Parijs maakt schuilplaatsen tegen luchtaanvallen. r De ambassadeurs-vergadering te Parijs. V.l.n.r.Laroche, ambassadeur te Brussel; Leger; Flandin; Sarraut; De Chambrun, ambassadeur te Rome; Paul Boncour en Poncet, ambassadeur van Frankrijk te Berlijn Het aflossen van de wacht voor Whitehall te Londen is een evenement, dat steeds weer een talrijke belangstellende menigte trekt Englander en Fleischmann tijdens bun eereronde bij de Duitsche internationale motorwedstrijden op den weg, waarbij zij winnaar van het nummer 350 c.Mi8 werden De heer J. A. Bakhuizen, burgemeester der gemeenten Leimuiden en Rijnsater- woude, is benoemd tot burgemeester van Nieuwveen Problemen. In de hoofdstad is Maandagavond de wedstrijd aangevangen om het dames-schaaak- kampioenschap Yan Amsterdam. Twee der deelneemsters bij het spelen van haar partjj De ruimten van den „ondergrondsche" te Parijs worden bruikbaar qemaakt als schuilplaatsen bij even- tueelen luchtaanval, - Acht duizend personen kunnen op verschillende punten hier een veilig heen komen vinden Het telex-telegraafnet van het Alg. Ned. Persbureau is Maandag in tegenwoordig heid van minister De Wilde officieel in gebruik gesteld. Voorste rij v.l.n.r.: de heer H. H. J. v. d. Pol, pres.-dir. van het A.N.P.minister mr. J. A. de Wilde en ir. M. H. Damme, directeur-generaal der P.T.T. Jan Pijnenburg en Piet van Kempen hebben den .Nacht van Parijs" in het Palais des Sports in de Fransche hoofdstad gewonnen. Het koppel na de overwinning Volgens oud Joodsch gebruik werd Maandag op het Jonas Daniël Meijer- plein te Amsterdam een hoeveelheid brood verbrand De werkzaamhe den voor de brug over de Schie te Overschie in den snelverkeerweg den Haag-Rotter dam vorderen snel. Een kijkje op het viaduct

Schager Courant | 1936 | | pagina 8