K.N.V.B. Sportberichte! uit Den Helder. Sond van IJsclubs in K-bolland N.HV.B.=uitslagen. USt onze omgeving. Motorrennersorganisatie. Op de jaarvergadering van den Nederlandschen Motorrennersbond werden een aantal besluiten geno men die zeker belangrijk genoeg mogen worden ge acht om hier weer te geven. Men mag weten dat deze organisatie vooral is opgericht om sterk te staan te genover baanbesturen. Er werd dan ook besloten aan alle misbruiken en nalatigheid van baanbesturen een einde te maken. Het bestuur werd gemachtigd maatregelen te nemen, waardoor in het vervolg de startgelden en prijzen der renners gewaarborgd worden. Dikwijls was ecnige dagen voor een race nog niet bekend welke rijders aan den start zouden verschij nen. Ook dit zal nu niet meer mogelijk zijn. Indien minstens S dagen voor een race de officieele startlijst niet in het bezit is van den secretaris van den Ren- nersbond, heeft het bestuur het recht de leden te verbieden aan den belreffcnden wedstrijd deel te ne men. Het bestuur van den bond bestaat uit de hee- ren Westerop, Van Bohemen, Jac Al, Van Dijk en Houtop. De Norton-ploeg. De beroemde Engclsche motorenfabriek wees vol gens de Sport-Echo voor 1936 als renners aan: Jim- iny Guthrie, Walter Rusk, J. H. White en F. L. Frith. De eerste drie zijn alom bekend. De laatste is een jonge ster, die zich vorig jaar als amateur bui tengewoon onderscheidde. Aantal licenties. De Ned. Wielren-Unie reikte over 1935 ruim 2100 licenties uit. Dat is dus het aantal actieve renners in Nederland, dat aangesloten is. Startverbod. De Wielren-Unie vestigt er de aandacht op dat het schadelijk is voor de gezondheid van jeugdige ren ners, wanneer zij in de wintermaanden aan wieler wedstrijden in de buitenlucht deelnemen en dat hét daarom aan amateurs en nieuwelingen verboden is in de periode van 15 November tot en met 15 Maart om uit te komen op den weg en op onoverdekte ba nen. Eén competitiematch. Afdeeling IV. Er is in het Zuiden een ingclaschten wedstrijd ge speeld. Deze was niet zonde? belang. Roermond won n.1. met 2—0 van Eindhoven. R. ontworstelde zich door dit resultaat voorloopig aan de greep van het degradatiespook, terwijl E. haar kansen zeer zag da len. We nemen tegelijk de gelegenheid te baat, om den uitslag B.V.V.Longa te verbeteren, die wij vo rige weck abusievelijk als 2—3 weergaven, 't Was evenwel 2—1 voor B.V.V., wat wel een heel belang rijk verschil is; te belangrijk tenminste om er stil- B.V.V. N.A.C. M.V.V. Eindhoven en onderaan: Roermond N.O.A.D. te gaan. De stand is nu: 9 5 4 0 17—11 14 9 8 5 1 14—10 11 9 3 4 2 20—16 10 9 4 2 3 21—18 10 9 2 2 5 .8—22 6 9 1 2 6 15-22 4 ANNA PAULOWNA. B.K.C. 2 speelde tegen Watervogels 2. Daar de scheidsrechter afwezig was, werd onder goedkeuring van de bezoekers door Jan de Schipper Jz. geflo ten. Toen de wedstrijd voor de helft verstreken was en we hadden gemerkt dat B.K.C. het tegen de leiders kon houden, was het weer .van dien aard geworden, dat men besloot niet verder te spelen. B.K.C. 4 bracht liet er aardig af in Callantsoog, door van het tweede elftal van de badplaats met 31 te winnen. Wat volgende week betreft: B.K.C. 1 is weer vrij, omdat zij de geheele helft van de competitie heeft afgewerkt. Zondag 22 December komt Texel! Voor B.K.C. 1 ziet het programma er als volgt uit: Thuis: Texel, Sparta en Andijk. Uit: Alkmaar, Nieuwe Niedorp, D.T.S. en Strand vogels. Zooals we zien een interessant, maar zwaar pro gramma. NIEUWE NIEDORP. Ledenvergadering v.v. Nieuwe Niedorp. Een korte maar belangrijke agenda had een 25-tal leden der N.V.V. naar de Prins Maurits doen komen daar deel te nemen aan de besprekingen. Bij af wezigheid van voorzitter Faus neemt de penning meester, de heer Keetman, de taak van voorzitter dezer vergadering waar. Na de aanwezigen welkom te hebben geheeten, geeft hij het woord aan den secretaris de Jong voor het voorlezen der notulen, welke zonder aanmerking worden goedgekeurd. Ingekomen is een schrijven waarin wordt voorgesteld de wedstrijd Alkmaar N. Niedorp te laten spelen op 15 Dec. inplaats van 22 Dec., Wordt na eenige discussies niet op inge gaan, zoodat de wedstrijd AlkmaarN. Niedorp ge speeld wordt op 22 Dec a.s. Zeker het belangrijkste agendapunt is nu aan de beurt:verzekering. De heer Keetman leest eenige voorwaarden en kosten voor; zooals te voorzien was wordt hierover nogal wat naar voren gebracht Alle aanwezigen zijn voor verzekeren. Na rijp beraad wordt besloten een verzekering aan te gaan met een maatschappij welke bij een ongeval een groot bedrag aan dokters kosten uitbetaald. Wij juichen dit besluit zéér toe, daar met eenige achter ons liggende gevallen toch wel zeer duidelijk is gebleken dat verzekering een noodzakelijkheid is. Punt 4: „Verkiezing lid der elftal-commissie stond op de agenda, daar een dier leden naar elders was vertrokken. De vergade ring nam de gelegenheid te baat, om nu maar ge lijk de heele boel grondig na te zien. zoodat het agendapunt geheel anders uitliep dan bedoeld was Na eenlgen tijd het voor en tegen te hebben be sproken, komt men ér toe een E.C. samen te stel len uit niet-leden. Tevens zal de commissie niet meer gevormd worden door vijf menschen, maar nu door drie. Het gekozen trio wodt tenslotte: W. Woudt, G. Keuken en P. Bart, welke ons en ont Woudt, G. Keuken en P. Bart, welke als lid heeft bedankt. De rondvraag brengt ons een ontvangen schrijven van C. Beesoo. Zal een wedstrijd voor worden ge speeld; ook voor C. Koorn. Verder levert deze vra- gcrij niet veel bijzonders op. Na allen nog eens een ernstig woord te hebben toegesDroken, over de slecht bezochte traningsavond, sluit de heer Keet man deze vergadering. 8 December. Alles afgekeurd, behalve 4J: Callantsoog 2—B.K.C. 4, 1-3. Overzicht. Wij geven op dezen stillen dag de stand van IA: K.V.V. 3 9 5 3 1 23—11 13 Alkm. Boys 2 8 5 2 1 188 12 Bergen 9 5 2 2 21—17 12 O.S.V. 3 8 4 2 2 25—17 10 C.S.V. 8 4 1 3 15-13 9 K.F.C. 4 7 3 2 2 15-12 8 Z.F.C. 5 9 3 2 4 1521 8 Vrone 8 2 0 6 13—23 4 Zilvermeeuwen 2 9 2 0 7 20—34 4 W.F.C. 5 9 1 2 6 14—23 4 En in 3A: Alcmaria 5 8 7 1 0 39—10 15 Akersloot 9 7 0 2 30—20 14 Alkmaar 3 8 5 0 3 30-20 10 Ursem 7 3 3 1 28—11 9 C.S.V. 2 9 4 1 4 26—23 9 Schoorl 2 8 3 1 4 21—20 7 Bergen 2 9 2 1 6 16—21 5 Egm. Boys 2 8 1 1 6 17—31 3 Vrone 2 8 1 0 7 768 2 4 J. De stand is hier: Dirkshorn 1 8 7 0 1 47—10 14 Petten 2 9 7 0 2 38—11 14 Callantsoog 1 8 6 1 1 31—13 13 Sparta 3 9 4 1 4 28—21 9 Dosko 2 7 4 0 3 23—16 8 Wieringerwaard 2 7 4 0 3 24—21 8 B.K.C. 4 6 2 1 3 13—19 5 Nieuwe Niedorp 3 8 1 1 6 2045 3 Dirkshorn 2 9 1 1 7 17—50 3 Callantsoog 2 9 1 1 7 8—43 3 H.R.C. uitgebekerd. Daar de regen weer als spelbereker optrad, valt hier niet veel te vermelden. De wedstrijd Helder 3At las werd enkele minuten voor de rust gestaakt. Op dat oogenblik luidde de stand 0-1 in het voordeel van de gasten; Over het geheel genomen was de thuisclub sterker, doch ze konden maar niet doel punten. De strijd tusschen beide elftallen zal nu op een nog nader aan te duiden datum verder wor den uitgestreden. Hierna waren we getuige van den wedstrijd H.R. C.De Meteoor. Door een gelijk spel (33) hebben de 4e klassers zich in de 4e ronde weten te plaatsen Eenerzijds verdienden de gasten dit resultaat, door dat hun spel beter verzorgd was dan dat van H.R.C. anderzijds is de uitslag geflatteerd, daar Racing het grootste deel van den wedstrijd een overwicht heeft uitgeoefend. De Meteoor heeft een uitsteken den indruk achtergelaten Onwillekeurig stelden wij ons de vraag: Is dit nu een 4e klasser? Naar wij vernamen staat de Amsterdamsche ploeg aan het hoofd van de ranglijst met een uit stekende kans het kampioenschap te behalen. Mis schien zien we hen dus ander jaar weer in de 3de klasse. Bij de gasten waren de midvoor en de kee per de uitblinkers. Deze laatste is, naar wij uit zeer betrouwbare bron vernamen, al eens voor het Am sterdamsche elftal uitgekomen. D midvoor verdeel de het spel op prachtige wijze, terwijl hij af en toe zelfstandige pogingen in het werk stelde om te sco ren. Hierin slaagde hij volkomen door ale drie doel punten voor zijn rekening te nemen. H.R.C. is ons tegengevallen. Het bleek uit alles heel duidelijk dat ze zich spaarden. Er werd tamelijk lauw ge speeld Ondanks dit alles was zé toch sterker dan de Meteoor. Maar haar spel was slecht verzorgd. We zullen maar hopen dat ze volgende week tegen Helder beter spel te zien zullen geven. We zullen nu volstaan met de hoofdpunten van den wedstrijd te noemen. Dadelijk na het aanvangssignaal volgde er aan beide kanten een terrein-verkennen. Spoe dig nam H.R.C. het initiatief. Na eenigen tijd wist e dit uit te drukken in een goed doelpunt van Zymni. De gasten lieten zich echter niet onbetuigd en antwoordden met gevaarlijke egenaanvallen. Uit een hiervan wist de Amsterdamsche. midvaor op mooie wijze den gelijkmaker te scoren (11). Tot de rust wisten de verdedigingen de overhand te behouden en verder onheil te voorkomen, zoodat met onveranderden stand gepauzeerd werd. In de tweede helft kregen we vrijwel hetzelfde spel- beeld te aanschouwen als in het eerste gedeelte van den wedstrijd. Na eenigen tijd wist, H.R.C. door mid del van haar rechtsback van Til, die op goede wijze een penalty benutte, zich weer van de leiding te ver zekeren (21). En weer dienden de gasten van re pliek, doordat hun midvoor op eminente wijze een kans, w-elke zich onverwacht, voordeed, benutte. (2—2). Racing kwam hierna geweldig opzetten en het duur de niet lang of Dissel, de linkshuiten der thuisclub, wist de leiding voor zijn elftal te heroveren. Doch de gasten versaagden niet. Keer op keer trokken ze er op gevaarlijke manier tusschen uit en ongeveer vier minuten voor het einde slaagde de gevaarlijke Me teoor midvoor er in ten derde male gelijk te maken, waardoor hij dus de hattrick verrichtte. Met onveranderden stand kwam spoedig hierna het einde. Rest ons nog te vermelden dat de leiding veel te wenschen overliet. H.R.C. scoorde o.m. vier goals, die alle vier geannuleerd werden. Twee ervan waren o.i. zuivere doelpunten. Meteoor moet nu den strijd aanbinden tegen R.B.C uit Rozendaal. GYMNASTIEK. Nederlandsche kampioenschappen. Zondag 15 December a.s. vinden te Hengelo in Overijssel de Nederlandsche Gymnastiekkampioen- schappen plaats, uitgaande van het Kon. Ned. Gymn. Verbond. Onder de inschrijvingen merken we de navolgen de namen op: Heeren seniores: G. Ens, Noordscharwoude, Heeren juniores: W. Veldstra en C. Spaans, bei den van De Halter te Alkmaar. Dames seniores. G. Snooij, Wieringen. Onze beste wenschen vergezellen u, Noord-Hol- landsche turners! LANGENDtJ F De Provinciale Commissie uit de Veilingen in Noord-Holland heeft een onderzoek ingesteld naar de voorraden stapel (tuinbouw) producten, welke er bij den aanvang van de wintercampagne aanwezig waren dit jaar. De uitkomsten van deze inventari satie werden in het bijzonder in handelsbetrekkin gen met groote belangstelling tegemoet gezien, om dat met recht gevreesd werd, dat de voorraden ten gevolge van de bladluizenplaag zeer gering zou den zijn. Deze vrees is helaas bewaarheid. Aan roode kool was aanwezig, in wagons van 1000 Kg., 1038 wagons tegen 2363 in 1934; aan gele kool 452 wagons tegen 2163 het vorige jaar en aan Deen- sche witte kool 11551 wagons tegen 2649 het vorige jaar zoodat het totaal aantal spoorwagons 2645 is tegen 7195 in 1934. In het bijzonder valt op de geringe hoeveelheid gele kool; zij bedraagt slechts 20 pet. van die in 1934. Aan roode en Dsensche witte kool is 43 pet. aanwezig van de voorraden in het vorige jaar. Over 't geheel genomen bedraagt de voorraad kool in 1935 slechts 36 pet. van dien in 1934 bij 't begin van de wintercampagne. Aan uien waren 820 en aan peen 236 wagons aanwezig tegen resp. 614 en 379 in 1934. Voor wat betreft de groote veilingen hier in dep omtrek zij meegdeeld dat de voorraden bij de tuinders, aangesloten bij de L.G.C. te Broek op Langendijk, Noordermarktbond te Noordscharwou de en Warmenhuizen en Omstreken te Warmenhui- zen de volgende waren in Kg.: Broek op Langendijk: 2.108.600 roode kool, 1.721.700 gele kool, 2.777.500 D. witte kool, 1.82 ..600 uien, 396.000 peen. Noordscharwoude: 4.270.000 roode kool, 1.290.000 gele kool, 3.810.000 D witte kool, 1.670.000 uien, 365.000 peen. Warmenhuizen: 3.377.825 roode kool, 918.275 gele kool, 2.065.200 Deensche witte kool, 502.850 uien, 140.700 peen. DE DRAAIHARTIGHEID IN DE KOOL. Plannen ter bestrijding. Naar aanleiding van een eenige weken geleden ge houden vergadering welke was bijeengeroepen door den Plantcnziektekundigen Dienst te Wageningen, waar verschillende mededeelingen werden gedaan over pogingen, om de zoo gevreesde koolziekte tc be strijden en voorstellen werden gedaan om de bestrij ding krachtig ter hand te nemen, wordt voor de ver gadering van de Provinciale Commissie van de Vei lingen in Noordholland het voorstel, gedaan, krach tige medewerking te verleencn aan het pogen van den Plantcnziektenkundigcn dienst om tot een betere bestrijding der draaihartigheid te komen. Deze steun zou zich ook moeten uitstrekken tot het verleeneii van een financieele steun. Het onderzoek zal zich bezig houden met de levenswijze, de overwintering van de galmug de verwekker van de draaihartigheid, de omstandigheden, waaronder de groote vluchten van het insect optreden enz. Het onderzoek zal een bedrag vorderen van f1300. Van de veilingen wordt nu een bijdrage gevraagd van fS00.terwijl aan het Rijk om f500.zal wor den gevraagd. Op de op Maandag 30 Dec. a.s. te houden Alg. Verg. zal het Bestuur voorstellen krachtige medewerking te verleenen. NOORDSCHARWOUDE. Door den Noordermarktbond werd in de jongstle den gehouden vergadering van liet bestuur besloten, een voorstel bij de Prov. Commissie in te dienen, waarin wordt aangedrongen op een zoodanige wij ziging in de beschikbaarstelling van teeltvergunnin gen aan te brengen, dat deze vergunningen niet steeds op naam worden verstrekt, maar dat elk geval afzonderlijk zal worden beschouwd, om misbruik te voorkomen. Naar wij vernemen is het bestuur van de prov. com missie het geheel met de voorstellende vereeniging eens. Vergadering wandelsport. De vereeniging „Sport na Werk" vergaderde Za terdagavond ten lokale van den heer J. de Bak ker.. Inplaats van J. Zeeman, die bedankt heeft, werd als voorzitter gekozen de heer J. Ootjers. Besloten werd niet deel te nemen aan de afstands- marsch, welke 15 December te Haarlem wordt ge houden. Een voorloopig reglement voor de vereeniging werd ontworpen. De drie afstandsmarschen van de vereeniging zelf werden vastgesteld op 5 Januari, 19 Januari en 2 Februari, nl. 15. 20 en 25 K.M. De route zal door het bestuur vastgesteld worden. Na gehouden rondvraag volgde sluiting. ZUIDSCHARWOUDE. Bij de Verschillende Grobntenveilingen is bericht ontvangen dat een vierde voorschotuitkeering voor den tuinbouw is beschikbaar gesteld. Voor 1935 is in totaal f 12 millioen uitgetrokken. De eerste uit- keering werd verleend tot een bedrag van f775.000, de tweede tot f 160.000, de derde tot f 2.500.000 en de vierde tot f 3.500.000 of totaal f 6.935.000. Bo vendien is voor uitkeering der minimumprijzen nog ongeveer f 500.000 beschikbaar, zoodat voor 1935 nog ruim 4 1/2 millioen ter beschikking is. ALKMAAR De jaarvergadering in paviljoen Kinkeim. Vertegenwoordigd waren 9 van de 11 clubs. De heer G. K. Oud met algemee- ne stemmen als bestuurslid herkozen. Het kampioenschap van Nederland op de korte baan wordt in 1935 verreden in Hei- loo en in 1936 in Zaandam. De opening. Zaterdagmiddag had in paviljoen Kinheim te Alk maar de jaarlijkschc algemeene vergadering plaats van den Bond van IJsclubs in Noordholland, onder voorzitterschap van den heer Mr. C. P. Eecen. Aanwezig waren, behalve het bestuur, 9 afgevaar digden. De voorzitter opende met een woord van welkom, tot alle aanwezigen, speciaal tot den heer Van Rie- sen, voorzitter van de Federatie van Ijsbanen. Spr. betreurde het, dat de bond nog niet tot verwezenlij king der plannen had kunnen komen, daar er in het vorige seizoen geen ijs was, doch hoopte, dat dit in dit seizoen wel het geval zou zijn. Notulen. De Secretaris, de heer H. G. Rijs, las daarna de notulen voor van de vorige vergadering, welke zon der op- of aanmerkingen werden goedgekeurd. Mededeeling van het bestnnr. De voorzitter las het verslag voor van de vergade ring van de Federatie van IJsclubs, welke op 6 No vember te Leeuwarden was gehouden. Besloten werd o.a. het kampioenschap voor Neder land te doen houden in Friesland voor mannen en in Groningen voor vrouwen. De regeling der kortebaan-wedstrijden werd over gelaten aan de Provinciale Bonden. Er zijn bij de Federatie 301 clubs aangesloten, zoo dat er van de Federatie behoorlijke kracht kan uit gaan. Voorts deelde de voorzitter mede, dat de Koninklijke Bewilliging was afgekomen. Rekening en verantwoording van den penningmeester. De vereenigingen Hoorn en de Rijp werden verzocht de rekening en verantwoording van den penning meester over het afgeloopen jaar na to zien. In de kascommissie voor 1936 werden benoemd de vereenigingen Zaandam en de Beemster. De commissie had de bescheiden en boeken in orde bevonden en stelde voor den penningmeester te dechargeeren. De penningmeester bracht vervolgens financieel verslag uit. over 1934—1935. De ontvangsten van 1 October 19341 October 1S35 bedroegen f95.74 en de uitgaven f4.10, zoodat er op 31 October jl. een voordeelig saldo was van f91.58. Echter is er nog een bedrag van f 98.36 te beta'cn, zoodat het boek jaar sloot met een tekort van f6.78. Gehoopt werd, dat dit tekort in het komende jaar zou worden weggewerkt, niet alleen, doch dat het volgend jaar met een voordeelig saldo kon worden gesloten. Den penningmeester werd, onder dankzegging voor zijn financieel beheer, daarna gedechargeerd. Bestuursverkiezing. Aan de beurt van aftreden was de heer G. K. Oud. Uitgebracht werden: 37 stemmen, verdeeld als volgt: Heiloo 6 stemmen, Beemster 4, Zaandam 6, Bergen 4, Purmerend 2, Hoorn 4, den Helder 0, de Rijp 1 en Oudkarspel 4. Van deze stemmen wist de heer Oud alle op zich te vereenigen, zoodat hij herko zen was. De heer Oud nam deze benoeming aan en dankte de vergadering voor het in hem gestelde vertrouwen. Wedstrijdreglement. Besloten werd, nog een jaar voort te gaan op de voorwaarden, vermeld in het Friesche wedstrijd reglement. Kampioenschap korte baan. Als plaats voor het kampioenschap van Neder land werd vastgesteld voor 1935 Heiloo en als re serve Enkhuizen. Voor 1936 weid bij loting aangewezen: Zaandam en als reserve Beemster. De voorzitter zeide, dat wat het verdere werkpro gramma betreft, niet veel viel vast te stellen. Rondvraag. Mededeelingen der Fede ratie. De heer Van Riesen bracht onder aandacht der vergadering, dat voor de kortebaan wedstrijden de. jongeren beneden 17 jaar, die hebben medege reden met de ouderen en een prijs of premie heb ben gewonnen, niet meer mochten deelnemen, aan wedstrijden van jongens en meisjes De Federatie van Usbanen stelde voor, dat zoolang er geen bond is opgericht in de provincies Zuid-Hol land en Utrecht, de vereenigingen in deze provin cies zich zouden kunnen aansluiten bij Noord-Hol land. Het bestuur nam dit voorstel gaarne over, terwijl de vergadering er met algemeene stemmen mede ac- coord ging. De heer Van Riesen deelde voorts mede, dat door den K.N.S.B. was toegestaan korte haan-wedstrijden voor amateurs te houden. Spr. noemde dit een mooi succes. Het volgende jaar hoopt de Federatie te ko men met een algemeen reglement- De voorzitter dankte den heer van Riesen voor zijn mededeelingen. De afgevaardigde van Oudkarspel begreep niet, waarom de breedte van een baan vooi korte baan- wedstrijden 50 M. moest zijn. De heer van Riesen antwoordde, dat het ijsterrein 240 x 50 M. moet zijn, de baan voor den wedstrijd had een breedte van 10 meter, voor iederen rijder 5. De afgevaardigde van Oudkarspel meende, dat clan vele ijsclubs aan die verplichting niet konden vol doen. De heer van Riesen zeide, clat in Friesland dan een dergelijke club geen kampioenschap.kreeg om te ver rijden. De afgevaardigde van Zaandam wees er op, dat de haan aldaar dus niet aan de eischen voldeed, om dat ze 220 M. lang en 40 M. breed is. Hoe moet clat, nu aan Zaandam het verrijden van het kampioen schap is gegeven? De heer van Riessen antwoordde, dat de start in dit geval iets kan worden verlegd, doch mooier werd werd het er niet op, meencle spr. Do voorzitter was van oordeel, dat de bond hier wat soepel moest zijn en dat er geen bezwaar bestond do wedstrijden om het kampioenschap in Zaandam te houden. Verhooging van contributie, In verband met de oprichtingskosten werd beslo ten de contributies voor één jaar te verhoogen met 50 pet., behoudens goedkeuring van de besturen der verschillende vereenigingen (applaus). Huishoudelijke wedstrijden. De afgevaardigde van Hoorn wilde er op wijzen clat zijn vereeniging er zich niet op toelegde wedstrij den to houden. Er zijn echter het vorige jaar z.g. „wilde wedstrijden" gehouden. Dit komt echter niet meer voor, omdat de vereeniging met het Rijk tot overeenstemming is gekomen. Iloe staat de bond er tegenover, als de vereeniging nu eens wedstrijden wil organiseeren, enkel en alleen voor een pretje? vroeg spr. De voorzitter antwoordde, dat het de vereeniging vrij stond wedstrijden te organiseeren voor ama teurs. Alleen, als er om geldprijzen wordt gereden moet rekening worden gehouden met de voorwaar den in de vorige vergadering vastgelegd. IJsclub Haarlemmermeer. De voorzitter zeide, dat als gast aanwezig was de afgevaardigde van de ijsclub Haarlemmermeer en hoopte, dat genoemde club tot den bond zou willen toetreden. De afgevaardigde antwoordde, dat hij gekomen was, om eens iets te hooren over hardrijden. Spr. zou zeker verslag uitbrengen van.het verhandelde, en mogelijk zou dan later ook aansluiting volgen. Ook particulieren lid van den bond. Do voorzitter zeide, dat ook nog ter vergadering was de eigenaar van de particuliere ijsclub „St. Mo- ■itz" uit Haarlemmermeer. Spr. stelde voor ook par- iculiere ijsclubs tot den bond trte te laten tegen een •ontributie van f 10 en een zeker bedrag voor eiken, o organiseeren wedstrijd. De vergadering ging hiermede accoord, zoodat par- iculiercn, die een ijsclub exploiteeren, in den ver volge ook lid kunnen zijn van den bond. De voorzitter dankte de afgevaardigden voor hun aanwezigheid: sprak den wcnsch uit, clat het een mooien winter zou worden en sloot r'-arop de verga dering.

Schager Courant | 1935 | | pagina 6