Plaatselijk Nieuws. Opening der Waalbrug) te Nijmegen Steun aan de varkensmarkt Uit onze Omgeving. Noorsch passagierstoestel omlaag gestort. ALLE ZEVEN INZITTENDEN GEDOOD. H.M. DE KONINGIN EN PRINSES JULIANA AANWEZIG. GROOTSTE BOOGBRUG VAN EUROPA THANS IN GEBRUIK GENOMEN. Gisteren is de grooto Waalbrug, de grootste boog brug van Europa, op feestelijke wijze in gebruik ge nomen, waarmede eindelijk een duurzame en goede vcrbindingsschakel is gelegd tusschen Noord- en Zuid-Nederland. Deze historische gebeurtenis is een groote feestdag geworden voor Nijmegen, dat thans haar reeds jaren gekoesterde wensch vervuld ziet. Tegen half elf kwamen H. M. de Koningin en II, I\. H. Prinses .Tuliana te Arnhem aan en bega ven zich, na een rijtoer door do stad te hebben ge houden, naar de stad van Keizer Karei, naar Nijme gen, om daar de openingsplechtigheid van de brug te verrichten. Te kwart over twaalf ariveerde de Koninklijke auto op do brug, waar H. M. werd opgewacht door den Minister van Waterstaat, Jhr. ir. O. C. A. van Lidt de Jeudê, minister van waterstaat, met een gedeelte van zijn staf. Halverwege de brug werd H. M. begroet door den burgemeester van Nijmegen en werden haar bloemen overhandigd. Na een rede van den Minister van Waterstaat, be gaf H. M. zich weer op de brug, om haar door een symbolische handeling, het doorknippen van een lint, open te stellen voor het verkeer. Na deze plechtigheid werden nog toespraken ge houden door den heer Mr. Baron van Hiemstra, Commissaris der Koningin in de provincie Gelder land en den heer J. A. H. Steinweg, burgemeester van Nijmegen, die beiden, evenals Minister van Lidt de Jeude het groote belang van de tot stand geko men verbinding schetsten. Nauwelijks waren de hooge gasten vertrokken of het verkeer nam bezit van de brug en een stroom van verkeersmiddelen trok als in triomph over den nieuwen verbindingsweg. Directeur Veehouderij» Centrale gaat heen. Van belangrijke verdere wijzigingen in het Bestuur is geen sprake. Naar aanleiding van het bericht als zouden er belangrijke wijzigingen in het bestuur der Vec- houderijcentrale op handen zijn, en waarin werd medegedeeld, dat een van de onderdirecteuren zijn ontslag zou hebben ingediend, en dat do directeur zich vermoeid gevoelt en eveneens niet lang meer wenscht te blijven, heeft het A.N.P. nadere inlich tingen ingewonnen, waarbij vernomen werd, dat van een ontslag-aanvrage door een der onderdirec teuren geen sprake is. Wel heeft de voorzitter directeur der veehouderijcentrale, de heer Ir. W. de Jong, aan den minister wegens gezondheidsredenen ontheffing uit deze functie verzocht, met ingang van 1 Augustus a.s. Van eenige wrijving tusschen het college van re- geeringscommissarisscn en de leiding van de Vee houderijcentrale, welke men voorts uit bedoeld persbericht zou kunnen lezen, is, zoo werd nog medegedeeld, geen sprake. Het college van regee- ringscommissarissen is slechts een adviseerend col lege en de uiteindelijke beslissingen over de verschil lende vraagstukken berusten bij den minister. Afname van varkens. Einde Juni begint de aankoop. 's-Gravenhage, 16 Juni?— Zooals gemeld, heeft de minister van landbouw 'en visscherij besloten, de Nederlandschc Veehouderijcentrale in de gelegenheid te stellen, tot steun aan de te lage varkensprijzen, varkens af te nemen. Naar wij vernemen, zal ver moedelijk over eenige weken met deze afname aan gevangen worden. Overwogen wordt nog, of een ge deelte van deze varkens zal worden ingevroren, ter wijl dan naar alle waarschijnlijkheid het andere ge deelte, in overleg met het departement van sociale zaken, in bussen zal worden beschikbaar gesteld voor werkloozen en andere behoeftigen. Voor welken prijs het Rijk de varkens zal koopen. 's-Gravenliage De Nederlandsche Veehou der ijcentrale maakt bekend, dat van 22 Juni af tot nadere aankondiging ter levering op een na der te bepalen datum kunnen worden opgege ven: a. Varkens, wegende bij opgave van 25-120 Kg. levend, voor zoover deze varkens reeds eer der als baconvarkens aan de zaakvoerders der Nederlandsche Veehouderijcentrale waren op gegeven. Voor deze varkens zal worden betaald: voor kwaliteit a 48 cent per Kg. geslacht gewicht voor kwaliteit b 46 cent per Kg. geslacht gewicht voor kwaliteit c 44 cent per Kg. geslacht gewicht b. Varkens wegende bij opgave 120-20 Kg. le vend. Voor deze varkens gelden de navolgende prij zen: van 95 tot 110 Kg. geslacht 45 cent per Kg. geslacht; van 111 tot 125 Kg. geslacht 44 cent per Kg. geslacht; van 126 tot 140 Kg. geslacht 43 cent per Kg. geslacht'» van 141 tot 165 Kg. geslacht 4-2 cent per Kg. geslacht; van 166 Kg. en daarboven 41 cent per Kg. geslacht. De opgave van de onder b. genoemde varkens kan schriftelijk worden gedaan hij de kring zaakvoerders der Nederlandsche Veekoudercen- trale. Geleverde varkens, welke niet aan de bekende voorwaarden voldoen, worden naar waarde be taald. Het Noorsche passagiersvliegtuig „Tavoern", van den luchtdienst BergenDrondjem Tronsoe, behoorende tot de Noorsche lucht vaartmaatschappij, is gisterenmorgen tij dens mist tegen den berg Lihesten aan de noordkust van de Sogne-fjord gevlogen en omlaag gestort. Het toestel is gevonden op een berghelling op 400 meter hoogte. Alle zeven inzittenden, n.L vier leden der bemanning en drie passa giers, zijn om het leven gekomen. GEEN WATERVLIEGTUIG VERONGELUKT? Een hooge ambtenaar van het Rijksministe rie van luchtvaart heeft gisteravond tegenover den correspondent van Reuter te Berlijn ver klaard, dat de Duitsche marine geen vliegboot of vliegtuig ten gevolge van een ongeluk heeft verloren. HET WRAK VAN DE GIRL PAT GEVONDEN Londen, (Reuter) Lloyds meldt uit Inagua (Bahama-eilanden) dat een Inkeemsche vis- sckersboot heeft gerapporteerd een klein Britsch schip te hebben gezien, dat bij Eastern Samana Cay is vergaan. Drie blanke opvarenden zijn o vei leden. Men veronderstelt hier te doen te hebben met de Girl Pat. TUSSCHEN SLUISDEUREN GERAAKT EN VERDRONKEN, Gistermiddag le lialf vier is bij de sluiswerken te Vreeswijk een doodelijk ongeval gebeurd. De 27-jarige timmerman J. van Veen, is tijdens het werk men was bezig met het opvullen met zand van de ruimte tusschen de sluisdeuren in de sluis gevallen en verdronken, Na een half uur dreg gen werd zijn lijk opgehaald. V. was gehuwd. BERGEN ALKMAARSCHE KEGELBOND. De Korpswedstrijden genieten groote be langstelling en er wordt fel gestreden. Een mooie prestati# op de vaste baan. De korps wedstrijden hebben zoowel Ma.ancfeg als gisteren groote belangstelling genoten, zoowel van de zijde der verschillende clubs als van die van het publiek. Er waren niet minder dan 120 inschrijvin gen en ook van de vaste baan word een zeer druk gebruik gemaakt. We waren er gisteravond een uurtje en constateer den dat cr een opgewekte, gezellige stemming hecrschtc. De uitslagen, voor zoover bekend, luiden als volgt: Korps wedstrijden (Zondag): 1. Onder Vrienden I, Amsterdam 19S lxout; 2. Onder Vrienden II, A'dam 17S hout; 3. Haarlem Noord I, Haarlem 170 hout. Op de vaste baan behaalde de heer Ketellapper uit Haarlem een zeer fraai succes door 2 x 45 hout te gooien. De stand van Maandagavond luidde: "1. Onder Vrienden, A'dam 198 hout; 2. Victoria, Alkmaar 196 hout; 3. OKA 2, Alkmaar 189 hout; 4. EVA 2, Den Helder 187 hout; 5. Alles of niets, A'dam 184 hout; 6. OKA 3, Alkmaar 181 hout; 7. Met z'n tienen, Alk maar 179 hout; 8. Onder Vrienden, A'dam 2, 178 hout; Dames idem: Onder Ons, Alkmaar 172 hout. Twee drietallen: Onder Vrienden, A'dam 376 hout. Drie 3-tallen: EVA, den I-Ielder 527 hout; Hoogste korpswerper: 1. C. v. d. Oever, Alkmaar 75 hout. Dames idem: mevr. Kokkes, Alkmaar 63 h. Vaste baan: 1. Ketellapper, Haarlem 45 (2 x) hout; 2. L. Dost, Haarlem 44 hout; 3. H. v. Leeuwen, Haar lem 43 hout; 4. H. van Duynen, Haarlem 42-41-40 h. 5. Van Empelen, Haarlem 42-41 hout; 6. J. Bocrdijk, Den Helder 42-40 hout; 7. J. C. Olie, Alkmaar 42 h.; 8. G. J. Genefaas, Alkmaar 41-40 (2 x) hout; Dames (idem): 1. Mevr. Rike, Alkmaar 41 hout; 2. Mej. Rol, Allernaar 36 hout; 3. Mevr. Diepen, Alk maar 35 hout. Gisteravond gooiden 18 drietallen voor de korps- wedstrijden; we laten in ons blad van morgen de standen weder volgen. LANGENDIJK NEDERLANDSCHE TUINDERSBOND. District Noord-Holland. In dc te Alkmaar gehouden vergadering van het hoofdbestuur van het district Noord-Holland van den Nederlandschen Tuindersbond, werden ver schillende zaken behandeld, o.m het houden van een Landdag, waarvoor een voorstel was ingediend In verband met de werkzaamheden op het land, welke thans druk zijn, werd het wenschelijker ge acht, dezen landdag nog iets te verschuiven. Men zal trachten deze te organiseeren in de maand Sep tember, waarvoor dan nog een vergadering van af gevaardigden van de afdeelingcn zou worden ge houden, om op de hoogte te komen van de gevoe lens van de tuinders. Mededeel ing werd gedaan van de pogingen om het bedrag voor de misoogst-steun verhoogd te krij gen, waarvoor een adres aan den minister van Landbouw en Visscherij werd verzonden. Na nog eenige zaken van meer internen aard te hebben behandeld, werd de vergadering gesloten. LANGENDIJK. Door de grootere drukte, welke thans door het aardappelrooien is ontstaan, zijn cr heel wat arbei ders in het vrije bedrijf opgenomen, zoodat de werk loosheid belangrijk is verminderd. Toetreding destractor. Men deelt ons mee dat vanwege den kring Barin- gerhom voor den Vleeschkeuringsdienst aan de Langen dijker gemeenten en Harcnkarspel een schrij ven is gericht, waarbij toetreding tot den destructor nog tot 21 Juni is opengesteld. De betrokken gemeen ten schijnen daarvoor niet veel lust te gevoelen, daar dè voorwaarden te bezwarend zijn. Do vaste goederen b.v. worden ingebracht tegen boekwaarde en niet tegen werkelijke waarde. Bovendien zijn er gemeenten van oordeel, dat in verband met het Kon. Besluit van 25 Mei inzake Vlceschlccuringswet, aansluiting bij een destructor niet meer imperatief is voorgeschreven. ZUIDSCHARWOUDE. Nationale Kolf wedstrijden. De driedaagsche Nationale "Kolfwedstrijden, te hou den ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan der Kolfsociëteit Op Maat, zijn thans vastgesteld op 9, 10 en 11 Augustus a.s. Alleen kunnen deelnemen zij, die lid zijn van den Ned. Kolfhond. In verband hiermee worden in de baan van Op Maat 50-slagenwedstrijden in drie klas sen gehouden, ter voorbereiding van de groote wed strijden. De Nat. Kolfwedstrijden van den Ned. Kolfhond werden op 12, 13, 14 en 15 Sept. te Koog aan de Zaan gehouden. NOORDSCHARWOUDE. Aanrijding. Dinsdagmiddag heeft op den nieuwen weg alhier een aanrijding plaats gevonden, met ernstigen af loop. De wielrijder K. Z., die met zijn zoontje voor op de fiets reed, werd door een automobilist, den heer S. K., slager alhier, van achteren aangereden. Dc heer Z. werd hierdoor tegen den grond geslin gerd en daardoor ernstig verwond, evenals zijn zoon tje. De auto reed nog eenige tientallen meters ver der en kwam tot stilstand na van den weg te zijn afgereden. De chauffeur begaf zich spoedig naar het dorp om doktershulp, welke spoedig aanwezig was. Inmiddels werd een ziekenauto opgebeld, om dat eerst dc gedachte was, dat overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk zou zijn. Later kwam evenwel vast te staan, dat dit niet behoefde. De patiënten konden thuis worden verpleegd. Hoe het ongeluk in zijn werk is gegaan, daar over vernemen wij het volgende: De heer K. heeft, even voor hij den heer Z. inhaalde, zijwaarts uit gekeken en daardoor niet bemerkt, althans te laat, dat hij den heer Z. moest passeeren. De heer Z. reed rechts van den weg, maar zeker doordat hij te dicht bij was, heeft de heer K. getracht den heer Z. rechts te passeeren inplaats van links. Hierbij heeft de auto den wielrijder gegrepen en naar links van den weg geslingerd, waar dc beide aangeredonen bleven liggen. Bij het onderzoek, dat de geneesheer heeft ingesteld, kwam vast te staan, dat de heer Z., die ook in Noordscharwoude woonachtig is. een sleutelbeen heeft gebroken, alsmede een rib en een wervel-uitsteeksel. Het zoon tje bekwam bloedende verwondingen aan het hoofd, de armen en de bcenen. De medische hulp werd verleend door dr. Wilmink van Zuidscharwoude. OUDKARSPEL. Baldadigheid. Bij de autotocht van ouden van dagen hebben zich verschillende staaltjes van baldadigheid voor gedaan. De belangstelling voor deze autotocht was bijzonder groot, mede dank zij het prachtige weer. Ook van de zijde der jeugd hadden de tochtgc- nooten- veel belangstelling, maar deze belangstel ling heeft tot gevolg gehad, dat er bij de commissie voor het organiseeren van de tocht verscheidene klachten zijn binnengekomen over de vernielzucht van de jeugd. Tijdens het oponthoud in de zaal van hotel De Brederode werden de auto's langs den weg geparkeerd en op het terrein bij het hotel. In dit korte tijdje zijn de auto's, zooals later ge bleken is, zeer grondig door de jeugd geïnspecteerd want van de vlaggetjes, welke op de auto's waren aangebracht, is er zoo ongeveer geen enkele over gebleven. Sommige waren met stok en al afge trokken. Verder waren van diverse wagens de spat borden beschadigd door het er op staan. Een der auto-bezitters kwam tot dc ontdekking, dat zelfs over zijn motorkap was heengeloopen, terwijl een andere de deuren van z'n wagen bijna niet kon openkrijgen, zoo was er mee om- of opgesprongen. Een paar heeren moesten hun auto's laten hijspui ten, waardoor zij behalve de onkosten van de be schikbaarstelling van hun wagens, nog eens extra kosten hadden. Dit doet natuurlijk zeer onprettig aan en het comité wordt hierdoor niet in zijn werk gesteund. De auto-eigenaren zouden zich wel eens kunnen terugtrekken. En dit nog wel, aldus deelt men ons mede, nadat door het comité aan den burgemeester van Oudkar spel was verzocht om politie-toezicht op de wagens. Van dezen gang van zaken is de burgemeester van Oudkarspel schriftelijk op de hoogte gesteld. WINKEL Dep. tot Nut van het Algemeen. Op Maandag 15 Juni jl. had de vergadering plaats van de Afdeeling Winkel van het Departement tot Nut van het Algemeen in het lokaal van den heer Laan, onder voorzitterschap van Dr. J. Broekens. Na de opening volgde voorlezing van de notulen van de vergadering van 18 October 1935, welke on der dankzegging werden goedgekeurd. Onder de ingekomen stukken bevonden zich di verse aanbiedingen, welke men onder de aanwezigen liet circuleeren. Daarna volgde het verslag van de Nutsbiblotbeek waaruit bleek, dat 35 leden hier gebruik van maak ten en dat 24 zitdagen gehouden werden, waarbij 1365 boeken werden uitgereikt. Do bibliotheek bezit thans 700 werken, terwijl een toename van lezers te constateeren is. Voor hun beleid werd de bibliotheek commissie hartelijk dank gebracht. Hierna volgde verslag van de Nutsspaarbank. Daarbij bleek, dat de ontvangsten bedroegen f 19542.76 en de uitgaven f 18379.45, zoodat het kas saldo is f 1163.31. Ingelegd werd f9007.99. Opgenomen werd f 13675.55. I-Iet aantal uitgegeven spaarboekjes bedroeg 155 tegen 148 in 1934. Het bezit van de spaarbank be droeg aan obligaties f14090, Hypotheken f24390, ef fecten f26789, kas f 1163.31 en rente f 1161.82; de schuld aan de spaarders bedroeg f47225,06. De re serve van de spaarbank bedroeg f20361.67, tegen f20717.15 in 1934, aldus een achteruitgang van f355.48. Met geleden verlies, veroorzaakt door koersverschil bedroeg f 900.39. Uitkcering aan de Spaarbank werd vastgesteld op f225.10. Den beheerders van de Nutsspaarbank werd dank gebracht voor hun beheer. Het voorstel van het bestuur om een subsidie van f25 te verlce- ncn aan de Nulsbibliotheek werd algemeen goedge vonden. In de vacature, beheerder van de Spaar bank, ontstaan door het overlijden van den heer P. Strijker, werd gekozen de heer J Breebaart I<zn., die de benoeming accepteerde. Tot commissaris dier Spaarbank werd gekozen de heer A. Schenk. Bij de bespreking van dc wintercampagne stelde het bestuur een gemengd programma voor; een paar tooneelvoorstellingen, een lezing en eventueel een cabaretavond. Genoemd werd de naam van den be kenden Jhr. Mollerus, te Winkel welbekend, en een slotavond met eigen krachten. De heer G.' Blaauboer vestigt de aandacht op den heer Strijbos als vogelkenner, maar hoopt, dat ook rekening gehouden zal worden met plaatselijke ver- eenigingen. Besloten wordt tot twee tooneeluitvoe- ringen en een cabaretavond'en twee lezingen. Jaarverslag. Uit het jaarverslag van de Afdeeling blijkt, dat het ledental van 53 tot 81 is gestegen en dat twee alge- meeno en drie bestuursvergaderingen gehouden wer den. In de vacaturo van bestuurslid van C. Amels, die niet herkiesbaar was, werd na herhaalde stem ming gekozen de heer G. Blaauboer. De heer J. Komen dankt namens de Bibliotheek commissie voor het verleende subsidie. De heer G. J. van Lcersum dankt voor de vriendelijke woorden, gewijd aan het bestuur der Spaarbank en wijst met „Ik ben onschuldig" Italië wenscht rehabilitatie. Ten aanzien van de hervorming van den Volken bond en de regionale pacten bevestigt men volgens het Nieuwsbureau Stefani, dat Italië zich met geen enkel vraagstuk zal bezighouden, dat zijn medewer king in den Volkenbond noodig zou maken, zoolang men niet heeft erkend, dat het een „gerechtelijke dwaling" is geweest, Italië tot aanvaller te verkla ren. JAPAN LEENT HET BEELD VAN ERASMUS AAN ROTTERDAM Voor de viering van Erasinus' vierde eeuwfeest. Tokio (A.N.P.) Met liet S.S. „Yasoekoeni Mare", dat op 21 Juni van hier vertrekt, zal het tot d enationale kunstschatten van Japan be hoorende beeld van Esiderius Erasmus, den grooten humanist uit het tijdperkderRenaissance naar Londen, en vandaar naar Rotterdam wor den verscheept. Men zegt, dat het beeld in 1600 naar Japan is gebracht, aan boord van een Nederlandsch schip, dat Wiliam Adams vervoer. Volgens anderen versierde het beeld den voor steven van het Nederlandsche schip „Erasmus' dat tusschen Nederland en Formosa voer. Sedert dien tijd is het bewaard in een Boed- dhistischen tempel in de prefectuur Totsjigi, en in 1931 werd het tot nationale kunstschat ver klaard. Eenigen tijd geleden heeft het genootschap voor het behoud van nationale kunstschatten na stemming besloten, het beeld uit te leenen aan de stad Rotterdam, die op 12 Juli het vierde eeuwfeest van Erasmus zal vieren. nadruk op de aangeschafte spaarbusjes, de verzon den circulaires, alsmede op de aangename manier van sparen. Ten overvloede wijst spr. er nog op, dat bedoelde spaarbusjes op eiken zitdag verkrijgbaar zijn. Tevens brengt spr. zijn dank aan het bestuur voor de betoonde activiteit in het afgeloopen jaar en wijst op het succes van de achter ons liggende wintercampagne. Alvorens te sluiten dankt de voor zitter den heer C. Amels voor het vele werk als be stuurslid door hem verricht. Hierna volgt de sluiting van deze prettige verga dering. BARS1NGEREORN Politie. Verloren: een geldtasch met inhoud, en een hals ketting met collier. Inl. ter secretarie. DE AARDAPPELZIEKTE IN DE STREEK. Het Koninklijk Nederlandsch Meteorologisch In stituut te de Bilt heeft onderstaande bericht uitge- geven. In het etmaal van 's avonds 13 tot s avonds 14 Juni is de weersgesteldheid gunstig geweest voor 't optreden van aardappelziekte, in de Streek tusschen Hoorn en Enkhuizen behoudens te geringe bewol king. LUCHTWACHT. Tot commandant van de Luchtwacht alhier Is benoemd de heer G. Koning; tot plaatsverv. com mandant de heer W. Niestadt, beiden te Schagcn. KERMIS 1936. Een keur van mooie tooneelstukken Ia het Noord-Hollandsch Koffiehuis. De directie van het Noordhollandsch Koffiehuis is er weer in geslaagd een mooi repertoire samen te stellen voor de a.s. kermisdagen. Onder leiding van Const.v. Kerckhoven en Elias van Praag, zal „Het Blijspelgezelschap" opvoeren: „Hoogeschool der liefde", van Paul Armont en Mar cel Gerbidon; „Sensatie Roman" van Kaye Davis en het Weensch blijspel: „Maak mijn vrouw gelukkig", van M. Groetzingcr. Dat de keus der stukken gelukkig is, mag blijken uit de volgende recensies: Van „Hoogeschool der liefde", zegt het Handels blad: De opvoering op zichzelf is zoo amusant en leven dig, zoo gevoelig ook, dat men er waarlijk wel een avond aan besteden kan. Mevr. van Kerckhoven heeft de rol van Ginette met charme vertolkt en dc laatste scènes met zui ver gevoel en grooten eenvoud gespeeld. Constant van Kerckhoven was als leermeester, hoogst ver makelijk en gaf een interpretatie van den „Faust", die wel geschikt is om een daverend gelach te ont ketenen. Wij zagen daarnaast voortreffelijk spel van Louis van Gasteren, Cor Hermus, Elias van Praag, Marie van Westerhoven, Wiesje Bouwmeester de bezetting laat inderdaad weinig tc wenschen. Het publick heeft zich kostelijk vermaakt en toonde zich, met warm applaus, voldaan. „Cetem" schrijft: een alleramusantste klucht, vol Parijschê sfeer en raffinement, op voortreffelijke wijze vertolkt ^loor een uitgelezen gezelschap zomerspeiers. De af gevloeide amants zorgen voor dc dolste situaties, waarbij echter ook gevoelige momenten geenszins ontbreken. „Het Volk": Do wanden hebben gedaverd van de lachsalvo's. En geen wonder, want niet alleen is het stuk van Paul Armont en Marcel Gerbidon lang niet van geest ontbloot, maar ook en vooral is de manier, waarop het gebracht wordt, boven alle lof verhe ven. „De Telegraaf": De zomer heeft soms de zonderlingste grillen en eene ervan is dit perfecte blijspel van het ensemble Van Kerckhoven en Van Praag, dat men waarlijk moet gaan zien, ook al vallen do musschen uit de dakgoot. Guido's oordeel in de Haagsche Post luidt: Waarlijk, deze vertooning mag men gerust een zomer-eveneraent noemen. Commentaar op bovenstaande is o.i. overbodig. Voor een uitverkochte zaal zal „Hoogeschool der liefde" worden opgevoerd.

Schager Courant | 1936 | | pagina 6