DAMES. Wenscht U een Corset DE MIJNSTAKING IN ENGELAND. Noodlottig auto-ongeluk in Noord-Italië Het ongeluk op den onbèwaakten overweg bij Schiedam. DE ONBEWAAKTE DOOD. Kolendamp-vergiftiging. DE ARBEIDSBEMIDDELING VOOR JEUGDIGE WERKLOOZEN. VERLAGING VAN DE VARKENS-ACCIJNS DE UITVOER VAN BOTER. £2^ VIIRRÏRICIIT'2af*ï He Bilt seint Chineesch munitiedepot in de lucht gevlogen. SM0KKF1T00NEELEN AAN DE BRABANTSCHE GRENS. Het wakend oog der kommiezen. Dievenbende te Wateringen gearresteerd Marktberichten. Uit onze omgeving. scherm wacht, vindt zij in den zoom van haar com- hiné den ketting. Mary maakt door Birowitch kennis met den uit gever Haller, die haar belooft, het orkest een van haar composities te zullen laten spelen. Om haar evenwel het dirigeeren te verhinderen, trapt hij op zettelijk den sleep van haar japon af. Maar Mary dirigeert toch, en wel in Jean's rok-costuum... en met geweldig succes. Ook Anita applaudiseert en beiden komen met elkaar in gesprek. Mary vertelt, dat haar neef, baron von Wollheim, zonder rok,in de garde robe zit te wachten. Als Anita nu den zoogenaamden baron ziet., is zij er van overtuigd, dat de andere tóch een oplichter is. And ré wil Jean dwingen de waarheid te zeggen, maar deze weigert, waarop André hem met geweld den rok uittrekt. Mary vraagt Birowitch om de po litie op te bellen en Haller om „André" te hulp te komen. Juist verschijnt de echte André; Haller be groet hem vriendelijk en Mary is zeer verbaasd, dat zij den kellner Jean den heelen avond voor haar neef heeft gehouden. Vóór Anita's tweede nummer begint, zegtBiro- witch haar, dat hij de politie heeft gewaarschuwd. Anita is hevig verschrikt, want zij houdt van André. ofschoon zij hem voor een oplichter houdt. Als zij dan ook de politie ziet verschijnen, verbergt zij An dré en tracht hem te bewegen het bal te verlaten. Maar André wil hieraan alleen gevolg geven, wan neer zij mee gaat. Zij gaan gezamenlijk naar het ho tel, maar ook hier zijn nog misverstanden en pas als Anita van Jean den geheelen samenhang heeft vernomen, gelooft zij dat André de baron van Woll heim is. Weer valt de bont-cape naast den op het terras zittenden André von Wollheim neer, maar dezen keer dankt zij hem met kussen. wat heerlijk zit en tevens een ongekende steun geeft. Vraagt U dan inlichtingen aan Eerste klasse Corset-Speclaliste A.s. Woensdag 30 October van half elf tot half vier gelegenheid tot raadplegen, zonder eenige verplich ting. Firma G. DE WAARD - Schagen. MARKTOVERZICHT. De aanvoer van vee was belangrijk. Groot aantal vette koeien aangevoerd; deze handel was juist als elders, zeer trekkend en minder in prijzen; per pond scheelde dat bij de vorige week wel 3 ct. De notee ring was nu 23 ets. De handel in kalfkoeien was zeer matig. In geldekoeien trekkend. Weinig pinken wor den er den laatsten tijd aangevoerd, kalmen handel. Wat een verschil de handel in graskalveren bij de vorige week; dat was beduidend minder. Nuchtere kalveren duur, vlug. De handel in paarden was best. Magere schapen handel matig, jonge vette schapen 14—20 gld. en oude slachtschapen 16—23 gld.; handel van beide tamelijk. De overhouders blonken dezen keer uit. die handel was heel goed. tot 14 gld. De vette varkens waren een stuk terug, matig. 20 ct.. later was er A ct. meer besteed. Oorzaak ver mindering, hoorden wij zeggen, der heffing. Biggen en schrammen heel wat minder. Daar is wel aan ver loren door de kooplui. Op de kippenmarkt was wel wat te doen, prijshou dend. Het was overigens een heel drukken markt FILIAAL LIDO. De oplossing van het verleden week geanonceerde „Wat komt er in de Landbouwstraat"? is deze, dat de heer J. Voerman naast zijn groente- en fruithan del een filiaal van Lido heeft gekregen. Een keur van bonbons, koek e.d. van deze firma is in ruime hoeveelheid tegen lage prijzen voorhanden. (Zie adv.) Bemiddelingspoging der regeering mis lukt. Zal er thans een algemeene mijn werkersstaking in geheel Engeland vol gen? Londen, 25 October. De gisteren door de regee ring ondernomen poging tot het bemiddelen in het loonconflict in de mijnindustrie heeft geen resultaat gehad. In den avond heeft een vertegenwoordiger der mijnwerkers een voor publicatie bestemde verkla ring afgelegd, waarin hü zeide. dat de voorstellen der regeering volkomen onvoldoende zijn. De regee ring heeft geen onmiddellijke of toekomstige loons- vorhooging voorgesteld en zij heeft het aanbod van den mijnwerkersbond om de kwestie voor te leggen aan een onpartijdig scheidsgerecht en de beslissing daarvan te aanvaarden, verworpen, nadat de mijn eigenaars zich daartegen verklaard hadden. De re geering heeft geweigerd eenige pressie op de mijn eigenaars uit te oefenon. Tengevolge daarvan, aldus verklaarde de arbeidersvertegenwoordiger, is het bestuur der mijnwerkersorganisatie genoodzaakt de aanvankelijk voorgenomen stemming onder de mijnwerkers te doen houden op 11, 12 en 13 November. Gestemd zal worden over de vraag, of in Engeland de algemeene mijn werkersstaking moet worden afgekondigd. Van regeeringszijde wordt verklaard, dat men er naar gestreefd heeft, de mijneigenaars er toe te be wegen, dat zij in alle districten verkoopsorganisaties zouden inrichten, die zouden werken onder een een trale controle instantie. Zij is nl. van meening, dat de bestaande onrust wordt veroorzaakt door het feit, dat de behaalde winst niet voldoende 's om loons verhooging mogelijk te maken. De mijneigenaars zou den dit voorstel gunstig hébhen ontvangen., terwijl de arbeiders het volkomen onbevredigend zouden hebben geacht. Vijf dooden. Milaan: Een auto, waarin drie Carabilieri en twee andere personen hadden plaats genomen, is in den afgeloopen nacht bij Brez in het dal van de Nous van den weg geraakt, vermoedelijk tengevolge van het breken van een as en in een greppel terecht ge komen. Allo vijf inzittenden werden gedood. Het tweede slachtoffer thans aan zijn ver wondingen bezweken. Schiedam: Gisternacht is de 37-jarige C. Klaassen, die Woensdagmiddag op den onbewaak te» overweg tusschen Kethel en Schiedam met zijn vrachtauto door den trein Rotterdam—Amsterdam werd gegrepen, in het Gemeentelijk Ziekenhuis te Schiedam aan zijn verwondingen bezweken. Aanvankelijk meende men, dat de man er nog al goed was afgekomen, doch bij nader onderzoek bloek dit niet het geval te zijn. Zijn zoontje werd zooals bekend op slag ge- 'dood. WEER TWEE ONGELUKKEN ON ONBEWAAKTE OVERWEGEN. De 43-jarige M. K. Halling, bouwkundig opzichter, wonende aan den Graaf Florisweg te Gouda, is gis termiddag tegen vijven op den onbewaakte» over weg aan den Kerkweg te Waddinxveen met zijn motorrijwiel tegen een locaal trein van den dienst Gouda—Boskoop—Alphen gebotst, die om 16 u. 44 uit Gouda was vertokken. De heer Halling werd enkele meters weggeslin gerd. Hij brak het rechterbeen en kreeg verwondin gen aan het hoofd. Het slachtoffer is naar de wijkverpleging te Gou da vervoerd. Het motorrijwiel werd geheel vernield. Mej. van de S. is gisteren bij het passeeren van een der onbewaakte overwegen onder de buurt schap Reeth (gem. Eist) door den uit Kesteren naderenden trein, die omstreeks half drie dien overweg passeert, aangereden. Op het allerlaatste moment werd zij zich het dreigend gevaar bewust en had nog juist den tijd van de fiets te springen, die bijna gelijktijdig door den trein werd gegrepen en totaal vernield. Mej. v. d. S. liep eenige lichte kwetsuren aan een der beenen op. De trein had door het ongeluk ongeveer 10 minuten vertraging. Twee vrouwen bewusteloos gevonden Toen de zoon van den heer P. van der Graaf gis termorgen omstreeks half acht een bezoek aan zijn ouders te Lekker kerk bracht, bemerkte hij, dat alles gesloten was. Hij vond dit vreemd en verschafte zich toegang tot de woning. Het bleek, dat zijn 84- jarigo moeder en zijn 55-jarige zuster, die gelijk vloers slapen, bewusteloos te bed lagen. In de kamer hing kolendamp. Onmiddellijk werd een geneesheer gewaarschuwd, die pogingen in het werk stelde de vrouwen bij ken nis te brengen. Na eenigen tijd is men er in geslaagd de levensgeesten van beide vrouwen op te wekken. De heer P. van der Graaf, die op de bovenverdie ping sliep, heeft geen hinder van de kolendamp on dervonden. De oude vrouw, die zeer hulpbehoevend is en veel verzorging noodig heeft, sliep steeds met haar dochter in het benedenhuis. In de kamer van de oude vrouw brandde een vul kachel, terwijl deuren en ramen gesloten waren. Aan de nog op te richten plaatselijke comité's zal zoo groot mogelijke vrijheid worden gelaten. Over het door de rijkscommissie ter verlichting van de jeugdwerkloosheid ingediende en door den mi nister van sociale zaken overgenomen plan, waar over elders in dit nummer een uitgebreid bericht van de regeeringspersdienst is opgenomen, verneemt het „Alg. Hsbl." nog de volgende details: De jeugdige werkloozen, die hier aan arbeid ge holpen zullen worden, moeten tusschen 14 en 24 jaar oud zijn om voor de bemiddeling in aanmerking te komen. Verder is uitdrukkelijk vooropgesteld, dat de arbeid, welke hun in de particuliere bedrijven zal worden opgedragen, werk moet zijn, dat anders niet gedaan zou worden, dat in normale omstandigheden zou blijven liggen, maar dat toch voor den werkge ver eenige waarde heeft. De door hem te betalen vergoeding zal in de kas gestort worden van het plaatselijk comité, dat er voor zal zorgdragen, dat de jeugdige arbeider een zakgeld ontvangt. Nauwlet tend zal moeten worden toegezien dat niet oudere ar beiders door de tewerkstelling der jongeren, zullen worden ontslagen. Wat controle en andere onderdee- len der regeling betreft, is het de bedoeling een zoo groot mogelijke vrijheid te laten aan de nog op te richten plaatselijke comité's. LICHTE AARDSCHOK IN ZUID-CALIFORNIë. Los Angeles,Een lichte aardschok is Donder dagavond waargenomen in een deel van Zuid Cali- fornië. Ook ten Oosten en ten Westen van de stad is de schok waargenomen. BOERDERIJ, NA DRIE WEKEN DE VERHOOGING AL WEER IN GETROKKEN. EEN MISLUKTE POGING TOT MARKTBEHEERSCHING. Bij beschikking van den minister v. Landbouw en Visscherij, is de heffing op varkensvleesoh per kg. geslacht gewicht met ingang van 28 October a.s. (Maandag) teruggebracht van 9 op 8 cent. Het Alg. Hdbld. teekent hierbij aan, dat de verte genwoordigers der zes bonden van slagers en hande laren Woensdagmiddag door minister Deckers in au diëntie zijn ontvangen, waarbij zij hem hebben ver zocht, om in elk geval onmiddellijk de verhoóging van den crisisaccijns van 6 op 9 cents ongedaan te willen maken. De accijnsverhooging is dus slechts drie weken van kracht geweest. Als poging tot marktbeheersching („het tegengaan van prijsschommelingen") is de maatregel volslagen mislukt, want. drie weken gele den bedroeg de varkensprijs 26—27 cent per pond le vend, thans 20—21 cents. Naar een export-monopolie. Do door minister Steenberghe ingestelde commissie, welke tot taak had, advies uit te brengen over de vraag, of het aanbeveling verdient, een exportmonopo lie in te stellen voor boter, heeft haar rapport uitge bracht en volgens het „I-Idbld." in bevestigden zin ge adviseerd. Zij heef. aanbevolen, een exportmonopolie in te stellen, dat aan de producenten een leveringsrecht en aan de exporteurs een uitvoerrecht zal verleenen; van dit laatste zou dan alléén gebruik kunnen wor den gemaakt, indien de exporteur van den produ cent een overeenkomstig leveringsrecht koopt. Producenten en exporteurs zouden dan resp. moeten worden verplicht, zich te vereonigen tot combinaties met een minimum-productie, resp. -export; dit mini mum zou moeten worden gesteld op lVa millioen K.G. Deze organisatorische combinaties zullen ev. hei contact met het monopolie onderhouden en eigen sta tuten en reglementen moeten hebben, goedgekeurd door het monopolie. Exportrccht en leveringsrecht zullen per producent en per exporteur worden berekend aan de hand van bepaalde basisjaren. Verwachting: Meest matige wind uit Noorde lijke richtingen, half tot zwaar bewolkt,-weinig of geen regen, zelfde temperatuur. Verdere vooruitzichten: Weinig verande ring. BAROMETERSTAND VAN HEDENMORGEN 8 UUR: 768. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan TEMPERATUUR: 6 gr. C. 43 gr. F. SUBLIMAATPASTILLES! voor het ontsmetten van aardappelen tegen zeer lagen prijs, verkrijgbaar in TERLEP'S DROGIS TERIJ, Apothekers-assistenten, Hoogzijde 103, Schagen. Verscheidene honderden soldaten gedood en gewond. Naar eerst thans bekend wordt, heeft op 20 October in Lantsjau, in de Noord-Westelijke Chineesche pro vincie Kansoe, een vreeselijke ontploffing plaats ge had. Een munitiedepot, waar groote voorraden mu nitie lagen opgeslagen ter bestrijding van de com munistische legers, is in de lucht gevlogen. Daarbij zouden verscheidene honderden soldaten en inwoners gedood en gewond zijn. De vermoedelijke door onacht zaamheid veroorzaakte ontploffing, deed een groote brand ontstaan, waardooifjrverscheidene honderden huizen volkomen vernield-werden. Schietpartij in Tilburg's straten, tot panische schrik van de omwonenden. De belasting-ambtenaren, dienstdoende in de z.g. „Reuver" onder Alphen vN.-Br.), die dagelijkscb han den vol werk hebben met bet vangen van smokke laars en het aanhalen van allerlei goederen bij dui zenden kilo's, zagen Donderdagmiddag een „ver dachte' auto uit het Zuiden naderen. Maar de chauf feur, sedert lang bedreven in bet vak, bespeurde bet verraad in de verte en draaide rechtsomkeerd. Maar hij zag zich daarbij vei plicht een muilen zandweg in te slaan. Derhalve konden de belasting-ambtenaren hem wel per fiets achterna. Het werd een ietwat hobbelige achtervolging, maar de smokkelaar hield moedig het roer recht en slaagde er in alle obstakels te overwinnen, tot hij eindelijk den verharden weg Riel—Tilburg bereikte. Dit voorziende, had een der achtervolgers middeler wijl een personen-auto in gebruik genomen en daar mede ging het nu in ijlende vaan op Tilburg toe. Op het Korvelplein had het eerste treffen plaats. Met de eene hand sturend, met de ander schietend, vielen er nu verschillende schoten. Zoo ging het verschillen de straten door, tot panischen schrik der omwoners. Eindelijk in de Hobbemastraat verliet de smokkelaar, die later werd gearresteerd, waarbij hij de Tilburge* D. bleek te zijn, met een sprong zijn auto en sloeg op de vlucht. De auto botsfe tegen een huis aan. Bij onderzoek bleek hij 500 kg. suiker te bevatten. Alles werd in beslag genomen. De smokkelaar, die werd gearresteerd, is later op vrije voeten gesteld. Naieve en brutale smokkelaars. Beide methodes leveren succes. Den laatsten tijd schijnen de smokkelaars in 't groot, die blijkbaar met een of meer vrachtjes van 60 K.G. niet meer content zijn, hun slag te willen slaan per auto en daarvoor de wegen rondom Tilburg te hebben uitgekozen. De laatste week zijn er drie smokkelauto's in beslag genomen. De ambtenaren aan de grens kunnen niet alles zien. De chauffeurs komen langs een heel andere richting terug, als zij vertrokken zijn, nummerpla ten zijn verwisseld, allerlei trucs worden gebezigd om de douanen te verschalken. Van de drie aangehouden auto's werd, zooals we reeds meldden één in een sloot gevonden langs den weg Tilburg-Hilvarenbeek. Van de tweede auto trachtte de chauffeur door ge veinsde eerlijkheid de ambtenaren aan het grens- kantoor te verschalken. Hij had niets aan te geven, zoo beweerde hij, doch na visitatie van het inwendige van den wagen, wilde een der ambtenaren ook wel eens de motorkap op gelicht zien, wijl daaruit een stuk papier stak en zij vonden op den motor 60 K.G. margarine. Op auto en boter werd natuurlijk beslag gelegd en de chauf feur _werd in arrest gesteld, doch na onderzoek door den inspecteur, den heer Reijntjes, kon hij naar zijn woonplaats vertrekken, om aan K. te Eindhoven me de te deelen, dat de auto, die hij bij hem had ge huurd in handen der kommiezen was. Dit is een .algemeene waarschuwing voor auto verhuurders aan de grens. Een goede vangst Het is de gemeentepolitie te Wateringen gelukt 'n dievenbende te ontmaskeren, die de omstreken van die gemeente tot operatie-terrein had uitgekozen. Maandag j.1. werden in verband met oen konijnen diefstal bij den tuinder J. D. te Wateringen drie per sonen gearresteerd, n.1. T. M. uit Wateringen, L. M. uit Rijswijk en A. V. uit Stomp wijk. Uit het onder zoek der politie bleek weldra, dat de drie mannen ook aan andere diefstallen schuldig waren. Er kon den thans reeds 15 diefstallen, welke in Wateringen gepleegd waren, worden opgehelderd. Het was de dieven in hoofdzaak om eetbare waren te doen, daar zij voornamelijk konijnen en duiven weghaalden en voor winterprovisie in den vorm van kolen zorgdan. Uit het verkoor, dat intusschen nog steeds wordt voortgezet, bleek dat de zich in hechtenis bevmdendè. personen ook naburige gemeenten, zooals Rijswijk en Naaldwijk onveilig hebben gemaakt. Bij de diverse diefstallen heeft de bende nog ge bruik gemaakt van een vierden persoon, doch in ver band met het onderzoek kan de politie geen verdere mededeelingen doen. Verscheidene voorwerpen der diefstallen worden opgespoord o.a. 12 levende konij nen. SCHAGEN, 24 Oct Eierveiling. Aangevoerd: 25000 kipeieren 4547 Kg. f 3.40—3.60, 48-49 Kg. f 3.60-3.90, 58—60 Kg f 4.80—5, 60—62 Kg. f 4.805.20, 500 eendeieren f 2.202.40. DEN HELDER, 24 Oct. Eierveiling. Aangevoerd 13265 kipeieren 4S51 Kg, f 3.50—4, 52—54 Kg. f 3.80-4. 55-57 Kg. f 4.80—5.40, 61—63 Kg. f 5-5.50, 64—67 Kg. f 5.30—5.60, kleine eieren f 2.903.50, 165 eendeieren f 1.952. HOORN, 24 October 1935. 3 Stapels kleine Fabriekskaas f 21, 20 stapels Boe-» renkaas f 20.50, 1 stapel boeren com. kaas f 21. Aanvoer 24 stapels, wegende 11208 K.G. Handel vlug. MEDEMBLIK, 24 October 1935. Schotsche muizen f 1, kleine muizen 90 ct., per 50 Kg., Deensche witte kool f 3.40—3.60, roode kool f 5.10—5.70, gele kool f 3.50-4.10, per 100 Kg., bloemkool f 10.6011 per 100 stuks; uien 1.201.25 per 50 Kg., gele nep 0.90—1, per 50 Kg., kroten f 2.10—3.40 per 100 Kg., wortelen f 1.50—1.60 p. 100 Kg- ALKMAAR, 25 October 1935. Aangevoerd 74 stapels kaas, zijnde 125.000 KjG. Fabriekskaas kleine f 21, idem commissie geen han del; Boerenkaas kleine f 20, idem commissie f 20, alles per 50 Kg. ALKMAAR, 25 October 1935. Op de heden gehouden Graanmarkt waren ln totaal 1426 H.L.'s aangevoerd, waarvan soort en prij zen als volgt: 20 HL voertarwe f 55.90; 55 HL rog ge f 7—7.10, 385 HL gerst chev. f 55.75, 305 HL haver f 67, 195 HL boonen, w.o.: paarde f 5.75, bruine f 13—17, citroen f 19—23, duiven- f 8.00 9.50 en witte boonen f 1922; 79 HL karwijzaad f 17.50, tuinboonen f 810 en 377 HL erwten, w.o. kleine groene f 8.5010, groote groene f 1416.50, grauwe f 15—30, vale f 15—20 en witte erwten f20 —22, alles per 100 Kg. Handel goed. WARMENHUIZEN, 24 Oct. 4500 Kg. aardappelen eigenh. f 2.50—2.70, 675 Kg. uien f 2.90, drielingen f 1.10, 2400 Kg. roode kool kale f 3.30-4.90, 10500 Kg. witte kool f 3.30-4.10, 3400 Kg. D. witte kool f 3.20—4.50, WARMENHUIZEN, 25 October 1935. Aangevoerd: 6700 Kg. witte kool f 23.50. K n E a R A S JULÏANADORP. De „Soos" der Werkloozen. Het is het voornemen van het comité om het ontspanningslokaal voor de werkloozen, gevestigd aan den Schoolweg ongeveer in de eerste week van November weer te heropenen, daar het zich laat aanzien, dat het lokaal ook dezen winter nog niet overbodig zal zijn. Vereeniging voor Bijenteelt, afd. Helder. Deze afdeeling hield Donderdagavond een verga dering in de Chr. school. De leden lieten op zich'', wachten. De voorzitter de heer T. Speur, wat daar over slecht te spreken, maar het was nu eenmaal niet anders. Met welkom wordt geopend. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. De suikerdistributie was goed verloopen. Alleen zal de afdeeling Handel gewezen worden op de slechtheid der origineele zakken. E ensaldo groot f 13.20 van de Suikercom missie wordt in de kas gestort. De bespreking 10- jarig bestaan kan thans geen voortgang hebbenAan de Pluimveetentoonstelling te Helder zal deelge nomen worden. Na rondvraag sluiting. LANGEND 1JK NOORDSCHARWOUDE. Deze week werd aan de veiling alhier een nieuw soort Deensche wittekool aangevoerd. De heer K. Gootjes veilde twee schuiten van dit product. Het wa ren mooie, groote exemplaren, kooien van gemiddeld 12 tot 14 pond zwaar. De soort is gekweekt door de fa. Jacob Jong te Noordscharwoude en door deze fir ma aan den heer Gootjes voor het eerst ter proefne ming in cultuur gegeven. Volgens de opinie van meerdere koolverbouwers zal voor deze nieuwe aan winst toekomst bestaan. Het is ongetwijfeld een goe de herfstaeen en er zal waarschijnlijk als late herfst- kool in het bijzonder voor den inmaak wel een markt voor dit artikel te veroveren zijn. Vergadering N.V. Concordia Vrijdagavond vond een vergadering van aandeel houders plaats van de N.V. Concordia. Aanwezig 13 aandeelhouders. Voorzitter was de heer P. Deutekom. De rekening van den penningmeester den heer C. Swager geeft een batig saldo aan, hetwelk van het tekort van het voorgaande jaar zal worden afge schreven. Besloten wordt ook dit jaar geen dividend uit te keeren. Als commissarissen worden herkozen de aftr. hee- ren P. Deutekom, J. Heeman en G. Lange dijk. Tot leden van de commissie van bijstand aftr. de heeren K. Zeeman Jbz., en W. F. Smit niet herk., worden als nieuwe leden gekozen de heeren A. Bou- wens en J. Lindeboom. Bij de gehouden rondvraag spreekt de heer N. Kooij er zijn voldoening over uit dat een nieuw scherm voor het tooneel der zaal is aangebracht. De vergadering spreekt haar erkentelijkheid uit tot de leden van het vroegere Kleine tooneel, welke de tooneel wedstrijd organiseeren. Tot kasnazieners voor het volgend jaar worden benoemd de heeren W. F. Smit en K. Zeeman Jbz. Hierna wordt als voorzitter gekozen de heer P. Deutekom, aftr., terwijl als vicevoorz. wordt gekozen de heer J. Ootjers. De heer Kansen spreekt een woord van dank tot den voorzitter voor zijn vele bemoeiingen voor Con cordia. Daarna sluiting. UITSLAG OPENBARE AANBESTEDING. Door de Directie der Nederlandsche Spoorwegen werd in het openbaar aanbesteed het afbreken van woning no. 42 bij K.M. 42.330 te Alkmaar. Ingeko men zijn 6 biljetten. Geboden werd door: J. Oudhof f te Heiloo f 101.—; H. Schat te Oudorp f67.—; J. Coevert te Alkmaar f46.J. J. de Carpentier te Haarlemmermeer f 40.—; P. y. d. Kruyt, H. de Ruyter, J. Pool te Alk maar f 36. Gevraagd werd door: S Waterdrinker te Bever wijk f20.—. De gunning wordt nader bekend gemaakt.

Schager Courant | 1935 | | pagina 10