De Abessijnen maken het den invallers lastig. Net licht in den Nacht. AMERIKA'S STANDPUNT. Italiaansch protest te Genève. Defecte locomotief bij Koekange. SMOKKELARIJ A/K DE ZUIDGRENS. Auto's met kogels doorzeefd. Dc troepen van Ras Seyoum bezetten Adigrat. Geen animo voor varkens. Het vermiste schip uit Medemblik. N.S B.=vergaderingen. Een ladelichter. H.H. Landbouwers het afhalen, malen en thuis bezorgen v. allerlei granen G. DE BOER, Korenmolen „De Bocht", St. Maartensbrug OUDESLUIS. 20 October Amerika heeft Rome gewaarschuwd tegen bombardement van Amerikaansche gebouwen. Het A.N.P. meldt uit Washington: Staatssecreta ris Huil heeft gister medegedeeld, dat hij reeds op 5 October te Rome stappen heeft gedaan ter verhin dering van het werpen van bommen op de Ameri kaansche legatie en op Amerikaansche huizen in Addis Abeba. Het dak van de legatie en de daken van de ziekenhuizen, scholen en andere Amerikaan sche gebouwen zijn bedekt met de Amerikaansche vlag, dan wel beschilderd met de kleuren van de Amerikaansche vlag. De Amerikaansche ambassa deur* te Rome heeft dit ter kennis gebracht van de Italiaansche regeering en, onder overhandiging van een kaart van Addis Abeba, met. nadruk geëischt, dat de autoriteiten aan het front daarvan op de hoogte zouden worden gesteld. De Amerikaansche regeering verwacht, dat men Amerikaajisch eigendom veilig zal stellen. Zij gelooft, dat er nu bij het Italiaansche opperbevel in Oo'st-Afrika geen twijfel meer over kan bestaan, welke plaatsen onder geen omstandigheden mogen worden aangevallen. Ceen uitvoer naar Italië van oorlogsmate riaal door Japan? Krachtens algemeene vredesbeginselen. Tokio: Men voorspelt, dat hoewel Japan zou weigeren aan een Volkenbondsactie deel te nemen, het den uitvoer van oorlogsmateriaal naar Italië zou verbieden, krachtens algemeene vredebeginselen. Japan, zoo zegt men, hoopt de verliezen welke het hierdoor zou kunnen lijden, te compenseeren door een uitbreiding van zijn algemeen afzetgebied, ten koste van Italië. GENEVE, 8 October: Baron Aloisi heeft een schrijven doen toekomen aan den presi dent van den Volkenbondsraad, waarin hij er nogmaals tegen protesteert, dat de Raad Maandag een besluit heeft genomen inzake de aanwijzing van den aanvaller, zonder dat de Italiaansche vertegenwoordiger den tijd heeft gehad voor het uitvoerig bepalen van zijn standpunt. De onmiddellijke beteekenis van dezen Ita- liaanschen stap is, dat Aloisi er van afziet, het houden van een nieuwe Raadszitting voor te stellen, waarin hij alsnog verklaringen zou hebben kunnen afleggen. Ernstige trein vertra ging. Zwolle, 8 October. Trein 120, die om 17.42 uit Groningen naar Amsterdam en Rot terdam vertrekt, is vanmiddag ter hoogte van Koekange door een defect aan de locomotief tot stilstand gekomen. Het duurde een klein uur voordat men verder kon. Met een ver traging van 58 minuten arriveerde de trein te Zwolle. Aangezien de correspondeerende treinen vertrokken waren, heeft men zoowel in de richting Zutphen als de richting Almelo, extra-treinen ingelegd, ten einde de gestran de reizigers verder te vervoeren. Te Amersfoort is de Groningsche trein gecom bineerd met de Maastrichtsche trein, en zoo naar de hoofdstad doorgevoerd, alwaar hij 70 minuten over tijd aankwam. Onrustbarende toeneming van het aantal ge organiseerde smokkelbonden. Duizen den K.G, boter en suiker worden Nederland binnengesmokkeld. Aan de NederlandschBelgische grens valt gedurende de laatste weken een sterke ople ving van den smokkelhandel waar te nemen. lederen avond opnieuw trekken tegen het 'Invallen van de duisternis tientallen smokke laars België in om 's nachts over weilanden en akkers en zwaar beladen met smokkel waar, meest margarine en suiker, Nederland weer binnen, te trekken. Door de uitgebreidheid der grensstreek en de meestal uitnemende organisatie der smok kelbenden die een uitgebreiden spionnage- dienst hebben, staan de de rijksambtenaren tegen de smokkelarij vrijwel machteloos, zoo dat slechts een zeer klein percentage der smokkelwaar wordt „afgeslagen" zooals zulks in smokkelaarsgangen heet. Het gevolg hiervan is dat er tusschen de kommie zen en de smokkelaars een felle strijd is ontstaan. Zoo kregen de rijksambtenaren te Chaam er lucht van, dat een auto met smokkelwaar door leden eener Eindhovensche smokkelorganisatie over Meerle en Ulecoten naar Nederland zou trachten te komen. Deze smokkelauto zou een groote hoeveelheid margarine meevoeren. De rijksambtenaren zetten alle toegangs wegen af en lang behoefden ze niet te wachten. In den vooravond naderden achter elkaar een tweetal auto's. De voorste bleek een „verkenner" te zijn. om aanwezige ambtenaren tijdig te kunnen signaleeren aan den volgenden wagen welke de smokkelwaar bevatte. Toen de vóórrijdende auto, op den weg de autoval besperde, wercl vlug gekeerd en terugge reden in de richting België. Vele kogels werden na gezonden, echter schijnbaar zonder resultaat, want de auto verdween in de richting Meerle. Ook de smokkelauto, tijdig hierdoor gewaarschuwd, wist een heen komen te zoeken. De Nederlandsche kommiezen hadden echter hun Belgische collega's gewaarschuwd en deze stonden met den karabijn gereed ter ont vangst. De smokkelaars stoorden er zich niet aan en reden ondanks een kogelregen, met groote snelheid verder de Kempen in. Tenminste de smokkelauto. Niet ech ter de luxe-auto, welke als vóórrijder had dienst ge daan, doch nu achteraan reed. Met kogels doorzeefd en onbestuurbaar botste het voertuig tegen een boom, Do toegeschoten commiezen vonden C. C. v. B. uit Eindhoven met verschillende verwondingen achter het stuur. B.'s kaak was gedeeltelijk verbrijzeld door een ko gel. Tevens ontbraken een viertal tanden, een deel van den lip. Een Belgisch geneesheer was spoedig ter plaatse en legde een noodverband, waarna hij overbrenging gelastte nar een ziekenhuis. Toen de commies met een auto terugkeerde voor deze over- (Van onzen specialen correspondent W. F. Deedes.) ADDIS ABEBA, Dinsdagavond. Uit een aantal betrouwbare berichten, welke ik vandaag heb ontvangen, blijkt, dat de Abessijnsche legers, welke zich in het Noorden bevinden, niet alleen een verdere opmarsch van de Italiaansche troepen ver hinderen, doch tevens succesvolle tegen aanvallen ondernemen, tot zelfs in Ita liaansch Eritrea. Een aantal van deze in kracht verschillende aanvallen hebben de oogingen van de Italianen hun gedurende het weekend veroverde posities te consoli- deeren, zeer bemoeiliikt. Het nieuws van de herovering van Adigrat werd heden hier bevestigd. Uit de bijzonder heden omtrent deze herovering blijkt, dat de Abessijnsche troepen onder bevel van Ras Seyoum bij het aanbreken van den dag Adi grat zijn binnengetrokken. De troepen waren gedurende den nacht geheel naakt opgerukt. Hierdoor waren zij voor de Italiaansche wachtposten onzichtbaar. Zij ontmoetten weinig tegenstand. Sinds het Abessiinsche leger uit Adoea was weggetrokken, waren troepen uitgezonden om door schermutse lingen op verschillende plaatsen de aan dacht van de Italianen af te leiden. Boven dien zullen deze voortdurende kleine aanval len vermoedelijk het gezag van de Italianen in deze stad verzwakken. Op verschillende plaatsen in Eritrea be moeilijken kleine Abessijnsche troepenmach ten de operaties der Italianen. Hoewel de re geering te Addis Abeba, hiermede in het ge heim instemt, wordt officieel ontkend, dat zij van deze acties kennis draagt. Toegege ven wordt, dat men zich bezorgd maakt over de operaties van Ras Seyoum, die een stout moedig en eerzuchtig leider is en die sinds het begin van de campagne geneigd was steeds op eigen initiatief te handelen in plaats van de directe orders uit de hoofdstad op te volgen. Vandaag zijn nadere bijzonderheden he kend geworden over de methode, waarop de Abessijnsche troepen zich zullen verdedigen tegen een verder doordringen van 'dè Ttalia-' Wij kunnen onzen lezers mededeelen, dat we beslag hebben weten te leggen op een zeer actueelen berichtendienst uit Abessinië. W. F. Deedes, de bekende verslaggever van het Engclsche blad de Morning Post, zal n.1. een dagelijksch overzicht van den toestand aan het front schrijven. Dit ver slag .wordt den avond van te voren ge maakt en dan via Londen naar hier ge telefoneerd, waarna U het den volgenden morgen reeds in de Schager Courant kunt lezen. nen. Ras Syoum, die beschikt over een le ger van 150.000 man en die verantwoordelijk is voor het grootste gedeelte van de tot nog toe geleverde gevechten in het Noorden, heeft gedurende de laatste dagen gelegen heid gehad om in de Tigro-provincie een sterke positie in te nemen. Een sterke troe penmacht uit Raskassa ten Westen van het meer Tana heeft zich bij hem aangesloten. Het leger van Raskassa, dat uit 250.000 man bestaat, is daardoor in twee gedeelten ge splitst. Het derde gedeelte van deze troepen macht beweegt zich in de richting van Setit om daar een Italiaanschen aanval af te slaan. De rest van dit leger trekt naar het Noordwesten in de richting van Makale. Het leger van Ras Imru marcheert thans van Gojjam naar het Oosten om den Kroon prins in Dessie bij te staan. Deze troepen worden zoo spoedig mogelijk geconcentreerd om een Italiaansche opmarsch uit Assab in het Zuiden van Eritrea tegen te houden. Verder beweegt zich nog een leger van 200.000 man onder bevel van den minister van oorlog eveneens in de richting van Des sie. Dicht bij het leger van Ras Seyoum in het noorden bevindt zich nog een troepen macht van 40.000 man onder bevel van den schoonzoon van den keizer. In totaal bevin den zich in het Noorden ongeveer 600.000 man Abessijnsche troepen, die het land te gen de Italianen zullen verdedigen zoolang zij over wapens zullen beschikken. brenging bleek de gewonde verdwenen. Tusschen Alphen en Riel werd des nachts een smokkelauto aangehouden, die echter geen smokkel waar vervoerde, doch de ontvluchte gewonde. Een ,collega"-smokkelaar was met den gewonde naar een Eindhovensch ziekenhuis onderweg. Ondanks dezen tegenslag werd in den nacht van Zaterdag op Zondag opnieuw een poging gedaan de 700 Kg margarine op haar bestemming te brengen, maar weer mislukte deze poging en moest de auto de vlucht nemen. En nog werd de poging niet opge geven. Maandagmorgen werd opnieuw geprobeerd. De commiezen waren op hun hoede, maar met een groote snelheid reed de auto door de kogelregen heen en thans gelukte het den smokkelaars hun vracht in veiligheid te brengen. Op de Leidsche markt. Op de vette varkensmarkt te Leiden was gisteren nagenoeg geen handel wegens verhooging der heffing op het varkensvleesch. Niet vergaan in den storm van 23 Sept. Bij de rivierpolitie te Rotterdam is bericht ingeko men, dat het binnenvaartuig „Noordster" van schip per J. Alkema gisteren Harlingen is gepasseerd in de richting Leeuwarden. Dit scheepje was op 6 Sept van Gent vertrokken met een lading kunstmest, be stemd voor Stadskanaal. Nadat het. op 23 Sept. Me demblik had verlaten, had men er niets meer van gehoord. Uit de thans ontvangen mededeelingen blijkt, dat de tocht, van Medemblik naar Harlingen wel buitengewoon lang heeft geduurd, maar dat niettemin het schip behouden is. GROOTE AANKOOPEN IN DE AMERIKAANSCHE WARENHUIZEN. New York. Men verwacht, dat de toenemende inkoopen in de warenhuizen, in omvang nog zullen stijgen. Zaterdag werd in de warenhuizen te New- York voor meer besteed dan op een der andere da gen van de afgeloopen vijf jaren. BROEK OP LANGENDIJK. 9 October. 3400 Kg aardappelen: grooten 1.90, eigenheimers 2.20, bl. dito 2.502.70, uien 1.70—1.90. drielingen 60 90 ct., grove 22.10, gele nep 2.402.70, zilverdriel. f 6, peen 1.401,60. 650 Kg. snijboonen f 10.5018.10, 16000 Kg. roode kool f 2.304.40, kroten f 0.802.70, 3300 Kg. witte kool f 1.20—3,40, 4600 Kg. gele kool f 4.30—5, 7000 Kg. D. witte kool f 2.503.40, 970 stuks bloemkool f 7.60 13.10, 2e soort f 1.503.90, andijvie f 0.901. NOORDSCHARWOUDE. 9 Oct. 2600 Kg. aardappelen r. Duken f 1.40, bl. dito f 2.30 —2.40, 10000 K;g. uien f 1.20—2.20, drielingen f 0.70 —0.90, grove f 2.20, gele nep f 2.202.40. Peen 1.201.50, spercieboonen 2.202.70, roode kool f 4.204.40 wite kool f 2.30—3.10 AMSTERDAM. 8 October 1935. Aardappelen. Zeeuwsche bonten f 2.40-2.50, id. bl. f 2.40 tot 2.50, id. bl. eigenheimers f 1.80 tot f 2, id. Eigenheimers f 1.601.80, id. Eigenh. poters 1.40 tot 1.60, idem blauwen poters f 1.601.S0, id. bonten poters f 1.60—1.80, idem Bevelanders f 1.60—1.80, id. Bonken f 1.501.70. IJpolder eigenheimers f 1.60 1.80. id. bl. Eigenheimers f 1.80—2, id. Eigenheimers poters f 1.401.60, id. Bevelanders f 1.601.80, id. Bonten f 2.302.4-Q. id. drielingen f 1.802.10 per 80 Kg.; Andiiker Blauwen f 33.29. id. Bonten f 3 3.20, Anna Paulowna zand f 3.504, Hilegommer zand- f 3.504, Noordwijker zand- f 45, Drentsche eigenheimers f 3—3.20. Men verzoekt ons plaatsing van het volgende: Nationaal Socialistische Beweging in Nederland. Nu de drukte op de landbouw- en veeteeltbedrij ven weer voor het grootste deel is geweken en de werkzaamheden weer zijn teruggebracht tot het nor male, de dagen weer korter, de avonden weer lan ger worden hebben wij daardoor weer gelegenheid ander soort arbeid te verrichten.meer in geestelijken zin. Wij allen plattelanders, en al diegene, die door dit platteland een bestaansmogelijkheid hebben, wij gaan ook dit winterseizoen onze kennis weer verrij ken door het bezoeken van cursussen, lezingen en andere bijeenkomsten. Deels voor het verrijken, deels voor ontspanning van onzen geest. Ook de Nat. Soc. Bew. zal evenals vorig jaar haar vergaderingen in verschillende plaatsen van ons Noorderkwartier hou den en als vorig jaar weer velen tot zich trekken. Reeds zal a.s. week een groote vergadering plaats hebben, waarvoor wij u voor verdere bijzonderheden verwijzen naar de advertentie in ons volgend num mer. Z IJ P E ST. MAARTENSBRUG. Maandagavond hadden wij het genoegen een uit voering bij te wonen van de tooneelvereeniging Jong Leven van Oudkarspel onder regie van den heer H. Slikker. De zaal van den heer Kossen was tot achter toe dicht bezet. Geen wonder .want we hebben dit al meermalen ondervonden, het optre den van Jong Leven beteekent voor de liefhebbers een avond van genot. Opgevoerd werd: „Als ie maar een verleden hebt", blijspel in 3 bedrijven van Frans Arnold en Ernest Bach. Loopen de meeningen omti*ent de inhoud van het stuk zeer uiteen, over het snel had men niets dan lof. Prachtig werk is er ook nu weer door Jong Leven geleverd. Hoe eenig mooi heeft, o.v. de heet Wagenaar de rol van Jules Seibert vertolkt. Dat was geen mooidoenerij maar echt natuurlijk en hoogstaand spel. Annie van Dort-Nieman, z'n vrouw was als Bosa uitstekend op haar plaats. Verdienstelijk spel kregen wii in verscheidene ta ferelen te zien van den compagnon van Seibert, de heer H. Slikker, die, wat zijn uiterlijk betrof, wel een bijzonder groot contrast vormde met Greta, zijn opgedrongen verloofde. Zij was een lieve verschij ning en haar spel hebben wii met groot genoegen gevolgd. Annie de Groot-Vos was als Maria Rein- ders weer uitstekend op dreef, evenals de heer P. Kist, die als Henry Veltman heel verdienstelijk werk leverde. Jan Kuilman wist zich in de rol van Willem Nieman heel goed aan te passen, terwijl de andere spelenden, die meer ondergeschikte rollen hadden, niet weinig hebben bijgedragen een mooi geheel te vormen. Of er gelachen is. onbedaarlijk. Na afloop van het laatste bedrijf viel den spelers een overweldigend applaus ten deel. zoodat het senerm meermalen gehaald moest, worden. De grimage van de fa. Ridderilchof van Hoorn was weer prima in orde, terwijl heeren muzikanten, gedurende de pau zes zorgden voor ongeweide muziek. Gistermiddag is tijdens de kermis een po ging gedaan bij den heer Bloothoofd alh'.er, om geld uit de winkellade te ontvreemden. Het was op een oogenblik, dat de vrouw des huizes even efwezig was, dat een persoon den. winkel binnenstapte, blijkbaar met mimder goede bedoelingen. Op 't moment echter dat hij bezig was de lade te lichten, kwam de vrouw terug en pakte hem bij den schouder, waarna hij het geld weer neerlag. De politie is gewaarschuwd en heeft den persoon opgebracht naar Schagerbrug. Damestaschjes ontvreemd. Er zijn blijkbaar nog meer ongure elementen op de kermis geweest, want ook eenige damestaschjes zijn ontvreemd. Dinsdag hield de harddraverijvereeniging „Klein Begin" alhier een prijzendraverij op den St. Maar- tensweg. Een talrijk publiek was opgekomen. Span nende ritten hadden plaats, die met belangstelling door de aanwezigen werden gevolgd. De uitslag was als volgt: le prijs f 200, Lady Bond, 300 M., eigenaar v. d. Veen te Haarlem, ber. J. van Leeuwen Jr.; 2e pr. f 75, Betty Worthy, 300 M., eig. K. Wijk, Sloterdijk, ber. A. J. Cats; 3e prijs f 25, Wil helm, 2S5 M., eig. F. A. Bosveld, 's-Gravcnhage, ber. W. Bosveld; 4e en 5e pr. elk f 10, werden toegekend aan Up to Date 2S5 M., eig. J. Vergaaij, Purmerend, ber. de eig.; en Marie P., 285 M., eig. J. Wagenaar Az. te Amsterdam, ber. de eig. Na afloop werden de prijzen uitgereikt in dc zaal van den heer Kossen. De voorzitter de heer G. Vis ser, bracht daarbij hartelijke woorden van dank aan allen, die aan het welslagen van deze draverij had den medegewerkt. Heel wat spietsen werden nog af gestoken en menige dronk werd genomen op het welzijn van de harddraverij vereeniging. ST. MAARTENSVLOTBRUG. Voor een flink bezette zaal traden Maandagavond in het café Homan op de heeren Daan Pool en Tom my Bouwman. Het was een rijk voorzien program, dat de heeren voor 't, voetlicht hebben gebracht en de manier waarop zij dit deden moet wel in den smaak vallen. Zij verstaan zoo bijzonder de kunst orn het den geheelen avond door echt gezellig te ma ken. De verschillende stukjes werden natuurlijk zoo zoo en dan afgewisseld door kwinkslagen, zooals Daan dat zoo goed verstaat. Is het daarom wonder dat het publiek genoten heeft en dat er herhaaldelijk hartelijk werd geapplaudiseerd. De aankleeding was zooals gewoonlijk tot in de uiterste puntjes keurig verzorgd. Het was een heel mooie avond, waaraan de .aan wezigen met genoegen kunnen terugdenken. Ook hier een gezellig kermisbal tot besluit. OUDESLUIS. Door de tooneeldilettantenclub alhier is in studie genomen het prachtvolle anti-oorlogstooneelstuk „Het licht in den nacht", van In te Onsman, zeer zeker ook in deze tijden weer actueel medewerking ver leent hierbij de Noordhollandsche tooneelspeler C. Peerdeman en wordt alles gedaan deze uitvoering perfect te verzorgen. Jong en oud verzuime dezen avond dan ook niet. MEDEMBLIK, 8 Oct. Witvleezige aardappelen f 0.900.95, uien f 0.70 0.75, gele nep f 11.05, per 50 Kg., roode kool f 33.30, gele kool f 3.303.40, kroten f 1.602, wortelen f 1.20 1.40 per 100 Kg., slabooncn f 1.601.80 per 15 Kg. WARMENHUIZEN, 8 Oct. Aangevoerd: 11350 Kg. aardappelen: eigenheimers f 2—2.80, blauwe aardappelen f 2.80—2.90, 350 Kg. gele nep f 2.202.30, 1800 Kg. uien f 1.701.80, drielingen f 0.80—0.90, grove f 2—2.20, 750 Kg. peen f 1.30, 900 Kg. roode kool f 4.104.30/ 2400 Kg. gele kool f 3.60 4.20, 38400 Kg. witte kool f 2.503.20, 240 Kg. sla- boonen f 11.30—16.70, bicten f 2.20. PURMEREND. 8 October 1935. Gemeentelijke Kaasbeurs. Verhandeld 18 partijen kaas, wegende 40.000 Kg. Hoogste prijs f23; 20 par tijen kleine boerenkaas per 100 Kg. met R.M. f 22, 1 partij volvette kaas per 100 Kg. met R.M. f 26. Boter: 1355 ponden f 1.451.55 per K.G. 969 stuks runderen: 420 vette koeien 4252 ct. per Kg., handel stug; 305 gelde koeien f 80130 per stuk, handel stug; 175 melkkoeien f 110175 per stuk, handel matig; 69 stieren 3238 ct. per Kg., handel vlug; 7 paarden f 60—130 per stuk. handel stug; 17o vette kalveren 3045 ct„ per Kg., handel matig; 368 nuchtere kalveren: voor de slacht f 3—11 per stuk, handel vlug; voor de fok f 8—13 per stuk; 116 vette varkens: voor de slacht 48—51 ct. per Kg., handel matig; 40 magere varkens f 2435 per stuk, handel rhatig; 301 biggen f 1220 per stuk. handel matig; 1S48 schapen f 818 per stuk, handel matig; 78 bok ken f 310 per stuk, handel matig; kipeieren f 4.75 5.25, eendeieren f 2.25 per 100 stuks; piepkuikens 5565 ct. per Kg., oude kippen en hanen 2040 ct. per Kg,, konijnen f 0.251.5.0 eenden f 0.201 per stuk; duiven 40 ct per paar; 547 eendeieren A 2.45, 1044 kipeieren A f 4.80—5.10 per 100 stuks; Coop. Centrale Eierveiling Purmerend G.A. Af- deeling eieren. Aanvoer; 150.000 eendeieren f 2 2.45; 45.000 kipeieren: 70—80 Kg. 4.90—5.10; 6566 Kg. £804.90; 63—64 Kg. f 4.80—4.90. 60—02 Kg. 4.60 -4.80, 58—59 Kg. 4.50—4.70, 56—57 Kg. f 4.30—4.50, 53 —55 Kg. f 4—4.30, 50—52 Kg. f 3.70—3.90, 40—49 Kg. f 2.503.60 per 100 stuks. Als steeds bevelen wij ons beleefd aan voor tegen billijk tarief. Speciaal ingericht voor het Malen van tarwe voor de bakkerij. Bij groote partijen speciale prijzen. Aanbevelend' 4 pond Paardenlappen 1.04 2'/2 pond Bietstuk 1.04 3 pond Ossenlappen 1.04 Schapenvleesch 25-30-35 ct. p. pond Rookvleesch 10 ct. per ons Boterhamworst 8 ct. per ons Bel. aanbev., S. HOUTKOOPER. Wij leveren alle soorten Koe- -,i Paardendekken, Koe touwen enz., Wagensmeer en Spenen- zalf. Prjma kwaliteit, tegen concurree- rende prijs. Aanbevelend, C. DISSEL, Noord 7a, SCHAGEN komt in lokaal BUISMAN Kaarten verkrijgbaar bij de Dames M. Vriesman en I. Nannis. Schager Roosjes. een Verhuiswagen en 2 groote Platte Wagens. Sloopers prijs. Bevragen J. N, Slot, Van Galenstr. 9, Den Helder, Tel. 428 Voerbieten te Koop. H. D. W1LKEN, Groetpolder, Winkel

Schager Courant | 1935 | | pagina 3