Vergadering V-V-V. Alkmaarsche Kaasmarkt. Een groot restaurant te Tokio C AlLANT SOOG Gisteravond heeft de V.V.V. alhier haar voorjaars vergadering gehouden in hotel „Duinzicht" te Cal- lantsoog. Met inbegrip van het bestuur waren 32 leden aanwezig. De vooizitter, de heer P. Vos Jbz., opent de ver gadering met een woord van welkom en spreekt er zijn genoegen over uit, dat men in een Hink ge tal is opgekomen. Spr. hoopt dat de te houden be sprekingen in het belang van do vereeniging zullen zijn en merkt op dat het late tijdstip der vergade ring verband houdt met het afwachten der agenda der Federatievergadering. De notulen der vorige vergadering worden voor gelezen en onveranderd onder dankzegging aan den secretaris, den heer A. C. Brussaard, goedge keurd. Dc Voorzitter doet thans eenige mededeelingen. In de eerste plaats van een nieuwe correspondent, (Ie heer R. Koelemeij. Voorts deelt spreker mede dat het bestuur beslo ten lieeft de trap niet meer op te lappen, doch een geheel nieuwe trap te laten maken met breedere treden. Medegedeeld wordt dat op Maandag- en Donder dagavond van 7 tot 8 uur door den correspondent zitting wordt gehouden voor het ter inzage geven .van de ingekomen aanvragen. Als leden van dc verlotingscommisie woerden voorgesteld de hoeren G. Kuiper, D. Visser, K. Kos, H. J. Schut, en D, Prins, welke hun benoeming aan nemen. Tenslotte deelt de Voorziter nog mede, dat dit seizoen een enquetc bij de badgasten zal worden ingesteld, ten einde te kunnen nagaan hoe en waar om de gasten komen. Jaarverslag over 1935. Door den secretaris wordt het jaarverslag over '1935 uitgebracht. Hieruit blijkt dat het in het vo rige seizoen, wat het aantal betreft, niet slecht is gegaan. De voorzitter dankt den secretaris voor zijn verslag. De heer Van Moerten merkt op dat zooals in het 'jaarverslag vermeld is, hij zijn ontslag als be stuurslid heeft genomen. Dit heeft hij nu echter op aandrang van zijn mede-bestuursleden ingetrokken. De heer Breebaart keurt een eventueele verdere propaganda met het doen geven van een gymnastiek demonstratie, zooals het vorige jaar is geschied, heel goed. Zou het echter niet op den weg van de V.V.V. liggen te trftchtcn liicr zelf ook een .ver eeniging op te richten? De voorz. is het hiermede wel eens, doch er is hier nog geen geschikte lokaliteit en ook geen ma teriaal, wat ook niet weinig kost. Het zou nuttig, •mooi en goed zijn, maar zou het nu kans van slagen hebben? Rèkening en verantw. 1935. Namens de commisie tot het nazien brengt de heer A. W. H. de Wit verslag uit. Alles is stipt in orde bevonden. De commissie stelt goedkeuring voor Het saldo van 1934 was f 228.73. De ontvangsten •bedroegen over 1935 f 527.22 in totaal, de uitgaven f 345.66, alzoo een batig slot van f 181.56. Het saldo is dus teruggeloopen met f 47.07. Blijken een door den penningmeester gegeven overzicht is in de laatste acht jaren niet zoo'n laag saldo voorgekomen De voorzitter dankt den penningmeester voor diens accuraat beheer en de commisie voor het na zien der bescheiden. Bestuursverkiezing. Er zijn twee vacatures Het bestuur heeft de vol gende aanbeveling: vac. A. van Mecrten (penning meester) de heer R. Koelemeij; vac. JT. Brouwer de heer A. van Meerten. Voor de eerste vacature zijn geen tegencandida- ten gesteld en is dus de heer Koelemeij met alge- meene stemmen benoemd. Op de vraag van den Voorzitter zegt de heer Koe lemeij te willen aannemen, en hoopt zijn beste krachten aan de vereeniging te kunnen wijden. Voor de vac. J. Brouwer is als tegencandidaat ge steld de heer G Kuiper. Na gehouden stemming heeft de heer Kuiper 19 stemmen en de heer Van Meerten 11 stemmen ver kregen. Blanco 2. Do heer Kuiper is benoemd en neemt zijn benoeming aan. Agenda federatie. De agenda der voorjaarsvergadering van het Al gemeen Bestuur van de Federatie van V.V.V.'s in Noordholland boven het Noordzeekanaal wordt be handeld. De heer Breebaart geeft toelichting op de punten betreffende samenwerking met de V.V.V 't Koggeschip te Amsterdam, waarvan de bedoeling is de vreemdelingen niet alleen Marken en Volen- dam te laten zien, doch meer; voorts betreffende de te organiseeren propagandatocht. Subsidie gemeente. Besloten wordt subsidie van de gemeente te vragen in. verband met de te bescheiden kasmiddelen. Bijdragen in de vergoeding van den cor respondent. Het bestuur stelt voor deze bijdragen te stellen op lYz pet. van de huur van gemeubileerde woningen en zomerhuisjes en V/2 cent per pensiongast per .week, dus minder dan dc oude regeling. Allen voor. De heer Kaan vraagt of deze regeling met terugwer kende kracht is voor het vorige jaar. De Voorzitter antwoordt hierop dat de regeling zal ingaan met het nieuwe seizoen. De heer de Haan meent dat het de bedoeling was met terugwerking voor het vorige jaar; Spr. vraagt waarom dit nu niet zoo voorgesteld wordt. De Voorzitter zegt dat een der beste verhuurders, de heer Tuinman niet betaald heeft. De heer De Haan noemt dit een scheeve verhou ding. Royementen. De Voorzitter zegt dat bij y4 minder te betalen, de heer Tuinman ook niet geneigd is hieraan te vol doen, hij heeft nu als lid bedankt. De heer Koelemeij vindt dat bedanken wel gemak kelijk, doch reglementair moet hier royement toe passing vinden. De heer A. Vader vindt ook dat dc heer Tuinman het ook maar eens weten moet. Met algemeene stemmen wordt tot royement van den heer Tuinman besloten. Thans komt ook eenzelfde geval met den heer B. de Wit ter sprake. Ook dezen wordt met algemeene stemmen geroyeerd. Vuilnisophaaldienst. Een zaak waar veel woorden over „vuil" gemaakt werden. Het bestuur stelt nu aan het gemeentebe stuur voor dit onderwerp onder oogen te zien. De bedoeling is het gehcele jaar door op gemeente- kosten. De vuilnisbelt zal steeds verder komen te liggen, en wordt het wegbrengen zelf wat moeilijk. De heer de Vries wijst in deze op de hooge belas tingen, welke betaald moeten worden en zou dit een gedeeltelijke compensatie hiervoor vinden. De gemeente moet ook iets doen voor de tijdelijke bewoners. Het komt spr. voor dat men de directe en indirecte voordeden te veel onderschat. De heer Breebaart geeft dc gang van zaken weer, hoe deze belastingen in het leven geroepen moesten wórden. Wanneer /.ij er niet waren, en de gemeente zou noodlijdend zijn, zou het rijk ze toch hebben voorgeschreven en opgelegd. Het bestuursvoorstel wordt goedgekeurd. Zomerprogramma. De bedoeling is evenals vorige jaren de gebruike lijke strandfeesten te houden. Spreker hoopt op alle medewerking. Rondvraag.— Afsluiting weg langs de zomerhuisjes ter h. v.h. dorpsplein voor alle verkeer, met persoonlijke onthef fingen. De heer de Wit wijst op de gevaarlijke in- en uitrit van dezen weg. Het is maar in- en uitjakkeren. De heer Koelemeij acht afsluiting in het belang van de vrijheid en veiligheid van het verkeer. De heer de Vries wijst op het gemak. De heer Breebaart zou dan ontheffing van het ver bod mogelijk willen maken, door een vergunning stelsel. Bij misbruik kan de ontheffing dan worden ingetrokken. Tevens wordt besproken het laten staan der auto's .daar. Voorgesteld wordt parkeerverbod daar ter plaatse. Aan het gemeentebestuur zullen deze verzoeken worden gedaan. Do heer de Haan vraagt of bij het uitgeven niet gedacht is de levering via mevr. Visser te doen ge schieden. De Voorzitter zegt dat hieraan niet is gedacht. Een volgende keer hoopt spr. er aandacht aan te be steden. De heer de Haan vraagt of er klachten zijn geko men van het vuilnisophalen. Spr. zou bij het verzoek aan het gemeentebestuur gaarne de aanbeveling van ons betrokken lid als vuilnisophaler gevoegd zien. Wordt goedgevonden. Wat de conferentie over de openstelling van het Kooibosch betreft, zegt de Voorzitter, op een vraag van den heer de Haan toe, schriftelijk een beslis sing te vragen. Contributie neringdoenden. De heer Prins meent een verwijt te moeten hebben hooren over de contributiebetaling door neringdoen den en vraagt hoe dit is bedoeld. De Voorzitter zegt dat sommige neringdoenden nog slechts de minimum-contributie betalen en ongetwij feld van het vreemdelingenverkeer profiteeren. Spr. zou in deze meer van dc neringdoenden verwachten. 5»Wij gaan visschen", of beter, we mogen nu niet meer. Nadat de heer Baken een opmerking heeft gemaakt over de late berging van de vlet, waarbij de Voor zitter opmerkte dat de heer Baken wel eens iets hierover tegen hem had kunnen zeggen destijds, zegt deze dat de vlet is aangekocht voor de veilig heid op het strand. Nu gingen ze er dezen zomer mee visschen, en is de gevangen bot verkocht, waar door toen do heer Baken ging vischventen langs de huizen, dc menschen voorzien waren, en de heer Baken bot ving. De vergadering is het er mee eens dat dit niet goed was. De heer de Haan merkt op dat dit slechts een maal is gebeurd, n.1. het visch verkoopen, doch na de aanmerking van den heer Baken hierover is dit niet meer voorgekomen. De vergadering ziet wel in dat het visschen nadee- lig is voor dc vischhandclaars en besluit dat niet meer met dc V.V.V.-vlet mag worden gcvisclit. De heer Koelemeij roept nog aller medewerking in voor de administratie voor verhuur enz., dus op geven tijdig wat en wanneer verhuurd is en ook voor welk bedrag. De Voorzitter sluit dan tegen het midernachtelijk uur de vergadering met dank voor de prettige be sprekingen. Officieele benoeming leden nevenraad. Door het Centraal Stembureau dezer gemeente zijn in zijn vergadering van Vrijdagmorgen tot leden der Commissie, bedoeld in art. 158 der Gemeentewet, dc zgn. nevenraad, benoemd verklaard dc heeren: Baken, Joh. (Burger Kiesver.); de Haan, P. (S.D.A.P.); La- mond, P. L. (Burger Kiesver.); Mooij Mzn., Jb.; Tho- masz Sr., A; Vos, P. en van Wachendorff van Rijn, L. J. (S.D.A.P.) Deze uitslag is gelijkluidend aan onze officieuze mcdedeeling daarvan in ons blad van Donderdag j.1. LANGEND IJ y Voor de 'driedaagsche wedstrijden van de kolfver- eeniging Noordholland, zijn 135 kolvers ingeschreven Twaalf van de beste kolvers zijn in een eere-afdee- ling geplaatst, n.1. de heeren J. Goot en P. Kostelijk te Alkmaar, A. Berkhout, Th. Rijper en P. Molenaar te Zuidscharwoude, M. Roosje, Grootebrock, J. Klop per tc Enkhuizen, D. dc Smeth en W. Ooteman te Bovenkarspel, J. Knol te Venhuizen, II. Ero te Koog a. d. Zaan en W. Visser te Spanbroek. We vernemen, dat de aanleg van een rijbrug over het aan te leggen kanaal Oudkarspel—Omval, op de plaats van de tegenwoordige Lange Balk, zoo veel zal moeten kosten, dat wel kan worden aange nomen, dat men op die plaats met een voetbrug zal volstaan. In een vergadering van diverse tuinbouworgani saties tc Koedijk gehouden, is besloten tot gezamen lijke, intensieve bestrijding van dc koolduiven. Over de bestrijding der kosten is, naar men ons meedeelt, nog geen defintievc beslissing genomen.' ZUIDSCHARWOUDE. Op de eerstvolgende vergadering van de kolfclub Op Maat, zal worden voorgesteld het 50-jarig bestaan te herdenken met het houden van driedaagsche wed strijden, waartoe alle leden van den Ned. Kolfbond zullen word enuitgenoodigd. Als een bijzonderheid kan nog worden meegedeeld, dat de heer P. de Geus dan ook zijn 50-jarig lidmaatschap van die club hoopt te herdenken. Dc heer De Geus, ofschoon de 7 kruis jes al achter den rug hebbend, behoort tot de meest trouwe bezoekers van de societeitsbijeenkomsten, waarop hij nog vol ambitie aan het kolven deel neemt. Bij het gehouden examen ter verkrijging van het bewijs van vakbekwaamheid en handelskennis van de Coöperatieve Praktijkschool, is o.m. geslaagd de heer K. Mammen alhier. OUDKARSPEL. Autotocht Ouden van Dagen. Door het comité Ouden van Dagen is besloten ook dit jaar weer een autotocht te organiseeren en wel zoo mogelijk in de tweede week van Juni. Voor dit doel zullen binnen enkele dagen lijsten circuleeren. Het bestuur van het plaatselijk crisis-comité al hier verzoekt ons bekend te maken,dat wegens ophef fing van het Nationaal Crisis-Comité ook de plaatse lijke afdeeling na 9 Mei a.s. geen uitkccringcn megr zal kunnen doen. BROEK OP LANGENDIJK. Opbrengst Emma-collecte. De gehouden Emma-bloemcollecte heeft ovor deze ge meente opgebracht f 38.24^. Een 55-jarige Echtvereeniging. Onder groote belangstelling van de zijde der burge rij, herdacht het echtpaar A. Vroegop—Schuit, dat zij voor 55 jaar terug in den echt werden verbonden. Voor dit heugelijk feit werd door 't plaatselijk fan farecorps „Advendo", een serenade gebracht. Deelneming concours. Naar wij vernemen, zal het fanfarecorps op Hemel vaartsdag deelnemen aan het te houden concours te Texel, waarbij het uit zal komen in de afdeeling uit muntendheid, onder leiding van den heer Van Kol ken van Hoorn. De hoogste markt was f20, dus een halve galden hooger dan de vorige week. Maar de markt was trekkend en afloopend. Bewaarkaas werd goed betaald. De prijzen varieerden rondom ongeveer f 19.De aan voer daarvan was echter gering. We begin nen te komen aan de periode van de schei kaas en de warmte van de laatste dagen had tengevolgde, dat veel kaas, in de koude ge maakt, nog al zaoht was. Goede consumptiekaas bracht f 17.50 op. Maar er ging heel wat weg voor minder, prijzen van f 16 waren geen zeldzaamheid, doch er mankeerde dan in deri regel iets aan de kwaliteit. Het gevolg was dat sommige markters, die hooger in het hoofd hadden, lang bleven staan. Bijzondere perspectieven waren er intus- schen niet. De export blijft zooals ze was, dat wil zeggen uiterst moeilijk. Intusschen was ook de aanvoer wat groo. ter, hetgeen vermoedelijk meewerkte om de stemming te drukken. Ce markt kan te. genwoordig maar heel weinig verdragen. Kon zich niet wasschen of kleeden Rheumatische pijnen nu verdwenen Een goede buur is beter dan een verre vriend; als ooit dit spreekwoord waarheid bevatte, dan was het wel hier: Lees eens deze brief: „Al heel lang lijd ik aan rheumatische pijnen. Ik kon mij niet meer zelf wasschen, noch mij kleeden. Mijn zuster moest mij helpen, indien ik mij in bed wilde omdraaien. In Maart kwam een buurvrouw mij bezoeken, zij raadde mij Kruschen Salts eens te probeeren. Als laatste redmiddel heb ik haar raad opgevolgd. Reeds na de eerste halve flacon voelde ik mij veel beter. Ik kocht toen een heele flacon en ben er sinds steeds mee doorgegaan. Ik kan nu weer wandelen, kan mij weer kleeden en wasschen en mij aan mijn huishouden wijden." Mevr. A. A. te L. Stop Uw rheumatische pijnen nu direct. Begin morgenochtend met Kruschen Salts. De zes zouten, waaruit Kruschen Salts is samengesteld, sporen nie ren, lever en ingewanden aan tot krachtiger wer king, waardoor de afvalstoffen als urinezuur etc., die zich in het lichaam hebben opgehoopt en de oorzaak zijn der rheumatiek, volkomen worden ver wijderd. Met het verdwijnen der oorzaken nemen ook de pijnen af om tenslotte geheel op te houden. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat het etiket op de flesch, zoowel als op de buiten verpakking, de naam Rowntree Handels Maatschap- py, Amsterdam, voorkomt. OPMEER VOORUITGANG IN ZAKEN De heer Moeijes, wiens zoon een electro-tech- nisch bureau heeft, dat grooten opgang heeft ge maakt, heeft thans aan de zaak een groote uit breiding kunnen geven door een mooi pand te plaatsen, waarin alles beter tot zijn recht komt Den roep van slechte tijden trotseerend heeft de heer Moeijes het aangedurfd de zaak uit te brei den met een afdeeling rijwielen, henevens repa ratie-inrichting daarvan. Met een viertal auto's staat men bovendien de menschen ten gerieve voor het vervoer, terwijl ook een handel in on derdeden, benzine, olie enz. wordt gedreven. Zoo heeft deze zaak in zeer korten tijd een belangrijke uitbreiding gekregen, die men van harte moet toejuichen en wij hopen, dat de on dernemingsgeest van vader en zoon met succes moge worden bekroond. W ARMENHUIZEN VERGADERING TUINBOUWVEREEN. DE NOORD. De Tuinbouwver. „De Noord" hield Donderdag avond een algemeene vergadering in de zaal van den heer Slikker. De voorzitter, de heer W. Gutkcr opende. De secretaris de heer P. J. Mink las de notulen, welke werden goedgekeurd. Voorzitter deelde mede, dat de leden van het be stelde tabakszand wel niet het kwantum zullen be komen, wat opgegeven, is. De prijs wordt door fir ma's -nogal opgedreven. Hierna financieel verslag over 1935 van de Centr. Veilingsver. Warmenhuizen en Omstreken. Rekening: ontv. f 20084.56^, uitg. f 18S53.25, saldo f 1231.3U/2- Balans. Deze sloot in ontvangst en uitgaaf op f 50928.SS met een saldo-winst van f 3754.12, eveneens de verlies- en winstrekening. Voorstel van het Centr. Bestuur om het winstsaldo van f 3754.12 aan te wenden als volgt: 1. aan de aangesloten vereenigingen 4 pet. rente over het a,andeelenkapitaal uit tc koeren ad. f 200; af te schrijven op veilingsgebouw en terreinen f 3554.12. Do boekwaarde van het veilingsgebouw en terreinen zou dan worden na genoemde afschrij ving f 39.041.4U/2- De vergadering ging met het voorstel accoord. Voorstel van de L.T.B. afd. Tuitjenhorn. om het veilingspercentage met een half procent te verlagen. Het Centr. Bestuur zou gaarne met het voorstel accoord, doch acht dit met het oog op dc financi- eelen toestand der vereeniging niet gewcnscht en meent de aanneming van het voorstel te moeten ontraden. De vergadering ging met het praeadvies van het Centr. Bestuur accoord. Voorstel van de vereen. „Westfriesland" om te trachten een betere afzet en betere handelsbetrekkingen tot stand te bren gen met Sovjet-Rusland. Voorzitter lichtte toe dat hoegenaamd geen pro ducten voor Rusland worden verladen. De heer D. Mink zou het toejuichen dat hiervoor gewerkt werd om handelsbetrekkingen aan te knoo- pen en het afzetgebied op te voeren. Voorz. merkte op dat wc in onze vereen, verschillende stroomin gen hebben. Laten we verdere bespreking liever af wachten en op de algem. vergadering een besluit nemen. Het praeadvies van het Centr. Bestuur is omtrent dit punt niet ongunstig. BOERDERIJ. I De teruglevering ondermelk opgeschorst 's-Gravenhage, 8 Mei. Naar ons van be voegde zijde wordt medegedeeld, zal met in gang van 10 Mei de regeling, ingevolge wel ke de teruglevering van ondermelk- door zui velfabrieken aan veehouders verplichtend is gesteld, in verband met de inmiddels opge treden wijziging in de prijsverhoudingen van dit artikel VOORLOOPIG WORDEN OPGE SCHORT. Zulks houdt in dat de productie van kaas, of melkproducten voorshands evenmin aan eenig beperkend voorschrift zal zijn gebon den. Plaats voor .7000 personen Tokio Te Tokio heeft men nu een restau rant, waar plaats is voor 7000 personen, die het zich daar behagelijk kunnen maken. De kosten van het gebouw en van zijn inrichting hebben meer dan 3 en een half millioen guldens bedra gen, doch daar staat tegenover, dat het thans dagelijks druk bezocht wordt. Het is weliswaar nog niet geheel in gebruik genomen, doch de galo-on (des dichters wijkplaats), zoo heet de in stelling, wordt meer en meer bekend. Er komt ruimte voor 7000 gasten in twintig eetzalen^ waarvan de grootste meer dan 900 vierkante meter oppervlakte heeft.Honderd koks werken in twee zeer groote keukens. Er is voorts een zwembad waar honderd gasten zich kunnen ver- frisschen, terwijl het ge,bouw zeer smaakvol is ingericht De keuken heeft reeds een goeden naam voor haar Chineesche gerechten. Bekende schil ders, beeldhouwers en architecten hebben hun medewerking verleend bij den bouw en de inrich ting Van het luxueuze etablissement. JOODSCHE GRAFTOMBE ONTDEKT Jeruzalem Een zeer goed bewaard gebleven graftombe, welke door een aanzienlijke Joodsche familie in de eerste eeuwen der Joodsche jaar- lelling is gebruikt, is zoo juist door oudheidkun digen blootgelegd in het Noordwestelijk deel van de vlakte van Esdraelon. De muren waren beschilderd met afbeeldingen van Joodsche symbolen. Men hoopt, dat deze ontdekking eenig licht zal geven over het leven der Joden uit dien tijd, te meer daar men ver onderstelt, dat dit mausoleum door een vooraan staande stam van Israël is gebruikt. VOOR DE ONTWIKKELING VAN „ITALIAANSCH- ABESSINIë." f Rome, 8 Mei (ANP) Senator Mario Crespi en zijn broers Aldo en Vittoria hebben een bedrag van 1 millioen lire ter beschikking van den Duee gesteld en dezen gift vergezeld doen gaan van het volgende telegram: „Wij voelen het als een plicht, concreten vorm te geven aan onze vreugde als Italianen en fascisten voor de bewonderenswaardige overwinning door een bedrag van een millioen lire ter beschikking van uwe Excellentie te stellen, die Uw Exc. naar goeddunken zult kunnen besteden voor dc moreele en matericcle verbetering van Italiaansch Abessinië." Verder een voorstel van de vereeniging „Westfriesland" om doelmatige bestrij- ding van de koolduiven. Het Centr. Bestuur kon met dit voorstel accoord gaan. 2 Leden van 't bestuur van de Noord waren naar Koedijk geweest, om met de tuinbouwverecniging aldaar een bespreking tc houden. Deze vereeniging had voor het aanbrengen van koolduiven een pre mie uitgeloofd van 40 ct. per stuk. De gelden hier voor bcnoodigd, werden geheven door sneezehgeld tot een bedrag van i/> cent per snees. Dit fonds echter is uitgeput. Vandaar dat Koedijk contact ge zocht had met Warmenhuizen, Oudkarspel en Schoorldam, om mede te strijden tegen dit tuig en ook een bedrag hiervoor disponibel te stellen. De vergadering paf het bestuur machtiging, hier voor een zeker bedrag te voteeren. Tevens om dit punt in bespreking te brengen op de Alg. Verga dering en bij den Vierbond. Rondvraag. Met het oog op de zetkoolregeling worden de 'le den eraan herinnerd, de koolstronken voor dat ze gaan bloeien, te vernietigen, met het oog op ver bastering. De vraag werd gesteld of er sprake van is dat de minimumprijzen worden verhoogd. Voorzitter licht toe, dat men hier maar niet op moet rekenen. Hierna sluiting. Burgerlijke stand over April 1936. Geboren: Gerarda, dochter van K. Dekker en A. J. van 't Riet; IJda, dochter van W. Molenaar en T. M. Schipper; Maria Petronella, dochter van M. Bruin en B. E. Ligthart; Cornelia, dochter van Jac. Heman en A. Moerbeek; Adrianus Canisius, zoon van P. Ligthart en A. Konijn. Ondertrouwd: J. C. de Vries, 27 jaar, tuinbouwer en N. Vos, 26 jaar, z.b. beiden alhier. Gehuwd: Geenc. Overleden: A. Smit, wed. van J. v. d. Horst, oud 73 jaar, wonende te Callantsoog. BARSIN GE RH O RN In de gehouden vergadering van het Vcefonds Bar- singerhorn, is de omslag over het afgcloopen kwar taal bepaald op f 1.50 per koe. TV I E R I N G E V Burgerlijke stand 24 April t.m. 7 Mei. Geboren: Wiecher, zoon van H. Westerbekc en M. Kingma. Ondertrouwd: W. Beemsterboer en C. M. Engel; A. van Sabben en D. Berkhorst; G. N. Raven en D. Kuijt; S. Wit en A. Doves. Gehuwd: J. Engel en A. M. D. Weert; J. Stapel en D. E. Bos; K. van Wijngaarden en G. Tijscn. Overleden: Geene.

Schager Courant | 1936 | | pagina 15