Onze gulden en Frankrijk's perikelen Alkmaarsche Kaasmarkt Uil Bergen 4000 postduiven in Duitschland verongelukt Inbraak in een station te Oostzaan Belgisch oplichter aangehouden Predikbeurten. Kon zijn arm niet opbeuren Nu vrij van alle pijn „Ik kan niet dankbaar genoeg zijn voor hetgeen Kruschen Salts voor mij gedaan heeft. Ik neem iede- ren morgen op mijn nuchtere maag de dagelijksche dosis tegen rheumatick. In mijn werkkring ben ik blootgesteld aan weer en wind, terwijl ik bovendien bijna 20 K.M. per dag moet fietsen. Het was zoo erg, dat ik mijn arm niet meer kon opbeuren; mijn bee- nen deden mij ontzettend pijn als ik een kleine af stand gereden had. Nadat ik vrijwel alles geprobeerd had, en zelfs alle tanden had laten trekken, raad de een 'vriend mij eens een proef met Kruschen Salts te nemen. In korten tijd verminderden toen de pijnen en heden ten dage blijf ik voikomen ge zond door mijn dagelijksche dosis Kruschen Salts". D. G. T. te B. Rheumatische pijnen hangen samen met een over maat van urinezuur in het bloed. Dit gevaarlijke zuur ontstaat als gistingsproduct van afvalstoffen, die zich in het lichaam hebben opgehoopt. Kruschen Salts nu spoort de afvocrorganen: ingewanden, nie ren en lever aan tot krachtiger werking, waardoor de afvalstoffen langs de natuurlijke kanalen zacht en volkomen uit het lichaam zullen worden verwij derd. Het bloed wordt gezuiverd, waardoor de pijnen afnemen om tenslotte geheel te verdwijnen. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten h f 0.90 en f 1.60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch, zoowel als op de buiten verpakking, de naam Rowntree Handels Maat schappij, Amsterdam, voorkomt. Bochem 29 Mei (A.N.P.) Be duiven- liouders in Westphalen hebben een groote schade geleden, daar op de eerste wedvlucht van dit jaar 4000 postduiven zijn veronge lukt. Be duiven waren losgelaten te Stendal in het Roergebied. Tengevolge van den mist regen en hagel zijn 2000 duiven, welke te RortmundRoerde en Aplerbeck thuis hoor den, niet aangekomen. Te Castrop zijn van 2000 duiven tot nu toe slechts 120 terugge keerd. Van de daders geen spoor In den nacht van Donderdag op Vrijdag heb ben ongenoode gasten zich toegang weten te verschaffen tot het station van de Nederlandsche Spoorwegen te Oostzaan. Door middel van een, al dan niet, valschen sleutel is de hoofddeur geopend. Alle kasten en laden zijn aan een nauwkeurig onderzoek onderworpen Een paar geldkistjes met inhoud zijn meegenomen. De dieven hebben daarna het gebouw verlaten, na de hoofddeur ,weer zorgvuldig te hebben gesloten. De gemeentepolitie stelt in samenwerking met Techerche uit Zaandam een uitgebreid onder zoek in. Er is getracht vingerafdrukken te vin den, echter zonder resultaat. Onder soortgelijke omstandigheden werd en kele dagen geleden ingebroken bij een pluim veehouder, waar ruim 200 kippen gestolen wer den. Naar wij vernemen heeft een der inwoners van het dorp vannacht een auto in razende vaart door het dorp hooren rijden. Bouwplannen die op fantasie berustten. Eenige weken geleden vestigde zich te Rotter dam een vreemdeling, die zich aandiende onder den naam A. O. Gilaoni en zich uitgaf voor Fransch ingenieur. Hij knoopte relaties aan met een aantal personen uit handelskringen, voorge vende een fabriek van betonproductie en isolatie materiaal te willen stichten. Het trok de aandacht van de politie dat de man naliet zich met zijn plannen tot de over heid te wenden. De vreemdelingendienst heeft hem daarna aangehouden. Bij het verhoor bleek, dat zijn bouwplannen op fantasie berustten. Ver moedelijk heeft hij op deze wijze verschillende personen trachten op te lichten. In werkelijkheid bleek de man een Belgisch handelsreiziger te zijn, die in zijn land nog een jaar gevangenis straf tegoed heeft wegens schriftvervalsching en oplichting. Hij is ter beschikking van de Bel gische justitie gesteld. taxi in de donau gereden. Vier dooden. Boedapest. Een taxi is tegen een leuning van een brug gereden en in de Donau gestort. De vier inzittenden zijn verdronken. Brandweer en duikers trachten de taxi en de lijken aan de oppervlakte te brengen. egypte heft de sancties gedeeltelijk op. De Minister van Financiën heeft besloten bij wij ze van uitzondering toe te staan, dat zekere Ttaliaan- sche artikelen in F.gvpte mogen worden ingevoerd overeenkomstig verdragen, welke zijn gesloten voor de sancties in werking traden of voor artikelen, welke niet te vervangen zijn, zooals enkele pharmaccuti- sche artikelen. Discontoverhooging Nederlandsche Bank tengevolge van de moeilijke positie der franc. Met ingang van 30 dezer, heeft de Nederlandsche Bank haar rentetarieven met 1 percent verhoogd, waarbij het wisseldisconto van 2*/2 percent op 3V^> percent is gebracht. Deze maatregel kwam niet onverwacht. Het verloop van de wisselmarkt in de laatste weken, waarbij zich in het bijzonder een zwakke tendenz voor den Franschen franc open baarde, deed de vrees opkomen, dat de Nederland sche gulden, wel eens niet geheel buiten schot zou kunnen blijven. In den innerlijken toestand van ons na tionale ruilmiddel is geen verandering ge komen, maar de kapitaalvlucht uit Frankrijk resulteerende in een gestadige vraag naar Britsche ponden en Amerikaansche dollars, bleef uiteraard niet zonder invloed op de positie van den gulden op de internationale wisselmarkt. De daling van den gulden op de internationale wisselmarkt is niet anders dan het gevolg van de situatie in Frankrijk tevoorschijn geroepen door de overwinning der linksche partijen bij de jongste Fransche kamerverkiezingen en de daarmede ver band houdende vlucht uit den Franschen franc. In dit opzicht is het Fransche ruilmiddel geen prettigen koppelgenoot. De politieke cn monetaire toestand hier te lande verschilt hemelsbreed bij dien van Frankrijk, maar Nederland en Frankrijk behooren beiden tot de landen die aan den gouden standaard vasthouden en daarom wordt de gulden tegen wil en dank vaak in de perikelen van den franc betrokken. De markt is afgeloopen en de kaasbeur zen, die de eerstkomende dagen worden ge houden, weten weer hoe ongeveer de tendens is, welke prijzen om en de bij kunnen wor den gevraagd. Want er is geen twijfel aan of de stemmingen in den handel weerspiegelen zich het eerst en het best aan de kaasmarkt. Het was er vlug. De aanvoer was snel ver kocht en de prijzen waren beter. De hoogste markt lag met f21.een gulden boven de vorige week en de gang was stellig ook een gulden beter, wellicht zelfs anderhalf. „De prijzen worden niet goedkooper" scheen de algemeene opvatting te zijn en aangezien de kwaliteit van het thans aan gevoerde product uitstekend is, had de spe culatie alle reden om in te grijpen. Het was in het bijzonder de vraag voor opzet, die de prijs bepaalde, maar de consumptiekaas werd door de algemeene beterschap mee genomen, vooral ook omdat verreweg het grootste deel van de aanvoer voor bewaar- kaas in aanmerking kon komen. Bij een prijs van fl7^— mocht er aan de kwaliteit al vrij veel mankeeren. BLOEMEN. EN PLANTENTENTOONSTELLING. Een dicht bezette zaal woonde de officiee- le opening bij. De ruime benedenzaal van het fraaie hotel Nassau- Bergcn te Bergen aan Zee was gistermiddag dicht bezet, toen de Bloemen- en Plantententoonstelling, georganiseerd door de afd. Bergen van de V.V.V., of ficieel zou worden geopend. Onder de talrijke aanwezigen merkten wij o.m. op het volledige college van B. cn W. van Bergen; den gemeente-secretaris, den heer G. Taapken; de raads leden, de heeren dr. J. Hemelrijk en G. Brak; den burgemeester van Alkmaar, Jhr. Mr. F. H. van Kin schot; den beer B. Hoek, directeur van den Plant soenendienst der gemeente Alkmaar; den directeur van het Provinciaal Waterleiding Bedrijf; den ge meente-secretaris van Schoorl, den heer J. H. Smits en nog tal van andere leden van het Eere-Comité voor de tentoonstelling. Voorts de juryleden, de hee ren J. L. Bouwer uit Haarlem, J. F. Cn. Dix uit Heemstede en A. Kopei uit Bennebroek, vele kwee kers en tal van andere gènoodigden. Om half vier ongeveer nam de voorzitter van het Uitvoerend Comité, II. L. baron Taets van Ameron- gen het woord om allen hartelijk welkom te heeten. Spr deelde daarop een en ander mede over den oorsprong der tentoonstelling. Na bespreking met de N.V. Bouw Exploitatie Mij. Bergen aan Zee, de eigenaresse van het park, werd deze bereid gevonden, het park voor het beoogde doel belangeloos af te staan, waarvoor spr. haar na mens het Comité hartelijk dank zegde. (Applaus.) Eenmaal in het bezit van de plaats waar een ten toonstelling zou kunnen worden gehouden, rees de vraag, hoe deze tot stand te brengen? De heer B. Hoek, directeur van de Gemeente Plantsoenen te Alkmaar, werd bereid gevonden als technisch leider zitting te nemen in het uitvoerend comité en toen werden verschillende kweekers ver zocht medewerking te verleenen. Spr. bracht dank aan de inzenders in de eerste plaats voor hun bereidwilligheid nier te willen expo- seeren en zeido dat het comité de medewerking van den heer Hoek en diens assistent, den heer J. II. v. d. Burg, zeer had op prijs gesteld. Maar groo- ten dank was het comité ook verschuldigd aan den heer J. H. Roggeveen, die onvermoeid bleek en zich door geen moeilijkheden deed afschrikken. (Applaus) Voorts bracht de voorzitter een woord van dank aan het Provinciaal Waterleiding Bedrijf van Noord- Holland voor hare medewerking en aan allen, die belangeloos de V.V.V. bij de organisatie der Tentoon stelling steunden. Baron Taets van Amerongen verzocht daarna een klein meisje, den sleutel l« willen overhandigen aan den Eere-voorzitter van deze Tentoonstelling, den heer J. van Reenen, en hem te verzoeken, daar mede het hek, dat de Tentoonstelling thans nog af sluit, te willen openen. Nadat den heer Van Reenen op een kussen van keurige bloemen den sleutel was aangeboden, en deze door hem was ln ontvangst genomen, sprak de eere-voorzitter de openingsrede uit. Spr. wenschte een woord van oprechte hulde te brengen aan de V.V.V. te Bergen voor het organisee- ren der tentoonstelling, hetgeen voor de V.V.V. een novum beteekende. Spr. betneurde het, dat Dirk Klomp helaas niet aanwezig was. Klomp toch kon gerust de Mussolini van de V.V.V. worden genoemd (daverend gelach) en als Klomp zijn breede schouders ergens onder zet, dan moet het wel prachtig slagen. Spr. wilde den heer Klomp hartelijk dank zeggen, voor hetgeen deze verrichtte voor de tot standkoming der tentoonstel ling (langdurig applaus). De eere-voorzitter verheugde er zich over, dat het comité in Bergen heel wat wereldvermaarde kwee kers had weten te krijgen, die bereid waren gevon den hier hun bloemen, planten en heesters te bren gen. Het deed spr. oprecht veel genoegen, dat de tentoonstelling werd gehouden in het Parnassia- park, dat door zijn vrouw was tot stand gekomen. De Voorzitter der V.V.V., de heer C. F. Zeiler, dankte den heer Van Reenen voor de woorden van hulde aan het adres der V.V.V. en sprak den wenscli uit, dat deze tentoonstelling in alle opzichten slagen zou. De burgemeester der gemeente Bergen, de heer Mr. II. D. A. van Reenen, nam daarna het woord en hoopte van harte, dat de kweekers succes zouden heb ben civzeide dat de kroon op het werk der V.V.V. zou zijn een groot bezoek van vreemdelingen. Nadat de voorzitter den burgemeester had dank ge bracht voor z'n vriendelijke woorden, verzocht hij de aanwezigen zich met hem naar den ingang van het Parnassiapark te begeven, waar de eere-voorzit ter het hek met den „Gouden Sleutel" openen zou. (Gelach.) Hieraan werd voldaan en nadat het hek geopend was, liet het de eerste officieele bezoekers door. Over de tentoonstelling zelve schreven wij reeds in ons blad van Dinsdag jl. Wij willen daaraan nog toe voegen, dat deze smaakvol ingerichte en zeer be zienswaardige tentoonstelling in totaal twee en der tig inzendingen telt en dat zij geopend blijft tot 20 Juli a.s. BERGER SPORTVEREENIGING. Een interessante wedstrijd aan den Ker- kedijk. De a-adspiranten brengen het tegenbezoek aan Schoorl a, dat Hemel vaartsdag verregende. Morgenmiddag komt Sparta uit Schagen op be zoek aan den Kerkedijlc en vergissen we ons niet, dan zal dit een interessante wedstrijd worden. B.S.V. toch zal er zeker alles op zetten om een zoo goed mo gelijk figuur te slaan tegen de Schagensche vierde klasser. Jammer daarom, dat de Berger club het ge- heele achtertrio mist. Doelverdediger De Moor en de beide backs Piet Beeldman en Dik Min zullen niet van de partij zijn. De doelman uit het tweede, Arie van Diepen, staat nu onder de lat en laten wij hopen, dat hij morgen gelukkiger is dan in Alkmaar tegen M.E. V.O. De achterhoede wordt gevormd door Cor Coe- vert en Huug Fillet, twee stoere knapen, waarin we vertrouwen hebben. Tenminste als Fillet niet weer in de fout vervalt te, ver op te dringen en in de nabijheid van het doel wil blijven. Als middenvoor debuteert Kees Koster, die van de Alkm. Boys naar B.S.V. is overgegaan. Wij geloo- ven, dat dii voor de Bergenaren een aanwinst bctee- kent en als Koster zich morgen in z'n nieuwe om geving een beetje weet aan te passen, kan zijn opne ming in de voorhoede ongetwijfeld een versterking beteekenen. De rest van het elftal bleef ongewijzigd 1 c|r« ziet er als volgt uit; A. v. Diepen. C. Coevert, H Fillet. J. Ludding, D. de Jong, B. v. Diepen. P. Duin, J. de Groot, C. Koster, A. v. d. Berg, J. Tuijn. Reserves zijn ditmaal: H. Plomp en R. Koning. De a-adspiranten gaan het met Hemelvaartsdag verregende bezoek aan Schoorl a brengen en wij hebben dus over deze ontmoeting geen commen taar te geven. liet a-elftal zal als volgt zijn samengesteld; K. Colnot (doel); G. Kuipers en A. Urbanus (achter); J. Kramer, J. v. d. Plas en R. Maasen (midden); K. ten Bruggcncate, H. Busselmann, J. Eriks, N. v. d. Berg en D. Oosterling (voor). Reserve: D. Zwakman. ANNA P AULOW NA een zeldzaam sterke baas. Ieder in Anna Paulowna kent ouwe Bakker, onze wagenmaker, maar wat niet iedereen weet is, dat Bakker SS jaar oud is en z'n vrouw SG. Jammer, dat deze al een paar jaar bedlegerig is. Zij zijn voor ongeveer drie weken in alle stilte 60 jaar ge trouwd geweest. Bakker verricht nog steeds alle dagen ijverig en vol lust, zijn werkzaamheden, zij het in zijn wa genmakerij, of in den tuin, want Bakker is een groote liefhebber van tuinen. Vorig jaar is de oude baas voor het eerst met de rit voor ouden van dagen meegeweest en hoopt hij ook thans weer van de partij te zijn. Als een aardige bijzonderheid deelde Bakker ons mede, dat hij in 1894 zijn wagenmakerij heeft ver bouwd. Een toenmalige bakker, Kranenburg, (deze man is al lang dood), oordeelde, dat Bakker gelijk had om te verbouwen, maar, zei hij, 't is jammer dat je er niet veel plezier van zult heben, omdat je al zoo oud bent. Reken maar uit, Bakker was toen 4-6 jaar en heeft er nog 42 tegen opgegooid. Toen wij hem vroegen of hij 's avonds niet moe was, antwoordde hij: nou, ik kan toch wel ont dekken, dat ik een beetje ouder wordt. boksen in anna paulowna op amerikaansche wijze. De vereeniging „Sportlust", die in hare vergade ring heeft besloten, Dinsdags van kermis, 28 Juli, de groote harddraverij te houden, zal voor haar tweeden feestdag op Zondag 14 Juni, bokswedstrij den organiseeren op het voetbalterrein van B.K.C. aan de Kleinesluis. Op grootsche wijze zal midden op het veld een podium van een meter hoog worden geplaatst, waar de wedstrijden in den ring zullen plaats heb ben. Gecontracteerd is met de boksvereenigine te Den Helder, 10 van hare beste krachten zullen zich meten met 10 van de besten uit clubs van Amster dam, terwijl bovendien nog 2 partijen zullen wor den gebokst tusschen kampioenen van Nederland en de groote steden. Een en ander zal per advertentie cn biljetten wor den -bekend gemaakt. Waar dit iets nieuws is en overal meer in zwang komt, hoopt „Sportlust", waar de entrée slechts is bepaald op 35 cents, veel publiek naar het sport terrein in Anna Paulowna te trekken. langs den weg. We hebben van de week kennis gemaakt met een nieuwen dierenarts en of deze man nu geëxamineerd is of niet, of meer een wonderveodokter is, laten wc buiten beschouwing. Een feit is, dat de kot van een onzer plaatsgenoo- tcn niet in orde was. Ziek als ziek was het beest nu juist niet, maar zoo maar niet lekker, geen eet lust, slecht afgaan. Op aanraden van de buren werd de veearts opgebeld, maar deze was niet thuis cn de juffrouw, die het gesprek opving, vroeg of hot goed was, dat de plaatsvervanger, die ook al jaren in de dierénpractijk had meegeholpen, dit zaakje op knapte. Het was wel jammer, maar enfin, beter wat als niks, laat die dan maar komen. Binnen een half uur was de dokter per motor reeds gearriveerd en werd in lnjzijn van eenige belangstel lende buren, de eigenaar en mijn persoon, bij het kranke beest toegelaten. Het zieke dier lag op het land, keek met angstige blikken, waarin toch nog hoop doorschemerde* den pseudo-dokter, die inmiddels een lange, lichtbruine jas had aangetrokken, aan, als wou hij zeggen: dok ter, kunt U me nog heter maken? Enfin, het onderzoek begon: dokter betastte liet beest en beval na eenige tijd diep doorgedacht te hebben: het beest moet overeind en mét gezamenlijke krachten gelukte dit spoedig. Toen het beest stond, gelastte de veearts den eige naar, het arme dier zijn staart op te tillen en het in zijn fundament te kijken; de man vond dat wol wat vreemd, doch gehoorzaamde: De dokter zei, nou zal ik zijn bek opendoen en dan zal het grondige on derzoek beginnen. 't Was een pracht gezicht; ik kon m'n lachen kwa lijk houden, de dokter aan de eene kant, de ket in zijn bek kijkende, de eigenaar aan de andere kant het beest in zijn achterste. Jammer, dacht ik, dat'er geen fotograaf bij is, maar we gaan verder. Na eeni ge oogenblikken vroeg de dokter aan zijn buurman van de andere kant: :„Zie je me?" „Ik niet," zei de ander beduusd. „Nou," zegt de arts: „kom maar, het consult is afgeloopen, ik dacht wel, dat ik het bij hot goede eind had. Het beest is verstopt, haal maar een liter wonderolie bij Boonacker of Dekker, laat hem dat maar opdrinken, dan is hij morgen weer beter." De eigenaar vond dat wel wat raar en mompelde: „Maar dokter, hoe nu?" Deze was echter gercsole- veerd en antwoordde: „Nee man: je behoeft mij niks te betalen, ik ben dokter voor m'n plezier". Hij stapte op zijn motor en reed vlug weg, ons wel eenigszins verwonderd achterlatende. HARENKARSPEL DIRKSHORN. 25 jaar Kantoorhouder. De jubilé's zijn hier niet van de lucht. Pas is het dokters-jubileum gevierd, of een nieuw staat voor de deur. Op 16 Juni a.s. zal n.1. de heer J. Smit Az. alhier 25 jaar het ambt van Kantoorhouder bij de Posterijen hebben bekleed. Stellig zal ook deze datum niet onopgemerkt voor bijgaan. Ouderavond. Ouderavond in de openbare lagere school alhier op Donderdag 28 Mei. Bij de opening deelt de voor zitter, de heer R. van der Laan, mee, dat in een vorige ouderavond de wensch is te kennen gegeven, in deze vergadering tevens het jaarlijksch schoolfeest te be spreken, en dan in de school. Ton einde éen kopje thee te kunnen schenken, zal van de aanwezigen een kleine bijdrage worden ge vraagd. Bereids is een geschikt servies voor deze ge legenheid aangeschaft. Volgt behandeling van de „Tandverzorging" op school. De voorzitter deelt mede, dat die verzorging zich voorloopig zal bepalen tot de leerlingen van de le en 2e klasse. Voorts deelt hij mee, wat in een ver gadering te Schagen indertijd over deze kwestie is.ge zegd. Daar hiervan een verslag in cle bladen heeft gestaan, kunnen we deze zaken wel als bekend ver onderstellen. In de pauze, waarin door enkele aanwezige dames thee werd gepresenteerd, zagen op verzoek van den voorzitter, tevens penningmeester van het s'chöolfeest- fonds, de heeren J. Paarlberg en J. van der Molen, de rekening van het in 1935 gehouden schoolfeest na. Deze rekening wordt in orde bevonden en dus goed gekeurd, met een nadeelig saldo van circa 30 guldén Het tekort is aangevuld uit het „N.U.M." potje. Aldus beland in de schoolfeestvergadering, wordt allereerst bepaald, dat dit jaar een rijtoer zal worden gehouden naar Alkmaar (kaasmarkt, misschien voor cle laatste maal!), Bergen en Schoorl. Als altijd stellen zich bereidwillig weder eenige aanwezigen beschikbaar, om de inteekenlijsten bij de burgerij te presenteeren. De volgende vergadering wordt bepaald op Donder dag 11 Juni en het schoolfeest of wel de rijtoer op Vrijdag 26 Juni. Nadat nog enkele zaken betreffende 't belang der school zijn besproken, wordt de vergadering met de gewone plichtplegingen gesloten. WIERINGERW AARTS Op uitnoodiging van den Edelachtb. heer burge meester Kaan kwamen voor ecnigen tijd afgevaar digden van enkele plaatselijke vereenigingen bijeen met het doel een kookcursus op te richten. Op dezen cursus zou dan worden geleerd het huis houdgeld, bestemd voor de voeding, zoo goecl mogelijk' te besteden. Een voedzame en smakelijke middag- pot dus. Intusschen is deze cursus tot stand gekomen. Ruim 50 deelneemsters gaven zich op, zoodat split sing noodig was. Dinsdagavond en Donderdagavond van halfacht tot tien uur worden de cursussen ge houden in het overblijflokaal der O. L. school. Wan neer deze cursus goed slaagt en er voldoende animo is zal hij worden gevolgd door een cursus in naaien, verstellen en dergelijke. De kookcursus zal duren zes weken en staat on der leiding van Mej. Bakker te Oegstgeest. zondag 31 mel ned. herv. gemeente. Bergen, voorm. 10 uur, Ds. Van den Kieboom. Midden meer, voorm. 10 uur, Ds. B. Nijholt. Wieringerwerf, 's av. 7 uur, Ds. B. Nijholt. ned. herv. evang. vereen. Slootdorp, voorm. 10 uur, de heer K. Kiewiet. Middcnmeer, nam. 2.30 uur, de heer K. Kiewiet. geref. kerk. Slootdorp, voorm. 9.30 uur, Cand. C. v. d. Boom, van Overschie. Slootdorp, nam. 3 uur, Ds. C. v. d. Vliet. Middenmeer, voorm. 9.30 uur, Ds. C. v. d. Vliet. Middenmeer, nam. 3 uur. Cand. C. v. cl. Boom. Wieringerwerf, voorm. 9.30 uur, Leesdienst. Wieringerwerf, nam. 5 uur, Cand. J. v. Eerden, van Wieringen. e. v. „maranatha". Bergen (Dr. van Peltlaan 1), voorm. 10.30 uur, de heer DUn, van Alkmaar. maandag 1 juni. ned. herv. gemeente. Bergen, geen dienst, ned. herv. evang. vereen. Wieringerwerf, voorm. 10 uur, de heer O. Deen, van Wieringen. gerep. kerk. Slootdorp, voorm. 9.30 uur, Cand. C. v. d. Boom. Middenmeer, voorm. 9.30 uur, Ds. C v. d. Vliet. Wieringerwerf, geen dienst. e. v. „maranatha". Bergen, vojirm. 10.30 uur, Ds. Grootjans, van \m- sterdam.

Schager Courant | 1936 | | pagina 15