Schagen - nieuws. Predikbeurten. Leven in communauteit goedkooper1 Oe Bilt seint Algemeene staking bedreigt New=York. „Indien onze eischen niet worden ingewilligd, zullen we de heele stad verwoesten," 75 PERSONEN GEARRESTEERD. Volgens eon bericht van United Press uit Now York, wordt deze wereldstad op hot oogonblik bedreigd door een algemeone sta king, welke een direct gevolg zóu zijn van de staking der liftjongens on het bedienden- personeel. Tijdens Gen conferentie tusschen den pre sident van de stakende vakvereeniging en leiders van de overige New-Yorksche valc- vereenigingen, werd de kwestie besproken van het uitroepen eener algömeene staking, welke zal worden afgekondigd, indien de eischen van de stakers niet worden ingewil ligd Do stakers eischen een verhooging van de weekl- loonen met twee dollars on de z.g. „elosed shop", d.w.z. uitsluitende tewerkstelling van leden der vak vereeniging als liftjongens en portiers. Reuter seint nog uit New York: De politie hoeft den afgeloopen nacht 75 personen gearresteerd, na eon hevige botsing tusschen haar en betoogende sta kers. In den loop van don dag is het gisteren tot een waren veldslag gekomen in Park Avenue, na afloop van een betooging der stakers, aan het slot waarvan Bambrick, de leider van de staking een rode hield, waarin hij o.a. verklaarde: „Ik zal bevel geven tot een algemeene staking, welke het leven in de geheele stad zal lamslaan, indien de werkgevers weigeren onze voorwaarden aan te nomen. Wij zijn besloten, geweld met geweld te beantwoorden. Indien onze eischen niet worden ingewilligd, zullen we de heele stad verwoesten." Na hevige gevechten slaagde de politie, die de demonstranten trachtte te verspreiden, er in de me nigte naar de omliggende straten en Central Park terug te dringen, waar zij verspreid werd. Do razzia's dor stakers tegen do werkwilligen blij ven voortduren. De politie moest in vele gevallen handelend optreden. Bij de verschillende botsingen werden tal van personen gewond. Edward Macgrady, de rogeerlngsbemiddelaar, die, zooals gemeld, naar Now-York is gekomen, heeft reeds besprekingen tot bijlegging van de staking gevoerd, welke evenwel mislukten. De politie verklaart, dat 1300 gebouwen door de sta king getroffen worden, doch de stakers houden vol, dat het er 4000 zijn. EERSTE AMBTENAAR TER SECRETARIE. 'Door Burgfemeester en Wethouders is tot eersten ambtenaar ter secretarie benoemd, de lieer Holtrop te Uithuizen. GESLAAGD. Onze vroegere plaatsgenoote, Mej. H. van Vliet, thans te Amsterdam, is aan het Instituut Schoevers aldaar geslaagd voor het diploma Nederlandsche Handelscorrespondentie. AANBESTEDINGSNIEUWS. Naar wij vernemen, zal op 24 Maart te Utrecht in het openbaar door de Nederlandsche Spoorwegen worden aanbesteed: het afbreken van de locomo- tievenloods, de ploegbergplaats en veelading op het tram-emplacement te Schagen. INSTITUUT VOOR ARBEIDERSONTWIKKELING. Blijkens een in dit nummer voorkomende adver tentie zal Zondag a.s. voor het Instituut v. Arbei dersontwikkeling de eigenlijke „Plan-cursus" begin nen onder leiding van C. F. Roosenschoon en ver volgens op 15, 22 en 20 Maart, PROGRAMMA VOOR ZONDAG a.s. Schagen 1—D.T.S. 1, 2 uur. D. Arnoldus J. Peetoom V. Vlottes J. Weeland A. Slikker H. Middelbeek. D. Schoorl S. Groot.es G. J. Boontjes C. de Moor Jb. Dekker Res.: H. Veenstra (voor). W. J. Biersteker (achter) Schagen III—Wieringerwaard II. P. Schoorl T. Moransart J. Franzen J. v. d. Oord S. Breebaart H. Naber P. Kistemaker G. Koch J. Broer M. Slikker Res. A. v. d. Pijl. Jb. Broersma. In het kleedlokaal is vergeten: een badhanddoek. Terug te krijgen bij C. Keijzer. Van bestuurszijde wordt getracht wedstrijden voor de adspiranten te krijgen. Willen de jongens er om denken om op de traning te komen, want dat kan beter. Neem een voorbeeld aan de leden, dus jongens, tot a.s. Maandag. LANGS DE LIJN. Zoo zijn we Zondag j.1. vergast op een wedstrijd van het. Sparta 1 elftal, tegen het Andijk-elftal, die herinnering terug riep aan vroeger. Wanneer we vroeger langs de lijn stonden en er was verloren, dan konden we toch nog altijd zeggen Er is toch goed aan gewerkt. De wil om te winnen was toen aanwezig, maar was, we mogen het wel zeggen, den laatsten tijd veranderd in: de wil om te verliezen is aanwezig. Zeer terecht merkte de verslaggever van de Scha- ger Courant op: Er is gespeeld of het leven er van afhing. En geachte sportvrienden, daar zijn we het roerend mee eens en de opmerking van meerdere sup porters, gemaakt op den voorlaatsten wedstrijd en die op het volgende neerkwam: We gaan niet meer kijken, het is de moeite niet waard, is wel gebleken voor dezen Zondag misplaatst te zijn. Zondag a.s. is het weer aantreden tegen D.T.S. van Oudkarspel. Een goed spelende en faire ploeg en deze ploeg, die momenteel op de laatste plaats staat, van de ranglijst, zal niets liever zien dan deze plaats zoo spoedig mogelijk te verlaten. Onze jongens wacht dus een zwaren strijd, en we zullen niets liever zien dan dat de goede vorm van Zondag J.1. bevestigd wordt. Daarom doet de E.C. een beroep op U, geachte sportvrienden, om Zondag a.s. gezamenlijk op te trek ken, om onze jongens den moreelen steun te geven, dien ze inderdaad noodig hebben. Spreken wo af Zondag allen langs do lijn. Tot ziens. E.C. Uit Schoorl. Jaarvergadering der tuinbonwvereenig. Bovengenoemde vereeniging vergaderde gisteren in het lokaal van don heer N. Schuijt. De voorzitter, do heer R. Wognum, opent de verga dering, met een. hartelijk woord van welkom en me moreert dat 1935 voor de vereen, weer slechter is geweest dan het voorgaande. Spr. brengt dank aan het bestuur voor de ondervonden medewerking en herdacht in enkele toepasselijke woorden hot over lijden van den hoer D. Reis, die gedurende 2d jaaf als penningmeester, tevens waagmeester trouw en goede, diensten heeft verricht. Hij ruste in vrede. De notulen, gelezen door den heer Jb. Mooij werden zonder op- of aanmerking goedgekeurd. Uit het jaarverslag van den secr. merken wij op dat het aantal leden stationairis gebleven, n.1. 112 1., de prijzen der producten laag waren en dat er veel werk door 't bestuur moest worden gedaan. Hot. ver voer der producten door den heer W. Druijven is naar belmoren volbracht. Betreurd werd dat er geen belangstelling was voor een tuinbouwwintercursus. De rekening en verantwoording der penningmees ter wordt daarna goedgekeurd. Er blijkt uit dat is ontvangen f 291.20 on uitgegovon f 248.04, zoodat een voordeelig saldo ontstaat van f 43.16, terwijl de ver. nog een bezit heeft aan weegmateriaal enz. van f 25, een aandeel van de veiling van f 20, terwijl op de boe renleenbank nog f 2.91 staat. Bij de gehouden Ballotage worden een 8-tal nieu we leden aangenomen. Tot leverancier der aardbeiensloffen wordt de hr. J. Blom Jz. aangewezen, tegen den prijs van f 3.50 per 100, franco thuis. Tot 1 April bestant nog gelegenheid het benoodlgd kwantum op te geven. Bestuursverkiezing. Aftr. zijn de heeren J. Mooij, P. v. d. Oord en W. Kooij, die allen met groöte meer derheid werden herkozen. Bij de gehouden verkiezing in de vac. D. Rus werd de heer P. Wildeboer met 32 st. gekozen, die ver klaart zijn benoeming te aanvaarden. Over het algemeen is men over den vrachtrijder voldaan. De heer P. de Graaf zegt dat de 10 cent, welke hij ontvangt, bij het bezorgen van het briefje, moet worden verlaagd tot 5 cent. De Voorzitter zegt, dit met den vrachtrijder te zul len bespreken. De Voorz. deelt nog mede, dat de latten voor snij boon en enz. *4 cent duurder zijn geworden. Toch wordt een flink kwantum besteld. Tot 15 Maart kunnen bestellingen worden opgegeven, evenals van schorseneerenzaad en diverse boonen, welke zullen worden betrokken van de fa. Zaad- noordijk te Alkmaar. De Voorz. wekt op om zich aan te sluiten hij den Ned. Tuindersbond De contributie hiervoor zal f2.50 bedragen, doch voor ieder lid zal f 0.60 terug worden betaald voor de plaatselijke kas. Een 6-tal leden gaven zich hiervoor op. Bij deze contributie is inbegrepen het blad, welke periodiek zal verschijnen. De heer P. Wildeboer zegt dat de Ned. Tuinders- bond een strijdorgann is, om bij eventueele aanvra ge van steun, enz. paraat te zijn. In Schoorl is nooit een behoorlijke steun verleend, dus zou spreker ieder aanraden om lid te worden. Ook om als ver eeniging toe te treden, acht de heer Wildeboer zeer gewenscht. Hoe krachtiger men kan ageeren, hoe beter. Rondvraag. De heer Voorthuizen heeft nog ama zone-aardbei nlnnten ten verkoop aan te bieden voor f2.50 per 1000 stuks. Deheer Beudeker zou vanwege de vereen, graag een spuit zien aangeschaft om vruchthoomen te be spuiten. Door verschillende personen wordt dit af geraden wegens de hooge kosten. De heer P. Wildeboer zegt nog pogingen te wil len aanwenden om Rusland als land te erkennen en wil dienaangaande een motie indienen, welke dan aan den minister zal worden gezonden. De Voorz. gelooft dat dit meer op den weg ligt van groote vereen doch acht het ook wel goed als de kleine vereenigingen zich daarin ook moeien. Van verschillende kanten wordt er op aangedron gen, dat een dergelijke motie zal worden verzonden, wat dan ook zal gebeuren. Tenslotte sluit de voorzitter met de hoop dat 1936 goed voor de leden zal zijn. In de gehouden bestuursvergadering werd de heer W. Sevenhuizen met bijna algemeene stemmen tot penningmeester en waagmeester gekozen. ZONDAG 8 MAART. NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, voorm. 10 uur, Ds. Eikema. Barsingerhorn, geen dienst. Hoogwoud, voorm. 10 uur, Ds. Los. Aartswoud, geen dienst. Groet, zie Schoorl. Schoorl, voorm. 10 uur, Ds. Boeke. Oude Niedorp, nam. 7 uur, Ds. Boeke. Valkkoog, nam. 7 uur, Ds. Tlnholt. Ecnigenburg, voorm. 10' uur, Ds. Van Beek. C.allantsoog, voorm. 10 uur, Ds. van Wichen. Zang. Westerland, nam. 7.30 uur, Ds. Van Beek. Burgerbrug, zie St. Maartensbrug. St. Maartensbrug, voorm. 10 ur. Ds. Witkop. OudeSluis, zie Schagerbrug. Petten, goen dienst. Schagerbrug, nam. 7 uur, Ds. Witkop. Wieringerwaard, voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Anna Paulowna, nam. 7 uur, Ds. Vorstman. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. R. van der Veen. Hippolytushoef, voorm. 10 uur, Ds. Meihuizen. Den Oever (Kapel), nam. 7.30 uur, Ds. Meihuizen. Hippolytushoef, Dinsdag 10 Maart, nam. 8 uur, Doopsgez. Zusterkring. GEREF. KERK. Kolhorn, voorm. 9.30 uur en nam. 2.30 uur, Lees- dienst. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.30 uur, Ds. Ekerlng van Am sterdam. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3.30 uur, de heer Boon. Hippolytushoef, voorm. 10 uur. do heer O. Deen. Schagerbrug. Bijeenkomst Chr. Jongeman nenver- ecniging, Maandagavond 8 uur in het Evangelisa- tiegebomv. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, voorm. 10 uur on 's av. 7 uur, de heer I. Kuiper, van Bilthoven, w 4 r m e v h i' i z e m Vergadering „De Noord". Woensdagavond vergaderde de tuinbouwvereeni- ging jJDe Noord", ten lokale van den heer Wester. De voorzitter, de heer W. Gutker opende cle verga dering, de aanwezigen welkom heetende. Spr. me moreerde den nijpenden toestand. De prijzen der groenten van thans zijn goed, maar door de geringe teelt kunnen de prijzen het niet goed maken. Hierna werd den secretaris, den heer<P. Mink ver zocht, de notulen te willen voorlezen, wélke werden goedgekeurd. Mededeelingen. Een schrijven was ingekomen van den heer Blij- dendorp uit de Wieringermeer, die zijn bemiddeling aanbiedt aan hen, die kool wenschen' te verbouwen in de Wieringermeer. Voor kennisg. aangenomen. Jaarverslag. Hieruit valt te vermelden, dat de ver. 96 leden telt, een paar leden zijn overgegaan naar den L.T.B. Twee leden en drie bestuursvergaderin gen zijn over 1935 gehouden. Wat de rekening van de dorschmachino betrof, de ze was niet sluitend. Een wijziging heeft plaats ge had in het bestuur. De heer K. Molenaar heeft als secr. bedankt en in diens plaats is gekomen de heer P. Mink. Verder nog uitslagen over' de gehouden cursussen. Als rekening nazien er verklaarde de heer Jb. Swan alles in 'orde te hebben bevonden, en aclvis. de verg. tot goedkeuring. Rekening. De ontvangsten hadden bedragen f 234.89, iritg. f 181.66, batig saldo f 73,23. Verkiezing van 2 bestuursleden. De heeren P. Bar singerhorn en P. de Groot Jbz., die per, moesten af treden, werden herkozen. De heer Gutker werd herkozen als lid van het be stuur van de C.V.V.. Allen gekozenen namen hun benoeming- aan. Tot afgev. naar de alg. verg. C.V.V. zal het geheele bestuur worden afgevaardigd, en daarnaast drie le den, waartoe werden gekozen de heeren Jn. Kuiper, D. Mink en Jn. Gutker. Tot plaatsv. do heeren C. Mink, A. Vergaij en Jb. Swan Jr. Tot leden van de rekeningcomm. werden aangew. de heeren B. Barsingerhorn en Jb Vlam. Als plaats verv. de heer Jb. Gutker. Deze lieten zich de benoe ming welgevallen. Het bestuursvoorstel om het salaris van den se cretaris-penningmeester op f25 per jaar vast te stel- Tweede Kamer De salarissen der onderwijzers kloosterlingen in het geding EIEREN INPLAATS VAN BLIK- VLEESCH. DE REGEERING WAAKT VOOR DE BELANGEN DER GESTEUNDEN. Bij de verdere behandeling van de motie Boon zegt. de heer De Geer, dat dooi inschakeling van het begrip loon naar behoefte het denkbeeld van de mo tie is te verdedigen. Spreker geeft echter den heer Boon in overweging zijn motie zoo te wijzigen, dat de regeering wordt uitgenoodigd haar in het geor ganiseerd overleg te brengen. De heer Surig (r.k.) ziet in de motie niets anders dan een aanslag op de salarissen der onderwijzers kloosterlingen. „In communauteit leven" beteekent „in gemeenschappelijk bezit leven" en daar vallen vrijwel alleen de religieuze katholieke leerkrachten onder. De heer Lingbeek (h.g.) ziet niet in den heer Boon, maar in Dr. Colijn de geestelijke vader der motie. De heer Boon heeft dit ei van Colijn in zijn eigen nest gelegd en kijkt thans zeei trots en tevreden. Maar de religieuzen hebben de zaak allang door en weten zeer goed, dat als de heer Boon staat te pra ten over „communauteit" hij de kloosterlingen be doelt. Spreker is van meening dat de katholieken aansturen op een bevoorrechting van het roomsch- katholleke onderwijs in ons land. De heer Zijlstra (a.r.) betwijfelt of in communauteit leven goedkooper is. Dit zou een onderzoek moeten uitmaken. Nu de heer Boon zonder meer aanneemt dat dit het geval is, zal spreker's fractie tegenstemmen. De heer Möller (r.k.) zegt dat de heeren Zandt on Lingbeek niets van kloosters afweten en zou het niet kwaad vinden, als zij eens een achttal dagen in geestelijke afzondering in een klooster gingen doorbrengen. Spreker wijst op de groote uitgaven voor liefdadigheid der kloosters en ontkent het ver band tusschen behoefte en loon, hoewel dat in onze abnormale samenleving wel eens noodig kan zijn. Nadat de heer Boon zijn motie in de door den heer De Geer aangegeven richting heeft gewijzigd, en Minister Slotemaker de Bruine heeft medege deeld, dat aan deze motie evenveel aandacht zal worden gewijd als aan elke andere, wordt de stem ming hierover bepaald op hedenmiddag 1 uur. Interpellatie de Visser. Steunverlaging voor werkloozen. Aan de orde is dartrnu" de interpellatie de Visser in verband met maatregelen waardoor de steunuit- keeringen aan werkloozen worden verlaagd. De heer de Visser (c.p.) wijst op de neiging der regeering om door allerlei maatregelen, als verla ging der Kerstuitkeeringen, intrekking van de ver strekking van goedkoope margarine en blikvleesch en inperking der huurbijslagen, nog meer af te pin gelen van den werkloozensteun. Ook door slechte loonregelingen bij cle werkverschaffingen wordt ge tracht nog wat bezuinigingen, te bereiken ton koste van de armoede en ellende der werkloozen. Geen steunverlaging. De Minister van Sociale Zaken, de heer Slingen- berg, zegt dat de regeering evengoed als de Kamer leden weet dat de gesteunden het niet best hebben, maar bij steun en werkverschaffing dient nu een- naai rekening te worden gehouden met het budget. Het totale beschikbare bedrag maakt 20 uit van net rijksbudget. Het spijt spreker, dat de heer Vis ser dit gering vindt. De regeering waakt voor de belangen der gesteunden. In verschillende gemeenten, waar de werkloozen te kort kregen, heeft spreker de steunnormen doen vastleggen. Blikvleesch. Het blikvleesch was een gevolg der nood- slachtingen. Er wordt thans overleg ge pleegd om een groot aantal goede eieren te gen lagen prijs beschikbaar te stellen. Er moet zegt spreker, nu eenmaal verband be- aan tusschen loon en steun. De heer de Visser (c.p.) verklaart niet tevreden te zijn gesteld door het antwoord van den minister. De •egeering komt de werkloozen niet te hulp, maar laat hen in de ellende. Nadat nog de heeren Steinmetz (r.k.) en Bakker (c.h.) hun meening over deze aangelegenheid had den gezegd, werd de vergadering verdaagd tot van middag één uur. Verwachting: Zwakke tot matige Zuidelijke tot Westelijken wind, zwaar bewolkt tto betrok ken, waarschijnlijk eenige regen en iets zach ter. Verdere vooruitzichten: opklarend. Hierboven BAROMETERSTAND VAN HEDENMORGEN S UUR: 7GO. Het dunne pijltje geeft den vorigen stand aan TEMPERATUUR: 3 gr. C. 37 gr. F. „DAT IS GOED BEKEKEN!" Maar dan ook door een TERLEP'S BRIL! TERLEP'S DROGISTERIJ, Apothekers-Assistenten Hoogzijde 103 Schagen. Ion (was f 40) werd aangenomen, nadat de betrok kene verklaard had, met het verlaagde salaris go- noegen to nemen. Voorstel van het bestuur, om voor de naar de alg. vergadering der C.V.V. benoemde afgevaardigden anderen to benoemen, indien zij de besprekingen over den beschrijvingsbrief niet bijwonen, wordt goedgevonden. Voorstel voor de alg. verg. C.V.V. De heer Hop man bracht ter sprake het bestellen van tabaks zaad. Breedvoerig is dit punt besproken. De opmer king werd gedaan dat dit niet rechtstreeks van den fabrikant kan worden betrokken. Van Regeerings- wege is dit verboden. Besloten wordt hierover den heer Reitsema aan te schrijven en verder deze zaak op de alg. verg. ter sprake' te brengen. Rondvraag. Een der aanwezigen wijst er op dat in de afgeloopen winter cle koolakkers werden afge stroopt. Bouwers, die nog wat kleine kool hadden staan, vonden hun akkers veelal leeg. Besloten wordt in 't vervolg hierop streng toe te zien en dit door middel van aanplakbiljetten enz. kenbaar te maken. Van betrouwbare zijde werd nog medege deeld. dat het er wat de steun betreft, zeer duister uitziet. De steun op cle misoogst zal misschien voor enkelen nog wat helpen. De heer D. Mink vroeg hoe het stond met de uitloting van de rentelooze aandeelen. Voorzitter verklaarde dat rekening moet worden gehouden met de financieele toestand der kas. De heer Klant vond het billijk dat bij 'overlijden het bedrag wordt uitgekeerd. De armlastigen werden in de gelegenheid gesteld bij den secretaris het benoodigde tabakszand te be stellen. Een gewicht van 5200 Kg. werd besteld. Leden die niet ter vergadering waren en bestel ling wenschen te doen, wordt nog gelegenheid gege ven bij den secretaris, den heer P. Mink. Na nog enkele besprekingen van huishoudeljjken aard, volgde sluiting. w 7 e n f n a e v Woensdagavond J.1. had er in een lokaal der O. L. school te Hippolytushoef een vergadering plaats der Oudercommissie, alwaar werd gesproken over: Tand- verzorging. De vergadering werd geopend door den heer A. II. J. van 't Hof. Spreker heet de aanwezigen welkom en geeft in korte trekken weer het nut der tandver zorging. Hierna verkrijgt do voorzitter der oudercommis sie, de heer C. Metselaar Pz. het woord. Spr. zegt zich in verbinding gesteld te hebben met B. en W. omtrent de invoering van tandverzorging op de la gere school. Deze actie gaat hoofdzakelijk uit van Dr. De Vries uit Wieringerwaard. Op verschillende scholen in het kanton Schagen zijn de kinderen on derzocht en de resultaten waren bedroevend; het bleek hoe ouder de kinderen waren, hoe meer slechte tanden en kiezen er voor kwamen. Er bleek uit dit onderzoek, dat. een tandverzorging op cle scholen zeer gewenscht is. De kosten hiervoor zouden zijn 2 cent per week per kind of naar draagkracht der ouders van 50 cent tot f 2.De inning hiervan zou dan b.v. kunnen geschieden door eiken Maandag de kin deren 2 cent mee te laten nemen naar school om af te dragen aan de onderwijzer (es). Nadat de heer Metselaar het. onderwerp zeer uit voerig behandeld heeft, worden door verschillende personen vragen gesteld. De heer C. J. Bosker vraagt: Worden dan alle kin deren onderzocht? De heer Metselaar: Neen, alleen van die ouders die dit kunnen betalen; dit is natuurlijk een groot be zwaar. De heer P. J. Bosker vindt, dat als het door gaat, niemand buitengesloten moet worden. De heer Metselaar is het hiermede wel eens, maar de gemeente kan hieraan niet betalen, de ouders moe ten alles zelf bekostigen. Mevr. De Haan—Bosker vraagt: Wat is nu eigen lijk het juiste doel der commissie? Er is wel veel gesproken,, maar nog weinig definitief vastgesteld. De heer Metselaar zegt, dat. de commissie het plan had om deze week aan alle ouders een circulaire met invulformulier voor lidmaatschap te zenden. Mevr. de Haan is hier niet voor, zij wil hiermede wachten tot na den propagancla-avond van prof. Heeringa, welke spreken zal over de tandhygiëne. Ook is spr. er voor om in overleg te treden met de ouder commissies te Den Oever, Oosterland en Westerland. De heer C.. J. Bosker is hier niet voor, De heer Bontkes meende, dat dit meer een propa- ganda-avond zou wezen, waar geen besluit genomen zou worden. Na eenige discussie wordt aan de aanwezigen de vraag gesteld: wie wil er lid worden, wie niet? Van de 28 personen gaven zich er 27 op; een mooi begin dus. Besloten wordt, geen circulaires te sturen. De heer v. 't Hof noemt de namen der 140 ouders die nu onder de aanwezigen worden verdeeld om te bezoeken, zoodat ieder een 6-tal adresson kreeg. Niets meer aan de orde zijnde, sloot de voorzitter onder gewone plichtpleging deze zoo gezellige en ge animeerde vergadering.

Schager Courant | 1936 | | pagina 2