Felle brand te Amersfoort Tuinderij VU Bergen. Berger Sporivereeniging. Kortsluiting vermoedelijk de oorzaak Gistermiddag omstreeks half vijf brak brand uit in de kapperszaak van den beer Kaspar, Groote Spui te Amersfoort. De beer K. had juist met zijn vrouw zijn woning verlaten voor bet mak envan een wan deling, toen een voorbijganger in de kapsalon vlammen ontdekte. Een buurman ijlde den heer K. na. terwijl andere omwonenden de brand weer larmeeriden Daar de brandweerkazerne in onmiddellijke nabijheid is gelegen duurde het slechts kort voor de motorspuit op het terrein van den brand verscheen. Door de hitte waren de ruiten reeds gesprongen en sloegen de vlam men naar buiten, terwijl tevens een zware rook ontwikkeling was ontstaan Er werd groot alarm gemaakt, waarop ook de ladder- en- slangen wagen uitrukten. Met zes slangen, waarvan vier op de waterleiding en twee op de motor- pomp, die het water uit het Spui opzoog, tastte men het vuur aan.. Het vuur breidde zich zeer snel uit, zoodat in korten tijd de kapsalon zoo wel als de daarachter gelegen woonkamers een prooi der vlammen werden. Na een half uur ontdekte men plotseling dat het vuur was overgeslagen naar de bovenver dieping. Aan de achterzijde van het perceel. Via een woonkamer werd een slang naar het bedreigde gedeelte geleid. De brandweer mocht er na een moeizamen strijd in slagen dit gedeel te van het pand te behouden. De benedenverdieping brandde geheel uit, ter wijl de bovenverdieping aanzienlijke waterscha de kreeg. Te kwart over vijf was men den brand meester en een kwartier daarna kon het vuur als gebluscht worden beschouwd.. Onder leiding van den commissaris van politie, den heer G. Goorhuis, werd hierna een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van den brand. Het vuur bleek te zijn ontstaan in de kapsalon, waarschijnlijk tengevolge van kortsluiting. De aanzienlijke schade, wordt door verzekering gedekt. Door de politie werden uitgebreide maatrege len genomen voor de afzetting van het terrein aangezien er groote belangstelling was van de zijde van het publiek. DINSDAG 16 JUNI. HILVERSUM (1875 M.) KRO-uitzending; 4.005.10 H.I.R.O. 8.009.15 en 10.00 Grarnpl; 11.30—12.00 Godsd. halfuur; 12.15 Gr. pl. en KRO-orkest; 2.00 Vrouwenuur; 3.00 Grarnpl; 4.00 H.I.R.O.5.10 KRO-Melodistcn; 5.45 Felicitatie- bezoek; 6.00 KRO-Melodisten; 6.15 Zwemcursus; G.30 KRO-Melodistcn; 7.00 Berichten; 7.15 Slavernij en Christendom; 7.35 Sporthalfuur; 8.00 Berichten A.N.P., Mededeelingen; S.10 Kon. Mil. Kapel; S.50 KRO-orkest; 10.30 Berichten A.N.P.; 10.35 Grarnpl; 10.45 KRO-Boys en solist; 11.00 Grarnpl; 11.10 KRO- Boys; 11.30—12.00 Gram.pl. HILVERSUM (301 M.) AVRO-uitzending; 6.30—7.00* R.V.U. 8.00 Grarnpl; 9.00 Ensemble Jetty Cantor; 10.00 Morgenwijding; Grarnpl; 10.30 Ensemble Jetty Cantor; 11.00 Iluish. wenken; 11.30 Kovacs Lajos' orkest; 12.15 H. M. de Koningin opent de Waalbrug bij Nijmegen; 1.45 Om roeporkest; 3.00 Knipcursus; 4.00 Zang en piano; 4.30 Kinderkoorzang; 5.00 Kinderhalfuur; 5.30 De Octo- phonikers; 6.30 Astronomische causerie; 7.00 Dans muziek; 8.00 Berichten A.N.P.; Mededeelingen; 8.15 Gevar. programma mmv. solisten, AVRO-Aeolian- orkest, Kovacs Lajos' orkest enz.; 10.15 Omroep orkest en solist; 11.00 Berichten A.N.P.; 11.10— 12.00 Winia Farberow's orkest. DROITWICH (1500 M.) 11.20—11.50 Orgelspel; 12.10 Het Reynolds Octet; 12.50 BBC-Northern-orkest; 1.50—2.20 Grarnpl; 3.10 —3.55 R. Powell's kwintet; 4.20 Causerie „This and That"; 4.40 Soliste en strijkkwartet; 5.35 De Conti nentals mmv. soliste; 6.20 Berichten; 6.50 Koor concert; 7.15 Franschc les; 7.50 Koloniale causerie; 8.20 Grarnpl; 8.50 Gevarieerd programma; 9.50 Be richten; 10.20 Scheepvaartkundige causerie; 10.49 Het Grinke Trio; 11.3512.20 Dansmuziek. RADIO-PARIS (1648 M.) 7.20 en 8.35 Grarnpl; 11.20 Orkestconcert; 2.50 Gram. pl; 5.50 Orkestconcert.; 9.05 Radiotooneel;11.05r— 1.05 Dansmuziek en Populair concert. KEULEN (456 M.) G.50 Orlcestconcert; 12.20 Dito; 1.35 Omroeporkest en zang; 2.35 Grarnpl; 4.20 Populair concert; 7.20 Om- roepkleinorkes; 9.05 Gevar. programma (tot 10.20). BRUSSEL (322 en 484 M.) 322 M.: 12.20 Grarnpl12.50 Klcin-orkcst cn Gram. pl; 1.30 Klein-orkest; 1.50—2.20 Grarnpl; 5.20 Salon orkest en Grarnpl; 6.50 en 7.20 Grarnpl; 8.20 Om roeporkest en zang; 10.3011.20 Grarnpl; 484 M.ï 12.20 Grarnpl; 12.50 Salonorkest; 1.50—2.20 Gram. pl; 5.20 Klein-orkest; 6.35 Grarnpl; 8.20 Symphonie- concert en voordracht; 10.30—11.15 Gram.muziek. DEUTSCHLANDSENDER (1571 M.) 8.30 Em. Rambour cn Carl Woitschach met hun orkesten; 10.20 Berichten; 10.50 Piano en hobo; 11.05 Weerbericht; 31.20—12.20 Dansmuziek. Door een gelijk spel met MEVO a hand haafden de b-adspiranten zich op de derde plaats. De a-adspiranten verover den de medaille, door Schoorl a met 21 te verslaan. De b-adspiranten trokken gisteren met z'n tienen naar Alkmaar, doch daar ook MEVO a niet meer dan tien jongens in het veld bracht, was er dus van een handicap geen sprake. We hebben genoten van een aardigen vlotten wedstrijd, waarin de beide partijen tegen elkaar opwogen, zoodat het gelijke spel o.i. de verhouding zeer goed weergeest. In den beginne dachten we, dat B.S.V. gemakke lijk zou winnen, de voorhoede speelde snel cn com bineerde uitstekend. Vooral de rechtervleugel Ellie Koning en Jackie Buys deed keurige aanvallen, doch ook Dirk Moslc op den linlcerwing gaf eenige fraaie voorzetten, al was z'n spel dan ook weinig soepel. Fred Bus kon er maar niet inkomen, miste tezeer den schakel in den keten van vijf en had bovendien met eenige verre schoten weinig geluk. Maar wat ons vooral opviel, dat was het goede spel der middenlinie, alle drie spelers stonden hun mannetje en zaten er geducht op. In de achterhoede kon Fokke Jonker ons niet be koren, hij miste te veel als back, waardoor er nu en dan gevaarlijko situaties voor bet B.S.V .--doel ont stonden. Gelukkig was er nog Arie Urbanus, die uiterst kalm tal van malen redding bracht. Na een kwartier ongeveer nam B.S.V. de leiding, toen Jac kie Buys een pracht voorzet gaf; een der MEVO- backs bleek met den bal geen raad te Aveten en kop te in eigen doel. Zoo bleef de stand tot de rust. In de tweede helft hetzelfde spelletje als voor de pauze, om beurten waren beide partijen in den aanval cn werden ook van beide zijden eenige op gelegde kansen om zeep gebracht. Dik Bakker, die eenige fraaie safes had verricht, kon toch niet ver hinderen, dat na een algemeenen aanval een der MEVO-voorwaartsen een fraai doelpunt maakte en daarmede beide partijen op gelijken voet bracht (11). Hoe er verder ook werd gezwoegd, er kwam geen verandering meer in den stand en zoo bleef, door dit gelijke spel B.S.V. b op de derde plaats. Voorwaar een keurige prestatie van de jongste B.S.V.-ploeg. Van Alkmaar zijn we naar Schoorl gegaan om te zien of het de al-adspiranten gelukken zou de me daille te winnen, welke de heer Nic. Schuijt had uit geloofd voor den wedstrijd Schoorl aB.S.V. a. In een van B.S.V.-zijde goed gespeelden wedstrijd heb ben de jongens met 2—1 weten te winnen. Een uit slag, Avelke alleszins verdiend was en zelfs met wat meer geluk grooter bad kunnen zijn. De ballen toch welke keeper Colnot kreeg, waren te tellen, terwijl de doelverdediger van Schoorl feitelijk den geheelen wedstrijd druk Averk heeft gehad. Maar de kleine, moedige jongen kweet zich op buitengewone wijze van z'n taak en heeft ongetwijfeld z'n club voor een zwaardere nederlaag behoed. Ook hadden de B.S.V. jongens Avcinig geluk met schieten; Ave hebben drie fraaie schoten van Hans Busselman en één van Jan Eriks genoteerd, Avelke allen tegen paal en lat af ketsten. B.S.V. eerst spelenden tegen den Avind, had niet temin het. beste van het spel, doch de achterhoede Avaarin Arie Urbanus en aanvoeder Kuipers een goede partij speelden, kan toch niet voorkomen, dat Schoorl met een goed schot, dat voor Karei Colnot onhoudbaar was, de leiding nam. Ofschoon B.S.V. voortdurend aanviel, slaagde ze er niet in gelijk te maken, zoodat de rust met 10 in 't voordcel Aran Schoorl inging. SORTEERING VAN VROEGE AARDAPPELEN. Volgens de algemeene kwaliteitseischen zal de sorteering van de A-groep vroege aardappelen, dit zijn de soorten Eersteling, Geeltje, Ideaal, Kralen, Opperdoezer ronden, Paarspitten, Present, School meesters, Schofsche muis, Volgeling en de ver vroegde Eigenheimers, als volgt moeten zijn; Bonken 50 mm en grooter Groote 36 tot 55 mm Drielingen 28 tot 38 mm Kriel beneden 28 mm De sorteering van de B-groep, bestaande uit de soorten Arran Crest, Duke of York, Ever Good, Ninetyfold, Sutton, Wilde Duc, is de volgende: Groote 40 mm cn daarboven Drielingen van 30 tot 40 mm Kriel beneden 30 mm OOK DE AARDAPPEL IS EEN TUINBOUWGEWAS Het is misschien niet ondienstig er even aan te herinneren, dat de algemeene kAvaliteitseisclien voor de tuinbouwgewassen ook wel degelijk golden voor de vroege aardappelen. Zij dienen dus naar kwaliteit gesorteerd te zijn, vrij van teeltgebrekcn, van insecten en planten ziekten, geschikt voor menschelijk voedsel en die nen vrij te zijn A'an grond, slijk en ander vuil. MAXIMUM-FACTUURPRIJZEN VOOR DEN UITVOER NAAR DUITSCHLAND. De maximumfactuurprijzen voor den uitvoer naar Duitschland zijn vanaf 12 Juni j.1. vastgesteld voor bloemkool (gedopt) op f7.50, bloemkool (in blad) f6.boonen f36.erwten flS.komkommers f6—, stek-komlcommers (gaaf, grof) f2.40, alles per 100 K.G. GROENTENUITVOER NAAR ZWEDEN. Het verbruik van groenten in Zweden stijgt gere geld. Sedert 1913 is de binnenlandsche productie en de invoer uit het buitenland van tuinbouwproducten vervijfvoudigd. Nederland he.eft niet alleen goede scheepvaart verbinding, maar ook een directe luchtlijn op Zwe den, zoodat hier mogelijk ook voor zeer fijne groente een loonend afzetgebied is te vinden. Steun aan de varkensmarkt De minister van Landbouw en Visscherij heeft besloten, de Nedcrlandsche veehouderijcentrale in de gelegenheid te stellen tot steun aan de te lage varlcensprijzen, varkens af te nemen. Het ligt in de bedoeling door dezen maatregel de varkenspryzen tot een minimumprijs van onge veer 18 cent per pond levend op te voeren, Zeer binnenkort zal nader bekend gemaakt worden onder Avelke voonvaarden en tegen welke prijzen de Nedcrlandsche veehouderijcentrale deze var kens af nemen. Na de pauze kreeg B.S.V. het windje In den rug en was daardoor colc, sterk in de meerderheid. De aanvallen van Schoorl waren zeer sporadisch on leverden voor de B.S.V.-achterhoede Aveinig moei lijkheden op. Ofschoon dus nu B.S.V. sterk in het offensief Avas, duurde het nog geruimen tijd, voordat Jan v. d. Plas, die een beste partij speelde, met een hard en zuiver geplaatst schot, den stand gelijk maakte (11). Van dat oogenblik af, ging het op de over winning aan. Schoorl moest alle zeilen bijzetten om onheil te vooxdcomen; het geheele elftal stond op eigen helft teruggetrokken en als de thuisclub al eens een aanval deed, Avas de achterhoede van B. S.V. steeds op haar post. Vooi-al Arie Urbanus en Dik Zwakman, die beide alreeds een wedstrijd hadden gespeeld, speelden een fraaie partij. Aan voerder Kuipers verviel Aveer in z'n oude fout; Avil- de teveel alleen doen en verknoeide daardoor vaak goed veldwerk, door niet tijdig genoeg afgeven. De voorhoede der Berger club deed goede en handige dingen; vooral do rechtexwleugel Nick v. d. Berg cn Hans Busselmann combineerde vlot en in het midden was Jan Eriks een doorloopend gevaar voor de Schoorlsche achtei-hoede. Eindelijk dan toch had Jan succes. Nadat hij tal van vergeefsche pogingen had gedaan om z'n club de leiding te geven, slaagde hij er tenslotte in. Na zich mooi viijgemaakt te hebben, schoot hij on houdbaar in den rechterbenedenhoek. En daarbij bleef het. Door deze overwinning kwam dus B.S.V. a in het bezit der medaille. Als we ditmaal uitblinkers noemen, dan beginnen we met Arie Urbanus en Jan v. d. Plas, die een pui leen wedsti-ijd speelden; maar ook Dik Zwakman, Hans Busselmann, Nick v. d. Berg, Jan Eriks en na de rust Dik Oosteiding hebben goed gespeeld. Een woord van hulde voor den jeugdigen Henk Stukje, die pas in B.S.V. spelende, de zware taak had, voor a te moeten uitkomen. Hij beeft inderdaad zeer verdienstelijk gespeeld. Rein Maasen Ave zeiden het ï'ecds eerder is het type van een stuggen verdediger, maar brengt er in de voor hoede Aveinig van terecht. Van de Schoorl-ploeg ging als geheel niet veel uit; de kleine rechtsback en de doelverdediger blonken Avel zeer uit. Bij ontstentenis van den voorzitter van Schoorl, reikte de heer Schermer, Avethouder der gemeente, met eenige toepasselijke woorden de medaille aan aanvoei'der Kuijpers uit. D.T.S. I—ANDIJK I, 4—1. Deze nederlaagwedstrijd is gewonnen door D.T.S., dank zij hun betere spel. Reeds in de eerste minuut hadden zij succes, daar hun linksbinnen toen al scoorde. Dezelfde speler deed dit na 20 minuten nog eens, terwijl de rechtsbuiten even later met een prachtig schot de stand op 30 bracht. De Andijk- aanvallen waren A'ei-re van gevaarlijk. Voor de rust konden zij geen enkele maal scoren. Na de rust Avis- ten zij ook al in de eei'ste minuut doelpunten, maar toen was hun kruit verschoten. Nog 1 maal Avist D.T.S. den A-keeper te passeeren, maar toen was het ook met haar gedaan. Met een 41 stand kwam het einde van dezen aardigen wedstrijd. ANNA PAULOWNA. Een elftal B.K.C.-junioren speelde Zondagmorgen ïn de Wieringerwaard tegen Wieringerwaard 2, versterkt met keeper Rezelman, Rob en na rust ook Van Ham. B.K.C. bad een speler van het eerste, n.1. Blok, die midvoor speelde. De ploeg bestond zooals „junioren"- elftal reeds zegt, uit jongens tot en met 18 jaar. B.K.C. Avon met 42. B.K.C. 3 toerde met 9 man naar Scbagen om Sparta 3 te bekampen. De zege bleef aan de Scha- genaars (3—1). Doodelijke aanrijding op on* bewaakten overweg Dochter van den burgemeester vanHaastrecht het slachtoffer Gistermiddag is de 23-jarige Freule A'an He- mert van Dingshof, dochter van den burgemees ter van Haastrecht toen zij met haar jongere zuster den onbewaakten overweg bij Blok 11 onder de gemeente Reeuwijk per rijwiel pas seerde, door den van Utrecht komenden diesel- trein, die te 14.26 uur te Gouda moet aankomen gegrepen en op slag gedood. De jongere zuster die voorop reed, was juist de spoorbaan over, toen de aanstormende trein de vlak achter haar rijdende zuster greep. Blijkbaar heeft zij den trein op het laatste moment gezien en toen ge remd, hetgeen haar noodlottig is geworden. De treinbestuurder, die het ongeluk niet kon ver hinderen, stopte. Het zAvaarverminkte lijk van liet slachtoffer werd met denzelfden trein naar het station Gouda vervoerd, vanwaar het per ziekenauto naar het van Terson-ziekenhuis is overgebracht. Gisteravond zou het lijk naar Haastrecht Avorden vervoerd, waar groote ver- slagenheid heerscht over den zwaren slag, die het gezin van den burgemeester getroffen heeft WAAR ROOK IS, IS NIET ALTIJD VUUR Gisteravond tegen half zeven zagen bewoners van de te Amstellaan van het balcon van de zolderverdieping van perceel 189 dichte rook wolken omhoogstijgen. Aangezien zij de bewo ners niet konden waarschuwen, alarmeerden zij de brandweer die weldra met twee motor spuiten verscheen. Het bleek echter dat de rook die men had waargenomen, ditmaal nu eens niet door vuur was veroorzaakt. Bij onderzoek vond men op het balcon van genoemde verdieping een flesch met chemica liën, die een rookontwikkelende werking bleek te hebben. Naar verluidt, zou deze flesch door een be- Avoner van een kamer van deze verdieping, een student, daar geplaatst zijn. Deze student die lid is van de Amsterdamsohe vrijwillige burger wacht noemt verschillende proefnemingen in zake rookontwikkeling Vermoedelijk waren de chemicaliën in deze flesch onder invloed van het zonlicht de schei kundige reacties aangegaan, waardoor de rook wolken ontstonden. Nationaal Socialisme geen exportartikel Goebbels over den Volkenbond. Voor de nationaal socialistische formaties van Hannover en BrunsAvifk heeft Goebbels een redevoering uitgesproken, waarin hij, na den onmacht van den Volkenbond te hebben gecon stateerd, den Abessijnschen oorlog tot staan te brengen o.m. zeide: Wij achten het mogelijk dat de Volkenbond een s een bastion van den vrede zal zijn, maar men kan het bestaan van een volk niet op deze basis bouAven. Daarom hebben wij het leger gereorganiseerd, teneinde onzen vreedzamen arbeid te beschermen. Wij hebben den Rijnzone geremilitairiseerd teneinde zoo noodig ook in het Westen een verdediging te kunnen plaatsen tegenover de pogingen der Rooden. Duitschland is de kern van de orde in Europa gemorden. Wij willen het nationaal socialisme niet aan de rest van de wereld opleggen. Het is eengepatenteerd artikel dat slechts voor Binnenlandsche Duitsch gebruik wordt benut. Wij willen, evenmin het jonge rijk met oor- logslauAveren. Ons leger heeft in den laatsten oorlog zooveel lauweren geoogst, dat zij voor een eeuAv voldoende zijn. Evenmin hebben wij er behoefte aan den gunst van ons volk na te streven door politieke avonturen Avant wij heb ben voldoende populariteit. Het Duitsche volk heeft met een Aveergalooze unanimiteit het vre desaanbod van den Fuehrer goedgekeurd. Wat heeft de wereld geantAvoord? Rechtskundige subtiliteiten, kleingeestigheden. Wij geven de hoop niet op de wereld te win;ien voor onze vredesaa nbiedi n gen. DE BERGENSCHE KEGELBANEN. De openingsdag was een groot succes. Er werd met animo gestreden en de stem ming welke er heerschte was allergezel ligst. In de groote zaal van de Rustende Jager had gis termiddag om half twee voor een in grooten getale opgekomen schai-e kegelaars en belangstellenden, de officieele opening plaats van de nieuwe modera-inge- richte kegelbanen, gesticht op initiaief van den Alk- maarschen Kegelbond. Voorwoord van den Voorzitter. De voorzitter van den Allcmaarschen Kegelbond sprak een vooi-woord. Na eerst in Schagen een filiaal in liet leven te heb ben geroepen, hetwelk bijzonder naar wensch ging, liet de Bond het oog op Bergen vallen en in combi natie met de directie van de Rustende Jager, Avcr den ook hier banen aangelegd. Spr. heette vervolgens hartelijk welkom wethouder Miltenburg, die het gemeentebestuur vertegenwoor digde; de vertegenwoox-digers van de uitgenoodigde bonden en hoopte, dat de openingsdag uit een sportief oogpunt bezien, naar Avensch zou mogen slagen. Hartelijk Avelkom wilde de voorzitter ook het be stuur van den Ncd. Kegelbond heeten en tevens de vertegeiiAvoordigers van de pers. Spr. deelde vervolgens mede, dat wethouder Macdonakl bericht van verhindering had gezonden en bracht dank aan de plaatselijke V.V.V. voor haar medcAvei'king. Nadat de voorzitter er op had geAve- zen, dat de heer Jac. v. Exter bij den bouw der banen alle moeilijkheden had weten op te lossen en dank had gebracht aan do schenkers der bloemstukken, vei'zocht hij den heer J. Laarman, secretaris-penning meester van den Ned. Kegelbond, de banen officieel te Avillen openen. Dc officieele opening. De heer Laarman Avees er op, dat de nieuwe banen er keurig netjes uitzagen. Met de totstandkoming de zer banen zal getracht Avorden de lcegelsport in Bei*- gen en omgeving te vei'breiden en daar de Rustende Jager in geheel het land een bijzoxxder goeden naam had, twijfelde spr. er niet aan, of dit zou zeker ge lukken ook. Het bestuur van den Bond zeide spr. is zeer veiTieugd, dat deze hanen zijn tot stand gekomen en een Avoord van dank aan het bestuur van den Alkm. Kegelbond en aan de directie van de Rustende Ja ger Avas dan ook ongetwijfeld niet misplaatst. Met den wensch, dat het concours zou leiden tot een goed succes, \*erklaarde de lieer Laarman de nieuAve kegelbanen voor geopend. (Daverend appl.) De heer Diepen spreekt nogmaals. De heer Joh. Diepen, die daai'na nogmaals het Avoord nam, wilde den burgemeester, mi*. H. D. A. van Reenen, die inmiddels ook verschenen Avas, hai*- telijk welkom heeten, en spr. dankte hem oprecht voor de fraaie zilveren lauwerkrans, welke hij had beschikbaar gesteld. De voorzitter wenschte de directie van de Rustende Jager van harte geluk met de tot standkoming der banen en bracht hulde aan den heer Van Exter voor den bouw van de schitterende banen en de fraaie, intieme sociteitszaal, zoomede aan alle firma's, die aan de totstandkoming hare medewerking hadden verleend. De burgemeestei*, mr. II. D. A. van Reenen dankte den voorzitter voor zijn hartelijk woord van wel kom en sprak de hoop uit, dat er zeer vele kegelaars naar Bei'gen zouden willen komen. (Applaus). Daarna begaven allen zich van de groot© zaal naar de nieuwe banen, waar nadat de burgemees ter een balletje had gegooid de korps- en bonden- wedstijden onmiddellijk een aanvang namen. Do animo van de zijde der kegelaars en ook van die van het publiek was buitengewoon groot. Uitslag eerste dag Bondswedstrijd. De uilslag van den eersten dag van den Moitalie- Bondenwedsti'ijd, waaraan deelnamen de tien beste kegelaars vande bonden uit Amsterdam, Alkmaar, Den Helder cn Haarlem, luidde als volgt: Rust: Amsterdam 621; Haarlem 607; Den Helder 594; Alkmaar 576. Eindstand: Amsterdam 1237; Haarlem 1207; Den Helder 1204; Alkmaar 1200. Hoogste werpers over 2 banen: de heer Zamfoi't, Amsterdam, 150 en de heer L. Dost, Haarlem 143 en 50 treffers. Van den vasten haanwedstrijd werd reeds een druk gebruik gemaakt en animeerde zelfs zoo, dat d© vertegcnwooi'digende leden van het Hoofdbestuur den strij-d onder elkander aanbonden, Avelke ten gunste van den secretaris-penningmeester verliep. ANNA PAULOWNA Tandverzorging. a.s. Dinsdag zal voor de eerste maal de tandarts, aangesteld voor de tandverzorging op de scholen, het gebit der kinderen van de eerste en tweede klas van school I, school III en de R.K. school in de Spoor- buurt. ondei-zoeken en zoonoodig behandelen. Tot en met Maandag zijn dus nog de oudei's, die dat tot dusver verzuimden, in staat hun kinderen op te ge ven voor de zoo nuttige tandverzorging.

Schager Courant | 1936 | | pagina 6