Alle pogingen tot nu toe teverjeefsch Concours-Hippique te Wieringen. Oe „Sirenes" Courses te Duindigt Voetbal Wordt Abbessinië toegelaten? Geen vooruitgang Auto tegen een boom Felle vuurzee te Werkendam Mr. Duijs uit de Tweede Kamer De Landbouw- en Middenstandsfeesten zijn j.1. Zon dag voortgezet, met het houden van een concours- hippique. Do weersgesteldheid was nu ook weer bij uitstek mooi, geen wonder dat drommen menschen zich naar het feestterrein begaven. De muziekvereeni ging Harmonie verleende weer haar medewerking en maakte eerst een rondgang door het dorp, om zich later op liet feestterrein op te stellen: Het concours werd ingezet met het voorrijden van aangespannen tweespannen warmbloed paarden. Hiervoor waren 12 deelnemers. De jury, bestaande uit de heeren D. Stammes uit Anna Paulowna, G. Schoorl, Wieringerwerf en K. J. Kaan uit Anna Paulowna, had geen gemakkelijk werk te verrichten. Er waren beslist goede spannen in don ring. Do uitslag is als volgt: le pr. Jb. Dekker Jn. Doves (bestuurder Jb. Dekker), met toekenning medaille; 2e prijs P. Kooij (best. Moermond); 3e prijs P. Lont Cz. (best. idem); 4e prijs P. de Jong—C. Met selaar (best. C. Metselaar). Ter opluistering reed de heer J. J. Bosker een twee span bonte hitten aangespannen voor, wat veel bij val oogstte. Tweespannen: Koud- en halfbloed paarden: le pr. Struik en Scholten (best. Struik uit W. Meer); 2e prijs Temmerman (best. idem) uit W. Meer; 3e prijs C. Wiegman (best. A. Wiegman Cz.), met toeken ning medaille; 4e prijs Bouwplaats Enthoven (best. A. v. d. Welle). Na tamelijk lang wachten werd een boerenbrui loft voorgedragen door 12 dames en 12 heeren in oud- Wieringer costuum, onder leiding van den heer t1. Bruul. Het geheel gezelschap was gezeten in een postujon- wagen, waarvoor een zesspan, bestuurd door een postiljon, den heer Parlevliet. De aankomst op het terrein was buitengewoon mooi. Het is zeker een kunst te noemen hoe de heer Parlevliet zijn rijkunst demonstreerde. De paarden voor dit doei buitengewoon geschikt, deden het heel goed. De heer O. J. Bosker, welke als Burgemees ter fungeerde, voltrok het huwelijk onder groote hi lariteit van het publiek, waarna de bruiloft eigen lijk begon. Verschillende ouderwetsche dansen wer den zeer goed uitgevoerd. De brandewijn met boon- kom met daarin de lepel en de lange pijpen ontbra ken niet. Na deze bruiloft werd de postiljon wagen weer voor gereden en na een eervolle vermelding van de jury in ontvangst genomen te hebben, was het zeker in den geest van het publiek dat de heer Parlevliet tevens de beschikbare lauwertak werd toegekend voor zijn rijkunst. Het was werkelijk bijzonder mooi en af. Hierna demonstreerden de heeren A. v. d. Welle en Jb. Lont Cz. nog met een aangespannen vier span. Ook deze ontving een lintje (eerv yerni.) Afd. Eenspannen. Dertien spannen kwamen in de ring. Ook hier was geen makkelijke taak voor de jury weggelegd. De uitslag was: 1. P. de Jong (best. idem); 2. J. Dekker (best,, idem); 3. Jb. Bruul (best. W. Mostert); 4. S. Klein (best. idem). Eerv. verm. m. med. voor mooiste eenspan S. Snooij (best. Jb. Mul der). De feesten werden na afloop nog voortgezet op het terrein met bal in de tent. Op Woensdag a.s. zullen in cinema de Haan de prijzen officieel worden bekend gemaakt, terwijl dan tevens een feestelijke bijeenkomst plaats heeft voor leden van de landbouwafd. en leden van den middenstand met hunne dames en allen die hebben medegewerkt aan dit feest. De resultaten van de gisteren te Duindigt gehou den rennen en draverijen luiden als volgt: Minervaprijs, prij zendraverij 4e klasse over 20.40 me ter: 1. Ijlbode (eig. P. Kramer), k.m.tijd 1 min. 32,2 sec.; 2. Ansclor (eig. stal Valkeveen) 1 min. 32,3 sec. Narentaprijs, ren op de vlakke baan over 1900 me ter: 1. Yatagan (eig. stal Gruno) 2 min. 10 sec.; 2. Galahardia (eig. W. Jochems). Tiende heerrijdersprijs: prij zendraverij eerste klasse over 25G0 M.: 1. Ulpia H (eig. M. Fancce, k.m. tijd 1 min. "28,0 sec.; 2. Druy (eig. stal Gruno) 1 min. 29.9 sec. Mimosaprijs, prij zendraverij 2e en 3e klasse, over 2040 m.: 1. Welkom v Aduard (eig. Mensinga), k.m. tijd 1 min. 29.1 sec.; 2. Xitty Scott (eig. mevr. de wed. Joh. Oosting), 1 min. 30 sec. Navarraprijs, ren op.de vlakkebaan over 1350 meter: 1. Rosevinc (eig. luit. G. L. Kepper) 1 minuut 28,2 sec.; 2. Elsa (eig. The Balfour Farm). Mignonprijs, draverij over 1200 meter: 1. Braekaway Scott (eig. mevr. de wed. Joh. Oosting) k.m.tijd 1 min. 33,3 sec.; 2. Bonni Scott (eig. A. B. v. d. Veen) 1 min. 32.5 sec. Mercedesprijs, prijzendraverij le klasse over 2060 m. 1. Mc. Gregor eig. stal Valkeveen), k.m.tijd 1 min. 27.6 sec..; 2. Senator Bcdell (eig. C. F. Ockhorst) 1 min. 28,6 sec. PETTEN.- Petten—Zeemacht 3—6. De eerste competitie-Zondag heeft P. niet gebracht, wat op grond van enkele prestaties in het voor seizoen verwacht werd. Bovendien, rekende men, speelt de tegenstander voor t' eerst in de hoogste klas van den N.H.V.B., dus.. Doch deze berekening is falikant uitgekomen. Zeemacht beschikt thans over een prima elftal, dat heusch zijn weg in de eerste klas wel vinden zal, vooral ook dank zij het eminente spel van den rechtsbuiten Van Dalen, die voorheen voor den Zuidelijken eerste klasser Juli- anadorp uitkwam. Tegenover dit elftal kwam P. uit met invallers voor J. Vriesman en Roozing, die een omzetting had noodig gemaakt, waardoor inzonder heid de verdediging aan kracht had ingeboet. Hier aan moet zeker het eerste doelpunt van Z. toege schreven worden, terwijl ook het andere doelpunt van Z. voor do rust op vrij goedkoope manier ver kregen werd. P. daarentegen kon het niet verder brengen dan eenige aanvallen, die door treuzelen en te geringe bal techniek resultaatloos bleven. Iede re speler voor zich zwoegde wel dat het een aard had, doch anders dan bij Z., het spel sloot niet. Na de thee bleek P. met de beste voornemens be zield en inderdaad al vrij spoedig verkleinde P. Vriesman na goed doorzetten van Eriks den achter stand. Na den aftrap kwam de bal bij den Z.-rechts buiten, die aalvlug door de verdediging heen zig zagde en met een hard diagonaal schot P.'s keeper geen kans gaf, 1—3. Het moest eerst 14 worden, eer A. Eriks een ongelukkigen uittrap van den Z.- doelverdediger met een doelpunt afstraft. Dit. doelpunt inspireerde de Z.-menschen weer tol grootere krachtinspanning, die met 2 doelpunten be loond werd, waartegenover P. nog slechts een goal wist te maken, zoodat het einde kwam met 63 voor Zeemacht. Scheidsrechter J. Augustein leidde behoorlijk, al leen begrijpen wij niet. waarom hij voor een opzet telijk handsgeval kennelijk binnen de beruchte lij- nen P. een vrijen trap buiten het strafschopgebied toekende. ZAANDIJK—SUCCES 2—4. Succes heeft haar eersten competitiewedstrijd in gezet met een goede overwinning op Zaandijk. Werd vorig jaar verloren, thans waren de bordjes verhan gen en moest Z. in S. de meerdere erkennen. Het was een mooie sportieven strijd met gelijk opgaande kansen. Om half drie liet scheidsrechter C. D. Zwart be ginnen en direct gaat S. op het Z.-doel af, zoodat de Z.-keeper er dadelijk aan te pas kwam. Ook Z. ging daarnaten aanval en een hard schot werd door Posthumes meesterlijk gestopt. Dan golft het spel eenigszins over en weer, doch Z., die de wind in den rug heeft, is het meest aanvallend, doch hun scho ten gaan over of naast en voor de rest zorgt Piet. Als er 8 min. is gespeeld, krijgt de S.-midvoor den bal te pakken, hij rent alleen er vandoor en geeft den Z.-keeper het nakijken, 0—1. Na de aftrap is het Z., die het probeert, doch het wil niet lukken. S. on derneemt weer een aanval en als Kuiper op den vleugel den bal bij de uitlijn te pakken krijgt, geeft hij mooi voor doel aan den vrijstaanden Jb. Kuiper en deze schiet onhoudbaar voor Poel in, 02. Dit is Z. te bar en goed combineerend zetten zij menige aanval op. Bij een dezer aanvallen schiet hun mid- voor keihard en onhoudbaar in 12. Inmiddels ver strijkt de tijd voor rust, doch Albert weet voor rust er nog 31 van te maken. We denken met dezen voorsprong rust in te gaan, doch voor Zwart rust blaast, maakt de rechtsbinnen van Z. er nog even 2—3 van. Met dezen stand gaat de rust in. Na de rust krijgt S. het windvoordeel, doch dit is geen verbetering, de ballen worden slecht en te hard geplaatst. Ook Z. kan het S.-doel niet vinden. De S.- backs zenden alles retour, waardoor S. wel eenige goede aanvallen kan opzetten, doch Z. verdedigt met drie backs, zoodat er geen doorkomen aan is, doch opeens krijgt de S.-linksbuiten den bal te pak ken, inplaats van een voorzet schiet hij in de uiter ste hoek en de stand is 24. Z. probeert het menig maal, eenmaal werd een hard schot door de lat ge keerd en menig gevaarlijk moment ontstaat voor 't S.doel, doch toen Zwart het eindsignaal liet hooren had S. een zwaren wedstrijd gewonnen. H.R.C. 5—Succes 2 48. Succes 2 heeft haar eersten competitiewedstrijd in de 2e kl. ook gewonnen, en alle hoop is geves tigd op S. 2 in deze competitie. H.R.C. 5 speelde met eenige invallers, doch moest in S. 2 haar meerdere erkennen. Succes 3H.R.C. 6 5—1, Ook het derde elftal startte flink en wist H.R.C. 6 een flinke nederlaag toe te brengen, zoodat S. een goeden dag had. Volgende week allen naar het Succesterrein, om den wedstrijd Succes-Helder te aanschouwen, de wedstrijd begint om half drie. Geen overeenstemming te Genéve Do secretaris generaal van den volkenbond. Avenol, heeft gisteren in den laf en namiddag een aantal delegatie-leiders bij zich ontboden om met her. eenige dringende kwesties te bespreken, die zich aan den vooravond van de zitting van de Assemblee voordoen. Met stelligheid is hier omtrent r.iets b ;kend geworden. Men kreeg gis teravond den indruk, dat de ontworpen proce dure voor de niet toelating van Abessinië tot de Volkeribonds-vergadering op - onvoorziene moei lijkheden stuit. Er zijn nog g?an 8 landen opge spoord, die bereid zouden zijn, zitting te nomen in de commissie tot certificatie de.r geloofsbrie ven. Men voorziet dan ook. dat besprekingen tussohen de gedelegeerden noodig zullen zijn tij dens de zitting van hedenochtend, die na dq openingsrede van den voorzitter verdaagd zou kunnen worden. Aanvaring op het IJsselmeer Tjalk vrijwel onmiddellijk gezonken Zaterdagavond laat is het stoomschip „Zuider zee" van Koppe's scheepvaartagentuur te Am sterdam, dat om negen uur van het Y vertrok ken was voor den gebruikelijken vracht- en pas- sagiersdienst naar Zwolle tuschen 'Marken en het Keteldiep in aanvaring gekomen met de Tjalk „Nieuwezorg" van Hasselt, welke met een lading hout op weg was naar Riemen. Kapitein van de „Zuiderzee" was de heer H. Schippers, terwijl de tjalk eigendom was van den heer S. van Huizen, die met zijn vrouw aan boord was. Tengevolge van de aanvaring zonk de tjalk vrijwel onmiddellijk De schipper en zijn vrouw konden worden gered erf1 aan boord genomen van de Zuiderzee, die de reis naar Zwolle kon voortzetten. De tjalk.is midden in bet vaarwater ten Noordoosten van Marken gezonken en ligt ge heel onder water. Gistermorgen heeft het loodswezen een boei op de plaats van het ongeval aangebracht, op dat de scheepvaart geen hinder van het wrak zal ondervinden. Dg oorzaak van de aanvaring zal nader wor den onderzocht. De tjalk was niet verzekerd. Auto tegen boom Vier gewonden. Gisterochtend om half tien is een pprsonen- auto komende uit Groningen met bestemming Marum aan het Hoendiep ter hoogte van Oost wol de door de gladheid van de weg geslipt en tegen een boom gebotst In den wagen bevonden zich met inbegrip van den chauffeur zes per sonen. De bestuurder, de 55-jarige H. Koster, wonende te Groningen bekwam een hoofdwonde en inwen dige kneuzingen De 85-jarige S de Vries, even eens uit Groningen, kreeg een hersenschudding Zijn 37-jarige echtgenoote werd aan beide bee- nen gewond Hun twee kinderen, meisjes van negen en tien jaar, bleven ongedeerd. De 79- jarige heer S. van Dijk inwonende hij de familie de Vries, kreeg een hersenschudding, Dokter J. Huininga, uit Tolbert verleende de eerste hulp. Daarna zijn alle gewonden per auto voorloopig naar huis vervoerd. Zaterdagmorgen, 8 uur. Om half zeven doet het geratel van de windsen me ontwaken. Ik klauter uit m'n kooi, schiet mijn kleeren aan en doe de deur van de hut open. Ik zie weer het mij zoo langzamerhand zoo bekende tafreel. Draaiende windsen, krakende touwen, steunende blokken, enz. Er wordt weer met man en macht ge werkt. De booten trekken, de windsen hieuwen en ik voel de machine stampen. Ik kijk naar den wal, doch het is mistig en de kust is onzichtbaar. De waterlijn aan het strand is evenmin te onderschei den en ik vraag aan iemand of het water nog zoo hoog is opgekomen of zal opkomen als men verwacht. Ik verneem van niet. De verwachting is teleurstel lend en een ieder is daar over in een staat van merkbare depressie, wat een der voorbijgaande man nen de opmerking doet uiten dat het is alsof we op een kerkhof staan. Inderdaad, niemand verwacht dat dezen morgen veel bereikt zal worden en spoedig bleek helaas dat dit ook het geval was, en bij be ëindiging is de positie van de „Sirenes" nagenoeg dezelfde als gisteravond. Geen verandering. Het water is te laag. Nog steeds N.O.-wind. Wanneer komt de Westenwind. S.S. „SIRENES", 20 Sept.. 1936. Het is nu Zondagavond. Na mijn vorige verslag is er nog twee malen gewerkt, Zaterdagavond en van morgen vroeg. Beide keeren waren er geen resulta ten. De Westenwind heeft slechts kort aangehouden en de wind is in weer gedraaid naar het Noordoos ten, zoodat er niet genoeg water komt. Vanavond is er dan ook niet gehieuwd. Het is een rustige dag geweest vandaag. Op het strand waren weder veel toeschouwers, die vol belangstelling een kijkje kwamen nemen. Zij kwamen af en aan, zoodat er in den loop van den dag wel heel wat geweest zullen zijn. Voor de strandtent had men, gelijk dit zomers gebruikelijk is, een dansvloer gelegd. Trou wens het was vandaag zomer. De menschen zaten tusschen de rietschermen te genieten van het mooie weer en de zonneschijn. Aan boord kreeg ik ook af en toe een aanval van luiheid en liet me dan maar weer neervallen in een van de dekstoelen op de brug. Een oogenblik kwam er echter verandering in de zen toestand. Een van de dames-nieuwsgierigen wil de graag het schip zien, wat haar werd toegestaan. In alle hoeken en gaten hebben we het schip beke ken, hé Miep. Het was interessant. Maar ja, ze moest toch weer „on shore" en als een goede gids zou ik haar zelf wegbrengen. Nu kwam het uit dat een verslaggever geen zeeman is. Onder groote hilariteit wilde ik wegroeien, met een nog vastgemaakte lijn. Gelukkig kreeg ik het spoedig in de gaten en liep het verder goed af. Aan tafel moest ik het echter toch nog ontgelden. Never mind. Een andere mededeeling was beter. De barometer zakt. Zal de westenwind komen om het schip uit zijn benarde positie te redden? Het is te hopen voor hen die het graag zouden willen. Mij verveelt het hier nog niet. Ik heb het hier goed, maar voor de kapi tein en de bergers hoop ik toch dat zij spoedig suc ces zullen hebben. Medisch student het slachtoffer Gisteren ochtend is te Oude Schoot onder de gemeente Heeren veen de 23-jarige heer Tulner, medisch student wonende te Akkrum. met zijn auto in volle vaart tegen een boom gereden, doordat de wagen op de gladden weg slipte. De heer T. brak een been en kreeg inwendige kneu zingen. Hij is naar het Diaconessenhuis te Leeuwarden overgebracht. Ook de zwaar boscha digde auto is naar Leeuwarden vervoerd. 3 LANDBOUW SCHUREN3 HOOI BERGEN EN 1 KORENSCHOOF AFGEBRAND Sleeuwijk Zaterdagavond omstreeks half elf is brand uitgebroken in een der landbouw- schuren van den heer G. Ippel. wonende aan den Visschersdifk, gemeente Werkendam. I.'-'t vuur dat snel om zich heen qivep vond gretig voedsel in een in de onmiddellijke nabij heid staande hooiberg. Al vrij spoedig stonden de achterzijde van de schuur, de hooiberg en koren, dat eveneens in de nabijheid lag opgvïsla- £cn. in lichter laaie. De brandweer die spoedig ter plaatse was, stond machteloos tegenover de vlammenzee en bepaalde zich uitsluitend tot bet nathouden van de aangrenzende woonhuizen Er heeft zich nog een ongeval voorgedaan, dat nog goed is afgeloopen De 17-jarige de Geus wonende in de werken, stond in de nabijheid van een der brandende, hooibergen, en geraakte toen het hooi brandend instortte daaronder. Men wist echter den jongen uit bet smeulende hooi te he-vrüden De knaap is er vrijwel onge deerd vanaf gekomen. De landbouwers T. T. Ippel, C. Ippel en A. Dekker, wier landbouwschuren. huisraad, oogst maaimachines enz. totaal in de vlammen zijn opgegaan, zijn verzekerd. De brandweer is nog den ïeheelen nacht met het nabmsschingswerk bezig geweest. KEIZERIN VAN ABESSINIë IN ENGELAND De keizerin van Abessinië is, komende van Jeruzalem, via Marseille en Parijs met haar beide kinderen te Eolkstone aangekomen Zij zal daar eenige dager blijven tot dat het huis, dat de Negus le Bath heeft gekocht, gereed zal ziju. ZAL HET VOLGEND JAAR GEEN GAND1 DATUUR MEER AANVAARDEN Mr. Duiis zal het volgende jaar geen Kamer- candidatuur meer aanvaarden. Aan een medewerker van de Arbeiderspers heejt bü persoonlijk (aan de Arbeiderspers zelf wellichte hij geen inlichtingen te verschaffen) meegedeeld, dat men in Noordholland bezig was geweest, ten comité te stichten om hem con- didaat to stellen in alle kieskringen van het land. Vervolgens was het mr. Du ijs echter geble kou dat alsdan stemmen oa hem zouden wor den uitgebracht op du meest Heterogene motie ven „De een zou misschien op mij stemmen, omdat hij mij een goed sociaal-democraat vindt, een ander, omdat hij mij voor driekwart N.S.B.-er aanziet, aldus Mr. Duijs. Onder deze omstandigheden had. hij besloten het volgend jaar geen Kamercandidatuur te aanvaar den, daar, indien hij gekozen zou zijn, dit het gevolg van een onzuivere stemming zou zijn geweest. Als zijn Kamerlidmaatschap in September van *t' volgend jaar beëindigd zal zijn, zal hij zich te Lochem vestigen. Hij wordt spoedig zestig jaar en is voorne mens, een rustiger leven te gaan leiden. „Ik zou kippen en een geit kunnen gaan houden en behoef daarom nog niet alle werk achterwege te laten. Ik zou nog wat aan de advocatuur kunnen doen en misschien eens oen brochure of artikelen1 kunnen schrijven," aldus mr. Duijs. RACEN IS OOK EEN KUNST Het droevig einde van een vroolijk begon nen fietstocht. Sirenes! Het tooverwoord dat duizenden doet stroo- men naar het vriendelijk dorpje aan de Noordzee, Callantsoog, de badplaats van Schagen. Te voet, per fiets, auto of kettckar, komen dö nieuwsgierigen getogen om te genieten van het imposante schouwspel dat de zwoegende sleepbooten en het statige stoomschip oplevert. Zoo ook de twee schoolkameraden, die Zaterdag eens een kijkje waren gaan nemen en voldaan huis waarts peddelden. Toch was bij een van hen de stemming niet geheel' O-Kee. Zijn makker bereed namelijk een fraaie race fiets en hij, arme stakker, was gedoemd z'n dood gewone huis- en tuinvehikel voort te duwen, zwoe gend en steunend om den snellen sprinter bij to' houden. Mag ik eens heel eventjes op jouw karretje? 't Was er uit! Vol verlangen blikten de oogen naar de racevriend, die goedig terugknikte en daarmede, zonder het misschien zelf te weten, een hartewensch van Janlief vervulde. Dra van fiets gewisseld, voort stoof onze jonge Pijnenburg, het hoofd sterk gebogen, de spieren ge- spannen, het geheele lichaam zich werpend op het reeds lang begeerde ideaal: snelheid! Doch ook racen is een kunst, hetgeen de nieuwe amateur weldra tot z'n schade moest ondervinden. Een verkeersbelemmering! Een poging tot rem men! Een zwaai en hoog vliegt de racefiets in de lucht, terwijl de onfortuinlijke jongen ettelijke ma len over den kop duikelt en vol schrammen en scheuren, hevig bloedend op den grond lag. Fietsen en jongens werden in een juist passeeren- de autobus gezet en zoo kwamen de jongelui thuis, hevig ontdaan, met een deerlijk gehavende fiets en één van hen met de ontdekking dat racen ook een. kunst is. EEN JUBILEUM A.S. Op 1 November a.s. zal het 25 jaar geleden zijn, dat de heer W. Bijpost alhier in functie trad als be waarder, tevens grafdelver, van de algemeene be graafplaats in onze gemeente. In dit belangrijk tijd vak zullen velen getroffen geworden zijn door de" groote plichtsbetrachting en piëteit die de heer Bij- post bij het vervullen van zijn taak aan den dag legt en ongetwijfeld zullen dan ook velen op dezen jubileumdag van hun belangstelling en erkentelijk heid blijk geven. WIERINGEN Als raadslid bedankt. De heer D. Oden, wethouder dezer gemeente, heeft bedankt als gemeenteraadslid. De heer Oden heeft 17 achtereenvolgende jaren zitting in den gemeente raad gehad en vertegenwoordigde de S.D.A.P.-fractie.» Als opvolger op de lijst staat vermeld F. Bontkes. De reden voor dit bedanken is gelegen in het feit, dat de heer Oden is aangesteld als controleur bij do steunverleening. Voortzetting feesten. De voortzetting der feesten op j.1. Zaterdag is wel een succes geworden. Begunstigd door prachtig zo merweer zijn wedstrijden gehouden in het ringsteken te paard en op tandems. Er was groote publieke be langstelling en de muziekvereeniging „Harmonie", verleende weer haar medewerking. Aan het ringste ken te paard namen 23 dames en heeren deel. De uit slag hiervan was: le prijs Jb. Mulder, 2e prijs mevr. RusselmanDekker, 3e prijs S. Bakker Mz., 3e prijs J. de Jong Pz. Aan het ringsteken op tandems namen 10 paren deeL De uitslag van het ringsteken was: le prijs de dames N. Koorn—Klein en M. Vet— Wagenmaker (schemerlamp en klokgarnituur)2e prijs echtpaar v. d. Kreeke-de Jong (fietslamp cn schemerlamp); 3e prijs mej. Ch. Bruul cn S. Lont Jd. (zoeklicht en fietsbeschermer) De uitslag voor de mooiste costumes was: le prijs J. Doesburg en T. KreijgerBlaauboer (fietsspiegel en electrisch theelicht); 2e prijs H. Lont en mej. A< Smit (fietsspiegel en theelicht); 3e prijs echtpaar v. d. Kreeke-de Jong (vaas en bagagedrager); 4e prijs de Ruiter en mej. E. Montshouwer (vaas en bagage drager); 5e prijs de dames R. en M. Kort (thermos- flesch en fietsbel). De jury, bestaande uit de dames Kolff-v. Heura, Wilms-Mostert, mej. Gr. Bosker en de heer Noorden, zag zich voor een zware taak geplaatst, doch heeft zich hier uitstekend van gekweten. LANGENDIJK ZUIDSCHARWOUDE De heer Koelemey, werkzaam als volontair ter gemeentesecretarie alhier, is alszoodanig ge plaatst te Schagen. HEER-HUGOW'AARD VERKEERSSTREMMING De Huigendijk vanaf Middenweg in de Ileer- hugowaard tot Rustenburg zal tot nadere aan kondiging zijn afgesloten.

Schager Courant | 1936 | | pagina 7