De Koninklijke Familie aan boord van den kruiser „De Ruyter". Per admiraalssloep begaf de Koninklijke Familie zich naar de reede van den Helder, na aankomst van den kruiser .De Ruyter', aan boord waarvan Zij Woensdag een vaartocht op de Noordzee maakte Het stoffelijk overschot van den kringcommandant der Schiedam- sche brandweer, den heer C. Nieuwenhuijse, een der slachtoffers van de ontploffingsramp aan boord van de „Petrakis Nomikos"< is Woensdag te Schiedam ter aarde besteld. De rouwstoet H. K. H. Prinses Juliana en Prins Bernhard aan boord van den kruiser .De Ruyter" bij het verlaten der haven van IJmuiden De groote najaarsveemarkt te Alkmaar werd Woensdag gehouden. Menschen en koeien, gezien vanaf de hoogsten omloop van derr Waagtoren De Koninklijke Familie be geeft zich aan boord van den kruiser .De Ruyter" voor den tocht op de Noord- Te Rotterdam had Woensdag de begrafenis plaats van het stof felijk overschot der slachtoffers P. Mahn en C Verweijs, die bij de ontploffingsramp aan boord van de .Petrakis Nomikos. om het leven kwamen De gezant van Zuid-Afrika, dr. H. D. van Broekhuizen, opende Woensdag te Delft de Zuid-Afrikaansche tentoon stelling, welke door het Nederlandsch Jongeren Verbond georganiseerd wordt. De gezant en zijn ecMgen^ote bekijken eenige miniatu en we" e hun woiden getoond Met behulp van een drijvenden bok is men Woensdag aangevangen met het lichten van den tusschen de pieren van IJmuiden gezonken logger Sch. 68 Bij de aankomst te den Helder na afloop van den vaartocht op de Noordzee aan boord van den kruiser .De Ruyter", inspecteerde de Koninklijke Familie Woensdag het corps adelborsten

Schager Courant | 1936 | | pagina 8