Het veertigjarig jubileum der cinematografie. Russische ijsbreker bunkert in ons land. Kijkdag voor de groote wolveiling aan de Katherine- dokken te Londen De Deutschlandhalle te Berlijn nadert haar vol tooiing. Een overzicht van het werk aan het interieur van het gebouw De grootste Russische ijsbreker, de .Epmak", is in de Vulkaanhaven te Vlaardingen aangekomen voor het bunkeren van kolere V De watervoorziening voor de gemeenten Vlijmen en Drunen Is Dinsdag officieel door den commissaris der Koningin in Noord-Brabant, mr. dr. A. B. G. M. van Rijckevorsel, in bedrijf gesteld. Links naast den commissaris de burgemeester van den Bosch, mr. F. van Lanschot verschillende plaatsen langs de rivier. Een kijkje te Kew 1 De omwenteling in Griekenland. Kondylis met de leden der nieuwe regeering bijeen onmiddellijk na de staatsgreep De koepel van het bekende Panoramagebouw te Amsterdam is Dins dag gesloopt Het gevaarte, neergestort binnen de muren van het aebouw De groene knolzwam, Neerland s meest vergiftigde paddenstoel op de najaars tentoonstelling van paddenstoelen in het natuur-historisch museum -De Pinksterblomte Amsterdam Per waterski over de Oostzee. De Berlijner Neumann heeft met door hem zelf geconstrueerde waterski's van Peenemünde op Usedom over de Oostzee naar Thiessow een afstand van onge veer 23 K.M., met sucèes geloopen in den tijd van vier uur In het kader der herdenking van het veertigjarig bestaan der cinema tografie, is Dinsdag de in ons land vertoevende uitvinder hiervan, de heer Louis Lumière, benevens, het bestuur van den Ned. Bioscoopbond namens het Amsterdamsche gemeentebestuur ten stadhuize ontvangen door den loco-burgemeester, wethouder Kropman. Zittend: Louis Lumière

Schager Courant | 1935 | | pagina 8