Neerlands grootste verkeersbrug geopend door H. M. de Koningin. De proclamatie van George VI tot Koning van Engeland. Van het balcon van St. James Palace te Londen leest 9lr Gerald Wollaston, Garter Pricipal King of Arms, de proclamatie der troonsbestijging van Koning George VI Yoor De echtgenoote van den bij de ramp van de .Lijster" omgekomen piloot Hautmayer legt na aankomst van diens stoffelijk overschot te Rotterdam bloemen op de lijkbaar H. M. de Koningin heeft Zaterdag de nieuwe brug over het Hollandsch Diep bij Moerdijk officieel voor het verkeer open gesteld. De vorstin verricht de.plechtigheid Mej. Hilda Bongertman, de stewardess, die bij de ramp van het K.L.M.-vliegtuig .Lijster" op gelukkige wijze aan den dood ontsnapte is Zaterdag op Schiphol terug gekeerd, vanwaar zij per auto naar haar ouderlijke woning werd vervoerd. Mej. Bongertman in de auto op weg naar huis Een historische foto. Onmiddellijk na zijn afscheids-radiorede tot het Britsche volk begaf de afgetreden Koning Edward ?ich per auto naar Portsmouth om zich in te schepen voor zijn vertrek naar den vreemde. De ex-monarch in zijn auto De nieuwe Koning, George VI van Engeland, bij het verlaten van zijn woning in Piccadilly, om zich naar St James Palace te begeven voor de plechtigheid der proclamatie De burgemeester van Maastricht, mr. L. E. J. van Oppen, bezichtigt het Eerste Industrie Laboratorium in Neder land, nadat dit officieel door hem was geopend Het einde van veel verkeers leed. Na den laatsten tocht te hebben gemaakt, werd de pont afgesloten, en behoorde de veerdienst over het Hol landsch Diep tot het verleden

Schager Courant | 1936 | | pagina 8