Overwinning op de Ieren 5-3 Oranjehemden winnen met Tweede Blad. No. 9888 Maandag 9 December 1935. SCHAGER COURANT. laatste minuten wordt het nog 53 voor ons, door Smit, die een voorzet van Frank Wels keurig inkopte. Het Hollandsch elftal heeft een indruk achtergelaten, die de Ieren niet gemak kelijk zullen vergeten Een 53 overwinning voor Nederland, na met rust met 32 te hebben achter gestaan, Dublin, 8 December. (Van een specialen A.N.P.- verslaggever.) Na de ontzaggelijke belangstelling door het publiek gisteren aan den dag gelegd voor den rugbywedstrijd van AU Ireland tegen de All 'Blacks uit Nieuw Zeeland er waren toen meer clan 36.000 toeschouwers viel de publieke be langstelling voor den wedstrijd van ons nationaal elftal tegen den Ierschen Vrijstaat zeer mee. Er waren ondanks bet slechte weer zeker 30.000 toe schouwers. De eigenaardige bouw van het Bohemien-voet- balveld, waar gespeeid wordt, waarbij de staantri- bunes tot een meter diep in den grond zijn afgegra ven, is oorzaak dat daar veel meer menscben kun nen staan dan bij ons in een dergelijk geval moge lijk is. Het heele geval maakte een gemoedelijken indruk. Lang niet zoo groot als bij ons in het Stadion, maar wel.zoo gezellig. Een goed muziekcorps zorgde voor de afwisseling. Het weer was in het begin van den wedstrijd aardig goed. Er was zelfs een zonnetje. Later regen de het bij wijlen. Het veld, waaraan de laatste da gen zeer veel zorg was besteed, zag er, den regen in aanmerking genomen, zeer goed uit. Om half drie kwamen de beide elftallen in het veld, begroet door een hartelijk applaus en met de volksliederen. Scheidsrechter Dr. Bauwens (Ditschland) laat tos sen. De Iersche captain wint. Kiest het voordeel van den niet sterken, in de lengte van het veld staanden wind. De Ieren spelen in het groen. De Hollanders in Oranje. Bij de Ieren is Moore present en er is dus geen enkele wijziging in de officieele opstelling van de teams. Als Bakhuys aftrapt, staan dus de vol gende ploegen tegenover elkaar: Iersche Vrijstaat. Harringtón. - - OsNeill, Mc. Guire. Glen, Andrews, O'Reilly. EIlls, Donnelly, Moore, Horlacher, Kendrick. O Van Nellen, Smit, Bakhuys, Drok, Wels. Van Heel, Anderiessen, B. Pauwe. Caldenhoven, Weber. Halle. Nederland. Het regent als de bal aan het rollen wordt gebracht. De rechtervleugel van de Ieren wordt al dadelijk aan het werk gezet, maar van Heel onderbreekt dezen aanval. Dan komt er een free kick tegen dezen speler De bal wordt genomen, maar hij belandt bij Wels, die goed voorzet. Bakhuys kopt dan plotseling heel hard in en het is 10 voor Holland. Dan zijn er twee minuten gespeeld. Weer een snelle aanval van de heele voorhoede. Anderiessen is goed op dreef, Bakhuys speelt naar Wels en Bakhuys schiet nog juist, helaas hoog over. Weber maakt dan free-kick. Een corner is er van het gevolg, maar deze geeft geen resultaat. Goed samen werken van Van Heel en Smit. Ze geven een benauwd moment, maar dat gaat voorbij. Anderiessen is zeer actief. De bal komt nu bij Van Nellen, deze doet een snellen aanval, maar het re sultaat wordt corner. Van Heel kan den bal niet be reiken en deze gaat weer naar den anderen kant. Er wordt zeer goed gespeeld. De Iersche linkshalfback brengt den bal heel snel op, maar hij loopt uit. Bakhuijs speelt dan den bal naar Van Nellen. Deze geeft een mooien voorzet, Smit mist, maar Drok zet zijn hoofd onder den bal en de bal vliegt naast. Er wordt zeer snel gespeeld. Het kopwerk van de Hol landers is opvallend goed. De Ieren spelen den bal iets te hard naar voren en met den wind mee gaat deze dikwijls uit. Er komt een free-kick tegen ons. Halle stopt den gevaar lijk opspringenden bal weg en Smit verwerkt hem zeer goed. Dan komt de bal hard over naar den hechtrwing. Wels kan er net bij en Bakhuijs, die den bal terugkrijgt, lost een hard laag schot, dat evenwel op niets uitloopt. Dan komt de bal weer bij onze backs. Caldenhoven, die goed staat te spelen, weet er weg mee en Werkt het leder weg. Er wordt dan zeer enthousiast gespeeld. En snel. Een Iersche aanval wordt besloten met een schot van Horlacher, dat door Halle wordt uitge- stomptr Even later stompt hij de bal vallende corner. Volgt een onverwacht schot van Kendrick, waarbij Halle den bal niet vast heeft, maar het ding gaat toch gelukkig ook weer weg. Gelijk! En weer voor! De gelijkmaker zit in de lucht. Schitterend snel loopt Horlacher met den bal, trapt dien hoog voor doel. Ellis de rechtsbuiten komt toeloopert, botst tegen den uitgeloopen Halle en jaagt den bal in ons doel (1—1)-. Veertien minuten zijn dan gespeeld. Geen minuut later heeft Holland de leiding wederom veroverd. Een gezamenlijk optrek ken en dan een even naar Van Nellen door zetten van den bal, die prachtig zuiver in den hoek scoort. Een mooi doelpunt. (1—2). Prachtig stelt onze voorhoede zich op. Smit blijft Iets achter. Een zeer goede pass van Smit naar Bak huijs faalt door off side. Even mist Paauwe en Ken drick lost een heel mooi schot, dat net over gaat. Even later is het corner aan den anderen kant. Een bewijs, dat het spel bijzonder snel heen en weer gaat. Van Heel speelt een tactische partij voetbal, en Van Nellen, goed gevoed door hem en Bakhuijs, laat ons smullen aan goed doorgezette rennen. Juist die snelle actie, waarin wij de Ieren de baas zijn, is oorzaak van het overwicht. Drok schiet twee maal hard in, eens tegen de paal en eenmaal er naast. Pech! De Nederlandsche voorhoede speelt, met Smit iets achtergehouden, bijzonder goed. Het kopwerk vooral is prima. Dan komt even de Iersche voorhoede los met een combinatie, maar het tamme schot van Horlacher gaat naast. Na een corner komt de bal bij Wels, een schot wordt gelost, maar een achterspeler is er net bij om den bal uit te koppen. Smit krijgt den bal te pakken en schiet hard, heel hard, maar zijn schot gaat naast. De opstelling der Ieren is gevaarlijk, maar Weber en Caldenhoven blijven de'situatie beheerschen. Zeer mooi geeft Bakhuys voor, Drok kopt net iets te hoog, zoodat O'Neill kan redden. Bakhuijs is wel een zeer gevaarlijk speler, wiens goede schoten op het oogen- blik echter geen doel kunnen vinden. 22 en zelfs 32 voor Ierland! Heel onverwacht komt na ruim een half uur de gelijkmaker. Een goede aanval wordt besloten met een heel hard schot van Hor lacher, net onder de lat (2—2). En dat juist in een periode van overwicht van het Neder- landsch elftal. Het publiek brult. En op schit terende wijze komt door het bijzonder mooie samenspel der Ieren thans het derde doelpunt. Algemeen wordt den bal opgebracht en van rechts komt een pracht voorzet. Een juweel. Horlacher kopt den bal in! Halle kreeg een voudig geen kans, (32). En zoo vlug als de Hollanders geweest waren in het eerste halfuur, zoo vlug waren de Ieren thans. Halle kreeg het hard te verduren en kroop in de modder rond. Een free-kick tegen van Nellen, bij de strafschoplijn brengt gevaar voor ons doel, maar gelukkig gaat het schot over. Een algemeene aanval van de Oranjemannen met als slot een schot van den zeer actieven van Nellen, heeft evenwel geen ge volg. Bas Paauwe maakt free-kick; hij tackelt een spe ller net op "den rand van''het strafs'chöpgëb'iedl Maar ook dat .gevaar gaat voorbij. Wels krijgt den bal vrij. Maar Mc Guire onderbreekt zijn ren. De""Ieren zijn thans meester van het veld. Zij hebben verwarring gebracht in onze verdediging en die heeft het thans zwaar te verantwoorden. Wij zijn blij, dat er voor rust gefloten wordt. De tweede helft. Sensationeel begin. De tweede helft zet in met een ren van Wels, die den bal echter niet meer kan berei ken. Drok lost een\ schot en Smit lost een schot. Er komt een corner. Een corner, welke den gelijkmaker brengt, want van Nellen haalt den bal, door Wels prachtig voorgezet, over zijn hoofd in het doel. Bij verrassing, maar oh, zoo goed, (33). Dan zitten de Ieren weer voor ons doel. En zij krijgen waarachtig een kans om de leiding te nemen. Want de scheidsrechter constateert een overtreding van Caldenhoven en geeft strafschop. O'Railly neemt den bal en Halle stopt dien, valt in de modder. De bal rolt weg, Halle grijpt er naar en weer stompt hij hem nog net weg. Anderiessen wordt zwaar geraakt. Hij valt en zoekt naar zijn adem. Een snelle aanval der Ieren brengt een corner. Dan gaan de onzen er weer van tusschen en is de andere helft weer het terrein waar de strijd wordt uitgevochten. Van Nellen speelt uit stekend. Hij spaart zich niet en is niet bang. Een heel hard schot van Smit van verre had beter lot verdiend. Het woord is dan nog eens aan de onzen, maar het harde schot van Smit gaat net naast. Zeer mooi werk van Moore geeft Horlacher gelegenheid om een vrij schot te lossen, gelukkig voor ons vliegt t' over de lat. Een aanval der Ieren even later strdndt op off side. Zeer gevaarlijk komt Moore alleen te staan voor onzen keeper en Caldenhoven kan tenslotte alleen ten koste van een corner redden. Weer is het Smit, die ons bijna doet juichen. Hij krijgt den bal van Bakhuys, sjouwt ongelooflijk snel door en schiet dan: Harrington kan nog maar net den bal wegstompen. Weer schiet Smit. En nog eens. Even een belegering van het Iersche doet, dat krachtig verdedigd wordt. Er komt nog een kans! Holland nn sterker. Jammer, Drok heeft den hal in de modder, voor 't doel, maar ook deze mooie kans gaat voorbij. Weer een aanval. Natuurlijk van Smit, een voorzet. Drok vangt den bal in de vlucht, schiet heel hard in en het is 4—3 voor Nederland. Een hands tegen Caldenhoven brengt, gevaar, maar van Heel krijgt, den hal en speelt goed weg. Holland zit. alweer voor het Iersche doel. Nog frisch, alsof men pas begint te spelen. Free-kick we gens hands. Van Heel neemt den hal, hij schiet, maar Harrington stompt den bal corner. Een goede aan val van Holland. Maar het tempo wordt iets minder. Begrijpelijk is dat. Drok doet. een aardige poging om den bal in te konpen en mist maar net.. Nederland blijft, overwicht houden. Onze spelers zijn niet. van de Iersche helft af te slaan. Van Nel len zet voor, Drok 'schiet. Even doen de Ieren nog een poging, maar Halle laat kalm uitloopen. Een geweldige aanval van de onzen. Als door een wonder kan O'Neill nog net redden. Bakhuys houdt den bal iets te veel bij zich en hij wordt zoo zwaar gedekt, dat hij hem kwijt raakt. Nog een corner op het Iersche doel. Wij zijn nu bij voortduring op de Iersche helft. In de Tenslotte nog een corner op het Iersche doel. Dan is het tijd en heeft Nederland met 5—3 gewonnen. N ab eschouwing. Geen mensch, die dezen schoonen wedstrijd heeft zien spelen, zal over deze ontmoeting van meening verschillen niet een ander. Want er was maar één gedachte, 'ook bij het duizendkoppige publiek, n.1. dat het best spelende elftal den wedstrijd gewonnen heeft. In zoo goed als elk opzicht heeft het Neder landsche elftal den boventoon gevoerd. Er kan dan ook eigenlijk geen sprake van zijn, een nauwkeu rige beschouwing van eiken speler afzonderlijk te geven, omdat het teamwerk zoo goed was en alles zoo precies in elkaar sloot, dat als elftal dit Neder landsche team een zeer bijzonderen indruk heeft gemaakt. Onze voorhoede was actief en speelde hij voortduring een samenspel van de beste soort. Smit, die een beetje, achterbleef, kreeg ruimschoots zijn deel van alle aanvallen. Omdat hij overal was en overal heel vlug. Smit was de groote man in dien aanval. Met ongelooflijke dash. En zijn niet te bre ken uithoudingsvermogen heeft tot gevolg gehad, dat de Iersche verdediging geen oogenblik op adem kon komen. Maar wij mogen eigenlijk de anderen ook niet vergeten. Van Nellen, die zoo ontzagwekkend goed gespeeld heeft, als wij nog bijna nimmer van hem zagen en heelemaal niet hang. Bakhuys, die ver deelde en alles naar zich toetrok. Drok, di© met groote onversaagdheid telkens weer op het Iersche doel aftrok. En ook Wels, ai was di© in dit vijftal nog de minst opvallende. Hij heeft verschillende heel bijzondere dingen gedaan, en alleen misschien was het heter geweest, als hij soms wat minder ge schoten had en wat meer den bal voor het doel had gebracht. Onze middenlinie was reusachtig. Anderiessen en Van Heel en na de rust vooral Pauwe, het waren spelers, om je hoedje voor af te nemen. Het was wonderlijk goed alles en het klop te als een bus. De achterhoede heeft gevochten voor haar plaats. Het was Weber en Caldenhoven beiden goed toevertrouwd om z'ch de Iersche aanvallers van het lijf te houden. Zij waren actief, ook de Ieren. Vooral een speler als Horlacher was een voort durend gevaar. Maar onze backs hebben er het al lerbeste van gemaakt. Halle heeft er heel was uitgehouden en hij heeft dit gedaan, somwijlen op. een manier, die menigeen misschien technisch niet juist zal vinden. Maar het geval deed zich voor, dat de doelen beide' „drekkig" van den modder waren. En toen kon het niet an ders en moest er vaak gestompt worden. Leo Halle was een werkelijke leeuw. Zoo is dus deze wedstrijd een heerlijk mooie vlugge ontmoeting geweest van een Hollandsch elf tal, dat in dit land een indruk heeft gemaakt, dien de Ieren niet gemakkelijk zullen vergeten. Want naar onze meening heeft Nederland nog beter ge speeld dan verleden jaar, ook technisch beter dan >de Ieren zelf, van wien men toen zeide, dat zij ver loren hadden, maar 'toch 'het beste deel van het spel hadden gehad. En wij hebben nog eenige Iersche officials ge vraagd, wat die ervan dachten. Er was maar een meening: The best team won. Dit zeide Dr. Bauwens ook die het een snellen en moeilijken wedstrijd had gevonden, maar die het Nederlandsche elftal zeer bewonderde. Van de Ieren moeten wij den rechtsachterspeler noe-men en in de voorhoede Horlacher. Moore deed prachtige dingen, maar viel overigens niet op. HOOGWOUD. V.C.L. 1—BERKHOUT II, 1—0. VCL had Zondagmorgen Berkhout II op bezoek. De regen heeft deze wedstrijd wel parten gespeeld, want het terrein was zoo niet slecht, dan toch zwaar te noemen. Algemeen was de gedachte dan ook, dat deze wedstrijd wel stranden zou op een afgekeurd terrein. Maar of de terreinkeurder te wei nig bevoegdhid heeft, daarom in ieder geval dien de men na opkomst van Berkhout wel door te gaan Als dan eindelijk de regen iets minder wordt, fluit de scheidsrechter Koedooder de clubs in het veld. VSL. zien we 'met 9 en Berkhout met 10 man het veld oprukken. Berkhout had volledig kunnen zijn, maar liet dit om VCL. na. Deze sportieve daad van Berkhout verdient waardeering. Als de bal een poosje van den een naar den an der heeft gerol, brengt Berkhout den bal onver wachts voor het VCL.-doel. Hier zien we de eerste krachtige redding van Kuiper die het leer met een forsche schop het middenveld inzendt. Als Berk hout even daarna zijn aanvalspoging herhaalt, is het de back Rempt die mooi weet te redden. Berk hout neemt een cornerbal, de bal komt dan uit de derde hand tegen de lat terecht. Maar Grootewal grijpt alsof het een geschud appeltje is en werkt 't leder meteen het middenveld in. Toch herhalen de aanvallen van Berkhout zich en ze krijgen mooie kansen ook, maar het schieten gaat hen niet glad af. Komt er toch een bal (en dat zijn er nogal vele geweest) op het doel van VCL af dan werd hij altijd nog wel door Grootewal gesmoord. Van VCL kreegen we 'n zeer aardig spel moment te zien. VCL. is voor het Berkhout-doel terecht gekomen. Rens Rempt heeft de bal voor de schoen en plaatst als rechtsbuiten goed naar de midvoor Cees Benit. Maar Benit ziet geen kans om te schieten en speelt weer terug naar Rempt. Be rekend schiet Rempt weer naar Benit. Maar nog is de kans ongunstig voor Benit en hij aarzelt dan ook niet om de bal naar den linksbinnen De Boer te sturen, die de rest verzorgt en het leer op fraaie wijze onhoudbaar inkopt, maar jammer genoeg tegen de lat. De rust ging hierop in met nog 0—0. Na de rust hoopt VCL. van den wind nog eenig voordeel te hebben, maar we. hebben het niet mo gen waarnemen. Aldoor zien we een sterke en ge vaarlijke druk op het VCL-doel. Dat de gasten niet wisten te scoren lag niet aan hun vlugheid, we zouden het eerder toeschrijven aan de goede be- heersching van het VCL-achterduo, G. Rempt en Jac. Benit, die veel hebben gepresteerd. VCL. is minder in den aanval gekomen en als ze dan nog eenmaal weten odor te breken, zien we R. de Boer goed voorzetten naar C. Benit en Benit plaatst het eerste puntje keihard en onhoudbaar. Daarna herhalen de aanvallen van de gasten zich en elk oogenblik wordt aan den gelijkmaker ge dacht. Maar VCL. weet tot het einde goed af te houden en zoo bleef de stand tot het einde. Jammer dat het weer in den aanvang zoo slecht was, want dit was een sportieve wedstrijd. De scheidsrechter leidde tot aller tevredenheid. De adspiranten trokken naar Flevo. maar hebben een vergeefsche reis gemaakt. Op het Flevo-terrein PROGRAMMA K.N.V.B. 15 December. Afd. I: Eerste klasse: H.B.S.Sparta; K.F.C.Her mes D.V.S. Afd. II: Eerste klasse: V.U.C.Blauw Wit; H.F.C.— D.H.C. Afd. I 2 A: D.O.S.—'t Gooi; E.D.O.—U.V.V. 2 B: West Frisia—Hilversum; W.F.C.—Velox; Spar taano.v.v.o. 3 A: ZaandijkVolewijckers; H.R.C.Helder. 4 A: StrandvogelsD.T.S. Reserves, 2 A: Volewijckers 2—West Frisia 2. 3 A: Kennemers 2Alcmaria 3; Z.F.C. 3Helder 2. Sportkroniek. PROGRAMMA N.H.V.B. 15 December. IA: K.F.C. 4—C.S.V. 1; Zilvermeeuwen 2—e 1; Q.S.V. 3Al km. Boys (Bergen is warempel al weer vrij). 1 D: SchoorlAtlas 1; Succes 2Held. Boys 1; Wa tervogels 1H.R.C. 4. 2D: Alkm. Boys 4r-D.T.S. 2; Egm. Boys 1— Oudórp 1; Mevo 1Koedijk 1. 2E: Oudendijk 1—Aartswoud 1; Sport 1—Flevo 1; Hem 1N. Niédorp 2. 2F: Texel 2—M.L.D.; D.O.S.K.O.—Sparta 2; Zee macht—H.R.C. 5; Helder 4—H R.C. 5. 3E: Alkmaar 3—Schoorl 2; Akersloot 1—Bergen 2; Alcmaria 5—Egmondsche Boys 2; Vrone 2Ur- sem 1. 3F: Watervogels 2H.R.C. 7; Succes 3H.R.C. 6; J.V.C. 2—B.K.C. 3; B.K.C. 2—Zeemacht 2. 4F: Mevo 2— Akersloot 2; Alkm. Boys 5—Oudorp 2; D.T.S. 3—Oterleek 1. 4J: B.K.C. 4—D.O.S.K.O. 2; Wieringerwaard 2— Dirkshorn 2; Sparta 3Petten 2. 4K: Hoogkarspel 2—Flevo 2; Aartswoud 2—Wijde- nes 2. Adsp. K: Vrone aAlcmaria b. Adsp. M: Alcmaria d—Bergen b; D.T.S. bOter leek a. Adsp. P.: And. Boys a—Flevo a; Hem a—V.C.L. a. Adsp. R: Sparta aH.R.C. a. Adsp. S: H.R.C. d—Helder c; H.R.C. c—J.V.C. a. Adsp. T: Succes b—Sparta b; H.R.C. e—'Helder g. aangekomen, was niemand behalve de scheidsrech ter aanwezig. Flevo had maar niet eens de moeite gedaan afbericht te zenden en was daarnaast nog zoo onwellevend om van het terrein weg te blijven. Een opvatting die zeker geen navolging verdient. DIVERSEN. Overschrijving. Gevraagd: H. Boelsums van Kolhorn naar Wierin gerwaard; P. Molenaar van Kolhorn naai" Aarts woud. Ingetrokken: R. Hooiveld van Aartswoud naar Flevo; A. Venema van M.F.C. naar Flevo. Verleend: H. Bruinsma van M.F.C. naar Rood-Gcel (Leeuwarden). Straffen. In verband met zijn optreden tijdens den wedstrijd SpartaNieuwe Niedorp is de N.N.-keeper, C. Blok ker, voorloopig geschorst door den K.N.V.B. Naar aanleiding van Alkm. Boys 5Oterleek 1 op 3 Nov. heeft de N.H.V.B. besloten J. v. d. Meer (O.) te schorsen voor vier wedstrijden wegens slaan van een tegenstander en M. Zonderhuis (A.B.) te schor sen voor vier wedstrijden, eveneens wegens slaan van een tegenstander. N.a.v. Zilvermeeuwen 2C.S.V. 1 op 3 Nov. F. C. Peijs, lid van C.S.V. voor drie wedstrijden te schor sen wegens onbehoorlijk gedrag en het niet terstond opgeven van diens naam aan den scheidsrechter des gevraagd of althans niet op een algemeen gangbare manier. Secretariaat Bergen. De Bergen-secretaris C. ten Bruggencate is telefo nisch doorverbonden onder nummer 183 en dus den geheelen Zondag te bereiken. CluMeiderscursussen. Voor een al eerder genoemden clubleiderscursus van den N.H.V.B. en K.N.V.B., samen onder leiding van trainer Kaufmann gaven zich o.a. op: Flevo, Koe dijk, Mevo, Watervogels, Wieringerwaard. Waar blij ven de anderen? FrankrijkNederland. Voor dezen, op 12 Januari a.s. te spelen wedstrijd, te Parijs, zijn 3000 kaarten voor Nederland gereser veerd. Er zullen goedkoope extra-treinen loopen. Uit Amsterdam retour ongeveer f 10.25, uit Haarlem f 9.85 retour. Voorwaar geen geld om meteen de Fransche hoofdstad eens te bekijken. Uit eigen er varing kunnen wij U dit ten zeerste aanraden. Dat was 29 November 1931 en „we" wonnen toen met 4—3, den fameuzen wedstrijd van Lagendaal en Jaap. Mol! K.N.V.B.-Beker. De vierde ronde wordt op Tweeden Kerstdag en zoo noodig op Nieuwjaarsdag gespeeld. Alkmaar, dat van de Noordelijke clubs alleen nog aan is, moet naar Hengelo om de eerste klasser Tu- bantia te ontmoeten. D.O.S., de winnaar van B.K.C., moet naar N.A.C. in Breda. „Voor de lol" had B.K.C. eigenlijk moeten winnen. We zien de B.K.C.'ers al loopen in Breda! We vermelden verder: H.B.S.P.E.C., Z.V.V.Wage- ningen; Z.F.C.Tegelen (2e klasser uit Limburg);, HaarlemHoogezand; G.V.A.V.Stormvogels; Blauw WitSneek; HeraclesVelox; Winnaar H.R.C.Me teoor R.B.C. (2e klasser te Breda); KennemersZee- burgia; V.S.V.Heerenveen; EindhovenFeijenoord AjaxV.U.C.; RoermondVriendenschaar. Nieuwe Motor-race-baan. Naar de Sp. Echo meedeelt wordt bij Naarden een nieuwe renbaan ter lengte van 650 M. gereed ge maakt. De baan heeft den vorm van een rechthoek en zal zich bijzonder leenen voor z.g. dirt-track-rijden De bekende paardensportsman A. P. Kaiser zal de baan exploiteeren.

Schager Courant | 1935 | | pagina 5