rossican. 469e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 2 September 1""'; Hooge Prijzen f 25000.— 11114 f 1500.— 16286 f 1000.— 5747 18176 f 400.— 3444 9594 10776 18937 f 20017095 18754 f 100.— 9777 14312 18031 20821 Prijzen van 65 44 47 94 110 125 133 174 192 218 253 266 309 331 345 349 373 389 397 401 444 445 513 526 559 580 605 608 662 734 756 784 807 813 874 935 950 958 972 1045 1064 1104 1137 1162 1173 1185 1189 1206 1255 1292 1359 1366 1385 1387 1436 1485 1540 1565 1568 1588 1605 1606 1635 1668 1674 1684 1688 1698 1701 1743 1780 1787 1806 1819 1838 1859 1879 1917 1936 1964 1979 1996 2004 200C 2028 2059 2072 2117 2188 2265 2296 2346 2357 2407 2412 2434 2437 2452 2510 2518 2519 2564 2567 2617 2628 2661 2684 2685 2712 2718 2724 2750 2756 2810 2845 2871 2937 2944 2953 2965 3115 3180 3197 3275 3292 3316 3319 3360 3404 3411 3421 3460 3479 3490 3504 3506 3540 3553 3573 3636 3676 3690 3828 3838 3862 3887 3916 3933 3971 3979 3989 4049 4141 4215 4249 4258 4260 4283 4329 4380 4428 4494 4508 4531 4532 4553 4572 4618 4625 4640 4731 4755 4812 4841 4842 4885 4901 4919 4923 4956 4973 4976 4977 4982 5003 5007 5010 5014 5072 5090 5110 5182 5217 5218 5287 5292 5307 5316 5372 5419 5457 5474 5509 5527 5546 5599 5621 5634 5656 5682 5699 5746 5748 5795 5799 5811 5826 5889 5912 5914 5940 6025 6033 6045 6076 6078 6090 6099 6141 6239 6257 6265 6334 6361 6391 6414 6418 6489 6511 6518 6536 6591 6598 6671 6692 6741 6762 6807 6808 6814 5835 6863 6881 6954 6976 6983 7018 7042 7161 7186 7225 7294 7331 7384 7421 7433 7439 7463 7482 7522 7574 7607 7609 7622 7627 7665 7676 7733 7771 7821 7832 7853 7392 7923 7983 8033 8048 8053 8109 8128 8134 8259 8269 8276 8298 8316 3367 8405 8438 8550 8576 8587 8621 8628 8636 8652 8729 8786 8851 8911 8961 8980 9050 9056 9076 9081 9093 9145 9184 9229 9349 9383 9413 9466 9469 9489 9509 9514 9565 9704 9714 9730 9741 9753 9770 9812 9828 9837 9853 9873 9915 9975 9976 9997 10041 10074 10203 10249 10261 10285 10328 10364 10390 10426 10427 10436 10460 10461 10518 10620 10625 10698 10758 10801 10827 10846 10866 10878 10899 10915 10933 10970 10981 10988 11003 11016 11032 11040 11058 11080 11086 11087 11098 11129 11171 11197 11199 11205 11221 11233 11280 11345 11352 11369 11390 11402 11453 11457 11504 11505 11540 11568 11594 11695 11696 11711 11771 11901 11902 11904 11917 11920 11943 11948 11989 12018 12112 12122 12124 12138 12174 12184 12233 12239 12255 12271 12292 12312 12316 12353 12359 12363 12404 12497 12507 12518 12551 12580 12583 12605 12613 12642 12647 12659 12670 12707 12709 12720 12724 12753 12761 12774 12790 12793 12815 12819 12823 12843 12848 12864 12889 12952 12953 12969 12977 12987 13020 13060 13074 13097 13118 13124 13131 13159 13202 13337 13388 13425 13436 13476 13533 13580 13594 13628 13630 13644 13657 13660 13664 13719 13743 13784 13787 13831 13853 13858 13885 13917 13933 13945 13949 13955 13981 14035 14098 14154 14183 14191 14271 14321 14330 14344 14356 14359 14387 14417 14514 14520 14522 14535 14570 14580 14597 14611 14674 14686 14758 14817 14832 14844 14898 14901 14979 14983 14991 15000 15091 15104 15108 15132 15169 15182 15196 15218 15278 15291 15343 15419 15482 15529 15544 15569 15615 15648 15676 15690 15702 15710 15711 15788 15847 15910 15929 15951 15968 15984 15992 16053 16085 16100 16140 16145 16184 16276 16287 16292 16315 16353 16393 16465 16482 16493 16509 16536 16543 16571 16580 16597 16614 16692 16802 16818 16820 16836 16845 16847 16916 16922 16981 16998 17044 17080 17103 17107 17120 17124 17186 17194 17207 17228 17306 17320 17329 17375 17388 17400 17418 17438 17509 17517 17544 17550 17552 17611 17626 17728 17751 17771 17808 17822 17920 17937 17997 18062 18065 18072 18078 18085 18102 18126 18128 18205 18206 18212 18305 18320 18339 18398 18402 18409 18439 18475 18492 18527 18535 18581 18601 18644 18682 18683 18706 18740 18755 18762 18789 18807 18836 18869 18964 19006 19048 19035 19092 19099 19131 19135 19169 19189 19220 19286 19336 19367 19373 19407 19476 19479 19485 19504 19538 19572 19578 19591 19601 19630 19657 19658 19681 19713 19740 19779 19826 19829 19853 20022 20033 20059 20072 20089 20142 20152 20177 20188 20321 20378 20393 20394 20408 20412 20430 20455 20479 20523 20530 20568 20606 20723 20735 20791 20852 20856 20920 20921 20942 20943 20981 20993 HILVERSUM (301 M.) N.C.R.V.-uitzcnding. 8.00 Schriftlezing en medi tatie; 8.159.30 Gram.pl.; 10.30 Morgendienst; 11.00 —12.00 Ensemble van der Horst: 12.15 Gram.pl.: 12.30 Vervolg concert; 1.30 Gram.pl.; 2.00 Orgelspel R. Parker; 3.00 Chr. lectuur; 3.30—3.45 Gram.pl.; 4.00 Vioolrecital R. Ie Rütte; 5.00 Kinderuur; 6.00 Orkest muziek (gr.pl.); 6.30 Afgestaan; 7.00 Ned. Chr. Pers bureau; 7.15 Reportage: 7.25 Causerie namens de Nederl. Vereen, van Joden-Christenen: les Kuiper van Bilthoven: 7.30 Landbouwhalfuur; S.00 Berich ten; 8.05 Almelo's Chr. Mannenkoor olv. A. E. P. Sommer. Chr. Zangver. „Soli Deo Gloria" olv. W. H. Scholtens en de Muziekvereen. „Armonia" olv. K. de Rook. (Om 9.00 Causerie Dr. J. Smit en 0111 10.00 Berichten); 10.3011.30 Gramofoonmuziek. DRQITWICH (1500 M.) 10.35—10.50 Morgenwijding: 11.05 Causerie; 1120 Gram.pl.; 11.50 Orgelspel 0. MacLean; 12.35 Ch. Manning s orkest; 1.35 Orgelconcert A. Bransden: 2.20 Het Schotsche Studio-orkest: 3.10 Pianorecital M. Noble: 3.35 Het Sted. orkest van Bournemouth olv. R. Austin m.m.v. J. Hall (piano); 5.05 Gram.pl.; 5.35 Lou Preager's Band; 6.20 Berichten; 6.50 „A Marriago has been arranged", spel met muziek; 7.35 BBC-orkest olv. J. Harrison; 8.20 „Black Vengeance". hoorspel: 9.10 BBC-Militair-orkest m.m.v. zangduo; 10.00 Berichten: 10.20 Nieuws uit Amerika; 10.35 Het Bridgewater kwintet; 11.20—1220 Jack Payne en zijn Band. RADIO PARIJS (1348 M.) 7.20 en 820 Gram.pl.; 12.35 Orkestconcert olv. Tou che; 7.40 Gram.pl.; 8.20 Pianorecital D. Dixmier; 9.05 „La sonnette d'alarme". spel van Henneauin- Coolus: 11.1012.35 Dansmuziek. KALUNDBORG (1231 M.) 12.20—2.20 Concert uit Rest. „Wivex"; 3.20 Zang en piano: 3.50 Strijkorkest olv. Andersen; 5.20—5.50 Gram.pl.; 8.10 Pianorecital: 8.20 Radio-toonecl; 10.35 Kamermuziek: 11.15—12.50 Dansmuziek. KEULEN (456 M.) 6.50 Orkestconcert: 10.50 Zang en piano; 12.20 Con cert uit Breslau; 2.35 Gram.pl.: 4.20 Concert; 5.20 Populaire oncert uit Frankfort: 7.20 Viool en piano; 8.35 Rijkszending; 9.05 Marschenconcert; 10.50—12.20 Omroepkleinorkest olv. Eysoldt en het groote Om roeporkest olv. Kühn. ROME (421 M.) 9.00 Radiotooneel. Hierna: dansmuziek. DEUTSCKLANDSENBER (1571 M.) 8.35 Zie Keulen: 9.05 Het Blaasorkest A. .Tander; 10.20 Berichten; 10.50 Zang en piano; 11.05 Weerbe richt; 11.2012.20 Dansmuziek.

Schager Courant | 1935 | | pagina 7