ZWTOAl Plaatselijk Nieuws. OMGEVINGNIEUWS BEKENDMAKING. Reinigingsdienst. WIERINGEN OPRICHTING BEGRAFENISVEREENIGING „DE LAATSTE EER". Algem. ledenvergadering der Rouwkoets- vereeniging Wieringen, gehouden in Hotel Duijnker te Westerland. Bij opening der vergadering door den voor. zitter bleken 43 leden aanwezig te zijn. Na voorlezing en goedkeuring der notulen, komt in behandeling het voorstel van het bestuur, om de Rouwkoets-Vereeniging om te zetten in een onderlinge Begrafenisvereeni- ging. Na een uiteenzetting van het doel der vereeniging, en de mededeeling van het be stuur, dat zich ten volle bewust is dat eene begrafenisveereniging op Wieringen in een groote leemte zal voorzien, volgt voorlezing van een ontwerp reglement. Dit bevat in groote lijnen de regelingen: De zetel der vereeniging is gevestigd te Westerland en zal de naam dragen „De Laatste Eer". Zij stelt zich ten doel haar doodcn op waardige wijze grafwaarts te ver voeren. Bij eene begrafenis vergoedt de vereen, de kosten verbonden aan uitkleeden, het kis ten, Omzeggen (beperkt) de dragers, thee schenken, koetsier en de kosten van opening van het graf. I 'den kunnen zijn hoofden van gezinnen, en zij die hiermede gelijk staan. Leden wor den over geheel Wieringen aangenomen. Het lidmaatschap berust op gezinsverband, met inbegrip van inwonende wederzijdsche Ou ders. Zij die niet tot het gezin behooren vallen hier buiten, zij kunnen apart als lid toetreden. Personen, die reeds'hier woonden, toen de Vereeniging werd opgericht en zich binnen een halfjaar niet opgeven als lid, kunnen als nog toetreden, doch betalen alsdan een extra contributie gerekend naar het aantal jaren, dat zij zich na de oprichting der Vereeniging aanmelden. Deze bepaling geldt ook voor nieuw te vestigen personen. Het bestuur behoud zich het recht voor om per sonen al dan niet als lid aan te nemen. Het lidmaatschap vervalt door overlijden, 2: door bedanken, 3. door vertrek, 4. door royement wegens niet betalen der contributie na een jaar. Bij eventueele begrafenissen moet de om- zegging beperkt blijven ten eerste tot de buurtschap der overledene, ten 2e bij de naaste vrienden en familie in het centrum der buurtschap en de familie over geheel Wieringen. De familie der overledene, die wenscht. dat een meer uitgebreide omzeg- ging plaats vindt, regelt dit met den bode. De meerdere kosten komen ten laste van de familie der overledene. Het bestuur bestaat uit zeven personen. Het personeel bestaat uit een bode, een hulpbode, zes dragers, twee theescheuksters en twee uitkleeders. Na voorlezing van het reglement worden eenige inlichtingen gevraagd; en deze wer den zooveel doenlijk beantwoord. Het tegen- Avoordig bestuur blijft gehandhaafd. De zetel der Vereeniging blijft gevestigd te Wester land. Hierna werd overgegaan tot stemmen; en wel of men voor of tegen omzetting der Vereeniging was. Uit de stemming bleek dat 42 voor omzetting waren en slechts één tegen. Het bestuur kreeg verdere machtiging om deze zaak verder af te wikkelen. Hierna volgt alsnog verkiezing van een bestuurslid en wel in de vacature ontstaan door het overlijden van den heer Steigstra. In diens plaats werd gekozen de heer M. Mast. Besloten werd om zoo spoedig mogelijk een algemeene vergadering te beleggen, alwaar reglement definitief moet worden vastge steld; alsmede de instructies voor personeel, enz. De rondvraag leverde geen bijzonders op; waarna de vergadering door den voorzitter werd gesloten met een Avoord van dank voor de flinke opkomst en de spontane medewerking. TOESLAGREGELING. In het tijdvak 27 December tot en met 27 Februari 1937 wordt, vrijwel uitsluitend voor de IJsselmcervisschers, voor hen die toetra den tot de regeling A. de toeslag gesteld op 100 van den grondslag en voor hen die toetraden tot de regeling B op 90 van den grondslag. Toelating tot de toeslagregeling kan tot 1 Januari 1937 worden gevraagd. Zij die in 1936 tot een der beide regelingen toetraden, worden geacht ook in 1937 toelating tot de toeslagregeling te wenschen, tenzij zij om uittreding verzoeken. Deze behoeven dus niet opnieuw aan te vragen tot de toeslagregeling te worden toe gelaten. De toelating geldt voor zoolang de regeling Avaartoe zij toetraden op hen van toepassing is. BROEDERDIENST. Onderstaande jongelieden, 26 van 56 in geschrevenen voor den dienstplicht, in deze gemeente voor de lichting 1938 zijn vrijge steld van den dienstplicht Avegens broeder- dienst. E. Akkerman, P. Anemaat, Jn. Bakker, .Tn. BlauAv, J. E. Bunt jer, G. Doppenberg, K. El lens, H. Garrelts, S. Grin, E. Hooiveld, D. de Jongh, A. Jorna, Jn. Kooij, C. v. d. Kreeke, G. Landolt, Jn. Luikens, H. Meier, Jn. Meijer, C. MonshouAver, G. NieuAvenburg, C. Slikker, G. Tolhuis, K. v. Wijngaarden, A. Zelden- rust, G. Zuidema. NOODSLACHTINGEN. Wij herinneren er belanghebbenden aan dat gestorven of in nood gedood vee in den kortst mogelijken tijd (strikt genomen bin nen 6 uur) naar de noodslachtplaats in de Belt te H.hoef moet worden gebracht Ook, ingeval het vee van zoodanig gewicht is dat het gemakkelijk door den keurmeester kan Avorden meegenomen. Het ophalen dooi den keurmeester van huis mag dus feitelijk niet. voorkomen. Nog onlangs Averd een inge zetene dezer gemeente die in herhaling in strijd handelde met dit voorschrift verbali- seerd. Het spreekt a'anzelf dat bovendien nog aangifte ten gemeentehuize moet geschieden. Nogmaals vestigen wij er de aandacht op dat voor ieder thans de vrije huislachting open staat. POLITIE. Verloren: F.en portemonnaie, inhoudende feenig klein geld. GeA-onden: F.en aa'ollen heerendas. Inlichtingen bij den gemeentebode; DEN OEVER. Wielersport. ZondagaArond werd in de zaal van dien heer J. Lont een home-trainerAvedstrijd ver reden om het kampioenschap van Wierin gen, uitgeschreven door de Wieringer wie lerclub. Om ongeveer acht uur namen deze Avedstrijden een aanvang. Gereden werd in series van 500. 1000 en 3000 M. Uitslag als volgt: le. J. Muntjewerf in 3 min. 23.S sec. (kampioen); 2e. J. Krijger in 3 min. 24 sec.; 3e. S. Lont in 3 min. 37 sec.; 4e. P. Kapteijn 3 min. 37 sec.; 5e. C. Kors- huize 3 min. 49.2 sec.; 6e. .J Verbiest 3 min. 49.6 sec.; 7e. J. H. Meijer 3 min.2 sec.; 8e. M Deijkers 3 min. 52.2 sec.; C. Oostdijk 3 min. 54.4 sec.; 10e. Jb. Glim 4 min. 0.2 sec.; 11e. M. Snoodijk 4 min. 2.8 sec.; 12e. Jb. Visser 4 min. 10.4 sec.; 13e. J. Wit 4 min. 13 sec. Verder Averd nog een rit over 5 K.M. ver reden door de heeren Korshuize Kapteijn en Oostdijk, Avinnaars Korshuize en Oost- dijk in deri tijd van 4 min. 3-1 sec. Na de Avedstrijden werden eerst de prijzen uitgereikt van de verreden AA'edstrijden op den Aveg over korte en lange afstand, daar na van den hometrainerwedstrijd. Deze uit reiking Averd verricht door den heer Corne- lissien, die dit op zeer verdienstelijke Avijze deed. Bal besloot deze matig bezochte Aved- strijd. Den Oever geeft het goede voor beeld Den Oever heeft de primeur van het ma ken van een st raat versiering in verband met de feestelijkheden ter gelegenheid van het vorstelijk huwelijk. De beAvoners van den Sluisweg schijnen de zaak goed aan te pakken en zijn reeds druk bezig een en ander in orde te brengen. De eerste licht masten zijn reeds geplaatst en de eerste slingers van dennegroen liggen gereed. Een eerepoort zal worden geplaatst en alles zal worden geillumineerd. Meer mogen we op het moment niet verklappen. Het architec tonische gedeelte staat onder leiding van den heer de Graaf, terwijl de heer v. Vrede de verlichting en illuminatie zal verzorgen. Wij twijfelen niet of dit goede voorbeeld zal navolging vinden, Vischafslag. Maandag 21 December: 1137 Kg. spiering 17—24 ct. per Kg., V? tal haring f 13.95 per tal, 321 pond bot 26V£29 ct. per pond, 2210 Kg. Avulken f 17.35—20.40 per 100 Kg. CALIANTSOOG Betonningsboei aangespoeld. Zondag is op het strand alhier oen boei aangespoeld, gemerkt K.G.E. en rood-zwart geschilderd. Vermoedelijk is deze van de Zeeuwsche Avateren. De op de boei aange brachte initialen zouden dan beteekenen Krabbegat. Schaap verscheurd. In den nacht van Zaterdag op Zondag is een schaap van den landbouwer G. D. alhier in het weiland door een hpnd verscheurd^ Na aangifte bij den gemeenteveldAvachter is deze op onderzoek uitgegaan en met succes. Het mocht veldwachter Koelemeij gelukken beslag op den dader te leggen, de hond van den heer G. Z. Dit is reeds het tAvccde op elkaar volgende geval dat tot klaarheid is gebracht. ZIJPE DAMMEN Donderdagavond 17 dezer Averd te 't Zand door den heer J. B. de Haas, oud-damkam- pioen van Nederland, een causerie gehouden over het damspel, Avaarbij hij in het bijzon der het eindspel behandelde. De heer de Haas Averd verwelkomd door den heer Jb. Jimmink, zijnde een der le den, welke de heer de Haas in eenige si- multaan-séances, in 1905 en 1906 te Schagen gegeven, mocht ontmoeten. Na een kort woord van dank van den heer de Haas voor de uitnoodiging Avaaraan hij met genoegen gevolg had gegeven, liet hij eenige eindspelen zien, daarmede aan- toonend, dat het damspel tevens een op voedend element in zich sluit. In verband hiermede werd door hem het damspel dan ook warm aanbevolen bij H. H. Onderwijzers der lagere scholen. Vervolgens lichtte hij het systeem Hoog land toe, hetAvelk volgens hem een verdie ping van het damspel beteekende, en te eeniger, zooal niet binnen afzienbaren tijd, algemeen zou worden toegepast. Na eene pauze van een 10-tal minuten ging de heer de Haas over tot het bespre ken van het middenspel, Avaarbij hij eenige problemen der grootmeesters op het dam bord, liet zien. Dit alles Averd verduidelijkt door demon stratieborden, daarvoor AvelAvillend afge staan door de Heldersche Damclub H.D.C. en D.O.S. te St. Pancras. Te ca. 11 uur besloot de heer de Haas dezen avond met de jongeren aan te spo ren, de ouderen Avaardig te vervangen en hun theoretische kennis te A'erkrijgen door aansluiting bij den Nederlandschen Dam- bond, nadat de heer Jimmink een Avoord van dank had gebracht aan allen, die aan het welslagen van dezen avond hadden medegewerkt en in het bijzonder aan den heer de Haas, onder het uitspreken van den Avensch, hem nog dikwijls in ons midden te mogen zien. OngetAvijfeld is het voor damliefhebbers een interessante en leerzame avond ge weest en een goede propaganda voor de zoo mooie en veredelende damsport. SCHAGERBRUG. Uitvoering „Kunst na Arbeid". Zondagavond gaf de gemengde zangver- eeniging „Kunst na Arbeid" alhier, met me- deAverking van de Schager Orchestverecni- ging in de zaal van den heer Kuiper een op voering van de operette „Duinroosje", van Sam. Vlessing. De zaal was matig bezet. Te ongeveer 8 uur opende de heer J. Meijer de vice-voorzitter der vereeniging, met een Avoord van welkom. Spreker deelde mede, dat door ziekte de heer Hopman een van de hoofdrollen Averd vertolkt door den heer S. Kuiper, die geheel onvoorbereid moest op treden en waarvoor de clementie Averd in geroepen. Hierna werd een aanvang gemaakt met de operette. Het zou ons te ver voeren den inhoud daarvan te vermelden. Wij volstaan er dan ook mee te releveeren, dat het ge heel zeer goed is geslaagd. De zang was uit stekend verzorgd. Avaarbij vooral spel en zang van Duinroosje (mej. D. Brak) uit blonk. Voorts mag hier Avorden opgenoemd dat het optreden van den'heer Kuiper ge heel onvoorbereid als hij Avas een succes is geAvorden. De overige rollen sloten zich hierbij heel goed aan, terwijl ook het koor zeer Avel kon bevredigen. Voor een uitstekende begeleiding zorgde de Schager Orchestvereeniging, Avelker mede- werking niet Aveinig tot het Avelslagen heeft bijgedragen. Er kan dan ook Avel worden geconstateerd dat de avond in alle opzichten is geslaagd, dank zij de uitstekende leiding van den di recteur, den heer P. Grin Jr. uit IJmuiden, Avicn de heer Meijer daarvoor in zijn slot- Avoord hartelijk dank betuigde. Een geanimeerd bal besloot dezen avond. ANNA PAÜLOWNA Ten overstaan van notaris C. L. van den Bergh te Schagen had de tegen Maandag 21 December aangekondigde openbare verkoo- ping plaats in het café van den heer Jb. Borst te Breezand van een huis en erf aan de Zandvaart, groot 4 -aren 1 centiare. Eigen dom van den heer Cornelis Wisse thans te Den Helder. Bij opbod werd het perceel inge zet tot f 1800.en bij'den afslag en toewij zing Averd hot gemijnd op f 700. Het perceel kAvam dus op f 2500.— en Averd gekocht door de H.A.V. Bank te Schiedam. (Hollandsche Algemeene Verzekeringsbank) WINKEL TEGENSTELLINGEN. Toeu een Averklooze aan het Raadhuis al hier zijn ondersteuning in ontvangst had genomen en zich hiermede naar huis begaf ontdekte hij tot zijn grooten schrik, dat hij een bankbiljet van f 10.had verloren, Hij haastte zich naar den veldwachter om van dit verlies mededeeling te doen, doch vrij wel tegelijkertijd vervoegde zich aldaar de eveneens werklooze, .7. Bilstra, met de me dedeeling, dat hij een zoodanig biljet had gevonden op den Dorpsweg, zoodat de ver liezer gelukkig weer in het bezit van zijn verloren schat werd gesteld. Een schrille tegenstelling was wel, dat een andere werklooze, die zich even in het Raadhuis had begeven, bij zijn terugkomst tot de ontdekking kAvam dat iemand het rij wielbelast ingmerk van zijn rijAviel had ont vreemd. Twee tegenstellingen; een hart van goud en een gehecle afAA'ezigheid van karak ter! DE GEWIJZIGDE MOTOR- EN RIJWIEL- WET. Bij gehouden controle blijken vele auto bestuurders nog niet op de hoogte te zijn van de thans geldende bepaling, dat sedert 1 November 1936 het gebruiken van lampen van niet gelijke lichtsterkte verboden zijn. Eveneens zijn er nog wielrijders wier lam pen zoodanig zijn gesteld, dat hunne ver lichting verblindend is en die is verboden, Avat voordien ook al het geval was. Ook de reflectors, die tot 1 Januari 1938 nog ge oorloofd zijn. zijn a'aalc zoodanig geplaatst, dat hun nuttig effect nul komma nul is, of niet in het Avit geschilderde gedeelte van het achterspatbord zijn aangebracht. Bedoeld weggebruikers Avorden in hun eigen belang aangeraden hiervan goede no ta te nemen, dat de politie tot nu toe Avaar- schuwend is opgetreden, maar vanaf heden overtreders zal verbaliseeren. Veilig verkeer is een kwestie van mede werken en elkanders veiligheidsbelangen be grijpen. Op eersten Kerstdag geeft Winkel's Har monie in samenAverking met de gemengde zangvereeniging „West-Frisia" respectieve lijk onder leiding van de directeuren P. Pranger en Nico Snel in het lokaal van den heer R. Laan een openbare uitvoering. In het programma is de noodige variatie aangebracht, daar men beurtelings instru mentale- en vocale muziek en beide tege lijk te hooren zal krijgen. Wij tAvijfelcn niet of hiervoor zal wel belangstelling bestaan, vooral gezien de gunstige reputatie der bei de vereenigingen en derzelver directeuren. Voor nadere bijzonderheden verAvijzen wij gaarne naar de betrekkelijke advertentie's in dit blad. HARENKARSPEL SCHAAKCLUB „DIRKSHORN". Competitiestand op 17 Dec 1936. Eerste klas. Gesp. Gcav. Rem. Verl. Jb. Bakkum 6 5 1 5 P. Tijsen 5 4 1 4 Jn. Bakkum 6 4 2 4 B. Hulshof 6 4 2 4 G. Ruiter 3 2 1 2 P. de Goede 2 1 1 1 Jb. Strijbis 4 1 3 1 W. Bakkum 5 1 4 1 C. Schuit Az. 6 0 6 0 TAveede klas. P. Hoeve 6 6 0 6 A. v. Dijk 5 2 1 2 VA C. Stoop 2 2 - 2 P. Burger 3 2 1 2 P. Iloman 5 2 3 2 E. Kleijer 4 1 1 2 VA J. Burger 5 1 4 1 C. Babtist 1 0 1 0 Zachariasse 3 0 3 0 Eerste klas. B. Hulshof - W. Bakkum 1—0 P. Tijsen G. Ruiter 1—0 Jn. Bakkum Jb. Bakkum 0—1 B. Hulshof - C. Schuit Az. 1—0 C. Schuit Az. Jb. Bakkum 0—1 Tweede klas. P. Burger J. Burger J. Burger P. Hoeve 1—0 0—1 HOOGWOUD AARTSWOUD Zondagmiddag is hier stemming gehouden voor 4 gemachtigden in het kiescollege. De uitslag Avas: herkozen de heeren M. Vos, P. Glas en G. Lccuav, tenvijl voor de va cature K. Vel een vrije stemming zal plaats hebben. Zondag thuiswedstrijd tegen Andijk III. De. vooruitzichten waren gunstig, de uitslag bedroevend. Met een 0—5 nederlaag kAvamen ze thuis in een gedrukte stemming. Ruwe,gesprongen handen barsten en groeven, jeukend en branderig, ge zwollen en rood. Neen, zóó kunt U zich niet in gezelschap vertoonen. Waarom ook? Zwitsal - de zalf met onbegrijpelijke geneeskracht maakt ook Uw handen weer zacht, glad en blank. Vraag het oordeel van Moeders, die het gevoelige huidje van hun kinderen met Zwitsal behandelen, zij kénnen de waarde van deze Zwitsersche Balsem. 5 D O O Z E N da anJf mat orU&gtijfuUijka. gaMeaA&iac/u TUBE 25 c. POEDER in STROOIBUS 40 c. LANGENDIJK NOORDSCHARWOUDE De gemeenschappelijke gasfabriek der Langendijker gemeenten en Sint Pancras heeft ter gelegenheid van het a.s. HuAve- lijk van Prinses Juliana met Prins Bern- hard een toepasselijke verlichting aange bracht op de Steenkolenloods aan de Zuid- Oostzijde n.1. een J. en B. daarboven een kroon, alles van electrische bolletjes voor zien 'sAvonds is dit een heel aardig gezicht Politie. Een gele hcerenhandschoen; een belastingplaatje en een huissleutel. Te bevragen van 1112 uur ter gem.-secre- tarie. Missiefilm. ZondagaA'ond xverd in hotel „De Burg" voor de tweede maal de Missiefilm vertoond door Pater Verheggen, Avaarin werd weerge geven de zegenrijke arbeid onder de melaat- schen. De zaal xvas deze avond geheel uitver kocht. Te water geraakt. Door een minder gelukkige manoeuvre ge raakte mej. de R. uit Heerhugowaard al fietsende te Avater nabij het Gorterdiepje. Haar man trachtte haar te redden en sprong haar achterna, zoodat er tAvee drenkelingen Avaren. Met behulp van omstanders wist men hen spoedig op het droge te brengen. De Nationale Tooneelwedstrijd. De derde Avedstrijdavond van den alhier georganiseerden Nat. Tooneelwedstrijd in „Concordia", vond Zaterdagavond plaats. Voor een bijkans uitverkochte zaal vond de opvoering plaats van „De Doofpot", zedenspel in 3 bedrijven van Jaap van der Pol, door de RijsAvijksche tooneelvereeniging „De Put", regie mevr. M. C. Hofstee-Meijer. Dit stuk is van inhoud een heel ander genre als die van de vorige twee uitvoerin gen, zoodat met recht van elck wat xvils kan AAorden gesproken. SINT PANGRAS DE OPZEGGING VAN HET SCHOOLLO KAAL AAN ZANGLUST, Het raadsbesluit genomen in de raadsver gadering van Donderdagmiddag, om de zangvereeniging „Zanglust" niet meer in het leegstaande schoollokaal van de O.L. School te laten zingen is in de gemeente allesbehalve gunstig ontvangen. Verscheide ne personen zijn zeer gebelgd over de hou ding van het hoofd der school en het, ge meentebestuur. Zooals bekend Avas de re den van de opzegging dat het H. d. S. de verantwoordelijkheid over de school niet langer wilde dragen, zoolang er vereeni gingen van de school gebruik maakten. Naar Avij vernemen Avorden pogingen in het werk gesteld, om de zangvereeniging zoo spoedig mogelijk uit de school te laten gaan, zoodat men niet van de termijn van een half jaar behoeft gebruik te maken. Tegen de opzegging van de school stem den de hoeren Van Kampen en Klooster boer, tenvijl de heer Timmer blanco stem de. ZWIJNT JESJAGERIJ. Er bestaat nog steeds belangstelling voor onbeheerd staande rijAvielen. Dit kAvam de heer V. alhier tot zijn scha de aan de weet, toen hij Zaterdagavond zijn bijna nagelnieuAve fiets miste, die hij even te voren tegen de muur had geplaatst om een bezoek af te leggen. De politie stelt een onderzoek in. SCHAGEN 2 BEHOUDT DE LEIDING IN 2E. Maar ook de Sporters handha ven zich. Schagen 2 bracht Zondag een bezoek aan Hoorn, Avaar geen fout werd gemaakt; in zoo verre althans dat de beide punten mee naar huis Averden genomen. Over het spel zelf zijn we minder tevreden en we krijgen den in druk dat Schagen 2 het te licht begon op te vatten. Mocht dit het geval zijn, dan is de match van Zondag jl. een goede les gcAveest, want de overwinning Avas zeer benauAvd. Zoover zullen De Vries c.s. het toch niet meer laten komen en het mag ook niet, Avant de punten zijn op het oogenblik al te kostbaar. De Sporters knapten hun doelgemiddelde op tegen het lang niet zawkke Hem, het werd 51. Voor de rust hield Hem aardig stand, en verkreeg een 10 voorsprong, maar na dien werd het mis en zoo kwam het einde met een gevoelige nederlaag. Strandvogels 2 behaalde haar eerste over winning ten koste van West Frisia 4 (2—1), en Sijbekarspel behaalde een groote ovei;- Avinning op Oudendijk (6—2). Het verschil van de beide kampioenpreten denten met no. 3 begint steeds groot er te wor den: Schagen 2 en Spoi*ters zijn inderdaad veruit de sterksten. De stand luidt nu; Sparta 2 10 9 0 1 18 39—17 1.S0 S portere 1 9 8 0 1 16 37—12 1.78 Hem 1 9 4 1 4 9 22—24 1.— Sijbekarspel 1 9 4 1 4 9 24—27 1.— O.K.B. 1 10 4 0 6 8 20—24 0.80 Hollandia 4 9 2 3 4 7 16—20 0.78 W.-Frisia 4 8 2 1 5 5 17—27 0.63 Oudendijk 1 7 1 2 4 4 19—32 0.57 Strandvogels 2 9 1 2 6 4 15—26 0.44 BURGEMEESTER EN WETHOUDERS van SCHAGEN brengen ter algemeene ken nis, dat met het oog op de aanstaande feest dagen de reinigingsdienst als volgt zal wor den geregeld: In de wijken, waarin op Vrijdag de vuil nis Avordt opgehaald, zal dit ophalen ge schieden op Donderdag daaraan A'oorafgaan- de, terwijl de dienst van Zaterdag 26 De cember a.s. zal Avorden verricht op Maandag 28 December daaraanvolgende. Schagen, 21 December 1936. Burgemeester en Wethouders voornoemd: J. CORNELISSEN. De Secretaris, ROGGEVEEN. HET HERDENKINGSFEEST VAN DE R.L.W.S. Een vriendelijk lezer maakt er ons op merkzaam op, dat in het onderschrift van de photo die wij gister plaatsten van de eerste eindexamenklas 1896—1898 een fout is ge slopen. No. 2 staande van links naar rechts is niet de heer Barendrecht, doch de heer J. C. Maters. BENOEMD. Tot tijdelijk Rijksklerk bij de Registratie en Domeinen is benoemd de heer J. A. Struijf, wonende te Burgerbrug, thans als particulier klerk bij dezen dienst te Schagen werkzaam. 473ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3de klasse, 1ste lüst Trekking van Maandag 21 December 1D3G Hooge Prijzen 2000.1717 1500.— 7613 1000— 3831 17749 18180 400.— 5566 11303 200.— 7023 8447 9434 13389 100.— 543 2623 4123 8696 14255 16477 Prijzen van 45. 9 35 90 136 233 238 327 355 365 385 388 512 527 538 618 622 692 780 802 825 827 974 990 1033 1045 1047 406 644 834 1084 263 443 652 874 276 445 665 922 1119 1137 1207 1216 1225 1235 1237 1250 1277 1286 1351 1362 1430 1448 1465 1587 1646 1661 1710 1711 1712 1715 1758 1781 1813 1853 1872 1893 1907 1938 1946 1952 1976 1977 2011 2095 2125 2162 2164 2174 2283 2310' 2371 2373 2379 2521 2555 2571 2605 2652 2677 2702 2711 2800 2833 2860 2865 2920 2961 2967 2985 3020 3033 3036 3059 3060 3079 3114 3126 3127 3130 3160 3215 3228 3240 3241 3249 3253 3287 3357 3364 3377 3422 3460 3465 3474 3483 3486 3525 3541 3555 3578 3585 3588 3667 3692 3695 3699 3732 3764 3766 3785 3898 3913 3948 3962 3982 4028 4107 4120 4122 4128 4146 4153 4228 4266 4270 4293 4319 4343 4360 4365 4395 4435 4438 4443 4464 4475 4544 4557 4570 4588 4624 4631 4633 4700 4710 4802 4827 4847 4905 4982 5037 5057 5068 5154 5165 5195 5259 5323 5349 5445 5447 5479 5583 5603 5640 5668 5685 5738 5788 5789 5792 5814 5851 5857 5876 5884 5919 5966 5969 5974 6003 6020 6026 6036 6045 6068 6148 6150 6172 6176 6188 6239 6256 6370 6376 6404 6440 6545 6604 6629 7242 7303 7529 7596 8037 8066 8112 8130 8356 8379 8562 8591 8823 8827 9105 9119 9216 9241 9579 9594 7364 7647 8153 8381 8598 8854 9143 9374 9601 10174 10219 10258 10394 10462 10469 10608 10719 10776 10881 10888 10901 10974 11022 11028 11132 11187 11196 11292 11317 11357 11507 11519 11526 11727 11760 11798 11893 11896 11916 12211 12216 12295 12420 12421 12457 12645 12661 12721 12955 12962 13038 13267 13277 13299 13375 13383 13385 •13505 13516 13548 13695 13697 13726 13848 13916 13920 14140 14162 14171 14384 14389 14418 14568 14615 14665 14861 14890 14904 15009 15018 15020 15159 15161 15165 15476 15489 15493 15641 15645 15723 15893 15919 15931 16262 16264 16305 16503 16504 16508 16606 166C9 16646 16814 16819 16834 16993 17056 17074 17187 17227 17240 17384 17463 17491 17620 17626 17645 17881 17923 17953 18224 18227 18228 18485 18499 18508 18643 18691 18692 18832 18872 18930 19152 19162 19198 19487 19491 19519 19652 19669 19694 18963 19875 19947 20081 20105 20143 20317 20430 20440 20595 20614 20625 20769 20841 20865 20941 20953 20955 Verbet. 2e kl.. 2 7431 7793 8083 8280 8469 8750 8929 9184 9470 9657 7367 7693 8073 8270 8433 8704 8917 9153 9445 960? 9973 10097 10263 10275 10494 10507 10779 10809 10937 10955 11029 11050 11236 11253 11375 11379 11648 11657 11820 11824 12051 12072 12331 12332 12492 12509 12726 12835 13106 13142 13313 13322 13408 13454 13582 13602 13754 13761 13982 14079 14192 14203 14420 14439 14694 14716 14946 14951 15088 15109 15225 15353 15547 15576 15773 15823 15990 15994 16327 16342 16530 16532 16658 16665 16836 16844 17083 17129 17245 17267 17494 17508 17699 17782 17996 18018 18240 18312 18511 18515 18732 18739 19080 19085 19204 19378 19562 19568 19700 19722 20036 20047 20158 20217 20474 20478 20632 20650 20868 20878 20961 20999 e lijst: 5157 7093 7160 7515 7524 7819 7908 8097 8100 8288 8334 8470 8540 8804 8808 7188 7525 8036 8101 8344 8549 9102 9214 9548 9798 9199 9476 9532 9708 9779 10108 10111 10128 10287 10358 10375 10510 10553 10590 10811 10827 10847 10959 10969 10972 11078 11111 U113 11259 11268 11289 11441 11447 11472 11693 11698 11702 11842 11861 11870 12076 12140 12162 12355 12378 12410 12547 12562 12579 12844 12871 12903 13151 13189 13225 13351 13362 13363 13459 13461 13470 13608 13621 13665 13794 13804 13824 14089 14104 14120 14289 14292 14332 14490 14497 14565 14790 14835 14860 14954 14999 15004 15112 15140 15155 15396 15414 15421 15618 15631 15635 15827 15842 15847 16048 16140 16193 16449 16484 16490 16542 16561 16595 16729 16732 16755 16859 16907 16958 17144 17166 17174 17364 17366 17376 17513 17558 17569 17799 17815 17835 18085 18128 18202 18339 18421 18453 18570 18613 18641 18765 18775 18815 19090 19096 19147 19393 19444 19465 19580 19598 19649 19741 19796 19803 20051 20060 20071 20244 20273 20277 20519 20540 20584 20667 20710 20744 20886 20897 20912 m. Z. 5167.

Schager Courant | 1936 | | pagina 7