Het voetbalprogramma, Sport. Berger Sportvereeniging. Een spelonk als Paleis van den Negus LANDSKAMPIOENSCHAP. Er wordt morgen voor dit magnifieke tournooi op twee fronten gestreden. Het. is niet te zeggen, waar naar onze belangstelling het meest moet uitgaan. Naar Rotterdam met FeijenoordN.A.C. of Enschedé waar de club van dien naam Ajax ontvangt. Van geen van beide wedstrijden valtd en uitslag met eenige zekerheid te voorspellen. Afgaande op de laat ste verrichtingen der betrokken elftallen, is men ge neigd in beide gevallen de overwinning aan de thuis- spelende ploeg te zien toevallen. Maar... dat is slechts een slag in de lucht, gebaseerd op een vaag vermoeden. Want indien wo rekening houden met .het feit, dat Ajax bij een nederlaag fataal achterop zou raken, beginnen we al te twijfelen. De verwach ting is dat Ajax n.1. dubbel strijd zal leveren, wat zij kan ook, ak het op een gegeven oogenblik goed gaat. PROMOTIE-WEDSTRIJDEN. Behalve in het Zuiden en Oosten, waar de be- noodigde beslissingen nog op zich laten wachten, wordt er druk om het eerste-klasseschap gestreden. In afd. I zullen de beide Utrechtsche tweede klasse kampioenen eikaaar morgen op vreedzame wijze in de haren vliegen: D.O.S. en Velox. Deze onvoorspel hare strijd wordt op het U.V.V.-veld gespeeld, omdat D.OS. het terrein voordeel opoffert aan het betere fi- nancieele resultaat op het beter toegeruste U.V.V.- veld. Voor afd. II komen H.V.V. en H.F.C. in het veld, de twee oudste voetbalclubs in Nederland! Als H.F.C. verliest hetgeen niet denkbeeldig is, moet H.F.C. als verloren worden beschouwd. Via het Zuiden en Oosten, waar men voorloopig nog „pas" zegt, belanden we in het Noorden, waar Heercnveen's verrassende zege op Achilles de ge moederen zoo juist in heftige beroering heeft ge bracht. Alle drie concurrenten staan nu weer gelijk: de bel voor de tweede ronde luidt en morgen zal B.R.C—Heerenveen plaats vinden. Heerenveen is na tuurlijk favoriet, na haar laatste zege, maar vooral door haar spel tegen Achilles. We wachten het maar liever af. PROMOTIE DERDE KLASSE. Het drietal dat te strijden heeft om een plaats in 2A van afd. I bestaat, zooals men weet, uit Kin heim, H.R.C en D.W.V. In Den Helder vindt morgen het eerste treffen van deze promotie-competitie plaats tusschen H.R.C. en Kinheim Het lijdt geen twijfel of dit treffen zal met spanning door onze lezers worden gevolgd. Ten aanzien van de uitslag moeten we de meeste reserve in acht nemen. Berichten van hen, die in 2A door eigen aan schouwing thuis zijn, houden over Kinheim weinig goeds in. Persverslagen die we volgden omtrent de verrichtingen der Velzenaren, misten immer de op merking, dat Kinheim tegen het dreigende degrada tiespook vocht. Integendeel, steeds werd met eenige verbazing opgemerkt, dat K. zich er niet meer aan gelegen liet liggen. Tot.. Zondag 19 dezer, toen Kin heim, blakend van strijdlust-in Zaandam oefende te gen Z.F.C. en deze eerste klasser met 30 overwon! Of H.R.C. zich geheel zal geven, behoeft heusch niet overwogen te worden: dat staat als.een paal bo ven water. Indien het dan hard tegen hard gaat, /morgen, zal de gelukkigste winnen. Tenzij een van beide ploegen de geluksfactor uitschakelt door gede cideerd beter voetbal. Op dit laatste lijkt ons weinig kans te bestaan. Beide ploegen kunnen o.i. niet bogen op tweede klasse spelcapaciteiten, of Racing zou nu opeens moeten laten zien, waarop wij in de competitie tevergeefs hebben gewacht.... RacingKinheim, het zal een dubbeltje op z'n kant ■worden! Het drietal dat zich bezi? houdt met de vraag of Hercules al dan niet uit 2B zal vvord-en verstooten, is H.V.C., Baarn en Hercules zelf. Hercules is uit stekend begonnen, door H.V.C. niet onbelangrijk klop te geven. Thans komen H.V.C en Baarn op het veld van eerstgenoemde uit. Baarn is vorig jaar gedegra deerd, doch nu reeds weer kampioen der derde klas se. K.V.V. OP ALKMAAR? We gaan nog een beetje door met promotiekampen. In Krommenie neemt morgen het duel tusschen K.V. V. en Alkmaar een aanvang. In koor klinkt alom: Alkmaar haalt het nooit Het klonk al, voor bekend was wie in 3A onderaan zou komen, omdat men overtuigd is, dat de kloof tusschen 3A en 4A dit jaar grooter is dan gewoonlijk. Maar wij zijn er niet zeker het moet in ieder geval voor ieder mensch, die menschelijk denkt en voelt, begrijpelijk zijn. Toen kwam plotseling een groote verandering over me; ik kreeg in Chelmsford een les, die ik mijn leven lang niet vergeten zal. Ik verveel je toch niet met mijn betoog?" vroeg hij eensklaps bruusk. Hij had den druk van haar vingers niet langer op zijn arm gevoeld. „Beste jongen", antwoordde Caroline vrien delijk, „als je een spreker was, zou je die vraag niet gesteld hebben. Dan zou je bemerkt hebben dat ik één en al aandacht ben. De moeilijke kunst van zwijgen weet een vrouw op haar tijd heusch ook wel te betrachten". Sir Charles zuchtte voldaan. ,Je bent een verstandige vrouw", zei hij „En daarom ben ik blij. dat je naar mij luisteren witl. Ik wou je dit zeggen, Caroline: ik ben zoo dwaas geweest, om te gelooven, dat, wanneer ik afzag van verdere vergelding; wanneer ik het kwaad, door mij aangericht, zooveel mogelijk herstelde, eindelijk ook een beetje vrede mijn deel zou kunnen worden. Nu zie ik in, wat een misrekening dat is geweest. Ik kan het jou ge rust bekennen, Caroline: ik ben geen oogenblik voldaan geweest innerlijk, bedoel ik als de Melrose, die de oude leer van het oog om oog en tand om tand in toepassing bracht. Maar die andere Melrose. die milder ging denken en f.ot wien het ten slotte doordrong, dat het recht \an vergelding een goddelijk en niet een men schelijk recht is, werd, ondanks die verandering in zijn levensopvatting geen greintje gelukkiger. Hoe dikwijls ik ook alle ppsten nauwgezet nare ken, mijn balans wijst altijd en altijd weer een moreel nadeelig saldo aan" „Je piekert te zwaar over het verleden, Mel rose", trachtte'Caroline hem op te monteren „En daarbij ben je veel te veel alleen. Eenzame men- schen, zooals jij, hebben geen grooter vijand dan van, of deze meening niet iets van haar overtuigd heid verloren zou hebben, als men bijv. de laatste match Succes—KLVV. gezien had. Zoo'n spelpeil kan Alkmaar met eenige goeden wil ook bereiken. Daar om mag K.V.V. voor ons part favoriet blijven, Alk maar is in onze oogen geenszins kansloos! COMPETITIE K.N.V.B. Voor 2A is uitgeschreven de steeds uitgestelde partij Zeeburgia—A.F.C. Voor 2B noteert de Sp.kro- niek; HerculesHilversum, W.FC.O.V.V.O. en B.F. C—Z.V.V. 3A is uitgespeeld. De ontbrekende uitslag Punmer- steijn—Hollandia was 41 voor de thuisclub. ZwaluwenRoode Duivels, Woensdagavond heeft Den Haag de revanche van Luik meegemaakt. De Hollanders wonnen nu n.1. met 3—2. De Belgen hadden ook ditmaal het offici euze nationale elftal in het veld gebracht. In Luik wisten ze daarmee het Zwaluwen-elftal (ongeveer Nederland B) met 6—1 te kloppen. Ditmaal ging dat niet, ondanks het medespelen van Raymond Braine, die wel eenig cachet aan de voorhoede gaf, maar de zoo zeer gewenschte productiviteit ook niet wist te brengen. Het echte Nederlandsche elftal kan, vol gens de persverslagen, dan ook gerust naar Brussel gaan volgende week. De Zwaluwen wonnen zooals gezegd met 3—2. Ze hadden een goede achterhoede (Verwijmercn, N.AC. van Run, P.S.V. en Van Stokken, D.W.S.) ,een ma tige halflinie (Pellikaan, Longa, de beste ervan; Van Maren, A.D.O. en Breitner H.D.V.S.), tenvijl de voor hoede bestond uit v.l.n.r.: Kammeijer (Haarlem), De Bock (Bloemendaal), Lungen (A.F.C.), Den Hoed (M.V.V.) en De Jong (Xerxes.) De Spr.kronlek zegt dat de Jong geheel uit den toon viel, De Bock en Kammeijer voldoende waren zonder meer en Lungen en Den Hoed goed hebben gespeeld. De Sp.kr. noemt Den Hoed een uitstekende doorsjouwer, die goals maakt; Lungen', hoewel een der besten van het veld, acht het blad desondanks niet rijp voor opname in het Ned. Elftal. De Amster- damsche bladen roemen Lungen natuurlijk ten zeer ste. De Spr.kr. klaagt over Lungen's tempo, begrij pelijk voor een tweede klasser, en beveelt spelen in proefelftallen aan tot verbetering van dit onderdeel. N.H.V.B.-elflal. Morgen speelt het voorloopige N.H.V.B.-elftal haar tweede oefenwedstrijd. Ditmaal zullen de provincia len door de derde klasser Succes worden ontvangen. Het elftal heeft sedert Purmcrnde enkele wijzigin gen ondergaan die niet onverwacht komen. In de achterhoede heeft Freek Been van Watervo gels zijn linksbackplaats gekregen. In de halflinie is linkshalf Verbeek (Monnikendam) door Gorter (ZFC 4) vervangen. In de voorhoede krijgt de Koedijker G. Hart wederom een kans als rechtsbuiten. Rechts binnen Stolp is gehandhaafd. Fillet is daarentegen gepasseerd ten behoeve van K. Schenk (Wieringerw.) Het voorloopige N.H.V.B.-elftal zal er morgen op Wieringen dus als volgt uitzien: Doel: P. W. Looij (Held. Boys); Achter: M. Schenk Pz. (Wieringerwaard) en F. Been (Watervogels); Midden: J. Willemse (Zeemacht), R. Spaarman (Beemster) en Gorter (Z.F.C. 4). Voor: G. Hart (Koedijk), J. Stolp (W.F.C. 4), J. Ha- zeloop en K. Schenk beiden Wieringerwaard) en S. Wieren (Helder 3). Reserves: De Graaf (Egm. Boys) als back en Fil let (Bergen) als voorspeler. Competitie N.H.V.B. Aan de kampioenscompetitie zullen deelnemen: K.F.C. 3, Alkm. Boys 2, M.F.C. 1 en Watervogels 1, als resp. kampioen der eerste klasse afdeelingen. Morgen vindt de eerste wedstrijd plaats: M.F.C. Alkm. Boys 2. W.F.C. 5, nummer laatst 1 A, speelt met Zaandijk 2 en O.F.C. 1, kampioen 2 A en 2 B om twee plaat sen in 1 A (omdat Alkm. Boys 2 naai" den K.N.V.B. overgaat). Zaandijk 2 en O.F.C. speelden Zondag met 1—1 gelijk. Morgen W.F.C. 5—Zaandijk 2. Het gevecht om de begeerde plaatsen in 1 D wordt morgenochtend 10 uur vervolgd met Zeemacht 1 Succes 2. Houdt je taai, Wieringers! De soortgelijke strijd onder 1 C heeft stagnatie on dervonden. De bond had doodleuk Flevo 1—Strand vogels 2 uitgeschreven, zonder zich voldoende te de voortdurende herinnering aan een verleden, dat zij liever zouden uitwisschen. Zij weten het en toch blijven zij die eenzaamheid zoeken. Ik heb je daarstraks mijn ge"elschap aangeboden, dikwijls je er behoefte aan gevoelt, en je hebt geweigerd. Dat was heel dwaas van je. Melrose". „Toch niet Caroline". Hij schudde het hoofd. „Jij behoort bij je man en bij je kind. In je hart ben je er bovedien van overtuigd, dat het alles behalve een aanbeveling is, veel in mijn gezel schap te worden geïien". „Weke dwaasheid haal jij je nu weer in je hoofd?" protesteerde Caroline met nadruk. „Geen dwaasheid", hield hij vol. „Ik weet drom mels goed, wat ik zeg, Caroline. Een paar dagen geleden was ik op een serai-officieele ontvangst in Mansion House. De meeste lui daar waren vreemden voor mij en ik was blij eindelijk een bekend gezicht te zien, iemand, dien ik vroeger vaak op de Beurs had ontmoet, een zekeren Man- ton. Hij negeerde op demonstratieve wijze de hand, die ik hem toestak. Een poosje later pas seerde ik een paar heeren, die met elkander in gesprek waren. Eén van hen. die mij had. aange keken, zei plotseling zóó luid tot de anderen, dat ik het hooren moest of ik wilde of niet: „rte- cies, je bedoelt dien Sir Charles Melrose, die den dood van den jongen Bennett op zijn gewe ten heeft Het werd met opzet gezegd. Caroline, toen ik voorbijging, geheel buiten het vroeger gevoerde gesprek om: daaraan bestond niet de minste twijfel. Ramsay beeft er voor eezorgd. dat ik behoorlijk zwart ben gemaakt ik de krin gen, waarin ik kan verkeeren. En toen hij me destijds verdedigde, was het niets dan goed, wat hij over me wist. mee te deelen: toen stelde hij me voor als het onschuldig slachtoffer van een listig complot. Het kan verkeeren!" Sir Charles lachte bitter. Onmiddellijk ging hij echter weer op gewonen toon voort: ..Het schijnt een soort vergewissen of Strandvogels wel de aangewezen ploeg was! Het bleek n.1. dat N. Niedorp 2 evenveel punten had. IJlings is FlevoStrandvogels geannu leerd en voor morgen een beslissingsmatch uitge schreven tusschen Strandvogels 2 en N. Niedorp 2, terrein Hollandia (11 uur!) Vooral niet teveel aan Zondag j.1. denken, Nieuwe Niedorpers! De competitie brengt ons heel weinig. In 2 E gaat Flevo een reisje maken naar Oudendijk. Als jullie voor den middag gaat kunnen jullie den beslissings wedstrijd op het Hollandia-veld meemaken en de kat eens uit den boom kijken. In 4 J. staat'alleen Petten 2—Callantsoog 2 vast gesteld. De mannen van Petten zullen het wel win nen. In 4 K moet Flevo 2 naar Wijdenes 2. Nu maar weer eens opkomen, heeren, de briefjes van tien lig gen niet zoo erg dik opgestapeld in de Flevo-kas. Wat de nacompetities der adspiranten betreft, voor Bergen etc. verwijzen we naar de B.S.V.-rubriek. Voor de andere competitie krijgen we morgen Sparta a— N. Niedorp a. Gouden Kruis, Het programma voor het Krui9 is niet groot. Voor de eorste ronde van de groep Den Helder 1 trekken J.V.C. en Helder 3 aan 't Dorp aan den slag. Voor de tweede groep krijgen we .voorronde) Watervogels 2— Wieringerwaard 2 en (eerste ronde) B.K.C. 2Suc ces 3. In Drechterland blijven „onze clubs" thuis. In District Alkmaar gaat D.T.S. 2, dat haar eigen derde elftal uitkruiste, naar Koedijk als deze ten minste geen uitstel krijgt voor Hart, die in het N.H.V.B.-elftal spelen moet Verder Mevo 1Alkm. 3 eveneens voor de eerste ronde. De vriendschappelijke betrekkingen met Schoorl wederom hersteld. Morgen B.S.V. 1 tegen Schoorl 1. De b-adspiranten spelen voor de na-competitie tegen M.E. V.O. a te Alkmaar. In Bergen een vriendschappelijke wedstrijd van het tweede elftal tegen Koedijk 2. Wat geruimen tijd niet is gebeurd, morgenmiddag zal het eerste elftal van B.S.V. op het Sportterrein te Schoorl een vriendschappelijken wedstrijd spelen te gen Schoorl 1. Na een gezamelijke bestuursvergade ring van Bergen en Schoorl, is de oude strijdbijl begraven en zijn de vriendschappelijke betrekkingen tusschen de twee naburige clubs wederom hersteld. Wij verheugen ons daarin ten zeerste en waar de bes uren der beide clubs getoond hebben van goeden wil te zijn, hopen wij, dat de spelers van beide clubs met dtenzelfden goeden wil bezield zijn en dat de eerste wedstrijd, na de verzoening, er een zal zijn van zeer vriendschappelijken aard. Eerlijk en spor tief I Want nietwaar, welke reden zou er kunnen zijn, dat de twee buren niet op prettige wijze vriendschap pelijke wedstrijden zouden kunnen spelen? Een goe de buur is toch altijd nog heter dan een verre vriend Over den vermoedelijken uitslag valt weinig te zeggen; wij hebben Schoorl nog nimmer zien spe len en kunnen daarom over de sterkte van de ploeg geen oordeel vellen Jammer, dat BS.V. het morgen zonder Piet Beeld man moet stellen, die verhinderd is en dat vermoe delijk ook Huug Fillet niet van de partij zal zijn, aangezien hij als invaller voor het voorloopig Bonds- elftal naar Wieringen zal moeten. Wie Beeldman en Fillet vervangen zullen is, op het oogenblik dat we dit schrijven, nog niet bekend. Nogmaals: Laten wij hopen op een spannenden, maar vooral eerlijken strijd! De b-adsp. gaan voor de na-competitie naar Mevo a Wij zagen reeds eenige malen de Mevo-jongens aan het werk en hebben van dit elftalletje steeds een zeer prettigen indruk gekregen. De jongens spelen een aardig partijtje voetbal en zijn uiterst sportief. Aan gezien B.S.V. b volledig uitkomt, kunnen we een spannenden wedstrijd verwachten met als resultaat een kleine overwinning voor de thuisclub. Op het B.S.V.-terrein aan den Kerkedijk spelen de BSV-reserves vriendschappelijk tegen Koedijk 2. Dat kan o.i. een aardige ontmoeting worden. De Koe- dijkers lijken ons sterker dan de Bergenaren en voor al als het tweede nu nog eenige spelers aan het eer ste moet afstaan, vreezen wij, dat B.S.V. 2 aan het kortste eind zal trekken. Het heeft geen zin-de door de elftalcommissie vast gestelde elftallen hier te vermelden, daar in de op stelling van het eerste en tweede nog wel eenige verandering zal komen. B.S.V. b speelt met de volgende ploeg: D. Bakker (doel); F. Jonker en D. Zwakman (achter); W. Rcn- sink, F. Mays en J. Willig (midden); K. ten Brug- gencate, Jac. Buiis, J. Jansen, F. Bus en D. Mosk (voor). Resrve: Th. Kroon. van epidemie geworden te zijn. Je vriendin La dy Susan Ballentine, voor wie ik goed genoeg was, als ik haar vroeger zoo nu en dan een tip kon geven, ora haar een financieelen slag te slaan, draait al van verre haar hoofd f als zij me ziet aankomen. Tk zeg je dit alles, Caroline, om je te bewijzen, dat ik een geteekend man ben. En, zie je, ik vor mij ben er heilig van over- tugd, dat jij je man nooit hebt durven zeggen, dat je dien bewusten morgen bij me op Albert Road bent geweest; ik maak een weddenschap met je. dat hij er niets van weet, dat ik jou een paar maal uit lunchen heb meegenomen. En mijn kop er af, als hij er ook maar het flauwste vermoe den van heeft, dat je vanmiddag in mijn gezel schap bent!" „Arthur is naar Leeds", zei ze haastig. Sir Charles lachte; er was geen zweem van boosheid in zijn lach. „Daar heb ik je, Caroline! Je hebt. zonder er zelf aan te denken, een rechtsstreeksch antwoord op mijn veronderstelling gegeven 1" „Jebent in je recht, Melrosel" Caroline ging rechtop zitten. „Ik heb me laf gedragen. Want je hebt volkomen gelijk: Arthur heeft er nooit iets van geweten Ik schaam me, o Melrose, ik schaam me zoo, dat jij me daaraan herinneren moest! Het was laf van me, om te zwijgen Maar van avond nog, zoodra hij is thuisgekomen, zal ik Arthur alles vertellen". ,Doe dat niet. mün beste!" Hij nam aarze lend haar hand in de zijne. „Het dient nergens toe, heusch niet;! Dit is onherroepelijk de laatste maal. dat wij samen zijn. Wanneer we elkander later nog eens in gezelschap mochten ontmoeten zullen wij opn°T-vlaVVi?e kennissen zün méér niet Tk weet zeker, dat ik met deze woeden een hee- len last van je schouders noem. Nooit meer een telefonische boodschap te behoeven ontvan0^ om op dat en dat uur me daar en daar te treV DE EIGENAARDIGE RESIDENTIE VAN HAILE SELASSIE IN QUORAM Rome, April 1936 Over de vorstelijk ingerichte holen, die Haile Selassie gedurende zijn verblijf in Quoran be woonde en die na de verovering van deze plaats door de zwarthemden van de divisie Ravenna zijn onderzocht, worden thans beschrijvingen ge geven, waaruit blijkt, dat men inderdaad met een werkelijk onderaardsch paleis te doen had. De wanden der reusachtige spelonken waren met schitterende gobelins behangen en een dikke laag Perzische tapijten bedekte de vloeren. Voor den ingang van den hoofdspelonk, die door trap pen met kleinere holen was verbonden, stonden vijf stuks luchtafweergeschut ven Zwitsersch fabrikaat opgesteld. Bovendien lagen hier reus achtige hoeveelheden Fransche en Belgische gra naten opgesteld. Ook in de spelonken zelf ont brak het niet aan wapens. Honderden kisten Engelsche geweerpatronen, een groot aantal Fransche gasmaskers en veldkijkers, alsmede Bochcitch-Santienne-machinegeweren en vele honderden geweren van de meest moderne con structie werden hier door de zwarthemden ge vonden. In een der kleine holen bevond zich een com pleet radio-zend- en ontvangtoestel van Engelsch fabrikaat, die volgens de verklaring van Itali- aansche officieren geheel gelijk was aan de toe stellen. die door het Anglo-Soedaneesche leger worden gebruikt. Alle spelonken werden door geweldige electrische batterijen verlicht en ver warmd. In een der holen, dat als lazaret dienst had gedaan, vond men een groote hoeveelheid medicamenten, medische instrumenten en Fran sche verba ndstoffen. Een prettige verrassing werd den zwarthem den bezorgd door een aantal kisten met de bes te Fransche champagne, port, bordeaux en oude Schotsche whi^key. In den hoek van een grooten spelonk stond een electrische oven, waarnaast men kisten met de allerfijnste conserven vond. Vier Amerikaansche naaimachines werden in het onderaardsehe paleis buitgemaakt De Negus moet zich in dit paleis zeer wel op ziin gemak hebben gevoeld, daar hij hier tegen alle Inohtnanvallen volkomen beveiligd was en zulks des te meer, daar het hem naar uit de flesschen Fransche narfums en poederdoozen, die cevonden werden, blijkt, niet aan damesge zelschap ontbroken hc^ft. (V.P.B.-U.P.) Woordelijk. Max, die student is, „pompt" weer 0 gulden van zijn oom!.... fen! Arme schat, hoe graag zou je geweigerd hebben, als je maar gedurfd had!" „Dat is niet waar!" protesteerde Caroline haar hand vrij makend. „Melrose, waarom haal je je toch zulke dingen in je hoofd! Waarom plaag jij je zelf met opzet? Als dit ons laatste samen zijn moet wezen laten we dan in ieder geval eert k tegen elkander zün!" „Juist, Caroline!" De stem van Sir Charles klonk plotseling hard. „Eerlijk zijn; het is goed dat je mij daaraan herinnert. Want ik heb je nog niet gezegd waarom ik je meenam. Het was. om je te compromitteeren. „Ik geloof je niet", zei ze vast. „Bij God, het is de waarheid, Caroline!" viel Sir Charles uit. ,De gemeene, dóór en dóór ge- meene waarheid! Toen ik je op Albert Road con dities oplegde ik wist op dat oogenblik nog niet, waarin ze zouden bestaan was de oude duivel weer in me los gebroken, „En toch geloof ik je niet" herhaalde Caroline halsstarrig. .Luister dan, Caroline," zei hij heesch „en al les zal je duidelijk worden. Jij en je man waren door mij omhoog gekomen en ik had het tot mün levensdoel gesteld jullie lager neer te halen dan je ooit geweest waren!" „Had", viel zij hem in de rede. „Maakt het verschil uit? Het was mijn vaste voornemen, herhaal ik je. Ik heb genoten, tel kens en telkens weer genoten, als ik aan de re sultaten dacht! Hemel, zou er voor de Londen- sche society dankbaarder stof tot roddelen denk baar zijn geweest, dan dat de twee hoofdperso nen uit het door Ramsay weeropgerakelde Ro- thermere-drama. de meest bezwarende get"iV0 en de veroordeelde, na zooveel jaren on vriend- schannelüken. bijna intiemen voet met elkander omgingen? Een ongeloofl"Tc buitenkansje. (Wordt vervolgd)

Schager Courant | 1936 | | pagina 22