H. M. de Koningin bij de militaire oefeningen op Waalsdorp. H. M. de Koningin heeft Woensdagmiddag op het terrein van de Stormschoo! nabij Waalsdorp een oefening bijgewoond van de regimenten Grenadiers en Jagers en het vierde regiment Infanterie uit Leiden. De Koningin met de officieren op het oefenterrein Sarraut, de Fransche premier, tijdens zijn rede voor de Kamer, waarin hij uitvoerig den internationalen toestand na de opzegging van het Locarno-verdrag door Duitschland besprak Het voorloopig Nederlandsch elftal heeft Woensdag te Rotterdam éen wedstrijd gespeeld tegen de Engelsche club Nottingham Forest, welke door de gasten met 1—0 werd gewonnen. Een spelmoment Dr. W. de Vfugt, burgemeester van Amsterdam, is Woensdag met zijn echtgenoote per „Johan de Witt" van zijn buitenlandsch verlof in de hoofdstad terug gekeerd De nieuwe huishoudschool te Sneek is Woensdag officieel door minister Slotemaker de Bruïne geopend. Eenige leerlingen bieden 2Exc. de producten van haar kookkunst aan Minister-president dr. H. Colijn hield Woensdagavond in het hoofdgebouw van P.T.T. te den Haag over de beide zenders een radio-rede waarin hii den inter- Een nieuwe Dieselbus van Nederlandsch Fabrikaat heeft Woensdag voor de Haagsche Tram in de residentie proef- gereden Vlug, Yoordeelig, maar niet veilig. Op de Haarlemmersluis te Amsterdam werd Woensdag een groote vrachtauto door een motorwagen der gemeentetram gekraakt Bij een transport brak deze week te Hamburg een olifant los, die heel wat consternatie in de stad veroorzaakte, zoo dat zelfs politie en brand weer er aan te pas moes ten komen

Schager Courant | 1936 | | pagina 8