Sport van de Paaschdagen Succis-Volewijckers 2-0. K.N.V.B. Helder-H.R.C. 1=2 Dinsdag 14 April 1936. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9955 N.HV.B.=uitsla<*en. Feyenoord kampioen. Xerxes behou- denl H.R.C. kampioen. Overzicht van 12 en 13 April. Druk gevoetbald is er met de Paasch niet. Het programma was klein, maar belangrijk. In afd. II won Feijenoord met 41 van Excelsior waardoor zij kampioen is geworden. In afd. I werd als beslissingswedstrijd voor de on derste plaats gespeeld XerxesH.D.V.S. De club van Lagendaal bleef in de meerderheid met 32, het geen geen afspiegeling is van de spelverhouding. De ploegen ontliepen elkaar hoegenaamd niets. Lagen- daal's. schot gaf echter den doorslag. De stand in afd. II is: Feijenoord Blauw Wit 18 13 17 12 2 59—19 3 37—14 In afd. III eindigde de wedstrijd P.E.C.S.C.H. in 6-6. In afd. IV werd nog gespeeld EindhovenP.S.V. •1—3 en JulianaLonga 4—1. Afd. V leverde op HoogezandVeendaim 22, ter wijl de promotiewedstrijd B.R.C.Achilles 03 werd, wat van de eerste klassers een keurig begin is, dat het beste doet hopen. K.N.V.B.'ERS IN NOORD-HOLLAND. 3 A. H.R.C. is dan toch kampioen geworden. De belang rijkste stoot daartoe gaf zij echter zelf niet al is de 21 overwinning op Helder op zichzelf onont beerlijk geweest neen belangrijker werk deed Suc ces in Racing's voordeel door geheel onverwacht met 20 van Volewijckers te winnen, waardoor de laat- sten volkomen uit den strijd kwamen te liggen en slechts nog weer aan bod zouden hebben kunnen komen indien Racing het tegen Helder had laten lig gen. Men denke echter niet dat Succes zich alleen uit iiefde voor H.R.C. zoo uitsloofde. De belangen van Succes zelf bij elk te veroveren winstpunt waren ook zeer groot. Want het blijkt nu wel duidelijk hoe een stuk Succes haar papieren heeft doen rijzen. Een gelijk spel tegen K.V.V. is nu voldoende om den dans te ontspringen. En zelfs indien verloren werd blijft de kans om het gevaar te ontsnappen zeer groot. Want Beverwijk heeft ook nog maar 11 punten en ze zou het. pas tot 13 punten kunnen brengen door Helder in de Wijk te kloppen. Uiteraard is dit best mogelijk en daarom moet Succes o.i. nog even ter dege uitkijken tegen K.V.V. In Den Helder was het Zondagavond, zooals te be grijpen was, groot feest. Racing heeft li^t dan ook wel verdiend. Alleen zouden we graag zien dat zij jn haar slotmatch tegen Volewijckers haar beste kunnen toonde' opdat we daarin een maatstaf vin den om haar spel met dat van Kinheim en D.W.V. te vergelijken. Dit is noodig omdat ons nu de zeker heid ontbreekt haar tegen genoemde ploegen de bes te troeven toe te kennen. Racing's spel mag ons ze ker niet verlokken'tot de gedachte dat Den Helder w a a r s c h ij n 1 ij k een tweede klasser krijgt. Intüs- schen kan het er evengoed van komen en wij zou den de laatsten zijn om te zeggen dat we het niet hopen maar blind vertrouwen in de> verwezenlij king dier kans hebben we nog niet. De stand is: H.R.C. 17 12 3 2 50—27 27 Volewijckers 17 11 1 5 50—27 23 Zaandijk 17 10 2 5 39—23 22 Helder 17 6 5 6 32—28 17 Hollandia 17 8 1 8 30—29 17 Alkm. Boys 17 6 3 8 31—41 15 Purmersteijn 17 6 2 9 43—48 14 Succes 17 6 1 10 25—40 13 K.V.V. 17 3 5 9 30—43 11 Beverwijk 17 4 3 10 25—43 11 2 B. Hier speelde kampioen Velox puntloos tegen B.F.C. gelijk (00); O.S.V. klopte Z.V.V. met 4—2. 13 April. 1D: H.R.C. 4Ileld. Boys 1—2. Overzicht. Succes 2—Helder 3 is uitgesteld. Daardoor werd alleen Racing 4Held. Boys gespeeld. Deze leverde nog een verrassing ook. Want de Boys, die den laat sten tijd toch slechte resultaten boekten, wonnen met 2—1. Watervogels 18 16 1 1 58-28 33 Helder 3 17 11 3 3 43—29 25 Wieringerwaard 17 12 0 5 68—32 24 Atlas 18 5 7 6 27—30 17 Held. Boys 18 6 4 8 28-41 16 Petten 17 7 1 9 31—35 15 H.R.C. 4 17 7 0 10 3841 14 Schoorl 18 4 2 12 31—58 10 Succes 2 15 1 2 12 36-47 4 3F. We moeten even rectificeeren, dat B.K.C. 2 den wedstrijd tegen het eigen derde niet gewonnen heeft met 21, maar verloren. Enfin, het blijft in de fa milie enkans maakten geen van beiden toch meer. De kopgroep is nu als volgt geëindigd: 14 12 0 2 69—28 24 14 10 2 2 44—25 22 14 9 2 3 4324 20 Watervogels 2 B.K.C. 3 B.K.C. 2 ANNA PAULOWNA. B.K.C.—D.LO. 2—1. B.K.C. 1 ontving Zondag de Haarlemsche vierde klasser D.I.O. Na een niet hoogstaanden wedstrijd won de thuisclub met 21. B.K.C. had een proefopstelling in de voorhoede. Deze luidde van links naar rechts: P. Harder. Jan v. Wees, A. Blok, J. de Schipper Jz., D. Geerligs. Ach ter en midden was alles bij het oude, d.w.z. M. van Teulingen Jz. bezette de spilplaats. De score werd door de Schipper geopend, Blok maakte er 20 van. Daarna doelpuntte D.I.O. tegen, zoodat 2—1 de ruststand was. In de tweede helft werden er geen goals meer gemaakt, zoodat B.K.C. winnaar bleef» Spannende partij. Veel publiek. Maar ook geen hoogstaand spel. Van onzen Sportredacteur.) Wel uit een heel vreemden hoek hebben we dezen wedstrijd bekeken. Het Ilelder-bestuur kon ons op de tribune niet meer bergen, wat we het gaarne ver geven bij die geweldige drukte, maar we hopen, dat Helder het ons niet kwalijk neemt, dat wij brutaal weg boven op het kleedlokaal geklommen zijn om zoodoende onze functie te kunnen waarnemen. Van af dat vrij hooge gebouwtje hadden we een pracht overzicht en door de vogelvlucht die wij onze blik ken over het spel konden laten maken, zijn we in staat geweest de toestand te beoordeelen. Racing's veldspel iets beter. H.R.C. heeft den gcheelen wedstrijd iets gedomi neerd. Dat kwam door iets beter samenspel en haar betere middenlinie. Dit liep echter niet direct uit op meer doelpunten dan de tegenpartij. Want de H.R.C. voorhoede speelde beneden haar kracht. Racing moet het hebben van afwisselend open spel op de vleu gels. Die vleugelspelers nu, anders, de sterren uit het roodwitte gelid, waren minder dan anders. Joop Sanders had een slechte dag en ook Dissel pleegt er beter het oog in te hebben. Daarbij moet men direct vaststellen, dat Helder's achterhoede zeer goed speel de. Burgers speelde een pracht partij en Spigt moge dan al zeer wéinig plaatsen, wegwerken kan hij wel. En ook keeper Kossen heeft zich goed geweerd. De beslissing is dan ook slechts gevallen door een penalty, wegens hands die v. Til onhoudbaar in Ro- eings voordeel benut heeft. Deze wedstrijd heeft van beide partijen het uiterste gevergd. Ze hebben beide gestreden dat het een lust was. Nochtans hield het spelpeil daarmee geen ge lijken tred. De zenuwen en ,j't-te-vlug-willen doen" waren daaraan bepaald schuldig. Den geheelen wedstrijd was H.R.C. iets in de meer derheid. Toch maakte Helder de eerste goal van den wedstrijd. Een misverstand tusschen Scholten en Striet stelde Kiessewetter in het bezit van den bal. Even liep hij door en loste daarop een schot van cir ca 25 meter, dat een Bakhuys waardig was. Van Es had dan ook geen schijn van kans om het te stop pen (10). Dit geschiedde een half uur na den aan vang en het verlevendigde den wedstrijd ten zeerste. H.R.C. moest nu immers dubbel hard aanpakken, ter wijl Helder een prachtige steun in den rug had en er des te meer door aangespoord werd het haar stad- genoote lastig te maken. Het H.R.C. overwicht hield aan. Maar voor rust le verde het nog geen goals op. Eerst in de tweede helft geschiedde dit.- Zeven mi nuten waren er gespeeld toen H.R.C. een van haar niet schaarsche corners kreeg te nemen.. Sanders' corner werd teruggeslagen. Het leer kpm ecfyter J>ij hem terug, een ragfijne 'voorzei' volgde. Dissel sprong op en kopte in (1—1)» H.R.C. had aan een gelijk spel genoeg om kam pioen te zijn. Zij stelde zich daarmee evenwel niet tevreden. Ook de eer van de sterkste der stad te zijn sprak een woordje mee. Zoodoende boette de match aan enthousiasme niet in. Meer en meer scheen het op een gelijlk spel uit te draaien. Helder's voorhoede kon absoluut niet meer in de termen komen een goal te krijgen in die pe riode. De H.R.C. voorhoede, hoewel iets gevaarlijker PROGRAMMA N.ILV.B. 19 ApriL Het staat al vast wie in IA en in 1D de bovenste en onderste plaatsen zullen bezeten. In IA is, zoo als men weet, Alkm. Boys 2 kampioen en staat W.F.C. 5 muurvast onderaan. W.F.C. 5 ontvangt nu Zondag a.s. K.F.C. 4, waar van we weinig heil voor Wormerveer durven ver wachten. Vrone maakt wel een kans om Zilver meeuwen 2 in Zaandam te kloppen, al was het al leen maar om de niet onaardige prestaties van de laatste maanden vol te houden. In 1 D heeft Succes 2 nog een serie wedstrijden waarvan verscheidene thuis. Zondag a.s. komt Petten naar Wieringen. Andermaal een goede oef ongele genheid voor Lont en zijn mannen. Wat de komende degradatiestrijd betreft, Zeemacht schijnt toch wel wat minder in de mars te hebben dan men denkt. Vorige week bijv. verloren de heeren met 50 in een vriendschappelijke partij van Atlas. In 2E ontvangt Aartswoud 1 Oudendijk 1. Voor 4J staat ons een tweetal wedstrijden te wach ten. Wieringerwaard 2 krijgt Dirkshorn 2 thuis. Het moet al raar gaan als de roodhroeken geen flinke zege behalen. B.K.C. 4 zal tegen Dirkshorn 1 op moeten tornen, wat wel niet gelukken zal. Voor de na-competitie die voor de adspiranten van Bergen, Alkmaar etc is ingesteld, verwijzen we naar de Berger-sportrubriek. en talrijker in het bezit van den bal, tenslotte ook niet, want Burger en Spigt wisten van geen wijken. Een zeer hachelijk moment doorleefde de Racing veste na een kwartier spelens. Dat was in hoofdzaak eigen schuld. Van Til knalde nl. een bal in plaats van vooruit, kaarsrecht omhoog. De dalende bal ver wekte groote consternatie, omdat Van Es er geen vat op kon krijgen in het gedrang. H.R.C. mocht werkelijk van geluk spreken dat hieruit geen doelpunt voort kwam. Keihard werd de bal tegen den onderkant van de lat geschoten, tot tweemaal toe danste het leer op de lijn, voordat Van Til en Scholten het weg kon den krijgen. We meenden op onze hooge post te kun nen vaststellen, dat de bal niet gezeten had. Wel werd er o.i. geheid hands gemaakt. De scheidsrech ter heeft dat vermoedelijk niet kunnen waarnemen door de opeenhooping van spelers. Een kwartier voor het einde heeft Racing do lei ding gekregen. Maar niet dan uit een penalty, wegens hands van Kluft. Van Til heeft, zooals gezegd, bij het nemen van de strafschop niet gefaald. Bij 21 is het gebleven, hoe Dissel, Zymni, San ders c.s. ook zwoegden. Dissel moest eenige minuten voor tijd uitvallen wegens een opgeluopen blessure. Hij werd door Roomeijer vervangen, die linksbin nen ging spelen., terwijl Gast de buitenplaats van Dissel innam. Als men ons nu vraagt is de 21 uitslag verdiend voor H.R.C. dan aarzelen we het toe te geven. In het veld mag Racing dan iets sterker geweest zijn, de voorhoede die het veldoverwicht in doelpunten uit te- drukken had, werd daarbij geheel in toom gehou den door de Helder-verdediging, zoodat de schaal volkomen in evenwicht is. Als die strafschop door het ongelukje van Kluft dan ook uitgebleven was, zou naar onze meening de meest bevredigende uit slag verkregen zijn: een gelijk spel! Maar daarover uit te weiden heeft weinig zin: zelfs bij een gelijk spel zou H.R.C. reéds kampioen ge weest zijn. Over het spel hebben we zoo al het een en ander Succes' verdediging met Posthumus als uitblinker, hield de sterkere en betere Volewijckers in toom, terwijl Schmitt op eigen houtje voor twee prachtige goals zorgde. Spannende maar laagstaande wedstrijd. ("Van onze sportredacteur.) Met het bovenstaande is heusch de heele kern van het voetbalgebeuren op Wieringen, Zondagmiddag, blootgelegd. Meer behoeft men er niet achter te zoe ken. Zoo simpel voltrok zich het proces dat Vol. onaangenaam zal heugen, omdat ze er haar kam pioenskans mee verspeelde. En dat op Wieringen nogl ang stof tot besprekingen zal geven, omdat het gepresteerde tot de stoutste stukjes van Succes' histo rie behoort. Maar wie er vooral met de verrassende 20 zege der Wieringers ingenomen waren, dat waren de tal- looze aanwezige H.R.C.'ers, die hun grootste concur rent zagen sneuvelen. De uitslag heeft dan ook den wedstrijd beheerscht. Die wedstrijd zelf was van zeer matig gehalte en veel tijds zelfs bepaald slecht. Volewijckers gaf bijna voortdurend den toon aan. Ze deed heusch wel aardig en goed werk, maar het zette geen zoden aand en dijk. Zoodra men over zou gaan tot bekroning der aanvallen, dan viel ineens de zekerheid der Amsterdammers weg. Dan moesten ze steeds hun meerderen erkennen in de hechte Succes' achterhoede. Deze komt dan ook een compliment toe. En een extra boogje moet keeper Posthumus hebben. Zijn werk beheerschte den wedstrijd. Bijna voortdu rend was hij in den strijd betrokken. Daarbij trad hij zoo op den voorgrond door brillant keepwerk en ijzige zekerheid van handelen, dat hij de ster van het veld was. Men mag gerust zeggen dat de Volewijckers aan hem den wedstrijd heeft verloren. En wie we onmiddellijk na Posthumus noemen, is Albert Schmitt. Men dient in aanmerking te nemen, dat Schmitt geen steun van beteekenis had. Jaap Kuiper en Grootemaat konden lang niet meekomen. Ze waren gewoonweg nergens. Daarbij kwam dat C. Lont en vooral D. Kuiper, ook lang niet in vorm waren, waarschijnlijk door gebrek aan steun van bin- nenspelers en het zeer goed sluitende veldspel der tegenstanders. Daar stond dus Albert alleen met zijn capaciteiten voor de muur van verdedigers. Want van de eerste tot de laatste minuut hebben de Am sterdammers met 3 backs gespeeld. Desondanks heeft Albert 2 goals gemaakt. En wel beide malen door uiterst geraffineerd spel. Het was of de bal hem aan de voeten kleefde. Als een hazewind vloog hij er doorheen, omringd door 3 V. spelers. Toch hield hij den bal en knalde onvervaard in. Dat was tevens het eenige wat de S. voorhoede presteerde. Het was voldoende, meer dan voldoende zelfs, want de rest van de ploeg heeft de veel sterker en beter spelende Volewijckers het scoren weten te beletten. Gebrek aan schot. Zoo kwamen de Vol. op de koffie door hun geringe schutterscapaciteiten. Op zetten van aanvallen, opha len van achter af, plaatsen, koppen en zoo konden ze wel. Het was zelfs beter dan wat H.R.C. ons twee den P-aaschdag liet zien. Maar dan, als het er op aan kwam te scoren, dan volhardde men nog in mooi centeren en sierlijk voorzetten op de „korte golf". Dit was de fout die zich wreekte in de 0 van den uitslag. Want „de korte golf", dat is het gebied waar trap- vaste resolute backs zoo storend kunnen werken. Suc ces heeft het daarom alleen ook kunnen houden. Als V. de S. verdediging door lange passen en hoog tempo uiteengerukt had en afgemat, dan had de uitslag naar onze overtuiging anders geweest. De Vol. ploeg viel ons en iedereen tegen. We had den er meer van verwacht. Vooral natuurlijk op het punt van goals maken. Het veldspel was wel uitste ken en verraadde hooge kunde. Vooral de l.-binnen Smit,die na de tweede Succes goal spil ging staan en met Geerding omwisselde, was een buitengewone voetballer. Albert kreeg toen geen schijn van kans meer. Vol. had deze omwisseling wat eerder moeten laten plaats vinden. Als we nou met alle geweld iets over den, niet fraaie wedstrijd moeten zeggen, dan zullen we het toch nog maar kort maken. De eerste helft, met Succes voor den wind spelend, was desondanks voor Volewijckers. Slechts enkele ma len kon Succes de V. veste bedreigen, terwijl V. kans op kans kreeg. Men stuitte echter steeds op Posthu mus, die trouw door Schotting en Koorn werd bijge staan. Vier minuten voor rust wist Albert plotseling den bal te bemachtigen toen de V. verdediging zijn snel heid iets had onderschat. Een handige dribbel met 3 man op de hielen, een korte knal en onverwacht had Succes de leiding. Wie nu dacht dat V. na halftime langzaam maar zeker de overwinning zou inpalmen (ze kreeg den wind mee en men dacht dat de op hoogspanning spelende S. ploeg er wel bij neer zou vallen) kwam bedrogen uit. Want 3 minuten na rust herhaalde Al bert zijn prestatie. En nu nog eens zoo fraai, want zeker 30 M. nam hij de bal mee, gevolgd door wan hopig rennende V. spelers. Maar ook ditmaal faalde hij niet. Een gebrul en een gejuich van alles wat Succes en H.R.C. aanhang was, beklonk zijn goal. (2r—0.). Het heeft er toen heel vaak om gespannen of V. zou tegengedoelpunt hebben. Het mocht blijkbaar niet. Posthumus werd hoe langer hoe beter en dat moet gezegd worden, pech had hij ook niet. In de laatste 10 minuten „slofte" hij zeker twee keer, door dat de lat hem te hulp kwam. Maar dat neemt niet weg dat Succes te felicitèeren is met deze prestatie, die haar goeddeels buiten ge vaar brengt voor de onderste plaats. Nog even op passen maar en het leed is geleden. Scheidsrechter Bronkhorst, die 20 minuten te laat kwam, floot goed. Beide ploegen waren volledig. Een der Vol. voor spelers moest een kwartier voor tijd uitvallen. Zijn „versche" plaatsvervanger nam de midvoorplaats in. Maar ook hij wist de methode niet toe te passen om de S. achterhoede schaakmat te zetten. gezegd. Het stond niet hoog: daarvoor werd er te zeer gestreden, al is dit onder de bekwame leiding van den eerste klasse scheidsrechter Schluter uiterst fair geschied. Helder is ons zeer meegevallen. Ze heeft zich best gehouden. Weliswaar merkten we enkele zwakke plekken op: rechtsbuiten Kiljan en spil Kluft waren bijv. de zwaksten. Allen hebben echter zeer hard ge werkt en het resultaat mag hen sieren Aan H.R.C.-zijde zouden we slecht iemand kunnen aanwijzen die zoo op den voorgrond trad als Bur ger, dat bij Helder deed. Het geheel was goed, doch vooral niet meer en het schieten was bepaald slecht. Zooals Gast van schot was, zal het zelden een spe ler overkomen. Na afloop overstroomde het publiek dat op 3500 man moet worden geschat het veld en de Racing- spelers werden, voorzoover ze niet uit de voeten wis ten te komen, op de schouders genomen. Evenals het bestuur kwamen ze natuurlijk handen te kort om de gelukwcnschen in ontvangst te nemen. Des avonds is een rijtoer door de stad gemaakt, ge volgd door een daverende feestavond in het Kegel huis. HOOGWOUD. V.C.L. 1—SPORT 2, 3—2. Den eersten Paaschdag besteedde V.C.L. aan den laatsten competitiewedstrijd, om op eigen terrein tegen Sport 2 te spelen. Voor V.C.L. was het een goe den dag, die van Sport 2 wist te winnen en daarme de nog een plaats hooger op de ranglijst wordt ge plaatst. Het spel was van beide kanten vrij gelijk opgaand te noemen. Het samenspel der beide clubs en het onderling verband was heel goed. Voor de rust wordt het leder goed bewerkt, maar er willen nog maar geen doelpunten komen, totdat V.C.L. eindelijk goed doorbreekt en C. Benit zorgt dat V.C.L. de leiding neemt. Kort er op passeert V.C.L. nogmaals den Sport-keeper. Als dan de rust ingaat is het ook Sport mogen gelukken het V.C.L.-doel te hebben bezocht, zoodat. de stand met de rust 2—1 in het voordeel van V.C.L. is. Na de rust is er direct weer volle actie in het veld. Mooi opgezette aanvallen zoowel uit het kamp der V.C.L.'ers als uit die van Sport worden maar steeds als het oogenblik critiek begint te worden, nog net bijtijds in de kiem gesmoord. Uit een goed genomen corner krijgt Cees Benit nog eenmaal de gelegenheid het net van Sport op te zoe ken, een doelpunt op de hem eigen manier uitste kend verzorgd. Sport weet met een keurig ver schot den stand op 3_»_2 te brengen, in het voordeel van V.C.L. Daarna werd er niet veel productiefs meer uitgevoerd en als kort er op de scheidsrechter het einde floot, dan konden beide clubs en V.C.L. in het bijzonder tevre den zijn. V.Ci. 1—HTO.C. 1, 2—3. De tweede Zondag ontving V.C.L. 1M.O.C. 1 voor een vriendschappelijke wedstrijd. Van spanning was deze wedstrijd' gansch niet ontbloot. V.C.L. had in de voorhoede een kleine wijziging ondergaan: We mprkten wederom een oud-lid op in de eerste gelederen, maar het resultaat daarvan was, dat de spelers, hoewel persoonlijk van goede spelkwaliteit, niet op elkander waren ingespeeld. De voorhoede was te onsamenhangend, doelloos werd er kracht vèrspild en de spelers speelden dan ook veel te veel op zich zelf. Te onzeker was daarom het, spel van V.C.L. en we zagen dat ook nog al eens de drijfm.et.hode toe passen, wat altijd fimcst werkt. Door deze tekortkoming kon M.O.C. er iets meer van maken. M.O.C. wist al spoedig de leiding te ne men. Antoon Ham, oud-lid van V.C.L., thans M.O.C. vertegenwoordigend, brengt even daarna onhoudbaar den stand op 2—0 voor M.O.C. M.O.C. is overwegend in den aanval en de doel- verdediger van V.C.L. heeft zijn dag, doch hij weet ze steeds buiten zijn verblijf te houden. Als de bal dan weer eens op de V.C.L.-speelhelft terecht komt, krijgen we een aantrekkelijk partijtje voetbal te aan schouwen. De buitenspeler Rens Rempt vangt den bal op en weet, hoewel bedreigd door M.O.C., goed door te geven naar den midvoor Cees Benit. Maar Cees wordt het schoppen een poosje belet De bal komt dan terecht bij de andere buitenspeler, Piet Lak, en die trapt onhoudbaar in. De toejui ching aan het adres van Piet was ten volle ver diend. Oogenblikkelijk daarop ging de rust in. Na de thee is het leer nu eens voor het eene, dan weer voor het andere doel. Toch wordt het M. O.C.-doel meer bestookt dan dat van V.C.L. We zien M.O.C. evenwel nogmaals doorbreken en met succes scoren. V.C.L. krijgt een penalty te ne men, maar deze wordt ondanks achterstand uit be leefdheid slordig genomen. De spil van V.C.L. wil ook nog iets op zijn naam hebben en doet zijn uiterste best door te breken, wat gelukt, maar hij schiet keihard precies naast. Maar aangemoedigd door zijn bijna volkomen succes, probeert hij nog maals het net op te zoeken en nu dan met beter resultaat. Hij brengt den stand op 2—3, welke on veranderd bleef. Ben <fe a«tcmobaBt, die mij daag uitochold?!.... fhhh, Je-iletu,ifctéednnT<nwr. ontschukligiQgen aan.... ik eh Or

Schager Courant | 1936 | | pagina 5