Plaatselijk Nieuws. De kerk en de vrede Bende winkeldieven gepakt Duitschland zal worden uitgenoodigd Predikbeurten. Sproeten komen vroeg in Uit den Langendijk. HET TEKORT OP DE DUITSCH-NEDERLANDSCHE CLEARING. Over de 40 mülioen Naar blijkt uit de gegevens Is het tekort van de Duitsch-Nederlandsche clearing per 29 Febr. geste gen tot f 40.373.000, een tekort als nooit te voren, REDDINGSBRIGADE LANGENDIJK. De reddingsbrigade Langendijk en Omstreken hield Dinsdagavond de eerste bijeenkomst in het gemeen telijk gymnastieklokaal te Noordscharwoude. Ruim twintig personen waren aanwezig. De heer C. Schrieken, voorzitter der brigade, ver welkomde de aanwezige leden en leiders op dezen eersten oefenavond. Spr. bracht in de eerste plaats dank aan het gemeentebestuur van Noordscharwou de voor de bereidwilligheid waarmede het gebouw geheel gratis was afgestaan. Den burgemeester als beschermheer werd dank gebracht voor zijn bemoeiin gen in deze. Ook is veel steun ontvangen en zal nog worden ontvangen van de heeren Dr. de Wit en Kooij, die zich beschikbaar stelden voor resp. het medisch ge deelte en voor de droge training. De vereen. E.H.B.O. heeft in deze medegewerkt door het meubilair be schikbaar te stellen; de zwemvereeniging te Broek op Langendijk heeft de hulpmiddelen voor het droog zwemmen in bruikleen gegeven. Verder richtte spr. hartelijke woorden tot den heer Rood en hoopte, dat de pers ook in de toekomst het streven der vereeniging zal blijven steunen. Hierna behandelde spr. wat alzoo moet gebeuren, om een goed redder te worden. Een presentielijst zal worden aangelegd, met het doel, eiken oefenavond te teekenen, wie de oefening bezocht. Spr. hoopte, dat allen de oefeningen-goed zullen bezoeken. Allereerst zullen alle leden nog moeten droogzwem men, alle handgrepen enz. moeten nog worden geleerd en men zal met zelfvertrouwen iemand moeten kun nen redden. De voorzitter sprak den wensch uit, dat men zijn dankbaarheid zou toonen aan hen die ons in de gelegenheid stellen redders te worden, door goede redders te worden. Medegedeeld werd, dat klossen met lijn voor het redden van drenkelingen, kunnen worden aange schaft. Diverse goede raadgevingen werden nog door den voorzitter gegeven, waarbij opgave werd gedaan van de telefoonnummers der doktoren om bij eventueele ongevallen deze zoo spoedig mogelijk te kunnen waarschuwen. Door Dr. de Wit werd een bespreking gehouden over het menschelijk lichaam, de ligging der orga nen, de bloedsomloop, terwijl door den heer Kooij werd begonnen met de training voor het zwemmen. Tenslotte werd besloten, tweemaal per maand bij een te komen en wel de tweede en vierde Dinsdag avond in de maand, terwijl nog gelegenheid bestaat, als lid toe te treden. Men deelt ons mede, dat zich na den eersten oefen avond weer een nieuw lid heeft aangemeld. Het amoveeren van een schuur en het bouwen van een winkelhuis alhier voor rekening van den lieer P. Kooij Wz. te Oudkarspel, is gegund aan den heer Jb. Balder te Broek op Langendijk, die had in geschreven voor f2220.in massa. OUDKARSPEL. Het Plan van den Arbeid. Woensdagavond werd door de afd. Ned. Tuinders- bond een vergadering gehouden, waar als spreker optrad de heer W. van Dok van Wijk aan Duin, met als onderwerp „Het Plan van den Arbeid", in hoofdzaak de landbouwparagraaf. Voorzitter, de heer N. Kaan, opende de bijeen komst, welke door pl.m. 60 personen bezocht was, met welkom tot de aanwezigen en den spreker. De ze vergadering is belegd, naar aanleiding van in de afd. geuite wenschen van de leden om ook op soci aal-economisch gebied eens een vergadering te hou den. Daarom is bet Plan van den Arbeid als onder werp gekozen. Men heeft zich op het standpunt ge steld, alles te onderzoeken en het goede te behou den. Hierna werd den spreker het woord gegeven, die schetste hoe de agrarische crisis is ontstaan, n.1. als gevolg van den wereldoorlog, toen men zich had ingesteld op een veel groot er gebruik dan in normale omstandigheden. Uitvoerig schilderde spr. de ineenstorting van de landbouwbedrijven, tenge volge van de concurrentie van het buitenland, toen de akkerbouw overging van graanbouw tot de meer intensieve teelten, van welke tijd dateert het speculatief verbouwen van kool, tuinzaden en boo- nen in de polders. Ook in het buitenland had men dat verschijnsel. Tnplaats van de rationalisatie zoo goed mogelijk te gebruiken en te beperken, heeft men deze verder doorgevoerd, om de concurrent^ zoo moÊreliilc dood te concurrceren. Spr. gaf hiervan* een duidelijke uiteenzetting. I-Iet principe van het exportecren met toeslag van de Rcceering tegenover dat van Denemarken, waar men dat nooit doet, gesteld, geeft een nadeel voor ons land. De gemiddelde prijs van de Deensche bo ter was op de Engelsche markt 72 cent per kilo. Die van de Hollandsche f 0.41 per Kg. De handels politiek, welke door de Regeering wordt gevoerd, keuren wij af. De organisatie van de aanvoer en export in Dene marken is de oorzaak van Minister Deckers. Dat ge beurt daar allemaal meer geconcentreerd, zoodat b.v. de boter voor 90 pet. over één bureau wordt verkocht. Spr. deed eenige mededeelingon over de methoden, waarop do. problemen van de werkloosheid worden opgelost, door z.g. onderbrenging, met loonen in na- tura, en een zeer groot aantal arbeiders op de be drijven, waardoor do kostprijzen worden gedrukt. Daartegen zal Nederland moeten concurreeren, het geen al weer uitkomt met het laatst afgesloten han delsverdrag met Duitschland, waarhij tweemaal zoo veel mag worden ingevoerd tegen hetzelfde bedrag aan deviezen van verleden jaar. Daartegenover stellen wij het Plan van den Arbeid. Spr. gaf een uiteenzetting van het Plan. Op zeer dui delijke wijze werd door den spreker het doel van het Plan van den Arbeid en van de landbouwparagraaf verklaard, waarnaar met groote aandacht werd ge luisterd. Van uitvoerig verslag achten wij ons ont slagen. naar aanleiding van onze publicatie van de door Ir. H. Vos uitgesproken rede te Schagen, welke wij in extenso plaatsten. Na de pauze werden nog eenige vragen gesteld, waarna sluiting volgde. DE CONTROLE OP DE UITVOER. Dat. er aan de kwaliteit van de tuinbouwproducten eischen worden gestold en de controle daarop door bet Uievoer Controlebureau goed werkt en wordt ge waardeerd, blijkt uit de cijfers, welke de Nederl. Ver eeniging van Fruit- en Groenten-importeurs bekend maakt over de verstrekte labels etc. door het U.C.B. Het aantal verkochte labels was in bet jaar 1933: 548.000 stuks; in 1934 was hot aanmerkelijk meer, n.1 690.500 stuks, terwijl het Jaar 1935 nog een stijging vertoonde tot 720,200 stuks. Hieruit valt dus af te leiden, dat het voordeel wordt ingezien, dat het Nederlandsrhe product wordt ge controleerd. Ook uit andere cijfers valt dit af te lei den, n.1. uit de door het U.C.B. afgegeven kwaliteits verklaringen. In 1935 werd voor 342 ton aardappelen, een derge lijke verklaring afgegeven, in 1933 voor 102 ton. 1934 komt hierbij echter niet voor. HOORNSCHE CREDIET- EN EFFECTENBANK Winst iets lager. Groote liquiditeit. Aan het jaarverslag van de Hoornsche Crediet- en Effectenbank N.V. ontleenen wij het volgende: Het totaal der uitstaande credieten is verder te- ruggeloopen, hetgeen uit den aard der zaak de in terestrekening ongunstig heeft beinvloed. Onze effectenzaken waren gedurende het grootste deel van het jaar van zeer beperkten omvang, ter wijl wij de extra bate in het vorige jaar uit conver sies misten. Eerst in de laatste maanden van het jaar was eenige opleving te bespeuren. Als gevolg van een en ander is de bruto winst kleiner; daar echter ook de rekening van onkosten en salarissen een lager cijfer aanwijst, is de netto winst slechts weinig veranderd. Enkele cliënten kwam in moeilijkheden. Tegen het op hen geleden verlies waren reeds voldoende voorzieningen getroffen. Daar de toekomst, van het bedrijfsleven nog steeds onzeker is en de landbouw- en tuindersbedrijven zich slechts met overheidssteun kunnen staande houden achten wij het gewenscht om ons voor de toekomst zoo sterk mogelijk te maken. Wij kunnen dan ook geen vrijheid vinden om voor te stellen een dividend uit te keeren. Wij wenden het voordeelig saldo aan tot versterking onzer onder crediteuren voorkomende afschrijvingsrekening. Het vorig jaar werd 2 pCt. uitgekeerd. De winst- en verliesrekening vermeldt in het debet: Onkosten en salarissen f61.264 (65.610); Voordeelig saldo f35.255 (37.497) en in het debet: interest en provisie f96.519 (f103.108). Voor kool is het aantal afgegeven verklaringen ruim verdubbeld, van 100 ton in 1933 tot 206 ton in 1935. Hierbij moet in aanmerking worden genomen de minderde export. Deze keuringen zijn vrijwel alle maal vrijwillig gedaan of volgens de voorschriften van het buitenland, dat deze kwaliteitsverklaringen eischt bij invoer. ffoocworn Burg. Stand vanaf Febr. 1936. Geboren; Liesbetli, dochter van Gerrit Jan Jonker en Dieuwertje Blanken; Jan, zoon van Pieter Koe man en Maria Johanna Dik; Theodorus Maria, zoon van Pieter Portegies en Maartje Langedijk; Simon Johannes, zoon van Johannes Rood en Anna Maria van Kampen; Hotske Annie, dochter van Roelof Maat en Anke Piekema; Jacobus, zoon van Pieter Karsten en Alida Poland; Jacobus, zoon van Petrus Boots en Margaretha Schoenmaker; Maria Cathari- na Gerarda, dochter van Cornelis Luiken en Af ra Jol; Willebrordus Joseph, zoon van Tijmen de Haan en Duifje Dekker; Wilhelmus Jozef, zoon van Roe lof op den Kelder en Margaretha Beers. Ondertrouwd en getrouwd: geene. Overleden: Klaas Vel, oud 77 jaar, echtgenoot' v. Geertje de Beurs; Maartje de Vos, oud 76 jaar, echtgenoot© van Willem de Ruiter. Loop der bevolking. Ingekomen: Herman Bakker, van Sijbekarspel in Gouwe H 24; Petrus Hendrikus Maas, van Ursem in Noordeinde D no. 86; Therese de Vries, van Span broek in Aartswoud F 23a; Klaas Sijtsma, van Fra- nekeradeel in Aartswoud F 5 Grietje Baas, van An- dijk in Gouwe N no. 7; Anna Roozendaal, van Schagen in Kerkelaan C no. 39; Thijs Zwiep en ge zin, van Heerhugowaard in Aartswoud E no. 7. Vertrokken: Luuwe de Vlugt, van Aartswoud G no. 10 naar Hoogkarspel; Simon Schouten, van Boe keiweg I 12 naar Abbekerk; Fokke de Bruin, van Pade B no. 23 naar Abbekerk: Mattheas Theodorus Kuijpers, van Weere K 28 naar Medemblik; Simon Wit, van Gouwe H no. 23 naar Schoorl; Nicolaas Boots en gezin, van Boekeiweg I 9a naar Sijbekar spel; Agatba Roozendaal, van Kerkelaan C no. 39 naar Harenkarspel; Grietje Silver, van Aartswoud G 23 naar Medemblik; Jacob Besseling, van Gouwe H 36 naar Heerhugowaard; Gerrit de Heer, van Aarts woud G no. 9 naar Barsingerhorn; Douwe Boorsma en gezin van Noordeinde D no. 77 naar Avenhorn; Johanna Christina Commandeur, van Kerkelaan C no. 58 naar Barsingerhorn; Mattheus Lodder, van Aartswoud F no. 21 naar Heerhugo waard. Z 1.1 PE Bij de op li. Woensdag gehouden stemming, werden tot Hoofdingelanden van het waterschap Zijpe en Hazepolder herkozen de heeren G. Rade maker en C. Kraakman. Voorts werd tot Hoofdingeland gekozen in de vacature C. Smit, de heer H. Over te 't Zand en in de vacature P. Doorn, de heer V. Bakker te Keinsmerbrug. ZONDAG 15 MAART. NED. HERV. GEMEENTE. Schagen, nam. 7 uur, Ds. Eikema. Burgerbrug, voorm. 10 uur. Ds. Witkop. Doop. St.-Maartensbrug, zie Burgerbrug. Oudesluis, nam. 2 uur, Ds. Vorstman, Petten, voorm. 10 uur, Ds. Enklaar. Schagerbrug, zie Oudesluis. Heerhugowaard, voorm. 10 uur, Ds. Van der Kam. Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. Eikema. Dirkshorn, geen samenkomst. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. Van Baaien. Noordscharwoude, voorm. 10 uur, Ds. de Leeuw. Winkel, geen samenkomst. Aartswoud en Hoogwoud, geen dienst. Groet, voorm. 10 uur, Ds. Boeke. Schoorl, zio Groet. Warmenhuizen, nam. 7 uur, Ds. Boeke. Valkkoog, voorm. 9.30 uur, Ds. Tinholt. Huisduinen, voorm. 10 uur, Ds. M. van Wichen. Julianadorp, nam. 7.30 uur, Ds. M. van Wichen. Anna Paulowna. voorm. 10 uur, Ds. Vorstman. Hippolytushoef, voorm. 10.30 uur, Ds. Van Beek. Oosterland, nam. 2 uur, Ds. Van Beek. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. Barsingerhorn, geen dienst. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. R. v. d. Veen. Burger-vlotbrug, geen dienst. Hippolytushoef, nam. 2.30 uur, Ds. Meihuizen. GEREF. KERK Kolhorn, voorm. 9.30 uur en nam. 2.30 uur, de heer D. Visch. EVANGELISATIE. Schagen, voorm. 10.30 uur, de heer Hofmeester, van Amsterdam. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 2.30 uur, de heer Boon. Hippolytushoef. voorm. 10 uur, de heer O. Deen. Schageihrug, Bijeenkomst Chr. Jongemannenvereeni ging, Maandagavond 8 uur, in het Evangelisatie gebouw. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, nam. 7 uur, de heer J. Sevensma van •Amsterdam. RUGBY TE ALKMAAR Holland-Bélgië A.s. Zondag 15 Maart zal in het Gemeentelijk Sportpark te Alkmaar de 5e landen-rugbyont- moeting Holland-België plaats vinden. Deze match wordt in rugby-kringen met veel belangstelling tegemoet gezien, daar zoowel in België en Holland het rugby-spel het afgeloopen seizoen bijzondere vorderingen heeft gemaakt, niet alleen in kwalitatief maar Ook in kwanti tatief opzicht. Ter Londensche zitting van den Volken bondsraad. Londen. De secretaris-generaal van den Volken bond, Avenol, heeft, naar Reuter meent te weten, het volgende telegram aan de leden van den Vol kenbondsraad gezonden: „De Britsche vertegenwoordiger in den Volken bondsraad heeft verzocht, op 14 Maart te Londen een buitengewone zitting van den Volkenbondsraad te doen houden. Indien vandaag om 15 uur geen en kel bezwaar is ingekomen, zal do voorzitter van den Volkenbondsraad op grond van artikel 2 van de pro- cedure-regels het Britsche voorstel als aangenomen beschouwen." Wanneer de formaliteiten beëindigd zijn, zal Ave nol, zoo gelooft men, telegrafisch de uitnoodiging tot de Duitsche regeering richten, om de zitting bij te wonen en haar standpunt uiteen te zetten. De morgen plaats vindende bijeenkomst van de onderteekenaars van het Locarno-pact zal, zooals men weet, worden gehouden in de historische zaal van het Foreign Office, waar het origineele pact is geteekend, doch de op Zaterdag vastgestelde zitting van den Volkenbondsraad zal in het St. James-pa- leis worden gehouden. Een arrestatie met hindernissen. Toen gistermorgen een winkelierster in het Bel gische grensplaatsje Esschen bij het hooren van eenig geluid in haar winkeltje naar voren kwam, ontdekte zij daar een ongunstig uitziend type, die bezig was bijeen te pakken, wat maar van zijn ga ding was en haar nu hij zich ontdekt zag toe voegde haar te zullen neerslaan als zij gerucht durfde te maken. De vrouw nam de waarschuwing ter harte en ging den winkel uit, doch sloot meteen den winkel af, zoodat de man gevangen zat, waarna zij de po litie alarmeerde. Bij zijn komst kon de commissaris van politie den man arresteeren, doch toen hij hem naar het politiebureau zou overbrengen, sprongen drie andere mannen op hem toe, die den arrestant wisten te ont zetten, waarna zij op de vlucht sloegen. Intusschen waren de veldwachter v. Osta en twee gendarmen ter assistentie gearriveerd, die de vluch telingen achtervolgden. Een der vluchtenden, die in de Vliet was gesprongen, werd door genoemden veld wachter, die eveneens den sprong in het koude water waagde, al zwemmende gearresteerd, terwijl de ove rigen door de drie andere politiemannen gevat wer den. Zwaar geboeid werd het heele stel onder grooten toeloop der dorpsbewoners, naar de gendarmerie-ka zerne overgebracht, waar bleek, dat men te doen had met zekere P. B. en v. N., uit Roosendaal, en zekere de R. en T., uit Fijnaart. Zij zijn gevankelijk naar het Huis van Bewaring te Antwerpen overge bracht. het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. EEN HUIS VOL LEED Tragische sterfgevallen Bij de familie H. te Merkelbeek (L.) deed zich een droevig voorval voor. De echtgenoote van H. die invalide mijnwerker is. lag op sterven. Een tante, die aan het sterfbed stond, zakte plotse ling ineen, door een beroerte getroffen, en stierf op hetzelfde oogenblik. Inmiddels overleed ook de stervende Men kan zich de ontsteltenis voor stellen bij dit tragisch gebeuren. DOOR EEN AUTOBUS AANGEREDEN Meisje ernstig gemond. Op het kruispunt BrinklaanHavenstraat Nassaulaan te Bussum werd een 19-jarig meisje dat daar met een jongeman fietste, door één der autobussen, die den dienst in de gemeente onder houden, aangereden. Het meisje werd tegen den grond geworpen en bleek een hersenschudding te hebben opgeloopen. In bewusteloozen toestand werd ze per poli- tiebrancard naar de St. Gerardus Malella-stich- ting vervoerd. GEVAARLIJKE OEFENRACE Dame en kind door wielrenner omvergereden. Eenige wielrenners, maakten op hun race fietsen, een z.g. oefenrit door den Haarlemmer meer. Een hunner reed op den IJ-weg nabij Zwanenbug in woeste vaart met zooveel kracht tegen een dame en een jongentje op, die aldaar wandelden, dat beiden tegen den grond sloegen. Het jongetje, een vierjarig zoontje van den heer v. d. V. te Zwanenburg dat inwendig ge kneusd werd en een hersenschudding kreeg, moest met een ziekenauto naar een ziekenhuis in Haarlem worden overgebracht. Ook mej. S. was ernstig gevallen, dat voor een hersenschad ding wordt gevreesd. Belangrijke rede van den pans verwacht. Reuter meldt uit Vaticaanstad: Men verwacht, dat. Z.H. de Paus morgen een rede van internationale draagwijdte zal uitspreken ter gelegenheid van een receptie van de studenten der kerkelijke colleges, die hebben deelgenomen aan den cursus tot voor bereiding op de Katholieke Actie. Vredes-oproep van Kardinalen. Dè Kerkprinsen van Frankrijk doen een be roep op alle menschen van goeden wiL Parijs. De jaarlijksche conferentie van de kar dinalen en aartsbisschoppen van Frankrijk, die op het oogenblik te Parijs bijeen is, heeft gister een manifest uitgevaardigd, waarin het volgende gezegd wordt: „Als vertegenwoordigers van de moreel c beginse len welke het leven en de betrekkingen tusschen de volken moeten regelen, doen wij een beroep op alle geloovigen van Frankrijk, op ale menschen van goeden wil. Dat zij God smeeken, van alle volkeren den geesel van den oorlog af te wenden en hun de weldaad des vredes te behouden of terug te geven. Moge onze moed groot genoeg zijn, om de moei lijkste plichten te verrichten en zoo noodig alle ofr fers te brengen. Dat de eendracht, welke wij voor allen vragen, al lereerst heersche onder de Franschen, de eendracht die den schoonen naam verdiende van „union sacrêe". Alleen tegen dien prijs zal ons Frankrijk, terwijl het aan den vredeswil, welke net bezielt, in alle op rechtheid uiting geeft, zijn geschiedenis en zijn ro£ in de wereld waardig zijn". ALG. VERG. SUPPORTERSVER. „GEEL ZWART,* Dinsdagavond vergaderde ten lokale Raven aan dfc Loet bovengenoemde vereeniging onder vooratter- schap van den heer G. Koch. Nadat het gebruikelijke Schager halfuurtje ver streken was heette voorzitter allen hartelijk welkom,, de hoop uitsprekende dat de besprekingen in het be lang der v.v. Schagen moge zijn. Aangezien geen ingekomen stukken aanwezig wa ren werd direct overgegaan tot het verslag van den penningmeester, den heer H. de Jager. Hieraan ont leenen wij het volgende: Dc ontvangsten hebben ba- dragen f 121.54, uitgaven f 63.13, aldus een batig saldo van f 58.41; vorig jaar f 59.37, derhalve een Jcleine teruggang van f 0.96. De heer de Jager merkt op dat het batig saldo groo.- ter had kunnen zijn, indien de leden hun contribu tie op tijd hadden betaald. Er zijn nu reeds leden die 4 of meer maanden op achter zijn geraakt', door wel ke oorzaak dan ook. Besloten werd deze leden te verzoeken hun contributie aan te zuiveren en ze an ders van de ledenlijst af te voeren. De inning der contributie geschiedde thans door den heer F. Groo- tes, die hiervoor een geringe vergoeding kreeg. Deze heeft echter daarvoor bedankt. Voorgesteld werd thans om de contributie-inning gelijk reeds eerder is geschied, zelf ter hand te nemen. De bestuursleden zullen elk dan een aantal leden afgaan. Aldus werd besloten. Bestuursverkiezing Bij acclamatie worden herbenoemd de heeren G. Kooh, C. Molenaar, H. de Jager en C. Tuinman. Doordat de heer J. Lingeman niet ter vergadering aanwezig was en ook niet volgens de leden actief ge noeg heeft deelgenomen aan de vereenigingsbelan gen, werd besloten daarvoor een ander te kiezen. In de plaats van den heer Lingeman werd na enkele stemmingen gekozen de heer P. Krook, welke onder dankzegging zeer gaarne zijne benoeming aannam. 25-jarig bestaan v.v. Sparta. De voorzitter brengt naar voren dat op 11 Mei a.s. de v.v. Sparta 25 jaar zal bestaan. Het bestuur heeft gemeend hieraan ook haar medewerking te moeten verleenen. De vergadering gaat hiermede accoord en geeft het bestuur in deze vrij mandaat. Bus naar Nieuwe Niedorp. Het bestuur stelt voor Zondag a.s. voor de leden, die niet met hun contributie op achter zijn, gratis een bus te laten rijden naar Nieuwe Niedorp om al daar den wedstrijd N.V.V. 1Sparta 1 bij te wonen. Natuurlijk had geen der aanwezigen eenig bezwaar daar tegen. Uitdrukkelijk werd echter als voorwaarde gesteld dat geen contributieachterstand aanwezig mocht zijn bij de leden. De rondvraag leverde niets geen bijzonder op en kon de heer Koch onder dankzegging voor de aan gename besprekingen deze vergadering sluiten. SLOOPEN OUDE O. L. SCHOOL. Woensdagmorgen werd ten gemeentehuize aanbe steed het sloopen van het oude O. L. schoolgebouw aan de Loet met bijkomende werken. De uitslag der besteding was als volgt: (alle be dragen werden geboden): A. Tuin, 't Zand f 260; fa. J. Lutjeharms, Schagen f 200; de Groot en Molenaar, Alkmaar f 278; F. Schot ten, Schagen f 250"; B. v. d. Hoven en II. Zijlstra, Schagen f 517; G. Couvert. Alkmaar f 103: J. Schoen, Zijpe f 275; C. Bontes, Schagen f 510; .Toli. Revers, Schagen f 161; M. Schoen, Schagerbrug f 200; M. Schoen, Schagen f 250; J. Faber, C. Rood en H. Vis ser, Schagen f 312; J. Habé, Alkmaar f 775, J. v. Sti- nriaan, Schagen f 510. De gunning is nog niet be kend. RIJKSPOSTSPAARBANK. In den loop der maand Februari 1936 werd aan bet kantoor Schagen op spaarbankboekjes ingelegd f21931,99; en terugbetaald f 20328.16 Derhalve meer ingelegd dan terugbetaald f 1603.83. Het aantal! nieuw uitgegeven boekjes bedroeg 18. SCHAGEN-NIEUWS. Programma voor Zondag a.s. N.V.V. I—SCHAGEN I. Vertrek per bus 1 uur. D. Arnoldus J. Peetoom V. Vlottes J. Weeland A. Slikker IL Middelbeek D. Schoorl H. Veenstra S. Grootes C. de Moor Jb. Dekker Reserves: W. J. Biersteker, P. de Vries, voor. P Boon, E. Rus, achter. SCHAGEN 3—DIRKSHORN 1. T. Bij post T. Moransart J. Franzen H. Naber S. Breebaart J. v.d. Oord M. Slikker P. Kistemaker J. Broer P. Schoorl Jb. Broersma. nes.: G. Koch, voor, A. Molenaar, achter. Heeft een van de spelers bij vergissing een scheert^ eschermer van J. Broer in zijn koffer gedaan? Ge lieve hem dan terug te bezorgen voor Zondag. Gaaf in groote getale mede naar N. Niedorp. Geeft U dat op bij C. Keijzer, Lauriestraat 20, Schagen.

Schager Courant | 1936 | | pagina 2