Wie installeert het Landhuis? Vervolg Mica-krant Hoe heet het Landhuis? Prijsvraag Schager Courant Ie prijs f 25.-- 2e prijs f 10.-= Ie prijs f 20.-» 2e prijs f lO.— en verder 5 prijzen van f 2.50 en verder 5 prijzen van f 2.50 DE MICA-KRANT Dus nu alle advertenties nageplozen, alle adverten ties lezen en nog eens lezen en uw lijst samengesteld! De prijzen: Kinderkleurenwedstrijd en verdere advertenties op Pag. 4 Derde Blad. Zoek de letters in de étalages van de adver teerders in de MICA- krant De Prijzen: Ter gelegenheid van de geweldige campagne, die de Middenstand de komende 14 dagen zal voeren, heeft de Directie van de Schager Courant gemeend een prijsvraag te moeten uitschrijven, die, naar ze hoopt, bij haar lezers zal inslaan. Ze heeft het zelfs niet bij één gelaten, maar er nog twee aan verbonden, waarvan één voor de kinde ren, en waarover U elders op pag. 4 3e blad (ver volg Micakrant) de bijzonderheden vindt vermeld .Onze eerste prijsvraag heeft betrekking op de Installatie van het Landhuis, i 'de hoofdprijs die, zooals men weet, door de MICA wordt uitgeloofd. Wie nu zal dit Landhuis ïnstalleeren? Welnu, we nemen aan, dat de gelukkige familie, die het Landhuis wint, door Schagen's winkeliers gè- installeerd zal worden en wel speciaal door die winkeliers, die in deze MIC.A-KRANT hun zaken aanbevelen. Genoemde familie heeft van alles rioodig, maar dan ook letterlijk alles, de dagelijk- sche levensbehoeften natuurlijk niet uitgezon derd. Hier worden dus de kleeden gekocht, daar de gordijnen, bij een ander weer het keukengerei, dan de haarden of kachels, tuingereedschap, pak ken voor meneer en de zoons, japonnen voor me vrouw en de dochters, de schoenen, vleesch, fruit, groenten, enz., enz., enz., kortom alles, wat er maar in een gezin noodig is. En dat koopen ze nu allemaal bij de Schager winkeliers. Bij wie dan wel??? Ja, dat is nu juist iets, wat U moet uit maken. Wij voor ons hebben "deze lijst van leveranciers al samengesteld en wel uit de adverteerders in de MICA-KRANT. U gaat dus nu ook voor U zelf uitmaken bij wie de bovengenoemde gelukkige familie al hun inkoopen doet. Aan de hand van de in deze MICA-KRANT voorkomende adverten ties. (In de meeste gevallen zal men het gevraagde letterlijk in de advertentie terug vinden, maar soms ook moet men het meer uit het karakter van de advertentie opmaken en tenslotte dient men er nog rekening mee te houden, dat één zaak er soms méér dan éénmaal in voorkomt.) U zegt dus bij Uzelf: dit zullen ze hier koo pen, dat daar, enz., enz. Als U maar zorgt, dat alle adverteerders in deze MICA-KRANT moeten leveren. Op nevenstaand lijstje vult U dan achter de artikelen de namen in. waarna U het na Zaterdag, den 26sten October, dus na afloop van de MICA, opstuurt onder het motto: aan "de „Wie installeert het Landhuis", Redactie van de Schager Courant te Schagen. Hiernaast de in te vullen lijst van leveranciers. Wie gelijk is aan de door ons saamgestelde lijst of deze het dichtst nabij komt, komt in aanmer king voor de volgende prijzen: De geldprijzen worden ver strekt in bons, bij de adverteerders van de Ml CA-KRANT te besteden. En nu de naam van het Landhuis. Wij vonden er reeds één en hebben deze in een verzegelde enveloppe in een van de laden van ons bureau veilig opgeborgen. Maar U kunt hem óók vinden (niet in ons bureau natuurlijk!) maar in de éta lages van de in de MICA-KRANT adverteerende zaken. Daarbij moet U aldus te werk gaan. U vindt in elk der genoemde étalages eên groote letter. Dat zijn er dus een groot aantal en U vraagt zich af, hoe U daaruit den bewusten naam moet vormen. Dat zou inderdaad een bo- venmenschelijke arbeid zijn. Neen, zoo moeilijk is het niet, maar gemakkelijk is het toch ook weer niet. Zie hier wat U moet zoeken. Er zijn n.1. letters bij met een heel klein teekentje. Ze zijn dus ge merkt. Dat merkteekentje moet U weten te ontdekken. En om nu niet het gevaar te loopen, dat U over 15 dagen nog zoekt, en daarbij de kans ontloopt, dat U een der belangrijke geldprijzen wint, wil len wij U wel verklappen, dat er 12 (zegge en schrijve twaalf) letters zijn met een dergelijk merkteekentje. Dus U begint te zoeken; van de eene étalage naar de andere. Nemen we aan, dat U ze ten slotte alle twaalf gevonden en opgeschreven hebt met de namen van de zaken waar U ze ontdekt heeft. Daarbij heeft U natuurlijk niet vergeten ook eens te kijken naar ai het moois dat er nog meer in de étalages lag. Maar dat spreekt haast vanzelf. Ten slotte kunt U door iets te koopen, ook nog in het bezit komen van Mica-bons, waarmee U naast den naam, ook nog eigenaar van het landhuis zelf kunt worden. Dit tusschen twee haakjes, maar het is toch in ieder geval het overwegen waard en U vermoedelijk niet geheel en al onver schillig. Maar nu de twaalf letters, die U hebt opgeschre ven, U kiikt er eerst nagï. en als het U nog steeds niet gelukt den naam te ontdekken, dan knipt U ze desnoods uit en rangschikt de letters net zoo lang tot U het woord gevonden hebt. En dit woord, waarvan U veronderstelt, dat het het goede is, schrijft U op onderstaande oplos singsbon, Daaronder Uw naam en adres en dan in een gesloten enveloppe waar buiten op staat: „Hoe heet het Landhuis", en dan het geheel in de bus van ons bureau op de Laan (die we extra hebben laten vergrooten) of over de post aan Redactie Schager Courant, Schagen. met eveneens op den buitenkant van de enve, loppe „Hoe heet het Landhuis". Hierlangs afknippen. OPLOSSINGSBON. De naam van het Landhuis is: De letters bevonden zich in de volgende étalages: Debij De De De De De De De De De De De bij -- t>i.i bij hij - bij bij bij bij - bij - bij bij Ingezonden door: Naam: Straat: Woonplaats: LIJST VAN LEVERANCIERS Een costume bij Huishoudelijke artikelen Stoffen Dameshoed Tricotage Een servies Elec. rijwiellamp Voor vracht uit Rotterdam Voor een goeden raad Voor een Demon Een heerenhoed Voor dekens en matrassen Voor Zilmeta Zending vracht u. 'Amsterdam Brandstoffen Fijn fruit Radiotoestellen Een bos bloemen voor moeder Behangselpapier Voor versche en bereide Vleeschwaren Een prima droge sigaar Slaapkamer-ameublement Voor een zending uit Alkmaar Voor iets aparts Een Verlovingsring Voor een baby-uitzet De kachels Een damestasch' Goud- en zilverwerken Prima worstsoorten Een mooie winterjas Mantelstoffen Voor wijnen en likeuren Electrische Verwarmingsstoof „Mercedes" schrijfmachine Een fijne taart Kunstaardewerk Voor gedistilleerd Voor kruidenierswaren Karpetten Gramofoon Haarverzorging IJzersterk werkmansgoed Voor de boekhouding Oliepakken Een trommeltje met speculaas Pull-Overs en Slip-Overs Tabakspijp Voor een 12%-jarige in de Heerenstraat Aardappelen, groenten en fruit Haarvlecht Taxi Honig taai-taai Zaklantaarns compleet Veegeneesmiddelen „Inderdaad goedkooper" Luxe Brood Jozo Zout Tafelgoederen Boodschappen Avondschoentje Sigaretten en tabak Voor snelheid en draagver mogen Voor een aansluiting bij de centrale Voor een T 543 WL Kalfsboterhamworst Landbouwwerktuigen Allerlei vleeschwaren Voor een betere foto Voor alle mogelijke machines Extra fruit Permanenten en watergolven Voor biefstuk Haas Gezellige huiskamerlamp Voor goede en droge sigaren Touwwerk Goede en voordeelige manu facturen Voor een Clarus Gummi Waterlaarzen Kousen Melk per flesch Fijne kaas Slagroom Voor eigen fabrikaat Ziekenvervoer Amandelspeculaas

Schager Courant | 1935 | | pagina 17