Imperma K.N.A.L. Van hei front WINKEL. Tewerkstelling S. P. v. Nuland Japansche vulkaan in werking. Aan de verschillende gevechtslinies. HAUPTMANN'S BEROEP VERWORPEN. Een onverklaarbaar verschijnsel. Vliegwiel vloog in stukken. Trage Spaansche betalingen. DE OSSCHE MISDADIGHEID WORDT UITGEROEID. Malversaties te Krabbendijke. Uit onze omgeving. Marktberichten. van arbeiders in land' en tuinbouw met bijslagregeling. Werkgevers die in aanmerking wenschen te komen voor bovenge noemde regeling, gelieven daarvan vóór 15 October a.s. kennis te geven ter gemeente-secretarie, waar for mulieren verkrijgbaar zijn en na dere inlichtingen worden verstrekt. Het betreft de 50 regeling. Winkel, 9 October 1935. J. H. ZWART', Burgemeester. A. DE RIDDER, Secretaris. is de REGENJAS en MANTEL goedkoopst in gebruik met 1 jaar garantie, in verschillende kleuren bij JULIANADORP en BREEZAND, Zwarteweg. 3 p. Kalfsgehakt 104 ct. Kalfslappen, p. p. 40 ct. Fijne Metwórst, p. p. 25 ct. Rollade, per ons 10 ct. Aanbev. S. HOUTKOOPER. AMUS. CLUB voortaan eiken Zondagmiddag van 3.30—6.30. Aanvang 13 October, in „Veer* burg". Aanname van nieuwe leden. Gelegenheid voor het REINIGEN VAN BIETENZAAD, voor zuiver schoon wordt ingestaan. Zeer billijk, bij Jb. VAN DUIN, Meerweg 16, Anna Paulowna. Schager Roosjes. Te koop gevraagd: 30 EENRUITERS, (broeiramen) gebruikt, door P. A. KROON, Nieuweweg 11, Anna Pau lowna. LANGEND UK DSJIBOETI, Donderdagmorgen. Zout in de waterbronnen. Gemeld wordt, dat de Abessijnen hoeveelheden zout werpen in de waterbronnen, naarmate de Italianen meer oprukken uit de richting van de Moessa Ali( den Oostelijken frontsector). De Italianen zouden reeds fiinder van dezen maatregel ondervinden. De Italianen zijn 25 mijlen doorgedrongen in de woestijn en zij staan dicht bij Adoessa, het gebied ech ter Fransch Somaliland. Van den Noordelijken frontsector wordt gemeld, dat de Italianen reeds hun opmarsch zijn aangevangen in Zuidelijke richting naar Makale, een belangrijk centrum ten Zuiden van Adigrat. Volgens de Daily Telegraph hebben twee Italiaan- ische kolonnes de heilige stad Aksoem, welke op 12 mijlen van Adoea is gelegen, zoo goed als omsingeld. Hun actie wordt ondersteund door tanks en pantser auto's. Van het frond in Ogaden wordt gemeld, dat Ita- liaansche vliegers gasbommen zouden hebben uitge worpen. Vrouwelijke legerleidster. Waizero Gaby, de dochter van een bekend stam hoofd, is met een menigte bedienden naar het Noor delijke front vertrokken. Deze dame, die waarschijn lijk de rijkste vrouw van Abessinië is, zal aan het hoofd van 15.000 man tegen de Italianen optrekken. Zij heeft verklaard de Italianen niet te vreezen. Zijn verdediger zal zich tot Opperste Gerechts hof te Washington wenden. Reuter seint uit Trenton (New Jersey), Het opperste gerechtshof van New Jersey, het „Court of Errors and Appeals", heeft 't beroep, van Bruno Hauptmann, die wegens, ontvoering van en moord,op de baby van Lindbergh ter dood was veroordeeld, verwor pen. Voor Hauptmann staan thans nog drie mogelijkhe den open. Ten eerste kan hij zich tot het gerechtshof van New Jersey „Court of Pardons" wenden dat uit den gouverneur en zes rechters van het „Court of Errors and Appeals" bestaat. Dit gerechtshof wijst evenwel in den regel derge lijke revisie-verzoeken van de hand, ingeval er geen sprake is van verzachtende omstandigheden. Het kan hoogstens de straf in levenslange gevangenisstraf veranderen. Voorts kan Hauptmann verzoeken, dat het proces Opnieuw voor het gerechtshof van New Jersey behan deld wordt, op grond van nieuw bewijsmateriaal; zijn verdedigers zijn bereid hiertoe mede te werken. Tenslotte bestaat voor Hauptmann de mogelijkheid, een beroep te doen op het Opperste gerechtshof te Washington, wanneer zijn verdedigers kunnen be wijzen, dat de grondwettelijke rechten van den be klaagde zi.in geschonden. Een later Reuter-telegram meldt, dat Hauptmann's advocaat in beroep zal gaan bij het Opperste Ge rechtshof te Washington. Golfslijtage op den spoorweg Amsterdam- Haarlem. Sindt Jaar en dag, in binnen- en buitenland doet zich op de spoorwegen een onverklaarbaar verschijn sel voor, waaromtrent verscheidene verklaringen zijn gegeven, doch waartegen nog geen afdoende oplos sing is gevonden, dat van de z.g golfslijtage van de rails. Het bestaat daarin, dat zich op sommige plaat sen aan den bovenkant van de rails 'n aantal deuk jes vertoont, die natuurlijk aanleiding geven tot ex tra geratel. Dit verschijnsel vertoont zich o.a. op het traject AmsterdamHaarlem van de Ned. Spoorwe gen, d.w.z. alleen in de opgaande niet op de afgaande lijn. Het is vooral lastig sinds de electrïsche treinen in gebruik zijn gesteld, die, gehooriger zijn dan de stoomtreinen met hun afgescheiden compartimenten. Men heeft toen, nu alweer lA k 2 jaar geleden, al dus de Amsterdamsche corr. van de N.R.Crt., de rails in opgaande en afgaande richting verwisseld en ziet, de rails die eerst in afgaande richting lagen, en glad waren gebleven, vertoonden na eenigen tijd hetzelfde euvel. Wat de oorzaak daarvan is, heeft men niet kunnen ontdekken. In dit opzicht is men even wijs als vroeger. Men kan alleen het feit constateeren. De rails met golfslijtage zullen nu worden weggenomen en ge bruikt worden voor trajecten waarop hoofdzakelijk goederenvervoer geschiedt. Vroeger deed men deze in de smeltkroes, maar te genwoordig moeten ook de spoorwegen groote zuinig heid betrachten. Twee arbeiders gewond. Gistermiddag heeft bij het persen van stroo te Beilerbrug bij Beilen, een ernstig ongeluk plaats ge had, waardoor twee personen werden gewond. Doordat het wiel van een persmachine in stukken vloog, werd de 20-jarige arbeider L. Drent uit Hooge- veen, door een stuk ijzer geraakt en zoodanig aan het hoofd gewond, dat hij in hopoloozen toestand naar het ziekenhuis te Assen moest worden vervoerd. Een andere arbeider, die hij een dorschmachine stond, werd eveneens door een stuk van het wiel getroffen en met een schouderwonde naar zijn woning vervoerd. Gevolg van maatregelen der overheid? In het verslag der Tweede Kamer over het wets ontwerp tot goedkeuring van een met Spanje geslo ten verdrag van handel en scheepvaart, werd er de aandacht op gevestigd, dat de Nederlandsche expor- teurs_ doorgaans geruimen tijd op betalingen uit Spanje moeten wachten, hetgeen een gevolg schijnt te zijn van maatregelen der Spaansche autoriteiten. Gaarne zou men daaromtrent door de regeering wor den ingelicht. Indien inderdaad Spaansche overheids maatregelen de betaling van Nederlandsche vorderin gen vertragen, welke maatregelen heeft de regeering daartegen dan getroffen? Maandag a.s. vangt voor de Arrondissements- Rechtbank te 's-Hertogenbosch het naspel aan van een misdadigersterreur. Bonte verzameling misdrijven. Aan het duister bedrijf van de groote bende niemand en niets ontziende misdadigers, die in onderlinge samenwerking of onafhankelijk van elkander, den naam van de Brabantsche gemeente Oss in den loop der jaren een be ruchte klank hebben bezorgd, wordt thans, dank zij het energiek ingrijpen van de Ko ninklijke Marechaussee, die in de Ossche on derwereld een ware razzia houdt en het aan deel, dat de Ossche gemeentepolitie daarin mede heeft, een einde gemaakt. Na de meer dan 30 arrestaties, die sinds Mei 1934, toen de groote zuiveringsactie werd ingezet, werden verricht, konden van Mei van dit jaar tot Augustus, als gevolg van een plotseling op getreden „bekentenispsychose", ongeveer 50 andere verdachten van wie verscheidene vrijwel uitsluitend bekend zijn bij hun ove rigens niet onvermakelijke bijnamen! te 's-Hertogenbosch achter slot en grendel wor den gezet, welk aantal nadien door nieuwe aanhoudingen is vermeerderd en in de naaste toekomst nog stijgen zal. Het justitieel apparaat, op volle capaciteit arbeidend, opdat eindelijk ten volle aan de gerechtigheid zal worden voldaan, heeft be et reids een aantal dagvaardingen uitgebracht, welker inhoud is geput uit een poel van weer zinwekkende te Oss en op het platteland ge pleegde misdrijven en als uitvloeisel daarvan zal Maandag 14 October voor de Arrondisse- ments-Rechtbank te 's Hertogenfbosch op welken dag een aantal van een ongekend groo te reeks strafzaken zal worden behandeld het naspel aanvangen van een misdadigers terreur, welke gelukkig! haar weerga in ons land niet kent en het overgroote deel der bevolking met ontzetting heeft vervuld. Het juiste aantal delinquenten uit de Ossche on derwereld, dat te Den Bosch zal worden berecht, zou zelfs het parket op het oogenblik niet kunnen opge ven. Want wie kan bovendien zeggen, wat de toe komst nog in haar schoot verborgen houdt? Wel zal de behandeling ook al wordt den ver dachten slechts één of enkele feiten uit het voor de meesten schrikbarend lange zondenregister ten laste gelegd geruimen tijd in beslag nemen. Behalve Maandag a.s. zal de rechtbank ook Donderdag 17 Oc tober een zitting houden, waarna de daarop volgende week een nieuwe reeks strafzaken dienen zal. D, „groote opruiming" zal eindelijk volledig haar beslag krijgen! Het hoofd van de school verdwenen. Krabbendijke. Sedert 28 September j.1. wordt te Krabbendijke vermist de heer M. N., hoofd der open bare lagere school aldaar, die op den morgen van dien dag per auto naar België schijnt vertrokken te zijn. Thans is aan het licht gekomen, dat de boeken en kas van de Provinciale Vereeniging „Het Groene Kruis", waarvan de heer N. secretaris-penningmees ter was, zijn verdwenen. Hoe groot het bedrag is, is nog niet bekend, maar het moet belangrijk zijn. Verder had de heer N. ook gelden van enkele plaatselijke vereenigingen onder zijn beheer. Ook dit geld is vermoedelijk verdwenen. B ARSIN GERÜORN KOLHORN. Vergadering Mij. t. Nut v. 't Alg. Dinsdagavond vergaderde het departement Kol- horn in het café van Buis. De opkomst was slecht. Het officieele gedeelte van de agenda wordt zoo spoedig mogelijk afgehandeld. Na bespreking en controle worden de notulen en de rekeningen van den penningmeester en den bi bliothecaris goedgekeurd. Het nadeelig saldo bedraagt f 19.34. Daar in deze omstandigheden het Departement, moeilijk zelf een avond kan bekostigen, wordt besloten de steun van het Hoofdbestuur te vragen. De bibliotheek staat er beter voor. Dank zij een subsidie van het Hoofdbestuur zijn een aantal nieu we boeken gekocht. De verhooging van het leesgeld heeft geen invloed gehad op het aantal lezers. Het voordeelig saldo van dit jaar zal worden benut om in den loop van dit seizoen weer een aantal nieuwe boeken aan te schaffen. Het aantal uitgeleende boe ken bedroeg 2661. Tot besluit van den avond houdt Dr. Werner een buitengewoon interessante lezing over den groei der geneeskunde. Spr. geeft een indruk van den moei zame» -strijd die op dit terrein wordt gestreden. On danks vele tegenslagen groeit de wetenschap voort durend. Spr. geeft daarvan treffende voorbeelden op het gebied van verschillende vroeger vrijwel onge neeslijke ziekten. Een hartelijk applaus dankte voor deze buitenge wone mooie lezing. WIERÏNGERMEER Telefoondraad stukgereden. Tijdens het vervoer van een transporteur, waar aan bevestigd twee hoogopgaandé staken, kwam de ze in aanraking met de over den weg gespannen tele foondraad in de onmiddellijke nabijheid van het ex peditiebedrijf van den heer List. Dg ontstane breuk werd spoedig hersteld, zoodat het telefoonverkeer al daar slechts een korte stagnatie ondervond. Diefstal van kool. Ten nadeele van den heer N. te Middenmeer zijn uit diens tuintje (gelegen in het rayon der volks tuintjes,) de kool weggehaald. De gegadigde(n) zijn (is) met groote nauwkeurigheid te werk gegaan en koos dan ook uitsluitend kolen van goed gehalte. Het restant, bestaande uit afval liet men onaangeroerd. Veel animo voor Wieringerwerf. Gezien de groote groepen kijkers der laatste dagen mag worden aangenomen dat er voor bewoning en vestiging te Wieringerwerf groote belangstelling be staat. Velen maakten dan ook inmiddels hun keuze voor eene voor hun geschikte woning. We vreezen echter, dat er onder de vele gegadigden nog wel te- leurgestelden zullen gevonden worden, gezien deze sterke animo. De werkzaamheden aan den vernieuwden weg tusschen St. Pancras en Oudorp door het Hoogheem raadschap zijn thans geëindigd en is deze weg weer voor alle verkeer opengesteld. Het Plan-Zeeman. Heden vond de aangekondigde bespreking plaats tusschen de commissie tot propageering van het Plan-Zeeman en een der landbouwingenieurs van de Rijkscommissie voor Ruilverkaveling. Hoewel de besprekingen een zeer voorloopig en in- formatorisch karakter droegen, kon worden medege deeld, dat de situatie in Geestmerambacht grondig bestudeerd zal worden. Reeds bleek, dat zeer groote werkobjecten voorhanden zijn en radicale cultuur technische verbeteringen mogelijk zijn. NOORDSCHARWOUDE. TUINBOUWVEREEN. TUINBOUWBELANG. Tokio, 9 October (A.N.P.): De actieve vukaan Aso nabij Kumamóto in Kioesjoe is in verhevigde mate in werking getreden. Sedert 6 October worden groote hoeveelheden asch uitgeworpen, hetgeen ge paard gaat met onderaardsch gerommel. De op de velden in de omgeving neerdalende asch heeft reeds groote schade aan den oogst toegebracht. Persoon lijke ongelukken zijn niet voorgekomen. HE ERE IJ GO WAARD De los-lijnwerker C. A. Beers aan het G.E.B. alhier is als vast lijnwerker benoemd aan het G.E.B. te Eg- mond-Binnen. Woensdagmiddag werd onder aanwezigheid van en kele autoriteiten, raadsleden en oud-raadsleden .en de architecten de nieuwe ambtswoning van den bur gemeester officieel geopend. Woensdagavond vergaderde de tuinbouwverecni- ging „Tuinbouwbelangten huize van den heer J. de Bakker. De opkomst was bevredigend. Voorzitter, de heer G. Barten, opende de vergade ring en schetste den toestand. Hij sprak er zijn leedwezen over uit dat de penningmeester wegens ziekte verhinderd is. Hij wenschte hem een spoedig herstel toe. De notulen werden goedgekeurd. De heer Van Herwijnen vroeg of er belangstel ling bestond voor den cursus in plaritenziekten- kunde of praatavonden. De Vereenigde Kali-Maatschappij en het Inlich- tingenburau voor Chilisalpeter deden aanbiedingen voor het houden van lezingen. Men besloot met De Eendracht te Oudkarspel in overleg te treden voor de cursussen en praatavon den. Den heer Mallekote was een blijk van waardee ring overhandigd voor de verleende medewerking voor ontsmetting van zaden en de toelichtingen. De heer- M«lekote dankte en verklaarde-dat hij zich zonder geschenk ten allen tijde ter beschikking van de tuinbouwers stelt. Applaus. De aardappelbewaarplaats. Aan de orde was hierna de bespreking over de aardappelbewaarplaats. Voorzitter merkte op dat men niet meer op andere dagen dan Woensdag. Donderdag en Zaterdag de poterbewaarplaats kan bezoeken. De priis is voor leden 5 cent en voor niet- leden 10 cent. Door de leden waren 4387 bakken in gebracht, 980 door niet-leden. Daardoor moest een hoogere contributie geheven worden. Het iaar 1935 geeft een nadeelig saldo van ruim f 200. Het. voor deelig saldo van verleden iaar, ad f 300 is ook op, zoodat het nadeelig saldo ruim f 500 la. Opgemerkt werd dat men dan het volgend iaar f 1300 contributie zal moeten heffen om rond te ko men. De secretaris wilde den prijs onveranderd laten. Anders zullen de inbrengers meer betalen voor de niet-inhrengers. De prijzen bleven onge wijzigd. Over de ventilatie werden uitvoerige Be sprekingen gehouden. Men zal de bakken omzetten. Er zal op gelet worden dat schoone bakken worden ingebracht. Hierna was aan de orde de bespreking van het misgewas door de luizenplaag. Na toelichting door den heer Ootjers, werden door een paar leden eenige opmerkingen gemaakt. Over de plannen van de commissie werden eenige vragen gesteld, welke voor zoover mogelijk door den heer otjers werden beantwoord. Hierna werd door den heer J. Ootjers het veilen van andijvie besproken, terwijl tij tevens liet besluit van den Noordermarktbond toelichtte. De heer IJ. Kaan becritiseerde de handelwijze van het N.M.B.-bestuur. Waarom heeft men in deze zaak niet eerst de vereenigingen ?elcend zooals de L.G.C. heeft gecjaan? Het wordt je zoo maar opge legd. De heer Ootjers antwoordde, dat het N.M.B.-best. voor de belangen van de leden opkomt. Men is niet er op uitgegaan om het zoo maar eens op te leggen. Spr. vond het wel wat lastig zooals het door de L.G.C. werd gedaan. De eene vereen, besluit dit, de andere precies tegenovergesteld. De heer Kaan hield er aan vast, dat het beter was geweest als de leden er zich over hadden uitgespro ken. De heer Ootjers zette de bedoeling van het N.M.B.- bestuursbesluit uiteen. Door veilen wilde men den handel op de veiling concentreeren ter bevordering van de concurrentie. Meerderen zegden nog hun meening over het vei len. De bezwaren van het veilen werden naar voren gebracht. Er spraken zich vrscheidene vóór veilen uit, terwijl enkele anderen liever uit de hand ver kochten. Men drong aan de regeling gelijk te maken met die te Broek op Langen dijk. In overweging werd gegeven dat het volgend jaar een uniforme regeling werd gemaakt door den Vier bond. De Voorzitter was ook van meening, dat het N.M.B. bestuur de regeling gelijk moest maken aan de L.G.C. De kunstmestcommissie heeft een proef genomen met een gemengde kunstmestsoort, n.1. Sulkaphos. Dat is goed bevallen. Geadviseerd wordt dit aan te koopen. Na rondvraag volgde sluiting. ANNA PAT7T.OWNA Burgemeester met ziekteverlof. Burgemeester Lovink is voor onbepaalden tijd met ziekteverlof naar Ems (Duitschland) vertrokken. Nieuw hoofd R.K. school. De heer Slaman, onderwijzer met landbouwacte. te Duiven (Gelderland) is tot hoofd van de r.k. school in de Spoorhuurt benoemd. Het verloren geheugen. In den nacht van Zondag op Maandag hoorde de caféhouder R. alhier, toen hij zich reeds ter ruste begeven had, een paar personen rond zijn woning stommelen, onder het geven van teekenen, dat zij nog binnen wilden. R. bleef echter Oost-Indisch doof met gevolg dat de klanten na eenigen tijd weder af trokken. Men stelle zich echter de verwondering van den kastelein voor toen hij 's morgens bij het openen van de deur dwars daarvoor een zoo goed als splin ternieuw rijwiel zag staan. Aangezien de ervaring hem heeft geleerd, dat der gelijke karretjes in den regel Maandags wel weer worden opgehaald, deed hij niet direct aangifte bij de politie. Toen eenter Dinsdags nog niemand ver schenen was, meldde hij zijn vondst ter secretarie, waar de zaak opgeschreven werd en wegens afwezig heid van de politie, zoolang werd opzij gelegd. On- dcrtusschen zat de eigenaar van de fiets, die Maan dag weer zoover bijgekomen was, dat hij zich her innerde eens .een rijwiel bezeten te hebben, in zak en asch. Meenende dat 't rijwiel ergens in Alkmaar of Oudorp was blijven steken, werden aldaar door hem ijverige nasporingen gedaan, echter zonder ecnig succes. Toen de dienaar van Hermandad, die ondertus- schen ook de lucht van de wonderbaarlijke verdwij ning had gekregen, Woensdagmiddag toevallig in contact kwam met den caféhouder en deze hem vroeg of hij al iets van het „karretje" had vernomen, had de slagersknecht in tijd van een ommezien zijn stalen ros weer terug, hoogelijk verwonderd dat hij zoo ver had gezocht naar iets, dat toch zoo dichtbij was te vinden geweest. POLITIE SCHAGEN. Gevonden: een rijwielplaatie. Verloren: 2 rijwielplaatjes; een paar handschoenen. SCHAGEN. 10 October 1935. Aangevoerd: 3 Paarden f 100—200; 97 geldekoelen (magere) f 80—130; 65 idem. vette f 156—245. 25 kalfkoeien f 140—175, 38 graskalveren f 30—45, 21 nuchtere kalveren f 6—12, 50 magere schapen f13 —18, 412 idem vette f 16—23. 241 overhouders f 7— 13, 7 bokken en geiten f 36, 7 vette varkens per Kg. 50—51 ct., 91 biggen f 11—18. LIERVEILING SCnAGEN, 10 Oct. Aanvoer: 40 part. 25000 kipeieren, 1 partij 500 eend eieren. Prijzen kipeieren i 4.60, kleine f 3.40—3.70, eendeieren f 2.05. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht in het nr. van a.s. Zaterdag. ALKMAAR, 9 October 1935. Andijvie f 0.70—2.80, appelen f 2—4, bloemkool I f 1015. II f 36, bieten f 2.30, druiven f 513, gele kool f 3.905.40, groene kool f 3.90—5.40, kropsla f 1.80—3.20, knolselderic f 3.604.40, komkommers f 1—2.50, koolrapen f 2.50, meloenen f 3—6. peren f 2—5, prei f 3—5.70. peterselie f 1. postelein 53—86 ct.. radijs f 1.60, roode kool f 1.60—5.60, selderie f 0.50—1, spinazie 24—89 ct.. spruiten f 1 50 snijboo- nen f 1920.50. dubbele epercieboonen f 1.20—4.10, tomaten f 1—2.50, uien f 1—2.20, wortelen f 4—10. WINKEL. 9 October 1935. Appelen f 17, peren f 16, druiven f 6- -8, kool f 1.30—1.90. aardappelen f 1—1.20, uien f 1—1.10, alles per 100 pond. WARMENHU1ZEN. 9 October 1935. Gele nep f 2.302.50, uien f 1.50, drielingen 80 90 ct.. roode kool f 4.60, witte kool f 2.40—3.20. bie ten f 1.702.70. Aanvoer: 1000 Kg. gele nep. 1500 Kg uien, S50 Kg. roode kool, 21200 Kg. witte kool, 625 Kg. bieten. AMSTERDAM, 9 Oct. Veemarkt. Aangevoerd: 307 vette kalveren le kw. 46—52 ct., 2e kw. 38—44 ct., 3e kw. 30—36 ct. per Kg. levend gewicht; 49 nuchtere kalveren f 3.50—6.50, 273 varkens, wegende 90—110 Kg. 58—60 ct., zware idem 57—58 ct., vette varkens 56—57 ct. per Kg. slachtgewicht; 2 wagons geslachte runderen. BROEK OP LANGENDIJK, 10 Oct. 8000 Kg. uien f 1.50—2, driel. f 0.70—0.90, grove f 2.30, gele nep f 2.56—2.70, 3050 Kg. peen f 1.60—1.70, 3500 Kg. kroten f 0.60—2.80, 12000 Kg. roode kool f 2.60— 4.80, 23000 Kg. witte kool f 1.20—3.40, 11000 Kg. gele kool f 3.30—5.10, 330 stuks bloemkool f 5.60—8.70, 2e soort f 1.50, 1600 st. andijvie f 1.10, 1300 Kg. tomaten A f 3.20, B f 3.70—3.90, C f 3, CC f 2. 1060 Kg. drui ven Frankenthaler f 18—1S.30, Alicantc f 11.20—13.60. NOORDSCH ARWOI 'DE. 10 October 1935. Groote muizen 2.10—2.20. r. duken 1.20—1.50. ei genheimers 2.40. bi. dito 2.40—2.60. hl. aardappelen 2.70. drielingen 1.36—1.40, uien 1.70—1.90. grove 2.20 —2.30. gele nep 2402.90, zilverdrielingen 8090 ct. peen 1.401.50, spercieboonen 7.10—20.70. kroten f 0.80—2.50. roode kool f 4.30, witte kool f 2.80—3.10

Schager Courant | 1935 | | pagina 3