SPORT. Auto te water gereden Uit onze omgeving. JAN MOEJES KAMPIOEN! Wagen in de diepte verdwenen Bestuurder verdronken Advertentiën. L. VISSER, De Fransche opvattingen in het Vlooivraagstuk. De meeniiig van Hltler. Plaatselijk Nieuws. Propaganda voor msik- en zuivelproducten Marktberichten. K.V.V.—SUCCES, 4—0. Deze competitiewedstrijd welke onder zeer slechte •weersomstandigheden werd gespeeld, is voor Succes 'Op een groote nederlaag uitgeloopen. Alhoewel Suc ces in het veld niet minder was, wist K.V.V. het doel beter te vinden, en voor de rust reeds een 2-0 voorsprong te behalen, alhoewel K.V.V. voor den harden wind speelde. Succes kreeg na rust de wind in den rug, die inmiddels tot een orkaan was aan gewakkerd, doch kon op het drassige veld het spel niet ontplooien. K.V.V. daarentegen wist nog 2 doelpunten eraan toe te voegen, zoodat S. een ge voelige klap kreeg van de Krommenieërs. Over den wedstrijd het volgende: Onder schitte rende leiding van den heer Crabbendam begon om half drie de wedstrijd, na vooraf met beide aan voerders onderhandeld te hebben over al of niet spelen. S. wenschte te spelen, doordat de reis er voor gemaakt was. Albert bracht den bal aan 't rollen en de eerste oogenblikken Y/as het verken nen van terrein. Al spoedig had K.V.V. het beste spel, met d^n wind mee, en na 10 min. scoorde de linksbinnen de eerste goal. Dit gaf K.V.V. moed en steeds stormden de K.V.V.-voorwaartsen op het S.- doel af. De S.-verdediging kroeg handen vol werk, en kon zich op het slechte veld moeilijk verplaatsen Opeens zien wij de S.-verdeging gepasseerd en met een mooi schot maakt de K.V.V.-midvoor er 20 van. S. zette ook goede aanvallen op en bij een d^zer schoot A. tegen de paal, welke beter lot had verdiend. Iedere S.-aanval werd afgeslagen of be landde in de handen van den KW-keeper. Als rust wordt gefloten is het nog 20 voor K. Na ru§t krijgt S. den wind mee, doch K.V.V. met zoon' voorsprong verdedigde met man en macht. Telkenmale komen de S.-voorwaartsen voor het K. V.V.-doel, doch de keeper is uit goed hout gesneden en soms liet hij zich ind en modder vallen om den bal te bemachtigen. Eenige corners op het K.V.V.- doel leverden niets op. de harde wind maakte het bijna onmogelijk ze goed voor doel te plaatsen. Bij een der K.V.V.-uitvallea, ontstaat een "doelstrubbe- ling en tusschen eenige spelers door maakt KW. 3- 0. Nu zijn ze veilig en zetten alles op verdedigen. S. probeert het vele malen, doch doelpunten blijven uit. Inmiddels verstrijkt de tijd en wat S. ook pro beerde, niets baatte meer. K.V.V. weet echter nog eenmaal het S.-doeT -'-^-horen. Toen scheidsrech ter Crabbendam floot had S. zijn eerste uitwedstrijd verloren. De wedstrijd w*rd onder zeer viendschappelijke ■verhoud «^espeeld. HEI/DER 3SUCCES 2, 3—1. S. 2 heeft het tegen sterke H. 3 niet kunnen bolwerken en heeft met bovenstaande cijfers ver loren. Kompaan reserves aanpakken, denk er om, de onderste plaats brengt gevaar voor degradatie. S. 3HRC. 6 ging wegens terrein afkeuring niet door. Volgende week geen wedstrijden wegens den wedstrijd HollandDenemarken. ANNA PAULOWNA. Het was Zondag treurig gesteld met de voetballerij. Een troost is het dat het op andere plaatsen weinig be,ter was. B.K.C. a speelde des morgens tegen H.R.C. b. Deze match trof goed weer en B.K.C. a zag kans om met 30 te zegevieren. B.K.C. 2 speelde in Den Helder tegen H.R.C. 7, maar in de rust werd gstaakt. Racing leidde met 2—0. B.K.C. 3 ontving Watervogels 2, maar de scheids rechter was er niet, zoodat er niet gespeeld werd. B.K.C. 4 speelde een halve match tegen Dirkshorn. Bij een ruststand van 4—0 voor D. besloot men den strijd tegen den regen te staken. WIERINGERMEER. De jl. Zondag gespeelde competitiewedstrijd Flevo I—Strandvogels II. was voor de Flevo's gunstig. De wedstrijd, op het Flevo-terrein gespeeld, eindigde met 4—1 in 't voordeel van Flevo. OUDKARSPEL. D.T.S. 1—Andijk 1 3—3 Alcm. V. a—D.T.S. a 9—1 Ursem 2— D.T.S. 3 4—2 SCHOORL. Scheidsrechter Friedt. achtte het weer van dien aard, dat hij den wedstrijd Schoorl 1J.V.C. 1 niet door liet gaan. Ook de wedstrijd Vrone 2—Schoorl 2 ging niet door. DIVERSEN. Groote clubs. R.C.H. geldt voor onze grootste club (pl.m. 35 spe lende elftallen), fel bestroden door Feijenoord. Duitschland's grootste vereeniging, de F.C. Bayern te Munchen, telt volgens de Spd.kn 34 hoogere en 11 adsp. elftallen. Iersche Vrijstaat—Nederland. Deze wedstrijd wordt op S December gespeeld. Het Ned Elftal zal op de heenreis op 4 Dec. de match EngelandDuitschland bijwonen. Secretaris afd. I. In de plaats van den heer Verbeek is tot secreta ris van het bestuur'van afd. I gekozen de heer A. Cassée te Bloemendaal. Tegcncandidaat was de heer Schneiders te Alkmaar. W ERINGERM EEH Oprichting N. Herv. JongeL Ver. Op initiatief van den voorganger der Herv. Evan gelisatie is een Ned. Herv. Jongel. Vereeniging opge richt met aanvankelijk 23 leden. De nieuwe opge richte vereeniging draagt den naam „Onderzoekt de Schriften". Een voorloopig bestuur werd gekozen, terwijl het voorzitterschap berust bij den Eerw. Heer K. Kieuwiet. Politie. Verloren: Een rijwiel belastingmcrk, een achter schot van vrachtauto. Gevonden: Een groene gebreide doek. Komen aanvliegen: Een postduif met ring. Inl. po litie Middemneer. Flevo-avond. Aan de jl. Zondagavond in Hotel Smit te Midden- meer gehouden verloting der V.V Flevo waren eenige attracties verhonden. Op de tonen van een draai orgel 'werden vele vroolijke dansjes gemaakt, terwijl voorts de vrij talrijke aanwezigen konden genieten van 'n paar mooie nummers gegeven door W. Meer's fanfare, onder leiding van zijn wakkeren Dirigent, den heer A. T. Grijn De voordrachtkunstenaar, de heer L. Loozen van Slootdorp, gaf een humoristisch zangnummer, De voorzitter van Flevo merkte vóór de trekking op, dat 't gebrek aan voldoende begunstigers en do nateurs noopte tot deze verloting toevlucht te nemen om aan het bcnoodigde geld te komen. Hierna had onder toezicht van onze politie van Mid- denmeer en Slootdorp de trekking plaats. De prijzen, bestaande uit luxe kunst- en practische voorwerpen, kunnen, voor zoover niet bij de trekking afgehaald, tot uiterlijk 1 December a.s. op vertoon van het lot nummer, worden afgehaald, bij Th. J. v. Vegten, Brug straat, Middenmeer, MOTORSPORT. Gister werd op de groote najaarsbijeenkomst van de Kon. Ned. Motorrijders Vereen, de uit slag bekend gemaakt van de kampioensritten op 18 en 19 October j.1. Het bleek dat onze streekgenoot Jan Moejes te Heerhugowaard op „Ariël" niet alleen nummer één was in de 500 c.c. (5 P.K.) klasse, maar tevens van alle categoriën verreweg het laagste aantal straf- punten had en zoodoende tot Algemeen kam pioen werd uitgeroepen. Onze hartelijke ge- lukwenschen! ZIJ RE ST. MAARTENSBRUG. Brand! Gisteravond te ongeveer half zeven brak brand uit in de boerenplaats van den heer IJ. Wit, aan de Grootsloot. De hevige wind wakkerde het vuur zoo hevig aan, dat het geheele gebouw al spoedig in lichte laaie stond. Het vee kon gelukkig nog bijtijds worden gered, maar hoewel de Zijper motorspuit zeer spoedig ter plaatse was, kon van gebouw noch inboedel iets wor den behouden. Alles 'ging in vlammen op. Ook de voorraden hooi en stroo gingen verloren. Ondanks het zeer slechte weer was zeer veel volk op de been. Men trotseerde blijmoedig de striemende regen, om het fantastische schouwspel van de door den storm opgejaagde vlammenzee te aanschouwen. De oorzaak is onbekend, maar wordt aan kortslui ting toegeschreven. Alles is verzekerd. In de gehouden vergadering van de vereeniging Nut en Genoegen alhier wed o.m. besloten om zoo moge lijk ook dit seizoen twee bijeenkomsten te houden. Hiervoor zullen een tweetal vereenigingen worden aangezocht, die hun sporen op het gebied van too- neelspel al meer dan verdiend hebben. Weet men tot' overeenstemming te komen, dan zullen de leden kunnen profiteeren von een paar mooie nutsavonden. Om op dezen weg te kunnen doorgaan, is er geld noodig en daarom wekken wij niet alleen de ingezetenen maar ook anderen op lid van de vereeniging te worden. De eerstvolgende bij eenkomst werd voorloopig vastgesteld op 30 Nov. W1ERINGERWAARD Een mooi succes. De door bemiddeling van den heer E. Bruins te Slootdorp ingevoerde trekpaard-merrieveulens, wer den op de op 19 October te Hoofddorp gehouden veu- lenkeuing bij een aanbieding van 15 stuks, als no. 1 geplaats Lucretia van J. D. Aij te Anna Paulowna, als no. 3 Lies van R. L. Waiboer te Anna Paulowna en als no. 4 Kadee van K. J. Kaan, eveneens te An na Paulowna en verwierven elk een invoerpremie groot f50. WINKEL Donderdag 24 Oct. hield de Plaatselijke Midden- standsvereeniging een vergadering bij den heer D. A. de Bruin. Op deze bijeenkomst werd met alge- meene stemmen besloten wederom een St. Nicolaas- reclame te organiseeren en wel in dien zin als vo rig jaar, doch thans een veertiendaagsche en wel vanaf 23 Nov. tot en met 6 Dec. Indien zich geen juridische bezwaren voordoen, is het de bedoeling der vereeniging de netto-op brengst te reserveeren als bijdrage in de voorzienin gen van een eventueel op te richten zwembad en sportterrein, waarvan de voorbereidingen reeds in 'n vergevorderd stadium vekeeren. Gezien onze winkelstad een aanvulling behoef de, werd de heer J. Bijhouwer bereid gevonden tij dens de .veertien-daagsche" dè afdeeling speelgoed te voorzien. Aan een en aner zal terloops via de Schager Courant meerdere bekendheid worden ge geven. Algemeene ledenvergadering van de afdeeling Win kel van Volksonderwijs op Vrijdag 25 October 1935. Wegens ziekte van den voorzitter, den heer De Rid der, nam de secretaris het voorzitterschap waar en sprak in zijn openingswoord de wensch uit, dat de voorzitter spoedig weer hersteld zal mogen zijn. Aan het Dagelijksch Bestuur werd op voorstel van het bestuur opgedragen, een collecte voor het Fonds tot Steun te organiseeren. Omtrent de mogelijkheid van het mede-organisee- ren van een cursus voor jeugdige werkloozen zullen inlichtingen worden gevraagd. Als afgevaardigde naar de Algemeene Vergadering op 2 en 3 November a.s. te Amsterdam wordt aan gewezen de heer P. Bart. Als bestuursleden worden gekozen de heeren G. J. van Leersum, P. Koijzer en J Vethman. Als leden van de commissie voor het nazien van de rekening van den penningmeester worden aangewe zen de heeren M. J. Wolthuis en J. Slooten, voor de rekening van de schoolspaarbank te Winkel, de hee ren C. Amels en W. Keetman en voor die te Lutje winkel de heeren D. Brugman Jbz. en G. de Geus. Voor lichting spaarbank te Winkel; de heeren P. Bart, J Bijhouwer en P. Honingh. Voor lichting spaarbank te Lutjewinkel de heeren C. Faber, P. Keijzer en W. van der Loo. De rondvraag levert niets op. Sluiting volgt. De heer Jb. Koster oud-hurgemeester dezer ge meente, thans wonende t.e Bennekom, heeft zich ge noodzaakt gezien het Beschermheerschap van Win- kel's Harmonie, zoowel als van de Gymnastiekver- eeniging „Sparta" neer te leggen. Naar wij vernemen bestaat in deze gemeente het voornemen, <*>k hier zooals door het geheele land cursussen te geven door het Landbouw-Crisis-Nood- Comité. Deze cursusen bestaan uit: 3 Kookcursussen; 1 Cursus in het naaien van gedragen kleeding voor kinderen, het breien van das, muts, handschoenen enz.; 1 Cursus in het. naaien, wasschen en breien van babyhemdjes, luierbroekjes, kinderkousjes enz. 1 Cursus voor, hoe gebruikt men den groentetuin voor eigen gebruik en 1 Moedercursus. Elke cursus bestaat uit 6 lessen van 2Vfc uur, en mogen alleen zij deelnemen, die niet jonger dan 20 jaar zijn. Men is thans bezig deelneemsters aan te werven. W J E R I N G E N Oefening Kweekt Kunst. Zondagavond j.1. had alhier in de concertzaal Con- cordia van den heer S. Halfweeg één der ledenuit voeringen plaats, der mandolinevereen. OKK., direc teur de heer P. Jongkind. Medewerking hieraan werd verleend door de zob bekende en vermaarde familie Hofmann in hun nieuwe repertoire. Te 8 uur opende de heer P. Jongkind de uitvoering, en heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Het ver heugt spr. zeer dat hij zijn openingswoord mag uit spreken voor een tot in alle hoeken gevulde zaal. en verklaarde spr. de uitvoering voor geopend. We kregen hierna eerst te hooren een viertal nura- UTRECHT A.N.P.) t In den laten Zondagavond is op den Rijksstraatweg nabij huize „de Veer", een luxe auto te water gere den. Deze wagen kwam uit de richting Jutfaas en was de eerste van een reeks auto's. Onmiddellijk schoten van alle kanten hulpvaardigen toe, doch aangezien de weg ter plaatse zeer donker is, kon men niets van den verdwenen auto ontdekken. De politie van Jutfaas was spoedig ter plaatse, evenals den Ge neeskundigen dienst uit Utrecht, alsmede eenige dok ters uit den omtrek. Ook arriveerde spoedig een kraanwagen, met behulp waarvan het mogelijk was den auto op het droge te brengen. De eenige inzittende van den wagen, die blijkens de houding waarin men hem aantrof, nog geprobeerd had zich uit den auto te redden, bleek reeds te zijn overleden. Het slachtoffer, zekere van R. uit Utrecht, was on gehuwd. De auto had hij in een garage te Utrecht gehuurd.' mers en wel: No. 1 Jubel-Ouverture; No. 2 Die gros se Stunde (verplicht concoursnummer eere-afd.); No. 3. Tramonto, Wals; No. 4 Triumph, Marsch; Na deze nummers, welke onder ademlooze stilte werden aangehoord, en waarover we niets anders kunnen zeggen als: ze waren af. Ze werden dan ook schitterend ten gehoore gebracht, dit getuigde ook wel de vele applauzen. Hierna volgde het optreden van de artisten, familie G. Hofmann. Deze familie heeft hier zeker succes geboekt, het applaus donderde tenminste door de zaal. We kregen verschillende liedjes en voordrachten te hooren, o.a. Holland Bovenal, Kringloop der din gen, Bloemenlied, Wij gaan naar Buiten, een erg vroolijke potpourri; Willen wij we de lucht ingaan; Slaap en vergeet; deze en nog vele andere liederen kregen we te hooren. De gezusters Hofmann met mook en viool hadden toch zeker een overweldigend succes. Na het optreden van de familie Hofmann spreekt de heer Jongkind zijn dank uit voor het aandachtig gehoor en de fam. Hofmann voor het gebodene en sluit hiermede de uitvoering, waarop een zeer intiem en gezellig bal volgde. Door verschillende renners der wielerclub Wierin- gen is Zondagmorgen j.1. deelgenomen aan trainings- ritten te den Helder. De Wieringer renners waren hier zeer ongelukkig Korshuize b.v. lag aan de kop met 200 M. voorsprong hij sloeg echter een verkeerde weg in, zoodat die kans verkeken was. Jb. Kuiper had met pech te kam pen. Hier volgt de uitslag. Klasse A: 81 K.M. in 2 uur 27 min.: 1. C. Hollan der, 2. J. Tichelaar, 3. H. Kossen, allen D.O.K. 4 renners der A-klasse hadden pech. B-klasse: 55 K.M. 1 uur 22 min. 7 sec.: 1. J. Snij ders, 2., G. Beers, beiden D.O.K., 3. S. Lont, Wierin- gen. Bravo Lont. Het was jammer dat het weer zoo tegenwerkte. LANGEND IJ K Steun aan den tuinbouw. De vergadering van de Langendijker burgemees ters, met de vertegenwoordigers van de tuindersorga nisaties en eenige Kamerleden zal Donderdagmiddag te twee uur op het Raadhuis te Zuidscharwoude plaats vinden. NOORDSCHARWOUDE. Wielrennen. De ren- en tourvereen. Onderling Genoegen hield een rit over 28 K.M. met gezamenlijken start. De uit slag was hiervan: 1. J. Boon, 48 min. 32 sec.; '8. J. M. Strijbis, 48 min. 32 sec.; 3. H. Quant, 48 min. 32 sec.; 4. E Bos, 49 min. 14,8 sec.; 5. M. Schagen, 49 min. 43,8 sec.; 6. P. Zeegers 49 min. 43,8 sec.; 7. Ca Mayer, 49 min. 43,8 sec.; 8. C. Zeegers, 51 min. 28 sec. HOOGWOUD Baldadige handen hebben het noodig geoordeeld hun hartstocht eens bot te vieren en het V.C.L.- terrein met een ongewcnscht bezoek te vereeren. Het clubgebouw werd aan een onderzoek onderworpen. Eigendommen van de vereeniging werden overhoop gehaald en beschadigd. De exploitant der consumptietent heeft niets ver mist. Hier vonden de bezoekers zeker niet het ge- wenschte. Natuurlijk bracht dit bezoek aan V.C.L. geen voordeel. BERGEN De in deze gemeente gehouden collecte voor 't Ned. Roode Kruis bracht f 99.26 op. Tot secretaris der St. Vincentiusvereeniging is be- noomd de heer M. v. d. Klundert in de plaats van den heer M. Bakkum, die wegens drukke werkzaam heden had bedankt. HARENKARSPET Burgemeester en wethouders alhier hebben een plan in voorbereiding om het z.g. looppad van Dirks hornKerkbuurt te vervangen door een rijwielpad. Een bijeenkomst met den eigenaar van de landerijen, waar het pad over loopt, is reeds deze week ge houden. Algemeene vergadering van de Pluimveevereeni- ging „Ons Belang", gehouden op Vrijdag 25 October 1935, des avonds half acht in h*t café van den heer D. Swager, Aanwezig waren 10 iWsonen: Voorzitter de heer A. Wink Wz. De notulen wor den goedgekeurd. Hierna komen wat mededeelingen aan de orde, Verkrijgbaar was het gedrukte verslag van de vergadering van den N.H.P.B.. die voor de leden voor 10 ct. verkrijgbaar waren. Dan zal half November e.k. de volgende vergadering van den N.II. P.B. te Alkmaar worden gehouden. Als afgevaardig den werden benoemd de heeren L. Groot en A. Wink, en tot plaatsvervanger de heer S. Veter. Men zou op de a.s. vergadering te Alkmaar het. ver zoek willen doen om zoo spoedig mogelijk aan de le den te berichten wanneer men na 1 Januari met het laten broeden mag beginnen. Dan nog te probeeren de blauwe hennen van de Tot onze diepe droefheid over leed heden te Zaandam, onze geliefde Zoon en Broeder in den ouderdom van 51 jaren. Namens de Familie, H. VISSER. Den Helder, 26 Oct. 1935. Singel 40. Te koop: 9 beste Biggen. K. I. KAAN, Anna Paulowna. Direct gevraagd: 4 Metselaars, bij W. SPEETS, Nieuwe Niedorp. Te koop: een mooie Pathéfoon met 48 nummers, prijs t 10.—, bij J. KAPER, Onderbuurt F 11, Kolhorn.. teeltregeling uit te sluiten, daar het toch voor deze dieren niets geen zin heeft om ze onder strenge be palingen te zetten. De heer Brouwer zegt dat het haast geen moeite meer loont om te vergaderen, de opkomst is klein en de agenda eveneens, doch voorzitter zegt toch maar door te gaan, de ingekomen stukken moeten toch be handeld worden en wie weet, wordt de tijd niet spoe dig wat beter. Hierna sluiting. Parijs: Volgens gocdingelichte Fransche krin gen zou het standpunt der Fransche regeering in de vlootkwestie als volgt kunnen worden samengevat: 1. Qualitatievo beperking. 2. Geen quantitatieve beperking. 3. Kennisgeving van het op stapel zetten van lede ren nieuwen oorlogsbodem, doch niet van een vijf jarenplan voor den vlootbouvv. 4. Handhaving van duikbootvloten. Over het ItaliaanschAbessijnseh geschil. Parijs: Hitier heeft een interview toegestaan aan een Fransch journalist. De rijkskanselier sprak zijn bewondering uit over de Fransche politiek in het Abessijnsche geschil en voegde hieraan toe, dat hoe wel Duitschland niet bij de kwestie betrokken is, het zich toch als de tijd er rijp voor is in de zaak als ar biter zal mengen. Hitier voegde hieraan toe, dat hoewel hij niet in stemt met een stopzetting van den handel met de oor logvoerende landen, Duitschland geen der beide lan den wapens zal leveren. De Propaganda-Commissie voor melk en zuivelpro ducten in het district Schagen, Zij pc en Sint Maarten, vergaderde Vrijdag 25 October ten raadhuize te Scha gen. De Commissie is uitgebreid met de heeren A. Klerk, Burgemeester van St. Maarten, Eere-Voorzitter, G. van der Sluijs te Schagerbrug en D. Jongejans te St. Maar tensbrug. De Commissie besloot tot het houden van een kook demonstratie te Schagen ongeveer half November, 's namiddags 2 uur in café „De Beurs". Allereerst zal een korte inleiding worden gehouden over het doel van de propaganda en het gebruik van de verschillende zuivelproducten. Daarna zal mej. Wynia, leerares van de Landbouw- huishoudschool te Schagen een kookdemonstratie hou den, waarbij verschillende recepten zullen worden bereid. De bezoekers zullen het bereide kunnen proe ven en daarover vragen stellen, terwijl aan een ie der een fraai receptenboekje zal worden uitgereikt, inhoudende 100 recepten van eigen bodem. Voor deze bijeenkomst zullen verschillende vrou wenverenigingen worden uitgenoodigd en de Com missie hoopt op deze wijze daadwerkelijk te toonen, welke groote waarde melk- en zuivelproducten heb ben voor onze voeding en welke smakelijke gerech ten daaruit zijn te bereiden. De Vereeniging van oudleerlingen van de Lancl- bouwhuishoudschool te Schagen heeft zich bereid ver klaard om met het bereiden en presenteeen behulp zaam te zijn; de aanwezige Directeurcr van zuivel fabrieken te Sint Maarten en Sint Maartensbrug zui len aan hunne Besturen voorstellen om de benoodigde grondstoffen gratis beschikbaar te stellen. ALKMAAR, 26 October 1935. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 9 melkkoeien f 120—175; 13 nuch tere kalveren (slacht) f 6—13; 26 vette schapen f 1322; 3 bokken en geiten f 46. ALKMAAR, 26 October 1935. Op de heden gehouden botermarkt waren de prij zen als volgt: kleinhandel 82.577.5 cent en groot handel 80—72.5 cent. Kipeleren f 5.20—5.70. eend eieren f 2.50 Handel goed. Aanvoer: 2100 Kg. bo ter, 4900 stuks kip- en 150 stuks eendeieren. ALKMAAR, 26 October 1935. Aanvoer: 75000 kipeieren: 58—60 Kg. f 55.20, 60 —62 Kg. f 5—5.30, 62—64 Kg. f 5.10—5.40, kleine eieren f 3.104.70, eendeieren f 2.202.40 p. 100 st. MEDEMBLIK, 26 October. Blauwe aardappelen f 1.70, Deensche witte f 2.40 —2.70, roode kool f 4.304.90, gele kool f 2.603.30, uien f 1.201.25, gele nep f 0.90—1, kroten f 2.90— 3.20, wortelen f 1.301.60. NOORDSCHARWOUDE, 28 October 1934. 5400 Kg. roode okol f 2.40—3.50, 23000 Kg. witte kool f 3—3.50, 1250 Kg. gele kool f 1.90—4,50. BROEK OP LANGENDIJK, 28 Oct. 3600 Kg. aardappelen: Friso f 2.40. bï. eigenh. f 2.60 —2.80, 10300 Kg. uien f 2.40-2.60, dricl. f 1.10—1.20, grove f 2.603, gele nep f 2.40, 7300 Kg. peen f 1.30 —1.50, 5700 Kg. kroten f 2—3.80, 9000 Kg. roode kool f 3.40—5.90, 3000 Kg. witte kool f 4, 6100 Kg. gele kool f 2.70—5.20, 8000 Kg. D. witte kool f 3.5Ó4.30, 1000 stuks andijvie f 1.

Schager Courant | 1935 | | pagina 5