MoJ 1 erne lamp van PHILIPS »OCTODYNE< AlaJJ De M1CA-1935 sim Zaterdag 21 September 1935. SCHAGER COULANT. Tweecis blad. tio. 9312 der „Octodyne"- serie OCTODE-MENGLAMP Machtiger dan Aladdin's legendarische lamp is het kleine, gouden krachtstation, thans ingebouwd in zelfs den goedkoopsten Philips! De „Octode-Menglamp"! De lamp, die het mogelijk maakte om de super-hete- rodyne te perfectionneeren. Iedere nieuwe Philips her bergt thans zoo'n lamp. Rondom, deze „Octode- Menglamp werd Philips' nieuwste en beste ontvang- systeem opgebouwd: het „Octodyne"-systeem. Een landhuis de hoofdprijs. 519D f 9Ï.5# Met Ödode-Menglamp. Een groote stationskeuze, ook in de onmiddellijke nabijheid van krachtige zenders. Verlichte uitwisselbare schaal (van stations namen voorzien en in golflengten geijkt). Toon regelaar, gevoeligheidsschakelaar, enz., enz. 529U 108.- Mct Odode-Menglamp. Nieuw weergave-systeem. Brievenbus-afstemschaal met opgedrukte namen. Groote stationskeuze. Toonregelaar. Verzwaarde luid spreker verdiept en verfraait het geluid. Md Ödode-Menglamp. Nieuw weergave-systeem. Zware eindlamp. Krachtige luidspreker. Automatisch' versterken van wegzakkend geluid. Zwakke signalen op kamersterkte. Een weergave, alsof plotseling de deur van een concertzaal opengaat. Philips' Stan daard-ontvanger voor 1935! Ook leverbaar als 525 U voor gelijkstroom. Prijs f 150.-. 535A f 195.- Met Ödode-Menglamp. „Multï-Inducöe" nieuw scha- ikelings-systeem met toevoeging van het gebied der korte golven tusschen 16 en 50 M. Vaticaan, Amerika, Australië, Siberië hoorbaar. Kapitale, van namen voorziene afstemschaal. Zichtbaar juiste instelling door klokkewijzer. Lichtnet-Antenne. Even gevoelig op korte als op lange golven. Automatische fading- compensatie. Tal van verdere noviteiten. Ook lever baar als 535 U voor gelijkstroom. Prijs i 215---* ,PRODU"CT VAN DE GROOTSTE RADIO-INDUSTRIE TER WERELD, UW EIGEN NATIONALE INDUSTRIE. thans middelpunt 8 electroden - 6 roosters» 536* f 2*5.- Muziektempel 536a, met Odode-Menglamp. „Multl- Inductie" nieuw schakelings-systeem. Ontvangst over drie golflengte-gebieden. Afstemmen door middel van lichtende ster. Weergaloos fraaie uitvoering. Speciale luidspreker voor gelijkelijk glas-zuiver verwerken van hoogste tonen en bassen. Buitengewoon krachtige eindlamp. Toonregelaar. Volmaakte automatische fading- bedwinger. Carroussel-omschakelaar voor alle span* ningen van het wisselstroom-net. Gemeenschappelijke actie van de drie Nederlandsche Middenstandsbonden, De drie Nederlandsche Middenstandsbon den hebben vorig jaar een Comité van Actie voor het middenstandsbedrijf gesticht, welk comité al menige nationale campagne heeft gevoerd. Deze nationale campagnes waren echter .van betrekkelijk beperkten omvang. Thans echter, van 14 t.m. 26 October, wordt een actie ontwikkeld, welke over het geheele land wordt gevoerd en kortweg MICA-1935 (Middenstandscampagne 1935) wordt ge noemd. De Mica kan het best vergeleken worden met de bekende, zoogenaamde ,verkoopweken", met dit ver schil, dat het hier geen „week", maar een tijdsduur van 14 t.m. 26 October betreft en dat thans de plaat selijke winkelweken samengesmolten zijn tot een landelijke actie, met landelijke attractie, met lande lijke prijzen. Reeds ongeveer 150 plaatsen (plaatselijke midden- standsvereenigingen, aangesloten bij de midden standsbonden) hebben bericht van deelname gezon den. De Mica-affiche en Mica-vlag zullen in al die plaatsen de deelnemende leden aangeven en in al die bedrijven zal het publiek van 14 t.m. 26 October de kans krijgen een der groote landelijke prijzen te bemachtigen. Een geschikte attractie, welke o.a. niet in strijd zou zijn met de loterijwet, was wel moeilijk te vin den, doch het uitvoerend comité is er intusschen toch in geslaagd een veelbelovende attractie aan het geheel te verbinden. DE ATTRACTIE. Het publiek zal van 14 t.m. 26 October bij alle Mi ca-deelnemers in Nederland bij contanten aankoop van artikelen, voor elke 50 cent aankoop, een „mi- caatje" ontvangen. Zulk een micaatje is het twaalf de deel van een puzzle. 12 Verschillende micaatjes of puzzle-stukjes plakt de consument op een beschikbaar gesteld formulier op. Slechts op één manier kunnen de 12 micaatjes worden opgeplakt. Op dat formulier moet bovendien een rebus wor den opgelost en tenslotte wordt op het «formulier door den kooper nog een aardige slagzin of een rijm pje of een klein verhaaltje, betrekking hebbend op den middenstand, neergeschreven. Dat formulier levert de klant, voorzien van zijn naam en adres, in bij het plaatselijk Mica-comité. Elke klant mag zooveel formulieren, voorzien van micaatjes en oplossingen, inzenden als hij wil. Onder de goede oplossers van puzzle en rebus wordt een aantal prijzen aangewezen, waarvan de volgorde wordt bepaald door de (door een. jury) toe gekende waarde van het op het formulier neerge schreven rijmpje, verhaaltje of slagzinnetje, (waarbij op litteraire waarde niet zal worden gelet), DE PRIJZEN. Doordat de Mica nationaal is, kunnen na tuurlijk ook groote landelijke prijzen beschik baar worden gesteld. Op dit oogenblik zijn reeds o.a. de navolgende prijzen beschikbaar gesteld: een land- of weekendhuis, een auto (de Ford Luxe V 8), een salon-huiskamer- en slaapkamerameublement, motorfiets, radio, stofzuiger, fietsen enz., alsmede tal van waar debonnen (op dit oogenblik reeds tientallen waardebonnen van f 100.en f 50.elk, hon derdtallen waardebonnen van f 25.—, f 10.—, f 5.en f 2.50 elk). Gedurende de Mica van 14 t.m. 26 October zullen telkens opnieuw beschikbaar gestelde groote extra- prfj'zen bekend worden gemaakt per bulletin. De plaatselijke Mica-comité's zullen, naast de zoo even genoemde landelijke attractie, voor plaatselijke propaganda zorgen als muziek, vlaggen enz.

Schager Courant | 1935 | | pagina 5