Opmarsch ia het Zuiden wordt voortgezet Costuum lollies Naaimachines Garage NAASTEPAD. Van het jront BBbb Cor Lodder, Maarten Smit, Koegras Vroolijke Avond gestrande Schip OSSCHE BOEVEN BEKENNEN NOG STEEDS. Nog geen bevestiging van vredes onderhandelingen. ZIJN BEIDE KINDEREN VAN HET LEVEN BEROOFD. ONGELUKKIGE LANDING BIJ BRUSSEL Fiuit- en Groentenvereenipg rente op de mandenaandeelen Pull over Het zoeken naar een vreedzame oplossing Londen en Parijs afwijzend. HANDNAAIMACHINES m. KAST van 50.— voor f 37.50 van 52.50 voor f 39.—-r van 65.— voor f 52.50 INZINKBARE TRAPNAAI- MACHINES m. eikenhout trapstel van 115.— voor f 87.50 van 125.— voor f 95.—? INZINKBARE KASTMEUBELS van 140.— voor f 105.—r van 190.— voor f 155.—? ALLEEN BIJ Telefoon 2 Op alle merken 10 tot 15 jaar garantie. met Mondaccordeonmuziek van Aart, met eerste klas Accordeonist met slagwerk, bij D. KOOIJ CAPE, DIJK F 43. - KOLHORN. Te koop: HEEREN RIJWIEL, zoo goed als nieuw, prijs billijk, ook inruilen van uw oud rijwiel. VIJFSCHAFT, Koihorn. Te koop: EEN YOLBL. STIERKALF, v. Blok Zeplin. een vobL KUIKALF, z. sch., bij A. KOOPMANS, Nieuwe Niedorp. Te koop: EEN DRACHTIGE ZEUG en een jonge Beer, Vz jaar oud. S. BORST t.o. Hengstman, Heerhugo- waard. Noord Te koop: 10.000 K.G. puike BLAUWE EIGENHEIMERS, in huis, bij C. KROON, Langereis, Oude Niedorp jZONDAG a.s. 27 OCTOBER naai? het Egmond aan Zee. Vertrek 1 uur vanaf garage te An« na Paulowna. Fl.retour. Hoogachtend, N.V. ATBONTA, Te huur: EEN WONING, Coöp. Maalderij „De Goede Ver wachting", Schagerbrug. SAMENWONING. Eenv. B. Weduwe (vast ink. en g. gezondh.), nieuw hs. te Heiloo, bewonende, vraagt v gezelligh. p. i Nov. SAMENWONING m. dito juf- fr. (50-60 jr.) Zij die genegen zijn aandeel in huishuur te dragen gen, voorkeur. Br. no. 866 Bur. van dit blad. plaats gehad. En dit geldt ook voor den Noordschen aricr! Zelfs de Duitsche archeoloog Kossinna geeft dit toe als hij zegt: „volkomen van onvermengd ras bestaan er thans nauwelijks meer. Ook wij Duitsehers zijn, wat het ras betreft, sterk gemengd". Maar desniettegenstaande wordt het Duitsche volk stelselmatig tegen de joden opgehitst, wordt hun het leven ondragelijk gemaakt; wordt het jodendom voor gesteld als het groote wereldgevaar. Zouden de propagandisten van het antisemitisme. <le kweekers van de jodenhaat zélf gelooven in wat zij zeggen? Ik betwijfel dit ten zeerste. Maar het gif werkt doorl. Daarom is het m.i. de taak van ieder weldenkend mensch met alle kracht en bij elke gelegenheid te gen het anti-semitisme te waarschuwen. Indien wij nog iets in ons hebben van werkelijke beschaving, dan hebben wij ons te verheffen tot de eenig-zuivere opvatting dat alle menschen men- sch en zijn, die met elkander hebben te zoeken naar en te strijden voor een waarachtige samenle ving, waarin ieder met behoud van zijn persoonlijk heid zal kunnen deelen in wat door aller physieken en geestelijken arbeid aan stoffelijkeen geestelijke waarden wordt voortgebracht En dit brengt in de allereerste plaats met zich me de, dat wij absoluut breken met de, helaas, weer op levende gewoonte om de joden, die, noodgedwongen zich over de heele wereld hebben verspreid en die zich vooral in de laatste tientallen jaren steeds meer aan het leven der volken, waaronder zij leven hebben aangepast (het liberale jodendom) te beschouwen ah minderwaardigen. En wij zullen dit te eerder doen als wij bedenken hoeveel de joden, in 't bijzonder se dert het begin der negentiende euw aan d mnsch- heid hebben gegeven op het gebied van wetenschap .en kunst ASTOR. De roofoverval op den kassier van de Boeren leenbank te Mare, waarbij 3000 gulden gestolen werd. Wederom heeft een Ossche gedetineerde te 's-Her- togcnbosch zijn geweten ontlast en een volledige be kentenis afgelegd met betrekking tot een ernstig misdrijf. In tegenwoordigheid van mr. Dubois, substituut officier te 's-Hertogenbosch en in bijzijn van de be kende wachtmeesters De Gier en v. d. Weerd heeft de 40-jarige M. de Reuver, die reeds sedert Juni in voor arrest zit in het huis van bewaring te 's-Hertogen bosch, thans eindelijk bekend, een der hoofddaders te zijn geweest van den destijds zoo opzienbarenden roofoverval, gepleegd op den 50-jarigen kassier der Boerenleenbank, den heer Otten, te Mare aan de Maas. In September 1930 drongen vier personen de wo ning binnen van den kassier. De man werd gekne veld en vervolgens bedreigd met zijn eigen revolver, welk wapen jnen hem uit de hand had gerukt. De kerels dwongen den heer O. daarop de brandkast te openen, waaruit zij een bedrag van f 3000 meenamen. Alle vier verdachten van dezen overval hebben thans een volledige bekentenis afgelegd. In den loop van den middag is gisteren De Reu ver, die ook verdacht wordt van een aantal andere feiten, naar de marechaussee-kazerne in Oss overge bracht, in verband met het verder onderzoek naar deze zaken. Ook Abessijnsche troepen rukken op. - Troe pen nit Harrar naar Ogaden. Reuter seint uit Addis Abeba: In het paleis kon men heden bevestiging noch ontkenning verkrijgen van de geruchten dat binnenkort vredesonderhandelingen zou den worden geopend. Het 28ste Italiaansche legerberlcht. Rome. Het ministerie voor pers en propaganda imbliceert het 28ste Italiaansche legerbericht, dat als volgt luidt; „Op het Zuidelijk front wordt actie in den sector Sjoberi voortgezet. Na de inneming van Dagnare wordt de opmarsch langs de rivier voortgezet en het ligt in de bedoeling, verschillende dorpen langs de oevers te bezetten. Het detachement Dubats heeft Calaffo, de hoofdplaats van het district' Sjaveli, be zet. Talrijke stamhoofden zijn daar verschenen om hun onderwerping aan te bieden en de wapens neer te leggen. Op deze wijze zijn reeds 500 geweren in ontvangst genomen. Do sultan van Sjaveli, Olol Dinle, die zich aan de Italiaansche zijde heeft ge schaard, blijft aan onze flank opmarcheeren. Den 21sten is hij er in geslaagd na een gevecht het dorp Gheledi te bezetten. Onze luchtmacht heeft verscheidene verkennings vluchten uitgevoerd in den sector Ogaden tot aan Sasa-Baneh cn in den sector Jouba tot aan Magalo. Op verschillende militaire punten hebben wij met succes bommen laten vallen. Van het Noordelijjc front valt niets nieuws te mel den, behalve de beweging van onze voorposten, die nieuwe punten in Tigre hebben bezet, waarbij zij ent housiast door de bevolking werden ontvangen." Troepen uit Harrar naar Ogaden. Ha r r a r: De geregelde troepen, die door de Bel gische militaire missie zijn opgeleid, zijn via Jijiga naar Ogaden, het Zuidelijk front, vertrokken. Ook Ras Nassiboe is naar Jijiga vertrokken, waar hij zijn hoofdkwartier zal vestigen, om van daaruit de operaties aan het Somalifront te leiden. Het vertrek van de geregelde troepen naar Ogaden was gisteren aanleiding voor het houden van een bij zonder luisterrijk troepcndcfilé, dat bij de bevolking grooto geestdrift wekte. Ras Nassiboe, gouverneur van Harrar en opperbe- Levenslange gevangenisstraf geëischt. ZUTFEN. Onder groote belangstelling stond heden voor de Zutfensche rechtbank terecht, de thans in het Huis van Bewaring te Zutfen gedetineerde 31-jarige arbeider J. S. te Lochem, wien ten laste was gelegd, dat hij in den nacht van 12 op 13 Juni al daar zijn beide kinderen Hendrik en Jaco- bus door ophanging van het leven had be roofd. Als getuige in dez ezaak traden op de gemeente veldwachter A. Beun en de artsen A. J. M. Ie No bel en P. van Bork te Zutfen. De President vroeg of het waar was, dat de ver dachte reeds den avond tevoren 't plan had gehad de kinderen met een scheermesje van het leven te berooven en of hij, toen hij des ochtends was opge staan dit plan had gewijzigd en de kinderen had opgehangen. De verdachte knikte bevestigend. De officier van Justitie wees er in zijn re quisitoir op, dat verdachte zijn beide kinde ren had vermoord, na kalm overleg en met voorbedachten rade. Uit het rapport der des kundigen blijkt, dat er bij verdachte noch sprake is van gestoorde geestvermogens, noch van verminderde toerekeningsvatbaarheid. Deze daad is de afschuwelijkste die er te be denken valt en waarvoor dan ook de zwaar ste straf zal worden moeten opgelegd, die 't Nederlandsche Strafwetboek kent. Spr. eischte levenslange gevangenisstraf. Brussel 25 Oct. (A.N.P.). Heden heeft zich op het vliegveld Ha eren nabij Brussel een ernstig vliegtuig ongeval voorgedaan. Een passagiersvliegtuig van de Imperial Airways uit Londen landde om 2.56 uur bui ten het vliegveld en werd totaal vernield. Op de over blijfselen van het vliegtuig waren de letters te lezen J-AOO. De vijfde letter was onleesbaar. De piloot en de mecanicien kwamen er heelhuids af. Erger was het gesteld met de reizigers. Twee hunner werden zwaar gewond. De eerste heeft een armbreuk, de andere is zwaar aan het hoofd getroffen. Vijf overige passa giers bekwamen lichte kwetsuren. Het ongeval werd veroorzaakt doordat de piloot de landing te kort nam en 10 Meter voor de grens van. het vliegveld den grond bereikte. Een der vleugels werd losgeslagen en de motor boorde in den. grond. W E R I N G E .V f JAARVERGADERING DER WIERINGER WIELERCLUB. Vrijdagavond had in het lokaal van den heer S. Kaan de jaarvergadering plaats van de Wielerclub. Te ruim 8 uur opende de voorzitter der heer J. Bosker Jz. de vergadering met woorden van welkom ën memoreert het afgeloopen jaar. Hierna leest de secr. de heer L. Noorden de no tulen voor., welke onveranderd worden goedgekeurd. De heeren Hoep en Ottens zullen de kascommissie vormen. Deelgenomen zal worden aan de home-trainings wedstrijden te Alkmaar op 2 November a.s., zoomede aan morgen te houden wedstrijden te Den Helder. Bestuursverkiezing. Het nieuwe bestuur zal bestaan üit J. Bosker Jz., L. Noorden, S. Kaan, P. Kreijger en C. Omis( de laatste in de plaats van den heer D. Smit. De voorzitter dankt namens allen voor het gestelde vertrouwen. Voorzitter wenscht den heer C. Omis geluk met zijn benoeming, het verheugt spr. ook zeer dat de heer Omis gekozen is, de heer Omis is altijd een groot sportenthousiast. velhebber der troepen in Ogaden, inspecteerde de elite-troepen, bestaande uit infanterie, verscheidene compagnieën machinegeweren, die worden gedragen door muildieren, 300 cavaleristen en een groep ka- meelruiters, die pas door de Belgische militaire mis sie is gevormd. Alle burgerlijke, militaire en religieuze autoriteiten sloegen het troependefilé gade. Ras Nas siboe hield een toespraak, en vrouwen wierpen bloe men naar de soldaten. Sedert gisteren marcheeren onophoudelijk troepen door Addis Abeba, en wel 50.000 man uit de provin cies Kaïfa en Wollega, die zich naar het front be geven. De troepen staan onder commando van Ras Getatsjoe Abaté, die in 1896 den Italianen slag heeft geleverd. Ras Getatsjoe is gezant geweest te Parijs en heeft ook de belangen van Abessinie bij den Vol kenbond verdedigd. Tijdens het défilé voor den Negus van de troepen van Ras Getatsjoe en Dedzjasmatsj Afte begeleidden zwarte Chakalla's, vroegere slaven en goede musici, gezeten op ezels, den marsch op hun trommen. De vaandels vormden een haag rond de commandan ten, voor wie de menigte zich neerwierp en in de handen klapte. De ordebewaarders riepen de solda ten herhaaldelijk met stokslagen tot de orde. De 40.000 defileerendcn waren allen ongeregelde troe pen, gekleed in Ahessinisch costuum en verschil lend bewapend. De Negus raadde den mannen aan, dapper, doch voorzichtig te zijn. Nieuwe Abessijnsche handgranaten. De Negus woont demonstratie bij. ADDIS ABEBA. In tegenwoordigheid van de voornaamste militaire chefs, o.a. dedzjasmatsj Wol de Johannes heeft de Negus een proef met nieuwe handgranaten bijgewoond, waarvan de regeering 'n groote hoeveelheid heeft besteld bij den Armeniër Sarafian, een specialist op dit gebied en leverancier van Egypte. De Negus zelf heeft een aantal grana ten geworpen. Deze handgranaat is een cylinder met een richt- vleugel, gevuld met schroot en zwart kruit. Het to taalgewicht is 300 gram. De ontploffingsstraal be draagt meer dan 10 meter. Sarafian heeft een fabriek van deze projectielen opgericht, waar dagelijks 1000 stuks worden ver vaardigd, waarbij 40 werklieden bezig zijn. De troepen zullen door een medewerker van Sara fian worden opgeleid in het werpen van dit pro jectiel. Talrijke plaatsen met bommen bestookt. De actie der Italiaansche vliegers aan het zuide lijk front is gister tegen de verwachting der Abes- siniërs hervat. Talrijke plaatsen werden met bom men bestookt. Vrijdagavond is te Addis Abeba een Amerikaan- sche zendelinge aangekomen, die slechts van be dienden vergezeld, uit het binnenland van den Soe dan naar de Abessinische hoofdstad was gereisd. Zij rapporteerde, dat zij tijdens haar reis van 14 dagen groote afdcelingen Abessinische troepen was tegengekomen, die zich op weg bevonden naar het gevechtsterrein. Ondanks deze troepen heeft zij haar reis volkomen ongestoord kunnen voltooien. Overal, ook in het binnenland, constateerde zij volmaakte rust. Officieel wordt meegedeeld, dat groote afdeelingen Italiaansche troepen, gesteund door vliegtuigen, zich van twee posten hebben meester gemaakt, één gele gen aan de Webhe Sjeheli en één bij Calafo in Oga den. Andere Italiaansche vliegtuigen vlogen boven Gorahai en begaven zich vervolgens naar Kelride en Hape, waar zij door hun bommen de huizen in brand staken. WINKEL. De uitbetaling van zal plaats hebben op VRIJDAG AVOND 1 NOVEMBER, van zes tot acht uur. Gelijktijdig inname van uitgeloote aandeelen, de nummers 15, 21, 24, 55, 69, 144, 159, 208, 223, 247. Daarna voor leden verhuring van het veilingsgebouw uitsluitend voor bergina van landbouwwerktuigen, enz. De Penningmeester, Jn. DEKKER. ZO JUIST ONTVANGEN een fraaie collectie reeds vanaf f 2.40 Zeker slaagt U ook voor een b« v.h. D. MUL, Winkel. Gevraagd voor direct een NET DAGMEISJE, J. DE PEE, St. Maarten. De contributieregeling blijft onveranderd. Voorzitter zegt het bestuur had het plan opgevat om een home-trainingswedstrijd te doen houden en dan een andere vereeniging hiertoe uit te noodigen. En zijn reeds eenige prijzen beschikbaar gesteld. De regeling wordt aan het bestuur overgelaten. Te vens wordt besloten een feestavond te organiseeren. De feestavond zou dan natuurlijk gehouden wor den in het clublokaal. Eenige leden worden hierna benoemd om de do- nat eursgelden in hun rayon te incasseeren. De prijzenkast is hierop het punt van bespreking; deze toch blijkt thans na het eerste jaar al, reeds te klein te zijn. Met goedvinden der aanwezigen zal prijs worden gevraagd. Vervolgens had een bespreking plaats der prijzen van het vorig voorjaar; de prijswinnaars hiervan waren: Klink 21 p., Meijer 16 p., Hegeman 13 p., Lont 10 p., Ottens 10 p., Korshuize 10 p., en Deijkes 10 p. Nadat dit punt is afgehandeld volgt een bespre king over de te houden sprints en tij draces op een Zondagmiddag en wel op de Burenpompstraat. Hier voor zal aan het gemeente bestuur gevraagd wor den toestemming om dien middag het verkeer van af het Noorderlicht tot 't einde der straat te doen stopzetten. Aldus besloten. Bij de rondvraag bepleit de heer N. Omis het ko men van een home-trainer. Voorzitter antwoordt: dit laat de kas eigenlijk niet toe, daar een goede trainer f 40 kost. Er worden verschillende middelen naar voren gebracht om geld bijeen te krijgen. Er wordt eindelijk besloten bij een eventueele wed strijd een collecte hiervoor te houden. De heer Ruijs dringt aan op vergaderen door wedstrijdcommissie en maant den renners tot voorzichtigheid aan. Spr. wil een verloting houden voor aanstellen home-trainer, doch de meerderheid is hier tegen. De heer Muntjewerf spreekt daarna nog over 'n licentie over de club van de N.W.U. Dit punt is ech ter op de vorige algemeene vergadering reeds be sproken. Hierna sluiting. TOONEEL. Voor de vereeniging „Kleuterschool" zal binnen kort op de te houden jaarlijksche feestavond wor den opgevoerd .Vadertje Langbeen", een vroolijke De Britsche dagbladcorrespondenten te Parijs en Ro me geven lezingen van de vredesvoorstellen, die Ita lië zou hebben gedaan, welke onderling weliswaar uiteenloopen, waar het détails betreft, doch overeen stemmen op de hoofdpunten der Romeinsche voor stellen of plannen, die als volgt samengevat kunnen worden lo. Onderscheid tusschen het oude Abessinië met Amhaarsche bevolking, en de buitengewesten, die la ter veroverd zijn. Het oude Abessinië zou in principe zijn onafhan kelijkheid bewaren onder het gezag van den Negus. De veroverde buitengewesten zouden onder een af zonderlijk bewind gesteld moeten worden krachtens de z.g. voorstellen van Parijs. 2o. De onafhankelijkheid van Tigré in den vorm van een vorstendom onder protectoraat van Italië. 3o. De andere buitengewesten zouden gesteld moe ten worden aan een door den Volkenbond aan Italië te verleenen mandaat. Hieromtrent schrijft de diplomatieke correspondent van de Manchester Guardian, die de zienswijze van vrij bevoegde kringen schijnt te vertolken, dat Parijs en Londen dergelijke voorwaarden onaanvaardbaar achten en verder, dat de Volkenbond niet accoord gaat met het onderscheid tusschen twee deelen van Abessinië. Wat betreft het denkbeeld, Tigré te maken tot een vorstendom, waarvan de onafhankelijkheid zou gelij ken op die van Mantsjoerije, dit zal, aldus de cor respondent, niet te Londen aanvaard worden, aange zien men daar aan- de Geneefsche principes wil vast houden. De correspondent verklaart bovendien, dat, indien de buitengewesten van Abessinië onder een mandatair bewind gesteld moesten worden, Italië toch niet de eenige mandataire mogendheid zou moe ten zijn. Te Londen Is men van meening, dat deze voorstel len, wellicht nog gewijzigd of verzwakt zullen wor den als gevolg van de diplomatieke onderhandelingen en de economische sancties. Men wijst erop, dat de ze voorstellen reeds eenigen tijd bekend waren. Tn elk geval ziet men er geen aanleiding in de sancties uit te stellen. In officieele kringen te Tonden bewaart men meldt Reuter nader, het grootst mogelijk stilzwijgen met betrekking tot de sondeeringen, die sedert een paar weken aan den gang zijn met de bedoeling den oor log te beëindigen. geschiedenis in vier bedrijven naar Jean Webster, door Jaap van der Poll. Verschillende goede krach ten zullen in dit stuk medewerken, zoodat be zoekers eertijds een mooie avond staat te 'iten, W I E R N G E Sport, Zondag a.s. speelt Flevo 1 tegen Sparta 2 op eigen terrein. Het betreft hier vermoedelijk een spannen- nenden wedstrijd. Houders van Flevoloten der V.V. maken we er op attent dat de trekking a.s. Zondagavond 27 Oct plaats vindt in hotel Smit te Middenmeer. MOTORONGELUK, Donderdagavond pl.m. 5 uur reed een motorrijder komende van Middenmeer met bestemming Waard- polder pardoes tegen het afgesloten brughek. Daar hij nogal een vrij snelle gang had tuimelde de duo- rijder door de plotselinge schok op straat. De berij der kon zich nog in evenwicht houden. Gelukkig bekwam de duorijder slechts eenige kleine ontvel lingen en kon na door de politie vastgestelde iden titeit, de thuisreis worden aanvaard. Winkelweek. In een Dinsdag en Donderdagavond gehouden ver gadering, speciaal voor dit doel belegd is door de plaatselijke Middenstandsvereen. besloten een win kelweek te organiseeren. Het ligt in de bedoeling deze winkelweek te houden vanaf 8—16 Nov. a.s. Als eerste reclame zullen door de neringdoenden gedurende dit tijdvak bons worden- uitgegeven, ter wijl in de etalage's opzettelijke fouten worden ge maakt. Voor het aanwijzen van de fouten zullen prijzen beschikbaar worden gesteld. De eventueele uitgereikte bons worden opgeplakt en kunnen worden gebruikt voor deelname aan het ballerospel. De gooidagen zijn bepaald op 11, 13 en 15 Nov. bij C. Klare te Middenmeer, terwijl nader wordt bekend gemaakt wie zich te Slootdorp hier mede belast. Bijencursus. Naar wij vernemen wordt op Maandag 28 October de bijencursus te Slootdorp des avonds om 7 uur in de school aldaar geopend. Reeds gaven zich ruim 20 deelnemers op. Degenen, die zulks nog verzuim den kunnen zich op den aangegeven tijd tevens aan melden en de eerste les bijwonen. De cursus wordt weder gegeven door den heer C. P. Vergouwen te Middenmeer. GEMEENTE SCHAGEN. Overleden: Muntjewerf Aagtje, oud 66 Jaren, we duwe van Roep, Thomas. Ondertrouwd: Meijer, Nicolaas Johannes Wilhel mus, oud 25 jaren, arbeider Ned. Spoorwegen, te Schagen, en Cornello, Bertha, oud 23 jaren, zonder beroep, te Alkmaar. POLITIE. Gevonden: 2 rijwielplaatjes; een muts. Achtergebleven2koeien. Verloren: een vulpenhouder; een ceintuur. ZONDAG 27 OCTOBER. NED. HERV. GEMEENTE. Bergen, voorm. 10.30 uur, Ds. v. d. Kieboom. Slootdorp, voorm. 10 uur, Godsd. Samenkomst MeJ. D. van Vliet. Middenmeer, geen dienst. EVANGELISATIE. Slootdorp, nam. 3 uur, de heer Kieviet. Middenmeer, voorm. 9.30 uur, de heer Kieviet. GEREF. KERK Slootdorp, voorm. 9.30 uur Cand. C. v. d. Vliet. Slootdorp, nam. 2.30 uur Leesdienst. Middenmeer, voorm. 9.30 uur, Ds. J. H. Donner, van Broek op Langendijk. Bed. H. A. Nam. 3 uur, Ds. Donner - H.A. en Dankzegging. Bergen, voorm. 10 uur en nam. 5 uur, de heer J. H. Slager, hulpprediker. E. V. MARANATHA. Bergen, dr. van Peltlaan 1, voorm. 10.30 uur, Ds. T. Kloosterman van Amsterdam. WINKEL, 25 October 1935. Appelen f 1.607, peren f 211, druiven f 69, slaboonen f5—6, kool f 1.60—2.10, aardappelen fl —4, per 100 pond; bloemkool f8—12, andijvie fl 1.90, per 100 stuks; wortelen f 0.801 per 100 pand. BROEK OP LANGENDIJK, 26 Oct. 7100 Kg. aardappelen Friso f 1.602.50, eigenh. f 2.50. bl. dito f 2.60—2.80, 21000 Kg. uien f 2.20—2.80, drielingen f 0.901.10, grove f 2.803.10, gele nep f 2.40—2.50, 13000 Kg. peen f 1.20—1.60, 4000 Kg. kro ten f 1.70—3.80, 17000 Kg. roode kool f 3.20—6.20, 14000 Kg. witte kool f 1.2—3.80, 11000 Kg. gele kool f 2.60 —5.10, 12000 Kg. D. witte kool f 1.304.40. NOORDSCHARWOUDE, 26 October 1935. Schotsche muizen 1.30—2.30. R. duken 1.40—1.60, blauwe eigenheimers f 3. bl. aardapp. f 3, Beveland. 2.30, uien f 1.502.70, drielingen 0.901.10, grove 2.60—2.80, gele nep 2.30—2.50, peen 1.6o—1.7o, kro ten 2,80—3.50, roode kool 2.80—6, witte kool 2.10 —3.70, D. witte kool 3.60—4.00.

Schager Courant | 1935 | | pagina 2