I lelrose's Vergelding Schager II Roosjes Kantongerecht te Minnaar. Uit onze Omgeving. Feuilleton hebben succes! ZITTING VAN VRIJDAG 15 MEL Z ij p e. HET RIJDEN MET TE GROOTE SNELHEID EN DE GEVOLGEN ERVAN. Er zijn van die chauffeurs, speciaal de vracht autochauffeurs, die met enorme snelheden de we gen afjakkeren en door hun onbesuisdheid de groot ste ongelukken veroorzaken. Op 23 Maart kwam de 31-jarige chauffeur Theodorus van Sou uit Eind hoven met flinke snelheid door de gemeente Zijpe aangereden, trachtte eenige wagens te passeeren, zonder er op te letten, dat een der wagens die voor hem lag, ook een passeerende manoeuvre maakte, met het gevolg, dat hij op den linkerberm raakte, slipte en toen voor de auto's uit over den kop sloeg en aan den anderen kant kwam te liggen, het geen ernstige gevolgen had teweeg kunnen brengen. Gelukkig liep 't in zooverre goed af, dat er geen ernstige gewonden of dooden vielen te betreuren, doch materieele schade was er aanzienlijk. Vcrd. had zich van een verdediger voorzien en wel Mr. Peters van Eindhoven De beide getuigen. J. Swart en M. Nannes, beiden te Zijpe woonachtig, verklaarden dat verd. veel te hard had gereden, zoo erg zelfs dat Swart 'n onge luk onvermijdelijk vond. De get. a décharge, die zich in verd.'s wagen b*vond, H. v d. Einde, was die meening niet toegedaan. De Ambtenaar van het O. M., wilde nog eenige getuigen en den verbalisant hooren en hield de zaak aan tot 29 Mei. Alkmaar. DE ZON, VERKWIKKING VOOR DE MENSCH- HEID ALS OORZAAK VAN 'N AANRIJDING? Op 5 Februari bevond zich op 't Zeglis de 28-jarige groentenventer Corn. Barhorst, die vanaf z'n wagen eenige goederen naar cliënten wilde expedieeren, tóen hij plotseling werd aangereden door een auto, bestuurd door den 34-jarigen chauffeur Willem Meuzelaar van Papendrccht; dit gebeurde hoogst roekeloos en zonder noodzaak. Verd. beweerde, dat de zon hem parten had gespeeld, die hinderlijk in z'n voorruit scheen, maar terecht werd hem opge merkt, dat 'n chauffeur dan maar oen mica-scherm voor z'n ruiten moet aanbrengen. Tot zijn eer willen wij vermelden, dat de schade geheel naar genoegen was geregeld en betaald. Niettemin werd hem lieden toch door Mr Tack aan 't verstand gebracht, dat hij beter had uit te kijken en eischte f25 of 20 dagen. Uitspraak f10 of 10 dagen. K o e d ij k. ONTSTEEK TIJDIG UW LICHT. De arbeider Joh. Hofma van Koedijk was op 26 Februari, ongeveer half acht, op z'n fiets gespron gen om op werk uit te gaan, doch zijn haastige spoed was ook hier niet goed, daar hij geen lan taarn aan zijn rijwiel had. Eisch f 4 of 4 dagen. Verd. zei slechts fl bij zich te hebben en kon absoluut niets meer missen, daar hij werkloos was. De Kantonrechter vond dit geen vrijbrief om maar raak te rijden en de wet te overtreden, terwijl hij den man f2 of 1 dag oplegde. Z ij p e. EEN BEGRIJPELIJKE VERGISSING. Hendrik Groot, die sinds kort 18 jaar oud is, reed op 1? Maart met.een auto te Zijpe, terwijl zijn vader toezicht hield, daar hij geen rijbewijs heeft. 10 da gen voor zijn verjaardag had hij ook 'n bekeuring gehad en had de verbalisant gezegd: wacht nog maar een goede week, dan anag je rijden, maar helaas nu bleek dat zijn wagen te zwaar woog, Daar had verd. gansch niet opgerekend. Eisch f6*of 6 dagen. Uitspraak f5 of 3 dagen. Bergen. HOE WILLEM BOLTJES IN 'T ZONNETJE ZETTE. De 28-jarige kruidenier Wilem Smit, die bij z'n cliënten graag is gezien en ook heden voor de heeren rechters een prettigen indruk maakte, moest terecht staan, omdjit hij te Bergen zou hebben ge vent zonder vergunning, althans volgens den ver balisant Boltjes, de vaak al te ijverige Bergensche gemeenteveldwachter. Willem verwierp echter alle schuld, daar hij alleen maar vaste afnemers be diende, die nog wel familieleden zijn, en ook eenige andere, die zelf van te voren een bestelling bij hem doen, o.a. Mr. Basterd. Willem vroeg wat er eigen lijk onder venten werd verstaan, is dat bij je klan ten komen hooren, wat of ze noodig hebben? Dan Oorspronkelijke Roman door ARTHUR E. STRATTON 81. „Neen", lachte Sir Charles, „en zoo iets weiger ik ook, om te gelooven!" „Toch is het zoo", zei Ellington met glinste rende oogen „Herinnert u zich nog dien eersten avond, dat u mij in Painswick kwam opzoeken? Melrose knikte. „Ik vroeg u om den nacht in mijn huis door te brengen; ik beloofde u een kamer, die uitzag op mijn rozentuin, mijn trots U weigerde en zei, dat rozen alleen goed waren voor menschen, die nog iets van het leven te verwachten hebben. Mijn fout is het geweest, dat ik die opmerking van u achteraf beaamd heb. En kijk nu eensHij wees op Cicely. „Bij die ééne roos legt mijn heele rozentuin het hope loos af en dat wil wat zeggen!'" „Maar u wist uit mijn laatste schrijven toch', antwoordde Melrose, terwijl hij den ouden man met warmte de hand drukte, „hoe ik, om bij uw beeldspraak te blijven, naar de rozen ben gaan verlangen!" „Zeker, jonge man!" zei hij, Sir Charles op den schouder kloppend. „En ik verheug er mij van harte over, dat uw verlangen bevredigd is en de mooiste roos, die op aarde' bloeien kan, uw bezit geworden is!" „Jonge man!" grinnekte deze. „Nu zet u mij in het zonnetje op mijn trouwdag nog wel! dat is eingenlijk niet mooi van u!" „Mijnheer Ellington heeft gelijk", zei Caroline kunnen zij Albert Heijn en Simon de Wit ook wel bekeuren, die doen dagelijksch niets anders. Van dit standpunt bekeken achtten de heeren Rechters vrijspraak dan ook wel billijk. Uitgeest. BRAVE HENDRIK, ALS DE EEUWIGE ONSCHULDIGE! Hendrik de M., arbeider, 44 jaar, van Uitgeest, is zoo zoetjesaan 'n goede bekende van de heeren Rechters geworden. Vooral door zijn opvallende manier van de eeuwige onschuld spelende figuur. Op 9 Mei was hij gesnord omdat hij in 't bezit was van 2 natte aalrepen vlak bij vischwater. Verd., die als een ongunstig vischstrooper bekend staat, zeide ook nu geen stroopersbedoelingen te hebben gehad. Zij moeten miij altijd hebben en straffen mij maar zwaar. Toen ik laatst 'n geweer loop had gevonden met 'n eend zonder kop er naast, gaf U mij 'n maand Edelachtbare en dat voor 'n eend zonder kop. Natuurlijk groote vreugde onder de aan wezigen. Nu eischte de Ambtenaar f 15 of 15 dagen voor 2 natte aalreepen, die evens verbeurd werden verklaard. Uitspraak f8 of 6 dagen, en geen aal reepen retour. Men begrijpt natuurlijk wel, dat verd. geen vergunning bezat. O u d o r p. DIE GOEDE OUDE KENISSEN TOCH. Moet er iemand wegens openbared ronkenschap terecht staan, 't zijn altijd oude bekenden of fami lie uit Indië, die toevallig waren komen opdagen, om dat weerzien prettig te vieren. Theodorus Tesselaar, zonder beroep te Heerhugo- waard, bekend vanwege zijn ongeluk eenige jaren terug opgeloopen bij 't zweefvliegen te Egmond aan Zee, waarover nog steeds een civiel proces wordt gevoerd, maakte hierop ook al geen uitzondering, want ook hij was ouwe kennissen uit Amsterdam tegengekomen en die hadden hem slechts op een paar glaasjes getracteerd. Doch veldwachter Visser, LANGENDIJK OUDKARSPEL. NEDERL. TUINDERSBOND. De afd. van de Ned. Tuindersbond vergaderde Vrij dagavond bij den heer C. Vis, alhier. De opkomst was niet groot. De heer K. Kaan, voorzitter, opende de vergadering met welkom, in het bijzonder de beide wethouders. Na vaststelling der notulen behandelde men de ingekomen stukken. Het gemeentebestuur berichtte dat men niet aan het verzoek om een steunregeling kon voldoen, maar dat een gedocumenteerd schrijven aan den Minister is gezonden. Verder werd mededeeling gedaan van het hierop ontvangen antwoord van den Minister. Over het jaar 1935 zal geen steun meer worden uit gekeerd, deelde voorzitter mede. De heer P. Volkers zeide, verheugd te zijn dat B. en W. onomwonden in hun brief schrijven dat zij bij wie de nood hoog is, naar het Burg. Armbestuur kunnen gaan. Spr. hoopte dat zij dit doen ook. Voorzitter gaf een overzicht van de werkzaamhe den van de besturen voor de verbetering van de omstandigheden. Het is echter ontmoedigend dat men. nooit geheel krijgt, wat men vraagt. De orga nisaties vragen niet meer dan het allernoodigste. Dit mag echter geen aanleiding zijn tot verzwakken der actie. N. a.v. het verslag van de Kringvergadering wees de heer Borst er op, wat in Koedijk mogelijk is met de sociale steun. Wordt daardoor de activiteit dei- leden niet was verslapt? Er komt wel veel verschil tusschen de gemeenten, als daar wel en hier geen sociale steun wordt gegeven. De heer Kalverdijk meende, dat men Juist door de activiteit van de leden die steun heeft verkregen. De heer W. Jonker zou er tegen willen protesteeren dat niet iedereen de misoogststeun heeft ontvangen, bijv. door een protestvergadering. De voorzitter zeide dat wanneer dit noodig was, het bestuur dit zeker zou doen. Het bestuur doet alles wat mogelijk is. De heer Borst wilde eens een Provinciale Landdag houden om te protesteeren. Daarbij de arbeidersbon den en middenstandsorganisaties uitnoodigen. Deze landdag te houden op een Zondag. Dit zal aan het Prov. Bestuur worden voorgelegd. Hierna ging men over tot bespreking van het col- Fenton, die zich even met Cicely had onderhou den. „Je ziet er op zijn minst tien jaar jonger uit Melrose!" „Nu zie je het, Cicely", schertste hij, „hoe goed het toch maar is dat ik je zin heb gedaan en snor en baard liet afscheren! Melrose's ver jongingskuur! Ik ben nu weer een clean-shavën Brit, zooals het behoort"! „Er is iets anders, wat je er zooveel jonger doet uitzien", antwoordde Caroline met een zon- nigen glimlach. „En dat is het geluk! Want ik behoef je niet te vragen, Melrose, of je gelukkig bent! Ik heb alleen maar naar je oogen te kijken! Sir Charles stak zijn arm door dien van zijn jonge vrouw. „Ik heb meer gekregen, dan ik verdien", zei hij, terwijl hij Cicely met een liefdevollen blik aanzag. „Zeg niet meer, dan je verantwoorden kunt, liefste!" lachte zij en drukte zijn arm. „Ik zal pas tevreden zijn, als je op onze koperen brui loft die woorden even oprecht herhalen kan". „En waar gaat de huwelijks-reis heen?" vroeg notaris Ellington. „O, dat is een heel programma!" verklaarde Cicely verrukt, „Parijs, de Riviera Italië Egijpte overal heen waar ik maar verlangde te komen ..We blijven op zijn minst een jaar weg", knik te Sir Charles. „Waarom ook niet? Er is niets, wat me hier houdt. Ik kan de belangen van The Observer gerust aan je man toevertrouwen, Ca roline. Giles heeft het uitstekend in het sanatori um voor geesteszwakken; ik heb hem door mijn getuigenis van de cel kunnen redden, maar ik geloof niet, dat hij er mij dankbaar voor was en die toevallig aanwezig was, vermoedde dat verd. de uitkeering van 't zweefvliegongeluk had ontvangen en verklaarde voorts dat de man overigens nooit onbekwaam is. Eisch f6 of 6 dagen. Uitspraak con form. Bergen. WOONWAGEN-MISèRE. Ook Bergen bezit naast mooie autoparken een woonwagenpark, dus kan men zoo maar niet op een of ander terrein, al is dit particulier terrein, gaan staan. De fotograaf Pi eter van der Kooij, in een woonwagen verblijvend had dezen op 't terrein van de voormalige Kalkzandsteenfabrieken geplaatst en dit kostte hem een bonnetje. Eisch f3 of 3 dagen. Uitspraak f 1 of 1 dag. Egmond. WIELRIJDERS OP 'T RIJWIELPAD, A.U.B.! Te Egmond aan Zee zijn prachtige rijwielpaden die echter vaak door de wielrijders worden gene geerd en liever de autowegen met hun aanwezig heid in gevaar brengen. Gelukkig worden dergelij ke overtredingen streng gestraft, dit ondervond ook Adriaan Smit, bakker te Castricum, die op 8 April door G. Minnée was bekeurd voor 'n dergelijk feit. Eisch f 10 of 10 dg. Uitspraak f6 of 6 dg. H e i 1 o o. HOEVEEL VAN ZULKE OVERTREDERS ZOUDEN ER ZOOAL ZIJN. Op 18 November werd de chauffeur Joh. van Til, van Limmen, te Heiloo aangehouden, daar hij met z'n vrachtwagen de maximum snelheid van 30 K.M. met 100 overschreed. De Rijksweg wordt onder een 2e klas weg gerekend. Deze bepaling, die enkel voor vrachtwagens geld, zou heel wat in 's Rijks laadje brengen, wanneer iedere overtreding bekeurd zou worden. Eisch f4 of 4 dagen. Uitspraak f3 of 3 dagen. lectief contract in den tuinbouw. Het door de drie afdeelingsbesturen genoemde loon is f 15 per week. Uitvoerige besprekingen werden gevoerd. Men was bang voor de ontduiking van het contract. Het is meer gebeurd datde arbeiders elkaar onderbieden. Men bezag de voor- en nadeelen van het contract, waarbij tot uiting kwam dat het heel moei ijk zal zijn het loon te betalen. Een loonbijslagregeling als verleden jaar is eigenlijk de beste oplossing. Na eenige besprekingen werd besloten een contract aan te gaan met de arbeiders en de regeling aan het bestuur over te laten. Vervolgens ontstond eenige gedachtenwisseling over den misoogststeun. De loonbijslag was hierna een punt van bespre king. Voorzitter achtte deze regeling niets waard voor de tuinbond en de arbeiders. Spr. geloofde ech ter, dat men tenslotte noodgedwongen zal moeten komen tot een regeling, waardoor de ar beiders worden gebracht naar de bedrijven waar ze behooren. Daaraan heeft men het meeste voordeel, zoowel de tuinders als middenstand en overheid. Men ging nader op deze materie in, doch wist er eigenlijk niet veel van. De heer Volkers zou de oude regeling terug willen op zulk een wijze uitgebreid dat ook de alleen wer kende tuinders en zij die met eigen kinderen wer ken er onder vallen. De heer D. Wonder stond er zoo ongeveer paf van, dat zelfs officieel niets kon worden gezegd over deze regeling, die al op 1 Mei is begonnen. De voorzitter gevoelde voor de redeneering van den heer Volkers. Er zal van gemaakt worden wat mogelijk is. De heer Borst besprak bij de rondvraag het pro gramma voor de aan te vragen protesfmeeting. De heer Bakker, wethouder, gaf 'n verklaring van de mogelijkheid van de steunverleening in Koedijk. Men heeft daar het geld gesplitst in een post voor de tuinders en een voor het Burg. Armbestuur. Daarna sluiting met een bijzonder woord van dank voor de aanwezigheid van de beide wethouders. WINKEL De afdeeling Winkel van de Veilingsvereeniging West Friesland te Bovenkarspel, hield vorige week in het lokaal van den heer R. Laan een vergadering, teneinde besprekingen te voeren over de uitbetaling van het surplusgeld t.a.v. de vroege bollen (tulpen). Ongeveer 60 kweekers waren aanwezig en toen de voorzitter, de heer P. Honingh, opende, sprak hij er zijn tevredenheid over uit, dat zoovelen aan de op roep tot deze vergadering hadden gehoor gegeven, maar zeide verder, dat het hem geen genoegen was, dat een vergadering als deze noodig was. Spr. lichtte hij weet ook niet, dat ik de kosten voor zijn ver pleging op me heb genomen. Misschien zal er iets van zijn ouden haat uitgedoofd worden, als hij tot de ervaring komt, dat zijn dochter op het rechte pad is teruggekeerd, waarbij ik je niet dankbaar genoeg kan wezen voor je prachtige hulp, Caroline, en dat zijn zoon, onder de leiding van zulk een voortreffelijk man als notaris El lington, weer een nuttig lid van de maatschappij kan worden. Voor mevrouw Burke heb jij uit stekend gezorgd. Cicely. Daarom: wat is er, dat mij hier houdt?Menschen, lieve menschen", hij drukte Caroline en Ellington ontroerd de hand, terwijl er een floers voor zijn oogen kwam „wat hebben jullie me prachtig geholpen, om het vertrouwen in me zelf, de hoop op een blijde toekomst te herwinnen! Nooit zal ik jullie daar dankbaar genoeg voor kunnen zijn"! Sir Charles wendde zich om, toen de deur geopend werd. „Uw wagen staat voor, Sir Charles!" kondigde Maxwell aan. Nogmaals werden handen gedrukt, nogmaals werd hartelijk gekust. Caroline Fenton en nota ris Ellington vergezelden het pas getrouwde paar naar die auto. „Victoria Station, nietwaar, sir?" vroeg de chauffeur, aan zijn pet tikkend. „Juist Swain!" antwoordde Sir Charles mon ter. „Vergeet je oude vrienden niet, Melrose glimlachte Caroline, een hand op het portier. Zij was zich bewust, dat de tranen uit haar oogen drupten. „Jullie vergeten!"Melrose zag haar licht verwijtend aan. „Dit, allerbeste vrienden, is im mers geen afscheid; er volgt een gelukkig weder- ziens op!" Er werd gewuifd, totdat de auto om een hoek van Albert Road verdween. Sir Charles slaakte een diepen zucht; een ziel had zich zelve, na ve le dwalingen, hervonden. „Vrede!" zei hij zachtjes voor zich heen. Er toe, wat eigen lijk het doel van deze vergadering was en sprak er zijn genoegen over uit, dat ook de pers aanwezig was en hoopte, dat de lezers dei* „Schager Courant" eens zouden lezen wat er eigenlijk gaande is, want het is spr. gebleken, dat velen het niet pre cies weten. Er is in bepaalde kranten wel gezegd, dat we eigenlijk blij moesten zijn met het half millioen van de regeering, want dat we toch 65 pet. voor de vroe ge tulpen kregen uitbetaald, maar dat is bezijden de waarheid, want practisch komt het neer op 65 pet. van de toegezegde 80 pet., dat is pl.m. 51 pet. Steeds is er gezegd, dat we de bollen maar naar de veilin gen moesten brengen, omdat er gerekend kon wor, den op 85 pet., maar we wisten niet, dat de zaken zoo zouden loopen en nu zijn we dan bij elkaar ge komen om te bespreken wat gedaan zal moeten worden. Spr. voegt er nog aan toe, dat het bestuur; geen vast omlijnd plan heeft. Hierna verkrijgt de heer Berkhout het woord als voorzitter van opgemelde veilingsvereeniging en deze spreker zet uiteen, dat men ontevreden is over de uitbetaling van de vroege tulpen. Ikzelf, zegt spr. heb steeds gezegd de bollen niet beneden minimum prijs te verkoopen, omdat daarvoor 85 pet. surplus geld uitbetaald zou worden. De vroege tulpen zijn wel zeer zwaar getroffen én als een van de oorzaken noemde spr. de export naar Duitschland ,die 2.000.000 minder was dan men verwachtte. De bond van vei lingen heeft ook direct geageerd en op een vergade ring van 25 Maart te Haarlem van de L.T.B. en het H.B.G. werd ook besloten contact met den Minister te zoeken ,doch een aangevraagde audiëntie is nog niet toegestaan. De surplus-crisis-stichting wist ech ter, dat het toegezegde half millioen er nog niet was, dus heeft men afgewacht, maar nu is het er wel. Nu is er een comité van actie gevormd, dat bij den Minister aan zal kloppen. Hij is ook bij den voorzitter van den bond van West-Friesche ge meenten geweest, Burgemeester Groot van Andijk', die toegezegd heeft zooveel mogelijk medewerking te verleenen. Spr. meent er goed aan te doen aan te ra den om den Burgemeester dezer gemeente ook me dewerking in deze te verzoeken en dan verder alles aan de onderscheidene organisaties over te laten. Hierna licht de betaalmeester van de veilingsver eeniging, de heer Bakker het een en ander toe. Dezo zegt, dat vroege en late tulpen ieder een apart potje hadden, maar dat voor elke soort hetzelfde bedrag is beloofd geworden, dat bij benadering op 85 pet. kon worden geschat, echter met deze restrictie, als het potje toereikend was. Het was tactischer geweest als men vooraf geen bedrag had genoemd, maar had afgewacht welk bedrag noodig was. Spr meende toclü af te moeten raden als gevolg van een en ander bollen uit de hand te gaan verkoopen. Spr. was eerst een voorstander van saneering, doch nu niet meer. De practijk heeft geleerd, dat men zich niet aan de minimumprijzen houdt, maar dat het voorkomt, dat kweekers gaan knoeien, evenals de exporteurs. Alsi eder zich nu maar aan de min.-prijzen hield, maar als men er onder heeft, die gaan knoeien, be derven ze 't ook voor anderen, want 't komt voordat bollen voor minimumprijzen worden verkocht naar Engeland en een flinke partij andere bollen cadeau geeft, zoogenaamde vrij-ox*ders, en kisten en vracht niet meer berekend worden, zooals voorheen. Het voorstaan van saneering was bij spr. gebaseerd op het vertrouwen, dat allen er zich aan zouden hou den en hij is in dat vertrouwen beschaamd gewor den. Op verzoek van aanwezigen licht spr. nog toe hoe' de verschillende centrale's en commissie's zijn sa mengesteld. Ook spr. raadt de kweekers aan alles aan de organisaties over te laten, want men kan eq van verzekerd zijn, dat die allen hun best zullen; doen om de best mogelijke resultaten te verkrijgen. Op voorstel van het bestuur wordt besloten af te wachten en alles aan de organisaties toe te vertrou wen. Gedurende deze vergadering werden door verschil lende aanwezigen plannen geopperd en opmerkingen gemaakt en vragen werden naar genoegen beant woord. Hiermede was de vergadering gesloten, waarna! nog eenige veilingsbelangen werden besproken. blonk een licht in zijn oogen, dat niet van deze wereld was .„Eindelijk vrede!....O, mijn God* het is werkelijk veel meer, dan ik verdiend heb!" Hij voelde een hand, die zich in de zijne schoof Melrose boog zich met een liefdevollen blik naar zijn jonge vrouw over en tot zijn schrik bemerkr te hij, dat zij schreide. „Cicely!" riep hij bezorgd uit. „Kleine, dier-; bare schat, waar omhuil je?" Zij glimlachte hem door haar tramen 'toe. „Domme, domme man! Weet je dan niet, daï er tranen zijn, die uit overmaat van geluk wor den geschreid? VredeO, liefste, hoe vaaté en hoe innig heb ik gebeden, dat de vrede ein delijk in je' hart zou mogen worden uitgestort! En nu is hij er, Goddank!" Ze vleide zich dicht tegen hem aan. „Eigenlijk", zei Sir Charles na een kleine pau ze, „is het tusschen ons toch geloopen, zooals het loopen moest. Want goed beschouwd, ben je al tijd van mij geweest, Cicely! Toen jij nog een kind was en de vrijheid voor mij een harts tochtelijk verlangen, was ik het, die voor joiï zorgde. Toen je volwassen was geworden, nam ik je in mijn huis en je kreeg er de onbetwist bare plaats van een dochter. En nu, je zit naast mij als mijn vrouw, liefste, je bent aan' me gebonden, totdat de dood ons scheiden zal. In' drie verschillende gedaanten kwam ik in je levens als Verzorger, als pleegvader, als echtgenoot". .,En in die laatste gedaante ben je mij het dierbaarst", zei Cicely. „Ik jou ook?" Melrose drukte teeder haar hand. „Dat. kan noch voor jou, noch voor mp eert vraag zijn", antwoordde hij gelukkig. „Wij heb ben de zekerheid. En ik weet ook dit, Cicely* dat God. die oneindig goed is, je vader niet zal hebben veroordeeld, zooals de menschen het des tijds deden. Ik heb héél dezen gezegen den dag de overtuiging gehad, dat mijn trouwe Dave met' welgevallen op onze verbintenis heeft neergezien" EINDE

Schager Courant | 1936 | | pagina 7