EUGD Kantongerecht te Alkmaar. RADIO Strafzitting van Vrijdag 1 November. H e i 1 o o. EEN STRATEMAKER ACHTER HET AUTO STUUR. Het lijkt ons zoo toe, dat de stratemaker T. v. d. P. te Heiloo misschien beter verkeerswegen kan ma ken, dan ze berijden, althans in den nacht van 18 op 19 Augustus had hij met het door hem bestuurde vierwielige motorrijtuig zoo onbeholpen over den Ber- gerweg gehannesd, dat hij een door den heer S. de Groot bestuurden auto door een aanrijding een schade van pl.m. f 35 berokkende, terwijl ook zijn eigen wagen er niet zonder kleerscheuren afkwam. De heer v. d. P., heden terecht staande, had nogal •wat tegen te pruttelen, maar zijn verweer, kon wor den versterkt door het verhoor van twee door hem opgeroepen getuigen décharge, die van geen be langstelling in 't geval had blijk gegeven en volgde alzoo veroordeeling tot f 15 boete of 20 dagen, bene vens toekenning van het gevorderde schadebedrag. 'Alkmaar. EEN BUSCHAUFFEUR, DIE AL TE VEEL WEG- RUIMTE NOODIG HAD. Een autobusbestuurder, de heer Jan P. uit Egmond a. d. Hoef nam de vrijheid op 15 Augustus op den Helderschenweg den secretarie-ambtenaar Van Oeve- ren, die zich op het rijwiel bevond, bij het achterop en voorbij rijden met zijn lomp voertuig aan te rij den, e*n van den rijweg te drukken, 1n slordigheid die hij heden moest boeten door 12 gulden boete of 8 dagen hechtenis. S c h o o r 1. EEN BIJZONDER ONHEBBELIJK EXEMPLAAR VAN HET GENUS: ZONDAGSRIJDERS. Het had maar weinig gescheeld of de autobestuur der KI. S. uit Winsum had inplaats van voor den Kantonrechter, gecompareerd voor de meervoudige strafkamer ter zake een schuldmisdrijf. De voor hem gelukkige omstandigheid dat het slachtoffer van zijn buitengewoon onbehoorlijk rijden op 4 Aug. op den Duinweg te Schoorl geen noemenswaardig letsel be kwam, bewaarde hem voor een meer ernstige straf vervolging. Hij had dan een 13-jarig meisje uit War- menhuizen, Neeltje van der Wel, dat geheel rechts van den weg liep, bij het achterop en voorbij rijden als het ware op zijn spatbord geschept en was nog 'n poos met het kind op dit spatbord doorgereden, eer het op den weg werd gesmakt Zonder zich om het arme kind verder te bekommeren, zou deze wildeman nog zijn weg hebben vervolgd, maar de heer J. Amou reus, deurwaarder bij de rechtbank, die achter Klaas S. reed en nog eenige verontwaardigde voetgangers brachten hem tot stilstand en wezen hem op zijn meer dan ergerlijk en onsportief gedrag. Het meisje kwam gelukkig met een stijven arm en den schrik vrij, maar ze had ook wel verpletterd kunnen zijn. De verdachte was heden niet verschenen, maar zijn ooren zullen wel getuit hebben, want de ambtenaar ging duchtig te keer over een dergelijk alle perken van fatsoen te buiten gaand rijden en requireerde niet minder dan f60 boete subs 30 dagen. De Kan tonrechter zal a.s. week vonnis wijzen en het staat te bezien of de man er nog zóó goedkoop af zal komen. Alkmaar. DE HEER BERNARDS WAS WEER PARAAT. De bakker Jan M. uit de Bisschop Bottemanne- straat te Alkmaar, behoorde bij de jaarlijksche ijkwet- razzia ook tot de slachtoffers en werd bekeurd door agent Webster op grond van het feit, dat in zijn bakkerij 2 ongeijkte koperen gewichten werden aan getroffen. Dientengevolge stond de bakker heden te recht, maar hij had steun gezocht bij den heer Ber- nards, 'n vereenigingspatroon, die het klappen van de zweep kent en thans optrad als getuige k dé charge. De heer Bernards overlegde hierbij een num mer van het N.H. Dagblad van 1931, bevattende een uitvoerig verslag van een dergelijke overtreding, in hooger beroep door de Arr. rechtbank behandeld en Feuilleton. door MARGARET PEDDLER. 23. HOOFDSTUK XIV. De nieuwe betalende gast. Het was een buitengewoon drukke morgen ge weest, en toen de luncli achter den rug was slaakte Phil onwillekeurig een zucht van verlichting, om dat ze nu een paar uur vrij had. Er viel een drui lerige motregen en daar het jonge meisje wat ver moeid was, vond ze het niet aanlokkelijk een wan deling te gaan maken, maar besloot zich terug te trekken in de „speelkamer... Gelukkig was er niemand aanwezig ze was te moe om het eerste half uur te praten, vond ze en ze viel dan ook dadelijk op een divan neer, stak een cigarette op en staarde droomerig voor zich uit. Drie maanden geleden had de eerste „betalende logée" zich aangemeld, zijnde de Comtesse Lafontai- ne de la Faye, een kleine, oude Frangaise, die de afschuwelijkste kleeren droeg, doch een stamboom bezat, die „klonk als een klok", zooals Budge het uitdrukte. Haar voorouders hadden in de Fransche Revolutie een schuilplaats gezocht in Engeland en waren daar. na dien tijd blijven wonen, en om die reden had de waarbij de verdachte in casu de heer Bernards zelf, werd vrijgesproken. Door de rechtbank werd aange nomen dat een bakkerij geen lokaliteit was, waar rechtstreeks de waren werden afgeleverd aan den consument. De ambtenaar was zeer dankbaar voor deze voor lichting en requireerde als nu v r ij s p r a a k. 'n Kleine wenk voor heeren verbalisanten in der gelijke gevallen! A.s. week schriftelijk vonnis. Schoor 1. DE EEUWIGE SCHOORLSCHE ZOMERWONING VERORDENING. Deze verordening, die ons niet erg lijkt in het be lang van de ingezetenen, kwam heden weer eens ter sprake door de verschijning van den welbekenden heer Corn. Kr., als gemachtigde voor mej. E. R., zijn huisgenoote, die aan zekeren dokter Schröder zonder vergunning zou hebben verhuurd een houten huis als zomerwoning, hoewel dit pand daarvoor niet was goedgekeurd. De heer Kriller vermeende dat na een „gemoede lijke" conferentie met den burgemeester, mej. R. in derdaad gerechtigd zou zijn geweest en legde voorts uit, dat een dokter zelf geen bezwaar had gehad in dit pand, dat een ruime slaapkamer bezat van 14 M., te overnachten. Volgens de verordening is het wel geoorloofd te slapen in een linnentent, aan het hou ten pand bevestigd. War echter de zomerbewoner zelf had verklaard in het perceel te hebben geslapen, achtte de ambte naar het feit bewezen en vorderde f 15 boete of 10 dagen. Aan den heer Kriller gaf hij den raad, om mee te werken dat andere raadsleden werden gekozen, als de verordening hem niet welgevallig was, waarop de temperamentvolle heer Kriller repliceerde: Ik dank u wel, u weet, dat ik gekant ben tegen alle gezag! Alkmaar. DAT DOEN WE NOG EENS DUNNETJES OVER. De rioólwerker Jan B. uit Amsterdam had zich op 25 Augustus op den Kennemerstraatweg niet gedra gen naar de voorschriften van de Alkmaarsche poli tie, o.m. niet gestopt op bevel van chef Wijnberg, en geweigerd zijn naam op te geven enz. Ook thans had hij nogal wat bezwaren, zoodat het noodig werd ge acht de zaak aan te houden, ten einde den verbali sant te hooren. E g m o n d-B e r g e n. HAD DAAN DE JACHTOPZIENER 'N HALLUCINATIE? Een drietal Egmond ers Willem Kr., Kers Z. en Kers W. stonden terecht wegens het zich in de Duinen van Bergen en Egm. binnen met honden en delf schop pen te hebben bevonden. Ze waren toen door de jacht opzieners betrapt en geverbaliseerd. De heeren gin gen echter absoluut niet accoord met het hun te- laste gelegde. Door Willem Kr. werd boutweg ver klaard, dat hij heelemaal niet ter plaatse was ge weest en de jachtopziener Daan Koelewijn zich had vergist. Hij was dien dag naar Alkmaar gegaan met bramen. De beide andere stroopers beweerden niet in de duinen van Bergen te hebben geloopen. Er zat niet anders op, dan de zaak aan te houden en a.s. week de jachtopzieners te hooren. Alkmaar. ONZE BEROEMDE IJKWET GAF WEER HET JAARLIJKSCHE LEVENSTEEKEN Diverse rijkswetovertreders sierden heden weer de rol en kregen de volle laag. De heer J. L. K., vertegenwoordiger, aan den Schermerweg te Alkmaar, sloeg het record met 11 gewichten en 1 litermaat. De verdachte protesteer de en beweerde dat de gewichten waren aangetrof fen op zolder en deze lokaliteit niet toegankelijk is voor het publiek. Aangehouden. De heer B. B., 'n straatkoopman alhier, kon dit verweer niet naar voren schuiven en kreeg geen uit stel van executie. Zijn ongeijkte maat bevond zich op zijn 'wagen, werd verbeurd verklaard en de baas gestraft met fl boete of 1 dagen. oude dame wellicht de „Queen Elizabeth's-apparte- menten" van „The Grange" besproken. Sinds haar komst waren er verschillende andere logés verschenen en weer vertrokken, en thans wa ren alle vertrekken voor den komenden zomer ge reserveerd, met inbegrip van de „Bloody Mary- étage." Phil slaakte een zucht van tevredenheid bij die gedachte. De man die de laatstgenoemde kamers zou betrekken, werd dien middag verwacht, en ze was druk bezig geweest alles voor zijn komst in gereed heid te brengen. Vandaar haar groote vermoeienis. Tante Jem zorgde voor „het voederen der dieren" gelijk Piers zeer onrespectvol uitdrukte, terwijl Phil de diverse brieven beantwoordde en de kamers in gereedheid bracht. Budge was een flinke hulp en over Piers viel ook niet te klagen. Het feit dat de zaken goed gingen, had een groot gedeelte van zijn bitterheid weggeno men, ofschoon het nog wel eens voorkwam dat hij zich op een heftige wijze over zijn vader uitte. „Als het zoo een paar jaar doorgaat", had Phil aanmoedigend tot hem gezegd, „dan denk ik dat er wel voldoende geld bij elkaar is om jou in Londen of Parijs te laten leeren. Doe dus je uiterste best en help ons goed, Piers." „Je hield een wortel voor een ezel", had Budge la ter opgemerkt toen hij met Phil alleen was. „Waar om biedt je mij geen polopony of... een hobbelpaard aan?" eindigde hij grinnikend. „Omdat jij geen idioot bent", had ze verstandig geantwoord. Venetia had al geruimen tijd zangles sen van Carlo Donaro, een grappig uitzienden Ita liaan, die Torrenby tweemaal per week bezocht. Meer dan eens vroeg Phil zich af of die man eigen lijk niet veel te knap van uiterlijk genoemd kon wor den. Ze was er dan ook bang voor dat Venetia's en thousiasme voor haar lessen nauw verband hield met haar innemenden leermeester. En terwijl ze daar op den divan lag en de wolk jes van haar cigarette met de oogen volgde, gingen haar gedachten opnieuw in die richting. Eenige we Een waschfabriekondernemer, de heer Age v. vV. tippelde er leelijk in met 7 gewichten. 7 maal 5u cent boete of 7 maal 1 dag en de gewichten foetsie. Egmond a. Zee. OOK EEN JUBILÉ. De 49-jarige Willem Zw., beroepss troop er, ver klaarde met voldoening reeds 100 maal te zijn be keurd., misschien op hoop van een of andere gratifi catie. Thans moest hij weer compareeren voor wild strikken en het opgeven van een valschen naam. Dit laatste feit werd ontkend, dus aanstaande week voortzetting van het 100ste bekeuringsfeest. Heerhugowaard. DE SPULLETJES WAREN NIET IN ORDE. De vrachtrijder Jan A. uit Heerhugowaard kon te Harenkarspel geen geldig rijbewijs toonen. Hij was glad vergeten, dat het vorige verloopen was. Maar de justitie houdt met dergelijke verstrooiingen geen re kening, maar wel met het ontbreken van het nieuwe document, f3 boete of 2 dagen. MAANDAG 4 NOVEMBER. HILVERSUM (1875 M.) NCRV-uitzending. 8.159.30 Gram.pl.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Chr. lectuur; 11.3012.00 en 12.15 Gram.pl.; 12.30 Amsterdamsch Salonorkest olv. D H. Ph. Kiekens; 2'.00 Voor de scholen; 2.35 Grampl; 2.453.15 Wenken voor de keuken; 3.30— 4.00 Modecursus; 4.00 Bijbellezing D. N. Willemse, m.m.v. bariton en orgel; 5.00 Orgelspel R. Parker; 6.00 Grampl.; 6,30 Vragenuur; 7.00 Ned. Chr. Pers bureau; 7.15 Reportage; 7.30 Vragenuur; 8.00 Be richten; 8.05 „Elck wat wils", gevar. programma; 10.25 Berichten; 10.3011.30 Gram.pl. HILVERSUM (301 M.) Algemeenp rogramma, verzorgd door de AVRO. 8.00 Gram.pl.; 9.00 Ensemble Jetty Cantor; 10.00 Morgenwijding; 10.15 Gram.pl.; 10.30 Ensemble Jet ty Cantor; 11.00 Orgelconcert P. van Egmond Jr., m.m.v. Bram Hemerik (cello) 12.00 Het Cantabilé- orkest olv. E. Beeckman en Gram.pl.; 2,00 Pianore cital Egb. Veen; 2.30 Voordracht Kommer Kleyn; 3.00 Gram.pl.; 3.30 Omroeporkest olv. A. van Raalte m.mv Dini Erkens (sopraan); 430 Max Tak: Ver maarde violisten (IV); 5.30 De Octophonikers olv. B. Drukker; 6.30 Gram.pl; 6.45 Dr. G. Tartakower spreekt over de match EuweAljechin; 7.00 Zang door A. M. Lenzberg A. d. vleugel: E. Veen; 7.30 Boekbespreking Dr. P. H. Ritter Jr; 8,00 Berichten; 8.10 Gram.pl.; 8.35 De Revellers zingen; 8.55 „Be roemde liefdes", door K. Seymour. I. Nelson en Lady Hamilton, Vertaling W. Vogt; 9.15 Omroeporkest olv. A. van Raalte m.m.v. Ethel Bartlett en Rae Ro- bertson (2 piano's); 10.10 Orgelconcert P. Palla; 10.30 Iersche gramofoonmuziek; 11.00 Berichten; 11.1012.00 Uit Carlton, Amsterdam: Tonny Stee- mers' tango-orkest en Neville Bishop's dansorkest. DROITWICH (1500 M.) 10.3510.50 Morgenwijding; 11.05 Lezing; 11.2*0 Gram.pl.; 11.50 Voor de scholen; 12.05 Het Schot- sche Studi-orkest; 1.05 Gram.pl.; 1.50 Orgelconcert Sir Walter Alcock; 2.20 Berichten; 2.25 Voor de scholen; 3.20 Gram.pl.; 3.55 Voor de scholen; 4.20 Cello en piano; 4.50 Orkestconcert olv. Lloyd, m.m. v. T. Bailey (banjo); 5.35 BBC-Dansorkest olv. H. Hall; 6.20 Berichten; 6.50 Koorconcert;' 7.10, 7.30 en 750 Lezing; 8.20 Koorconcert olv. Harvey; 8.50 „Night Falls on Slow-on-the-Uptake", gevar. pro gramma; 9.35 Zang door Kitty Masters; 9.50 Be richten; 10.00 Verkiezingstoespraak; 10.20 BBC- Orkest olv. Heward, mmv. J. Stockmarr (piano) 11.3512.20 Het Casani Club Orkest olv. Kunz. RADIO PARIJS (1648 M.) 7.2*0 en 8.20 Gram,pl; 12,35 Orkestconcert olv Tou che; 2.50 Gram.pl; 4.20 Orkestconcert; '5.50 Gram. pl; 6.50 Orkestconcert; 8.20 Zang; 9.05 Concert m. m.v. kwartet en solisten; 11.05—12.35 Pascal-orkest. ken geleden had ze Donaro en Venetia namelijk sa men in een café in Torrenby zien zitten, en een volgende maal ontdekte ze hen op het strand, in druk gesprek gewikkeld. Later had ze haar angst aan Budge geopenbaard. Toen ze er met Venetia over sprak, had het jonge meisje een volmaakt eenvoudige verklaring voor die gebeurtenissen gegeven. Bij de eerste gelegenheid bleek het dat Donaro haar langer les had gegeven dan gewoonlijk en door dit feit zijn trein had gemist waarop hij haar geinviteerd had een kopje thee met hem te drinken. En de tweede maal was de leerlinge, die na haar had moeten komen, niet ver schenen. Aangezien de Italiaan toen tijd over had, bracht hij haar langs het strand naar huis. Dit alles kon natuurlijk heel goed waar zijn, doch het viel niet te ontkennen dat Phil er over was blijven tobben. Verder waren alle gasten niet even gemakkelijk en tevreden geweest en verschillende lteeren had ze hoogst ongemotiveerde klachten moe ten aanhooren. De menschen schenen het niet noodig te vinden extra te betalen voor vuur en licht, en ook geen rekening te houden met de omstandigheid dat bo ven geserveerd werd. Klaarblijkelijk achtten ze een en ander bij den genoemden prijs inbegrepen. Juffrouw Brownlow bijvoorbeeld vond dat er te veel vleesch werd gegeven, terwijl mijnheer Gorren- by, een opgewonden persoon, die vrijwel den gan- schen dag op de golflinks vertoefde, er over klaagde dat het vleesch niet gaar was en er te vaak lams bouten werden opgediend. En het blauwe bloed van Madame la Comtesse stond haar blijkbaar niet in den weg om op een geweldige manier te beknibbelen. Ook werden de noodige aanmerkingen op de ten nisbanen gemaakt door de verschillende spelers, en fin er was altijd iets te zeggen. De menschen acht ten het blijkbaar niet noodig met elkander af te spreken, wanneer de banen gebruikt konden worden, maar twistten als kleine kinderen, omdat ze nu toe vallig allemaal tegelijk wilden spelen. Phil had' dus al voldoende geleerd, dat het verre H O O GW O U 73 Een dezer dagen had op het kruispunt Boekel- weg_Weere een botsing plaats tussciien een vracht auto en een motorfiets. De onfortuinlijke motorrijder werd tegen den grond geslingerd en brak zijn been. Na verbonden te zijn, kon hij naar zijn woonplaats, Medemblik, worden vervoerd. Burgerlijke Stand. Geboren: Simon, zoon van Dirk Wiltenburg en Neel tje Havik. Johannes Hermanus, zoon van Johanncs Langedijk en Dieuwertje Schouten. Johannes, zoon van Cornelis vaai Diepen en Aafje Meilink. Nicolaas, zoon van Johannes Nicolaas Koning en Sijtje Schek- kerman. Overleden: Pieter Koning, oud 82 jaar, weduwnaar van Eefje Ooteman. Antonius Meester, oud 28 jaar, ongehuwd. Pieter Koning, oud S3 jaar, weduwnaar van Elisabeth Tromp. Loop der bevolking over October 1935. Ingekomen: Jolianna Baltus, echtgenoote van C. Poland, van Noordwijk in Weere K no. 4a; Trijntje Mars, van Noordbroek in Aartswoud F 13a; Pieter Vlaar, van Berkhout in Weere K 62; Cornelis Adri- anus Donckerwolcke, van Berkhout in Kerkelaan C no. 51; Teunis Oepkes en gezin van Terschelling in Kerkelaan C 12; Maria Stocki, van Enkhuizen in Ker kelaan C no. 4; Afra Molenaar, van Abbekerk in Weere K 35; Neeltje Catharina Hendrika Davids, van Alkmaar in Kerkelaan C no. 52. Vertrokken: Neeltje Manshanden, echtgenoote van Theodorus Blom, van Gou\ve II 9 naar Hoogkarspel; Jan Kooy, van Langereis A no. 8, naar Alkmaar; Klaas Vel, van Langereis A no. 41, naar Nieuwe Nie- dorp; Nicolaas Niele, van Weere Iv no. 56, naar Ob- dam; Willem de Ruiten, van Aartswoud F no. 16, naar Sloótdorp (gem. Medemblik); Grietje Luidinga, van Noordeinde D no. 54 naar Eindhoven. WINKEL Burgcrl. Stand over de maand October. Geboren: Jacob, zoon van Jacob de Boer en van Grietje Louw. Arond, zoon van Marten Castelein en van Siepkjen Bethlehem, Roelof, zoon van Marten Castelein en van Siepkjen Bethlehem. Overleden: Aaltje Weidcma, oud S6 jaar, echtge noote van Cornelis van der Hust. Pietertje Amels, oud 68 jaar, weduwe van Louwrens van Leclc. Loop der bevolking. Ingekomen personen: F. Meijer van Wonseradecl; B. Dijkstra en gezin van Oudega; K. Bark en gezin van Nieuwe Niedorp; C. Keizer van Hoogwoud; A. Roemer van Pui-merend; T. B. de Vries van Ilpen- dam; P. Druif van Wieringerwaard; M. N. Gardenier en gezin van Medemblik; Iv. Butter van Barsinger- horn;C. F. de Betue van Zandvoort; A. W. de Wit van I-Ieerenveen; J. Leen van Barsingerhorn; A. C. Hus- saarts van Vreeswijk; E. II. Luijslerberg van Barsin gerhorn; I-I. van der Wal van Barsingerhorn; J. de Groot en gezin van Den Helder; J. C. Meijer en ge zin van Den Helder; P. Bakker van Oude Niedorp; J. Kwakkel en gezin van Barsingerhorn. Vertrokken personen: J. Middelhof naar Scliagen; A. P. M. Proost naar Harenkarspel; A. Roepen naar Oude Niedorp; A. M. Krap naar Alkmaar. KALUNDBORG (1261 M.) 11.20—1.20 Concert uit Rest. „Ritz"; 2.20—4.20 Jazzmuziek door de Donde's Band; 4.204.50 Gram. pl.; 7.20 Waldteufel-concert; 8.15 Koorconcert olv. Reesen; 8.45 Gram.pl.; 8.55 'Omroeporkest olv. Reesen; 9.5010.25 Dito. KEULEN (456 M.) 5.50 Orkestconcert; 9.55 Concert; 11.20 Uit Ham burg: Nedersaks. Symphonie-orkest olv. O. E. van Sosen; 3.30 Pianorecital; 4.20 Omroeporkest; 6.20 Omroepkleinorkest olv. Eysoldt; 7.30 Solistencon cert; 8.20 Vroolijk programma; 10.20—11.20 Om roeporkest. DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) 7.30 Zangspel; 8.50 Reportage; 9.20 Berichten; 9.50 Zang en piano; 10.05 Weerbericht; 10.20—11.20 Willi Wende's orkest. van gemakkelijk is een pension te houden, en er werd heel wat van haar tact en diplomatie gccischt. Daarbij moest ze ontzettend hard werken, en ze had er zich al eens den laatsten tijd op betrapt, zich af te vragen, of dit alles werkelijk wel de moeite waard was. Zoodra die neerslachtige stemming evenwel voor bij was, ging ze opnieuw met frisschen moed aan den gang, en dan bedacht ze slechts dat alles per slot van rekening gedaan moest worden om Piers en Ve netia en wellicht ook Budge een toekomst te kunnen bezorgen. Aan haar eigen toekomst dacht ze zoo geod als nooit. Deze leek op een middag, nu ongeveer een maand geleden, in een nevel te zijn gehuld, toen Nell Matheson haar nieuws omtrent Terry had gebracht. Ze herinnerde het zich nog heel goed. De lunch! werd op „Hedgcroft" gebruikt, en ze had met Dick! en Nell die aan een paar opgewonden kinderen de den denken door den tuin gedwaald en de broeikas- kassen bewonderd: Op een gegeven oogenblik had Nell uit den zalc van haar wollen jumper een brief te voorschijn ge- haald en er gedeelten uit voorgelezen. „Het is een epistel van Terry. Zijn oom is komen te overlijden, je weet wel de man die zijn reis be kostigde. „Daarom kom ik naar Engeland terug", schrijft hij. „Er werd mij in Londen door de firma Harrison, Rew Har-ford een betrekking aangebo den, en die zal ik aanvaarden.1 Phil herinnerde zich hoe er een rilling van geluk: door haar leden was gegaan. Terry had een be trekking! Terry had een betrekking! Dan was hij dus op weg een vrouw te kunnen on derhouden. Zonder twijfel zou ze weldra een brief van hem krijgen, waarin het heerlijke nieuws werd verteld. Misschien lag die nu al thuis. Ze was op een holletje naar „The Grange" teruggekeerd. Wat kwam al dat getob in het pension er op aan, wan neer men het vooruitzicht had weldra het huishou den te kunnen doen voor den man die men liefhad? Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3