WINNEN Kruiswoordraadsel OF VERLIEZEN? Record-verkoop 1 1 a L i 1 i K.N.V.B. NLH.V.B, door Courantenreclame 2 2 6 10 12 16 ff 21 24 25 35 Morgen wordt door de meeste clubs aan de tweede ronde van de competitie 1936'37 begonnen. Een vrijwel volledig programma is vastgesteld. AFDEELING L Eerste klasse. Geen enkele „big match". Het programma voor deze afdeeling is ta melijk lauw, wegens het ontbreken van een bepaald belangwekkende partij. Ajax zal het op eigen veld opnemen tegen de roodgehemde DFC-ers, die weliswaar een fraaie zege op ADO behaalden, maar die het tegen de lei ders wel niet zullen kunnen bolwerken. De andere Amsterdamsche eerste klasser in deze afdeeling, Blauw Wit, gaat Excelsior bezoeken. Nu de kans voor de Zebra's ver keken is, is-hun vechtlust wellicht niet meer voldoende om de thuisclub te kunnen weer staan. De numero 2 van de ranglijst, DHC, moet erg oppassen in Den Haag voor ADO, maar toch verwachten we, dat de Delftenaren Ajax nog wel een poosje zullen blijven vol gen. De draagster van de roode lantaarn heeft in Rotterdam tegen Xerxes weinig kans om haar positie te verbeteren; we zien ten minste een nederlaag van de Racers tege moet. Tenslotte vraagt CVVStormvogels de aandacht, welke wedstrijd wellicht de span nendste van het rijtje van 5 kan worden. De thuisclub heeft o.i. iets betere papieren. 2o klasse A. Wordt Velox' positie sterker? Het is lang niet uitgesloten, dat de fraaie leidende positie van Velox morgen weer wat verbeterd wordt. We zien immers, dat zij zelf Vriendenschaar op bezoek krijgt, waarvan met besliste cijfers kan worden gewonnen. Maar in Oostzaan zal numero 2, in casu Hil versum, een zwaren strijd te leveren hebben tegen OSV, dat in theorie nog een kans maakt. Het zal ons benieuwen of de Hilver summers zonder kleerscheuren in Utrecht terug zullen komen! Zeeburgia--WFC is uitgesteld, zoodat de Amsterdammers in ieder geval wat achterop zullen geraken. Wat de strgd om de laatste plaats te ont gaan betreft, morgen moet West-Frisia haar kans om nog iets op O WO uit te loopen maar eens waarnemen! Zij ontvangt toch Hercules, dat niet van die kracht is als menigeen ver onderstelde en waarvan zij dan ook met in spanning van alle krachten moet trachten te winnen. OVVO moet bij ZVV op bezoek en waar de Zaandammers er op gebrand zullen zijn, om zich geheel veilig te stellen, kunnen we Jonas en zijn mannen maar winig kans geven. Tweede Klasse B. Wederom lastige wedstrijd voor H.R.C. De dag van morgen dreigt weer zeer moei lijk voor de Heldersche Racers te worden. Zij spelen den return-wedstrijd tegen het sterke EDO, dat met schitterende papieren op de tweede plaats van de ranglijst staat met slechts 1 punt minder dan het leidende Gooi. Het spreekt dus vanzelf, dat de Haarlemmers alles op haren en snaren zullen zetten om hun fraaie kans te behouden. Wordt het uit dien hoofde al een moeilijken wedstrijd voor de Racers, daar komt o.i. bg, dat de laatste nederlagen niet koud aan de Racers voorbij gegaan moeten zijn. Dit blijkt uit het feit, dat het elftal op eenige plaatsen gewijzigd is. Naar hetgeen wij de lataste maal van de ploeg zagen (wedstrijd tegen de Kennemefs) blijken die mutaties ons eenigszins experi menteel, want de ploeg speelde, met uitzon dering van den doelverdediger, een uitsteken de partij voetbal. Het komt ons dan ook voor, dat de wijziging eerder in het systeem dient gezocht te worden dan in de spelers, tenzij er natuurlijk redenen voor de E.C. bestaan, die wij niet kunnen weten. Wij hebben ditmaal niet zooveel vertrouwen in den goeden afloop van den wedstrijd en voorzien een overwin ning van de gasten. Alcmaria gaat opnieuw probeeren om zich uit de depressie te werken. Ditmaal gaat zij bij HFC op bezoek, waarvan in eerste instan tie met 61 gewonnen werd. Die cijfers wor den morgen natuurlijk lang niet bereikt, het zal zelfs heelemaal de vraag zijn óf de Alk- maarders ditmaal wel zullen winnen. Kom aan Alcmaria, nog een de tanden op elkaar en misschien, dat het morgen weer eens lukt! De leiders zullen niet zooveel moeite heb ben om hun positie te handhaven, want Bloe- mendaal, no. li) van de ranglijst, komt op bezoek. Tusschen AFC en BFC mag een spannend partijtje tegemoet gezien worden, waarin we de beste kansen voor de bezoekers reserveeren. Blijft over De Kennemers Spartaan, waarvan de uitslag niet ver van een draw zal liggen. Derde klasse A. Zal Kinheim nogmaals struikelen? Er zal wel niemand zijn, ook de meest ver stokte Helder-aanhanger niet, die een 60- overwinning van de withemden op Alkmaar verwacht. En toch bereikten de withemden dezen uitslag in eerste instantie „op hun slof fen". Doch er is heel wat veranderd sinds dien, zóóveel zelfs, dat Alkmaar thans abso luut niet kansloos is. Voor het doen van een voorspelling zy'n de omstandigheden echter te onzeker, zoo is er b.v. de radicale wijziging, die in het Helder-team aangebracht is. De Alkmaarsche Boys trekken van leer tegen het bezoekende Beverwijk. De Boys bleven Zondag j.1. wat onder de verwachtin gen; toch wagen we het er op om hen ook thans weer goede kansen toe te kennen. In Assendelft zal Kinheim trachten zich van het gedeeltelijke falen tegen Succes te herstellen. Het zal haar evenwel niet mee vallen op het slechte terrein van de zwart- witten, die zich bovendien wel zeer hard nekkig teweer zullen stellen. Toch achten we de geelzwarten in staat een kleine overwin ning te behalen. Bij PurmersterjnHollandia aarzelen we niet om een overwinning voor de Horineezen te voorspellen. Vierde Klasse A. Zondag beginnen we hier aan de tweede competitiehelft. Het wordt nu in menig op zicht interessanter omdat we thans de eind streep aan de kim zien opdagen. We hebben nu ook wat meer houvast, omdat de clubs elkaar al een keer ontmoet hebben. Toch moet" men zich hiervan geen overdreven voorstellin gen vormen, want het is en blijft voetbal en... het is morgen nog de Zondag van Sinter klaas ook. Intusschen is de goede Sint den voorspeller zeer welkom. Hij rechtvaardigt als het ware de misgrepen die we vanwege Koning Voetbal's grilligheid nu eenmaal niet kunnen ontloopen. En zeker niet ten aanzien van de agenda voor Zondag. We openen de rij met TexelBKC, waarin we een pittig partijtje zien, dat wel spannend kan worden. In A.-P. won Texel met 31. Gezien den herwonnen vorm zien we 't op een tweede Texel-overwinning uitdraaien, die evenwel niet met groot cijferverschil gepaard zal gaan. Maar verliezen zal BKC toch wel, ondanks de uitzonderlijke mascotte, een afge dankte stationschefpet, die steeds mee naar buiten ging en de Poldersche club „uit" zon der nederlaag liet. Op het oogenblik dat we dit schrijven, is het nog niet bekend of van Wees (BKC) voorloopig geschorst wordt naar aanleiding van BKCDTS. Zou dat alsnog gebeuren, dan kan het niet anders of het drie tal Texelaars dat bij TexelSchagen op denzelfden Zondag werd heengezonden, zal hetzelfde lot ondergaan. Texel zou daar meer nadeel van hebben dan BKC. DTSNieuwe Niedorp volgt in belangrijk heid. De Langedijkers hebben zich de laatste weken niet onverdienstelijk geweerd en de verwachting is verantwoord, dat het N. N. niet makkelijk zal vallen de beide punten uit Oud karspel mee te nemen. Daarmee is echter niet gezegd, dat het N. N. in het geheel niet zou lukken uit haar a.s. visite puntenwinst te boe ken. O.i. staan hier t.a.v. den uitslag alle mo gelijkheden open en het is slechts een kwestie van vertrouwen in de meerdere of mindere wilskracht en goeden vorm die een ieder maar tot zijn eigen voorspelling moet leiden. We gelooven in een puntenverdeeling, wat het destijds in Nieuwe Niedorp ook werd. Schagen achten we verplicht zich te reha- biliteeren van de nederlaag tegen BKC. En dat kan ook tegen het bezoekende Strand vogels, als keeper Arnoldus zijn ploeg blunders bespaart. Watervogels toert naar Medemblik. In Den Helder kwam MFC er met een 53 nederlaag pover af. Hoewel nu op eigen grond spelend, duchten we voor de Medemblikkers een nieuwen tegenslag, al zullen de cijfers waar mee we de Vogels zien winnen heusch niet zoo groot zijn. We meenen zelfs te moeten op merken, dat als W. werkelijk zoo slecht op een vet modderig terrein kan spelen als be weerd wordt, het bij MFC dubbel uitkijken is om niet te verliezen. Reserve tweede klasse A. HRC II gaat bij Alcmaria H op bezoek, waarvoor zij danig moet oppassen. Spelen de roodhemden voor wat zij waard zijn, dan kee- ren zij met de beide puntjes terug naar het Heldertje. De overige wedstrijden zgnt Ajax Hl—KFC II. Blauw Wit Hl— DWV IL WFC H—AFC H. Reserve Derde Klasse A. Tegen dezelfde ploeg, waar Helder n de eerste nederlaag van te pakken kreeg, gaat HRC's 3de elftal het morgen opnemen. Waar de WFC-ers getoond hebben op eigen veld van behoorlijke kracht te zijn, zal het de roodjak- kenniet meevallen om ook maar één punt uit het vuur te sleepen. We zijn benieuwd. De wedstrijd wordt om 10 uur gespeeld. Alcmaria in krijgt bezoek van West-Frisia H en zou al een heele prestatie leveren als zij de roodgelen een punt afhandig maakte. Voorts wordt gespeeld: "Hollandia n—KFC Hl. AFDEELING O. Eerste Klasse. D WSFeij enoord Er is vóór dat hij gespeeld is, al heel wat te doen geweest over DWSFeijenoord. Zou de wedstrijd doorgaan of niet, dat was de vraag, die zeer velen bezig gehouden heeft. Op het moment, dat wij dit schrijven, schijnt het gebeuren zich inderdaad morgen te vol trekken. Dus staat de sportlievende hoofdstad morgen in het teeken van dezen belangrijken wedstrijd. Zooals men weet heeft Feijenoord tot vóór Zondag de leiding gehad in afdeeling II, totdat zij van Hermes-DVS verloor, waar door DWS, dat voordien als een klit aan de Rotterdammers gehangen had, hen kon pas- seeren en thans met 1 punt voorsprong aan het hoofd gaat. Morgen gaat het er dus om, of de Amsterdammers hun fraaie positie zul len kunnen handhaven dan wel of de mannen van Van Heel wederom bezit van de eere plaats zullen nemen. Het is moeilijk vooruit te zeggen, hoe de uitslag zal zgn. De Amster damsche verdediging is oer-solide, terwijl de Rotterdamsche stormlinie het zwakste deel van de roodwitte ploeg vormt. Natuurlijk is de middenlinie van de Rotter dammers superieur aan die van DWS. Ten slotte achten we de voorhoede van de thuis club, alhoewel ook niet van groote allure, iets sterker, zoodat in deze omstandigheid de be slissing van den wedstrijd kan liggen. Kdn liggen, want er zijn nog zoovele bijkomstige omstandigheden, die een wedstrijd beslissen, dat een voorspelling doen een stap in het on zekere zou beteekenen. Haarlem zal inmiddels goed doen den thuis wedstrijd van HBS te winnen, hetgeen wel voor elkaar zal komen. KFC achten we in staat om VUC, dat in de Koog een visite komt afleggen, de punten afhandig te maken. Voor ZFC ziet er weer somber uit. Nu moet weer een bezoek gebracht worden aan Her mes-DVS, de overwinnaar van Feijenoord. Dat wordt dus de negende nederlaag van de Zaankanters. VSV zal op eigen terrein winnen van Sparta ook al heeft laatstgenoemde j.1. Woensdag de verdienstelijke prestatie geleverd Feijenoord met 31 te slaan. (In den wedstrijd ten bate van den Bloedtransfusiedienst). AFDEELING HL Eerste Klasse. De drie leidende ploegen spelen uitwedstrijden. De competitieleider van het Oosten wil, dat de drie leidende ploegen morgen een uitwed strijd spelen. Zoo is een interessant program ma ontstaan, dat diverse mogelijkheden in zich houdt. Heracles, die dank zij haar doel- gemiddelde het peleton aanvoert, gaat bg ZAC op bezoek en zal er voor dienen te wa ken, dat haar niet hetzelfde koopje geleverd wordt zooals vorige week door de Enschede- sche Boys. Go A(head zal trachten een beter figuur tegen deze laatsten te slaan dan Hera cles, dat het in Enschede zoo leelijk heeft laten liggen. AGOVV heeft het moeilijkste karwei van de drie, want zij moet een bezoek bij Tubantia afleggen. Weten de blauwen deze partij tot een goed einde te brengen, dan beschouwen we hen eerst recht als serieuze kampioenscandidaten. Van minder beteekenis zijn de wedstrijden NECPEC en Wagenin- genEnschede. AFDEELING IV. Eerste Klasse. NO AD tegen Roermond. De belangrijkste wedstrijd van deze afdee ling is ongetwijfeld NOADRoermond, resp. no. 3 en 2 van het ranglijstje. De verliezer kan zich als uitgeschakeld beschouwen. Te meer omdat het leidende PSV er zeer waar schijnlijk wel in slagen zal om de beide punten op LONGA te veroveren. De kampioen NAC zal zich op eigen veld wel handhaven tegen MW en hetzelfde verwachten We van Bleijer- heide tegen Eindhoven. Wat BWJuliana betreft, hier is de thuisclub eveneens sterk favoriet. AFDEELING V. Eerste Klasse. De dans om de fatale plaats. Zooals wij al medegedeeld hebben, gaan in deze afdeeling 4 elftallen met 6 winstpunten onderaan. Twee van die vier ontmoeten elkaar morgen, n.1. Leeuwarden en Velocitas. Daar de ontmoeting in Leeuwardren gespeeld wordt, kon de thuisclub wel eens juist met de hak ken over de sloot komen. Velo hoeft dan nog niets te vreezen, want Achilles zal in Sneek van de club van dien naam verliezen en Fries land in Groningen van Be Quick. Blijven over GVAVHSC, die door de Gro ningers in hun voordeel zal worden beslist, en Hoogezand Veendam, waarin na harden en spannenden strgd de puntjes wel eens ge deeld konden worden. Eerste Klasse A. De competitieleider heeft de partijen a.s. Zondag op gelijken voet willen brengen wat betreft hun wedstrijdaantal. Tenminste In de hoogste regionen. ZFC 4 zal zoodoende alleen uitkomen, terwijl OSV 3 en Bergen rust heb ben. De Zaankanters zullen zich heel graag van de even onverwachte als deprimeerende nederlaag tegen OSV 3 willen herstellen. Het is echter maar de vraag of CSV, dat hen ont vangt, zich daartoe leent. Intusschen meenen we toch, dat ZFC 4 aan het langste eind zal trekken, zij het dan na de noodige haken en oogen. Een zege van ZFC zou haar mèt Ber gen en OSV 3 aan den kop plaatsen, elk met 12 punten uit 8 wedstrijden. Beemster ontvangt Alcmaria 4. De rang orde op de lijst is volkomen gelijk, maar B. pleegt bijzonder geïnspireerd te worden door eigen omgeving en veld. Hierin zien we dan ook de beslissing ten gunste van Spaaiman c.s. Eerste Klasse C. Het gelijke spel van Hollandia 3 tegen West- Frisia 3 was niet voldoende om de Hollan- dianen van den troon te stooten. En voor Zon dag valt o.i. in het geheel niet op dergelijke evenementen te rekenen, den goeden Sint ten spijt. Want dat Hollandia 3 het thuis niet zou weten te klaren met het zwakke MFC 2, wil er bij ons niet in. Nummer 2 van de lijst is Twisk. Deze heeft het Zondag minder gemak kelijk, want zij moet bij Berkhout op bezoek, een ploeg uit de middelmoot, die zich niet een-twee-drie klein laat maken, hoewel we Twisk er uiteindelijk wel toe in staat achten. N.Niedorp 2 zal het grastapijt dat Zondag echter wel met grillige moddermotieven zal zijn doorwerkt weer eens betreden. En waarlijk niet voor een kleinigheid, daar West- Frisia 2 op bezoek komt. Het is wel een be langrijke dag voor de club uit Nieuwe Niedorp, want zoowel voor het eerste als het tweede staat Zondag de kans op de eerste plaats op het spel. Wat die kans van het tweede elftal betreft: een overwinning op West-Frisia is een eisch voor het verder kunnen koesteren van kam pioensplannen, omdat een nederlaag de kloof met Hollandia tot 4 punten zou vergrooten. We durven N.N. geen zege te voorspellen, wel geven we haar hierop een goede kans, waar van de verwezenlijking uiteraard geheel bij haar zelf ligt. Het kan o.i. wel! Andijk 2Hoogkarspel sluit de rg. De laat ste S.-successen lijken met één vermeerderd te zullen worden. De positie van A. is uiter mate zwak. Flevo is vrij. Het puntenaantal der clubs bedraagt hier (eerst aantal wedstrijden, dan punten) Hollandia 3 7 12 Hoogkarspel 8 5 Twisk 8 12 Flevo 6 4 N.Niedorp 2 7 10 MFC 2 7 3 W.Frisia 3 7 9 Andijk 2 6 2 Berkhout 8 7 Eerste klasse D. Na de eerste klasse-afdeelingen uit de „randgebieden" komen we aan I D, die ons midden in huis voert. Het wordt hier een wedloop van je welste, waarin Atlas thans met een neuslengte op Wieringerwaard voor ligt en Helder 3 als een schaduw volgt. Geen wonder dus, dat wij weer reikhalzend uitzien naar de krachtmetingen van a.s. Zondag, wanneer alle drie kemphanen een flinke kluif krijgen te verwerken. We beginnen met Atlas, dat naar Oude- sluis, of in de wandeling DOSKO, moet. Men kan er van op aan, dat Atlas het daar niet gemakkelijk zal krijgen aan de Oudesluis. Het tot dusverre verrassend goede verloop van de eerste competitie in de lang-verbeide eerste klasse heeft de 11 zwart-baadjes aaneenge smeed tot een geheel, dat bereid is den zwaar- sten tegenstand het hoofd te bieden. Met bij zondere verlangens wordt mï Atlas bezoek tegemoet gezien en men kan er van op aan, dat Atlas voor heete vuren komt te staan. We meenen, dat Atlas haar sterkste wapenen uit haar arsenaal zal moeten halen, om zonder puntenverlies thuis te komen. Indien A. dit doel en de constante speelvorm en de nimmer aflatende geestdrift nopen ons zulks te vermoeden zien we haar winnen, zij het met gering verschil. Wieringerwaard lijkt het gemakkelijker te hebben thuis tegen de Boys, vooral, omdat menigeen en zeker de spelers zelf aan de 102 verplettering in Den Helder denken. Men lette er echter op, dat de Boys sindsdien wel even beter zgn geworden. Nochtans zal dat Boys-herstel zich nog wel niet kunnen uiten in een succes in het W.W.-sportpark indien W. vooral niet de fout van onderschat ting maakt. Helder 3 krijgt Petten thuis. Helder heeft hierbij een dubbele stimulans: behalve het be houd van haar kans, heeft zij revanche te nemen voor wat Geensen c.s. den witjakken destijds in Petten hebben gestoofd (31). Ge zien de sindsdien gewijzigde omstandigheden gelooven we niet, dat zulks Petten zou ge lukken. et is opmerkelijk, hoe vaak de ontwikkeling /an bedrijven gelijken tredheeft gehouden met het gebruik dat zij maak ten van courantenreclame De Chrysler Corporation is één der vele sprekende voorbeelden In 1924 nam deze nog de 27e plaats in op de ranglijst der voornaamste autofabrieken. Dat jaar bracht zij een nieuw model op de markt: adverten ties in de couranten ver spreiden het groote nieuws over het geheele land. Eenrecord-verkoop v. 32.000 was het resultaat In 1926 gat deze maatschap pij 1.200.000 aan couranten reclame uit; zij was tot de 6e plaats in de ranglijst op- opgeschoven Twee jaar later stond de Chrysler reeds op de 3e plaats Schoorl—HRC 4 en JVC—Zeemacht zijn van belang voor de bezetting van de 2 laatste plaatsen, die straks tot het spelen van de gradatiewedstrijden zullen nopen, 'n Kansje zien we èn voor HRC 4 èn voor JVC. Hoewel, laten we het direct zeggen, het een kansje is en we hoogstens doelen op een gelijk spel. Hier is echter veel onzekerheid omdat zoowel Schoorl als Zeemacht weinig houvast geven door vorm- en ploegverwisselingen. Alle 5 wed strijden beginnen om 2 uur. Tweede klasse D. Nu Oudorp het machtige Egm. Boys gesla gen heeft, moet zg ook Alkmaar 2 kunnen hebben. Mevo 1 kan de Egmonders nader ko men door een zege op Alkm. Boys 4, waarin zij aan de hand van haar positie moet kunnen slagen. Tweede klasse E. Schagen 2 bezoekt Zondag OKB waarvan concurrent Sporters vorige week met 40 won. Dit houdt een dubbele plicht in om met de punten terug te komen. Sporters zal wel geen veer laten. Ze gaat op bezoek bij Oudendgk, welks figuur op dé ranglijst wei nig fraai is. Het ziet er naar uit of de kloof tusschen de Hoornsche intellectueelen en Schagen 2 eenerzgds en de overigen aan den anderen kant nog grooter wordt. Want de aanvoerders van de rest, Hem en Hollandia 4, hebben het Zondag niet gemakkelijk. Hem ontvangt Sijbekarspel n.1., terwijl Holl. 4 naar West-Frisia 4 moet. Tweede klasse F. 'n Interessant partijtje beleeft Den Hel der in de morgenuren (11 uur), wanneer Suc ces 2 bij Watervogels 2 op bezoek komt. Het gaat er nu om voor de Vogels. Vooral na de zege op HRC 5 is doorbijten geboden. Succes zal, naar we verwachten, op zwaren tegen stand stuiten en we zijn er nog lang niet zeker van of de Wieringers, die enkele van hun beste krachten naar het eerste elftal za* gen venhuizen, het wel zullen redden. Van een W.-zege zouden we heusch niet opkijken. HRC 5 wint van Helder 5 (10 uur), terwijl BKC 2Texel 2 (2 uur) voor beiden een kansje inhoudt. Derde klasse D. VCL gaat naar Schellinkhout. Hier mag geen punt verloren worden, VCL. Temeer niet waar And. Boys Twisk 2 zal bezigen voor een nieuwe scalp aan haar gordel. Als Aartswoud 1 het thuis halen zou tegen Sporters 2 dat in Hoorn al met 52 won, zou ons dat zeer 'meevallen. Verder: Andijk 3—Hauwerd, MFC. 3—MOC. De leiding heeft And. Boys met 17 p. uit 9 wedstrijden. Dan volgen VCD met 14 uit 8 MOC 12 uit 8. VCL verloor tot dusver alleen van And. Boys (23). De nazaten van het befaamde HFC uit Hoogwoud, waarin in den van den West-Frieschen V. B. (t 1925) zoovele telgen van notaris De Boer lauweren oogsten, houde de race behoorlijk bij. Derde klasse F. Bergen 2 gaat het Zondag het leidende Ursem lastig maken. Nochtans zien we de ploeg van Freek Stroomer de hoogste oogen gooien. Dirkshorn 1 won thuis al met 121 van Vrone 2. 't Zal nu uit toch ook wel gaan. Alkmaar 3Mevo 2 is weinig van te zeg* gen. Beiden kunnen winnen. Koedijk 2Egm, Boys 2 wordt voor Koedijk dat in Egmond al met 31 won. Derde klasse F. De groote strgdt Atlas 2Cocksdorp wordt om half een in Den Helder gespeeld. Het valt niet mee om een voorspelling te doen, 't Lijkt ons, dat er weinig verschil zal zijn. C. deed het de laatste weken even overtuigen der. Maar dit motief is te zwak om daarop een overwinning te voorspellen op het Atlas* terrein. Helder 6Succes 3 (10 uur) zien we op een kleine S.-zege uitdraaien. Bij Zeemacht 2—- JVC 2 (12 uur) heeft Z. de beste papieren al is J. een stuk in achting gestegen door haar prestatie van Zondag j.1, Vierde klasse F. Oudorp 2 ontvangt Alkm. Boys 5, terwijl CSV 3 op een bezoek van Alkmaar 4 kan re kenen. Vierde klasse G. Helder 7 zal weinig roem behalen nu Oos terend op bezoek komt (12.30). Tex. Boys deed een stapje nader tot het kampioenschap door Watervogels 3 in Den Burg te kloppen (2 uur). Vierde klasse H. Petten 2 ontvangt Oudesluis 2 '(2 uur)'. Hoewel O. flink meekomt als derde na P. en Callantsoog, duchten we een nederlaag aan de Zeewering. P. zal dus uitloopen op het rust hebbende Call. Dirkshorn 2 heeft thuis een goede kans tegen Wieringerwaard 2 (2 uur). Junioren A. Alcmaria a ontvangt Helder a (2 uur)k Als Helder haar beste beentje voorzet is er te winnen. Haar verrichtingen zijn een beetje meer overtuigend dan die der kaasstedelingen. Zilvermeeuwen a bezoekt OSV a. Adspiranten. In afd. K gaat DTS a naar Alcmaria b (11.15) en krijgt Bergen a bezoek van Alc* maria a (11.15). In afd. M. strijden Bergen b en Alcmaria d om 10 uur en staat voorts Alkmaar bKoe* dijk a op het programma. In afd. O is VCL a vrij. In afd. R krijgen we een paar geduchte ontmoetingen, n.1. Helder aHRC a (10 uur), HRC bHelder b (12 uur) en Succes a— Schagen a (10 uur). Na deze drie matches zal de stand voorloopig wel zoo blijven. Afd. S brengt Atlas a om 11.15 op bezoek bij Helder c, terwgl HRC c om 12 uur dient klaar te staan bij JVC. Adsp. T tenslotte. Hier ontvangt Helder f om 12.30 HRC e. Oudesluis a moet vroeg op de fiets om te 10 uur in Schagen tegen de b-adsp. uit te komen. Alle voetballers en andere lezers een pret- tigen avond en een goeden Sint! 3 4 5 8 9 11 14 15 19 20 22 23 26 27 28 29 30 31 32 33 34 36 37 38 39 40 41 Horizontaal. Teeken van instemming. Oogenblik. Keukengereedschap. Meisjesnaam. Interneeringskamp. En navolgers. Voorwerp om uit te drinken. In de omgeving. Bevel. Muzieknoot. Ingescheept (afkorting^, Diefstal. Beoefenaar van zekere sport. Belemmerd, verhinderd. Een der kleine Philippijnen. Riviertje en plaats op Sumatra. Hoofddeksel, Gedicht Voegwoord. Lichaamsbedekking (laatste letter y). Zonder nadruk Slim. Vogel. Klein eilandje in de Middeïïandsche Zee. Verticaal, Let wel. Een moordenaar uit de H. Schrift. Stadje in Gelderland (3 letters). Gevolg van de zwaartekracht. Mogelijkheid. Edelgesteente. Immoreele bezigheid. Dichter uit de H. Schrift (beginletter a). Stad in Estland (5 letters). Voordeel. Wervelstorm, Dus. Stamppot, Acte. Vaas. Lichaamsdeel. Eerste woord van een bekend lied. Roode kleur in de heraldiek. Tijdaanwrjzen, Maat. Huisdier. Als 34 Verticaal. Meisjesnaam, Scheepsterm, Zie voor de oplossing en prijswinnaar van de puzzle van vorige week onder „Plaatselijk Nieuws" in dit numme-iy

Schager Courant | 1936 | | pagina 15