De Langendijker Groentenveilingen. Brand in een Amsrikaansch zenuwlijders gesticht. De Ned. Roodekniis-ambulance naar Abessinië. Inbraak in het Rembrandttheater. Ingezonden stukken. ANNA PAULOWNA. Openbare vergadering van den Baad op Vrijdag 29 November 1935, des namiddags te half acht uur. Punten: 1. Notulen. 2. Mededcelingen: Ged. Staten hebben goedgekeurd het besluit van den Raad tot het verleen en van medewerking tot liquidatie van de Coöp. Bloembollenveiling „Breezand" VV.A. en het oprichten van de N.V. Bloembollenveiling Breezand; idem tot aankoop van de landarbeidersplaatsjes van W. Breider en J. J. Buschman. van de Vcreeniging van Burgemeesters en Secre tarissen in het voormalig kanton Schagen is een afschrift ontvangen van den brief, gezonden aan het Algemeen Afd. Ziekenfonds der afd. Alkmaar en omstreken; van de afd. Anna Paulowna van dat Zieken fonds is eene mededeeling ontvangen omtrent de ter plaatse ingevoerde crisisregeling; ingekomen is de balans en verlies- en winstreke ning over 1934 van den keuringsdienst voor wa ren in het gebied Alkmaar; Z.E. de Minister van Sociale Zaken deelt mede, dat hij geen termen heeft kunnen vinden om het uurloon in werkverschaffing weder op 27 cents te brengen; van de landarbeidersbonden kwam een verzoek in om wederom een toeslag te geven op de uit- keering uit de werkloozenkas;. van Z.E. den Minister van Soc. Zaken is bericht ontvangen, dat het geven van voormelden toe slag wordt toegestaan; van denzelfden Minister is bericht ontvangen, dat de steunregeling voor deze gemeente weder geldig wordt verklaard; aan den onderwijzer van school I, C. K. Hame link, is ziekteverlof gegeven. Ter voorziening in deze plaats is aanvankelijk benoemd de kweeke- ling W. .Rijf en daarna de onderwijzer op wacht geld N. Kampman te Bergen (N.H.). ;Ged. Staten hebiben verzocht maatregelen te ne men voor de aansluiting dezer gemeente aan den destructor te Schagen. Op een vraag aan de Commissie van uitvoering in den Keuringsdienst van vee en vleesch te Barsingerhorn om de voorwaarden te mogen ver nemen, is bericht ontvangen, dat hieromtrent een onderzoek wordt ingesteld. 8. Voorstel om geen gebruik te maken van de be voegdheid om te bepalen, dat motorrijtuigen en bakfietsen in de kommen der gemeente zonder de vereischte verlichting op een weg mogen stil staan. B. en W. merken nl. op, dat ook in de bebouwde kommen de lantaarns op geruimen afstand van el kaar staan, zoodat alleen plaatsen vlak onder een lantaarn in aanmerking zouden kunnen komen. De lantaarns branden evenwel slechts op verschil lende tijden, in verband met den stand der maan en bovendien nooit den geheelen nacht. De vrijstel ling van de verlichting zou dus slechts kunnen gelden gedurende de tijden, dat de lantaarns bran den, welke tijden aan het publiek niet algemeen be kend zijn. Bovendien zijn hij ongunstige weersomstandighe den, welke het verkeer toch al bemoeilijken, storin gen in het liohtnet niet uitgesloten, terwijl de lam pen geen langen levensduur hebben, getuige het feit, dat in de totaal 103 lichtpunten in het afge- loopen jaar 115 maal een lampje moest worden verwisseld. Zij blijven van oordeel, dat het belang van de veiligheid van het (geheele) verkeer niet mag wor den opgeofferd aan het h.i. geringe voordeel van enkele personen. 4. Adres van de afd. Schagen van het Ned. Onder wijzersgenootschap om mede te werken tot het in het leven roepen van eene organisatie die de tandheelkundige verzorging van de leerlingen der lagere school zal behartigen. 5. Verzoek van L. Duijzer ora gebruik van een lokaal der o. 1. school II voor Godsdienstonder wijs in Oud-Gereformeerde richting. 6. Verzoek van de Commissie tot voorlichting voor eenvoudige voeding om gebruik te mogen maken van een lokaal van school II voor het houden van een kookcursus. I. Voorstel om de betrekking van onderwijzer aan school III op te heffen met ingang van 1 Ja nuari a.s. en met ingang van dien datum aan den heer J. J. Zaadnoordijk eervol ontslag te verleen en. 8. Verzoek van R. Janssen om tegemoetkoming ln de reiskosten voor bezoek zijner kinderen van de o. 1. school I. 9. Voorstel tot oninbaarverklaring en ontheffing van aanslagen in de hondenbelasting. 10. Voorstel tot aanvulling en wijziging van het reglement van het Burgerlijk Armbestuur. II. Verzoek van Ged. Staten om het gevoelen te mo gen vernemen omti'ent het voornemen tot ver laging met 5 van de jaarwedden van den Bur gemeester, Secretaris en Ontvanger. In verband met de gedane toezegging deelcn B. en W. mede, welke kortingen zijn toegepast op de jaarwedden van Burgemeester, Secretaris en Ont vanger en hoe de toestand zal zijn wanneer op 1 Ja nuari a.s. de 5 korting, waarover Ged. Staten thans het oordeel vragen, zal worden toegepast Blijkens dat overzicht, was het salaris van den Burgemeester vóór 1 Januari 1934 f 4200 en zal de korting met ingang van 1 Januari 1936 totaal be dragen f780.27, of 18.57 van de jaarwedde op 31 Dec. 1933; van den Secretaris, vóór 1 Januari 1934 f 3800, in gang 1 Januari 1936 totale korting f698.99 of 18.39 van de jaarwedde op 31 Dec. 1933: van den Ontvanger, vóór t Januari 1934 f 2200 en zal de korting met ingang van 1 Januari 1936 to taal bedragen f380.72 of 17.30 van de jaarwedde op 31 Dec. 1933. In de hierboven genoemde totaal-kortingen is te vens begrepen 10 pensioenverhaal, welk verhaal respectievelijk bedraagt f332.77, f271.49, en f 175.7 (na de 5 korting op 1 Januari 1936). B. en W. deelen den raad mede, dat door hun col lege eenparig, zij het op verschillende gronden, werd besloten Ged. Staten te adviseeren niet tot verdere verlaging over te gaan. 12. Voorstel tot.het aangaan van eene tijdelijke geld- leening voor den dienst 1936. 18. Voorstel tot het aanvragen van eene extra-bij drage en een beTastingbijurage voor 1936 uit het werkloosheidssu'bsidiefonds. 14. Rondvraag. T. A N O E V D IJ K De afd. Langendijk van Het Witte Kruis zal weer een Moedercursus houden, ofschoon de deelname be neden het daarvoor noodige aantal is gebleven. Er wordt echter nog gelegenheid gegeven, den cursus te volgen. Alhier Is een nieuwe bibliotheek gevestigd, n.1. door do afdeeling van de V.V. S.U. —De omzet aan de veiling van den Noorder- markthond heeft over de afgeloopen 10 maandenvan het jaar f975.000 bedragen, tegen rond f 1.325.000 in bet overeenkomstige tijdperk van 1934-. HOOGWOUD AARTSWOUD. Vrijdag werd alhier een Ouderavond gehouden, welke door 29 personen werd bezocht. Als bestuurs leden werden in de plaats van mej. Bakker—Kui per, G. Hemke en P. Grootes, gekozen mej. van der BelSilver, E. List en C. Polsma. Tevens werd be sloten om voortaan Woensdags den geheelen dag school te houden en Zaterdags vrij. Na afloop van de huishoudelijke zaken, werd een film vertoond van Abessynië. Daar wij geen uitnoodiglng voor deze vergadering ontvingen, moeten wij met dit kort verslag volstaan. Van Donderdag- op Vrijdagnacht reed een vrachtauto per abuis den Braakweg in. Daar dit een dcodloopende weg is, kwamen zij tenslotte in een stuk weiland terecht, waar het zeer kort duur de, of men zakte hier zoo in weg, dat men voor- nog achteruit kon. Per luxe auto ging men huis waarts, terwijl den volgenden morgen de kraan wagen van Modder en Bakker de verdwaalde auto weer op het rechte pad bracht. De vrachtauto was afkomstig van Wieringen, naar men ons mede deelde. NIEUWE N 1 E DO RP Voor de afdeeling Winkel-Nieuwe Niedorp en om streken van de Hollandsche Maatschappij van Land bouw hield Ir. G. J. Lienesch, Rijkslandbouwconsu- lent te Schagen, een zeer interessante lezing over Zwitserland, in öe zaal van den heer Gelder. Voor deze bijeenkomst was tamelijk veel belang stelling en daar ook de Plattelandsvrouwen-vereen, voor dezen avond was uitgenoodigd, deed zich het merkwaardige feit voor, dat op een lezing voor deze vereeniging de dames nog sterker waren vertegen woordigd dan de heeren. Ir. Lienesch vertelde ons op een zeer onderhou dende wijze van Zwitserland als boerenland, dat feitelijk nog meer landbouwstaat is dan ons eigen land. 77 van de oppervlakte wordt er gebruikt voor den landbouw, "welke overwegend bestaat uit kleinbedrijf, speciaal grasland. Het geheel werd ver duidelijkt met zeer heldere lantaarnplaatjes. Een zeer leerzame avond, waarop de aanwezigen duide lijk bleek, dat Zwitserland nog iets meer heeft te beteekenen dan als toeristenland en dat het als boerenland ondanks de geheel andere bodemgesteld heid nauw verwant is aan ons eigen land. Nabij Wyckoff in den staat New Jersey, is een vleugel van een Christelijk zenuwlijderssanatorium geheel afgebrand. Twee verpleegde vrouwen vonden den dood in de vlammen, terwijl de overige 36 ver pleegden, dank zij het moedige optreden der verpleeg sters, gered konden worden. Vele verpleegden, waar van de meesten geestesstoringen vertoonden, voch ten wanhopig tegen de rook en de vlammen en be moeilijkten de reddingspogingen, doordat zij zich in het vuur wilden storten. Sommigen hunner moesten in dwangbuizen worden gestoken, alvorens men hen uit het brandende gebouw kon dragen. Tengevolge van de hevige koude en de geïsoleerde ligging van het sanatorium op de top van een berg ondervond het blusschingswerk groote moeilijkheden. In tegenstelling met hetgeen in de vorige week is bericht, kan worden medegedeeld, dat de Neder- landsche Roode Kruis Ambulance op 3 December a.s. te Rotterdam aan boord zal gaan van het M.S. Kota Radja en aldaar officieel uitgeleide zal worden ge daan door het Hoofdbestuur van het Nederlandsche Roode Kruis en zijn genoodigden. Kleine aanvoeren nog kleiner dan in normale jaren waarmee de tuinders zich nu minder het hoofd hebben te bre ken. Arbeid en brood de oogst is bin nen weinig aanvoer van aardappels lager, prijzen geringe aanvoer roode kool prijzen goed ook weinig gele kool prijzen niet slecht zoo goed als geen witte kool wel Deensche witte bevredigende prijzen weinig aanvoer, lage prijzen bloemkool idem uien geringe aanvoer van wortelen en bieten, toch lage prijs idem andijvie en druiven. Het is niet de tijd van het jaar, om te verwachten, dat aan de groentenveilingcn van Langendijk veel om gaat. November en December zijn altijd stille maan den. Nu echter de normale oogst is tegengehouden door misgewas, is het aan onze markten nog stil ler geworden. De tuinders hebben al weinig aan te voeren, en van dat weinige komt er maar een klein deel aan de markt. Was het niet, dat bij beide vei lingen een groot aantal tuinders was aangesloten, dan zou hot een slappe en lustelooze boel zijn te Broek op Langendijk en Noordscharwoude. Intus- schen is er stof genoeg, om zich het hoofd mee te breken. En niet het minst betreft dit de vraag, op welke wijze honderden en nog eens honderden tuin ders van Langendijk en uitgestrekte omgeving den winter zullen doorworstelen, niet alleen, doch ook, hoe zij hun bedrijf in het volgende voorjaar weer zullen kunnen voortzetten. De kwestie van een aanvoerregeling hoeft den tuin ders, als in verscheidene andere jaren, nu niet te ver ontrusten. De zaak van het bonnenstelsel zal onge twijfeld niet die belangstelling vergen en veel min der warme hoofden maken dan dat al meermalen het geval is geweest. Het voor Langendijk belangrijke vraagstuk van in- en uitvoerbelemmeringen is van voel minder importance dan anders. En dat. alles om cle eenvoudige reden, dat er zeer weinig is te ver- koopen, een te groote aanvoer aan de veilingen dus vrijwel uitgesloten is, er ongetwijfeld, als gevolg van een meer geregelden aanvoer en een niet te ver wachten overvoerde markt, minder van bonnen ge bruik zal moeten worden gemaakt en, daar er weinig te verkoopen is, men zich niet zoo druk behoeft te maken over de vraag, of het buitenland hooge in voerrechten heft. Arbeid en brood vragen de tuin ders slechts. De oogst is nu binnen en men weet nu, hoe wei nig men heeft. Wat men heeft is over 't algemeen nog niet van superieure kwaliteit, behept als het tuindersproduct is met allerlei ongemakken." Aardappels werden er deze weck maar weinig aan gevoerd, Schotsche muizen kwamen er zelfs heele- maal niet meer aan de veilingen. De prijzen bleven niettemin laag, lager nog dan gewoonlijk. Een groote In den nacht van Zondag op Maandag is ingebro ken in het Rembrandt-theater te Amsterdam. Twee brandkasten zijn opengebroken en een be drag van f 5000 is gestolen. De tot nu toe onbekende daders hebben zich tot het theater toegang verschaft aan de zajde van de Bakkerstraat. Zij hebben daar de spagnolette-slui- ting van een der deuren geforceerd. Eenmaal bin nen hebben zij zich vermoedelijk eerst begeven naar de kassa gelijkstraats, waar een kleine brand kast staat. Deze kast hebben zij volgens de regelen van de kunst a la sardine van achteren openge maakt. Zij vonden hierin de recette van gisteravond Zij vonden daar ook een sleutel van het kantoor. Van dezen sleutel maakten zij gebruik om via dat kantoor naar een ander vertrek op de bovenver dieping te komen, waar een tweede brandkast zich bevindt. Deze kast van een ouder model dan die welke in de kassa staat, bood voor deze heeren wei nig tegenstand. Het pompslot was heel spoedig be zweken en ook hier vonden ze een grooten buit. Het was de recette van eenige dagen. Met elkaar na men ze ongeveer f 5000 mee. Vermoedelijk zijn ze weer langs denzelfden weg vertrokken als ze geko men zijn. Ze hebben als reliquien een boor en een breekijzer achtergelaten. WOENSDAG 27 NOVEMBER. HILVERSUM (1375 M.) NCRV-uitzending. 8.00 Schriftlezing; 8.159.39 Gram.pl; 10.30 Morgendienst; 11.0012.00 Zang en harmonium; 12.15 Kwartetconcert; 1.45 Gram.pl; 2.15—3.00 Vioolrecital; 3.15 Chr. lectuur; 3.45 Gram. pl; 4.00 Orgelspel; 5.00 Kinderuur; 6.00 Landbouw- praatje; 6.30 Afgestaan; 7.00 Berichten, reportage; 7.30 Harmonieconcert (Om 8.00 Berichten)8.15 Toespraak Minister de Wilde; 8.25 Arnh. Orkest- vereen. olv. Spaanderman; 9.00 Lezing; 9.30 Ver volg concert; 10.25 Berichten; 10.3011.30 Gram.pl. HILVERSUM (301 Ml VARA-uitzending. 8.00 Gram.pl. en pianospel; 9.00 Viool en piano; 9.30 Lezing; 10.00 Morgenwij ding VPRO; 10.15 VARA-tooneel, orgel en lezing; 12.00 Gram.pl; 1.001.45 De Bohemians; 2.00 Voor de vrouw; 2.15 Fantasia; 3.00 Voor de kinderen; 5.30 Orvitropia; 6.00 Gram.pl 6.20 De Zonnekloppers; 6.45 Sportuitzending; 7.00 De Flierefluiters; 7.30 Lezing; 7.57 Berichten; 8.05 „Der Freischütz". Weber; 9.30 Berichten; 9.50 Vervolg opera; 10.45 Dubbel-X; 11.15 Orgelspel; 11.3012.00 Mignon-kwintet. DROITWICH (1500 M.) 11.2011.50 Gram.pl; 12.05 Orgelspel Q. Maclean; 12.50 Orkestconcert; 1.502.20 Gram.pl; 3.10 Piano recital; 3,35 Sted. Orkest Bournemouth; 5.05 Wes tern Studio-orkest; 5.35 Populair concert; 6.20 Be richten; 6.50 Zang; 7.10 Lezingen; 7.50 Dansmuziek; 8.35 Lezing: 8.50 BBC-Symphonie-orkest 9.55 Berich ten; 10.10 Vervolg concert; 11.05 Kwintetconcert; 11.3512.20 Dansmuziek. RADIO-PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.20 Gramofoonplaten; 12.35 Orkestconcert 4.20 Kamermuziek; 9.05 Radiotooneel; 11.0512'.35 Dansmuziek. KEULF.N (456 M.) 5.50, 10.05 en 11.20 Concert; 1.35 Gram.pl; 3.35 Koor concert; 4.20 Orkestconcert; 6.0 Omroepkwintet; 8.05 Voor oud-strijders; 8.50 Reportage; 9.5011.20 Om roeporkest en -kleinorkest. BRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.: 12.20 R. de Kers' orkest; 1.302.20 Omroep orkest; 6.35 Zang, viool en piano; 7.05 Gram.pl; 7.35 Vioolrecital; 8.20 Symphonieconcert; 10.30—11.20 Dansmuziek; 484 M.: 12.20 Omroeporkest; 1.30—2.2*0 R. de Kers' orkest; 5.20 J. Rutten's orkest; 6.20 Omroeporkest; 7.40 Gram.pl; 8.50 Hoorspel; 10.05 Gram.pl; 10.3011.20 Dansmuziek. zeldzaamheid was het, als puike, blauwe Eigenhei mers f3.— per 100 K.G. opbrachten; bijna al het aan gevoerde werd voor f2.40f2.70 verkocht. Blanke Ei genheimers konden zelfs niet meer dan f2.20 bodin gen. Bevelanders worden verkocht voor f 1.60 f 1.70. Souvenir bracht f 1.70 op en voor blauwe aardappelen werd "f2.70f3.20 betaald. De meeste van deze soor ten aardappelen worden nog uit de hand verkocht, alzoo niet aan de veilingen aangevoerd, maar wel over haar betaalkantoren betaald. De aanvoer van roode rooi was weer niet groot. Wat aangevoerd wordt, is voor hot grootste deel tweede soort. Eerste kwaliteit wordt opgeslagen. Wat er aan eerste soort komt, is meestal van de kleinste sorteering. Over de prijzen valt uit den aard van grootere vraag dan aanbod niet te klagen. Zelfs tweede soort en zoogenaamd stortgoed brengen zeer bevredigende prijzen op. Eerste soort werd verkocht voor f4.60 tot ruim f6.Er is zelfs nog tot f7.30 be steed. Voor tweede kwaliteit lagen do prijzen tusschen f 1.60 en f4.—, al naar ge'ang van gewicht en den aard der afwijking. Stortgoed bracht fl.tot ruim f2. op. De meeste gele kool kwam deze weck aan de vei ling van de Langendijker Gr. Centrale. Aan de Broe- ker veiling was de aanvoer veel geringer. Ook hiervan vormt tweede soort en kleingoed den hoofdschotel van den aanvoer. Tweede soort bracht f2.10f3.40 op, eerste soort f3.90f4.50, voor sommige uitgezoch te partijen iets meer. Het kleingoed liep van f 1. f2.50. Nog geringer dan de vorige week was de aanvoer van witte kool. Aan de veiling van den Noordermarkt- bond werd ze nog aangevoerd en bracht ze f 1.10 f2.70 op. De hoofdaanvoer bestond uit Deensche witte kool. Voor eerste kwaliteit van de moest gezochte grootte werd f 3.504.50, soms iets meer betaald, Tweede soort bracht 70 cent tot 12.50 np, soms wel enkele dubbeltjes meer. Ook van deze koolsoort was de aanvoer maar gering. Zeer gering was de aanvoer van bloemkool en toch bleef de prijs laag. De hoogste noteering was f6.60 voor de mooiste eerste soort. Veel werd voor f3.80— f4.20 verkocht. Tweede soort bracht f 1.50—f3.10 op. De uienaanvoer liet ook nog te wenschen over: cle prijzen zijn te laag, om een grooten aanvoer uit te lokken. Grove uien werclen voor f2.40—f2.60 ver kocht. Middelgroote brachten f 1.70f2.30, enkele par tijtjes iets meer op. Voor drielingen werd 70 ct. tot fl.betaald. Alleen voor nep was de stemming iets gunstiger en liepen de prijzen iets op, n.1. f2.90— f3.50. Bieten werden ook in beperkte mate aangevoerd. Mooie, kleine, werden voor redelijken prijs verkocht, n.1. f3f3.40 en groote voor f 0.90—f 1.50, wat veel te laag is. De meeste wortelen werden aan de Broeker veiling aangevoerd. De prijzen waren tj laag: grove sorteering bracht f 1.20 tot f 1.50 op, kleine f 1 tot f 1.10. Ook met de andijvie wilde het nog maar niet vlot ten: de mooiste partijen brachten het tof f 1.10 a f 1.20. Het meeste werd voor 5090 cent verkocht. De aanvoer van druiven was ook gering; de prijzen van Alicante lagen tusschen f 15 cn f20. BROOMER WORDT WAKKER. Mijnheer de Redacteur, naar aanleiding van het ingezonden stuk, van droomer, in Uw blad van Don derdag j.I. verzoek ik U beleefd, om eenige plaats ruimte in Uw krant, waarvoor hij voorbaat mijn dank. Droomer (1) geeft in zijn stukje, halfslachtighe den ten beste, over de houding, van cm arbeiders- raadslid, in de laatst gehouden raadsvergadering, terwijl plaatselijk belang zijn taak goed had ver staan. Volgens mijn meening houdt het stukje m t geheel jeen rekening met de werkelijkheid (daarvoor is tiet dan ook een droom), waarover zoo noodig later. Tevens ben ik van mcening, dat zij, die zich met zaken, het openbare leven betreffende, willen be moeien, niet moeten schuwen, hun naam onder hun geschrift te plaatsen, daar het optreden onder een schuilnaam blijk geeft van zwakte, zoo niet van laf heid en karakterloosheid. Vandaar dat ik droomer alsnog uitnoodig, zijn meening nog nader te moti- veeren, over den tuin der burgemeester en de nood woning en dit met eigen naam te onderteekenen, zoo als een mensch met eergevoel betaamt en die nog van vreemde smetten vrij is en daarbij tevens on derstaande vragen, welke uit „De droom", opwellen, doch er niet bij beantwoord zijn, te behandelen. Ie. Waarom is droomer van meening, dat een tuin voor des burgemeesters woning, niet economisch cn financieel verantwoord is? 2c. Iloe komt gij tot do conclusie, dat bij het aan vaarden van een tuin, de middenstand, meer belas ting moet betalen? 3e. Waarom is droomer van meening, dat door het bouwen van één noodwoning, door den middenstand meer belasting moet worden betaald cn bij het bou wen van meerdere arbeiderswoningen met huurtoe- slag, zooals door droomer wordt voorgesteld, geen belastingverhooging behoeft plaats te hebben? 4e. Waaruit concludeert gij, dat bet raadslid van plaatselijk belang, de belangen van arbeiders en middenstand niet heeft vergeten? 5e. Waaruit blijkt, dat het arbeidersraadslid, het algemeen belang niet heeft gediend? Heerhugowaard. Joh. Kuipers. (1) droomer beteekent ook suffer. 470e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste klasse, 1ste lüst Trekking van Maandag 25 November 1E35 Hooge Prijzen f 20.00018286 f 1,000.— 5718 6665 7C81 2626 20462 f 400.— 2310 8191 13678 f 200.— 8063 12284 f 100.— 323 1289 1488 8925 10258 10314 13521 13C64 20938 Prijzen van 20. 143 8 9 10 31 47 59 84 225 228 268 272 323 341 420 427 432 502 552 553 596 600 609 635 677 693 703 712 727 743 792 803 842 848 850 852 865 873 907 0-13 964 963 997 1007 1048 1072 1075 1080 1084 1152 1153 1282 1321 1367 1373 1402 1407 1434 1475 1506 1570 1610 1692 1727 1745 1859 1868 1870 1965 1968 1970 1978 1988 1998 2008 2014 2015 2093 2118 2141 2172 2191 2193 2206 2212 2237 2241 2267 22S9 2341 2385 2387 2398 2416 2430 2411 2455 2712 2715 2756 2783 2842 2896 2911 2951 2954 3032 3078 3085 3116 3122 3124 2130 3144 3146 3166 3175 3268 3301 3310 3557 3568 3584 3599 3623 3684 3097 3738 3742 3751 3797 3830 3870 3875 3882 3984 4007 4023 4057 4064 4097 4162 4173 4131 4239 4243 4328 4379 4380 4334 4130 4*48 4457 4484 4550 4551 4552 4565 4577 4597 4615 4683 4696 4730 4736 4738 4774 4*59 4867 4878 4903 4923 4980 5069 5095 5113 5193 5194 5307 5313 5335 5357 5365 5587 5411 5426 5430 5512 5529 5587 5606 5629 5636 5688 5698 5701 5732 5735 5743 5811 5822 5824 5867 5883 5908 5958 6008 6016 6031 6047 604C 6082 6088 6113 6118 6122 6137 6145 3155 6196 6241 6326 6327 J329 6350 6352 6413 6446 6469 6486 6491 3592 6527 6568 6634 6652 6667 6688 6691 6705 6713 6749 6771 6842 6881 6984 7032 7045 7050 7075 7094 7135 7153 7167 7192 7234 7268 7349 7350 7378 7427 7444 7501 .528 7577 7618 7717 7776 7815 7832 7899 7934 7951 7953 7979 3038 8112 8214 8224 8407 8412 8424 8454 8460 8463 8477 8511 8527 8548 8563 8583 8613 8626 8642 8S48 0Ó34 86b8 8696 8713 8733 8756 8819 8879 6336 8940 8967 9003 901i 9034 9055 9055 >127 9140 9166 9169 9179 9185 9187 9203 8260 9286 9313 9338 9348 9357 9418 945G 3'!»3 9504 9532 9534 9563 9588 9678 9682 3686 9694 9740 9745 97S0 9762 9772 9774 9777 9783 9373 9865 9907 9946 9947 9938 HF31 10038 100C2 10072 10038 10122 10209 10217 .0252 10262 10276 10344 10381 10398 10453 104S6 ■i0.r'27 10534 10569 10577 10606 10635 10641 10707 10726 10733 10758 10777 10817 10819 10827 10879 10882 10889 10825 10961 10980 10985 11001 11007 11026 11044 11082 21129 11111 11144 11191 11207 112?9 11286 112C0 11306 11329 11362 11364 11432 11446 11449 11488 11567 11687 11690 11718 11777 '1I80O 11831 11848 11851 11924 11957 11970 11986 11996 12094 12096 12104 12152 12195 12216 12250 12252 12292 12329 12427 12462 12503 12506 12536 12560 12581 12673 12678 12687 12732 12737 12795 12798 12953 12960 12963 12971 12974 13013 13081 13082 13116 13123 131S6 13140 13143 13145 13194 13106 13237 13245 13304 13321 13436 13452 13495 12576 13606 13612 r3662 13713 13742 13772 13836 13905 13912 13957 13987 14072 14073 14031 14085 14068 14119 14136 14170 14183 14221 14248 14261 14291 14332 14370 14404 14469 14486 14496 14517 14534 14535 14560 14604 14620 14709 14716 14719 14721 14737 14759 14773 14787 14811 14833 14846 14657 14865 14874 14898 14945 14976 15001 15024 15035 15067 15076 15087 15136 15166 15194 15198 15204 15299 15347 15390 15410 15448 15493 15509 15569 15587 15593 15640 15o59 15716 15754 15788 15806 15818 15825 15855 15868 15908 15909 15915 15023 15935 16013 16055 16056 16106 16153 16195 1G236 1626(- 16263 16274 16288 16306 16330 16419 16542 16558 16620 16679 16723 16753 16759 16805 16927 16938 16940 16972 16976 16999 17021 17036 17126 17134 17164 17225 17244 17383 17416 174,5 17471 17481 17517 17623 17647 17683 17690 17693 17732 17770 17793 17823 17869 17877 17902 17934 18024 18115 18121 18219 18225 18302 18310 18314 18359 18364 18378 18421 18439 18443 18449 18461 18474 18500 18520 18530 18537 18563 18618 18678 18690 18739 18742 18782 18786 18791 18812 18825 18827 18885 18903 18979 19001 19002 19017 19036 19068 19082 19088 19125 19182 19193 19197 19244 19246 19249 19349 19406 19413 19447 19464 19501 19515 19613 19619 19621 19664 19711 19718 19805 19813 19858 19868 19892 19944 19953 19962 19973 10091 20122 20137 20150 20177 20233 20246 20302 20310 20321 20430 20435 20461 20465 20493 205 03 20532 20534 20546 20553 20571 20576 20619 20623 -0624 20325 20667 20593 20707 20710 20790 .0808 .0842 20900 20907 20915 20917 20941 20946 20348 .0950 20070

Schager Courant | 1935 | | pagina 7