De noodlottige auto-hotsing op Wieringen.De nieuwe opperhevelhehber der Italiaansche troepen Het derde houttransportschip dat voor Rusland gebouwd werd op de werf der Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam, de „Kosarew", is Zaterdag in tegenwoordigheid van den burgemeester, dr. W. de Vlugt He water gelaten. De plechtigheid werd verricht door mevr. Hijmans de Vlugt, dochter van den burgemeester Een der beide auto's, die bij de nood lottige botsing op Wieringen totaal werd- Vijf personen kwamen hierbij om het leven, vier werden ernstig gewond Het voor rekening van de Hollandsche Stoomboot Mij. gebouwde motorschip .Amstelstroom" b Zaterdag van de werf van C v. d. Giesen Zn. te Krimpen aan den IJssel te water gelaten. - Het schip bereikt zijn element Prof. Huib Luns bezig met een teekenstudie van de schaakmeesters dr. Euwe en dr. Aljechrn tijdens de 28ste partij om het wereldkampioenschap welke Zondagavond>in de militiezaal te Amsterdam is aangevangen Ir. -W. Fuhri Snethlage, die benoemd Is tot directeur van den EconomiscH- Technologischen dienst voor Noord- Holland Maarschalk badoglio (links), die het commando der Italiaansche troepen in Oost Afrika heeft overgenomen, werd bij zijn aankomst in Massawa door den aftredenden commandant, generaal De Bono, verwelkomd. Een snapshot onmiddellijk na de landing Bij het zeer ernstig auto-ongeluk dat Zaterdag op den verkeersweg tusschen Hippolytushoef en Den Oever (Wieringen) plaats had, werden vijf personen gedood en vier zwaar gewond. De vernielde auto's op de plaats waar het ongeval geschiedde Het bovengedeelte van hetoudeDoelen- gebouw aan de zijde van den Cool- singel te Rotterdam wordt gesloopt, daar het door de bouwpolitle wegens bouwvalligheid was afgekeurd

Schager Courant | 1935 | | pagina 8