Een nieuwe dokter Uit Bergen. Steun terugbetalen Berger Sportvereeniging. WIE ttlNGERW AARD Vergadering van de Handeldrijvende en Industri- eele Middenstandsvereeniging, op Donderdagavond in het Wapen van Wieringerwaard. Aanwezig 5 bestursleden en één gewoon lid. Kolos sale belangstelling! Na opening door den heer C. Rezelman en voor lezing notulen, volgde het jaarverslag van den secre taris, waarbij bleek dat het ledental met één was vermeerderd en dat de vereeniging herdoopt is, t.w. afdeeling Wieringerwaard van den Kon. NederL Mid denstandsbond, district elf. Een serie ingekomen stukken werden na breed voerige bespreking voor kennisgeving aangenomen. Een dezer stukken betrof Credietverleening aan den kleinen middenstand uit een op te richten borg stellingsfonds, waarvoor financieele medewerking werd verzocht, alsmede om een verzoek te richten tot het gemeentebestuur om een financieele bijdrage. De heer Sijbrands, bestuurslid van district elf, lichtte een en ander toe, wat betrof de strekking enz. van bedoeld fonds. Het voor en tegen werd breedvoe rig besproken met als uitslag: „Afwachtende houding aannemen." Voorzitter deelde verder mede, dat de Bondsver gadering den 6 Mei zal worden gehouden en het Con gres in begin Juni. Voorheen was dit altijd één ver gadering. Tevens bracht de heer Rezelman verslag uit van üde te Schagen gehouden vergadering van district elf. De rekening van den penningmeester, nagezien •door den heer P. Marrees, werd in orde bevonden. Ontvangst met inbegrip van f 27.13, saldo vorig jaar bedroeg f74.63; uitgaaf f34.20, zoodat er een batig saldo bleef van f40.43. De rekening werd aldus vast gesteld. Als bestuursleden moesten aftreden de heeren C. Rezelman en Jb. Haverkorn, terwijl er een vacature is ontstaan wegens vertrek van den heer K. Zan der. De heer Rezelman als voorzitter herkiesbaar, werd met algemeene stemmen herkozen, terwijl na twee stemmingen gekozen werden de heeren Jb. Kui per en W. v. d. Ham. Voor de a.s. te houden districtsvergadering zullen door het Dag. bestuur een paar afgevaardigden wor den aangewezen. Ook gaf voorzitter nog in overwe ging om in een volgende vergadering met een voor stel te komen voor contributieverhooging. Bij de sluiting sprak voorzitter een woord van dank tot den heer Zander, die vanaf de oprichting lid is geweest en alle ups and downs heeft meege leefd en wenschte hem in zijn nieuwe woonplaats alle goeds toe. De heer Zander dankte den voorzitter en sprak zijn beste wenschen uit voor den bloei van de vereeni ging, Oü DE NIEDORP Naar wij vernemen heeft het plaatselijk crisiscomi té van het Nat. Crisiscomité een ruime zending goe deren ontvangen, hetgeen blijkens medcdeeling van het N.C.C. mogelijk is geworden door een royale gift .van H.M. de Koningin. 'T VELD. R.K. Coöp. Boerenleenbank. Woensdag j.1. werd ten lokale van den heer G. Ligt.- hart de algemeene vergadering gehouden van de R.K. Coöperatieve Boerenleenbank alhier. Van de 302 leden waren er 37 aanwezig. Na opening door den heer And. Dekker, directeur Volgde lezing der notulen welke onder dank werden goedgekeurd. Vervolgens komt in behandeling de rekening en balans, waaruit wij, voor zoover de rekening betreft, het vólgende vermelden: Aan spaargelden werd ontvangen f 12&093.60 en terugbetaald f 12o.044.99. Aan voorschotten werd ver strekt f 17.703 en op voorschotten afgelost f 28.715.85. De balans gaf cle volgende cijfers aan: Bezittingen: Inhoud kas f 9.290.51; uitstaande voor schotten f 251.627.96; aandeelen f 320; te vorderen rente f 1.115.78, vordering Centr. Bank f 9.348.72; to taal f 271.702.97. Schulden: spaargelden f 223.629.58, in loopende re kening f 17.473.16, rente f 698.92, reservef. f 28.561.70, winst over 1935 f 1.339.61, totaal f 271.702.97. Een en ander -werd goedgekeurd. De kassier, de heer F. Jong Cz. bracht daarna een uitgebreid jaarverslag uit, hetwelk in dank door de vergadering werd aanvaard. Een der aanwezigen trad als lid toe. Het periodiek aftredend bestuurslid de heer J. Ligthart te 't Veld en het lid van den Raad van Toezicht de heer W. H. Bierman te Zwarteweg worden met algemeene stemmen herkozen en danken de vergadering voor het in hen gestelde hernieuwde vertrouwen. Het bestuursvoorstel om de winst over 1935 aan de reserve toe te voegen en om 4 leden, die woonplaats kozen buiten den werkkring der bank het lidmaat schap op te zeggen, wordt met algemeene stemmen aangenomen. Bij de rondvraag wijst de kassier er op, dat voor schotten steeds tijdig dienen te worden aangevraagd, omdat het bestuur slechts éénmaal per maand ver gadert, n.1. de eerste Maandag van iedere maand en bovendien steeds dispensatie moet worden aange vraagd bij de Centrale Bank, Hierna sluiting. SCHOORL Oliebollendag. Als deze regelen onder de oogen der lezers komen is alles reeds in de groote keuken van den heer v. d. Garde in de weer om de oliebollen klaar te maken voor den vandaag in Schoorl te houden Olie bollendag ten bate van de Vereen, voor Huisverzor ging. De gezamenlijke bakkers hebben spontaan de benoodigde voorraad meel beschikbaar gesteld, ter wijl do slagers en winkeliers ook geheel gratis zorgden voor olie cn vet, benevens de rozijnen. Een aantal dames zullen met 2 auto's, oveneens beschikbaar gesteld, bij allen rondgaan om dit kos telijke product te verkoopen. Enkele leden van de zoo gewaardeerde Schoorlsche fanfare zullen voor de noodige tam-tam zorgen. Wij hopen dat vele olie bollen vandaag hun weg zullen vinden, opdat ruime hulp in de ziekenkamers kan worden verschaft, daar waar zulks noodig is. Koopt oliebollen! Ze smaken lekker en U steunt tevens een mooi en goed werk! Ouderavond O.L. school. De O.L. school te Schoorl hield haar 2e Ouder avond. Als onderwerp voor dezen avond was go- kozen de tand verzorging. De heer P. J. Maars opent de vergadering met een woord van welkom aan de 34 opgekomenen en in 't bijzonder aan den heer Elema, tandarts tc Bergen. Deze gaf aan de hand van enkele teekeningen een inzicht in de groei van het gebit en behandelt de vraag, hoe en waardoor een gebit ziek wordt, n.1. door 't inwerken van zuren op het glazuur. Spr. constateerde, dat bij de thans levende gene ratie het melkgebit zeer slecht is te noemen, maar wierp zich op als verdediger der tandverzorging op de scholen. Veel bezwaren werden door spr. naar voren gebracht en wel vooral de bijdrage van 2 ct. per week en per kind, zooals door velen als basis op ouderavonden is aangenomen. Dit bedrag is veel te laag te noemen, dit moet minstens fl.80 a f2.-— per jaar zijn. Spr. achtte, gezien de tijdsomstandig heden, waarin we nu leven, deze kwestie niet ge makkelijk uitvoerbaar. Nadat nog enkele vragen tot aller tevredenheid werden beantwoord, sluit dc voor- cjoze mooie en nuttige avond. Bakkerstentoonstelling te Alkmaar. Op de tentoonstelling van werkstukken, vervaar- did door leerlingen van de bakkerij-cursussen, uit gaande van de A.C.O.B.A.V.O. (Alkmaarsch Comité voor Bakkers vakonderwijs) gehouden in het Gul den Vlies te Alkmaar, behaalden onn. de volgende leerlingen uit onze omgeving een prijs: Vrije montê, 2e jaars: 2e prijs K. Kistemaker, St. Maarten; diploma L. Tijma, Oude Niedorp. Vrije inz. 2e jaars: 2e prijs A. Franzen, Schagen; 3e prijs F. Deys, Bergen; S. Kuiper, Schagen; Th. Meereboer, Schagen. Marsepein, verplicht, le jaars: lep rijs P. Balk, Anna Paulowna; 3ep rijs C. Stam, Warmenhuizen; diploma C. W. Slikker, Julianadorp. Garneerwerk, verplicht: le jaars: le prijs P. van Groeningen, Bergen; 2e prijs J. Doets, Anna Pau lowna; diploma C. W. Slikker, Julianadorp. Verplicht grootbrood, 2e jaars. cursisten: le prijs A. Franzen, Schagen; 2e prijs J. Eeken, Heiloo; 3e prijs S. Kuiper, Schagen; 4e prijs Th. Meereboer, Schagen, 5e prijs J. Schotten, Schagen. Verplicht luxebrood, 2e jaars: 4e prijs Th. Meere boer, Schagen. Verplicht grootbrood, le jaars cursisten: 3e- prijs W. J. Wester, Kalverdijk. Verplicht luxebrood, le jaars cursisten: le prijs C Dekker Kalverdijk: 2e prijs W. J. Wester, Kal verdijk; 3e prijs R. G. Kuin, Noordscharwoude; di ploma: T. Keizer, St. Pancras. Luxe, vrije inz. le jaars: 2e prijs R. G. Kuin, Nd,- scharwoude; 3e prijs P. Keizer, St. Pancras. HOOGWOUD AAHTSWOUD. Dinsdag en Woensdag maakten de leden der vereen, voor Huisvrouwen een uitstapje naar Bloemendaal, om daar de prachtige installatie van het P.E.N. te aanschouwen. Vol lof keerden de dames van dit leer rijke uitstapje terug met dank voor de royale aan bieding van een en ander. W l ER1NOEN Burgerlijke stand van 13 tan. 19 Maart Geboren: Cornelis, zoon van Jn. Gielis en P. Duijn- ker; Grietje, dochter van J. Hensen en A. Modder man; Meijert Simon, zoon van M. Heijblok en G> M. Snooij; Simkje, dochter van K. E. Vlieg en M. Top. Ondertrouwd: D. Tijsen en G. Kuiper. Gehuwd: L. Zuidema en C. Ekelmans; H. Barelds en A. Rouwkema; J. Henstra en N M. Halfweeg. Overleden: Neeltjc Verfaille, 80 jaar, wed. W. Keij- zer. Overwerkvergunning Aan de N.V. Albert Heijn is voor 23 en 24 Maart a.s. overwerkvergunning verleend voor het winkelperso neel te Hippolytushoef, ten behoeve van de inven taris-opname. T A N O E N D IJ K BROEK OP LANGENDIJK. Brandstoffenzaak afgebrand. Vrijdagmiddag brak brand uit in de brandstoffenzaak annex petroleumhandel van den heer G. Biersteker. In een ommezien stonden de 2 pakhuizen in lichter laaie, gretig voedsel vindende, in den door petroleum doorweekten grond. De brandweer was spoedig ter plaatse en wist met 2 slangen op de waterleiding dc vuurhaard te beper ken tot do pakhuizen. Waar echter groot gevaar bestond voor de belen dende perceelen, waarvan enkele reeds begonnen te branden, liet men tevens de motorspuit der gasfa briek aanrukken, die in samenwerking met de hand spuit, de perceelen door nathouden voor erger wist te bewaren. Oorzaak onbekend. Verzekering dekt de schade. NOORDSCHARWOUDE. Bij beschikking van den Commissaris der Koningin zijn de volgende dienstplichtigen van de lichting '37 vrijgesteld, wegens broederdienst: Iv. Scheltus, S. Spanjaard en F. v. Straaten. NOORDSCHARWOUDE. Donderdagavond hield de R.K. Volksbond afd. Lan- gendijk de algemeene jaarvergadering in hotel De Burg, alhier. Ongeveer. 40 personen waren aanwezig. De Voorzitter, de heer Jb. Weel opende cle verga dering op de gebruikelijke wijze en verwelkomde de aanwezigen. De notulen van den secretaris werden onveranderd vastgesteld, evenals het jaarverslag over 1935. In dit jaarverslag werd medegedeeld, dat hot ledental on geveer stationair is gebleven. Er gaat nog veel in een kleine afdeeling om, bleek wel uit de opgave van het aantal uitgegane brieven, dat bijna twee honderd bedroeg. De rekening van den penningmeester, hierna aan de orde, werd eveneens goedgekeurd, nadat door cle kascommissie bestaande uit de heeren A. Oud en K. Schuijt, een gunstig advies was uitgebracht. Het voor- deelig saldo was ruim f 74. De begrooting voor het jaar 1936 werd behandeld en gaf een eindcijfer aan van f 445.70. Op dit cijfer werd zij vastgesteld. In de kascommissie voor het volgend jaar werden benoemd de heeren J. Mul en Chr. Wolf. Bij de gehouden bestuursverkiezing werden de af tredende heeren J. Broersen en Th. Laas herkozen. Vervolgens werd behandeld de beschrijvingsbrief voor de vergadering van den Centralen Raad, welke 6 Mei a.s. wordt gehouden. Verschillende voorstellen werden besproken. Een afgevaardigde zal worden aangewezen door het bestuur. Bij de rondvraag werd het bestuur dank gebracht voor de vele bemoeiingen inzake de verbetering van de positie van de werkloozen, terwijl tevens ver scheidene vragen over werkloosheidszorg werden gedaan en beantwoord. Sommige tuinders aan den Langendijk krij gen de laatste dagen zeer onaangename erva ringen, doordat ze inplaats van steurt ont vangen, weer steun moeten terugbetalen van eenige jaren geleden te veel uitbetaalde steun Er werden ons een paar gevallen medege deeld, daarbij aanmerkelijke bedragen dooi de tuinders moesten worden terugbetaald voor in een zeker tijdstip geveilde kriel, waar op ten onrechte steun was uitgekeerd. De kriel komt voor steun niet in aanmerking en is het dus billijk, dat hierop geen steun uit gekeerd wordt, maar voor de betrokkenen, die toch al zooveel gebrek aan geld hebben, is het allesbehalve een pretje, dit terug te be talen; bet wordt van de veilingnota's afge houden. Er waren tuinders die meer moes ten terugbetalen dan ze konden ontvangen. Een ander geval werd ons medegedeeld van gele kool, welke door een tuinder naar Am sterdam was gestuurd en welke daar op de veiling waren verkocht. Deze werd ook aan geschreven, dat bet door hem ontvangen be drag moest worden terugbetaald. Dat was van steun 1935. Allemaal verrassingen, waarmee men niet erg ingenomen is. DE STEUN VOOR DE MISOOGST. Naar wij uit betrouwbare bron vernemen, wordt er aan de maatregelen voor de uitbetaling van de misoogst-steun gewerkt, en wel op zoodanige wijze, uat eenige dagen geleden reeds door een der veiling- besturen een aantal aanvragen was terugontvangen om nadere inlichtingen. Hieruit kan worden afge leid, dat de aanvragen zijn doorgewerkt. Hopenlijk Iaat de uitkeering niet lang meer op zich wachten. Daarover kon men ons geen mededeeling doen. ANNA P AU T. O W N A Tegen half April of begin Mei zal de heer Veenis zich als medicus vestigen aan de Molenvaart. De heer Veenis werd 12 Augustus 1911 te Ambt Hardenberg (O.) geboren en kwam als 6-jarig knaapje naar Holland, toen zijn vader benoemd werd tot hoofd der school te Opperdoes. Hij bezocht de R.H.B.S. te Hoorn en studeerde daarna aan de Gem. Universiteit te Amsterdam, waar hij reeds op 23-jarigen leeftijd zijn artsdiploma behaalde. Sedert dien in hij werkzaam als assistent aau het Wilhelraina-Gasthuis te Amsterdam. De jonge dokter is nog ongehuwd, doch sedert do H.B.S.-schoolbank verloofd met de dochter van wijlen den welbekenden Rem. Predikant te Hoorn, Ds. A. Klaver, zoodat het huwelijk thans wel spoe dig zal plaats hebben, hoewel dit nog niet defini tief is geregeld. K O E O R A S JULIANADORP. Opening van de Fancy-fair voor Volks onderwijs. Vrijdagmiddag om 4 uur was hot oogenblik aan gebroken, dat de fancy-fair die georganiseerd is voor de afdeeling Julianadorp van Volksonderwijs, een aanvang zou nemen. In de zaal van het café Prins Hendrik" van den heer A. Kossen, die door de aangebrachte versieringen een feestelijk aanzien had gekregen, was een groot gezolschap genoodig- den, helpsters enz. aanwezig om bij de opening van deze bazar aanwezig te zijn. Medegedeeld zij, dat de meeste notabelen uit ouzo omgeving aanwezig waren, om door hun tegenwoordigheid luister aan deze gebeurtenis bij te zetten. Nadat allen op het podium, dat door bloemen en palmen van de firma van Amesfoort uit Den Helder in een gezellig zitje was herschapen, hadden plaats genomen, werd door een staf van jonge dames, de thee met een gebakje geserveerd. Daarna nam de Voorzitter van de afdeeling Juli anadorp van Volksonderwijs het woord om alle ge- noodigden welkom te heeten op dit festijn. Groot is onze dank, zegt spreker, aan al diegenen, zoowel groot als klein, die onder leiding van den heer Tichelaar deze fancyfair hebben weten te organi- segren. Zij hebben waarlijk succes geoogst voor hunne moeiten. Tallooze nijvere handen hebben een collectie fraaie handwerkon vorvaardigd, die gezien mag worden. Vele artikelen zijn ons door ver schillende firma's geschonken, en het is voor ons het bewijs, dat de bewoners van het Koegras voel, ja zelfs zeer veel met hun school op hebben. Dit ver heugt ons, zegt spreker, maar het verheugt mij bovenal als „Schoolmeester". De zaak waar het hier om gaat, dat is onze bus. Dat is steeds al een strijd geweest, zij het dan een finantieele strijd. Maar zij beantwoordt aan het gestelde doel en als de Ver eeniging een maal in het bezit zal komen van een vlag, dan zal als symbool onze bus daarop geschil derd worden. Dames en heeren, laatst sprak ik ie mand die zei, ik ben blij met uw school, maar om dat de gelegenheid beter is voor mijn kind om de Christelijke school te bezoeken, gaat het daarheen. Laten wij dus zorgen, dat onze kinderen naar de openbare school gaan, wij hebben de gelegenheid om daar voor te zorgen, laat het dus gebeuren. Ge zien de groote en veelzijdige medewerking hebben wij daar vertrouwen in, laat dit driedaagsch festijn in vreugde, in harmonie en eendracht er aan me dewerken, dat het verrichte werk bekroond wordt met succes en dus slaagt. En met deze woorden open ik deze fancy-fair. De verkoop nam een aanvang, een keur van arti kelen en attracties, deze week reeds vermeld, is aan wezig, en alles zal zijn weg wel vinden, Do bazar is ook Zaterdag en Zondag geopend, voor ieder is er dus gelegenheid deze met een bezoek te vereeren. De Harmonie „Kunstzin" verleent ook hier weer haar medewerking en is op Vrijdag-avond reeds begonnen met hare gewaardeerde medewer king. Maak dus een uurtje vrij om naar de fancy- fair te gaan, u zult er plezier hebben en het goede doel wordt gesteund. Dat is de wensch van Volks onderwijs. Het eerste elftal voor een moeilijke taak. De laatste competitiewedstrijd voor de b-adspiranten. Het tweede en de a- adspiranten spelen vriendschappelijk. Het eerste elftal krijgt morgen aan den Kerkedijk Z.F.C. 5 op bezoek en dat beteekent, dat B.S.V. voor een moeilijke taak staat. Weliswaar neemt do tegen partij een heel wat lagere plaats op de ranglijst in dan Bergen, maar daarin schuilt juist het gevaar, dat de Zaandammers zullen worden onderschat. Bo vendien zal de voorhoede door het gemis van Ario Rampen en Jac. de Groot belangrijk zijn verzwakt. Rampen vroeg met ingan'g van het nieuwe seizoen overschrijving aan naar Alcmaria en bedankte reecis nu als lid, tengevolge van een betreurenswaardig con flict met het B.S.V.-bestuur. Een conflict, dat naar ons voorkomt, niet noodig was geweest. .Tac. de Groot is helaas door den Bond voor drie wedstrijden uitge schakeld en mag dus morgen niet in competitiever band spelen. Aangezien het tweede elftal over bitter weinig bruikbare krachten beschikt althans in de voor hoede heeft de Elftal-commissie wederom de hulp van Sluizer ingeroepen, die de links-buitenplaats be zetten zal. De kans bestaat, dat als rechtsbuiten wordt gepro beerd Piet Duin, die tot voor kort in den R.K. v.v. Berdos dezelfde plaats bezette en zich nu als lid van B.S.V. heeft doen inschrijven. Ts Duin niet van de partij, dan zal Mat Kroon zijn plaats innemen. De voorhoede heeft voorts nog een wijziging ondergaan, daar Ab v. d. Berg van de midcïenvoorplaats naar rechtsbinnen is verhuisd en kreeg Fillet, zijn plaats als centervoor. Van rechts naar links is de aanval dus als volgt: Duin of "Mat Kroon, A. v. d. Berg. H. Fillet, J. Tuijn en L. Sluizer. Middenlinie en. achterhoede zijn onveranderd ge laten: Jan Ludding heeft zich door z'n goede spel in dit milieu, voorloopig althans een plaats in het eer ste. elftal veroverd. Wanneer er met denzelfden wil en hetzelfde vuur wordt gespeeld als in de laatste drie wedstrijden, dan geven wij B.S.V. ongetwijfeld de meeste kans op de overwinning. Geen onderschatting dus van de tegenpartij, maar een aanpakken van het begin tot l\et einde; alleen dan kan er gewonnen worden. De b-adspiranten spelen hun laatsten competitie wedstrijd in Uitgeest, tegen de b-adspiranten van dien naam. In Bergen wonnen de jongste B.S.V.'ers ge makkelijk met niet minder clan 8—0 en juist dit is voor de jongens een reden om nu op te passen. La ten ze de nederlaag in Oterleek geleden als een waarschuwing beschouwen en het niet te licht opne men. Ongetwijfeld heeft de voorhoede een gevoelig verlies geleden door het bedanken, om gezondheids redenen van den handigen Wim Nap. We zijn wel benieuwd hoe Jan Willig het op deze plaats zal doen, In de achterhoede is Fokke Jonker door Jaap Jan sen vervangen, die Zondag zijn debuut maakt iu B.S.V. Als de jongste B.S.V.'ers begrijpen, dat een over winning niet vanzelf komt, maar dat er voor gewerkt moet worden, dan gelooven we wel, dat ze beide puntjes mee naar Bergen kunnen nemen. Het tweede elftal speelt 'smiddags in Alkmaar een nuttigen oefenwedstrijd tegen een M.E.V.O.-combina- tie. Deze ontmoeting is vooral nuttig in verband met de waarschijnlijk binnenkort te spelen degradatie? wedstrijden. De a-adspiranten spelen 's morgens om elf uur een vriendschappelijken wedstrijd tegen Alcmaria Vic- trix b. Daar Jan van de Plas deze maand nog niet beschikbaar is, neemt Fokke Jonker dc rechter back plaats in en speelt aanvoerder Kuipers spil. We voorspellen hier een aardig partijtje voetbal en ecu overwinning voor de gasten. Het programma voor morgen. Hét volledige programma voor de morgen door B.S.V. te spelen wedstrijden luidt als volgt: B.S.V. 1—Z.F.C. 5. 2 uur, M.E.V.O.-combinatie—B.S.V. 2. 2 uur. (Vriendschappelijk.) Vertrek per fiets om kwart over een van de Bree* laan (station). B.S.V. a—Alcm. Victrix b. 11 uur, Vriendschappelijk.) *1 Uitgeest b—B.S.V. b. 10.30 uur. Vertrek per auto om half tien van de Breelaau (station). De Elftallen. le Elftal: J. de Moor, doel: P. Beeldman en D, Min, achter; J. Ludding, D. de oJng en B. v. Diepen, micl den: P. Duin of M. Kroon, A. v. d. Berg, H. FilleFt, J. Tuin en L. Sluizer, voor. 2e Elftal: A. van Diepen doel; R. Koning en H. Plomp, achter; N. Klinkhamer, A. ton Herkei en A. v. d. Berg Jr., midden C. Krqon, F. Flurschutz, J. d. Groot, J. Halff en H. v. d. Grjjspaarde, voor. Adspiranten A: K. Colnot, doel; F. Jonker on C Jansen, achter: J. Kramer, G.' Kuipers en R. Mansen, midden; P. Wijers, H. Busselman, J. Eriks, X. v. d. Berg en D. Oosterling, voor. Adspiranten B: D. Bakker, dool; T. Jansen en D, Zwakman, achter' W. Rensink, F Marp en H. Blees, midden; K. ten Bruggencate, J. Buijs, J. Willig, Tic Kroon en D. Mosk voor. BEGROOTING 1936. De Raad ezer gemeente is in openbare zifting bijeengeroepen op Donderdag 26 dezer, fles namid dags om 2 uur en voortzetting des avonds, ter be handeling van cle gemeentobegrooting voor hei dienstjaar 1936. Aan den haven £en houtsnede van Specht

Schager Courant | 1936 | | pagina 15