Raad Winkel. De uitwijzing der vier Nederlanders. Raad Hoogwoud. Steiger in Voorburg ingestort. Geen 1/3 loonbijslagregeling. Is Hoogwoud gered met de lage pre sentiegelden? - De rekening 1935 en de begrooting 1937. - Demping van de geheele sloot in de toe komst? - Hoogwoud doet niet mee aan het Borgstelliugsfonds voor den Middenstand. - De biljarts worden straks aan brandhout ge hakt. Vergadering van den raad op Vrijdag 28 Augustus 1036, 's morgens om half elf. Voorzitter de heer D. Iloogcnboom, burgemeester, tevens secretaris. Afwezig is de heer Schoonewil met bericht van verhindering. Na opening volgt vaststelling der notulen. Ingekomen stukken en mededeelingen. Hiervan vermelden we: Een schrijven van den Min. van Sociale Zaken, waarbij geen vergunning wordt gegeven voor de 1/3 loonbijslagregeling. Verschillende raadsbesluiten waren goedgekeurd. Goedgekeurd werd de begrooting 1936 en het raadsbesluit tot vaststelling van de vergoeding voor de leden van den raad en wel op resp. f2 en f 1 per vergadering en per lid voor het bijwonen van raads- en commissievergaderingen. De heer Vijn: Nu is Hoogwoud gered! De heer Bossen wijst er op. dat die heeren zelf teen tientje per uur tiebhen of zoo iets. Laten ze aan dien kant versoberen. We hebben uren gezeten aan de rekening en dat voor 1 gulden. De Voorzitter: Ged. Staten beslist! Verslag en rekening van den Vleeschkeurings- dienst te Spanbroek. Een schrijven van B. en W. van Midwoud betref fende de gemeenschappelijke regeling der destructie van afgekeurd vleesch en vee. Een schrijven van den secretaris-penningmeester van het destructordistrict Westfriesland, waarbij de goedgekeurde gemeenschappelijke regeling wordt aangeboden. Een verzoekschrift van de vereeniging voor het aanschaffen van goedkoope voeding aan school gaande kinderen in de Weere om ov«r het jaar 1937 een subsidie van f 100.— te mogen ontvangen. Wordt ibij de begrooting behandeld. Een verzoek van den heer J Th. Niele om vrij stelling te mogen ontvangen van het betalen van (hondenbelasting. Toegestaan. Een schrijven van den directeur van het centraal teapitulantenbureau. waarin hij mededeelt, dat naar zijn meening in deze gemeente geen betrekkingen zijn die door capitulanten zouden kunnen worden vervuld, waarom hij adviseert vrijstelling als be doeld in artikel 179, tweede lid. slotzin, der ge meentewet. Goedgevonden wordt die vrijstelling aan te vragen. Rekening 1935. Voorloopïg vastgesteld wordt de gemeenterekening over 1935. Dc ontvangsten bedragen, gewone dienst f92.602.51; do uitgaven f 92.233.92; batig slot alzoo f 368.59. Dc kapitaaldienst sluit op een bedrag van f 12.211.17; nadeelig saldo f 1280.94. De Voorzitter becijferde, hoe dit nadeelig saldo is ontstaan; het is meer een administratieve kwestie. De rapporteur, de heer Klaver, bracht rapport uit: alles was in orde bevonden en spr. richtte woorden van dank tot den Voorzitter en den Ont vanger. Aangeboden wordt gemeentebegrooting 1937, die sluit op een bedrag van f 76.852.10 In deze begroo ting is verwerkt de 99 Rijksbijdrage inzake de Wcrkloosheidszorg en voorts is gerekend op een extra be 1 astingbijdrage van f 5200. De begrooting zal bij de leden circuleeren. -■» Demping sloot. 'Aan de orde komt het voorstel van B. en W. tot demping van het gedeelte sloot te Hoogwoud, tus- schen Kerkelaan en de Ned. Herv. Kerk. Do heer Bossen informeert, hoe het dan zal gaan met dc watervoorziening. De Voorzitter antwoordt, dat dit niet de minste last heeft. Beter ware het nog de geheele sloot tot aan het gemeentehuis te dempen. De weg is n.1. zeer smal en ook wat de watervoorziening betreft is uit voering van dat plan mogelijk. Het stuit slechts af, omdat verschillende eigenaren niet willen mede werken. Dc demping wordt uitgevoerd ln werkverschaffing dus met Rijksbijdrage, terwijl voor de bjjkomendc kosten het plaatsen van een hek bij de Pro vincie een subsidie zal gevraagd worden, een ver zoek, dat veel kans op inwilliging heeft. Bij het Kerkbestuur bestond o.a. bezwaar om de demping verder door te trekken. Er ontstaat nog een technische discussie over de al of niet soliditeit van het hek; het slot is dat het voorstel van B. en W. z. h. s. wordt aangenomen en B. en w. opdracht wordt gegeven met de respec tieve eigenaars te onderhandelen om eventueel ge heele demping door te voeren. De noodlijdende middenstand. B. en W. stellen voor om niet toe te treden tot hot borgstellingsfonds voor den Middenstand te Hoorn. De Voorzitter licht toe, dat bij toetreding een bij drage van 17 cent per inwoner gestort moet wor den, wat uit financieel oogpunt zeer bezwaarlijk is, terwijl spr. het fonds voor onze gemeente van zeer weinig belang acht. De heer Klaver dacht, dat men bij het fonds geen gemakkelijker condities had dan bij de eigen in stellingen. De Voorzitter dacht ook van niet, aan het fonds bestaat voor het platteland niet dié behoefte. Algemeen werd geoordeeld, dat men wel bij de Boerenleenbanken terecht kon. De heer Bossen meende, dat er veel voor het fonds te zeggen was. Alleen do 17 cent por inwoner is veel te hoog voor hot platteland. Maar er is wel behoefte aan, want de zaken gaan zeer slecht. De Voorzitter wees er op, dat in een plaats als Hoogwoud iedereen elkaar kent en men elkander helpt. De heer Bossen zou wel willen toetreden, maar dan tegen 5 of 6 cent per inwoner. De heer Klaver is bang, dat de middenstandertjes wanneer ze in dc eigen plaats geen geld kunnen krijgen, bij het fonds ook niets zullen krijgen. De heer Bossen merkt op, dat de middenstand bij dezen voortgang den grond ingaat. Hoeveel wordt er trouwens niet gekocht in de stad en bij de coöperatieve instellingen. Er zijn er, die nog liever in de werkverschaffing gaan. dan welen zij, waar zc aan toe zijn. De tuinders zijn indertijd ook geholpen. De heer Vijn zegt, dat de mcnschen om geld te krijgen, toch een zekerheidsstelling moeten hebben. De Voorzitter ziet in het fonds het laatste redmid del. Met de tuinderscredieten was het destijds een een ander geval. Hiervan kwam 70 voor het Rijk en 30 voor de gemeente; er is echter nog geen cent van teruggevangen. De heer Bossen zegt, dat zijn eenigste bezwaar is de bijdrage van 17 centen; als dit nu 5 of 6 centen was, dan was spr. direct voor toetreding. De Voorzitter zegt. dat de menschen, als het er op aankomt, nog wel door ons geholpen worden. Het voorstel van B. en W. wordt hierna met al- gemeente stemmen aangenomen. Aangenomen werd een voorstel tot verweer tegen den cisch van A. Wit te Winkel over schuitenhuur. Is er kans van slagen? B. en W. slellen voor het belastingbedrag voor paarden voor de pcrsoneele belasting te verlagen van 16.— op f4.-. Voor den heer Bossen Is het de vraag of het van bovenaf zal worden goedgekeurd. Spr. zou er een biljartbclastingverlaging willen bij inlasschen. De heer Glas wil probeeren een verlaging van f6.— op f2— goedgekeurd te krijgen. Dan is er kans. dat er meer paarden in de belasting komen. De heer Schilder zegt, dat een verlaging van f6. op f2.— er nooit zal doorkomen. Ook de heer Groen wil de caféhouders ontlasten. Dc Voorzitter zegt, dat bij een verlaging van f6.— op f4.—, de kans bestaat, dat er geen paarden meer uit de belasting geraken. Over méér paarden, daar prakkizeeren wij niet over. Wat betreft de verlaging van dc biljartbelasting, spr. gelooft niet, dat die eeni- gc kans van slagen biedt. Natuurlijk zitten de café houders onder groote druk: zware lasten en weinig bezoek. Reeds is besloten de café's voor 1/3 minder aan te slaan, want 2/3, ook een mogelijkheid, dat ging niet. De derde mogelijkheid was geweest verla ging der biljartbelasting. Uit één van deze 3 mogelijk heden moet een keus worden gedaan en dat is zoo danig geschied, dat het best voor de caféhouders het gunstigst uitkwam, wat door spr. wordt becijferd. Een verlaging der biljartbelasting bijv. van f20.op f10.zal daarom, vrij zeker niet worden goedge keurd, maar we kunnen het natuurlijk probeeren. De heer Bossen vreest, dat straks degene, die 2 bil jarten heeft, er één aan brandhout slaat. Ook de heer Vijn is bang, dat we straks niet meer zullen overhouden. Conform het voorstel van B. en W. wordt hierna besloten, terwijl tevens getracht zal worden de bil jartbelasting van f20.op f10.verlaagd zien te krijgen. Vastgesteld wordt de vergoeding voor do R.K. school, ingevolge art. 101 der 1. o. wet 1920, over het jaar 1937 en wel op f2920.96, wat een bedrag van f 17.66 per leerling beteekent. Bij de rondvraag vestigt de heer Glas er de aan dacht op, dat het aanplakbord bij de wed. Renooij verdwenen is. De Voorzitter zegt toe, er met De Vier Noorder Koggen over te zullen spreken. Met de werkzaam heden aan den weg is het bord n.1. weggehaald. De heer Klaver zegt, dat van sommige borden steeds de papieren worden afgetrokken, of er maar weer wordt overheen geplakt, wat misschien door een stukje gaas er voor, zou kunnen worden verhol pen. Hierna sluiting. !r '*■- De rekeningen over 1935. - De be lasting op biljarts. - Grondruiün- gen in verband met de kanaal- werken. - Een geheime zitting. - Geldleeningen voor de gasfabriek. Vergadering van den Raad op Vrijdag 28 Augustus 1936, des namiddags kwart voor 2 uur. Voorzitter, tevens secretaris de heer J. H. Zwart, burgemeester-secretaris. Afwezig zijn de heeren Raven en Engel, met kennis geving van verhindering. Na opening volgt vast stelling der notulen. De heer Dekker informeert of er al iets bekend is over de overdracht van de wegen. De Voorzitter deelt mede, dat het Hoogheemraad schap er verder werk van zou maken en de gemeen te liet rustig kan afwachten. Mededeeling wordt gedaan van enkele ingekomen stukken, waarvan de verslagen ter inzage voor de leden liggen en de overige voor kennisgeving worden aangenomen. Bij gehouden kasopname werden boeken, kas en bescheiden in orde bevonden. De gemeenterekening 1935. Aangeboden wordt de gemeenterekening, dienst 1935, waaruit blijkt, dat de ontvangsten hebben be dragen f 105673.1, de uitgaven f 113877.05, zoodat de gewone dienst een nadeelig saldo aangeeft van f 8203.64. De kapitaaldienst sluit met een batig saldo van f 150. De rekeningen zullen worden nagezien door de raadsleden, met uitzondering van de wethouders. De heer A. Spaans, Lutjewinkel, verzocht onthef fing van zijn aanslag in het schoolgeld 1935—1936, omdat zijn aanslag in de Rijksinkomstenbelasting verminderd is. Zijn reclame kwam echter te laat In en bovendien diende zijn aanslag 19351936 Rijksinkomstcnbelas- ting niet als grondslag voor zijn aanslag in het schoolgeld 1935—1936. Opnieuw wordt vastgesteld de pensioensgrondslag van den heer H. Hofman, vader in het Tehuis voor Ouden van Dagen. De afd. Schagen van den Nederl. Bond van Koffie huishouders enz. verzocht om verlaging van de huurwaarde voor de caféhouders. B. en W. stellen voor op dit verzoek afwijzend te' beschikken, omdat nog kortgeleden de toegestane reductie van 2/3 teruggebracht is tot 1/3. Aldus wordt besloten. Dezelfde vereeniging verzocht de belasting op bil jarts te doen verdwijnen of althans do grondslag zoodanig te doen verminderen, dat het niet al te be zwaarlijk is voor den caféhouder. B. en W. stellen voor den grondslag van f 20 te verminderen tot f 10. Allen voor. Ruiling van gronden. Ten behoeve van het kanaal Oudkarspel—Kolhorn, Naar aanleiding van onderhandelingen met den Tiov. Waterstaat van Noordholland sjellen B. en W. voor over te gaan tot ruiling in eigendom van eeni- ge eigendommen met de Provincie in verband met den aanleg kanaal Oudkarspel—Kolhorn. Uit het ontwerp-besluit blijkt dat de ruiling ge- s;hiedt in verband met: het maken van een vaste brug met opritten, ten oosten van de boerderij van d-.n heer C, van Stipriaan en de te maken opritten, „MEN ACHT HET PRACTISCH UITGESLOTEN, DAT HET UIT WIJZINGSBEVEL ZAL WORDEN GEHANDHAAFD." Van beide zijden bestaat goede wil. Men schrijft ons Vrijdagmiddag: H.M.'s Gezant Graaf van Limburg Stirum heeft in verband met de uitwijzing der vier Nederlanders zijn vacantie onderbroken en is Dinsdagavond in Berlijn teruggekeerd. Woensdagnamiddag om 5 uur heeft onze Gezant drie der vier uitgewezenen ont vangen. De heer Hes was door ziekte verhinderd; zijn zenuwen zijn door de gebeurtenissen der laat ste dagen teveel op de proef gesteld. Zijne Exc. gaf den uitgewezenen de verzekering, dat de Neder- landsche regeering al het mogelijke voor hen zou doen. Dit was ook reeds door het Nederlandsche Ministerie van Buitenlandsche Zaken aan „Hollan- dia" te Berlijn meegedeeld. De Gezant wilde de hoop, dat de landgenooten in Berlijn zullen mogen blijven, nog niet opgeven. Wanneer echter toch de uitwijzing zou plaats vinden, zou de Nederlandsche Regeering den uitgewezenen een billijke schade vergoeding betalen. Te dien einde verzocht de Gezant den heeren, den stand van hun vermogen, hun inko men, enz. tc dien vaststellen, waarbij belastingbil jetten als bewijsmateriaal zouden kunnen worden overgelegd. De Gezant gaf to verstaan, dat, desge- wenscht, ook de verhuiskosten voor rekening van de regeering zouden komen. Voorts was het het stand punt van den Gezant, dat Duitschland onder deze omstandigheden niet bevoegd is, de uitgewezen Ne derlanders te beletten, hun volle vermogen mee naar Nederland te nemen. Bij het onderhoud waren ook de waarnemend Consul-Generaal, de heer Van Hou ten den de Gezantschapsraad Bai-on van Boetselaar aanwezig. Namens de uitgewezenen voerde de heer De Heer het woord en wees erop. dat alle vier der uitgewe zenen lid van de Nederlandsche Staatsburgerver- eeniging „Ilollandia" zijn. Het Dagelijksch Bestuur van „Hollandia" heeft niet stil gezeten. Met verschil lende Duitsche autoriteiten werd door het bestuur van „Hollandia" voeling genomen en het heeft don indruk gekregen, dat langs den weg der onder handelingen het conflict, dat eigenlijk over een onbeduidende kwestie gaat en geen principieel ka rakter draagt, oogenblikkelijk zou kunnen worden bijgelegd. Het Bestuur van „Hollandia" geloofde zelfs, dat reeds de bereidverklaring tot onderhan delen van Nederlandsche zijde automatisch tenge volge zou hebben, dat de uitwijzing der vier land genooten tot nader order zou worden uitgesteld. Dc Gezant ging op deze kwestie niet nader in, doch herhaalde, dat hij al het mogelijke voor de onge lukkige landgenooten zou doen. Vervolgens werd onze Gezant op het Mi nisterie van Buitenlandsche Zaken ontvan gen; Graafrvan Limburg Stirum sprak al daar met den Staatssecretaris. Onze Gezant gaf de uitgewezenen een kort verslag van den stand van het conflict. Er is wel is waar nog niets positiefs bereikt, maar toch, al dus Graaf van Limburg Stirum, is er iets belangrijks vastgesteld: aan beide zijden be staat nJ. veel goeden wil, om het conflict tot een oplossing te brengen. De Gezant noo- digde de heeren nit, hem Vrijdag opnieuw te bezoeken. Hi] hoopte dan in staat te zijn, hun iets naders te kunnen mededeelen. Van andere zijde vernemen wij nog, dat er mee gerekend kan worden, dat Vrijdag de onderhandelingen weer zullen beginnen. Wanneer dat inderdaad het geval zal zijn, wordt het uitwijzingsbevel voorloopig opge schort. Men acht het practisch uitgesloten, dat het nitwijzingsbevel zal worden gehand haafd. HET UITWIJZINGSCONFLICT IN DE DUITSCHE PERS. Tot nog toe heeft de Duitsche pers over het con flict inzake de uitwijzingen gezwegen. Men kan het maken van aansluitende weggedeelten, het ma ken van een toegangsweg tot verschillende landerijen, het maken van een vaste brug met opritten, ongeveer 100 meter ten noorden van dc kruising van het ont worpen kanaal met den Scheidersweg, enz. De ge meente zal de weggedeelten om niet over krijgen, mits zij zich, nadat de weggedeelten twee jaar na de voltooiing opnieuw onder profiel zijn gebracht, belast met het beheer en onderhoud, terwijl de rui ling voorts geschiedt met bijbetaling van f 1980 door de Provincie aan de gemeente. De heer Dekker gaat met het voorstel van B. en W. accoord, maar wijst op het voornaamste in deze transactie, n.1. het dragen van de kosten van de ver- logging van het gasbuizennet. Spr. verzocht den voor zitter de zinsnede uit de concept-overeenkomst te willen voorlezen en waaruit blijkt dat de Provincie deze kosten zal dragen. De voorzitter voldoet aan dit verzoek. De heer Brugman deelt mede, dat van de zijde van B. en W. alle best is gedaan om de kosten voort vloeiende uit het omleggen van het net voor de radio centrale voor de Provincie te doen zijn, maar de Pro vincic zal wel alle medewerking verlecnen, doch kan deze kosten niet geheel voor haar rekening nemen.. De heer Kamp vraagt hoe het verkeer tijdens de nit te voeren werken zal worden geregeld. De Voorzitter weet dit niet, maar het zou wel gc- wenscht zijn dat er een hulpbrug werd gemaakt en overwogen zal worden dien wcnsch kenbaar te ma ken. Met algcmecne stemmen wordt conform het voor stel van B. en W. besloten. Ontheffing Ingevolge capitulantenregle- ment B. en W. stellen voor aan H.M. de Koningin ont heffing te vragen van de bepaling dat de ambten en betrekkingen in dienst der gemeente slechts dooi' militairen en gewezen militairen kunnen worden vervuld. Aldus wordt besloten. De Veld wachters verordening. Met het oog op dc wenschen, die van hoogerhaml zijn kenbaar gemaakt, wordt eveneens in verband aannemen, dat zij een wenk van de Regeering gelhad heeft, het stilzwijgen te bewaren, opdat liet mee- ningsverschil tusschen beide landen door al te heftige persbeschouwingen niet zou worden ver scherpt. Een doode en twee zwaar gewonden. Gisterochtend omstreeks half negen heeft in de gemeente Voorburg een ernstig onge luk plaats gevonden. Drie metselaars, die op een 16 meter hoogen steiger reparatie- werkzaamheden aan den gootsteen van de meelfabriek der N.V. Koechlin verrichtten, zijn door het instorten van het middelste gedeelte van den steiger gevallen. Een hun ner, zekere W. J. uit Rijswijk, viel voor over op een ijzeren schuit, die in een slootje dat op de Vliet uitkomt, aan d-en kant lag, en overleed enkele oogenblikken later aan de bekomen verwondingen. Het tweede slachtoffer, J. P. uit Rijswijk', viel op een houten schuit, die naast de ijzeren lag, en bekwam ernstige verwondingen- Het derde slachtoffer, J. B., uit Delft, werd iets minder zwaar gewond, hetgeen te danken is aan het feit, dat hij in het water terecht kwam. De Voorburgsche politie en eenige Rijswijksche doktoren waren vrijwel onmiddellijk na het onge val op de plaats van hel ongeluk aanwezig. De slachtoffers zijn naar het R.K. ziekenhuis in het Westeinde te 's Gravenhage overgebracht. De Voorburgsche politie heeft de zaak in onder zoek. De oorzaak van het instorten van den steiger is het losraken, van een stut aan den binnenkant van het gebouw. Ongeluk in een speeltuin Donderdagavond vermaakte zich in den speeltuin van het café Schinkelhaven aan den Amstelveen- scheweg een gezelschap kinderen uit de omgeving van Alkmaar, dat onder geleide een uitstapje naar Amsterdam had gemaakt. Een 21-jarige juffrouw, die als geleidster de tocht meemaakte, deed met de kinderen mee en beproefde een der schommels. Hier bij is een. touw van den schommel gebroken, waar door de juffrouw tegen den grond sloeg en bewus teloos bleef liggen. Het meisje, mej. C. M., uit Lira- men bij Alkmaar, werd per auto van den G.G. en G.D. naar het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis ver voerd, waar een schedelfractuur werd geconstateerd. Verdrinkingsongeval te Egmond aan Zee. Meisje In een mui geraakt en verdronken. Donderdagmiddag is de veertienjarige Alida Vel- zeboer uit Heiloo, die met haar broertje --en. teen vriendinnetje aan het Zuiderstrand te Egmond aan Zee in zee gegaan was in een mui geraakt en ver dronken. De reddingspogingen van de Egmonder reddingsbrigade faalden, daar men de drenkelinge niet meer kon vinden. Na een half uur spoelde het lijkje aan het strand aan. Tevergeefs heeft dokter C. Belonje nog langen tijd getracht de levensgeesten op te wekken. RANGEERDER TUSSCHEN TWEE WAGONS BEKNELD. Donderdagavond is te 's-Hertogenbosch de 45-jarige rangeerder J. van Vught op het station tusschen twee wagons bekneld geraakt en vrijwel onmiddellijk gedood. Het slachtoffer was gehuwd. BLOEDIGE INCIDENTEN TE KRAPINA. Belgrado. Uit Zagreb wordt gemeld, dat zich. bloedige incidenten hebben voorgedaan te Ivrapina, tengevolge van het feit, dat daar gendarmes gepoogd hebben een Kroatische vlag van een gebouw te ha len. Kroaten zouden daarop een bom hebben ge worpen naar de gendarmes, waardoor tal van ge wonden zouden zijn gevallen, terwijl de districts chef zou zijn gedood. Voorts zouden zich incidenten hebben voorgedaan op het eiland Ras tusschen partij gangers van Sasek en van Yertic. Dientengevolge zouden verscheidene buitenlandsche touristen het eiland hebben verlaten. met de invoering van het capitulantenreglement door B. en W. voorgesteld art. 2 van de Veldwach tersverordening aldus te wijzigen: de jaarwedde bedraagt f 1300 met acht jaarlijksche verhoogingen van f 50 tot een maximum van f 1700. Bij benoeming tot gemeenteveldwachter zullen voor de berekening der aanvangsjaarwedde de dienstja ren doorgebracht bij de Rijksveldwaclit, in aanmer king worden genomen." Wordt goedgevonden. De begrooting 1936 is met eenige opmerkingen grootendeels van administratieven aard, van Ged. Staten terug ontvangen. Zonder discussie wordt overeenkomstig het voorstel van B. en W. tot wijziging besloten. In comité. Omtrent 'de agendapunten: „Intrekking raadsbe sluit tot liet aangaan van een gcldleening groot f2050.—, voor de gemeenschappelijke gasfabriek" en „Verzoek van de Commissie van beheer der gemeen schappelijke gasfabriek tot het aangaan van geldlee ningen", gaat de Raad in comité. Na heropening worden deze punten aan de orde ge steld. In de vorige raadsvergadering werd een besluit genomen tot het aangaan *van een geldleening, gi'oot f 2050 voor de Gemeenschappelijke Gasfabriek, noo- dig voor het inbouwen van een oven. Het bedrag moet echter zijn f 2000.— en daarom wordt het raadsbesluit van 16 Juli 1.1. ingetrokken en een nieuw besluit genomen. Door de Commissie van Beheer der Gasfabriek wordt verzocht om voor het op de debetzijde der ba lans voorkomende bedrag van f 4109 81, onder het hoofd Vernieuwing en Uitbreiding een leening aan te gaan groot f 4100 tegen ten hoogste 4*4 pet. en af te lossen in 10 jaren. B. en W. stellen voor de beslissing op dit verzoek te verdagen tot de volgende vergadering. Zonder discussie wordt aldus besloten. Bij de rondvraag verlangt niemand het woord, zoa dat sluiting volgt,

Schager Courant | 1936 | | pagina 14