Naar 8UZIAI Groote Houtverkooping Werk- en Timmerhout Adverteert in dit blad. SCHAGER ROOSJES Uit onze omgeving. Advertentiën. W. BRAAF, geen Bezoek Cavalier en F. Herder SCHAGEN Taxichauffeurs verhinderen een executie. Aanslag op zijn meisje. Marktberichten. WARMENHUIZEN Zondag jl. is in de zaal van den heer Slikker een Fancy-Fair gehouden, uitgaande en ten bate van de muzüekvereeniging T.A.V.E.N.U. Omstreeks half drie Zondagmiddag werd eerst door de vereeniging een rondrit met muziek door het dorp gemaakt om de bewoners nog even aan deze gebeurtenis te herin neren. Hierna zijn eerst nog een paar nummertje in de zaal gegeven en omstreeks vier uur nam het spel een aanvang en kon een ieder zijn geluk be droeven. Het aantal bezoekers was echter niet zoo groot als wij gewoon zijn en kan zonder twijfel toegeschre ven worden aan de benauwde tijdsomstandigheden. Maandagavond had de aangekondigde verlo ting plaats. Na eerst nog enkele artikelen aan den man te hebben gebracht, werd tot de verloting over gegaan, dat onder toezicht van den Edelachtbaren Heer Bungein. Nolet geschiedde. Voordat de bur gemeester het eerste nummertje greep, gevoelde hij zich verplicht eerst enkele woorden hieraan toe to voegen. Op sympathieke wijze schetste spreker de voorbe reidende werkzaamheden en waarom T.A.V.E.N.U. eigenlijk tot het houden van een fancy-fair was over gegaan. Een vereeniging met zulk een gunstige re putatie moet geholpen worden en wenschte haar dan ook geluk en een langdurig bestaan. Halverwege de verloting werd gepauzeerd en zouden de jonge leden een paar muzieknumertjes ten gehoore brengen. We mogen gerust zeggen, dat dit veler verwachting overtrof. Deze jongeren die nog maar twee maanden onder leiding van den heer Anderson (Dir.) staan, bliezen, al een paar heel aardige marschjes. Dat dit voor de vereeniging een aanwinst is. is zeer goed be grijpelijk. Een woord van lof aan den heer Anderson dan ook. Hierna werd de verloting vervolgd en was ongeveer 11 uur beëindigd. Zeventig prijzen waren beschikbaar gesteld, gedeeltelijk door de vereeniging aangekocht en gedeeltelijk door de burgerij geschonken, waar onder zeer mooie prijzen. De le prijs, een dressoir, werd gewonnen door mej. D. Klaver alhier, op qo. 59; 2e prijs P. Barsingerhorn, alhier, een sprei op no. 1262. Zeer veel prijzen zijn gewonnen <ioor perso nen buiten de gemeente. Van officieele zijde te hebben verbomen waren de uitkomsten zeer bevredigend. De voorzitter, de heer D. Groet, bracht een woord van dank aan allen en in 't bijzonder tot den heer Burgemeester, die tot het welslagen hebben medegewerkt. Aan de veiling alhier werd verhandeld in:' October 1935 October '34. Gewone witte kool 442.000 Kg. 594.200 Kg. Roode kool 78.560 Kg. 141.925 Kg. Gele kool 16.250 Kg. 24.250 Kg. Deensche witte kool 7.825 Kg. 24.700 Kg. Gele nep 15.975 Kg. 33.315 Kg. Uien 36.275 Kg. 103.100 Kg. Slaboonen 1.355 Kg. 11.600 Kg. Aardappelen 362.950 Kg. 63.316 Kg. Peen 9.200 Kg. 14.375 Kg. Snijboonen 40 Kg. Bieten 5.800 Kg. 33.200 Kg. Andijvie 1.025 st. 460 st. Bloemkool 460 st. De omzet bedroeg in October 1935 f 37.727,29, tegen i 14.780.97 in October 1934. NIEUWE N I ET) O RV "Vergadering van de Middenstandsy-èreeniging op Dinsdagavond j.l. ten huize van den heer Kossen. Aanwezig slechts acht leden. De Voorzitter, de heer C. van der Haagen spreekt in zijn openingswoord zijn leedwezen uit over deze geringe opkomst, te meer daar op de vorige ver gadering nog het verwijt werd geuit, dat de win keliers zoo weinig met de Floraliafeesten hadden meegedaan, terwijl nu op de agenda juist een win keliers actie sta.^t vermeld. Enkele ingekomen stukken worden voor ken nisgeving aangenomen. Een actie tegen de Coöperatie zal binnenkort worden 'gehouden. De notulen worden gelezen en goedgekeurd. De heer J. Blokker vraagt naar extra actie bij de Mica, Dit is nagelaten, omdat de regeling van de Mica deed vermoeden dat zooiets niet toegestaan werd alhoewel later, gezien de actie in Schagen, het tegendeel is gebleken. Medegedeeld wordt, dat hier ter plaatse ruim vijf duizend mica's zijn omgezet. Enkele cijfers worden nog genoemd over de voor- loopige financieele uitslag. De kosten van druk werk ïs zeer tegengevallen. De. heeren Kater en de Jong zullen de boekhou ding betreffende de Mica nazien en de uitslag zal na.der definitief worden medegedeeld. Inzake het lange openstellen der telefoonuren Is van de P.T.T. bericht ingekomen, dat hiervoor hoo- gere abonné-kosten ovor de aanvragers zullen moe ten worden berekend. Diegene die echter niet om langer openstelling verzoeken, zullen hiervan gratis Kunnen profiteeren. Na bespreking wordt besloten op een en ander niet verder in te gaan. Ondanks de weinige belangstelling wordt toch besproken het houden van St. Nicolaas-attracties. verschillende mogelijkheden worden besproken, hoe men buiten de loterij wet blijft. Van de door den Bond beschikbaar te stellen raam-affiches voor Sint Nicolaas en Kerstmis zul len een dertigtal worden besteld. Na nog al tamelijk langdurige discussies wordt ten slotte besloten een gezamenlijke etalagewed strijd te houden vanaf 23 November tot 3 Decem ber. De attracties zullen nader worden uitgewerkt «n vastgesteld. Een commissie ter beoordeeling, bestaande uit 2 dames en 2 heeren zal door het Bestuur nader Worden aangewezen. Als afgevaardigde naar de Districtsvergadering te Schagen worden aangewezen de heeren S. v. d. Stok en M. Olie, plaatsvervanger. Men hoopt, dat de heer Van der Stok, die niet ter vergadering aanwezig is, deze aanwijzing zal aanvaarden. Bij de rondvraag maakt de heer Olie aanmerking op de manier, waarop bij voorzitter een aanmer king is binnen gekomen, dat de vorige vergadering geen notulen zijn gelezen. De vergadering meent, waar voor het niet lezen gegronde motieven bestonden, deze klacht heel ge voegelijk voor kennisgeving kan worden aangeno men. Den secretaris treft in deze geen verwijt. Niets meer aan de orde zijnde, volgt sluiting. ZURE PETTEN. Dinsdagnamiddag vond in café Vriesman een kor te plechtigheid plaats. Daar waren n.1. het plaatse lijk bestuur van de Noord- en Zuidhollandsche Red- dingmaatschappij, twee leden van het Hoofdbestuur t.w. de voorzitter, de heer Tegelberg, en de heer de Booy, secr.-penningm., vereenigd met de bemanning van de reddingboot om afscheid te nemen van den schipper J. Duin, die als zoodanig ontslag had geno- men. De heer Tegelberg sprak ongeveer als volgt: Waarde Duin. Er is een tijd van komen en een tijd van gaan. Voor jou is deze laatste tijd aange broken en je kunt thans terugzien op een zeer ar beidzaam leven en op mooie prestaties in dienst van de maatschappij. Bijna 25 jaar, waarvan de laatste 18 als schipper, was je in de boot. 't Feit, dat ze jou boven anderen voor deze verantwoordelijke functie riepen, getuigde van het vertrouwen, dat én beman ning én de plaatselijke commissie in je stelde. Nim mer heb je dit vertrouwen beschaamd. Een druk station is Petten uiteraard niet, maar nochtans eischt het dezelfde oefening, dezelfde toewijding als elders. Voor je boot en je materiaal heb je immer voortref felijk gezorgd. Maar wat belangrijker is: je kunt de genoegdoening smaken een 25-tal mcnschenlevens aan de golven te hebben ontrukt. Voor al deze trou we diensten en als bewijs van waardeering en vriend schap biedt het Hoofdbestuur je een verrekijker aan, waarop je naam en den datum zijn gegraveerd. De roeiers dank ik voor 't vertrouwen in hun schipper gesteld en voor de nooit falende goede sa menwerking; moge in dit opzicht de nieuwe schip per P. Schager de voetsporen van zijn voorganger drukken. Tevens breng ik dank aan het hoofdbestuur voor de voortvarende hulp 20 Oct. verleend bij de stranding te Egmond. Ook wil ik mevr. Duin dank zeggen voor den haar man in vaak moeilijke omstandigheden verstrekten steun en de dikwijls doorgestane angst. Schipper Duin zegt nu het hoofdbestuur dank voor de steeds ondervonden steun en medewerking. De heer Eriks drukt namens de plaatselijke com missie zijn spijt uit, dat de schipper zich genoopt heeft gezien te bedanken, omdat hierdoor een periode van aangename samenwerking is afgesloten. Wij wisten dat we in U een man hadden, die in alle op zichten voor zijn taak berekend was; wij hopen dat 't U gegeven moge zijn nog vele jaren met Uw vrouw van 't leven te kunnen profiteeren. Voorts richtte spr. zich met eenige waardeerende woorden tot den nieuwen schipper. Nadat de heer J. Duin nogmaals enkele dankwoor den had gesproken in 't bijzonder tot de bemanning was 't officieele gedeelte afgeloopen en werd een dronk gewijd op de gezondheid van den afgetredene. ANNA P A UIQ W N A Geslaagd. Mep T. Blaauboer slaagde voor het Mercurius- diploma-typen. W J E R I N G E N VOETBALVEREENIGING „SUCCES". Dinsdagavond j.l. had alhier in Concordia van den heer S. Halfweeg een buitengewone algemeene ver gadering plaats van de voetbalvereeniging „Succes". De agenda vermeldde slechts één punt: Aftreden van het bestuurslid A. Zwanink. Een 36-tal personen waren aanwezig. Te ruim half negen opende de voorzitter den heer D. Oden de vergadering. Spr. spreekt er zijn genoe gen over uit, zoo'n groot aantal leden aanwezig te zien, waaruit blijkt, dat men er zeker wel belang in stelt wie gekozen zal worden. Namens het bestuur wil spr. den heer Zwanink dank overbrengen, voor hetgeen Zwanink voor do voetbalsport gedaan heeft. Zwanink heeft bedankt als bestuurslid, doordat er andere functies zijn die weder beslag op hem leggen. Na de stemming, zegt spr., kan men in de rond vraag nog van gedachten wisselen. Met deze korte woorden verklaarde voorzitter de vergadering voor geopend en verzocht aan den secretaris voorlezing der notulen, welke onveranderd werden goedgekeurd. Voorzitter doet hiema de mededeeling dat Succes II in de Nederlaag van „Zeemacht" te Den Helder den 2en prijs heeft gewonnen. Deze is ontvangen en prijkt thans in de prijzenkast; een zilveren voetbal op voetstuk met inscriptie. Voorts nog dat Succes II in de Nederlaagwedstrij den van Wieringerwaard, den len prijs heeft gewon nen. Deze heeft men nog niet ontvangen. Verkiezing. Als candidaten worden gesteld: Montulet, Groote- maat en H. Lont Dz. Deze laatste zegt echter zijn eventueele benoeming niet aan te nemen. De uitslag luidt: Montulet 26, v. Goor 5, Jb. Bruul 2, blanco 3 stemmen, zoodat Montulet met grooto meerderheid van stemmen gekozen is. Na de vraag van den voorzitter of Montulet zijn benoeming aanneemt en hierop een bevestigend ant woord wordt gegeven, wordt Montulet verzocht aan de bestuurstafel plaats te nemen. Deze stemming brengt echter nog iets anders mee, nu de heer Montulet inplaats van den heer Zwanink gekozen is, mag hij geen lid zijn van de kascommis- sie, welke bestaat uit J. Koorn Sr., D. Kuiper en L. Montulet, zoodat hiervoor een ander gekozen moet worden. Niet gekozen mogen worden de tegenwoor dige leden natuurlijk en de leden van het vorig jaar, dat waren Blaauboer, Goos en Slikker. Het bestuur kwam met geen candidaat, daar het geen invloed op de stemming wil uitoefenen. Deze stemming brengt geen volstrekte meerderheid, zoodat een vrije stem ming volgt. Hierna moet nog eens gestemd worden tusschen N. Koorn Nz. en van Goor. Uitslag: N. Koorn 17, van Goor 11, blanco 3, ongeldig 4 stemmen, zoo dat N. Koorn Nz., gekozen is. Deze neemt zijn benoe ming aan. Rondvraag. De heer Alb, Schmidt spreekt over de fiets in de verloting. P. Idema verkoopt fietsen en dergelijke; deze is lid, is het misschien niet wonschelijk dit daar te koopen. Voorzitter zegt, het bestuur heeft zich hieromtrent nog niets definitief vastgesteld. Maar er zal om ge dacht worden. De heer Cor. Duinker bespreekt de uitwedstrijden en dan wel het naar huis gaan. Hierdoor zou on- eenigheid ontstaan en dat brengt toch de vereeniging niet over. Spr. zou gaarne zien, dat hier eens om ge dacht wordt. Er is een tijd van komen, maar ook van gaan. Voorzitter onderstreept deze woorden; als één de leiding heeft en hij zegt, we vertrekken, dan vertrek ken en geen gemopper. De heer D. Nieuwbuurt dringt er toch vooral op aan, om de trainingsavonden te bezoeken, vooral de spelers van het le. We zijn, zegt spr., dit jaar voor het eerst in de 3e klas, dus we hebben training hard noodig. Komt dus allen Dinsdagavond en laten er niet een man of 6 zijn. Voorzitter wekt ook de spelers op de trainings avonden te bezoeken, Daar niets meer ter tafel komt, dankt voorzitter voo rde zoo groote opkomst en verwacht op een volgende vergadering nog groo- tere belangstelling. Voorts dankt spr. Montulet en N. Koorn voor hun aanneming der fucties. De loten beveelt spr. ook nog even aan, daar men deze maand de trekking wil doen plaats hebben. Hierna sluit voorzitter de vergadering. KNAAPJE ONDER VRACHTAUTO EN GEDOOD. Arnhem: Gistermiddag omstreeks vijf uur is op den Boulevard Heuvelink het 7-jarig zoontje van de familie Bongers uit de Van Daendelstraat te Arn hem bij het uitwijken voor een wielrijder onder een 6-wielige vrachtauto geraakt en op slag gedood. Het stoffelijk overschot is naar het Gemeente-ziekenhuis overgebracht. SUEZ KANAAL MAATSCHAPPIJ. Hooge ontvangsten. Parijs, 5 November (A.N.P.): De ontvangsten van de Suez Kanaal Maatschappij bedroegen in de maand October frs. 85.7 millioen tegenover frs. 78.7 millioen in dezelfde maand van het vorige jaar. In de eerste tien maanden van het loopende jaar bedroe gen de ontvangsten der maatschappij in totaal frs. 736.6 millioen vergeleken met frs. 715,1 millioen in de overeenkomstige periode van 1934» De Heer en Mevrouw v. d. SLUIS— BAKKER betuigen U hun hartelij- ken dank voor de vele bewijzen van belangstelling ondervonden bij de geboorte van hun Dochter. Schagen, November 1935. Onzen hartelijken dank aan allen-, die blijk gaven van belangstelling op 27 October. Jb. J. KISTEMAKER. A. KISTEMAKER-Zoilemalcer en Kinderen. Den Helder, Rijksweg 7, Nov. 1935 te Lutjewinkel, op Vrijdag 8 November 10 uur, van een partij Zegt het voort! rijden wij beide avonden met de bus. U kan bij ons plaatsen be stellen. C. JOHANNES 't Zand. te Anna Paulowna, kan op Zon- en feestdagen meer ontvangen. Drachtige Zeug te koop, half Nov. werpen, 3e keer. le bevragen bij VISSER, Nes, Schagen. koopt U het voor- deeligst bij omh Af te geven JULIANA ZAAITARWE Joedgekeurd N.A.K. a f 9.50 per 75 Kg' W. KOMEN |z., Anna Paulowna Te koop of te huur gevraagd: On geveer 5 snees TUINGROND te Nieuwe Niedorp. Brieven lett. H. KOETEN's Boekhandel. Aarts woud. Te koop gevraagd; 100 haal AARDAPPELKRIEL P. VAN DER OORD, Aartswoud. FABRIEKSBIETEN of Voerbieten te koop. P. VISSER Az., Slikkerdijk, Wieringerwaard. Aangeboden door de N.A.K. goed.- ïekeurde POOTA.ARDAPPELEN van red stnr en eigenheimers, klas.- se A en C. C. GEERLIGS Cz,, Veerweg 6, Anna Paulowna, Tel. 47. le koop: Een best 1^-jarig PAARD, Oldenburger ruin, en een Tijdkoa, bij I). J. DEKKER. Julianadorp. Te koop gevraagd: Pl.m. 2COC0 Kg. VOERBIETEN, Br. met prijsopg. aan A. SMIT, Br. op Langcndijk, No. 289. Te huur: NETTE WONING, thans bewoond door A. Dekker. Aanvaarding 1 Doe. a.s. Te bevra gen hij W. ZEEMAN, St. Maartens brug. Te huur: EEN HEERENHUI-S. Spoorlaan D 1C7. Schagen. Te be vragen R. SLIK. Barsingerhorn. FLINKE DIENSTBODE gevraagd, bij mej. E. v. d. WAI„ Melkhandel, Middenmeer. Degene die jl. Zondag, uit café Buisman bij vergissing een verkeer de blauwe FALCON JAS heeft mee-, genomen, wordt, verzeeht, deze te ruilen bij Jb. MOERLAND, Oude- sluis. Parijs: Eenige dagen geleden zijn 41 taxi-chauf feurs wegen deloyale concurrentie veroordeeld tot boeten van een gezamenlijk bedrag van 39-000 francs. Gistermorgen zouden de meubelen van een der ver oordeelden, die niet had betaald, gerechtelijk worden verkocht. Maar 2000 zijner collega's verschenen met hun wa gens in de straat, waar de man woont, en in do om liggende straten teneinde de executie te verhinderen. In volledige kalmte wachtten zij op de dingen, die komen zouden. De commissaris van politie besliste, dat de verkooping geen doorgang zou vinden. De taxi chauffeurs hadden dus hun doel bereikt en ontruim den de straten voldaan. HET RAVIJN-MYSTERIE. Twee dames die gisteren een wandeling maakten in de buurt van Moffat in Schotland, hebben onder los gras op nog geen 200 meter van het ravijn, waar een paar weken geleden de overblijfselen van twee vrouwelijken werden aangetroffen, een onderarm en een hand gevonden, die daarop door de politie ter onderzoek naar Edinburgh zijn gezonden. Van hot tweede lijk ontbreekt nu nog 't hoofd en het grootste deel van den romp. Teleurgestelde minnaar. Ten huize van den heer Van M. in het Geldersche dorp Rijswijk, is een aanslag gepleegd op het zestien jarig meisje A. P., dat met den 21-jarigen Van S. uit Maurik omgang had. Die omgang was verbroken, waarover Van S. in woede ontstoken was. Hij sloop ongemerkt het huis van den heer Van M. binnen en verborg zich op de deel. Het meisje begaf zich na eenigen tijd naar de deel en werd toen onverwachts aangevallen. De overval ler bracht haar een dertiental steken aan hoofd en armen toe. De ongelukkige, die hevig bloedde, werd na verbonden te zijn, naar het ziekenhuis te Bethesda vervoerd per ziekenauto. Haar toestand is ernstig. De woedende minnaar, die reeds bekend heeft, is ge arresteerd en opgesloten in het Huis van Bewaring te Tiel. OOSTENDSCHE VISSCHERSBOOT VERDWENEN. Met zes man aan boord. Te Oostende is men sedert 15 October zonder nieuws van het visschersvaartuig O 183. Het schip had zes man aan boord en was uitgevaren met be stemming naar de Witte Bank. Gevreesd wordt,, dat de O 13 tijdens een der laatste stormen met man en muis is vergaan. Naar verluidt zou nog een tweede Oostendsche treiler vermist zijn. Vreeselijk, die sleeperij met m'n contra bas!!! z Maar Gb's, ik moet toch óók mijn in strument dragen!^ SLANGEN-INVASIE IN EEN BURMEE3CHE STAD Rangoon. Het stadje Yandoon beleefde heden een invasie van slangen, welke als gevolg van ecu overstrooming waren opgedreven en nu de huizen binnendrongen. De inwoners, onder wie zelfs vrou wen en kinderen, gingen de indringers met stokken te lijf en slaagden er in 5000 adders en 20 cobra's te dooden. PRINSESJE ELISABETH VOOR DE MICROFOON. De Engelsche Koning zal evenals andere jaren met Kerstmis een korte radiotoespraak tot zijn volk houden, maar ditmaal is er groote kans dat de oudste kleindochter van Z. M., het prinsesje Eli- sabeth van York er een paar woorden mag bij voegen voor de kinderen. In 's Konings toespraak wordt elk jaar gewezen op het belang van het fa milie- en gezinsleven, en de Koning moet te ken nen hebben gegeven dat het familiefeest van F".e; ct- mis de beste gelegenheid was om de stem va». ,n kleindochter yoor de. eerste maal door de ra— -J laten hooren. PURMEREND, 5 November 1935. 'M Gemeentelijke Kaasbeurs. Verhandeld 17 partij en, wegende 32.000 Kg. Handel matig. Hoogste prijs f 18. 13 partijen kleine Boerenkaas f 18; 2 partijen Goudsche kaas f20. Volvette kaas f21.50; 734 Kg, boter f 1.551.60, weiboter f 1.35 per Kg. Runderen, totaal 519 stuks: 390 vette koeien 38 48 ct. per kilo, handel stug; 72 gelde koeien f80— 135 per stuk, handel stug; 25 melkkoeien f 110 165 per stuk, handel stug; 32 stieren 32—38 ct. per Kg., handel matig; 4 paarden f 60—130 per stuk, handel stug; 130 vette kalveren 3045 ct. per Kg., handel matig; 252 nuchtere kalveren: voor de slacht f 511 per stuk, handel vlug; voor de fok f 813 per stuk, handel vlug; 217 vette varkens voor de slacht 4042 ct. per Kg., handel matig; 31 magere varkens f 1835 per stuk, handel matig; 272 biggen f 8—16 per stuk, handel matig; 1275- schapen f 1020 per stuk, handel vlug; 43 bokken f3—11 per stuk, handel matig; kipeieren f4.75 5.25, eendeieren f2 per 100 stuks; piepkuikens 50 57.5 per Kg., oude kippen en hanen 20—40 ct. per Kg., konijnen f 0.301.60 per stuk, eenden 2065 ct. per stuk, duiven 40 ct. per paar, 439 ganzen t 2.252.80 per. stuk; kipeier en A f 4.905.30 per 100 stuks. Coop. Centrale Eierveiling Purmerend G.A. Af- deeling Eieren. 150.000 eendeieren f 1.802.20; 45.000 kipeieren: 70—80 Kg. f 5.40—5.60, 65—63 Kg. f5.10—5.20, 63—64 Kg. f5.10—5.20, 60—62 Kg. f 4— 5.10, 58—59 Kg. f4.70—5, 56—57 Kg. f 4.50—4.70, 53—55 Kg. f 4—4.50, 50—52 Kg. f 3.60—4, 45—49 Kg. f 3.10—3.50, per 100 stuks. WARMENHUIZEN, 5 November 1935. Roode kool, le kw. f 5.205.40, kale f 2.104.30, witte kool f2.203.10, Deensche witte kool, kale f2.30, eigenheimers f2.80. Aanvoer: 12000 Kg. roode kool, 15135 Kg. witte kool, 1525 Kg. Deensche witte kool, 300 Kg. aardappelen. MEDEMBLIK, 5 November 1935. Blauwe aardappelen f 1.55—1.60 per 50 Kg., D. witte kool f 1.803, gele kool f 2.403.10, per 100 Kg., uien f 11.05 per 50 Kg., wortelen f 0,901.10 per 100 Kg., witlof f 15.60—16, II f 11.70 per 100 Kg, BROEK OP LANGENDIJK, 6 Nov. 3200 Kg. aardappelen: eigenh. f 2.40, hl. id. f 3.10 3.30, 10400 Kg. uien f 2.202.30, driel. f 1.10, grove f 2.50,2.60, nep f 2.30, peen f 1.401.50, kroten f 1.10 3.30, 16000 Kg. roode kool f 1.90—5.50, 650 Kg. witte kool f 1.10—1.20, 3000 Kg. gele kool f 3.90—4.80, 15000 Kg. D. witte kool f 0.70—3.40, 140 st. bloemkool f 5.10 2e soort f 1.50, 2000 st. andijvie f 1.20. NOORDSCHARWOUDE, 6 November 1935. Schotsche muizen f 2.10, Bevelanders f 2, uien f 1.702.30, drielingen 90 ct., grove f 2.40—2.60, roode kool f 3.40. witte kool f 3.30—3.50, Deensche witte kool f 1.70—3.20, andijvie f 0.50. Aanvoer: 1400 Kg. aardappelen, 6600 Kg. uien, 32*00 Kg. roo de kool, 4100 Kg. witte kool, 500 stuks andijvie.

Schager Courant | 1935 | | pagina 3