K.N.V.B. Maandag 18 Mei 1936. SCHAGER COURANT. Tweede Blad. No. 9979 Het voetbaltournooi in Heemstede. N.H.V.B.=uitslagen Schagen - nieuws. SPORT VAN ZONDAG (Van onzen specialen verslaggever.) N.H.V.B.-ELFTAL BEHAALT DEN EER STEN PRIJS. Wanneer we dit verslag schrijven, komen ons nog steeds de verheugde gezichten voor den geest van spelers en officals van den N.H.V.B., toen het eind signaal klonk en we het bondselftal konden geluk- wcnschen. Het kampioenschap van dit tournooi is door dit elftal behaald door een buitengewoon pro ductieve voorhoede. Want onze voorhoedespelers slaagden er in, om in de twee wedstrijden 16 doelpunten te scoren. De eerste wedstrijd werd met 72 gewonnen van de Leidsche, terwijl in de finale het Haarlemsche met 93 geslagen werd. Of het kampioenschap bij den sterkste terecht ge komen is, we meènen op deze vraag bevestigend te kunnen antwoorden. Wat spel betreft, hierop viel af en toe nog wel af te dingen, maar in een wedstrijd geldt steeds het parool, doelpunten maken, en hierbij toonden de on zen zich het beste. Schenk en Hazcloop namen ook nu het grootste deel van de doelpunten voor hun rekening. Het ver melden van deze spelers heeft niet als oorzaak, dat ze ver boven hun andere uitstaken. Allen hebben er hard voor gewerkt. Bijna alle spelers vertoonden in de tweede wedstrijd teekenen van vermoeidheid. Het is, omdat 't niet anders kan uit financieel oogpunt, anders was het beter, dat er geen twee wedstrijden op één dag gespeeld werden. We zullen nu een schematisch verslag geven van de' gehouden wedstrijden. N.H.V.B.L.V.B. 7—2. Leiden na de rust sterker. Als eerste wedstrijd moesten onze provincialen den strijd aanbinden tegen de mannen van de Sleutel stad. Hoewel de overwinning voldoende was, om de fi nale te bereiken, moet ze toch niet te hoog aange slagen worden. Want van één van de Leidsche offi cials vernamen we, dat het elftal wat tegen den -N.H.V.B. aantrad, niet op z.g.n. „oorlogsterkte" was. Na een incident van Vrijdagavond werden een zestal Spelers nog vervangen. Om 11.23 fluit scheidsrechter Paardedek uit Haar lem voor den toss, welke door aanvoerder Spaarman gewonnen wordt. Voor diegene, welke het N.H.V.B.- elftal nog niet kent, geven we nog eens de opstel ling: T Looi] M. Schenk, F. Been Verbeek, Spaarman, Gorter. Hart, Stolp, Hazeloop, K. Schenk, 6. Wieren. De eerste aanval is voor L., maar Spaarman weet weg te werken. Onmiddellijk neemt N.H. de bal over en het is Hart welke de eerste kans krijgt, maai de bal wordt corner gewerkt Deze levert niets op. N.H. wordt, gesteund door den vrij sterken wind steeds sterker. Na 7 min. de eerste goed opgezette N.H. aanval. Hazeloop plaatst keurig naar Schenk en deze scoort keihard (10). Kort hierop laat Ha zeloop een mooie kans door treuzelen gaan. De eer ste liooge voorzet van Den Helder-man Wieren gaat door den wind over. Dan gaat Leiden ten aanval. Een keihard schot wordt door M. Schenk van rich ting veranderd en vliegt corner. Deze wordt genomen en regelrecht naar den vleugel van Hart geplaatst. Na een snellen ren geeft hij een voorzet. Hazeloop schiet, maar de L. keeper werkt weg, echter niet voldoende en K. Schenk scoort het tweede doelpunt. (2-0). Enkele minuten hierna geeft de scheidsrechter te gen L. een penalty, welke Spaarman inzet (30). De N.H. worden steeds sterker. Een snelle toeloop van Schenk stuit af op den keeper. Speciaal viel in het eerste half uur het uitstekende werken van de N.H. middenlinie op. Na 28 minuten scoort Hazeloop in den uitersten hoek (40). Het vijfde doelpunt scoort Spaarman na 37 min. weer uit een penalty. Dat de eerste helf sensationeel verloopon is, dient gezegd te worden. Want enkele minuten voor rust krijgt Lei den ook een strafschop. Gemakkelijk houdbaar laat Looij de bal toch glippen (51). Met een hoog schot over doel van Schenk wordt de eerste helft be sloten. Na de rust. De eerste aanval is voor Leiden. Ze zetten een krachtig offensief in en na enkele minuten weet Looij een zeker schijnend doelpunt uit te tikken tot 'corner. Er kan geen doelpunt uitblijven. N.H. wordt teruggedrongen en de tweede helft is zeven minuten oud, als de L. midvoor er 5—2 van maakt. N.H. neemt het te licht op. Hun spel is stukken zwakker dan voor rust. Bij één van de vele L. aanvallen is Looij uit doel maar M. Schenk weet te redden. Toch wordt tenslotte Looij z'n doel doorboord, maar NEDERL. ELFTAL NIET NAAR BERLIJN. Zaterdagavond heeft het K.N.V.B.-bestuur, in ver gadering bijeen, besloten, geen ploeg af te vaardi gen naar de Olympische Spelen te Berlijn. De reden zijn dat de K.N.V.B. geen zin heeft en kele spelers, voor wie het noodzakelijk is, dat de ■bond het arbeidsloon aan den werkgever terugbe taalt, thuis te laten. Het Intern. 01. Comité heeft, zooals men weet, een zeer strenge opvatting der amateursbepalingen. Loonderving wordt niet toegestaan. De K.N.V.B. denkt er echter evenals het, Ned. 01. Comité anders over. Hier te lande acht men het billijk, dat de werkgever zijn arbeider of bediende doorbetaalt en de voetbalbond dien werkgever dan geheel of ge deeltelijk-tegemoetkomt. De K.N.V.B. denkt er niet over, enkele spelers thuis te laten die zij als even- goede amateurs beschouwt, als hen, die toevallig in betere omstandigheden zijn en hun verdienste voor den tijd, dat ze naar Berlijn zijn, kunnen missen. Ook bedankt de K.N.V.B. er voor, te doen alsof hij de bepalingen van het Int. 01. Comité in acht neemt en ze in werkelijkheid toch te overtreden. De K.N.V.B. heeft, hiermede ongetwijfeld karakter getoond. Hij is niet de eenige en het zal er heusch nog wel eens van komen, dat die verouderde ama- teursbcpalingen goed voor menschen die geen geldzorgen kennen worden gewijzigd- deze goal wordt geannuleerd wegens buitenspel. Na 26 .minuten maakt K. Schenk aan de onzekerheid een einde, door onhoudbaar te scoren. (62). Dit werkt deprimeerend op L. Tot overmaat moet hun keeper nog vervangen worden, wegens een blessure. Tien minuten voor het einde maakt Hazeloop het zevende doelpunt. Met L. in den aanval komt het einde. Door deze overwinning plaatste N.H. zich in de finale. A.V.B.—H.V.B., 3—3. 'Tijdens den hierboven vermelden wedstrijd werd op het tweede veld, het R.C.H. sportpark telt 6 vel den, de eerder genoemde ontmoeting gehouden. Na dat de rust in ging met een 2—1 voorsprong voor A.V.B., eindigde de strijd gelijk (33). Na straf schoppen plaatste Haarlem zich in de finale. Kampioenscompetitie: Alkm. Boys 2K.F.C. 3 3 0. Promotie 1D: DOSKOSucces 2 40. Promotie IC: Flevo 1Sijbekarspel (zie W.meer- nieuws) Rauchbeker: SpartaTexel 12; B.K.C. 1H.R.C. 2 5—1. Gouden Kruis: Sparta 2—Wieringerwaard 2 12—2. OVERZICHT. Alkmaarsche Boys 2 heeft het eerste optreden van K.F.C. 3 niet tot een succes gemaakt. De Koogers werd in Heiloo met 30 geklopt. De stand is: Alkm. Boys 2 Watervogels K.F.C. 3 M.F.C. 1 1 1 0 2 0 0 0 5—1 4 0 0 2—1 2 0 1 0—3 0 0 2 2—4 0 Promotie 1D. DOSKO heeft zich inderdaad uitstekend geweerd. Met 40 werd nu Succes 2 geslagen. Voor de Wie- ringers is de situatie haast hopeloos geworden. Slechts indien ze kans zouden zien hun twee res- teerende wedstrijden te winnen (uit tegen Zeemacht en thuis van DOSKO.) zou een extra beslissings competitie noodig zijn. Een gelijk spel is echter al voldoende om te degradeeren en de promotie van de beide anderen tot een feit te maken. DOSKO. Zeemacht Succes 2 0 1 10—1 4 0 1 9—9 4 0 2 3—9 0 Gouden Kruis. Sparta 2 heeft een groote' zege op Wieringerwaard 2 behaald én daarmee getoond dat, een tweede klas- ser nog wel iets sterker is dan een vierde klasser, al wist die vierde klasser dan ook tegen Watervo gels 2, kampioen der derde klasse, gelijk te spelen. Sparta 2 moet nu naar Oudeschild. De winnaar van dien wedstrijd komt thuis uit tegen B.K.C. 2. Rauchbeker. Sparta heeft de eerste ronde niet overleefd, B.K.C. heeft het wel klaargespeeld. Sparta moest met de eervole cijfers (12) de vlag strijken voor Texel. B: K.C. hield door uitstekends pel de gehandicapte H.R. C.-ploeg er onder. Wat District Den Helder betreft is de stand van zaken als volgt.: De tweede ronde wordt: Helder 1—Texel 1; B.K.C. 1—Succes 1; Hel der 2 vrije ronden. Derde ronde: Helder 2winnaar B.K.C.Succes; winnaar HelderTexel vrije ronde. Vierde ronde: winnaar Helder—Texel tegen de winnaar van Helder 2—B.K.C.-Succes. Voor de verrichtingen van het N.H.V.B.-elftal in Heemstede zie men het relaas van onzen specialen verslaggever. In het kort willen we er wel van zeggen, dat een juichtoon ons ontsnapte bij het hooren der resulta ten. Zoo kon het dus wél; als alles er zich maar achter zet! Scha gen 1Texel 1 voor den Rauch beker. Schagen 2—Wieringerwaard 2 voor het Gouden Kruis. Schagen—Texel 1—2. Er was buitengewoon wei nig belangstelling. De strijd is van het begin tot het einde oninteressant geweest. Texel trad aan met 7 spelers van bet tweede, terwijl Schagen enkel Veenstra miste, die weer eens voor de zooveelste maal afbericht had gezonden. De Texelaars hadden zich tot taak gesteld het den Schagenaars zoo moei lijk mogelijk te maken. Er werd zoo af en toe aar dig gewerkt. Schagen stelde daartegenover lang niet genoeg geestdrift en speelde daarbij zóó doorzichtig, dat het geen wonder mag heeten dat Texel zeker drie kwart van den strijd in de meerderheid was en den geheelen wedstrijd gevaarlijker. Noch Schoorl, noch Grootes konden veel uitrichten tegen de Texel de fensie, die toch ook niet geheel van vierde klas ge halte was, en vooral de laatste helft zoowat niets heeft gepresteerd. Herhaalde malen kropen beide doelen door het oog van de naald, terwijl de arbiter de heer H. C. Augustein vanmiddag wel een fluit concert ten beste bleek te geven, inplaats van een voetbalwedstrijd te leiden, zooals het behoorde. Van zelfsprekend kreeg deze het dan ook met het publiek te kwaad en moest voor de rust even onderbroken worden om de rust? te herstellen. De wedstrijd. Schagen zit dadelijk enthousiast op den bal en dringt Texel terug. De Moor schiet hoog over, ter wijl Grootes naast plaatst. De eerste goede kans krijgt üiettemin Texel, als Kikkert den bal voor de voeten van De Graaf legj, doch deze schiet slecht. Texel wordt steeds gevaarlijker. Een schot, van hun linksbuiten gaat naast, terwijl Arnoldus wat binnen de palen komt bemachtigt. Dekker krijgt voor Schagen een vrije trap te nemen even buiten het strafschopgebied. Het schot ketst echter via de paal naast. Eindelijk benut Texel een kans hun ge boden door bet missen van Vlottes, 01. Texel is dan sterk aanvallend en Schagen boft als haar doelman een schot van den Texel linksbuiten niet kan berei ken, maar de paal redding brengt. Schagen bepaalt zich tot uitvallen, waarbij zij zich voor het doel uiterst zwak toont. Ook na cle rust beeft Texel het initiatief, maar als Schagen weldra door middel van een Texel back gelijk maakt, na drie ja vier ver- geefsche pogingen om zelf te scoren, komt er plots meer leven in de geelzwarte ploeg. Eenige gevaar lijke aanvallen en schoten zijn daarvan het gevolg. Texel weerstaat echter den druk en verplaatst weer het spel. De Texelaars hebben gelijk, als beide Schagen backs blijven staan en Kikkert vrij gemak kelijk kan scoren, 1—2. Met. dezen stand breekt het einde aan, van dezen loom gespeelden wedstrijd.. 1 SCHAGEN 2—WIERINGERWAARD 2. Een groote zege voor Schagen 2. In de eerste minuten van den strijd doelpunt Wie- ringerwaards rechtsbuiten met een geweldig mooi en voor keeper Everts geheel onhoudbaar schot in den bovenhoek. Dat is feitelijk het eenigste wat wij van Wieringerwaard voor de rust hebben gezien want meer dan twee ballen heeft keeper Everts zeer zeker in de eerste drie kwartier van den strijd niet gehad. Nadat Wieringerwaard dan ook met 1—0 de lei ding had genomen, beginnen de geelzwarten zoo langzamerhand op volle kracht te draaien al ging het hun al heel gemakkelijk af daar toch Wieringer waard 2 geen tegenstander was voor Schagen 2, wat op oorlogssterkte uitkwam. S. maakt spoedig uit een mooi genomen comer van Wim Biersteker gelijk 11; zelfs eenige minu ten daarna geeft dezelfde speler Schagen 2 de leiding. 21. Het werd toen ongeveer een spel van kat en muis. We moeten de roodbroeken feliciteeren met het volhouden wat ze deden tegen een dergelijke overmacht. Biersteker speelt een bal vrij en lost een hard en diagonaal schop, wat keeper Wit niet ver- Twee groote verrassingen! Be Quick klopt Feijenoord. Ajax herstelt zich tegen N.A.C. H.R.C. verliest van D.W.V. Overzicht van 17 Mei. LANDSKAMPIOENSCHAP. Op Be Quick hebben we ons toch wel leelijk ver keken. Eenige Enschedé-bestuurders hadden blijk baar niet ten onrechte verklaard aan de Sportkro niek dat ze hun visite aan Groningen al achter den rug hadden. Enschede heeft daar pas op het eind met 63 weten te winnen. Feijenoord, voor velen de favoriet voor de titel van Nederlandsch kampioen, heeft Zondagmiddag met 42 het onderspit moeten delven in Groningen! De vreugde in Groningen zal die in Twente nauwelijks kunnen overtreffen. Ook in Amsterdam zal F's nederlaag niet met tra nen ontvangen zijn. Ajax heeft immers kans gezien met haar gehavend elftal in Breda van N.A.C. te winnen (2—1). De inliaaltalenten van de Amsterdam mers kennende, moet men altijd een slag om de arm houden en nooit te gauw schrijven, dat Ajax geen kans meer heeft. De stand is nu: Enschede: Feijenoord Ajax N.A.C. Be Quick 11—5 9—5 7—8 5-8 8—14 We kunnen nu afwachten, hoe Enschedé het er a.s. Donderdag thuis tegen Be Quick afschieten zal. viak daarop, Zondag a.s., moet Enschedé naar Feijenoord. Indien de Oostelijke ploeg deze vuurdoop in twee bedrijven zonder kleerscheuren weet te door staan, is zij een heel eind op streek en rest haar nog Ajax (uit), Feijenoord en N.A.C. thuis. Promotie afd. I. Velox heeft D.O.S. geklopt met 4—2! Men had Hermes D.V.S. niet beter in de kaart kunnen spelen. Er rest nu nog: D.O.S.Hermes en HermesVelox. Hermes D.V.S. D.O.S. Velox 110 4—2 1 1 1 5-6 1 0 2 6—7 Promotie afd. II. De gelijkheid der candidaten in afd. II is weer eens aan het licht gekomen. C.V.V.—H.F.C. eindigde n.1. in een 11 gelijk spel. C.V.V. H.F.C. H.V.V. 111 4—4 3 1 1 1 44 3 10 1 3—3 Promotie afd. IV. De Tilburgsche clubs hebben in tegenstelling tot de verwachtingen, beide klop gehad. Willem II ver loor van T.S.C., N.O.A.D. niet dezelfde cijfers van Pa lemig. De stand is: Palemig T.S.C. N.O.A.D. Willem II 110 6-43 1 1 0 6—4 3 0 11 3—5 1 0 113—51 Promotie afd. V. Hier viel een geweldige verrassing.. Heerenveen reeds met een been in de eerste klasse, werd vlak voor de eindstreep nog gepasseerd door Achilles dat in Heerenveen met niet minder dan 6—1 de Friesche illusies ontzenuwde. Assen en Drente be houden nu hun eenige eerste klasser. Eindstand is: Achilles Heerenveen B.R.C. 4 2 11 11—7 5 4 2 0 2 7—8 4 4 112 4—7 3 K.N.V.B.'ers IN NOORD-HOLLAND. Promotie 3e klasse. Uit Amsterdam kwam slechts een sombere tijding voor Den Helder cn omstreken. H.R.C. is door D.W.V. met 2—0 geslagen. Nu maar afwachten wat H.R.C. Zondag a.s. presteert tegen Kinheim. Winnen de roodhemden dan is de stand weer gelijk. Kinheim D.W.V. H.R.C. 1 1 0 0 4—1 2 10 1 3—4 2 10 0 1 0—2 0 mocht te stoppen. 3—1. Een fout van keeper Wit brengt Schagen's vierde doelpunt, als deze te ver voor z'n doel staat opgesteld en Dick Ruig van grooten afstand schiet, springt de bal over zijn hoofd in het net. 4—1! Geen twee minuten daarna ligt no. 5 in de touwen door middel van Biersteker, die den bal weer op uitstekende wijze vrij speelde en nu buiten gewoon netjes scoorde. 5—1. Jammer, dat Dick Ruig zich bezondigde aan het pingelen. Steeds weer op nieuw tracht deze speler een tegenstander te pas- seeren, ook als dit niet noodig is cn hij den bal zeer gemakkelijk aan een medespeler kan overgeven. Net nog voor de rust krijgt de Vries een pass van S. S. en scoort op goede wijze Schagen's zesde doelpunt. 61. Nadat scheidsrechter Koedooder nog een doelpunt heeft geannuleerd wegens buitenspel, is het rusten. Na de rust een zelfde spel met Wieringerwaard iets meer aanvallend. Keeper Everts moest dan ook na de rust zoo af en toe z'n kunnen toonen, wat hem goed af ging. Nadat ongeveer 10 minuten in deze tweede helft is gespeeld en verschillende roodbroeken kansen hebben verprutst, komt Schagen weer eens hij hun doel verdediger op bezoek. Een voorzet van Biersteker, waar S. S. overheen trapt, komt bij De Vries die geen pardon gebruikt en onhoudbaar scoort 7—1. Kort daarop rolt de bal uit een kluwen met spelers naar S.S. toe, die zich niet bedenkt en met een uitstekenden omhaal het achtste doelpunt scoort. 81. D. Ruig en S. S. respectievelijk 3 en 1 doelpunt, brengen den stand op 12—1, waarna Wieringerwaard het nog klaar speelde tegen te scoren, zoodat het einde kwam met een 12—2 overwinning voor Scha gen 2. N.V.V. 3—SCHAGEN 3. Scheidsrechter Nap scoort den gelijkma ker, doch kent het doelpunt niet toe! Schagen 3 was de gast van N.V.V. 3 uit Nieuwe Niedorp. In een aardig partijtje voetbal onder leiding van scheidsrechter Nap, ging alles uitstekend. De rust ging in met 10 achterstand voor Schagen 3, spelende met een groot aantal adspiranten. Na de rust ge beurde het dat Schagen 3 door middel van De Jager een corner kreeg te nemen. Scheidsrechter Nap stelde zich bij de doelpaal op. I-Let fluitje gaat en de bal komt bij scheidsrech ter Nap, die doelpunt. Tot verwondering van velen kende scheidsrechter Nap dit doelpunt niet toe, doch gaf een doelschop voor N.V.V. Het was toch een doelpunt, daar wij meenen, dat een arbiter in het veld een dood voorwerp is. Officieel won der halve N.V.V. 3 met 10. REN. EN TV. WEST-FRIESLAND. Op Zondag 31 Mei a.s. houdt bovengenoemde ver- eeniging op het Schagen-terrein een Grasbaanwed- strijd voor renners uit den kop van Noord-Holland. Op Hemelvaartsdag gaan alle renners naar Enkhui zen, om daar deel te nemen aan de groote sport- feesten daar ter plaatse. ANNA PAULOWNA. B.K.C. 1—H.R.C. 2, 5—1. Laten we er direct bijvoegen, dat het in naaim H.R.C. 2 was, maar in werkelijkheid bijna H.R.C. 3. Slechts 2 spelers van het tweede waren aanwezig (spil en midvoor) de rest was van H.R.C. 3. De oor zaak hiervan was, naar men ons meedeelde, dat ÏI.R.C. 1 veel reserves heeft meegenomen naar D.W. V. D. zou n.1. vorige week in Velzen de taktiek heb ben toegepast voortdurend spelers te laten vervan gen. Mocht het noodig blijken, dan wilde H.R.C. in staat zijn de Noord-Amsterdammers met gelijke munt. te betalen. Wie nu echter dacht, dat de 51 overwinning van B.K.C. 1 nu meteen niets meer waard is, is abuis. Ook H.R.C. 3 en dan nog wel versterkt is een zeer behoorlijke ploeg, die gelijk te stellen is met een flinke vierde klasser. B.K.C. had zonder uitstekend te spelen, dan ook niet kunnen winnen met die cijfers. B.K.C. hééft goed gespeeld, vooral voor de rust. Bijzonder vlot ging het toen en inzon derheid de voorhoede, over wie onze verwachtingen tamelijk laag gespannen waren, speelde verrassend goed. Het was opeji spel wat de klok sloeg en een en ander was op zijn tijd zoo „bekeken" dat H.R.C.'s verdediging royaal vier keer geslagen kon worden. Het eerste doelpunt maakte de Schipper na een kwartier tijds. Zooals steeds stelde hij zich juist op tusschen de backs en toen de bal hem werd toege speeld, passeerde hij de uitloopende keeper mot een zacht, maar zuiver schot. Nadat Blok toen enkele mooie voetbalstaaltjes, niet zelden in combinatie met Jan van Wees, had laten zien, loste hij een kogel die rakelings over ging. Het was echter uitstel van executie. Een tweetal corners vlak achter elkaar zou H.R.C. niet doorstaan. De eerste kon nog ten koste van een tweede worden afgeslagen. Deze laatste werd door Post genomen; spil van Teulingen schoot in en via de beenen van een in het nauw gebrachte H.R.C.-back verdween de bal in het net (2—0). Geruimen tijd verstrijkt nu, waarbij B. weliswaar lichtelijk in de meerderheid is, maar geen kans ziet om te doelpunten. H. ziet hiertoe in het geheel geen kans. Prins krijgt niet veel werk en ook niet zeer moeilijk. Opeens krijgt de Schipper den^ bal op het midden veld. Hij plaatst met een groote boog schuin voor waarts naar Blok. Deze, toegesneld, beheerscht het leder en schuift 't kalm langs de kanslooze Gouds waard (30). We hadden enkele malen Jan v. Wees op pingelen betrapt. Nog voor rust zou hij dit echter doen ver geten. Op de vleugel maakt hij zich vrij, een keihard hoog schot volgde, dat op de tegenovergelegen boven hoek van het doel afstevende. Goudswaard kon den bal slechts aanraken, doch niet in zijn macht krijgen, zoodat B.K.C. een 4—0 voorsprong had verkregen. In de tweede helft, was de veldmeerderheid niet veel minder dan voor rust. Het verrassend karakter der aanvallen leek echter verdwenen. Jan v. Wees en De Schipper boekten beiden een misser, die gewel dig was. Op de helft, van de tweede speelperiode kwam er nog een B.K.C.-goal. Blok gaf schitterend voor.de Schipper schoot in (5-0). In haar pogingen «ïïf cf K*r t ,reddei\ 1S H R-C- n°S geslaagd. Een met slecht schot van den linksbinnen trof doel. Prins ging hierbij niet vrijuit. Waarschijnlijk verkeek hij zich, meenende dat het schot naast zou gaan. De wind blies het evenwel juist langs den binnenkant der paal. Zoo won B.K.C. 1 dus haar Rauchbekermatch op zeer bevredigende wijze. In de tweede ronde krijgt zij nu Succes 1 thuis. Over B.K.C. 1 nog een enkel woord. Eén plaats was onnoodig zwakker bezet. Van der Goes speelde n.1. linkshalf en hoewel hij hard gewerkt heeft is hij nog niet in staat zijn mannetje daar te staan. De elftal-

Schager Courant | 1936 | | pagina 5