Het Koninklijk winterverblijf te Waldenburg. griffier van den Raad van eroep te den Haag, is op 69->»rlgen leeftijd over leden Te Haarlem bij het corps Motorrijders zijn, ten behoeve van de oefening in het rijden van pantserwagens, in verband met het oprichten van het eskadron Pantserwagens op 1 April a.s., eenige exemplaren hiervan aan gekomen De onlusten in Syrië. Een der slachtoffers van de botsingen te Damas is dezer dagen onder groote belang stelling van de zijde der bevolking ter aarde besteld. De stoet met het stoffelijk overschot trekt door de stad Het uitzicht uit de eetzaal van Andreas-baude te Waldenburg, waar H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana haar intrek hebben genomen Charme op de textiel-afdeeling ven de Engelsche industrieele tentoonstelling in White City te Londen De Vereeniging voor Scheepvaartbeiangen in Nederland heeft bij den minister van Binrtenlandsche Zaken geprotesteerd tegen het besluit van den ge meenteraad van Harderwijk tot sluiting op Zondag van de Veluwsche Waterpoort, de haven van Harderwijk Jhr. J. W. Schorer, oud- Door den minister van Landbouw en Visscherij, mr. dr. L. N. Deckers, is Dinsdag in het gebouw „Bloemlust" te Sassenheim de jaarlijksche Narcissententoonstelling officieel geopend De Winter-Oiymoiede te Garmisch Partenkirchen is geëindigd. - Een overzicht tijdens de slotplechtigheid, de huldiging der winnaars Ellsworth (rechts) wordt bij zijn aankomst te Melbourne, na zijn red ding door de bemanning van de „Discovery II", verwelkomd door den Australischen minister van Defensie. - (Per radio overgebrachte foto)

Schager Courant | 1936 | | pagina 8