Plaatselijk Nieuws. Candidaatstelling NEGUS VOOR DE RADIO. De deviezenprocessen in Duitschland. Autoktsing in de hoofdstad. 7500 gulden verduisterd. voor leden der Kamer van Koophandel en fabrieken in Hollands Noorderkwartier Waardelooze bollen verkocht. Uit onze omgeving. Marktberichten. Schagen-nieuws. Predikbeurten. Een beroep op Amerika, den Volkenbond te steunen. De Keizer van Abessinië heeft gisteravond voor de jnicrofoon gesproken en een beroep gedaan op de Ver. Staten om den Volkenbond bij de toepassing der sancties te steunen. Ik weet, zei de Negus, dat Amerika geen lid is van den Volkenbond, doch de tijd is gekomen voor de massa van het Amerikaansche volk, dat ik ken, den Volkenbond te steunen in zijn pogingen om tot verzoening te komen. Ik doe dit beroep niet om den Volkenbond, ook niet om mijn land, maar doe het, omdat er geen tegenstrijdigheid bestaat tusschen u en ons, omdat gij en ik de zaak van de menschelijk- heid, de gerechtigheid e^i de vrede verdedigen. Ik vraag niemand tegen Italië het zwaard te trekken Er zijn tegenwoordig andere middel van gezamen lijk vreedzaam handelen. Nederlandsche bankiers worden uitgenoo- digd naar Berlijn te komen om als getui gen gehoord te worden. B e r ij n: Het proces, dat wegens het smokkelen van deviezen Maandag voor het „Sondergericht" te Berlijn is begonnen tegen de eerste Generaal-Ossis- tetóe en tegen de Algemeen-Econome der congrega tie van de Zusters der Christelijke Liefde, alsmede Ifigen oen viertal medeplichtigen, onder wie twee re ligieuzen, heeft gisteren plotseling een onverwachte wending genomen. De zusters, die onder leiding van den directeur der Universum-bank, Dr. Hovius, op onwettige wijze de obligaties hebben opgekocht van de leening van een kwart millioen gulden, welke zij ten gunste van haar moederhuis te Paderborn in Nederland hadden ge plaatst, hebben getracht gebruik te maken van de rechten tot het verkrijgen van amnestie, welke de Duitsche regeering heeft toegezegd aan al degenen, die de overtreding van de deviezenbepalingen vrij willig aangaven. De hiervoor te vervullen formalitei ten lieten zij echter zoo verdedigden de zusters zich over aan genoemden Hofius. Later is gebleken, dat de gedane opgaven vei> valscht, waren. De rechtbank moet nu uitmaken, of de zusters werkelijk te goeder trouw waren en slechts de dupe zijn geworden van dr. Hofius' praktijken, dan wel of zij bewust de handteekeningen plaatsten, welke onder de valsche aangiften staan. De openbare aanklager, dr. Blasius, gaf Woensdag middag onverwacht op duidelijke wijze te kennen, dat hij van de schuld der zusters op zijn minst niet overtuigd was. Hij vroeg verdaging van het proces ara als getuigen te hooren den Amsterdamschen bankier Anold Gilis- sen en den directeur van de Nederlandsche Land- houwbank, den heer Schippers. Een der deskundigen, zeide tijdens een bezoek te Amsterdam vernomen te hebben, dat niemand in de Nederlandsche bankwereld bereid zou zijn in de de- viezenprocessen als getuige op te treden. Niettemin besloot de rechtbank, de heeren Gilissen en Schippers uit te noodigen naar Berlijn te komen om in deze zaak als getuigen te worden gehoord. Chauffeur rook naar drank en verleende geen voorrang. In de Linnaeusstraat Ier hoogte van den Ringdijk le Amsterdam, heeft, gisteravond een autobotsing plaats gehad, waarbij vier personen licht gewond werden. De 25-jarige chauffeur H. H. uit Amsterdam, kwam met zijn auto den Ringdijk afgereden en wilde juist de linnaeusstraat oversteken toen uit deze straat, komende uit de richting van de stad een andere auto naderde, bestuurd door den 22-jarigen H., eveneens Uit Amsterdam. De chauffeur had dezen laatste voorrang moeten verleen en; hij deed dit echter niet en een botsing was het gevolg. De vier inzittenden van den auto, die uit de Lin naeusstraat kwam, werden min of meer gewond en zijn met den auto van den G.G.D. naar het O.L.V.- gasthuis vervoerd, waar zij na verbonden te zijn, huiswaarts konden keeren. De beide voertuigen zijn totaal vernield en ter onderzoek door de politie in beslag genomen. De chauffeur H., die niet gewond is, is door de politie vastgehouden, daar hij eenigszins naar ster ken drank rook. Ook werd de brandweer gealarmeerd, daar ten gevolge van de botsing één der voertuigen neiging had om in brand te vliegen. Toen de brandweer ar riveerde, bleek echter het gevaar geweken. Het ver keer was eenigen tijd gestagneerd: de Gooische tram had een uur vertraging. Dienstbode plundert vier maanden de geldkist. Te Amersfoort is gisteren gearresteerd de 20-ja rige dienstbode A. de R., uit Utrecht afkomstig, die in dienstbetrekking bij den heer v. B. aan de Puntenburgerlaan te Amersfoort in het tijdvak van 25 Juni tot en met 5 November j.1. een bedrag van 17500 heeft ontvreemd. Toen met het geld miste, dacht men aanvankelijk, dat er een fout in de boekhouding school. Bij verder onderzoek bleek deze echter in orde en ontdekte men, dat de dienst bode het geld had ontvreemd. Het meisje eigende zich bedragen van eenige honderden guldens te- gelijk toe, waarbij zij vooral een geldkistje plun derde. Zij heeft den diefstal bekend, doch weigert te zeggen wat zij met het geld heeft gedaan. Ach tereenvolgens deelde zij weliswaar mede, dat zij het naar Den Helder, Amsterdam en Utrecht had ge zonden, doch zoodra men daar wilde gaan infor- hieeren, herriep zij haar verklaringen weer. In dit opzicht tastte de recherche gisteravond dan ook nog in het duister. italiaansche modehuizen tegen de SANCTIES. Japonnen met Abessinlsche namen. Rome. Een van de grootste modehuizen van Rome, dat tot nu toe zijn modellen Fransche namen placht te geven, noemt thans zijn toiletten naar na men van het front, Asmara, Takasse, Harrar e.d. De ■warmste wollen japon wordt genoemd naar het woestijnland Godjarn. Verder wordt medegedeeld, dat het publiek heeft gedemonstreerd voor een bioscoop, waar de Engelsche film „David Copperfield" wordt gedraaid. Op verscheidene plaatsen werden de reclames voor deze film afgescheurd of ©verplakt, Als candidaten in de vijf vacatures voor de afdee- ling Grootbedrijf werden gesteld de heeren S. W. Arntz, M. A. Grunwald, H. P. Kluitman en Mr. Moens allen aftredend, terwijl de heer C. W. W. Bonnet te Broek op Langendijk werd gesteld voor de vrijgeko men zetel van den heer Wagenaar. Al deze candidaten zijn dus bij enkele candidaat stelling gekozen. In de afdeeling Kleinbedrijf, waar zes plaatsen bezet moeten worden, werden candidaat gesteld de aftredende heeren Ch. H. Th. Schmalz, H. de Raat, J. F. M. Endel, B. Kuyper, L. Colthof en daaren boven de heeren Joh. Kramer, Zuidscharwoude, H. C. Stuotjesdijk en H. Haytema, Alkmaar. In deze afdeeling zal dus een stemming moeten plaats vin den. 10 maanden gevangenisstraf geSischt. P. L., vroeger logementhouder te Alkmaar, thans gedetineerd in de gevangenis te Haarlem, wegens verduistering van een auto, had in Noord-Holland aan tal van tuinders bloembollen verkocht, waarbij hij 90 bloemen garandeerde; terwijl* later bleek, dat het waardelooze rommel was. Gisteren had hij zich voor de rechtbank te Haar lem te verantwoorden. De officier eischte tegen den oplichter tien maan den gevangenisstraf. ANNA PAULOWNA Biljarten. Van de biljartclub speelde bij Alkemade groep V te gen groep VI. Van groep V won C. Philipsen 2 partijen, K. de Groot 2, P. Wilms 2 en Jm. Blaauboer 1, totaal 7 par- tijenè Van groep VI won P. Smit Kz. 4 partijen, P. Smit Jz. 2, Gr. Philipsen 2 en G. van Zandwijk 1, to taal 9 partijen. Groep VI won dus met 9—7 van groep V. Overgeplaatst. De lieer C. Brugman, stationschef alhier, wordt op zijn verzoek met ingang van 1 December overge plaatst naar Gicscndam-Nederhardinxveld. BREEZAND. Binnenbrandje. Waarschijnlijk door het achteloos wegwerpen van een lucifer door een der kinderen, ontstond op den werkplaatszolder van den heer L. Pieterse een be gin van brand. Eenige zakken en kleeren raakten aan het smeulen en daardoor ook het dakhout. Ge lukkig brandde dit niet door, anders zou het vele brandbare materiaal in de omgeving door de dan ontstane trekking ook vlam hebben gevat. Toen het brandje ontdekt werd, was reeds een gat in den zol der gebrand. Met hulp van de buren kon met wat emmers water erger voorkomen worden. Vlotbrug 's avonds gesloten. De vlotbrug aan de Kooij wordt versterkt, zoodat als dat is geschied, ook zwaardere vrachtauto's dan tot nu toe waren toegelaten, de brug mogen passeeren. De werkzaamheden geschieden des nachts. Na 10 uur 's avonds is geen verkeer over de brug mogelijk. (Per sonen en rijwielen kunnen per roeiboot overgezet). A.s. Zaterdag hoopt men gereed te zijn met het werk W1ER1NGERMEE* WINKELWEEK. Naarmate de aanvangsdatum voor de te houden Winkelweek nadert (816 Nov.) groeit eveneens het aantal deelnemende winkeliers. Dit bedraagt thans voor Middenmeer twaalf en voor Slootdorp acht. Door te koopen bij de deelnemende zaken- menschen, krijgt men bij aankoop tot een bedrag van f .50 een bon. Is men in het bezit gekomen van 10 bons, dan heeft men recht om te gooien aan de balero-tafels voor dag- en hoofdprijzen. De hoofd prijzen gelden voor hen, die in het tijdvak der win- kelweek het hoogste puntental werpen in vier wor pen. Inderdaad een mooie attractie! Zoekt de fouten. Gedurende de winkelweek zullen de deelnemende winkeliers ook een aantal fouten aanbrengen in de etalages. Heeft men de fouten ontdekt, (men raad plege de etalages zoowel te Slootdorp als te Mid denmeer), dan schrijft men die op en zendt ze in gesloten enveloppe aan de heeren A. van Oers te Slootdorp en Th. J. v. Vegten te Middenmeer. Ook hieraan zijn mooie prijzen verbonden. Benoemd? Volgens hardnekkige geruchten, zou de heer A. Minderhoud, te Alkmaar, Hoofdinspecteur bij de Landbouw Cult. Mij. „De Wieringermeer" met in gang van 1 April a.s. zijn benoemd tot Directeur van het Selectie-bedrijf „De Wilhelminapolder" in Zeeland. We twijfelen er niet aan of velen zullen dezen rondborstigen en humanen chef, reeds in functie vanaf hét begin der cultiveering van den zeebodem, noode zien vertrekken. Vliegtuigen toonen groote belangstelling voor landing op ons geprojecteerde vliegveld. Opvallend groot is in de laatste dagen de animo der luchtvaarders voor ons geprojecteerde" vlieg veld, d.i. Sectie H., Kavel 10 bij Middenmeer. Ver schillende luchtvogels maakten schijn-landingsma- noeuvres. Zou dan toch nog in luchtvaartkringen interesse bestaan voor het stichten van een vlieg- haven voor onze plaats? Politie. Gevonden: een blauwe dameshoed aan den Sloot weg. Inl. bij de politie te Middenmeer. W1ERÏNGEN Spoedeischende vergadering van den Gemeente raad, op Vrijdag 8 November 1935, des voormiddags 11 uur. Agenda: 1. Voorloopige vaststelling van de rekening der zeegras-exploitatie over het dienstjaar 1934-1935. 2. Voorloopige vaststelling van de gemeentere kening over het dienstjaar 1934. 3. Aanbieding der begrooting van de zeegras exploitatie dienst 1935-1936 en van de gemeente- begrooting dienst 1936. CALLANTSOOG Burg. Stand over de maand Oct. 1935. Geboren: Rens, zoon van Bijpost, Thijs Cornelis en Bil, Trijntje. Gehuwd: Geene. Overleden: Hofdijk, Alida, wed. van Hoep, Wil lem, oud 89 jaar; Dissel, Klaasje, oud 61 jaar, echtg. van Kossen Arie. Loop der bevolking Oct. 1935. Ingekomen personenHollander Jan, van Amster dam naar Groote Keeten B 76; Bakker, Frans, van Schagen naar A 90; de Wit, A. C. van Anna Pau- lowna naar C 31; Wagenaar, Jacoba, van Zijpe, naar A 25. Vertrokken personen: Weij, Engeltje, van Groote Keeten, B 59, naar Bergen; Vel, Catharina Adria- na, van A 1, naar Schoorl. AMSTERDAM, 6 November 1935. Aardapelen. (Bericht van den makelaar Jac. Knoop)Zeeuwsche Bonten f 2.702.80, Blauwen f 2.702.80, blauwe Eigenheimers f 2.342.40, Bonte Star f 2.302.40, Eigenheimers f 2—2.10, Eigenh. po ters f 1.501.60, Blauwen poters f 1.60—1.70, Beve landers f 22.10, Bonken f 1.701.80, IJpolder Ei genheimers f 22.10, bl. eigenheimers f 2.302.40, Eigenheimer poters f 1.401.60, Bevelanders f 1.90 f 2, Bonten f 2.70—2.80, Andijker Blauwen f 2.70 2.80, Bonten f2.702.80, Anna Paulowna zand 2.80 —3.50, Hillegommer zand f2.80—3.50, Noordw. zand f2.803.50 per 70 Kg.; Drentsche eigenheimers f33.20, per 100 Kg.; Flakkeesche eigenheimers f 22.20, Eigenheimers poters f 1.50—1.70, Spuische Eigenheimers f 2.202.30, Eigenheimer poters f 1.60 1.70, Limburgsche Industrie f 1.60—1.70 p. 70 Kg. ALKMAAR, 6 November 1935. Andijvie f 0.702.40, bloemkool I f 1015, II f 3 6, boerenkool f 2.806.10, bieten f 1.603.60, drui ven f510.50, gele kool fl.603.80, groene kool f 1.507, kropsla f 15.30, knolselderie f 1.603.80, peren f25.50, prei f2.204.40, peterselie f 1.30, pos telein 65—75 ct., raapstelen f 1,30, radijs f 2.40, roode kool f 14.'0, selderie f 1.70, spinazie 2477 ct., spruiten f 3.509.50, snijboonen f 9.5015.50, to maten f 1.505.50, uien f 1.603.10, wortelen 70 ct., boswortelen f 3—10, witlof I 6.50—10, II f 4.50—5.50. AMSTERDAM, 5 November 1935. Veemarkt. Aangevoerd: 288 vette kalveren: le kw. 4450 ct., 2e kw. 3842 ct., 3e kw. 30—36 ct., per Kg. levend gewicht; 25 nuchtere kalveren f 2.50 6.50 per stuk; 173 varkens: vleeschvarkens, we gende van 90110 Kg. 53—54 ct., zware varkens 52 —53 ct., vette varkens 5152 ct., per Kg. slachtge- wicht; 3 wagons geslachte runderen uit Denemar ken. Overzicht: Vette kalveren aanvoer gelijk vo rige week, handel zeer sleepend, prijzen onveran derd. Nuchtere kalveren geringe aanvoer, stijve handel, constante prijzen. Varkens met korte aan voer en zeer stille handel, prijzen als Maandag en afloop iets lager. SCHAGEN, 7 November 1935. 16 paarden f 150—350, 91 geldekoeien, magere 86 —150, 75 idem vette t 140—200, 25 kalfkoeien 120 —175, 35 vaarzen 1 70—120, 30 graskalveren 30— 55, 38 nuchtere kalveren f 614, 25 schapen ma gere f 8—13, 70 idem vette f 17—22, 168 overhou- ders 4 8—12, bokken en geiten 1 4—5, varkens magere f 16—20, 19 idem vette per Kg. 40—44 ct., 133 bigden f 713, konijnen 0.501.50, 28 kippen 3070 ct., haantjes 2080 ct. EIERVEILING SCHAGEN, 7 Nov. Aangevoerd: 25 part. 20.000 kipeieren. Prijzen: kip? eieren f 5.50, kleine f 3.50. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht in het nr. van a.s. Zaterdag. NOORDSCHARWOUDE, 7 November 1935. Bl. aardappelen f3, uien f 2—2.20, dreilingen 0.90 1, grove f .30—2.60, gele nep 2.30, kroten f 2.40—3.20 roode kool f 2.70—6, wite kool g 2.10— 3.30, gele kool f 3.70—4.60, D. wite kool 9—3.4, Bevelanders f 2.10—2.40. BROEK OP LANGENDIJK, 7 Nov. Aardappelen: Bevelanders f 3.103.20, uien f .*..<-0 —2.30, driel. f 0.90—1, grove f 2.50—2.70, nep f 2.50— 2.60, peen f 1.50—1.60, kroten f 3.20, roode kool f 2.10 —6.40, gele kool i 2.40—5.40, D. witte kool f 0.70—3.<0, Andijvie f 0.G0—1.50, Druiven Alicante f 16.80—19.10. WARMENHUIZEN, 6 Nov, Roode kool. kale f2.40— —3.20, Witte kool f2.903. Aanvoer: 500 kg. roode kool, 425 kg. gele 9200 kg. witte kool. Gele kool, kale f2.50 kool, EE NIEUWE WINKEL VAN DE FIRMA ALB. HEIJN Het sloopen van het bestaande en de bouw van het nieuwe woon- en winkelhuis van de firma Albert Ileijn, aan de Laagzijde, alhier, is na inschrijving opgedragen aan: C. Dekker, timmerwerk, D. Ko ning, metselwerk en fa. Schaafsma, elcctricieji. HET GEBEURDE ANDERS. Men verzuekt ons te willen melden, dat het onge val, den leerling van de Rijkslandbouwwinterschool Br. overkomen, zich anders heeft toegedaan dan wij gisteren meldden, Br. was niet achter op de auto gesprongen, doch fietste met nog enkele andere .jongelui op de Loet. Toen de bewuste vrachtauto passeerde, wilde Br. achter zijn metgezellen gaan rijden, doch slipte en kwam in het grind terecht, waardoor hij zich ver wondde. GEMEENTE SCHAGEN, Geboren: Pieter Josephus, zoon van de Pre, Clf ment Johanncs en Adam, Irma Pharailde. .1 PILITIE: j Verloren: 2 portemonnaies met ccnig geld; twi handschoenen; een jongensjekker. Gevonden: een handtaschje; een tompouse. I Programma voor Zondag 10 Nov. 1935. Schagen INieuwe Niedorp I, 2 uur. D. Arnoldus S. Grootes V. Vlottes Jb. Molenaar R. Rus E. Rus W. Rus C. de Moor G. J. Boontjes H. Middelbeek Res.: J. Peetoom (a.) D. Ruig (v.) Jb. Dekker Dirkshorn 1Schagen 3, 2 uur. Vertr, p. bus 1.15. T. Bijpost J. Broer D. Leeuwenkamp II. Naber M. Slikker J. Boontjes G. Boontjes J. v. d. Oord Jb. Broersma J. Gelder Res. P. Schoorl. J. Franzcn. Schagen bSucces b, 12 uur. J. Oostwouder P. Dekker P. Hofland J. Schram G. Anneveldt K. Klaijer J. Ileemsbergen J. v. d. Ben R. v. Haren J. Slikker Res. N. Prins. J. Molenaar. Bij de fancy-fair is zoekgeraakt een mand van den heer Joh. do Nijg. Indien iemand hier iets van weet, gelieve dit dan op te geven bij den secretaris. Dr. GEORGE LAMSA ONT DEKT DEN OORSPRONG VAN HET ALPHABET. Een beeldschrift, wortelend in het dagelijksch leven. - Religie, huis en verkeer openen de reeks. WASHINGTON. Dr. George Lamsa, ethnoloog van internatio nale vermaardheid, die zijn we tenschappelijke onderzoekingen verricht in samenwerking met 't bekende Smithsonian Institution te Washington, bericht thans, dat hij de oplossing van een duizen den jaren oud raadsel heeft ge vonden het probleem van den oorsprong van ons alphabet. Lamsa kwam bij zijn navor- schirigen allereerst tot het wel eenigszins verrassende resultaat, dat de oude Grieken er niet het minste vermoeden van hadden, waar hun alfabet vandaan kwam; en ten slotte ontdekte hij, dat het oorspronkelijke, het oer-alphabet, in het verre verleden van den prae-historischen tijd door de volken van het Nabije Oosten ge vormd moet zijn. De Arameesche taal, die zich omstreeks het jaar 900 voor Chr. in het dal van den Euphraat verbreidde, leverde hem den sleutel; aan de hand van dit idioom wist Lamsa vast te stellen, dat het oudste alphabet, welks vormen tot op heden ongewijzigd zijn blijven voortbestaan, eigenlijk een beeldschrift was, waarvoor de dingen van het dagelij ksche leven de basis leverden. Bijna elke letter van dit alpha bet had een bepaalde beteekenis van de A, die Godheid voor stelde, tot de Y het beeld van de menschelijke hand. Kenmer kend en van groote beteekenis acht Lamsa het feit, dat de eerste drie letters, God, huis en kameel beteekenden religie, woonplaats en verkeer. Hieronder volgt Dr. Lamsa's beeld alphabet, dat de meesten van de 22 Arameesche symbolen omvat: A Alep of Alpo beteekent os machtigste dier van Assyrie en daarom als godheid ver eerd. B Bet beteekent huis; de vorm van de letter doet nog altijd denken aan de plattegrond van een oud-semitisch huis. C Camla beteekent kameel; de bult is nog te bespeuren. D Dalet beteekent delta; voor al in het Grieksche alphabet nog duidelijk. H Hawta beteekent val; heeft volkomen den vorm van de in dien tijd gebruikte vos- sevallen. I Aena beteekent oog. K Kap is de gebalde vuist; nog bestaat er eenige gelijkenis. L Lama beteekent kin; de vorm is duidelijk te her kennen. M Maya beteekent water; men lette op den golfvorm in dit teeken. N Nargo is bijl; beeld van twee houweelen, het een naar boven, het ander naar be neden gericht. O Wazna beteekent olie- of parfumhouder; een verze gelde vaas. P Pey of Poma is de mond; de kin is in den staart van de P nog bewaard gebleven. R Resha is het hoofd, met begrip van den hals. Sahra is de maan. - Taraa beteekent deur, mis schien van een tent. - Tera beteekent vogel. - De menschelijke hand met gespreide vingers. S T ZONDAG 10 NOVEMBER NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, nam. 7 uur, Ds. Eikema. Haringhuizen, voorm. 10 uur, Ds. Eikema. Doop. Burgerbrug, voorm. 10 uur, Ds. Enklaar. St.-Maartensbrug, zie Burgerbrug. Oudesluis, voorm. 10 uur, Ds. Witkop Petten, geen dienst. Schagerbrug, zie Oudesluis. Eenigenburg, voorm. 10 uur, Ds. Tinholt. Valkkoog, nam. 7 uur, Ds. Tinholt. Oude Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. Van Baaien. Hippolytushoef, nam. 7.30 uur, Ds. Van Beek. Na afloop stemming. Anna Paulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. j Schoorl en Groet, geen dienst. j Warmenhuizen, voorm. 10 uur, Ds. Van der Kam. Callantsoog, voorm. 10 uur, Ds. M. van Wichen. Zang. Julianadorp, nam. 7.30 uur, Ds. M. van Wichen. Aartswoud, nam. 7 uur, Ds. Reddingius. Hoogwoud, geen dienst. Kolhorn, voorm. 10 uur, Ds. Van Beek. Dirkshorn, nam. 7 uur, Ds. de Leeuw. Onderwerpjj Menschenkennis. Nieuwe Niedorp, geen samenkomst. Winkel, voorm. 10 uur, Ds. de Leeuw. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. van der Veen, Eurgervlotbrug, nam. 2 uur, Ds. R. van der Veen. Nieuwe Niedop, voorm. 10 uur, Ds. Haars. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, Ds. Meihuizen. Den Oever, (Kapel), nam. 7.30 uur, Ds, Meihuizen, Vrijdag 8 November, 8.15, Doopsgez. Jongerenkr." GEREF. GEMEENTE. Kolhorn, Donderdag 7 Nov., 7.30 uur, de heer D. Visch. Dankuur Gewas. Kolhorn, voorm. 9.30 uur en nam. 2.30 uur, de heer D. Visch. Voorbereiding. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 1080 uur, Ds. Swaan van IJmuiden Vrijdag 8 Nov., 7.30 uur, de heer Boon van Bree- zand. Dankstond voor het gewas. Breezand, voorm. 10 uur, dejieer Boon. Nam. 3.30 uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, de heer O. Deen. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, voorm. 10 uur en nam. 7 uur, de heej Looij van Rotterdam,

Schager Courant | 1935 | | pagina 3