Uitvoering der zuider- zeesteunwet Teruglevering van ondermelk Beleedigende uitlating voor het openbaar onderwijs WERD SPIERWIT VAN LENDENPIJN EK DACHT TE BEZWIJKEN AKKERS ORIGINEEL TER INZAGE KLOOSTERBALSEM Na het proces-Hauptmaoo Uit onze Omgeving. BOERDERIJ Met ingang van Ié Juni wordt de verplichte teruglevering, in eenigszins gewijzigden vorm, in werking gesteld. Van bevoegde zijde wordt medegedeeld, dat het in de bedoeling ligt met ingang van 14 Juni de regeling inzake verdichte teruglevering van ondermelk wederom in werking te stellen, ech ter in eenigermate gewijzigden vorm, terwijl als dan het lerugleveringspercentage vermoedelijk 5 pet. zal bedragen. Daarbij ligt het in het voornemen, te laten vervallen de voorheen bestaande verplichting der z.g. b-bedrijven, tot contingenteering van de productie van melkpoeder en gecondenseerde melk, terwijl voor wat de z.g. a-bedrijven be treft, in overweging is, te doen vervallen de contingenteering van het bijkoopen van melk. Voor de b-bedrijven en die a-bedrijven, welke vrij wenschen te zijn in hun melkbfjkoopen, zal echter de productie van kaas worden gecontin- genteerd op een nader bekend te maken datum Enkele nadere bijzonderheden omtrent de uit werking der nieuwe regeling zullen ten spoe digste aan belanghebbenden rechtsstreeks worden medegedeeld. VAN ONTSTEMMING ONDER DÉ BELANGHEBBENDEN ZOU DEN MINISTER NIETS GE BLEKEN ZIJN. 's-Gravenhage, 4 Juni Op do schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid Wijnkoop be treffende verslechteringen, welke de voor 1936 geldende steunregeling van den rijksdienst ter uitvoering van de Zuiderzeesteimwet aan belang hebbenden zou brengen, heeft de minister van waterstaat als volgt geantwoord: Van ontstemming, welke zou heerschen over verslechteringen, die de voor 1936 geldige steun regeling van den rijksdienst ter uitvoering van de Zuiderzeesteunwet aan de belanghebbenden zou brengen, is den Minister niet gebleken. De steller van de vragen heeft klaarblijkelijk op het oog de regeling, welke met ingang van 5 April 1936 voor de IJselméervisschers in het le ven is geroepen en welke beoogt de omstandighe den der gewezen Zuiderzeevisschers, die hun be drijf in een IJsselmeervisscherijbedrijf trachten te vervormen, te verbeteren. De IJsselmeervisschers, voor zoover zij aan de gestelde eischen voldoen, kunnen vrijwillig tot deze regeling toetreden en desgewenscht weder uittreden, in welk geval artikel 13 van de Zui derzeesteunwet, hettvelk in het afgeloopen jaar op de IJsselmeervisschers, welke hun bedrijf aan het vervormen waren, werd toegepast, onver minderd van kracht blijft. Van verslechtering van de omstandigheden der vissclier, de medeschippers en de vaste knechts kan dan ook bezwaarlijk worden gesproken. 's-Gravenhage Bij de beantwoording van de schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid Vervoorn betreffende het instellen van een straf vervolging tegen een op een vergadering te Slie- drecht opgetreden spreker, wegens een voor het openbaar onderwijs in beleedigenden vorm ge dane uitlating (er zou zijn gezegddat de open bare scholen zouden zijn verworden tot broed plaatsen van socialisme en communismezégt de minister van Justitie o.m. het volgende: Waar de bedoelde uitlating voor een nauw keurige beoordeeling waarvan overigens volledi ge bekendheid met het verband, waarin zij werd gedaan, nöodig is - volgens de ingenomen ambts berichten op een ledenvergadering eener plaat selijke kiesvereeniging en dus niet in het open baar heeft plaats gehad, kan, daargelaten of het gezegde valt te beschouwen als een opzette lijke uitlating in beleedigenden vorm over een groep van de bevolking, overtreding van artikel j37c. van het wetboek van strafrecht niet aan wezig geacht worden. Voor het instellen eener strafvervolging bestaan derhalve geen termen. MEISJE IN BRAND GERAAKT Kerkdriel Donderdagmiddag was het der tienjarige dochtertje van de familie W. Brui gom in het naburige Hoenzedriel aan het spe len in een hoop smeulend papier. Plotseling vatten haar kleeren vlam. Voordat hulp kon worden geboden was het kind reeds met zulke vreeselijke brandwonden overdekt, dat onmid dellijke overbrenging naar het zikenhuis te den Bosch noodzakelijk was. De toestand was gister avond uiterst' zorgwekkend. Dank Zij KLOOSTERBALSEM is zij weer geiend en vroolijk 9Telkens als het op kwam, kreeg ik een gevoel of ik met nijptangen werd geknepen en ook oj gruote spelden in mgn lichaam prikten. Mijl, werk moest ik laten liggen. Niets hielp en ik werd oud uooi mijn tijd en onge rust over de toekomst. Toen begon ik met Klooster balsem, die ook voor mij een wondermiddel bleek. Hoe meer ik mij met Klooster- balsem inwreef, hoe minder de pijnen werden en hoe beter ik mij voelde. Nn ben ik weer gezond en vroolijk." a. L te A. „Geen goud zoo goed" Onovertroffen b|j brand- en snij wonden Ook ongeëvenaard als wrijfmiddel bJJ Rheumatiek, spit en pgnlüke spieren óchroefdoos 35 ct Potten62J^ ct. eD 1.04 15.000 dollar gevonden in de woning van Hauptmann. In de vroegere woning van Bruno Hauptmann te Trenton is 15.000 dollar gevonden, een ge deelte van het losgeld, dat hij ontvangen had van kolonel Lindbergli, voor de teruggaaf van diens ontvoerde zoontje. Het geld zal door Cum- mings, den procureur-generaal van New-Jersey aan kolonel Lindbergh ter hand gesteld worden Wilentz, die het O.M. waarnam in liet pro- ces-Hauptmanri, heeft verklaard, kolonel Lind bergh ervan verwittigd te hebben, dat het geld te zijner beschikking was. Hij wacht nu op verdere instructies van Lind bergh. WAARDEVOLLE KUNSTSCHATTEN ONTDEKT In het Zwitsersche klooster te Beromunster nabij Luzern heeft men fresco's ontdekt uit de 16e eeuw en een. altaar uit 1100. Bij opgravin gen in de buurt van een Romeinsehe villa wer den oude. Romeinsehe munten en huishoudelijke voorwerpen gevonden, o.a. een mes, mooi be werkt en met de Romeinsehe. wolvin bekroond. GROOTE BRAND TE GOTENBURG Stockholm, 4 Juni (Stefani) (A.N.P.) Een felle brand heeft een groote verffabriek te Goten- burg in Zweden verwoest. De materieele schade bedraagt meer dan 200.000 kronen. VERSCHE SNEEUW IN DE ALLGAEU Kempten (Allgaeu) - Donderdagmiddag, terwijl het regende is, de temperatuur te Kempten in Zuid-Duitschland plotseling sterk gedaald. De thermometer liep van 12 gr. tot 3 gr. warmte te rug. In de bergen begon het reeds te sneeuwen en des avonds reikte de sneeuwgrens bijna tot on der in het dal. ALLEEN FINLAND ZAL ZIJN OORLOGS SCHULD BETALEN De Amerikaansche staatssecretaris Huil beeft tegenover de journalisten verklaard, dat er geen enkele aanwijzing is, dat de oorlogsdebiteuren midden Juni van plan zijn de dan vervallende schuldentermijnen te voldoen, met uitzondering van Finland. L .4 NGENDIJK OUDKARSPEL. Burg. Stand over de maand Mei 1936. Geboren: Reinoudje Tctje, dochter van Dirk Wa genaar en Henderikc Frieda Hollkamn; Grietje, dochter van Adam de Koning en Alida Swacrer; Ca- iharina Elisabeth. dochter van Cornelis Put en Cornclia Commandeur. Ondertrouwd: S. A. Lecring te Heerlutgowaard en M. C. de Jong, alhier; F. Hink te Noordschanvoude en M. A. van der Veer alhier. Getrouwd L. J. Koomen te Schagen 'en H. Jonker alhier; C. Kos alhier en P. M. Spanjaart alhier; S- A. Leering te Heerhugowaard en M. C. de Jong alhier; F Hink te Noordschanvoude en M. A. van der Veer alhier. Overleden: Klaas Kroon, oud 81 jaren, echtgenoot van Teefje Stam; Jacob Bood, oud 81 jaren, echt genoot van Antje Dekker. Ingekomen personen: Johannes Blanken daal van Harenkarspel; Lucia Dorothea Mooij van Haren karspel; Anna Huigen van Zijpe; Antje Pielkenrood van Broek op Langendijk. Vertrokken personen: Cornelis Spaansen naar Zuidscharwoude; Hillegonda Jonker naar Schagen; Wed. N. BakkerDekker naar Noordschanvoude; Johannus Quax naar Heiloo; Arie Pranger naar Amsterdam; N. Knip naar Den Helder (Nceltje Knip geb. Beenken); P. K. Knip naar Den Helder 'Pieter Klaas); Piet er Willem Kooi.j naar Noord schanvoude-; Maria Catharina de Jong naar Alk maar; Margaretha Afra van der Veer naar Noord schanvoude; Maria Rijper naar Bergen; Clemons van Straaten naar Woster-Blokker; Icfje Jonker naar Burgerbrug (gein. Zijpe). BROEK OP LANGENDIJK. Afzet-regeling voor vroege aardappelen. Circulaire Ned. Groenten- en Fruit- Centrale. Evenals vorige jaren zal in de maanden Juni en Juli een afzetregeling worden getroffen voor vroege aardappelen. Voor het oogsten daarvan is geen vergunning noo- dig. Echter wel voor vervroegde Eigenheimers en Bintjes, die niet geteeld zijn op een tuinbouwteelt vergunning. Alle vroege en voor 1 Augustus te rooien andere aardappelen moeten worden geveild; slechts in zeer bijzondere omstandigheden kan administra tief geveild worden wanneer op aanvrage daarvoor toestemming is verleend. De veilingen mogen de aangevoerde aardappelen in het binnenland en voor de N.G.F. te noemen landen niet verkoopen beneden een door haar vast te stel len minimum-prijs. Naast de handhaving dier ver plichting, wordt de veilingen opgedragen een heffing te inneh op alle verkochte aardappelen. Zonder vei- lings-verklaring en zonder voldoening der heffing, mogen geen aardappelen worden afgegeven. Voorloopig zal boven of tegen den vast te stellen minimumprijs mogen worden verkocht. Zoodra partijen, die fan alle eischen betreffende kwaliteit cn sorteering voldoen, den vastgestelden mi nimumprijs niet opbrengen, moet de N.G.F. daarvan onmiddellijk in kennis worden gesteld. Deze partijen moeten den volgenden dag het eerst worden geveild. Voor uitvoer kunnen door de veilingen machtigin gen worden afgegeven. Om voor uitvoer in aanmer king te komen, moeten dc aardappelen voorzien zijn van het label der U.C.B. Bonken en groote aardappe len zijn niet voor uitvoer toegelaten. Voor Duitschland mogen tot nader order geen machtigingen worden afgegeven. Voor andere landen dan Duitschland en België mogen gratis en voor ie dere hoeveelheid machtigingen worden afgegeven. Aan de exporteurs wordt de heffing op geëxpor teerde partijen terugbetaald. Zoodra de omstandigheid intreedt, dat de aanvoer in verband met de vraag regelmatig te groot blijkt, dan zullen nadere instructies worden verstrekt om de doorgedraaide partijen opnieuw te veilen voor ex port naar de door de N.G.F. te noemen landen. Zoolang deze instructies niet zijn gegeven, mag ech ter overveilen niet plaats vinden. ANNA PAÜLOWNA Bouwvergunning. B. en W. verleenden vergunning aan Jb. Muntje- werf tot het houwen van een woonhuis aan de Molen vaart. Collecte. liet Comité van het T.B.C.-fonds „Draagt Elkan ders Lasten" kreeg van B. en W. vergunning tot het houden van een collecte. Rijtoer Ouden van Dagen. De afd. van den Bond v. Staatsp. organiseert we derom een rijtoer voor de ouden van dagen, die zich ditmaal tot Velseroord en ,,'t Kopje" te Bloemen- daal zal uitstrekken. Tot dekking der kosten wordt een verloting gehouden, waarvoor B. en W. bereids toestemming verleenden. Duivensport. „Altijd Verder" hield oen wedvlucht vanaf St. Maxccnse (afst. 427 K.M.) Er waren 60 duiven in concours, die om S u. 10 werden gelost. De eerste duif is geconstateerd om 4 u. 6 m. 52 sec.' en vloog 896 m. per min de laatste prijswinnende vogel, geconstateerd om 5 u. 4 m. 41 sec. vloog 798 in. per min. Prijzen behaalden: J.Peute 1, 2, 4 en I.3 65.6 kamp.p.; G. de Boe 3, 8 en 10 53.2 k.p.; A. Liefhebber 5 cn G 33.6 k.p.; P. de Vries 7, 12 en 15 25 k.p.; N. Spigt 9 cn 11 19.2 k.p.; G. v. d. Berg 14 4.8 k.p. Loop der bevolking. Ingekomen: Mej. C. M. II. Bottema \*an Epc; H. J. M. Ebeling van Zwolle; J. N. Veenis van Am sterdam; mej. J. Plagmeijer van Den Helder; W. Th. W. cn mej. A. W. Klink van Wieringen. Vertrokken: K. Pijper naar 's Graveland; J. E. Totté naar Abbekerk; mej. J. J. Oudejans naar Den Helder; Chr. de Leeuw naar O.-Indië; C. J. Molenkamp en gez. naar Washington (Amerika); Wed. F. P. E. W. NiewoldBenckhuijscn naar Rot terdam; mej. G. de Jager naar Den Helder; K. Lammcrts—Sanders naar Vlissingen. Burgerlijke Stand. Geboren: Klaas, zoon van D. J. Mosk en N. J. Kooij; Jacobus Hendrikus, zoon van J. C. J. Weijers en J. W. Boersen; Bertus, zoon van R. Koopman en B. Oving; Petronellc Gcertruida, dochter van W. N. Oosten en P. IJpma; Johannes Pieter, zoon van P. J. Wilms en A. Schröder; Gaston, zoon van R. A. David en L. de Jonghe; Jan Cornelis, zoon van W. Keppel en A. Omis; Alida Johanna, dochter van P. C. Pijnacker en P. A. W. Oudejans; Trijntje Jacoba, dochter van H. Siebenga en A. Helfrink; Antje Aeatha Catharina, dochter van J. C. Mere- bocr en M. den Haan. Ondertrouwd: J. Daalder en A. P. Alkemade. Getrouwd: P. C. Huiberts en M. J. Groenewoud; J. G. Koogeveen en J. G. Huijg; P. A. v. d. Burg en Z. v. d. Woude; W. M. Oudshoorn en A. M. Vis ser; J. Plagmeijer en H. Deelstra; W. de Jong cn II. Raap. Overleden: J. Noorden, oud 43 jaar. Politie. Gevonden: dames-portemonnaie met inhoud; au toslinger; halsband; tasch met verrekijker enz., taschjc, fototoestel. Verloren: f ietsplaat je, portemonnaie met inhoud. HAREN KARSPEL Burgerl. Stand over de maand Mei 1936. Geboren: Reinerus Johannes, zoon van Simon Pe trus Kruijer en Guurtje Maria Spaans. Jan, zoon van Jan de Boorder en Adriaantje de Vet. Maria Lucia, dochter van Cornelis Bruin en Anna Catharina Nieuwboer. Annie Geertje, dochter van Hendrik Ilos- per en Aafke Huisman; Afra Maria, dochter van Jan Pankras cn Grietje Nanne. Catharina, dochter van Theodorus Entes en Trijntje Veldman. Pietertjc Nelly, dochter van Willem Kistemaker cn Aagje Vader. Ni- colaas Gerardus, zoon van Petrus Hoogeboom en Jansjc Hoek. Alida Maria, dochter van Cornelis Jo hannes Broersen en Agatha Veldboer. Jouke, zoon van Sipke Sloterdijk en Meintje Westerkamp. Hendrika Cornelia, dochter van Gerardus Bleeker en Cornelia Maria Butter. Petrus Johannes, zoon van Jacobus Zutt en Theodora Bakker, Johannes Antonius, zoon van Gerrit Borst en Johanna Cornelia Schuit. Ondertrouwd: Mattheus Ligthart, oud 27 jaren en Catharina Maria Kruijer, oud 24 jaren. Jan Smit, oud 23 jaren en Anna Geertsma, oud 22 jaren. Dirk Jong kind, oud 24 jaren cn Antonia Dekker, oud 24 ja ren. Arie Glas, oud 23 jaren en Anna Roozendaal, oud 24 jaren. Petrus Gerardus Blom, oud 23 jaren en Cor nelia Wilhelmina Gieling, oud 23 jaren. Hendrik Bruin, oud 34 jaren en Catharina Theodora Bakker, oud 25 jaren. Augustinus Ooijevaar, oud 25 jaren en Margaretha Spaans, oud 26 jaren. Gehuwd: Johannes Blankendaal, oud 29 jaren en Lucia Dorothea Mooij, oud 25 jaren. Petrus Johannes Baars, oud 27 jaren en Immerenciana Koenis, oud 32 jaren. Andreas Petrus Groen, oud 23 jaren cn Ma ria Zut, oud 24 jaren. Theodorus Johannes Droog, oud 25 jaren en Cornelia Bruin, oud 25 jaren. Mattheus Ligthart en Catharina Maria Kruijer. Jan Smit en Anna Geertsma. Arie Glas en Anna Roozendaal. Dirk Jongkind en Antonia Dekker. Petrus Gerardus Blom en Cornelia Wilhelmina Gieling. Overleden: Franciscus Bruin, oud 4 jaren, zoon van Jan Bruin en Immctjc Jong. kx Parkeerende auto's cK rijwielpaden... pratende voetgangers en fietsers op den rijweg... op dii manier móeten er im mersongelukken gebeu ren. Wat zoudt u hie. van denken: IEDER OP ZIJN EIGEN WEG! W1ERINGERWAARD Ter gelegenheid van de kermis heeft "de voetbal ver- eeniging Wieringerwaard voor den Zondag groote grasbaan-wielerwedstrijden georganiseerd op het schitterend gelegen Sportpark aldaar. Er zal worden gereden een sprint en Australische achtervolging, een afvalrace, een klassementrace, en tot slot een 100- ronden koppel wedstrijd. De deelname der renners is zeer groot, o.a. zullen deelnemen de renners Kuiper- Klink, het bekende favorieten baan-koppel hier uit den omtrek. Als het weer medewerkt, belooft dit een schitteren den middag te worden. Voor de Dinsdagavond staat den liefhebbers van voetbal een mooie wedstrijd te wachten, n.1. Wierin gerwaard 1—B.K.C. 1 van de Kleine Sluis. (Men zie verder de advertentie.) OU DE NIE D O R P ZIJDEWIND. Toen op* Pinkster II de heer Arie Dekker te Moer beek en echtgenoote, per fiets huiswaarts keerden van de vroegmis in de Kloosterkerk te Nieuwe Nic- dorp, geraakten in de Oosterweg de sturen van de fietsen in elkaar, waardoor beiden het stuur mach teloos werden cn in de diepe vaart terecht kwamen. Beiden wisten echter den begapen grond nog te be i-eiken en kwamen met den schrik vrij. 'T VELD. Verdronken. Dinsdag jl. is het 2/4-jarig zoontje van den heer P. Groen Jzn. te Oosterkampen, Nieuwe Nicdorp, bij het spelen in het water gevallen en verdronken. Volksspelen Pinkster IL Bij de op den tweeden Pinksterdag op het Rood-Wit terrein gehouden volksspelen, werden door de vol gende personen prijzen gewonnen: Touwtrekken jongens van 14 tot 16 jaar: J. Wijn- ker, P. Broersen, C. Tamis, D. Jong, samen f2. Touwtrekken jongens boven 16 jaar: T. v. d. Kroon en G. Pancras lep rijs; Jb. aBkker en J. Tamis, 2c prijs. Balloopen meisjes 14 tot 16 jaar: Jans Jonker le prijs; Alle Wit, 2e prijs; Annie Wijnker Dd., 3e prijs, allen luxe voorwerpen. Langzaam fietsen, meisjes boven 16 jaar: Truus Leegwater le prijs; Nel Klaver, 2e prijs; Mario Bak ker, 3e prijs, allen luxe voorwerpen. Hardfietsen jongens boven 16 j.: Jan Pancras, le prijs f2; P. Broersen, 2e prijs f 1A. Boekei, 3e prijs f 0.75. Ilardfietsen jongens 14 tot 16 jaar: J. Koomen, le prijs f 1.50; J. Hoebe, 2e prijs fl; A. Klaver, 3e prijs f 0.50. Balloopen meisjes boven 16 jaar: Trien Groot, le prijs, luxe voorw.; Trien v. Diepen, 2e prijs; M. Leegwater, 3c prijs. Langzaam fietsen meisjes van 14 tot 16 jaar: Kla- zien Dekker, le prijs; Aafje Richter, 2e prijs; Marie Bruin, 3e prijs. Voetbalsport Pinkster II> StormvogelsRood Wit Jun. 21. Stormvogels—Rood Wit I 5—1. Korfbal. De R K. Korfbalvereeniging ,.De Zwaluwen" alhier spelde Pinkslcr II tegen de Graal van Opmeer en won met 20. ZIJPE Burgerl. Stand van 29 Mei t.m. 4 Juni 1936. Geboren: Nclly Marie, dochter van Jan Eriks en van Maartje Dekker. Ondertrouwd: Cornelis Blankendaal, oud 26 jaar, tuinbouwer te Harenkarspel en Aafje Delis, oud 30 jaar, alhier. Cornelis' Johannes Druijven, oud 26 jaar, landarbeider en Maria Brigitta van Duin, oud 27 jaar, beiden alhier. Getrouwd: Martinus Johannes Pronk, oud 2S jaar, timmerman, en Maria Mak, oud 27 jaar, beiden al hier. Overleden: Wilhelmina Mors, oud 68 jaar, echt genoote van Johannes van Duin. NIEUWE NIEDORP, Heropening zaak. Dezer dagen heeft de heer Adr. Prins zijn geheel verbouwde winkel in kruidenierswaren en aan verwante artikelen heropend. Waar wij op den dag zelf geen gelegenheid had den bij de heropening aanwezig te zijn, hebben wij nadien eens een kijkje genomen. Met uitzondering van een keurig opgestelde eta lage valt een en ander van buitenaf niet zoozeer op, maar bij het binnentreden ziet men een geheeL andere zaak en valt het mooie intérieur op. Het geheel is tweemaal zoo groot geworden als voor heen en is keurig naar de eischen van den tijd ingericht. Een massale voorraad artikelen van groote ver scheidenheid staat keurig gesorteerd en opgesteld. De belangstelling bij de opening en tevens tien jarig bestaan was buitenge.woon Niet minder dan IS bloemstukken prijkten in den winkel als blijk van belangstelling door leveranciers en burgci-3 geschonken. Terwijl verder nog velen persoonlijk blijk van belangstelling hebben gegeven en op de zen eersten dag reeds hun inkomen wilden doen en wij twijfelen niet of de klanten zullen in dezd zaak tevreden zijn. Wij wenschen den heer Prins met zijn nieuwe zaak veel succes. Burg. Stand over de maand Mei 1936. Geboren: Gertrtide Elizabcth, dochter van Johan nes Dol en Catharina Bleeker; Wilhelmus Cornelis, zoon van Wilhelmus Johannes Keesom en Johanna Maria Ruiter; Anna Sijbrecht, dochter van Petrus Groen en Sijtje Vreeker; Ghiselein Hubertus Irma, zoon van Leon Joseph Mario van Waesberglie cn Celina Maria de Pauw. Ondertrouwd: Wouter Fransen, 24 jaren, wonende te Uitgeest en Maria Bakkum, oud 26 jaren, wollen* de te Nieuwe Niedorp; Hermanus Ótt, 27 jaren, wonende te Alkmaar en Trijntje Elisnbeth Jes, 22 jaren, wonende te Nieuwe Niedorp. Getrouwd: Gerrit Veldman, 40 jaren, wonende te Heerhugowaard en Maria Ursem, 29 jaren, wonende te Nieuwe Niedorp; Jan Eriks, 24 jaren, wonende ie Zijpe en Trijntje Kuiper, 24 jaren, wonende te Nieu we Niedorp; Wouter Fransen, 24 jaren, wonende te Uitgeest en Maria Bakkum, 26 jaren, wonende te Nieuwe Niedorp; Hermanus Ott, 27 jaren, wonende te Alkmaar cn Trijntje Elisabeth Jes, 22 jaren, wo nende te Nieuwe Nicdorp. .Overleden: Jan Stoop, 62 jaren, echtgenoot van! Aagje Leek.

Schager Courant | 1936 | | pagina 15