Sportberichten uit Den Helder. Geen K.N.V.B.-elftal naar Duitschland Berger Sportvereeniging. AKKERTJES Zwemmen commissie is echter tot deze opstelling gedwongen omdat K. Steenvoorde voor de zomermaanden heeft bedankt. Zomerrust misgunnen we geen enkele voet baller, maar in dit soort wedstrijden had hij toch nog wel kunnen meedoen. B.K.C. 3 was op bezoek bij M.O.C. 1, ter gelegenheid van de kermis te Midwoud. B.K.C. moest de vlag strijken met 6—0. B.K.C. a toerde in de ochtenduren naar Wieringen om daar met 31 van Succes a te verliezen. NIEUWE NIEDORP. AIcm. Victrix 2N. Niedorp 1, 50. Niedorp 2—W. Frisia 3 3—1. N. Niedorp 3—Schagen 3 1—0. N. Niedorp 2 overwint ten tweede male een eerste klasser. Had N. Niedorp's tweede elftal voor de eerste ron- de van de Gouden Kruiswedstrijden het Medemblik- ker kampioensteam M.F.C. 1 weten te doen struike len, heden voor de tweede ronde werd het Enkhui- zer W. Frisia 3, hetwelk in de comp. onder M.F.C. eindigde, eveneens overwonnen. Met een alleszins verdiende 3—1 zege bleven de geelzwarten in de meerderheid. De sportredacteur had het nog zoo mis niet door in zijn voorbeschouwing van Zaterdag er op te wijzen, dat N. Niedorp 2 er wel uit zou raken, nu zij W. Frisia 3 bekampen moest. HoewelM.F.C. dat immers nog een plaats boven de Enkhuizers staat, er ook aan ging. Het is zoo gegaan ook. West- Frisia 3 moest de vlag strijken. Voor den strij d was de stemming in het N.N. kamp nu niet bepaald hoopvol omtrent de uitslag, toch moest met invallers worden uitgekomen voor haar doelman Blokker, wel ke bij N.N. 1 was opgesteld, Kistemaker ontbrak even zoo, ook hij was met N.N. 1 mee en daar ook Peere boom niet van de partij kon zijn, had N.N. 2 niet minder dan 3 invallers. Voor Blokker viel in Floor. hoewel deze jongeman in langen tijd niet gespeeld had als doelman, kan hij toch terugzien op een heel goeden wedstrijd. Voor Kistemaker en Peereboom vielen in de Bakker en Booij; ook deze beide spelers welke evenals Floor reeds een wedstrijd achter den rug hadden, kunnen over 't gepresteerde tevreden zijn. Ook W.Frisia had eenige invallers zoodat dit weer vrijwel overeenkwam. Iets over den wedstrijd. Niet zoodra heeft scheidsrechter van Dam uit den Helder beginnen geblazen of N.N. 2 begint evenals destijds tegen M.F.C. op volle snelheid te spelen; reeds spoedig moet de doelwachter der roodgelen door handelend optreden het gevaar bezweren. Maar W.Fr. dat de vrij sterke wind tot bondgenoot heeft, laat zich niet overdonderen. Floor wordt aan het werk gezet, het. gaat hem heel goed af, zoodat zijn optreden voor het verdere verloop der match het beste doet hopen. Het is W.Fr. dat de leiding neemt bij een doelworsteling wordt Floor gepasseerd, vol gens velen buitenspel, 10. Nu zette N.N. er alles op om zoo spoedig mogelijk gelijk te maken. Deugd en Klaver trachtten met verre trappen de voorhoede aan het. werk te zetten, voorloopig kon die voorhoe de echter weinig uitrichten tegen de solide W.F. verdediging. Tegen de verwachting in weet N.N. nog voor de rust gelijk te maken, als de Bakker een cor ner goed voor doel plaatst is het de rechtsbinnen, welke van flinken afstand een hard schot afvuurt, en de bal onhoudbaar in het verdwijnt 11. Nu is het voornamelijk W.-Frisia dat den toon aangeeft; ondanks haar meerderheid weten de N.N.- ers scoren te voorkomen, zoodat met gelijken stand gedraaid wordt. Nu na de rust N.N. de wind in den rug heeft, is het met W.-Frisia zoo goed als gedaan, het is slechts een kwestie van tijd. dat N.N. de lei ding zal nemen. Op waarlijk fraaie wijze slaagt zij hier in, als de recht binnen een bal van rechts krijgt toegespeeld knalt bij ineens de bal langs de tever- geefsch duikende W.F.doelman, 21. Zoo heeft dus N.N. de leiding genomen en gezien het spelbeeld. zou zij deze niet meer afstaan. Zelfs slaagt de Bak ker er in om de score op 3—1 te brengen, als hij van dichtbij de bal over de lijn weet te werken. Had Chattillon wat kalmer gedaan, toen hij alleen voor De a-adspiranten klopten Alkmaar a met 51. B.S.V. l speelde voor de tweede maal gelijk tegen Schoorl 1. Zooals we reeds Zaterdag voorspelden, hadden de a-adspiranten niet veel moeite met Alkmaar, niet tegenstaande er met drie invallers uit b werd ge speeld. Merkwaardig genoeg had elke linie een in valler, nl. op de linksbackplaats, op de rechtshalf- plaats en op de r.cchtsbuitenplaats. Over den wedstrijd valt weinig te vertellen, daar hij een zeer eenzijdig karakter droeg. B.S.V. met wind mee spelende, voor de rust, was volkomen de meerdere der Alkmaarsche jongens en wist die meerderheid uit te drukken in een viertal goede doelpunten. Niek v. d. Berg opende de score na goed veld werk van Karei ten Bruggencate, gevolgd door een fraaien voorzet. Op dezelfde wijze ontstond het twee de doelpunt, weer zette de jeugdige rechtsbuiten netjes voor en nu was het Jan Eriks, die met een onhoudbaar schot er 20 van maakte. Ook scoorde Jan het derde doelpunt, toen er een hooge voorzet van Dick Oosterling voor het doel kwam en Eriks met een kalme hoofdbeweging den bal net onder de lat kopte (30). Even voor de rust wist Niek v. d. Berg handig door de vordediging van Alkmaar te dribbelen en maakte er met een listig schot in den uitersten hoek 40 van. Na de thee, toen Alkmaar wind mee kreeg, was het met het overwicht der Bergenaren gedaan. De Alkmaarsche jongens speelden dikwijls een vlot spel en de voorhoede trok herhaaldelijk aardig com bineerend op de B.S.V. veste af. De achterhoede, die er nu en dan duchtig op los knoeide, kreeg het zwaar te verantwoorden. Eenige malen moest keeper Colnot redding brengen en rieed dat ook op soliede wijze, terwijl Jaap Jansen tot tweemaal toe een zeker schijnend doelpunt voorkwam. Het was dan ook dubbel en dwars verdiend, dat Alkmaar tegen scoorde. Misschien had Colnot dit doelpunt kunnen voorkomen, als hij z'n voet niet had uitgestoken. Maar dat is tenslotte na-kaarten. Na dit punt werd de B.S.V. voorhoede weer meer actief en ook Rein Maasen kwam er ineens beter in. Iiij deed eenige malen zeer verdienstelijk werk en loste zelfs een prachtig schot op doel. Karei ten Bruggencate had geen geluk, toen hij handig was doorgebroken en z'n goede veldwerk besloot met een fraai schot, dat helaas van den paal terug ketste. Hans Busselmann kon er maar niet inkomen en ook Dick Oosterling vond z'n vorm niet. Toch was het uit een fraaien afgemeten voorzet van Hans, dat Eriks toeloopend den bol op z'n schoen nam en ineens keihard langs den Alkmaar-doel verdediger schoot (5—1). De overwinning was daarmede veilig en zelfs een door Kuipers gemisten strafschop ver mocht die niet m.ecr in gevaar te brengen. B.S.V. a heeft nu vrijwel het kampioenschap in "den zak. den keeper stond, het had zelfs 41 geworden. Tégen het einde raakte de N.N.-voorhoede wat uitgespeeld, maar de halflinie en backs waren der mate op dreef, dat W.-Frisia er niet meer in slaagde om Floor te passeeren. Met een alleszins verdiende zege is N. Niedorp II in de derde ronde geplaatst. N. Niedorp III deed uitstekend werk, door voor de nederlaagwedstrijden Schagen III naar huis te zen den met een 10 nederlaag. Of deze zege verdiend is, laten we buiten beschouwing. O.i. had Schagen zeker gelijk spel verdiend. Een merkwaardig voor val deed zich tegen het einde voor. Schagen neemt een corner, de bal komt goed voor het N.N.-doel, zoo goed zelfs dat de bal via de scheidsrechter in het doel terecht komt. Daar zulks zelden voorkomt, waren we benieuwd, wat of scheidsrechter Nap in dit geval zou doen. Hij gaf een gewone uittrap voor N.N. Of dit nu al of niet goed was, weten we wer kelijk niet. Gaarne hoorden we hieromtrent de meening van anderen, van de sportredactie. Dat N. Niedorp I het tegen Alcm. Victrix II lang niet gemakkelijk zou krijgen, was te voorzien, maar dat zij met 5—0 zouden worden verslagen, hadden we toch niet verwacht. Met invallers voor Kooij en Van Herwerden, beide uitstekende krachten, werd het er niet beter op. Met de rust welke met blanco stand was ingegaan, zag het er nog niet naar uit, dat het zoo'n gevoelige nederlaag zou worden. Na de hervatting bleek het echter mis te zijn, N.N. had totaal geen geluk; bij Alcm, vlote het beter. Voordat liet einde daar was, waren de withemden Blokker vijf maal gepasseerd. Alzoo is N.N. I uitgebekerd. HelderWest Frisia (vriendschappelijk) Helder is haar zomercompetitie begonnen met een oefenwedstrijd tegen haar oude tegenstander West- Frisia. De bedoeling is om dezen zomer zooveel mo gelijk wedstrijden tegen sterkere elftallen te spe len, opdat het elftal bij. het begin van de competi tie een constante yorm heeft. Zondag had Helder een proef elf tal in 't veld gebiacht, dat o.i. maar wei nig voldaan heeft. In de achterhoede was Spigt vervangen door Ran, die op een uitstekenden wedstrijd kan terugzien. Hij deed niet veel onder voor z'n collega. Vooral z'n plaatsen was goed: hij heeft hoogstens drie of vier ballen buiten de lijnen geschopt. We gelooven dan ook wel, dat deze speler gehandhaafd zal worden. In de middenlinie was Trap wegens familie-omstandig heden vervangen door Smit, die absoluut niet vol daan heeft, alsook de geheele middenlinie, die steeds te ver achterbleef, terwijl, als ze achter moest zijn, er geen speler was. In de voorhoede was Godschalk vervangen door Bijl, die niet opviel. De middenvoorplaats was bezet door Vermeulen, die ook al niet voldaan heeft, be houdens enkele goede dingen. Hij staat steeds met z'n rug naar doel en komt daardoor tegenover de achterhoede van de tegenpartij een tempo te laat. De rechtsbuiten heeft een uitstekende wedstrijd ge speeld, al kreeg hij veel te weinig steun van z'n binnenspeler. Dit is een ex-Volewijckers speler. Hij is snel en handig, terwijl z'n voorzetten afgemeten zijn. Dit is zeker een aanwinst voor Helder. Het bin- nentrio kon ons weer niet bekoren. Het ging alles veel te peuterig. Deze oefenwedstrijd heeft zeker voldaan. Niet omdat men van de tegenpartij veel kon leeren. W.-Frisia was ook een jonge ploeg maar de fouten zijn nu wel degelijk aan het licht gekomen. Door de hitte was 't begrijpelijk, dat er niet zoo op gezeten werd. Van mooi spel is dan ook zelden sprake geweest, ook al, doordat de bal veel te#hoog gespeeld vverd. En dit was een groote fout, doordat er nogal veel wind stond. Helder speelt eerst tegen wind. De eerste aanval len zijn voor West Frisia, nadat de bal met veel geluk en kunst en vliegwerk van het Helder doel is weggewerkt, komt na vijf minuten toch het eerste W.-doelpunt, 01. Het leek ons geen erg zuivere Ten aanschouwe van een betrekkelijk groot aantal toeschouwers, werd daarna een vriendschappelijken wedstrijd gspeeld tusschen de eerste elftallen van B.S.V. en Schoorl. Voor de rust met wind tegen spelend, liet. B.S.V. een uitstekend spel zien. De voorhoede-combineerde snel en goed; de middenlinie begreep haar taak. Er werd keurig geplaatst en fraai gesteund en in de achterhoede vormden Beeldman en Fillet een hecht stelletje. Dat B.S.V. de leiding nam, was dan ook volkomen verdiend. Jaap Tuijn was de maker van dit eerste doelpunt. Ofschoon Schoorl alle mogelijke moeite deed om gelijk te komen, lukte haar dit door het goede spel van de Berger ploeg niet. Het werd zelfs 20 voor B.S.V., toen Jac. de Groot na goed doorzetten onhoud baar voor Geurts den bal in het net schoot. (20). Door een elkaar verkeerd hegrijpen der B.S.V. ver dedigers, wist toch Schoörl den achterstand te ver kleinen en er 2—1 van te maken. Zoo ging de rust in. Wie gedacht had, dat B.S.V. met het windje in den rug een gemakkelijke overwinning behalen zou, kwam bedrogen uit. Integendeel, het vlotte in de B.S.V.-ploeg niet meer en Schoorl zette er alles op om gelijk te maken. Dat gelukte inderdaad, want of schoon B.S.V. sterker was, waren de aanvallen van Schoorl veel gevaarlijker en uit één van die snelle attaques werd op zeer fraaie wijze den stand gelijk gemaakt. (2—2). Het was toen, alsof de B.S.V.-ploeg ineenzakte en van deze inzinking heeft Schoorl handig geprofiteerd door de leiding te nemen, alweer door een fout in de B.S.V.-verdediging (2—3). Het begon er toen voor de Bergenaren somber uit te zien, maar gelukkig werd begrepen, dat er niet ver loren mocht worden en er werd plotseling weer met enthousiasme gespeeld. Dirk de Jong ging naar voren en Ab v. d. Berg trok zich in de middenlinie terug. En ziet, Dirk had al heel spoedig succes ook. Na goed spel in het veld, wist hij met een fraai schot de partijen weer op ge lijken voet te brengen. En daarbij bleef het! Zooals gezegd, speelde B.S.V. in de eerste helft zeer goed, maar was na de pauze veel minder. In de voorhoede hebben Coeverl en vooral Jac. de Groot, duchtig gesjouwd, vooral laatstgenoemde. Met een prachtschot, dat tegen de bovenlat kwam, had hij geen geluk. Coevert zien wij liever in de achterhoede, ofschoon hij wel gang in den aanval bracht. Jaap Tuijn en Ab v. d. Berg vormden voor de rust een goed spelenden vleugel, doch kregen in de tweede helft zoo goed als niets meer te doen. Alles werd op rechts gespeeld, ofschoon Piet Duin er gistermiddag totaal uit was. De lieelc middenlinie heeft voor de pauze best ge speeld met Bep van Diepen als uitblinker. Jan Lud- ding zakte in de tweede helft duchtig af en beging de fout. te veel naar het midden af te dwalen, waar door de linksbuiten van Schoorl herhaaldelijk vrij spel had. Huug Fillet heeft een beste partij back gespeeld en paste zich volkomen bij Piet Beeldman aan. De re serve-doelman Aart van Diepen maakte niet steeds een zekeren indruk, al redde hij eenige malen op fraaie wijze. Voor de tweede maal dus deelden Bergen en Schoorl de punten. Nerveuze slapeloosheid Kunt Gij den slaap niet vatten? Te helder, nog opgewonden van drukke besprekingen? Is Uw geest nog te veel vervuld van al die problemen, die het leven nu zoo moeilijk maken, zorg dan tot rust te komen en heerlijk in te slapen: Neem 'n "AKKERTJE" dat U kalm zal ma ken en een ongestoorde nacht rust zal geven. Morgen „frisch" Volgens recept van Apotheker Dumont Metalen zak-etui met 3 stuks 20 cent. Glazen kokertje met 12 stuks 52 cent. goal toe. Helder komt er iets beter in en er wordt een goede aanval opgebouwd. Vooral de nieuwe rechtsbuiten Marinus, verricht goed werk. Na 10 minuten spelen brengt de Boer de partijen op gelijken voet. Het doelpunt kwam voort uit een mooi opgebouwden aanval en goeden voor zet van Bijl. Helder komt in de meerderheid en na een half uur wordt dit omgezet in een doelpunt. Ver meulen schoot onhoudbaar in, uit een voorzet van Bijl, 21. De witte half-linie blijft veel te veel ach ter. Vijf minuten later maakt cle linksbinnen van West-Frisia den stand weer gelijk, 2—2. Het spel ver slapt nu danig en na de rust hebben we weinig fraais meer gezien. De tweede helft is 15 minuten oud als de W. mid denvoor den stand op 23 brengt. Het spel van West- Frisia is ook niet zoo goed, hoewel de voorhoede af en toe goed werk doet. in tegenstelling met de Hel der-voorhoede, die niets presteert. Na een half uur spelen gaat de W.-rechtsbuiten er alleen vandoor en hij besluit z'n aanval met een hard schot, wat Kossen niet kan keeren, 24. Kiesewettei*, die de plaats van De Boer heeft ingenomen, lost een hard schot onder de lat, maar de scheidsrechter, die er vlak bij staat, kent geen doelpunt toe. Na 35 minuten lost Kiese- wetter weer een hard schot. De W. keeper keert den bal ten deele en de rechts buiten loopt den bal hard in doel, 34. Met dezen stand blaast de scheidsrech ter voor de laatste maal. K.N.V.B.-UITSLAGEN. D.W.V. I—H.R.C. I. 2—0. RAUCH-BEKER. Schagen ITexel I. 12. B.K.C. I—H.R.C. 2. 5—1. D.T.S. I—ALKMAAR I 3—4. Voor de Rauchbelcer speelde D.T.S. gister tegen Alkmaar, de nieuwe derde klasser.- Voor den aan vang had Alkmaar bloemen in ontvangst te nemen, in verband met hun promotie. D.T.S. speelde met 1 invaller. Niet minder dan 3 penalty's werden toege kend, waarvan Alkmaar er 2 en D.T.S. 1 kreeg toe gewezen. Door de sterke wind was het plaatsen niet zuiver, waardoor het spel zeer werd beinvloed. D.T.S. wint de toss en meteen ondernemen zij eenige aanvallen, die worden afgeslagen. Ook Alk maar zet eenige aanvallen op, die evénwel niet van gevaar ontbloot zijn. Het spel gaat gelijk op en het is D.T.S., dat de leiding neemt met een mooie kop bal van Carnas. Eenige corners op beide doelen le veren niets op en dc rust gaat in met 10 stand voor D.T.S. Na de hervatting is er nog geen 10 minuten ge speeld of Kranenburg scoort met een mooi schot. Uit een penaltyd geeft Carnas D.T.S. de leiding te rug, terwijl Tromp na een mooie doorbraak den stand op 3—1 brengt. Door 2 penalty's waarvan dc eerste een abuis van den arbiter was, maakt Alkmaar gelijk, terwijl Kranenburg kort hierna den stand op 34 bracht, waarmede het einde komt. PROGRAMMA K.N.V.B. Hemelvaartsdag. Kamp. van Nederland: EnschedéBe Quick. Promotie tweede klasse, afd. IV: T.S.C.N.O.A.D.; Willem II—Palemig. Zondag 24 Mei. Kamp. van Nederland: FeijcnoordEnschedé; AjaxN.A.C. Promotie tweede klasse afd. I: Hermes D.V.S. Velox. Afd. II: H.V.V.—C.V.V. Promotie derde klasse afd. I: H.R.C.—Kinheim. (Sportkroniek). PROGRAMMA N.H.V.B. Hemelvaartsdag. Kampioenscompetitie: K.F.C. 3M.F.C. l; Alkm. Boys 2—Watervogels. Promotie IC: N. Niedorp 2—Flevo; 1D: Zeemacht 1Succes 2. Rauchbelcer: Alcmaria 1—Andijlc 1. Nacompetitie adsp. Ir Mevo a—Bergen a; 2: D.T.S. aN. Niedorp a. Zondag 24 Mei. Kampioenscompetitie: Watervogels—K.F.C. 3. Promotie IC: N. Niedorp 2—Sijbekarspel 1. 1D: Succes 2—DOSKO 1. Gouden Kruis: PettenWieringerwaard. Competitie 4J: Wieringerwaard 2—DOSKO. 2. (Het Groentje). DIVERSEN. Overschrijving. Gevraagd: P. J. Bromlcwe van H.R.C. naar K.H.C. (Kampen). Olympische dag. Als hoofdschotel van den 01. dag in het Stadion te Amsterdam op 7 Juni a.s. zal worden gespeeld de voetbalwedstrijd Nederlandscli Elftal—Sparta (Praag) Zwaluwen-toer. Met Pinkster gaat een Zwaluwenploeg een toer maken naar Zwitserland. Zestien spelers zijn uitge- noodigd. Het is een B-ploeg, versterkt met Weber, Caldenhove, Wels en Smit van het Ned. elftal, ter wijl voorts de oud-internationals Lagcndaal, Van Run, Breidner en Pellikaan mee zullen gaan. 's-Gravenhage 16 Mei In de heden ge houden bestuursvergadering van den K.N.V. B. is besloten geen elftal naar de Olympi sche spelen af te vaardigen. Het bestuur van den K.N.V.B. stelt er prijs op, dit besluit nader te motiveeren, opdat niet de minste twijfel zal bestaan omtrent de be weegredenen, die het daartoe noopten. Zooals bekend mag verondersteld worden, staan de amateursbepalingen van den K.N.V.B. toe, dat aan spelers in zeer bijzondere gevallen met goedkeuring van het K.N.V.B. bestuur ver goeding van loonderving gegeven wordt. Tot nu toe is zulks dan ook alleen na grondig onderzoek bij de werkgevers ten opzichte van enkele Ned. elftal-spelers geschied en dan nog slechts tot een maximum van 70 a 80 procent van het gederfde loon. Het K.N.V.B.-bestuur, hoewel overtuigd, dat het daarmede in geen opzicht tegen den geest van het amateurisme handelde, heeft, daar het bekend is met de Olympische bepalingen inzake loonderving, voor alle zekerheid voeling gezocht met het N.O.G-bestuur. Dit lichaam, volkomen overtuigd van den ama- teuristischen staat onzer spelers, alsmede van het feit. dat het streven van het K.N.V.B.-be stuur er steeds op gericht is, het amateursbe grip in den waren zin des woords hoog te hou den, heeft getracht een oplossing te vinden, die* met inachtneming der bestaande Olympische be palingen, to deelneming van het Nederlandsche elftal aan de Olympische spelen zou kunnen leiden. Intusschen heeft dezer dagen de voorzitter van het I.O.C. de heer Baillet Latour, na het vernemen der volledige feiten, verklaard, dat hij gebonden is, uitvoering te geven aan den tekst der Olympische bepalingen, waarin duidelijk staat, dat athleten, die loonderving genoten heb ben, uitgesloten zijn van deelneming aan de spe len. Waar het K.N.V.B.-bestuur onder geen voor waarde enkele spelers zou willen thuislaten, die het als even goede amateurs beschouwt als an deren, die toevallig geen vergoeding van loon derving behoeven en waar het evenmin de Olym pische bepalingen op de een of andere wijze wenscht te ontduiken, heeft het definitief be sloten, geen ploeg naar de Olympische spelen te zenden. Nieuw wereldrecord 440 yards vrije slag dames Tine Wagner van het IJ heeft gisteravond in het Sportfondsenbad te Amsterdam, het we reldrecord over 440 yards, dat op naam stond van de Rotterdamsche zwemster Rie Masten broek, met een tijd van 5 min. 29,2 sec. ge vestigd op 16 Februari 1936, te Maastricht, met 7,2 sec. verbeterd en gebracht op 5 min. 22 sec. Tine Wagner deed tevens een poging het wereldrecord 300 en 400 meter vrije slag te verbeteren, doch hierin slaagde zij niet. ROND HET IJSELMEER Be wielrenner Vermeiden stelt zijn recordpoging uit wegens de muggenplaag. Amsterdam Naar wij vernemen heeft de Amsterdamsche wielrenner D. Vermeulen van de wielerclub „Excelsior" die hedenochtend te zeven uur zou starten voor zijn poging tot verbetering van het record rond het IJselmeer, zijn tocht uitgesteld, zulks in verband met de momenteel op de Afsluitdijk heerschende muggenplaag- In overleg met de sportcommissie van de N.W, U. zal t.z.t. als de lastige insecten verdwenen zijn een naderen datum voor den rit vastgesteld worden. TENNIS. SMASH—SCHAGEN, 4—4. De uitslag der partijen luidt als volgt: le Heeren-enkelspel: E. G. Buma slaat L. Niestadt met 6—1, 64. 2e Heeren-enkelspel: Jb. Leguit slaat Chr. J. Non- nekes met 61, 6—2. Heerendubbelspel: E. G. Buma en Jb. Leguit slaan Mr. Dr. J. A. E. Buiskool en Chr. J. Nonnekes met 86, 63. le Damesenkelspel Mej. E. T. Igesz slaat mevr. A. Sonnevelt met 62, 6—0. 2e Damesenkelspel: Mej. G. B. Waij verliest van mej. C. A. Bronder met 46, 6—3, 46. Damesdubbelspel: Mevr. A. Sonnevelt en mej. G. B. Waij verliezen van mej. E. T. Igesz en mej. A. Boontjes Cd., met 57, 6—3, 5—7. le Gemengd dubbelspel: Mej. G. B. Waij en E. G. Buma verliezen van mej. E. T. Igesz en Mr. Dr. J. A. E. Buiskool met 46 26. 2e Gemengd dubelspel: Mevr. A. Sonnevelt en Jb. Leguit slaan mej. C. A. Bronder en Chr. J. Nonnekes met 6—4, 2—6. 6—4. Voor a.s. Zondag is er in verband met de districts- wedstrijden geen competitiewedstrijd vastgesteld. Holland niet naar Engeland. In de Sportkr. beschrijft de heer Lotsy uitvoerig, waarom Nederland in December a.s. niet uitgenoo- digd zal worden om in Londen te komen spelen. Hon garije is ons n.I. voor en daarna zelfs ook nog Tsje- clio-Slowakije en Zwitserland.

Schager Courant | 1936 | | pagina 6